Menu
- Literatura faktu(1298)
- Literatura piękna(5021)
- Proza polska(2043)
- Proza obca(2007)
- Antologie różnych autorów(38)
- Dramat polski(191)
- Dramat obcy(102)
- Poezja polska(621)
- Poezja obca(83)
- Dla Dzieci i Młodzieży(2212)
- Biografie(1190)
- Literatura obyczajowa, romanse(815)
- Kryminał(799)
- Sensacja(351)
- Powieści przygodowe(225)
- Powieści historyczne(517)
- Fantastyka(495)
- Horrory(53)
- Płyty CD(2)
- Aforyzmy, przysłowia(44)
- Archeologia(56)
- Architektura i urbanistyka(201)
- Astronomia(82)
- Audiobooki(2)
- Autograf autorki/autora(40)
- Baśnie, legendy, mity(71)
- BHP, Ppoż(8)
- Bibliologia Nauka o Książce(217)
- Wielkie Litery-duży druk(2)
- Biologia Ochrona środowiska(327)
- Budownictwo(201)
- Czasopisma(1229)
- Chemia(99)
- Cracoviana(41)
- Dziennikarstwo(37)
- Drugi obieg(19)
- Druki bibliofilskie(8)
- DVD(1)
- Ekonomia(251)
- Encyklopedie Słowniki Leksykony(926)
- Etnologia(85)
- Ezoteryka(86)
- Feminizm(7)
- Filozofia(208)
- Fizyka(48)
- Fotografia(171)
- Geografia Geologia(351)
- Historia(2573)
- Heraldyka i genealogia(6)
- Humor, satyra(193)
- Informatyka(267)
- Językoznawstwo(145)
- Judaica(15)
- Kalendarze(22)
- Kino Film(131)
- Kolejnictwo(10)
- Komiksy(88)
- Komplety dzieł wielotomowych(29)
- Książki o książkach, księgarniach, bibliotekach i antykwariatach(72)
- Książki w językach obcych(2525)
- Książki wydane przed 1945 rokiem(305)
- Kubki(0)
- Kulinaria(436)
- Kulturoznawstwo(105)
- Lektury szkolne(276)
- Literaturoznawstwo(702)
- Lotnictwo(61)
- Magnesy pamiątkowe(0)
- Mapy, atlasy(706)
- Marketing Reklama(39)
- Marynistyka, żeglarstwo(151)
- Matematyka(136)
- Medycyna, farmacja(591)
- Militaria(210)
- Miniatury(96)
- Moda, ubiór(25)
- Motoryzacja Samochody(93)
- Muzyka i taniec(257)
- Nagrody literackie(98)
- Nauka języków obcych(658)
- Naukoznawstwo, historia nauki(11)
- Nowe, nieużywane książki(886)
- Ogrodnictwo(91)
- Pasje, zainteresowania, hobby(437)
- Pedagogika(241)
- Picturebooki / książki obrazkowe(8)
- Plakaty, ulotki, dokumenty życia społecznego(3)
- Płyty winylowe(4)
- Pocztówki(658)
- Podręczniki szkolne, opracowania lektur, repetytoria(326)
- Podróże(144)
- Politologia(153)
- Popularnonaukowe(348)
- Poradniki(1359)
- Powieści młodzieżowe(321)
- Prawo(691)
- Programy teatralne i muzyczne(89)
- Psychologia(180)
- Rachunkowość, finanse, kadry(145)
- Religioznawstwo(1617)
- Reprinty(22)
- Rolnictwo, leśnictwo, hodowla(129)
- Rozwój osobisty, motywacja, biznes(254)
- Socjologia(112)
- Sport(174)
- Stosunki międzynarodowe(46)
- Sztuka(891)
- Teatr Opera(245)
- Technika(493)
- Torby bibliofilskie(3)
- Turystyka Regionalia(2350)
- Toruniana - O Toruniu i okolicach(634)
- Toruńskie Autorki, Toruńscy Autorzy(123)
- Varsaviana(57)
- Wydawnictwa albumowe(781)
- Weterynaria(5)
- Zakładki(52)
- Zarządzanie i organizacja(56)
Nowości
Promocje
Producenci
Wyszukiwarka
Wysyłka za granicę - PayPal lub przelew zagraniczny
Zaloguj się
Na fali / Maria Rodziewiczówna
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tytuł: Na fali
Autor: Maria Rodziewiczówna
Adres wydawniczy: Rzeszów : Wydawnictwo Continental, 1991
173, [1] strony
Format: 20,5/14 cm
Masa: 223 g
ISBN: 8385322000
Książka jest w dobrym stanie, posiada sfatygowaną okładkę z licznymi jej zagięciami, naderwaniami i otarciami, plamki od kawy
na bloku, przechodzące na kilka ostatnich stron. Dodatkowo strony książki są pożółkłe.
Data wystawienia: 22.12.2021
Ale.
Produkty powiązane
Biniu nie wzywa pomocy / Wiesław Łuka
Tytuł: Biniu nie wzywa pomocy
Autor: Wiesław Łuka
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Krajowa Agencja Wydawnicza, 1979
67, [1] stron
Format: 12/19 cm
Nakład: 50 350 egzemplarzy
Masa: 90 g
Data wystawienia: 23.05.2017 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, pierwsza kartka ma plamę.
mar
Jasne błękitne okna / Edyta Czepiel
Tytuł: Jasne błękitne okna
Autor: Edyta Czepiel
Wydanie: II
Adres wydawniczy: Warszawa: Warszawskie Wydawnictwo Literackie MUZA SA, 2007
366, [2] stron
Format: 14,5/20,5 cm
ISBN: 9788374951890
Masa: 490 g
Data wystawienia: 03.08.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach.
mar
Świetna powieść polskiej pisarki, doskonała lektura na wakacje i w podróży.
Małżeństwo Anny / Jan Dobraczyński
Tytuł: Małżeństwo Anny
Autor: Jan Dobraczyński
Wydanie: III
Nakład: 50 350 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy PAX, 1986
351, [1] stron
Format: 14,5/20 cm
ISBN: 83-211-0816-4
Masa: 378 g
Data wystawienia: 07.12.2017 r.
Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana, na stronie przedtytułowej jest dedykacja dla byłego właściciela.
an
Między innymi makabra / Jacek Sawaszkiewicz (okładka z zagięciami)
Tytuł: Między innymi makabra
Autor: Jacek Sawaszkiewicz
Wydanie: I
Nakład: 100 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Szczecin : Wydawnictwo "Glob", 1984
102, [2] strony
Format: 12/16,5 cm
ISBN: 83-7007-054-X
Masa: 77 g
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, ślady zagięć na okładce.
Data wystawienia: 25.11.2017
Ald.
Między wojnami / Kazimierz Brandys
Tytuł: Między wojnami
Autor: Kazimierz Brandys
Wydanie: V
Adres wydawniczy: Warszawa : Spółdzielnia Wydawnicza "Czytelnik", 1955
825, [3] stron
Format: 17,5/24,5 cm
Nakład: 20 101 egzemplarzy
Masa: 1250 g
Data wystawienia: 04.01.2018 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, na pierwszej kartce jest dedykacja dla byłego właściciela.
mar
Pielgrzymka do Ziemi Świętej Egiptu / Tomasz Mirkowicz
Tytuł: Pielgrzymka do Ziemi Świętej Egiptu : Powieść lipocefaliczna
Autor: Tomasz Mirkowicz
Wydanie: II
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo W.A.B., 2003
478, [2] stron
Format: 12,5/19,5 cm
ISBN: 83-89291-64-9
Masa: 510 g
Data wystawienia: 19.11.2015 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Spowiedź Lucjana Skobiela / Eugeniusz Paukszta
Tytuł: Spowiedź Lucjana Skobiela
Autor: Eugeniusz Paukszta
Wydanie: IV
Adres wydawniczy: Poznań : Wydawnictwo Poznańskie, 1980
245, [2] stron
Format: 12,5/20/2,5 cm
Nakład: 20 290 egzemplarzy
ISBN: 8321001289
Masa: 239 g
Data wystawienia: 15.11.2025 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, wewnątrz bez zastrzeżeń.
Asi
Wyjaśnienie / Wacław Biliński
Tytuł: Wyjaśnienie
Autor: Wacław Biliński
Wydanie: II
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo "Książka i Wiedza", 1985
207, [1] stron
Format: 12,5/19,5 cm
ISBN: 83-05-11209-8
Nakład: 80 000 egzemplarzy
Masa: 210 g
Data wystawienia: 15.12.2015 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Złowiłem życie / Wacław Korabiewicz
Tytuł: Złowiłem życie
Autor: Wacław Korabiewicz
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwo "Iskry", 1973
370, [2] stron
Format: 12,5/19,5/3 cm
Nakład: 40 275 egzemplarzy
Masa: 320 g
Data wystawienia: 19.11.2025r.
Książka jest w dobrym stanie, ma miękką okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, ostatnie dwie strony w książce, naderwane od góry.
Asi
33 Historyjki z których każda przybliża zdobycie fortuny / Henryk Czarnik, Adam Mateja
Tytuł: 33 Historyjki z których każda przybliża zdobycie fortuny
Autor: Henryk Czarnik, Adam Mateja
Wydanie: I
Nakład: 20 350 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Katowice : Krajowa Agencja Wydawnicza , 1989
206, [1] stron
Format: 11,5/16,5 cm
ISBN: 83-03-02632-1
Książka jest w dobrym stanie, zawiera ilustracje w tekście.
33 Współczesne opowiadania / Anna Bukowska (oprac.)
Tytuł: 33 Współczesne opowiadania
Wybór: Anna Bukowska
Wydanie: II
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwo "Iskry", 1967
586, [2] strony
Format: 12,5/19,5 cm
Nakład: 10 257 egzemplarzy
Masa: 490 g
Data wystawienia: 21.11.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną.
mar
Świetny zbiór opowiadań polskich współczesnych pisarzy, doskonała lektura dla miłośników Nowej Fali w literaturze polskiej.
A ty płakałaś Adrianno / Natalia Gall
Tytuł: A ty płakałaś Adrianno
Autor: Natalia Gall
Wydanie: pierwsze
Nakład: 20 257 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Poznań : Wydawnictwo Poznańskie, 1965
155, [1] stron
Format: 11 x 18,5 cm
Data wystawienia: 24.10.2014
Książka jest w dobrym stanie. Ma lekko sfatygowaną obwolutę.
A-jak absurd... / Zbigniew Safjan
Tytuł: A-jak absurd...
Autor: Zbigniew Safjan
Wydanie: I
Nakład: 20 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowy Instytut Wydawniczy, 1988
223, [1] strony
Format: 12,5/19,5 cm
ISBN: 83-06-01715-3
Książka jest w dobrym stanie, okładka ma obwolutę, nieznaczne sfatygowaną.
Adieu : Przypadki księdza Grosera / Jan Grzegorczyk
Tytuł: Adieu : Przypadki księdza Grosera
Autor: Jan Grzegorczyk
Adres wydawniczy: Poznań : Wydawnictwo Polskiej Prowincji Dominikanów W drodze, 2003
281, [5] stron
Format: 13/19,5 cm
ISBN: 837033458X
Masa: 320 g
Data wystawienia: 22.09.2025 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
an
Aforyzmy prozaiczne / Michał Hofman
Tytuł: Aforyzmy prozaiczne
Autor: Michał Hofman
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa "Alfa", 1988
58, [2] stron
Format: 10/20 cm
ISBN: 837001206X
Nakład: 10 200 egzemplarzy
Masa: 90 g
Data wystawienia: 04.06.2017 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Agent / Manuela Gretkowska
Tytuł: Agent
Autor: Manuela Gretkowska
Adres wydawniczy: Warszawa : Książka i Wiedza, 2012
219, [2] stron
Format: 14/22 cm
ISBN: 978-83-7799-920-2
Masa: 400 g
Data wystawienia: 12.12.2015 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, na pierwszej kartce jest podpis byłego właściciela.
mar
Agitka / Anna Bojarska
Tytuł: Agitka
Autor: Anna Bojarska
Wydanie: II
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Alfa, 1990
367 stron
Format: 15 x 20 cm
ISBN: 83-7001-344-9
Seria: Seria z Tukanem
Masa: 316 g
Data wystawienia: 11.10.2015
Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka.
Syl.
Akropol / Jerzy Putrament
Tytuł: Akropol
Autor: Jerzy Putrament
Wydanie trzecie
Adres wydawniczy: Warszawa : Czytelnik, 1979
334 [2] stron
Format: 11 / 18 cm
Masa: 231 g
ISBN: 83-07-00075-0
Książka jest w dobrym stanie, ma obwolutę lekko sfatygowaną, nieznacznie przybrudzoną, pozaginaną. Niektóre strony są lekko zabrudzone.
Data wystawienia: 04.08.2021
Zos.
Akt pierwszy / Alojzy Sroga
Tytuł: Akt pierwszy
Autor: Alojzy Sroga
Wydanie: I
Nakład: 10 283 egzemplarze
Adres wydawniczy: Warszawa : Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza, 1966
296, [4] stron
Format: 12,5x18,5 cm
Masa: 250 g
Książka jest w dobrym stanie, posiada obwolutę (lekko sfatygowaną).
Album tatrzańskie / Jarosław Iwaszkiewicz
Tytuł: Album tatrzańskie
Autor: Jarosław Iwaszkiewicz
Wydanie: I
Nakład: 20 283 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Literackie, 1976
73, [3] strony
Masa: 142 g
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, poza tym bez śladów użytkowania.
Data wystawienia: 13.09.2024
Ald.
Ależ Marianno! / Katarzyna Leżeńska
Tytuł: Ależ Marianno!
Autor: Katarzyna Leżeńska
243, [1] strony
Format: 13/20 cm
ISBN: 83-89221-38-X
Seria: Literatura na obcasach
Książka jest w bardzo dobrym stanie, brak wyraźnych śladów użytkowania.
Ależ Marianno! / Katarzyna Leżeńska
Tytuł: Ależ Marianno!
Autor: Katarzyna Leżeńska
Adres wydawniczy: Warszawa : Prószyński i S-ka, 2004
258, [2] stron
Format: 11/17,5 cm
ISBN: 8373379088
Masa: 180 g
Data wystawienia: 01.08.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach.
mar
Alianci / Jarosław Abramow-Newerly
Tytuł: Alianci
Autor: Jarosław Abramow-Newerly
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Białystok : Zakłady Wydawnicze "Versus" & Wydawnictwo "Białowieża", 1990
287, [1] strony
ISBN: 83-7045-011-3
Masa: 330 g
Data wystawienia: 22.08.2022
Książka jest w dobrym stanie. Okładka nieco sfatygowana. Poza tym brak innych śladów użytkowania.
Maja
Anna In w grobowcach świata / Olga Tokarczuk (2020)
Tytuł: Anna In w grobowcach świata
Autor: Olga Tokarczuk
Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Literackie, 2020
192, [2] strony
Format: 20,5/13 cm
ISBN: 978-83-08-07301-8
Masa: 440 g
Książka jest w idealnym stanie, jest nowa, ma twardą oprawę.
Data wystawienia: 14.01.2021
Ald.
