Adres wydawniczy: Warszawa : Książka i Wiedza, 2012
219, [2] stron
Format: 14/22 cm
ISBN: 978-83-7799-920-2
Masa: 400 g
Data wystawienia: 12.12.2015 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, na pierwszej kartce jest podpis byłego właściciela.
Tytuł: Pielgrzymka do Ziemi Świętej Egiptu : Powieść lipocefaliczna
Autor: Tomasz Mirkowicz
Wydanie: II
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo W.A.B., 2003
478, [2] stron
Format: 12,5/19,5 cm
ISBN: 83-89291-64-9
Masa: 510 g
Data wystawienia: 19.11.2015 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście.
Tytuł: 33 Historyjki z których każda przybliża zdobycie fortuny Autor: Henryk Czarnik, Adam Mateja Wydanie: I Nakład: 20 350 egzemplarzy Adres wydawniczy: Katowice : Krajowa Agencja Wydawnicza , 1989 206, [1] stron Format: 11,5/16,5 cm ISBN: 83-03-02632-1
Książka jest w dobrym stanie, zawiera ilustracje w tekście.
Tytuł: A ty płakałaś Adrianno Autor: Natalia Gall Wydanie: pierwsze Nakład: 20 257 egzemplarzy Adres wydawniczy: Poznań : Wydawnictwo Poznańskie, 1965 155, [1] stron Format: 11 x 18,5 cm
Data wystawienia: 24.10.2014
Książka jest w dobrym stanie. Ma lekko sfatygowaną obwolutę.
Tytuł: A-jak absurd... Autor: Zbigniew Safjan Wydanie: I Nakład: 20 000 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowy Instytut Wydawniczy, 1988 223, [1] strony Format: 12,5/19,5 cm ISBN: 83-06-01715-3
Książka jest w dobrym stanie, okładka ma obwolutę, nieznaczne sfatygowaną.
Tytuł: Akt pierwszy Autor: Alojzy Sroga Wydanie: I Nakład: 10 283 egzemplarze Adres wydawniczy: Warszawa : Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza, 1966 296, [4] stron Format: 12,5x18,5 cm Masa: 250 g
Książka jest w dobrym stanie, posiada obwolutę (lekko sfatygowaną).
Adres wydawniczy: Warszawa : Młodzieżowa Agencja Wydawnicza, 1980
241, [3] stron
Format: 10/18,5 cm
ISBN: 83-203-1101-2
Nakład: 30 000 egzemplarzy
Masa: 130 g
Data wystawienia: 15.12.2015 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, na wewnętrznej stronie przedniej okładki jest pieczątka biblioteczna.
Tytuł: Zostać sobą Autor: Włodzimierz Sokorski Wydanie: II Nakład: 20 320 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Czytelnik, 1987 251, [1] stron Format: 12,5 x 19,5 cm ISBN: 83-07-00568-X Masa: 215 g Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka. Syl.
Tytuł: Treny Autor: Jan Kochanowski Wydanie: dziewiętnaste Nakład: 100 070 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowy Instytut Wydawniczy, 1976 50 [2] stron Format: 21/13 cm Masa: 50 g Data wystawienia: 22.12.2015
Książka jest w dobrym stanie, zawiera czarno-białe ilustracje w tekście. Okładka lekko sfatygowana. Na niektórych stronach widoczne podkreślenia. AM
Tytuł: Adieu : Przypadki księdza Grosera Autor: Jan Grzegorczyk Adres wydawniczy: Poznań : Wydawnictwo Polskiej Prowincji Dominikanów W drodze, 2003 281, [5] stron Format: 13/19,5 cm ISBN: 837033458X Masa: 320 g Data wystawienia: 22.09.2025 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
Tytuł: Album tatrzańskie Autor: Jarosław Iwaszkiewicz Wydanie: I Nakład: 20 283 egzemplarzy Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Literackie, 1976 73, [3] strony Masa: 142 g Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, poza tym bez śladów użytkowania. Data wystawienia: 13.09.2024 Ald.
Tytuł: Literatura pozytywizmu Autor: Henryk Markiewicz Instytut Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk Wydanie: pierwsze Nakład: 200 300 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwo Naukowe, 1986 270, [1] stron Format: 19,5/12,5 cm ISBN: 83-01-05936-2 Masa: 244 g Seria: Dzieje Literatury Polskiej Książka jest w bardzo dobrym stanie. Data wystawienia: 13.08.2018 Ald.