Anna z ostatniego wzgórza / Ion Walon
Tytuł: Anna z ostatniego wzgórza
Autor: Ion Walon
Adres wydawniczy: Warszawa : Spółka Wydawniczo-Księgarska, 1996
141, [2] stron
Format: 11,5/17,5 cm
ISBN: 83-7064-097-4
Masa: 86 g
Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana.
Data wystawienia: 11.04.2018
Ald.
Apelacja / Jerzy Andrzejewski
Tytuł: Apelacja
Autor: Jerzy Andrzejewski
Wydanie: I
Nakład: 30 320 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : "Czytelnik", 1983
160 stron
Format: 13/20,5 cm
ISBN: 83-07-00762-3
Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana.
Apokalipsa czyli Żywot człowieka poczciwego Jarosław Balcewicz-Bukowski
Tytuł: Apokalipsa czyli Żywot człowieka poczciwego
Autor: Jarosław Balcewicz-Bukowski
Adres wydawniczy: Gdańsk : Wydawnictwo Balfex, 1993
81, [1] stron
Format: 20,5 / 14,5 cm
ISBN: 8390132109
Książka jest w bardzo dobrym stanie.
Arnhem - ciemne światło : Stare srebra / Bohdan Drozdowski
Tytuł: Arnhem - ciemne światło : Stare srebra
Autor: Bohdan Drozdowski
Wydanie: I
Nakład: 15 320 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Czytelnik, 1978
465, [2] stron
Format: 10,5 x 15 cm
Masa: 274 g
Data wystawienia: 05.03.2015
Książka jest w dobrym stanie. Ma twardą okładkę i sfatygowaną obwolutę.
Arnhem - ciemne światło / Bohdan Drozdowski
Tytuł: Arnhem - ciemne światło
Autor: Bohdan Drozdowski
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej, 1969
Wydanie: II
249 [3] stron
Format: 10,5 17,5 cm
Masa: 172 g
Książka jest w dobrym stanie, ma sfatygowaną okładkę i obwolutę. Na pierwszej stronie znajduje sie dedykacja dla byłego właściciela.
Data wystawienia: 18.06.2021
Jus.
Atlantyk-Pacyfik W ślady Kolumba / Melchior Wańkowicz
Tytuł: Atlantyk-Pacyfik : W ślady Kolumba
Autor: Melchior Wańkowicz
Wydanie: IV
Nakład: 100 350 egzemplarzy
Adres wydawniczy:Warszawa 1989 Instytut Wydawniczy PAX
534, [1] strony + tablice
Format: 12,5/19 cm
ISBN: 83-08-01916-1
Masa: 650 g
Data wystawienia: 10.12.2025
An
Książka jest w dobrym stanie, zawiera czarno-białe zdjęcia.
Zapraszamy do zakupu książki klasyka polskiej literatury faktu. Stan zachowania książki jest dobry, kolejni czytelnicy będą bez problemu mogli czerpać przyjemność z lektury, dodatkowym atutem są fotografie umieszczone na tablicach z tyłu książki.
Bałwan pod klucz / Daniel Passent
Tytuł: Bałwan pod klucz
Autor: Daniel Passent
Wydanie: I
Nakład: 30 320 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa "Czytelnik", 1986
317, [2] stron
Format: 12,5/19,5 cm
ISBN: 83-07-01572-3
Masa: 275 g
Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana.
Data wystawienia: 06.02.2018
Ald.
Bem : Powieść historyczna z XIX wieku / Wacław Gąsiorowski
Tytuł: Bem : Powieść historyczna z XIX wieku
Autor: Wacław Gąsiorowski
Wydanie: VI
Nakład: 100 00 + 310 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza, 1984
Format: 14,5 x 20 cm
366, [2] stron
ISBN: 8320536081
Masa: 340 g
Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka. Początkowe 2 strony, oraz strona ostatnia - sklejona taśmą.
Data wystawienia: 05.03.2025
Asi
Bez diabła / Roman Bratny
Tytuł: Bez diabła
Autor: Roman Bratny
Wydanie: I
Nakład: 40 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej, 1989
345, [7] stron
Format: 12,5/19,5 cm
ISBN: 83-11-07630-8
Masa: 314 g
Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka. Niewielkie zabrudzenia niektórych stron.
Data wystawienia: 09.08.2018
Ald.
Biały punkt / Wiesław Rogowski
Tytuł: Biały punkt
Autor: Wiesław Rogowski
Wydanie: I
Nakład: 50 350 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Szczecin : Krajowa Agencja Wydawnicza, 1986
403, [1] strony
Format: 11,5/16,5 cm
ISBN: 83-03-01308-4
Masa: 288 g
Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana, ma widoczne przetarcia.
Data wystawienia: 30.03.2018
Ald.
Biedny Oscar : Czyli dwa razy o miłości / Anna Bojarska
Tytuł: Biedny Oscar : Czyli dwa razy o miłości
Autor: Anna Bojarska
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Polska Oficyna Wydawnicza "BGW", 1992
141, [2] stron
Format: 16,5/23,5 cm
ISBN: 8370664628
Masa: 270 g
Data wystawienia: 29.07.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje na tablicach.
mar
Świetna książka, historia miłosna widziana ze strony tego, który kochał i tego, który był kochany, skomponowana z dwóch historii: tej Oscara Wilde’a, jednego z najwybitniejszych pisarzy angielskich i drugiej, jego ukochanego, lorda Alfreda Douglasa, który doprowadził Wilde’a do zguby.
Bieg do Fragala tom 1,2 / Julian Stryjkowski
Tytuł: Bieg do Fragala tom 1,2
Autor: Julian Stryjkowski
Wydanie: II
Nakład: 50 315 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Spółdzielnia Wydawnicza "Czytelnik", 1952
226, [6] stron tom I
175, [1] stron tom II
Format: 13,5/20,5 cm
Masa: 311 g
Data wystawienia: 19.12.2017 r.
Książki są w dobrym stanie, okładki nieznacznie sfatygowane.
an
Bingo! / Dominika Stec
Tytuł: Bingo!
Autor: Dominika Stec
Adres wydawniczy: Wrocław : Wydawnictwo Dolnośląskie, 2007
281, [6] stron
Format: 12/20 cm
Seria: Do torebki
ISBN: 978-83-7384-659-3
Książka jest w dobrym stanie.
Błazen Królestwa Niebieskiego / Roman Bratny
Tytuł: Błazen Królestwa Niebieskiego
Autor: Roman Bratny
Wydanie: I
Nakład: 40 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Obrony Narodowej, 1989
197, [3] stron
Format: 12,5/19,5 cm
ISBN: 83-11-07698-7
Masa: 175 g
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, na pierwszych dwóch stronach notatki byłego właściciela (prawie niewidoczne).
Data wystawienia: 27.12.2017
Ald.
Błażeja Siennickiego przypadki wojenne osobliwsze/ Bohdan Królikowski (1984)
Tytuł: Błażeja Siennickiego przypadki wojenne osobliwsze
Autor: Bohdan Królikowski
Wydanie: II
Nakład: 50 250 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej, 1984
225, [2] stron
Format: 19/11,5 cm
Masa: 165 g
Książka jest w dobrym stanie, okładka mocno sfatygowana: przetarcia, zabrudzenia. Wewnątrz stan dobry, fragmenty tekstu podkreślone ołówkiem, na kilku ostatnich stronach niewielka plamka.
Data wystawienia: 19.08.2023
Ald.
Broń. Ranny w lesie / Witold Zalewski
Tytuł: Broń. Ranny w lesie
Autor: Witold Zalewski
Wydanie: pierwsze
Nakład: 20 290 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : „Czytelnik”. 1978
350 [2] stron
Format: 16/10,5 cm
Seria: Głowy Wawelskie
Masa: 210 g
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę (lekko sfatygowaną). Kilka ostatnich stron nosi ślady zalania. Na stronie tytułowej widnieje odręczny podpis byłego właściciela. Przedstawiony skan to strona tytułowa, ponieważ okładka nie zawiera tytułu książki.
Data wystawienia: 10.05.2019
Ald.
Brulion / Roman Bratny
Tytuł: Brulion
Autor: Roman Bratny
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa: "Czytelnik", 1962
118, [2] stron
Format: 10,5/18,5 cm
Nakład: 10 250 egzemplarzy
Masa: 130 g
Data wystawienia: 06.01.2017 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, naddarta na grzbiecie.
mar
Świetna powieść z zakresu literatury polskiej.
Bulwar Wilshire albo Lądowanie w Kyzył Kija / Janusz Odrowąż-Pieniążek
Tytuł: Bulwar Wilshire albo Lądowanie w Kyzył Kija
Autor: Janusz Odrowąż-Pieniążek
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Wrocław : Wydawnictwo Dolnośląskie, 2004
158, [2] stron
ISBN: 83-7384-121-0
Masa: 280 g
Data wystawienia: 20.01.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach.
mar
Całemu światu / Ludwika Prus Lisiecka
Tytuł: Całemu światu
Autor: Ludwika Prus Lisiecka
Wydanie: I
Nakład: 10 350 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy "Pax", 1962
383, [1] strony
Format: 12,5/19,5 cm
Masa: 299 g
Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana.
Data wystawienia: 16.09.2018
Ald.
Chciałbym, żeby dzisiaj coś się wydarzyło / Tomasz Nalewajk
Tytuł: Chciałbym, żeby dzisiaj coś się wydarzyło
Autor: Tomasz Nalewajk
Wydanie I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Cyranka, 2019
701, [3] stron
Format: 19,5/12,5 cm
ISBN: 978-83-952847-0-0
Masa: 666 g
Książka jest w idealnym stanie, jest nowa.
Data wystawienia: 23.10.2019
Ald.
Chichot [z] polityka : Nowy dowcip polityczny / Sławomir Kmiecik
Tytuł: Chichot [z] polityka : Nowy dowcip polityczny
Autor: Sławomir Kmiecik
Adres wydawniczy: Warszawa : Oficyna Wydawnicza Alma-Press, 1998
350, [1] stron
Format: 12,5/19,5 cm
ISBN: 8370202594
Masa: 340 g
Stan: Książka jest w bardzo dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana.
Data wystawienia: 07.09.2018
Jus.
Chichot losu / Hanka Lemańska
Tytuł: Chichot losu
Autor: Hanka Lemańska
Adres wydawniczy: Poznań : Zysk i S-ka Wydawnictwo, 2010
268 [1] stron
Format: 13,5/20,5 cm
ISBN: 9788311118089
Masa: 313 g
Książka jest w dobrym stanie, okładka lekko sfatygowana, oprócz tego żadnych śladów użytkowania.
Data wystawienia: 28.05.2021
Zos.
Chłodne spojrzenie/ Władysław Rymkiewicz
Tytuł: Chłodne spojrzenie
Autor: Władysław Rymkiewicz
Wydanie: I
Nakład: 20 290 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : "Czytelnik", 1975
248, [2] stron
Format: 13/20 cm
Masa: 219 g
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną.
Data wystawienia: 18.11.2017
Ald.
Chłopiec z Salskich Stepów / Igor Newerly
Tytuł: Chłopiec z Salskich Stepów
Autor: Igor Newerly
Wydanie: I
Nakład: 200 350 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Krajowa Agencja Wydawnicza, 1982
236, [3] stron
Format: 16,5/12 cm
Masa: 150 g
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
Data wystawienia: 16.06.2021
Ald.
Chłopiec z Salskich Stepów / Igor Newerly (1974)
Tytuł: Chłopiec z Salskich Stepów
Autor: Igor Newerly
Wydanie: XIX
Nakład: 170 290 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Czytelnik, 1974
208, [1] stron
Format: 12x19,5 cm
Masa: 170 g
Książka jest w dobrym stanie, nieznacznie sfatygowana okładka.
Joa
Chłopiec z Salskich Stepów / Igor Newerly (1979 dedykacja)
Tytuł: Chłopiec z salskich stepów
Autor: Igor Newerly
Wydanie: XXI
Nakład: 100 290 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Spółdzielnia Wydawnicza "Czytelnik", 1979
159, [1] stron
Format: 13/20,5 cm
ISBN: 83-07-00105-6
Masa: 160 g
Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana, na stronie przedtytułowej jest dedykacja dla byłego właściciela.
Data wystawienia: 15.11.2017
Ald.
Ci, co przeżyli / Czesław Czerniawski
Tytuł: Ci, co przeżyli
Autor: Czesław Czerniawski
Wydanie: I
Nakład: 15 305 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa: Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza, 1977
161, [2] stron
Format: 13/19,5 cm
Masa: 220 g
Data wystawienia: 01.03.2016
Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana.
Ald.
Cicho, szeptem i na ucho / Andrzej Mularczyk
Tytuł: Cicho, szeptem i na ucho
Autor: Andrzej Mularczyk
Adres wydawniczy: Toruń : Wydawnictwo Adam Marszałek, 2006
351 stron
Format: 24/17 cm
ISBN: 978-83-7441-466-1
Seria Słuchowiska Polskiego Radia
Książka jest w bardzo dobrym stanie.
Cierpkość wiśni / Izabela Sowa
Tytuł: Cierpkość wiśni
Autor: Izabela Sowa
Adres wydawniczy: Warszawa : G+J Książki, 2002
214, [1] stron
Format: 13/19,5 cm
Seria: Literatura Na Obcasach
ISBN: 83-89221-44-6
Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana.
Concertina / Olgierd Terlecki
Tytuł: Concertina
Autor: Olgierd Terlecki
Wydanie: pierwsze
Nakład: 30 350 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Kraków : Krajowa Agencja Wydawnicza, 1983
250, [3] stron
Format: 11,5 x 16 cm
ISBN:83-03-00213-9
Data wystawienia: 23.10.2014
Książka jest w dobrym stanie, ma lekko sfatygowaną okładkę i grzbiet.
Córeczka / Wojciech Żukrowski (1986)
Tytuł: Córeczka
Autor: Wojciech Żukrowski
Wydanie: V
Nakład: 100 350 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Krajowa Agencja Wydawnicza, 1986
159, [1] stron
Format: 12/16,5 cm
ISBN: 83-01466-8
Masa: 118 g
Książka jest w dobrym stanie, ma nieznacznie sfatygowaną okładkę.
Data wystawienia: 27.04.2019
Ald.
Cudowne wspaniałe życie / Bogdan Rutha
Tytuł: Cudowne wspaniałe życie
Autor: Bogdan Rutha
Adres wydawniczy: Poznań : Wydawnictwo Poznańskie, 1978
284, [1] strony
Format: 20 / 13 cm
Książka jest w dobrym stanie.
Cynk Pieniądz / Marian Czuchnowski
Tytuł: Cynk Pieniądz
Autor: Marian Czuchnowski
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza, 1976
279, [3] stron
Format: 13/20 cm
Nakład: 10 305 egzemplarzy
Masa: 380 g
Data wystawienia: 03.11.2015 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zakurzona.
mar
Czarny romans / Władysław Terlecki
Tytuł: Czarny romans
Autor: Władysław Terlecki
Wydanie: IV
Nakład: 200 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : RSW Prasa-Książka-Ruch, 1984
254, [2] strony
Format: 11 x 16,5 cm
Seria: Koliber 84
ISBN: 83-05-11234-9
Masa: 172 g
Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka.
Syl.
Początek naszego stulecia, obraz ówczesnej Warszawy, a na jego tle wielka i tragiczna miłość carskiego dragona i polskiej aktorki.
Czarodziej / Wanda Żółkiewska
Tytuł: Czarodziej
Autor: Wanda Żółkiewska
Wydanie: II
Nakład: 20 260 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Krajowa Agencja Wydawnicza, 1988
190, [2] stron
Format: 15 x 23 cm
ISBN: 83-03-02303-9
Masa: 248 g
Data wystawienia: 11.10.2015
Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka. Czarno-białe ilustracje w tekście.
Syl.
Czart za kulbaką / Sławomir Sierecki
Tytuł: Czart za kulbaką
Autor: Sławomir Sierecki
Wydanie: I
Nakład: 50 000 egzemplarzy
Adres Wydawniczy: Gdańsk : Wydawnictwo Morskie, 1987
122, [6] stron
Format: 12 x 19 cm
ISBN: 83-215-8279-6
Masa: 108 g
Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka.
Syl.
Czary w małym miasteczku / Marta Stefaniak
Tytuł: Czary w małym miasteczku
Autor: Marta Stefaniak
Adres wydawniczy: Warszawa : Prószyński i S-ka, 2012
295, [1] stron
Format: 12,5/19,5 cm
ISBN: 9788378392019
Masa: 270 g
Data wystawienia: 10.08.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach.
mar
Świetna powieść polskiej pisarki, doskonała lektura na wakacje.
Drzewo rodzi owoc / Tadeusz Hołuj
Tytuł: Drzewo rodzi owoc
Autor: Tadeusz Hołuj
Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Literackie, 1963
257, [2] stron
Format: 19,5/12,5 cm
Nakład: 10 251 egzemplarzy
Masa: 260 g
Data wystawienia: 01.08.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Drzewo rodzi owoc : powieść / Tadeusz Hołuj (1977)
Tytuł: Drzewo rodzi owoc
Autor: Tadeusz Hołuj
Wydanie: II
Nakład: 20 283 egzemplarze
Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Literackie, 1977
217, [1] stron
Format: 13/20 cm
Masa: 280 g
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę. Strona przedtytułowa i tytułowa mają obcięte prawe dolne narożniki.
Data wystawienia: 15.08.2018
Ald.
Na fali / Maria Rodziewiczówna
Tytuł: Na fali
Autor: Maria Rodziewiczówna
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Alfa, 1991
189, [1] stron
Format: 20,5/15 cm
ISBN: 8370015239
Masa: 240 g
Data wystawienia: 25.04.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Na fali / Maria Rodziewiczówna
Tytuł: Na fali
Autor: Maria Rodziewiczówna
Adres wydawniczy: Brak miasta wydania : Wydawnictwo Babilon 2, 1996
189, [1] stron
Format: 14/20 cm
ISBN: 8390313685
Seria: Klasyka Romansu
Masa: 230 g
Data wystawienia: 25.11.2017 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Na fali / Maria Rodziewiczówna
Tytuł: Na fali
Autor: Maria Rodziewiczówna
Adres wydawniczy: Brak miasta wydania : mg, 2011
250, [5] stron
Format: 15,5/22 cm
ISBN: 9788377790045
Masa: 310 g
Data wystawienia: 11.04.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Wrzos / Maria Rodziewiczówna
Tytuł: Wrzos
Autor: Maria Rodziewiczówna
Wydanie: V
Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Literackie, 1986
270, [2] stron
Format: 15/20,5 cm
ISBN: 830801531X
Nakład: 100 283 egzemplarzy
Seria: Z "Pism" Marii Rodziewiczówny
Masa: 320 g
Data wystawienia: 22.11.2018 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Prawo rodzinne / Jan Winiarz
Tytuł: Prawo rodzinne
Autor: Jan Winiarz
Wydanie: II
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwo Naukowe, 1977
313, [6] stron
Format: 15/20,5 cm
Nakład: 10 250 egzemplarzy
Masa: 490 g
Data wystawienia: 07.01.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, na niektórych stronach są podkreślenia długopisem.
mar
Wrzos / Maria Rodziewiczówna
Tytuł: Wrzos
Autor: Maria Rodziewiczówna
Wydanie: III
Nakład: 500 310 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza, 1984
141, [2] stron
Format: 20,5 / 14,5 cm
ISBN: 83-205-3662-6
Książka jest w bardzo dobrym stanie.
Zwierzenia rodzinne : W naszej rodzinie / Barbara Adamczewska (oprac.)
Tytuł: Zwierzenia rodzinne : W naszej rodzinie
Opracowanie: Barbara Adamczewska
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Krajowa Agencja Wydawnicza, 1979
155, [3] stron
Format: 12,5/19 cm
Masa: 170g
Data wystawienia: 29.05.2018 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Moja lwia rodzina / Joy Adamson
Tytuł: Moja lwia rodzina
Autor: Joy Adamson
Przełożył: Józef Giebułtowicz
Nakład: 30 280 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwo "Iskry", 1965
356, [4] stron
Format: 12 x 19,5 cm
Seria: Na około świata
Data wystawienia: 28.10.2014
Książka jest w dobrym stanie. Czarno-białe zdjęcia na tablicach. Lekko sfatygowana okładka (zagięcie rogu, naddarcia grzbietu). Kilka stron ma ślady po zagięciach.
Magnat / Maria Rodziewiczówna
Tytuł: Magnat
Autor: Maria Rodziewiczówna
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa "Alfa", 1989
189, [3] stron
Format: 14,5/20 cm
ISBN: 83-7001-309-0
Seria Sensacja! Romans! Przygoda!
Masa: 209 g
Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana, trochę przetarta na krawędziach.
Data wystawienia: 08.03.2016
Ald.
Poradnik rodziny "Zorzy" 1986
Tytuł: Poradnik rodziny "Zorzy" 1986
Wydanie: I
Nakład: 50 350 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : PAX, 1985
223, [1] strony
Format: 14,5 x 20 cm
ISBN: 83-211-0733-8
Masa: 247 g
Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka.
Syl.
Z rodzicami w domu / Renata Mreńca
Tytuł: Z rodzicami w domu
Autor: Renata Mreńca
Adres wydawniczy: Warszawa : Pracowania Pedagogiczna i Wydawnicza, 2001
63, [1] stron
Format: 14,5/20,5 cm
ISBN: 8385644644
Seria: Biblioteczka Rodziców
Masa: 110 g
Data wystawienia: 11.08.2017 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Dewajtis / Maria Rodziewiczówna
Tytuł: Dewajtis
Autor: Maria Rodziewiczówna
Adres wydawniczy: Kraków-Wrocław : Wydawnictwo Literackie, 1985
284, [3] stron
Format: 14,5/20,5 cm
ISBN: 8308012833
Nakład: 100 283 egzemplarzy
Masa: 350 g
Data wystawienia: 07.06.2025 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
an
Zawód: Rodzice / Monique Gueneau
Tytuł: Zawód: Rodzice
Autor: Monique Gueneau
Przełożyła: Ewa Burska
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy PAX, 1978
125, [3] stron
Format: 12,5/19,5 cm
Nakład: 10 330 egzemplarzy
Masa: 160 g
Data wystawienia: 02.10.2025 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną.
an
Ekspres Reporterów: Każdy rodzi się boso, Przeskakać życie, Siódmy palec / Andrzej Mularczyk, Zbigniew Juchniewicz, Tomasz Ordyk, Józef Kudela
Tytuł: Ekspres Reporterów: Każdy rodzi się boso, Przeskakać życie, Siódmy palec
Autorzy: Andrzej Mularczyk, Zbigniew Juchniewicz, Tomasz Ordyk, Józef Kudela
Adres wydawniczy: Warszawa : Krajowa Agencja Wydawnicza, 1983
145, [7] stron
Format: 11,8 / 16,2 cm
Masa: 108 g
ISBN: 83-03-00426-3
Książka jest w dobrym stanie, okładka jest nieznacznie sfatygowana. W środku książka jest w dobrym stanie, w środku niektóre strony są popisane długopisem, przybrudzone. Blok książki jest delikatnie przybrudzony.
Data wystawienia: 07.02.2022
Zos.
Na wyżynach / Maria Rodziewiczówna
Tytuł: Na wyżynach
Autor: Maria Rodziewiczówna
Adres wydawniczy: Wrocław : Wrocławska Oficyna Wydawnicza "Astrum", 1991
256, [3] stron
Format: 20,5/14,5 cm
ISBN: 8385242171
Masa: 300 g
Data wystawienia: 23.05.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Wojna w rodzinie Tate / Alison Lurie
Tytuł: Wojna w rodzinie Tate
Autor: Alison Lurie
Tłumaczenie: Tomasz Bieroń
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Zysk i Ska Wydawnictwo, 1997
366, [1] stron
Format: 13/18,5 cm
ISBN: 8371501994
Seria: Kameleon
Masa: 340 g
Data wystawienia: 17.09.2020 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest trochę rozklejona.
mar
Moja lwia rodzina tom I i II / Joy Adamson
Tytuł: Moja lwia rodzina tom I i II
Autor: Joy Adamson
Adres wydawniczy: Warszawa : Iskry, 1975
Wydanie: III
Nakład: 50 275 egzemplarzy
248 [1], 258 [1] stron
Format: 11 / 18 cm
Masa: 377 g
Książki są w dobrym stanie, mają nieznacznie sfatygowane okładki i grzbiety. Wewnątrz brak śladów użytkowania.
Data wystawienia: 09.06.2021
Jus.
Przyjaciel rodziny / Lisa Jewell
Tytuł: Przyjaciel rodziny
Autor: Lisa Jewell
Tłumaczenie: Dagmara Chojnicka
Adres wydawniczy: Warszawa : G+J Gruner + Jahr Polska Sp. Z o.o., 2005
335, [1] stron
Format: 13,5/20 cm
ISBN: 8389221268
Seria: Literatura w szpilkach
Masa: 300 g
Data wystawienia: 24.04.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Świetna powieść z zakresu literatury dla kobiet, świetna lektura w podróży.
Wiersze rodzinne / Zbigniew Rossa
Tytuł: Wiersze rodzinne
Autor: Zbigniew Rossa
Ilustracje: Stanisław Kluska
Adres wydawniczy: Katowice : Wydawnictwo "Śląsk", 1983
wydanie: I
Nakład: 50 300 egzemplarzy
46 [1] stron
Format: 14,5 / 20,5 cm
Masa: 73 g
ISBN: 8321603866
Książka jest w bardzo dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana, zawiera ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 15.11.2023
Wik.
Papież rodzin / Paweł Zuchniewicz
Tytuł: Papież rodzin
Autor: Paweł Zuchniewicz
Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo "M", 2002
125, [1] stron
Format:13,5/19 cm
ISBN: 83-7221-598-7
Książka jest w bardzo dobrym stanie, zawiera ilustracje w tekście.
Rodzice chrzestni / Henry Libersat
Tytuł: Rodzice chrzestni
Autor: Henry Libersat
Przekład: Anna Dąbrowska
Adres wydawniczy: Toruń : Christ Book, 1995
118, [2] stron
Format: 20,5/14,5 cm
ISBN: 8390156814
Masa: 170 g
Data wystawienia: 10.03.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Barcikowscy / Maria Rodziewiczówna
Tytuł: Barcikowscy
Autor: Maria Rodziewiczówna
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa "ALFA", 1991
Wydanie pierwsze
213, [1] stron
Format: 20,5/14,5 cm
Masa: 277 g
ISBN: 8370014100
Książka jest w dobrym stanie, posiada miejscowo otartą okładkę, przykurzone i lekko pożółkłe strony oraz kilka drobnych plamek
na bloku. Zawartość nienaruszona.
Data wystawienia: 22.12.2021
Ale.
Turystyka rodzinna / Tomasz Kowalik
Tytuł: Turystyka rodzinna
Autor: Tomasz Kowalik
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy Związków Zawodowych, 1982
179, [1] strony
Format: 10/19 cm
ISBN: 8320201683
Masa: 150 g
Data wystawienia: 06.06.2025 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
an
Rodzinna księga zagadek / Brak autora
Tytuł: Rodzinna księga zagadek
Brak autora
Tłumaczenie: Danuta Zgliczyńska
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo SBM, 2008
255 stron
Format: 16,5/20,5 cm
ISBN: 9788360542965
Masa: 670 g
Data wystawienia: 03.10.2018 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
13,45 zł
Cena regularna:
26,90 zł
Twoja kompletna rodzina / Jesper Juul
Tytuł: Twoja kompletna rodzina
Autor: Jesper Juul
Przełożył: Dariusz Syska
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Podkowa Leśna : Wydawnictwo MiND Dariusz Syska, 2011
183, [1] stron
Format: 12,5/20,5 cm
ISBN: 9788362445066
Masa: 240 g
Data wystawienia: 05.11.2018 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Wychowanie w rodzinie chrześcijańskiej
Tytuł: Wychowanie w rodzinie chrześcijańskiej
Praca zbiorowa
Wydanie: I
Nakład: 40 350 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Kraków : Wydaw. Apostolstwa Modlitwy, 1984
609, [2] stron
Format: 13x20 cm
Masa: 630 g
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę, posiada obwolutę (nieznacznie sfatygowaną).
Vademecum dla rodziców dzieci od lat 6 do 10
Tytuł: Vademecum dla rodziców dzieci od lat 6 do 10
Pod redakcją doc. dr hab. Wojciecha Pomykało
Wydanie: I
Nakład: egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Oświata i Wychowanie, 1987
287 stron
Format: 14,5x20,5 cm
ISBN: 83-00-02392-5
Masa: 330 g
Książka jest w dobrym stanie, nieznacznie sfatygowana okładka.
Moja szalona rodzinka / Jennifer Coburn
Tytuł: Moja szalona rodzinka
Autor: Jennifer Coburn
Przełożyła Małgorzata Strzelec
Adres wydawniczy: Warszawa : G+J Książki, 2008
275, [4] stron
Format: 14/20,5 cm
ISBN: 978-83-60376-74-4
Książka jest w dobrym stanie.
Moje dzieci moi rodzice / Adela Grochowska
Tytuł: Moje dzieci moi rodzice
Wybór: Adela Grochowska
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Krajowa Agencja Wydawnicza, 1977
193, [3] stron
Format: 12/16,5 cm
Nakład: 20 350 egzemplarzy
Masa: 190 g
Data wystawienia: 03.11.2020 r.
Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Na dobre i na złe : Rodzina po polsku / Jerzy Lovell
Tytuł: Na dobre i na złe : Rodzina po polsku
Autor: Jerzy Lovell
Przełożył: Piotr Filipowski
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwo "Iskry", 1975
243, [1] stron
Format: 18/11,5 cm
Nakład: 20 275 egzemplarzy
Masa: 190 g
Data wystawienia: 12.04.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, kilka ostatnich kartek jest poplamionych.
mar
Kiedy rodzice się rozwodzą / Brigitte Blobel
Tytuł: Kiedy rodzice się rozwodzą
Autor: Brigitte Blobel
Przełożyła: Dorota Lulińska
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Egmont, 1992
114, [1] stron
Format: 17x11,5 cm
ISBN: 83-85396-35-7
Seria: Nasze sprawy
Masa: 93 g
Książka jest w dobrym stanie, okładka nieco sfatygowana. Poza tym brak śladów użytkowania.
Data wystawienia: 15.11.2023
Wik.
Rodzicielstwo przez zabawę / Lawrence J. Cohen
Tytuł: Rodzicielstwo przez zabawę
Autor: Lawrence J. Cohen
Przełożyła: Anna Rogozińska
Adres wydawniczy: Warszawa : Mamania, 2012
346, [2] stron
Format: 14,5/20,5 cm
ISBN: 9788362829033
Masa: 480 g
Data wystawienia: 06.11.2018 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Rodzina Przybojskich / Zofia Lewandowska
Tytuł: Rodzina Przybojskich
Autor: Zofia Lewandowska
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Radia i Telewizji, 1983
251, [1] stron
Format: 14,5/20,5 cm
ISBN: 8321203264
Nakład: 20 260 egzemplarzy
Masa: 300 g
Data wystawienia: 22.05.2018 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Jaskółczym szlakiem / Maria Rodziewiczówna
Tytuł: Jaskółczym szlakiem
Autor: Maria Rodziewiczówna
Wydanie: II
Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Literackie, 1990
254, [2] stron
Format: 15/21 cm
ISBN: 8308021387
Nakład: 200 350 egzemplarzy
Masa: 310 g
Data wystawienia: 01.01.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Wyzwoleni rodzice wyzwolone dzieci. Twoja droga do szczęśliwszej rodziny / Adele Faber, Elaine Mazlish
Tytuł: Wyzwoleni rodzice wyzwolone dzieci. Twoja droga do szczęśliwszej rodziny
Autor: Adele Faber, Elaine Mazlish
Przekład: Beata Rumatowska
Adres wydawniczy: Poznań : Media Rodzina, 2009
218, [1] stron
Format: 14,5/20,5 cm
Masa: 246 g
ISBN: 9788385594123
Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma nieznacznie sfatygowaną oprawę, wewnątrz brak śladów użytkowania.
Data wystawienia: 02.02.2022
Jus.
Życie rodzinne zwierząt / Witold Tyrakowski
Tytuł: Życie rodzinne zwierząt
Autor: Witold Tyrakowski
Wydanie: II
Nakład: 30 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy "Nasza Księgarnia", 1985
172, [3] strony
Format: 14,5/20,5 cm
ISBN: 83-10-07615-0
Książka jest w dobrym stanie.
Rodzicom ku uwadze / Danuta Barzach, Anna Lanota
Tytuł: Rodzicom ku uwadze
Autor: Danuta Barzach, Anna Lanota
Wydanie: II
Nakład: 60 110 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich, 1966
59, [3] stron
Format: 13/20 cm
Masa: 53 g
Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana.
Znakomita lektura i jednocześnie przejrzysty, poparty przykładami z życia, poradnik dla tych, którzy spodziewają się dziecka i dla świeżo upieczonych rodziców.
Joa
Rodzina i dom: Praca i uroda / Barbara Jaroszewska
Tytuł: Rodzina i dom: Praca i uroda
Autor: Barbara Jaroszewska
Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy CRZZ, 1978
Wydanie pierwsze
239, [1] stron
Format: 10 / 19,3 cm
Masa: 174 g
Książka jest w dobrym stanie, okładka jest nieznacznie sfatygowana, pozaginana, pobrudzona. Niektóre strony są zabrudzone. W środku książka jest w dobrym stanie, niektóre strony są lekko pozaginane. Posiada liczne czarno-białe ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 15.11.2021
Zos.
Rodzina Whiteoaków : Budowa Jalny / Mazo de la Roche
Tytuł: Rodzina Whiteoaków : Budowa Jalny
Autor: Mazo de la Roche
Tłumaczyła: Julia Rylska
Wydanie: IV
Adres wydawniczy: Poznań : Krajowa Agencja Wydawnicza, 1989
334, [2] stron
Format: 14,5/20,5 cm
ISBN: 8303026348
Nakład: 180 350 egzemplarzy
Masa: 380 g
Data wystawienia: 01.10.2018 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Rodzina Whiteoaków : Budowa Jalny / Mazo de la Boche
Tytuł: Rodzina Whiteoaków : Budowa Jalny
Autor: Mazo de la Boche
Tłumaczyła: Julia Rylska
Wydanie: IV
Adres wydawniczy: Poznań : Krajowa Agencja Wydawnicza, 1989
334, [2] stron
Format: 20/14,5 cm
Nakład: 180 350 egzemplarzy
ISBN: 8303026348
Masa: 370 g
Data wystawienia: 27.11.2019 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, na pierwszej stronie jest podpis byłego właściciela.
mar
Rodzice i dzieci najmłodsze / Halina Filipczuk
Tytuł: Rodzice i dzieci najmłodsze
Autor: Halina Filipczuk
Wydanie: I
Nakład: 20 200 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy "Nasza Księgarnia", 1985
213, [3] stron
Format: 14,5/20,5 cm
ISBN: 83-10-08489-7
Masa: 252 g
Książka jest w dobrym stanie, okładka z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 15.10.2019
Ald.
Bajania znad Dobrej Rzeki / Czesław Rodziewicz
Tytuł: Bajania znad Dobrej Rzeki
Autor: Czesław Rodziewicz
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Sióstr Loretanek, 2003
174, [1] stron + tablice
Format: 13/17,5 cm
ISBN: 837257121X
Masa: 290 g
Data wystawienia: 20.01.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Maryja Wychowawczyni rodzin / Janusz Kumala MIC
Tytuł: Maryja Wychowawczyni rodzin
Autor: Janusz Kumala MIC
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Księży Marianów, 1995
221, [3] stron
Format: 12/19,5 cm
ISBN: 8371190395
Masa: 220 g
Data wystawienia: 25.01.2018 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach.
mar
Z rodzicami w szkole / Maria Borzęcka, Renata Mreńca
Tytuł: Z rodzicami w szkole
Autor: Maria Borzęcka, Renata Mreńca
Adres wydawniczy: Warszawa : Pracowania Pedagogiczna i Wydawnicza, 2001
43, [1] stron
Format: 14,5/20,5 cm
ISBN: 8385644784
Seria: Biblioteczka Rodziców
Masa: 90 g
Data wystawienia: 11.08.2017 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Wiśniewscy : Moja zabawna rodzinka / Chris Higgins
Tytuł: Wiśniewscy : Moja zabawna rodzinka
Autor: Chris Higgins
Tłumaczenie: Jolanta Reisch Klose
Ilustracje: Lee Wildish
Adres wydawniczy: Bielsko-Biała : Wydawnictwo DEBIT, 2014
125, [3] stron
Format: 15/21,5 cm
ISBN: 9788371679520
Masa: 190 g
Data wystawienia: 23.09.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Świetna, ilustrowana książka dla dzieci.
7,45 zł
Cena regularna:
14,90 zł
Prawo rodzinne i opiekuńcze / Tadeusz Smyczyński
Tytuł: Prawo rodzinne i opiekuńcze
Autor: Tadeusz Smyczyński
Wydanie: V
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo C. H. Beck, 2009
340, [3] stron
Format: 14,5/21 cm
ISBN: 9788374837439
Masa: 470 g
Data wystawienia:13.07.2018 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, na niektórych stronach są podkreślenia długopisem i ołówkiem, na pierwszej stronie jest notatka byłego właściciela.
mar
Rodzina i dom : 100 pomysłów dla domu / Alicja Szymańska
Tytuł: Rodzina i dom : 100 pomysłów dla domu
Autor: Alicja Szymańska
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy CRZZ, 1978
151, [1] stron
Format: 10,5/19,5 cm
Nakład: 150 000 egzemplarzy
Masa: 140 g
Data wystawienia: 07.06.2020 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Prawo rodzinne : Zarys wykładu / Stefan Grzybowski
Tytuł: Prawo rodzinne : Zarys wykładu
Autor: Stefan Grzybowski
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwo Naukowe, 1980
270, [2] stron
Format: 17,5/24,5 cm
Nakład: 10 280 egzemplarzy
8301016884
Masa: 550 g
Data wystawienia: 01.02.2018 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę, nieznacznie sfatygowaną.
mar
Rodzina Whiteoaków: Fortuna Fincha / Mazo de la Roche
Tytuł: Ród Kuraginów
Autor: Constance Heaven
Przełożył: Mieczysław Dutkiewicz
Adres wydawniczy: Warszawa : Oficyna Wydawnicza Almapress, 1972
267 stron
Format: 12,3 / 19,5 cm
Masa: 180 g
ISBN: 8370201830
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę dość mocno sfatygowaną, wygniecioną. Niektóre strony są pobrudzone. Posiada nieaktualne pieczątki z Biblioteki w Lędzinach.
Data wystawienia: 14.07.2021
Zos.
Druga ciąża : Poradnik dla rodziców / Penny Preston (red.)
Tytuł: Druga ciąża : Poradnik dla rodziców
Pod redakcją: Penny Preston
Tłumaczenie: Barbara Grabska-Siwek, Grzegorz Siwek
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : MUZA SA, 2011
128 stron
Format: 19,5/24,5 cm
ISBN: 9788374959681
Masa: 500 g
Data wystawienia: 03.10.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Świetny poradnik dla matek, zawiera ilustracje w tekście, doskonała lektura dla kobiet w ciąży.
Wiśniewscy : Rodzinka się powiększa / Chris Higgins
Tytuł: Wiśniewscy : Rodzinka się powiększa
Autor: Chris Higgins
Tłumaczenie: Weronika Różycka
Ilustracje: Lee Wildish
Adres wydawniczy: Bielsko-Biała : Wydawnictwo DEBIT, 2014
134, [2] strony
Format: 15/21 cm
ISBN: 9788371679810
Masa: 200 g
Data wystawienia: 23.09.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Świetna, ilustrowana książka dla dzieci.
7,45 zł
Cena regularna:
14,90 zł
Szczęśliwe rodziny / Józefa Krystyna Szłykowicz
Tytuł: Szczęśliwe rodziny
Autor: Józefa Krystyna Szłykowicz
Adres wydawniczy: Marki : Wydawnictwo Michalineum, 2001
204 strony + tablica
Format: 21/15 cm
ISBN: 8370190650
Masa: 290 g
Data wystawienia: 05.06.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, na stronie tytułowej jest podpis byłego właściciela.
mar
Stowarzyszenie wkurzonych rodziców / Mink Elliott
Tytuł: Stowarzyszenie wkurzonych rodziców
Autor: Mink Elliott
Przekład: Małgorzata Fabianowska
Adres wydawniczy: Warszawa : Świat Książki, 2011
301, [1] stron
Format: 20,5/13 cm
ISBN: 9788324724840
Masa: 310 g
Data wystawienia: 16.03.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Dla rodziny wyzwolić siły dobra / ks. Jacques Suaudeau
Tytuł: Dla rodziny wyzwolić siły dobra
Autor: ks. Jacques Suaudeau
Opracowanie i przygotowanie do druku Marguerita A. Peeters
Przełożyła Agnieszka Kuryś
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Sióstr Loretanek, 2012
109, [3] stron
Format: 14,5/20,5 cm
ISBN: 978-83-7257-525-8
Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana.
Data wystawienia: 07.12.2018
Ald.
500 pytań młodych rodziców / Teresa Materkowska (red.)
Tytuł: 500 pytań młodych rodziców
Autor: Teresa Materkowska (red.)
Przekład: Krystyna Niecikowska-Jastrzębska
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich, 1991
Wydanie: I
Nakład: 50 000 egz.
269, [10] stron
Format: 14,5/20,5 cm
Masa: 285 g
ISBN: 8320015480
Książka jest w dobrym stanie, okładka lekko sfatygowana.
Data wystawienia: 16.11.2021
Jus.
Rodzinny interes: Ostatni skok / Anders Roslund, Stefan Thunberg
Tytuł: Rodzinny interes. Ostatni skok
Autor: Anders Roslund, Stefan Thunberg
Przełożył: Wojciech Łygas
Adres wydawniczy: Katowice : Wydawnictwo Sonia Draga, 2017
470, [1] strona
Format: 14/20,5 cm
ISBN: 9788379999026
Masa: 509 g
Data wystawienia: 28.06.2025 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma miękką okładkę ze skrzydełkami nieznacznie sfatygowaną. Wewnątrz stan bardzo dobry.
Asi
Rodzina i dom: Dziecko z wadą postawy / Wojciech Maria Kuś
Tytuł: Dziecko i dom: Dziecko z wadą postawy
Autor: Wojciech Maria Kuś
Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy Związków Wydawniczych, 1982
Wydanie drugie
52, [4] stron
Format: 10,1 / 15 cm
Masa: 36 g
ISBN: 83-202-0212-4
Książka jest w dobrym stanie, okładka jest nieznacznie sfatygowana i zabrudzona, wyblakła. W środku książka jest w dobrym stanie, niektóre strony są przybrudzone. Posiada liczne czarno-białe ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 07.12.2021
Zos.
Rodziny specjalnej troski / Krzysztof Czabański
Tytuł: Rodziny specjalnej troski
Autor: Krzysztof Czabański
Adres wydawniczy: Warszawa : Krajowa Agencja Wydawnicza, 1981
Wydanie pierwsze
Nakład 10 000 + 350 egzemplarzy
156, [3] stron
Format: 11,5 / 16 cm
Masa: 111 g
Książka jest w dobrym stanie, okładka jest nieznacznie sfatygowana. W środku książka jest w dobrym stanie, niektóre strony są lekko przybrudzone.
Data wystawienia: 07.12.2021
Zos.
Kult i naśladowanie Świętej Rodziny / Jean Berthier MS
Tytuł: Kult i naśladowanie Świętej Rodziny : Berthierana 1 : Centrum Duchowości Świętorodzinnej
Autor: Jean Berthier MS
Adres wydawniczy: Ciechocinek : Fundacja "Posłaniec" Misjonarzy Świętej Rodziny, 2003
272 strony
Format: 15/21 cm
ISBN: 8385853149
Masa: 380 g
Data wystawienia: 01.11.2020 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Między ustami a brzegiem pucharu / Maria Rodziewiczówna
Tytuł: Między ustami a brzegiem pucharu
Autor: Maria Rodziewiczówna
Wydanie: trzecie
Nakład: 100 290 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza, 1974
257, [4] stron
Format: 12,5 x 20 cm
Masa: 217 g
Data wystawienia: 14.07.2025r.
Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka, przybrudzona, przykurzona. Pożółkłe kartki w środku.
Asi
Między ustami a brzegiem pucharu / Maria Rodziewiczówna
Tytuł: Między ustami a brzegiem pucharu
Autor: Maria Rodziewiczówna
Wydanie: IV
Adres wydawniczy: Kraków-Wrocław : Wydawnictwo Literackie, 1986
249, [5] stron
Format: 14,5/20,5 cm
Nakład: 100 283 egzemplarzy
ISBN: 83-08-01440-2
Masa: 310 g
Data wystawienia: 27.03.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę sfatygowaną.
mar
Boże Narodzenie rodzinne święta / Ks. Bogusław Zeman SSP
Tytuł: Boże Narodzenie rodzinne święta
Autor: Ks. Bogusław Zeman SSP
Adres wydawniczy: Częstochowa : Święty Paweł, 2008
78, [2] stron
Format: 15/14,5 cm
ISBN: 9788374245715
Masa: 120 g
Data wystawienia: 28.01.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Dziecko w rodzinie. Porady prawne / Andrzej Dobrzyński
Tytuł: Dziecko w rodzinie. Porady prawne
Redakcja: Andrzej Dobrzyński
Wydanie: pierwsze
Nakład: 300000
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Współczesne RSW "Prasa-Książka-Ruch" [brak daty wydania]
62 stron
Format: 20,5/14 cm
Masa: 70 g
Seria: Prawo i życie
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie. Zawiera ilustracje. Ma nieco sfatygowaną okładkę: widoczne przebarwienia oraz nieznaczny ślad po zamoczeniu.
Data wystawienia: 17.06.2018
Adr.
Między ustami a brzegiem pucharu / Maria Rodziewiczówna
Tytuł: Między ustami a brzegiem pucharu
Autor: Maria Rodziewiczówna
Wydanie: IV
Adres wydawniczy: Warszawa : Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza, 1987
172, [2] stron
Format: 15/20,5 cm
ISBN: 83-205-3801-5
Nakład: 500 310 egzemplarzy
Masa: 220 g
Data wystawienia: 02.01.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
Rodzina Szkół im. Jana Pawła II : Informator / Praca zbiorowa
Tytuł: Rodzina Szkół im. Jana Pawła II : Informator
Praca zbiorowa
Adres wydawniczy: Nowy Sącz : Wydawnictwa Diecezji Tarnowskiej "Promyczek", 2002
350 stron
Format: 17/24 cm
ISBN: 8391424650
Masa: 950 g
Data wystawienia: 29.04.2017 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Nasza normalnie nienormalna rodzina / Thomas Brezina
Tytuł: Nasza normalnie nienormalna rodzina
Autor: Thomas Brezina
Tłumaczenie: Anna i Miłosz Urban
Ilustracje: Betina Gotzen-Beek
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Egmont Polska, 2006
148, [3] stron
Format: 13/18,5 cm
ISBN: 8323721661
Masa: 280 g
Data wystawienia: 24.01.2017 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Świetna powieść dla nastoletnich dzieci.
Zakopane : Przewodnik dla całej rodziny / Praca zbiorowa
Tytuł: Zakopane : Przewodnik dla całej rodziny
Praca zbiorowa
Adres wydawniczy: Warszawa : MULTICO Oficyna Wydawnicza, 2007
32 strony + tablice
Format: 21/15 cm
ISBN: 9788370734831
Masa: 130 g
Data wystawienia: 17.02.2020 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Artystyczny portret rodziny Sadowskich / Brak autora
Tytuł: Artystyczny portret rodziny Sadowskich
Brak autora
Adres wydawniczy: Białystok : Muzeum Historyczne, 1998
11, [1] stron
Format: 21/19,5 cm
Masa: 80 g
Data wystawienia: 08.03.2018 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Przyroda dom i pejzaż rodzinny / Kazimierz Grążawski (red.)
Tytuł: Przyroda dom i pejzaż rodzinny
Redakcja: Kazimierz Grążawski
Adres wydawniczy: Toruń-Brodnica : Muzeum Regionalne w Brodnicy i Urząd Wojewódzki w Toruniu, 1994
36 stron
Format: 14,5/20,5 cm
Masa: 130 g
Data wystawienia: 12.07.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Poradnik nowoczesnych rodziców / Magda Klimkowska (red.)
Tytuł: Poradnik nowoczesnych rodziców
Redakcja: Magda Klimkowska
Ilustracje: Grażyna Motylewska
Adres wydawniczy: Warszawa : Edipresse Polska, 2007
138 stron
Format: 21/28 cm
ISBN: 9788374772310
Masa: 370 g
Data wystawienia: 28.10.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Świetny poradnik dla nowoczesnych rodziców, zawiera ilustracje w tekście.
Piekło weszło do raju / Bogdan Loebl
Tytuł: Piekło weszło do raju
Autor: Bogdan Loebl
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Czarna Owca, 2010
287, [1] stron
Format: 13,5/20,5 cm
Masa: 297 g
ISBN: 9788375541540
Książka jest w dobrym stanie, ma lekko sfatygowaną oprawę.
Data wystawienia: 02.09.2022
Jus.
Małżeństwo Anny / Jan Dobraczyński
Tytuł: Małżeństwo Anny
Autor: Jan Dobraczyński
Okładkę i kartę tytułową projektował: Andrzej G. Karwowski
Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy Pax, 1987
Wydanie trzecie
Nakład: 50 000 + 350 egzemplarzy
351, [1] stron
Format: 14,4 / 19,7 cm
Masa: 387 g
ISBN: 83-211-0816-4
Książka jest w dobrym stanie, okładka jest sfatygowana, delikatnie odkleja się od brzegu. W środku książka jest w dobrym stanie, niektóre strony i blok książki są nieznacznie zabrudzone i popisane.
Data wystawienia: 27.08.2022
Zos.
Kordian i cham / Leon Kruczkowski (1966)
Tytuł: Kordian i cham
Autor: Leon Kruczkowski
Wydanie: XXI
Nakład: 50 155 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Czytelnik, 1966
308, [2] stron
Format: 13,5/20 cm
Seria: Biblioteka Powszechna
Masa: 268 g
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną (zagięcia, przetarcia krawędzi), papier pożółkły, poza tym bez śladów użytkowania..
Data wystawienia: 13.08.2022
Ald.
Miłość i korona / Jerzy Głowacki
Tytuł: Miłość i korona
Autor: Jerzy Głowacki
Ilustracje: Janusz Towpik
Adres wydawniczy: Warszawa : Nasza Księgarnia, 1970
Wydanie: I
Nakład: 10 277 egz.
244, [2] strony
Format: 14,5/20,5 cm
Masa: 280 g
Książka jest w dobrym stanie, ma oprawę ze sfatygowaną obwolutą, grzbiet odklejony od okładki, na kilku stronach w lewym, górnym rogu brązowe plamki, zawiera ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 04.08.2022
Jus.
Chłopaki nie płaczą / Krzysztof Varga
Tytuł: Chłopaki nie płaczą
Autor: Krzysztof Varga
Adres wydawniczy: Warszawa - Wołowiec : Wydawnictwo Czarne, Wydawnictwo Lampa i Iskra Boża, 2000
Wydanie trzecie poprawione
108, [2] stron
Format: 12,2 / 19,5 cm
Masa: 121 g
ISBN: 83-87391-22-0
Książka jest w bardzo dobrym stanie, blok książki jest delikatnie sfatygowany.
Data wystawienia: 12.07.2022
Zos.
Wybór opowiadań / Wojciech Żukrowski
Tytuł: Wybór opowiadań (Lotna, W kamieniołomie, Kola, Noce Ariadny, Kwasoodporni, Dom nawiedzony)
Autor: Wojciech Żukrowski
Adres wydawniczy: Warszawa : Czytelnik, 1972
Wydanie pierwsze
Nakład: 350 290 egzemplarzy
201, [3] stron
Format: 10,5 / 17,6 cm
Masa: 131 g
Książka jest w dobrym stanie, okładka jest nieznacznie sfatygowana, pożółkła, przybrudzona, grzbiet na dole lekko naderwany. Na stronie tytułowej podpis byłego właściciela. Pożółkłe kartki w środku.
Data wystawienia: 05.08.2025r.
Asi
Pogranicze / Jakub Stojan
Tytuł: Pogranicze
Autor: Jakub Stojan
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy Pax, 1966
88, [4] stron
Format: 11/17 cm
Nakład: 30 350 egzemplarzy
Seria: Biblioteczka Ziem Zachodnich
Masa: 90 g
Data wystawienia: 17.06.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach.
mar
Fantasia alla Polacca / Maria Kuncewiczowa
Tytuł: Fantasia alla Polacca : Dzieła
Autor: Maria Kuncewiczowa
Wydanie: III
Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy Pax, 1985
119, [3] stron
Format: 12,5/17 cm
Nakład: 30 350 egzemplarzy
ISBN: 8321106404
Masa: 200 g
Data wystawienia: 14.06.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach.
mar
Absolwent / Piotr Bohdziewicz
Tytuł: Absolwent
Autor: Piotr Bohdziewicz
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwo "Iskry", 1981
246, [2] stron
Format: 12,5/17 cm
Nakład: 8 000 egzemplarzy
ISBN: 8320702348
Masa: 210 g
Data wystawienia: 13.06.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach.
mar
Dziewice, do boju! / Monika Szwaja
Tytuł: Dziewice, do boju!
Autor: Monika Szwaja
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo SOL, 2008
364, [2] stron
Format: 15/21 cm
ISBN: 9788392587989
Masa: 380 g
Data wystawienia: 02.10.2025r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach.
an
Niepamięć / Katarzyna Banachowska-Jaśkiewicz
Tytuł: Niepamięć
Autor: Katarzyna Banachowska-Jaśkiewicz
Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo WAM, 2007
303, [1] strony
Format: 13,5/20,5 cm
Masa: 373 g
ISBN: 9788373188556
Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma nieznacznie sfatygowaną oprawę, na pierwszej stronie podpis byłego właściciela.
Data wystawienia: 09.06.2022
Jus.
Pierwszy zastępca / Leon Bielas
Tytuł: Pierwszy zastępca
Autor: Leon Bielas
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Katowice : Wydawnictwo "Śląsk", 1986
172, [3] strony
Format: 12,5/19,5 cm
Nakład: 20 300 egzemplarzy
ISBN: 8321605974
Masa: 200 g
Data wystawienia: 08.06.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, naddarta.
mar
Ostatni rok życia i śmierć kruszynki Reneville / Jan Prokop
Tytuł: Ostatni rok życia i śmierć kruszynki Reneville
Autor: Jan Prokop
Redaktor: Irena Smorag
Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Literackie, 1976
Wydanie pierwsze
Nakład: 10 000 + 283 egzemplarzy
99, [3] stron
Format: 12,5 / 19,5 cm
Masa: 109 g
Książka jest w dobrym stanie, z tyłu okładki znajduje się nieaktualna cena zapisana długopisem. Blok książki jest przybrudzony. W środku książka jest w dobrym stanie, niektóre strony są lekko przybrudzone. Na stronie tytułowej książka posiada nieaktualną pieczątkę.
Data wystawienia: 03.06.2022
Zos.
Na wysokiej połoninie barwinkowy wianek : Epilog / Stanisław Vincez
Tytuł: Na wysokiej połoninie barwinkowy wianek : Epilog
Autor: Stanisław Vincez
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy Pax, 1983
564, [4] stron
Format: 13,5/20,5 cm
Nakład: 10 330 egzemplarzy
ISBN: 8321103928
Masa: 560 g
Data wystawienia: 02.06.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma sztywną okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach.
mar
Nowele i opowiadania / Maria Jasińska-Wojtkowska, Stefan Sawicki (oprac.)
Tytuł: Nowele i opowiadania
Opracowanie: Maria Jasińska-Wojtkowska, Stefan Sawicki
Adres wydawniczy: Poznań : Księgarnia Św. Wojciecha, 1983
587, [4] stron
Format: 14,5/21 cm
Nakład: 10 350 egzemplarzy
Masa: 640 g
Data wystawienia: 28.05.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, na stronie tytułowej jest numer napisany pisakiem.
mar
Ślepy start / Władysław Jan Grabski
Tytuł: Ślepy start
Autor: Władysław Jan Grabski
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy Pax, 1966
379, [1] stron
Format: 15,5/21 cm
Nakład: 20 350 egzemplarzy
Masa: 330 g
Data wystawienia: 28.05.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, naddarta, na stronie przedtytułowej jest numer napisany pisakiem.
mar
Wszystko już było / Marta Lenkowska
Tytuł: Wszystko już było
Autor: Marta Lenkowska
Wydanie I
Adres wydawniczy: Stary Imielnik : Wydawnictwo Plectrum, 2021
334, [1] stron
Format: 20,5/14 cm
Masa: 323 g
ISBN: 9788367155045
Książka jest w idealnym stanie, jest nowa.
Data wystawienia: 27.05.2022
Ald.
Opis wydawcy: Częściowa utrata pamięci to przekleństwo czy błogosławieństwo? To utrata własnej tożsamości czy szansa na rehabilitację? Kto jest przyjacielem, a kto wrogiem? Kto chce pomóc, a kto zaszkodzić?
Przed takim dylematem stoi Liz Doporto. Sławna malarka nie pamięta ostatnich dwudziestu kilku lat swojego życia. W odzyskaniu własnego „ja” pomaga jej Lily. Z okruchów wspomnień, wycinków z gazet i reakcji otoczenia wyłania się obraz namalowany ciemnymi barwami. Liz z przerażeniem odkrywa, że świat show-biznesu jest brutalny. Że dla agentki liczą się tylko pieniądze. Że dla sławy odtrącała i raniła najbliższe osoby. Że jej postępowanie doprowadziło do tragedii.
Liz przechodzi wewnętrzną przemianę.Próbuje odzyskać utracony czas. Cieszy ją życie z dala od blasku fleszy. Męczą paparazzi szukający sensacji. Chciałaby naprawić relacje z siostrą, a przede wszystkim odbudować więź z córką. Wie, że aby osiągnąć cel, czeka ją długa droga i dużo pracy.
Czy los da jej szansę? Czy można zapomnieć wyrządzone krzywdy? Ponownie zaufać?
Sensu sens / Marek Adamik
Tytuł: Sensu sens
Autor: Marek Adamik
Adres wydawniczy: Gliwice : Wydawnictwo Helion, 2015
239, [7] strony
Format: 14,5/21 cm
ISBN: 9788324693269
Masa: 430 g
Data wystawienia: 27.05.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Marzenia na mapie świata / Juliusz Foss
Tytuł: Marzenia na mapie świata
Autor:Juliusz Foss
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Młodzieżowa Agencja Wydawnicza, 1978
250, [2] strony
Format: 12,5/19,5 cm
Nakład: 10 251 egzemplarzy
Masa: 260 g
Data wystawienia: 26.05.2022 r.
Książka jest w dobrym stania, ma okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach.
mar
Gwiazda Piołun / Władysław Terlecki
Tytuł: Gwiazda Piołun
Autor: Władysław Terlecki
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowy Instytut Wydawniczy, 1968
Wydanie pierwsze
Nakład: 8 0000 + 290 egzemplarzy
223, [1] stron
Format: 10,8 / 18,8 cm
Masa: 168 g
Książka jest w dobrym stanie, obwoluta jest lekko sfatygowana, posiada ślad po rozlanym napoju. W środku książka jest w dobrym stanie, strony zaczynają się delikatnie odklejać od brzegu.
Data wystawienia: 20.05.2022
Zos.
Dama z kotem / Iwona Czarkowska
Tytuł: Dama z kotem
Autor: Iwona Czarkowska
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Zakrzewo : Wydawnictwo Replika, 2017
238, [1] stron
Format: 11,5/17,5 cm
ISBN: 9788376746388
Masa: 160 g
Data wystawienia: 15.05.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Wakacyjna miłość / Praca zbiorowa
Tytuł: Wakacyjna miłość
Praca zbiorowa
Adres wydawniczy: Warszawa : Świat Książki, 2008
285, [2] stron
Format: 12,5/19 cm
ISBN: 9788324711277
Masa: 270 g
Data wystawienia: 15.05.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, na stronie przedtytułowej jest dedykacja dla byłego właściciela.
mar
Witraż / Andrzej Kuśniewicz
Tytuł: Witraż
Autor: Andrzej Kuśniewicz
Seria: Polska Proza Współczesna
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowy Instytut Wydawniczy, 1982
Wydanie drugie
Nakład: 20 000+320 egzemplarzy
432, [3] stron
Format: 12,5 / 19,2 cm
Masa: 237 g
Książka jest w dobrym stanie, obwoluta jest lekko sfatygowana, zabrudzona. W środku książka jest w dobrym stanie, blok książki jest lekko zabrudzony. Część stron odkleja się od brzegu.
Data wystawienia: 10.05.2022
Zos.
Na krawędzia marzeń / Beata Kozłowska
Tytuł: Na krawędziach marzeń
Autor: Beata Kozłowska
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Jirafa Roja, 2010
259, [9] stron
Format: 17/20,5 cm
ISBN: 9788361154495
Masa: 320 g
Data wystawienia: 10.05.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście, zabrudzona.
mar
Wizerunek otwarty / Wanda Karczewska
Tytuł: Wizerunek otwarty
Autor: Wanda Karczewska
Wydanie: III
Adres wydawniczy: Łódź : Wydawnictwo Łódzkie, 1983
232, [2] stron
Format: 12,5/19,5 cm
Nakład: 30 000 egzemplarzy
ISBN: 832180134X
Seria: Kolekcja Polskiej Literatury Współczesnej
Masa: 240 g
Data wystawienia: 03.05.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach.
mar
Naga mysz / Joanna Iwaszkiewicz
Tytuł: Naga mysz
Autor: Joanna Iwaszkiewicz
Adres wydawniczy: Warszawa : Krajowa Agencja Wydawnicza RSW Prasa-Książka-Ruch, 1981
Wydanie pierwsze
Nakład: 20 000+350 egzemplarzy
234, [2] stron
Format: 11,6 / 16,3 cm
Masa: 171 g
Książka jest w dobrym stanie, okładka jest lekko sfatygowana. Blok książki jest zabrudzony. W środku książka jest w dobrym stanie, niektóre strony posiadająślad po rozlanym napoju.
Data wystawienia: 02.05.2022
Zos.
Serce za tamą. Nowele / Gustaw Morcinek
Tytuł: Serce za tamą. Nowele
Autor: Gustaw Morcinek
Adres wydawniczy: Katowice : Wydawnictwo Awir, 1947
128, [1] stron
Format: 14/19 cm
Masa: 194 g
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę lekko sfatygowaną, wewnątrz kilka pieczątek byłego właściciela.
Data wystawienia: 29.04.2022
Jus.
Ich trzech i dziewczyna / Eugeniusz Paukszta (1972)
Tytuł: Ich trzech i dziewczyna
Autor: Eugeniusz Paukszta
Wydanie: III
Nakład: 60 260 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Iskry, 1972
274, [2] stron
Format: 11/18 cm
Masa: 183 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie, bez śladów użytkowania.
Data wystawienia: 27.02.2022
Ald.
Odejście / Wanda Karczewska
Tytuł: Odejście
Autor: Wanda Karczewska
Wydanie: II
Adres wydawniczy: Łódź : Wydawnictwo Łódzkie, 1973
144, [3] stron
Format: 12,5/19,5 cm
Nakład: 5 280 egzemplarzy
Masa: 300 g
Data wystawienia: 27.04.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach.
mar
Moje córki krowy / Kinga Dębska
Tytuł: Moje córki krowy
Autorka: Kinga Dębska
Adres wydawniczy: Warszawa : Świat Książki, 2016
253, [1] stron
Format: 14/21,5 cm
ISBN: 9788380312609
Masa: 294 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie, brak uszkodzeń i śladów użytkowania.
Data wystawienia: 24.06.2025
Ald.
Kukułka : Wybór opowiadań / Włodzimierz Antkowiak
Tytuł: Kukułka : Wybór opowiadań
Autor: Włodzimierz Antkowiak
Adres wydawniczy: Warszawa : Bellona, 2015
271, [1] stron
Format: 15/21 cm
ISBN: 9788311138438
Masa: 360 g
Data wystawienia: 22.04.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Kochankowie róży wiatrów / Stanisława Fleszarowa-Muskat
Tytuł: Kochankowie róży wiatrów
Autor: Stanisława Fleszarowa - Muskat
Adres wydawniczy: Warszawa : EDIPRESSE, brak roku wydania
364, [4] stron
Format: 11,5/18 cm
ISBN: 9788377691717
Seria: Mistrzyni powieści obyczajowej Tom 6
Masa: 290 g
Data wystawienia: 22.04.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Na tropach Smętka / Melchior Wańkowicz
Tytuł: Na tropach Smętka
Autor: Melchior Wańkowicz
Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Literackie, 1988
Wydanie: V
Nakład: 240 350 egz.
365, [1] stron
Format: 12,5/19,5 cm
Masa: 361 g
ISBN: 8308015816
Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma nieznacznie sfatygowaną oprawę, zawiera ilustracje na tablicach.
Data wystawienia: 20.08.2025
an
Dom schadzek / Janina Zającówna
Tytuł: Dom schadzek
Autor: Janina Zającówna
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Oficyna YPSYLON, 1995
167 stron
Format: 15/20,5 cm
ISBN: 838513574X
Masa: 240 g
Data wystawienia: 21.04.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach.
mar
Samotność we dwoje / Agnieszka Lis
Tytuł: Samotność we dwoje
Autor: Agnieszka Lis
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Zakrzewo : Wydawnictwo Replika, 2011
237, [3] strony
Format: 13/20 cm
ISBN: 9788376741307
Masa: 240 g
Data wystawienia: 20.04.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Portrety na porcelanie / Zofia Mossakowska
Tytuł: Portrety na porcelanie
Autor: Zofia Mossakowska
Adres wydawniczy: Warszawa : G + J Gruner + Jahr Polska, 2004
255, [1] stron
Format: 13,5/29 cm
ISBN: 836037600X
Seria: Literatura na obcasach
Masa: 250 g
Data wystawienia: 19.04.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Gorsze uczucia / Urszula Ledzewicz
Tytuł: Gorsze uczucia
Autor: Urszula Ledzewicz
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Nowy Świat, 2007
204, [1] stron
Format: 15/21 cm
ISBN: 9788373862425
Masa: 290 g
Data wystawienia: 18.04.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach.
mar
To nie Ballada, to prawda! / Maria Zientara-Malewska
Tytuł: To nie Ballada, to prawda!
Autor: Maria Zientara-Malewska
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Olsztyn : Pojezierze, 1976
143, [3] stron
Format: 12,5/19,5 cm
Nakład: 4 350 egzemplarzy
Masa: 160 g
Data wystawienia: 18.04.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, na stronie tytułowej jest notatka byłego właściciela.
mar
Pic / Zdzisław Smektała
Tytuł: Pic
Autor: Zdzisław Smektała
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Krajowa Agencja Wydawnicza, 1988
109, [1] strony
Format: 15/20,5 cm
Nakład: 20 350 egzemplarzy
ISBN: 8303023683
Masa: 180 g
Data wystawienia: 16.04.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach.
mar
Listy miłości / Maria Nurowska
Tytuł: Listy miłości
Autor: Maria Nurowska
Adres wydawniczy: Warszawa : Świat Książki, 1994
239, [1] stron
Format: 13/20,5 cm
Masa: 290 g
ISBN: 837129011x
Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma twardą oprawę z obwolutą.
Data wystawienia: 14.04.2022
Jus.
Uczeń pirotechnika / Kazimierz Kłoś
Tytuł: Uczeń pirotechnika
Autor: Kazimierz Kłoś
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy Pax, 1960
124, [4] stron
Format: 11,5/18 cm
Nakład: 30 350 egzemplarzy
Seria: Biblioteczka Ziem Zachodnich
Masa: 110 g
Data wystawienia: 10.04.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach.
mar
Anielka / Bolesław Prus
Tytuł: Anielka
Autor: Bolesław Prus
Wydanie: XXXI
Adres wydawniczy: Łódź : Wydawnictwo Łódzkie, 1983
185, [2] stron
Format: 14,5/20,5 cm
Nakład: 100 000 egzemplarzy
ISBN: 8321803784
Masa: 220 g
Data wystawienia: 09.04.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach.
mar
Gospoda Samobójców / Jadwiga Żylińska
Tytuł: Gospoda Samobójców : Opowiadania
Autor: Jadwiga Żylińska
Wydanie: II
Adres wydawniczy: Warszawa : Czytelnik, 1978
187, [3] stron
Format: 11/18,5 cm
Nakład: 20 290 egzemplarzy
Masa: 160 g
Data wystawienia: 08.04.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, naddarta na grzbiecie.
mar
Honolulu / Marek Nowakowski
Tytuł: Honolulu
Autor: Marek Nowakowski
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo "Iskry", 1994
114, [2] stron
Format: 12,5/20 cm
ISBN: 8320714672
Masa: 140 g
Data wystawienia: 04.04.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma kładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Miłość zostawia ciszę / Edward Kupiszewski
Tytuł: Miłość zostawia ciszę
Autor: Edward Kupiszewski
Adres wydawniczy: Warszawa : Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza, 1989
Wydanie: I
Nakład: 10 000 egz.
260, [1] stron
Format: 14,5/20,5 cm
Masa: 274 g
ISBN: 8320542219
Książka jest w dobrym stanie, ma sfatygowaną oprawę.
Data wystawienia: 01.04.2022
Jus.
Niekłamane oblicze Jana Piszczyka / Jerzy S. Stawiński
Tytuł: Niekłamane oblicze Jana Piszczyka
Autor: Jerzy S. Stawiński
Projekt okładki i stron tytułowych: Stefan Drobner
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa ALFA, 1990
Wydanie pierwsze
267, [5] stron
Format: 14 / 20,4 cm
Masa: 281 g
ISBN: 83-7001-352-X
Książka jest w dobrym stanie, okładka jest przybrudzona, lekko sfatygowana. Z tyłu posiada nieaktualną naklejkę z ceną. Blok książki jest lekko przybrudzony. Niektóre strony są lekko pozaginane.
Data wystawienia: 17.07.2025
an.
Po omacku / Marcelina Grabowska
Tytuł: Po omacku
Autor: Marcelina Grabowska
Wydanie: II
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Czytelnik, 1986
290, [2] strony
Format: 12,5/19,5 cm
Nakład: 20 320 egzemplarzy
ISBN: 8307011728
Masa: 280 g
Data wystawienia: 28.03.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach.
mar
Podrzucona książka / Ksawery Pruszyński
Tytuł: Podrzucona książka
Autor: Ksawery Pruszyński
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Literackie, 1978
65, [3] stron
Format: 11/18 cm
Nakład: 40 283 egzemplarzy
Seria: Polskie opowiadania współczesne
Masa: 80 g
Data wystawienia: 27.03.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach.
mar
Miłośnica / Maria Nurowska
Tytuł: Miłośnica
Autor: Maria Nurowska
Adres wydawniczy: Warszawa : Świat Książki, 1999
237, [1] stron
Format: 12,5/20 cm
ISBN: 8372273227
Masa: 280 g
Data wystawienia: 17.07.2025 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
an
Austeria / Julian Stryjkowski
Tytuł: Austeria
Autor: Julian Stryjkowski
Adres wydawniczy: Warszawa : Czytelnik, 1979
Wydanie czwarte
Nakład: 20 320 egzemplarzy
182, [2] stron
Format: 11 / 18 cm
Masa: 138 g
ISBN: 83-07-00074-2
Książka jest w dobrym stanie, obwoluta jest lekko sfatygowana. Blok książki jest lekko zabrudzony. Niektóre strony są lekko przybrudzone.
Data wystawienia: 22.03.2022
Zos.
Nie ma przerwy w życiorysie / Monika Warneńska
Tytuł: Nie ma przerwy w życiorysie
Autor: Monika Warneńska
Adres wydawniczy: Warszawa : Książka i Wiedza, 1972
223, [1] stron
Format: 12,7 / 19,5 cm
Masa: 223 g
Książka jest w dobrym stanie, obwoluta jest sfatygowana. Blok książki jest lekko zabrudzony. W środku książka jest w dobrym stanie, niektóre strony są lekko sfatygowane.
Data wystawienia: 18.03.2022
Zos.
Cukiernia pod Amorem część druga Cieślakowie / Małgorzata Gutowska-Adamczyk
Tytuł: Cukiernia pod Amorem część druga Cieślakowie
Autor: Małgorzata Gutowska-Adamczyk
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Nasza Księgarnia, 2010
463, [9] stron
Format: 14/20,5 cm
ISBN: 9788310118226
Masa: 490 g
Data wystawienia: 10.03.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Pechowy fart / Andrzej Klawitter [powieść Toruń]
Tytuł: Pechowy fart
Autor: Andrzej Klawitter
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Telbit, 2009
303, [1] stron
Format: 14,5/21 cm
ISBN: 9788360848807
Masa: 340 g
Data wystawienia: 09.03.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Pieśń puszczy / Roman Jasiński
Tytuł: Pieśń puszczy
Autor: Roman Jasiński
Wydanie: II
Adres wydawniczy: Katowice : Wydawnictwo "Śląsk", 1974
139, [4] stron
Format: 12,5/20 cm
Nakład: 20 145 egzemplarzy
Masa: 160 g
Data wystawienia: 06.03.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Befsztyk z bawołu : Opowiadania / Jan Edward Kucharski
Tytuł: Befsztyk z bawołu : Opowiadania
Autor: Jan Edward Kucharski
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo "Czytelnik", 1978
355, [3] stron
Format: 12,5/19,5 cm
Nakład: 15 320 egzemplarzy
Masa: 380 g
Data wystawienia: 06.03.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach.
mar
Hierarchie i sylwety / Wojciech Natanson
Tytuł: Hierarchie i sylwety
Autor: Wojciech Natanson
Adres wydawniczy: Warszawa : Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza, 1985
Wydanie: I
Nakład: 20 330 egz.
226, [2] stron
Format: 12,5/19,5 cm
Masa: 192 g
ISBN: 8320536022
Książka jest w dobrym stanie, ma lekko sfatygowaną oprawę.
Data wystawienia: 04.03.2022
Jus.
Sądy o osądy / Katarzyna Leżeńska
Tytuł: Sądy o osądy
Autor: Katarzyna Leżeńska
Adres wydawniczy: Warszawa : Prószyński i S-ka, 2006
260, [4] stron
Format: 15/22,5 cm
ISBN: 8374693789
Masa: 320 g
Data wystawienia: 01.03.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną,
mar
Niezwyciężeni / Witold Zalewski
Tytuł: Niezwyciężeni
Autor: Witold Zalewski
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Literackie, 1981
92, [2] stron
Format: 11/18 cm
Nakład: 30 350 egzemplarzy
ISBN: 8308004369
Masa: 100 g
Data wystawienia: 24.02.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zna stronie przedtytułowej jest podpis byłego właściciela.
mar
Niespodzianki warszawskie / Helena Duninówna
Tytuł: Niespodzianki warszawskie
Autor: Helena Duninówna
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Czytelnik, 1956
337, [3] stron
Format: 15/21 cm
Nakład: 10 205 egzemplarzy
Masa: 390 g
Data wystawienia: 23.02.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Pogoda dla biedaków / Wojciech Pielecki
Tytuł: Pogoda dla biedaków
Autor: Wojciech Pielecki
Adres wydawniczy: Lublin : Krajowa Agencja Wydawnicza, 1985
Wydanie: I
Nakład: 50 000 egz.
108, [2] stron
Format: 14,5/20,5 cm
Masa: 129 g
ISBN: 830301174x
Książka jest w dobrym stanie, ma lekko sfatygowaną oprawę, zagięcie prawego, górnego rogu okładki.
Data wystawienia: 19.02.2022
Jus.
Interesa familijne Tom I-IV / Józef Ignacy Kraszewski
Tytuł: Interesa familijne Tom I-IV
Autor: Józef Ignacy Kraszewski
Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Literackie, 1988
Wydanie: I
Nakład: 90 350 egz.
252, [1] strony
239, [1] stron
Format: 13/20,5/5 cm
Masa: 582 g
ISBN: 8308018688
Książki są w bardzo dobrym stanie, mają twarde oprawy z lekko sfatygowanymi obwolutami.
Data wystawienia: 09.01.2026
an
Te księgi proste. Dzieje pierwszych polskich wydań książek Mickiewicza / Teofil Syga
Tytuł: Te księgi proste. Dzieje pierwszych polskich wydań książek Mickiewicza
Autor: Teofil Syga
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowy Instytut Wydawniczy , 1956
Wydanie: I
Nakład: 5 205 egz.
327, [2] stron
Format: 16,5/24,5 cm
Masa: 802 g
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą, sfatygowaną oprawę, na pierwszej stronie podpis byłego właściciela, zawiera ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 16.02.2022
Jus.
Mozaika z Noemi / Janina Hertz
Tytuł: Mozaika z Noemi
Autor: Janina Hertz
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy Pax, 1984
218, [2] stron
Format: 12,5/16,5 cm
Nakład: 5 330 egzemplarzy
ISBN: 8321105173
Masa: 120 g
Data wystawienia: 16.02.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach.
mar
Dziewczyny żony i kochanki / Sławomir Kryska
Tytuł: Dziewczyny żony i kochanki
Autor: Sławomir Kryska
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwo "Iskry", 1976
231, [3] strony
Format: 10,5/16,5 cm
Nakład: 20 275 egzemplarzy
Masa: 180 g
Data wystawienia: 08.02.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Młodość i gwiazdy / Eugeniusz Paukszta
Tytuł: Młodość i gwiazdy
Autor: Eugeniusz Paukszta
Wydanie: IV
Wydanie: Poznań : Wydawnictwo Poznańskie, 1978
354, [2] strony
Format: 12,5/19,5/4 cm
Nakład: 40 290 egzemplarzy
Masa: 340 g
Data wystawienia: 07.11.2025 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zabrudzona.
an
Twarze 1963 / Władysław Terlecki
Tytuł: Twarze 1963 : Spisek : Powrót z Carskiego Sioła : Dwie głowy ptaka : Rośnie las
Autor: Władysław Terlecki
Wydanie: II
Adres wydawniczy: Kraków-Wrocław : Wydawnictwo Literackie, 1984
138, [2] stron
Format: 12,5/19,5 cm
Nakład: 35 283 egzemplarzy
ISBN: 8308009816
Masa: 510 g
Data wystawienia: 05.01.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach.
mar
Ślepy start / Władysław Jan Grabski
Tytuł: Ślepy start
Autor: Władysław Jan Grabski
Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy Pax, 1966
Wydanie: I
Nakład: 20 350 egz.
379, [1] stron
Format: 12,5/19,5 cm
Masa: 296 g
Książka jest w dobrym stanie, ma sfatygowaną oprawę, na pierwszej stronie podpis byłego właściciela.
Data wystawienia: 04.02.2022
Jus.
Wrzesień T. 1,2 / Jerzy Putrament
Tytuł: Wrzesień T. 1,2
Autor: Jerzy Putrament
Wydanie: XIII
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowy Instytut Wydawniczy, 1972
209, [2] stron t. 1
309, [3] stron t. 2
Format: 11/18 cm
Nakład: 50 290 egzemplarzy
Masa: 370 g
Data wystawienia: 04.02.2021 r.
Książki są w dobrym, jak na używane, stanie, mają okładki nieznacznie sfatygowane, są przetarte na krawędziach.
mar
Miłość : Opowiadania / Gabriela Pauszer-Klonowska
Tytuł: Miłość : Opowiadania
Autor: Gabriela Pauszer-Klonowska
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza, 1972
104, [3] stron
Format: 11/18,5 cm
Nakład: 10 293 egzemplarzy
Masa: 120 g
Data wystawienia: 04.02.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną.
mar
Skazany na wielkość / Marcelina Grabowska
Tytuł: Skazany na wielkość
Autor: Marcelina Grabowska
Ilustracje: Andrzej Kurkowski
Wydanie: III
Adres wydawniczy: Warszawa : Nasza Księgarnia, 1976
332, [4] stron
Format: 13/20,5 cm
Nakład: 20 235 egzemplarzy
Masa: 360 g
Data wystawienia: 03.02.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma sztywną okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Lubuskie dziewanny / Janina Brzostowska
Tytuł: Lubuskie dziewanny
Autor: Janina Brzostowska
Wydanie: III
Adres wydawniczy: Warszawa : Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza, 1987
243, [1] stron
Format: 13/19,5 cm
Nakład: 30 310 egzemplarzy
ISBN: 8320537991
Masa: 250 g
Data wystawienia: 31.01.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, naddarta na grzbiecie, zawiera ilustracje w tekście,
mar
Księżyc nad Sierra Leone / Andrzej Przypkowski
Tytuł: Księżyc nad Sierra Leone
Autor: Andrzej Przypkowski
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej, 1972
202, [2] stron
Format: 11,5/18 cm
Nakład: 30 336 egzemplarzy
Masa: 170 g
Data wystawienia: 19.08.2025 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną.
an
Łucja z Pokucic : Zegar z kukułką / Maria Dąbrowska
Tytuł: Łucja z Pokucic : Zegar z kukułką
Autor: Maria Dąbrowska
Ilustrowała: Irena Kuczborska
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowy Instytut Wydawniczy, 1966
93, [6] stron
Format: 11,5/17,5 cm
Nakład: 15 286 egzemplarzy
Masa: 140 g
Data wystawienia: 28.01.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście, na pierwszej kartce jest pieczątka byłego właściciela.
mar
Lustro porosłe mchem / Jerzy Afanasjew
Tytuł: Lustro porosłe mchem
Autor: Jerzy Afanasjew
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Literackie, 1985
130, [1] stron
Format: 12/16,5 cm
Nakład: 10 283 egzemplarzy
ISBN: 8308012272
Masa: 130 g
Data wystawienia: 28.01.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Zielone oczy / Stanisław Mackiewicz
Tytuł: Zielone oczy
Autor: Stanisław Mackiewicz
Wydanie: III
Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy Pax, 1987
197, [3] strony
Format: 14,5/20,5/2,5 cm
Nakład: 50 350 egzemplarzy
ISBN: 8321108598
Masa: 230 g
Data wystawienia: 30.01.2026 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, grzbiet odbarwiony od działania promieni słonecznych.
an
Miłość / Gabriela Pauszer Klonowska
Tytuł: Miłość
Autor: Gabriela Pauszer Klonowska
Wydanie: III
Adres wydawniczy: Warszawa : Młodzieżowa Agencja Wydawnicza, 1986
122, [3] stron
Format: 12/16,5 cm
Nakład: 60 000 egzemplarzy
ISBN: 832032453X
Masa: 130 g
Data wystawienia: 27.01.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach.
mar
Miasta i klucze / Krzysztof Lipka
Tytuł: Miasta i klucze
Autor: Krzysztof Lipka
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Nowy Świat, 2005
181, [1] stron
Format: 15/21 cm
ISBN: 837386122X
Masa: 270 g
Data wystawienia: 27.01.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Miłość i medycyna po raz trzeci / Edward Kopczyński
Tytuł: Miłość i medycyna po raz trzeci
Autor: Edward Kopczyński
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Łódź : Wydawnictwo Łódzkie, 1986
151, [1] stron
Format: 14,5/20,5 cm
Nakład: 80 000 egzemplarzy
ISBN: 8321805582
Masa: 190 g
Data wystawienia: 26.01.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach.
mar
Miłość silniejsza niż śmierć / Longin Jan Okoń
Tytuł: Miłość silniejsza niż śmierć
Autor: Longin Jan Okoń
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Lublin : Krajowa Agencja Wydawnicza, 1988
174, [2] stron
Format: 14,5/20,5 cm
Nakład: 30 000 egzemplarzy
ISBN: 8303023659
Masa: 220 g
Data wystawienia: 26.01.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach.
mar
Janosik zbójnickie prawa 2 / Tadeusz Kwiatkowski
Tytuł: Janosik zbójnickie prawa 2
Autor: Tadeusz Kwiatkowski
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Biuro Wydawnicze "RUCH", 1971
69, [2] stron
Format: 13/19,5 cm
Nakład: 30 260 egzemplarzy
ISBN: 8301005610
Masa: 330 g
Data wystawienia: 23.01.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście, książka ma w dwóch miejsca dziurki małe (wszystkie kartki).
mar
Żywe wiązanie / Igor Newerly
Tytuł: Żywe wiązanie
Autor: Igor Newerly
Wydanie: II
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Czytelnik, 1967
509,[2] stron
Format: 10,5/15,5 cm
Nakład: 10 280 egzemplarzy
Masa: 320 g
Data wystawienia: 09.01.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma sztywną okładkę, nieznacznie sfatygowaną, jest trochę zabrudzona, przetarta na krawędziach.
mar
Czterej pancerni i pies / Janusz Przymanowski
Tytuł: Czterej pancerni i pies
Autor: Janusz Przymanowski
Wydanie: II
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej, 1970
412, [3] strony + tablice
Format: 11/17,5 cm
Nakład: 30 180 egzemplarzy
Masa: 290 g
Data wystawienia: 21.01.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje na tablicach, na stronie przedtytułowej jest dedykacja dla byłego właściciela.
mar
Niebezpieczne barwy oceanu / Wiesław Andrzejewski
Tytuł: Niebezpieczne barwy oceanu
Autor: Wiesław Andrzejewski
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej, 1985
283, [1] stron
Format: 10,5/18 cm
Nakład: 40 280 egzemplarzy
ISBN: 8311071144
Masa: 220 g
Data wystawienia: 18.01.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach.
mar
Okruchy weselnego tortu / Wojciech Żukrowski
Tytuł: Okruchy weselnego tortu
Autor: Wojciech Żukrowski
Wydanie: IV
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej, 1984
203, [3] strony
Format: 10,5/18 cm
Nakład: 50 250 egzemplarzy
ISBN: 8311070792
Masa: 180 g
Data wystawienia: 14.01.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną.
mar
Wiech Mąż za tysiąc złotych Tom III / Robert Stiller (oprac.)
Tytuł: Wiech Mąż za tysiąc złotych Tom III
Opracowanie: Robert Stiller
Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Etiuda, 2000
363, [3] stron
Format: 13/19,5 cm
ISBN: 8391137872
Masa: 400 g
Data wystawienia: 12.01.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przedarta w poprzek.
mar
17 kur na Tasmanię / Tadeusz Zimecki
Tytuł: 17 kur na Tasmanię
Autor: Tadeusz Zimecki
Adres wydawniczy: Warszawa : Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza, 1987
Wydanie II
340, [1] strony
Format: 18/10,5 cm
Masa: 277 g
ISBN: 8320533910
Książka jest w bardzo dobrym stanie, posiada jedynie miejscowe otarcia brzegu okładki. Poza tym brak innych widocznych śladów użytkowania. Zawartość nienaruszona.
Data wystawienia: 10.01.2022
Ale.
Czekanie na sen psa / Jerzy Ficowski
Tytuł: Czekanie na sen psa
Autor: Jerzy Ficowski
Wydanie: III
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Czytelnik, 1987
183, [1] stron
Format: 14,5/20,5 cm
Nakład: 20 320 egzemplarzy
ISBN: 8307012627
Masa: 240 g
Data wystawienia: 06.01.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Pamiątka z celulozy / Igor Newerly
Tytuł: Pamiątka z celulozy
Autor: Igor Newerly
Seria: Złota Biblioteka
Adres wydawniczy: Warszawa : "Czytelnik", 1955
Wydanie VIII
575, [1] stron
Format: 21/15 cm
Masa: 715 g
Książka jest w dobrym stanie, posiada miejscowo otartą i odbarwioną okładkę, pożółkły i przykurzony blok stron z kilkoma plamkami od kawy tamże, dwie fioletowe pieczątki wewnątrz oraz podpis długopisem na pierwszej kartce.
Data wystawienia: 05.01.2022
Ale.
Motory / Emil Zegadłowicz
Tytuł: Motory
Autor: Emil Zegadłowicz
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Łódź : Wydawnictwo Łódzkie, 1981
444, [3] stron
Format: 14,5/20 cm
Nakład: 100 000 egzemplarzy
ISBN: 8321801889
Masa: 470 g
Data wystawienia: 03.01.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach.
mar
Na ratunek / Stefania Sempołowska
Tytuł: Na ratunek
Autor: Stefania Sempołowska
Okładka i ilustracje: Jan Samuel Miklaszewski
Adres wydawniczy: Warszawa : Iskry, 1966
Wydanie jedenaste
Nakład: 20 000 + 257 egzemplarzy
287, [4] stron
Format: 14,6 / 20,4 cm
Masa: 278 g
Książka jest w dobrym stanie, okładka jest lekko sfatygowana. W środku książka jest w dobrym stanie, posiada liczne czarno-białe ilustracje w tekście. W środku książka posiada ex libris poprzedniego właściciela (na stronie tytułowej), niektóre strony są lekko zabrudzone, pozaginane.
Data wystawienia: 29.12.2021
Zos.
Medaliony / Zofia Nałkowska
Tytuł: Medaliony
Autor: Zofia Nałkowska
Adres wydawniczy: Rzeszów : Krajowa Agencja Wydawnicza, 1988
45, [1] stron
Format: 16,5/23,5 cm
ISBN: 8303023551
Masa: 90 g
Data wystawienia: 29.12.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Marcowy deszcz / Ewa Szelburg Zarembina
Tytuł: Marcowy deszcz
Autor: Ewa Szelburg Zarembina
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Czytelnik, 1963
227, [4] stron
Format: 13,5/20,5 cm
Nakład: 20 250 egzemplarzy
Masa: 210 g
Data wystawienia: 29.12.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
mar
Marsz weselny / Julian Kawalec
Tytuł: Marsz weselny
Autor: Julian Kawalec
Wydanie: III
Adres wydawniczy: Warszawa: Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza, 1979
201, [3] stron
Format: 13,5/20 cm
Nakład: 10 315 egzemplarzy
Masa: 280 g
Data wystawienia: 29.12.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma sztywną okładkę, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, brakuje grzbietu książki.
mar
Najpiękniejsza dziewczyna i inne opowieści / Jan Burakowski
Tytuł: Najpiękniejsza dziewczyna i inne opowieści
Autor: Jan Burakowski
Projekt okładki: Krystyna Topfer
Adres wydawniczy: Sierpc : Nakład Autora, 1996
Wydanie pierwsze
142, [2] stron
Format: 12,5 / 19,6 cm
Masa: 158 g
ISBN: 83-906158-0-0
Książka jest w dobrym stanie. W środku książka jest w dobrym stanie, blok książki jest nieznacznie przybrudzony.
Data wystawienia: 28.12.2021
Zos.
Najdalsza droga, Łucja z Pokucic, Tryumf Dionizego / Maria Dąbrowska
Tytuł: Najdalsza droga, Łucja z Pokucic, Tryumf Dionizego
Autor: Maria Dąbrowska
Adres wydawniczy: Warszawa : Książka i Wiedza, 1968
Wydanie pierwsze masowe
95, [1] stron
Format: 10,5 / 14,3 cm
Masa: 47 g
Książka jest w dobrym stanie, okładka jest sfatygowana, pozaginana. W środku książka jest w dobrym stanie, strony są pozaginane i przybrudzone.
Data wystawienia: 14.11.2025
an
Nagi Maj / Roman Bratny
Tytuł: Nagi Maj
Autor: Roman Bratny
Projekt okładki: Zbigniew Kołaczek
Adres wydawniczy: Warszawa : Krajowa Agencja Wydawnicza RSW Prasa-Książka-Ruch, 1988
Wydanie piąte
Nakład: 50 000 + 260 egzemplarzy
111, [1] stron
Format: 11,3 / 16,1 cm
Masa: 82 g
ISBN: 83-03-02170-2
Książka jest w dobrym stanie, okładka jest lekko sfatygowana, przybrudzona. W środku książka jest w dobrym stanie, blok książki jest lekko zabrudzony.
Data wystawienia: 28.12.2021
Zos.
Zbójeckie dukaty / Konstanty Stecki
Tytuł: Zbójeckie dukaty
Autor: Konstanty Stecki
Ilustrował: Leopold Buczkowski
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Nasza Księgarnia, 1965
283, [1] stron
Format: 13/20 cm
Nakład: 10 254 egzemplarzy
Masa: 290 g
Data wystawienia: 23.12.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście, na stronie przedtytułowej jest dedykacja dla byłego właściciela.
mar
Sala pełna księżyców : Trzy opowieści / Bogdan Rutha
Tytuł: Sala pełna księżyców : Trzy opowieści
Autor: Bogdan Rutha
Adres wydawniczy: Poznań : Wydawnictwo Poznańskie, 1979
Wydanie II poszerzone
316, [1] stron
Format: 19,5/12 cm
Masa: 288 g
ISBN: 832100007X
Książka jest w dobrym stanie, posiada sfatygowaną obwolutę, otartą na boku okładkę oraz pożółkłe strony. Zawartość
nienaruszona.
Data wystawienia: 22.12.2021
Ale.
Sny pod Fumarolą / Stanisław Zieliński
Tytuł: Sny pod Fumarolą
Autor: Stanisław Zieliński
Ilustrował: Jan Młodożeniec
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowy Instytut Wydawniczy, 1969
100, [4] stron
Format: 11,5/17,5 cm
Nakład: 10 290 egzemplarzy
Masa: 150 g
Data wystawienia: 18.12.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, na stronie tytułowej jest podpis byłego właściciela, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Mysza na wakacjach. Bajka nie dla dzieci / Tomek Matkowski
Tytuł: Mysza na wakacjach. Bajka nie dla dzieci
Autor: Tomek Matkowski
Ilustracje: Ewy Gdowiok
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Sic!, 2004
Wydanie pierwsze
179, [1] stron
Format: 17,1 / 20,5 cm
Masa: 498 g
ISBN: 83-88807-56-0
Książka jest w bardzo dobrym stanie, okładka jest nieznacznie sfatygowana. W środku książka jest w dobrym stanie, posiada liczne czarno-białe ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 14.12.2021
Zos.
Kordian i cham / Leon Kruczkowski
Tytuł: Kordian i cham
Autor: Leon Kruczkowski
Wydanie XXII
Adres wydawniczy: Warszawa : "Czytelnik", 1968
308, [1] stron
Format: 19,5/12 cm
Masa: 291 g
Książka jest w dobrym stanie, posiada sfatygowaną obwolutę, pożółkłe i przykurzone strony. Poza tym brak innych widocznych śladów użytkowania. Zawartość nienaruszona.
Data wystawienia: 13.12.2021
Ale.
Obcy ludzie / Jerzy Broszkiewicz
Tytuł: Obcy ludzie
Autor: Jerzy Broszkiewicz
Wydanie: II
Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Literackie, 1975
258, [2] stron
Format: 13/20,5 cm
Nakład: 12 283 egzemplarzy
Masa: 260 g
Data wystawienia: 13.12.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, nadddarta na grzbiecie.
mar
Osmoza / Krzysztof Szymoniak
Tytuł: Osmoza
Autor: Krzysztof Szymoniak
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Cieszyn-Cesky Tesin : Wydawnictwo Gaudentium, 2017
253, [1] stron
Format: 20,5/14,5 cm
ISBN: 9788365189615
Masa: 347 g
Książka jest w idealnym stanie, jest nowa.
Data wystawienia: 03.09.2022
Ald.
Opis wydawcy: Intelektualista-outsider Petr Bohdanowicz trafia do Cieszyna na roczny staż naukowy, nawiązuje relację uczuciową z czeską studentką rusycystyki i polonistyki na Uniwersytecie Ostrawskim oraz udziela się w lokalnym życiu społeczno-kulturalnym.
Zjazd rodzinny albo koniec historii / Peter Hartling (stan podniszczony)
Tytuł: Zjazd rodzinny albo koniec historii
Autor: Peter Hartling
Tłumaczyła: Irena Naganowska
Wydanie: I
Nakład: 20 290 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Czytelnik, 1973
351, [1] stron
Format: 10/15,5 cm
Masa: 232 g
Data wystawienia: 25.08.2022
Książka jest w dobrym stanie, obwoluta jest nieco sfatygowana, zwłaszcza na krawędziach. Grzbiet jest odbarwiony przez słońce i znajdują się na nim dwie, ciemne plamy. Poza tym brak innych śladów użytkowania.
Maja
E.E. / Olga Tokarczuk
Tytuł: E.E.
Autor: Olga Tokarczuk
Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Literackie, 2019
266, [1] stron
Format: 20,5/13 cm
ISBN: 9788308060575
Masa: 312 g
Książka jest w idealnym stanie, jest nowa, nie ma śladów użytkowania.
Data wystawienia: 11.09.2022
Ald.
Opis wydawcy: nicjacyjna powieść, dzięki której Olga Tokarczuk zyskała uznanie krytyki i czytelników. Historia piętnastoletniej dziewczyny o zdolnościach mediumicznych, dojrzewającej w Breslau na początku XX wieku.
„Nieśpieszna uczta czytelnicza”. JAN ASKELUND, „STAVANGER AFTENBLAD”
„Powieść Tokarczuk – dotykająca zagadnienia nieświadomego – staje się opowieścią o dramacie języków, wielości dyskursywnych i epistemologicznych punktów widzenia. Żaden z nich nie jest adekwatny, żaden nie dotyka istoty rzeczy, bo to, co próbują opisać, ma naturę przedjęzykową”. KATARZYNA KANTNER
Rodzina i dom : 100 pomysłów dla domu / Alicja Szymańska (1984)
Tytuł: Rodzina i dom : 100 pomysłów dla domu
Autor: Alicja Szymańska
Wydanie: II
Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy CRZZ, 1984
150, [1] stron
Format: 10/19 cm
Nakład: 100 000 egzemplarzy
Masa: 115 g
Data wystawienia: 02.11.2022 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Spiżowa Brama / Tadeusz Breza (naddarta okładka)
Tytuł: Spiżowa Brama
Autor: Tadeusz Breza
Wydanie: XII
Adres wydawniczy: Warszawa : Czytelnik, 1985
177, [6] stron
Format: 11/18 cm
Nakład: 50 320 egzemplarzy
ISBN: 8307012600
Masa: 470 g
Data wystawienia: 03.11.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, naddarcie okładki (widoczne za zdjęciu).
mar
Wyzwoleni rodzice wyzwolone dzieci. Twoja droga do szczęśliwszej rodziny / Adele Faber, Elaine Mazlish (ślady ołówka)
Tytuł: Wyzwoleni rodzice wyzwolone dzieci. Twoja droga do szczęśliwszej rodziny
Autor: Adele Faber, Elaine Mazlish
Przekład: Beata Rumatowska
Adres wydawniczy: Poznań : Media Rodzina, 2009
218, [1] stron
Format: 14,5/20,5 cm
Masa: 246 g
ISBN: 9788385594123
Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma nieznacznie sfatygowaną oprawę. W środku nieliczne ślady ołówka. Poza tym brak śladów użytkowania.
Data wystawienia: 06.12.2023
Wik.
Kicia Kocia i Nunuś. Bardzo fajna rodzina / Anita Głowińska
Tytuł: Kicia Kocia i Nunuś. Bardzo fajna rodzina
Autor: Anita Głowińska
Ilustracje: Anita Głowińska
Adres wydawniczy: Poznań : Wydawnictwo Media Rodzina, 2018
12 stron
Format: 25/27 cm
ISBN: 978-83-8008-183-3
Masa: 450 g
Książka jest w dobrym stanie, jak na książkę używaną przez dziecko, ma twarde strony z okienkami. Rogi książki są nieznacznie zniszczone, a niektóre okienka są naderwane.
Data wystawienia: 20.10.2018
Ald.
Kolejna książka o Kici Koci i Nunusiu z otwieranymi okienkami. Sympatyczna kotka i jej młodszy brat wybierają się w odwiedziny do państwa Kwiatków. Po drodze mijają wiele domów. W każdym z nich mieszka jakaś rodzina, a każda jest inna. Rodziny się od siebie różnią, ale wszystkie są fajne. Kicia Kocia i Nunuś muszą otworzyć wiele okienek, żeby je poznać!
Kicia Kocia i Nunuś. Bardzo fajna rodzina / Anita Głowińska
Tytuł: Kicia Kocia i Nunuś. Bardzo fajna rodzina
Autor: Anita Głowińska
Ilustracje: Anita Głowińska
Adres wydawniczy: Poznań : Wydawnictwo Media Rodzina, 2018
12 stron
Format: 25/27 cm
ISBN: 978-83-8008-183-3
Masa: 450 g
Książka jest w idealnym stanie, jest nowa, ma twarde strony z okienkami.
Data wystawienia: 20.10.2018
Ald.
Kolejna książka o Kici Koci i Nunusiu z otwieranymi okienkami. Sympatyczna kotka i jej młodszy brat wybierają się w odwiedziny do państwa Kwiatków. Po drodze mijają wiele domów. W każdym z nich mieszka jakaś rodzina, a każda jest inna. Rodziny się od siebie różnią, ale wszystkie są fajne. Kicia Kocia i Nunuś muszą otworzyć wiele okienek, żeby je poznać!
Listy Nikodema / Jan Dobraczyński
Tytuł: Listy Nikodema
Autor: Jan Dobraczyński
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo PAX, 1956
Wydanie: VII
Nakład: 25 350 egz.
546, [2] stron
Format: 10/17 cm
Masa: 220 g
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę ze sfatygowaną obwolutą, na stronie tytułowej widnieje dedykacja.
Data wystawienia: 19.08.2025
an
Ziemia w jarzmie / Wanda Wasilewska
Tytuł: Ziemia w jarzmie
Autor: Wanda Wasilewska
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo "Książka i Wiedza", 1953
273, [3] strony
Format: 13/19,5 cm
Masa: 450 g
Data wystawienia: 06.09.2025 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma twardą okładkę znacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, na przedniej okładce i wyklejce są ślady po kredkach.
an
Wszystko już było / Marta Lenkowska (używana)
Tytuł: Wszystko już było
Autor: Marta Lenkowska
Wydanie I
Adres wydawniczy: Stary Imielnik : Wydawnictwo Plectrum, 2021
334, [1] stron
Format: 20,5/14 cm
Masa: 323 g
ISBN: 9788367155045
Książka jest w bardzo dobrym stanie, brak śladów użytkowania.
Data wystawienia: 13.11.2025
An.
Opis wydawcy: Częściowa utrata pamięci to przekleństwo czy błogosławieństwo? To utrata własnej tożsamości czy szansa na rehabilitację? Kto jest przyjacielem, a kto wrogiem? Kto chce pomóc, a kto zaszkodzić?
Przed takim dylematem stoi Liz Doporto. Sławna malarka nie pamięta ostatnich dwudziestu kilku lat swojego życia. W odzyskaniu własnego „ja” pomaga jej Lily. Z okruchów wspomnień, wycinków z gazet i reakcji otoczenia wyłania się obraz namalowany ciemnymi barwami. Liz z przerażeniem odkrywa, że świat show-biznesu jest brutalny. Że dla agentki liczą się tylko pieniądze. Że dla sławy odtrącała i raniła najbliższe osoby. Że jej postępowanie doprowadziło do tragedii.
Liz przechodzi wewnętrzną przemianę.Próbuje odzyskać utracony czas. Cieszy ją życie z dala od blasku fleszy. Męczą paparazzi szukający sensacji. Chciałaby naprawić relacje z siostrą, a przede wszystkim odbudować więź z córką. Wie, że aby osiągnąć cel, czeka ją długa droga i dużo pracy.
Czy los da jej szansę? Czy można zapomnieć wyrządzone krzywdy? Ponownie zaufać?
Zemsta. Wydanie z opracowaniem / Aleksander Fredro
Tytuł: Zemsta. Wydanie z opracowaniem
Autor: Aleksander Fredro
Adres wydawniczy: Kraków: GREG, 2003
149 stron
Format: 14,5/20,5/1,5 cm
Masa: 175 g
ISBN: 9788373271968
Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma nieznacznie sfatygowaną oprawę, zawiera ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 14.11.2025
an
Bieguni / Olga Tokarczuk
Tytuł: Bieguni
Autor: Olga Tokarczuk
Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Literackie, 2025
450, [6] stron
Format: 21/13,5/4 cm
ISBN: 978-83-08-05594-6
Masa: 500 g
Książka jest w idealnym stanie, jest nowa.
Data wystawienia: 26.11.2025
An
Bramy Lipska / Jan Dobraczyński (1976)
Tytuł: Bramy Lipska
Autor: Jan Dobraczyński
Wydanie: I
Nakład: 30 275 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Iskry, 1976
309, [3] stron
Format: 12,5/20/2 cm
Masa: 309 g
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę, lekko sfatygowaną, naderwany grzbiet.
Data wystawienia: 15.12.2025
an
Przerwa na życie / Stanisława Fleszarowa-Muskat
Tytuł: Przerwa na życie
Autor: Stanisława Fleszarowa-Muskat
Przekład: Jędrzej Polak
Wydanie: II
Adres wydawniczy: Gdańsk : Wydawnictwo Morskie, 1970
331, [1] stron
Format: 13/20 cm
Nakład: 50 250 egzemplarzy
Masa: 300 g
Data wystawienia: 06.06.2026 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na dolnej krawędzi obwoluty. Z tyłu obwoluta nieznacznie odbarwiona, kartki pożółkłe.
AZŁ