Tytuł: Alianci Autor: Jarosław Abramow-Newerly Wydanie: I Adres wydawniczy: Białystok : Zakłady Wydawnicze "Versus" & Wydawnictwo "Białowieża", 1990 287, [1] strony ISBN: 83-7045-011-3 Masa: 330 g Data wystawienia: 22.08.2022 Książka jest w dobrym stanie. Okładka nieco sfatygowana. Poza tym brak innych śladów użytkowania.
Tytuł: Anna z ostatniego wzgórza Autor: Ion Walon Adres wydawniczy: Warszawa : Spółka Wydawniczo-Księgarska, 1996 141, [2] stron Format: 11,5/17,5 cm ISBN: 83-7064-097-4 Masa: 86 g Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana. Data wystawienia: 11.04.2018 Ald.
Tytuł: Apelacja Autor: Jerzy Andrzejewski Wydanie: I Nakład: 30 320 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : "Czytelnik", 1983 160 stron Format: 13/20,5 cm ISBN: 83-07-00762-3
Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana.
Tytuł: Złowiłem życie Autor: Wacław Korabiewicz Wydanie: I Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwo "Iskry", 1973 370, [2] stron Format: 12,5/19,5/3 cm Nakład: 40 275 egzemplarzy Masa: 320 g Data wystawienia: 19.11.2025r. Książka jest w dobrym stanie, ma miękką okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, ostatnie dwie strony w książce, naderwane od góry. Asi
Tytuł: Arnhem - ciemne światło : Stare srebra Autor: Bohdan Drozdowski Wydanie: I Nakład: 15 320 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Czytelnik, 1978 465, [2] stron Format: 10,5 x 15 cm
Masa: 274 g
Data wystawienia: 05.03.2015
Książka jest w dobrym stanie. Ma twardą okładkę i sfatygowaną obwolutę.
Tytuł: Bem : Powieść historyczna z XIX wieku Autor: Wacław Gąsiorowski Wydanie: VI Nakład: 100 00 + 310 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza, 1984 Format: 14,5 x 20 cm 366, [2] stron ISBN: 8320536081 Masa: 340 g Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka. Początkowe 2 strony, oraz strona ostatnia - sklejona taśmą. Data wystawienia: 05.03.2025 Asi
Tytuł: Spowiedź Lucjana Skobiela Autor: Eugeniusz Paukszta Wydanie: IV Adres wydawniczy: Poznań : Wydawnictwo Poznańskie, 1980 245, [2] stron Format: 12,5/20/2,5 cm Nakład: 20 290 egzemplarzy ISBN: 8321001289 Masa: 239 g Data wystawienia: 15.11.2025 r. Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, wewnątrz bez zastrzeżeń. Asi
Tytuł: Atlantyk-Pacyfik : W ślady Kolumba Autor: Melchior Wańkowicz Wydanie: IV Nakład: 100 350 egzemplarzy Adres wydawniczy:Warszawa 1989 Instytut Wydawniczy PAX 534, [1] strony + tablice Format: 12,5/19 cm ISBN: 83-08-01916-1 Masa: 650 g Data wystawienia: 10.12.2025 An Książka jest w dobrym stanie, zawiera czarno-białe zdjęcia.
Zapraszamy do zakupu książki klasyka polskiej literatury faktu. Stan zachowania książki jest dobry, kolejni czytelnicy będą bez problemu mogli czerpać przyjemność z lektury, dodatkowym atutem są fotografie umieszczone na tablicach z tyłu książki.
Tytuł: Między innymi makabra Autor: Jacek Sawaszkiewicz Wydanie: I Nakład: 100 000 egzemplarzy Adres wydawniczy: Szczecin : Wydawnictwo "Glob", 1984 102, [2] strony Format: 12/16,5 cm ISBN: 83-7007-054-X Masa: 77 g Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, ślady zagięć na okładce. Data wystawienia: 25.11.2017 Ald.
Tytuł: Małżeństwo Anny Autor: Jan Dobraczyński Wydanie: III Nakład: 50 350 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy PAX, 1986 351, [1] stron Format: 14,5/20 cm ISBN: 83-211-0816-4 Masa: 378 g Data wystawienia: 07.12.2017 r.
Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana, na stronie przedtytułowej jest dedykacja dla byłego właściciela. an
Adres wydawniczy: Warszawa : Spółdzielnia Wydawnicza "Czytelnik", 1955
825, [3] stron
Format: 17,5/24,5 cm
Nakład: 20 101 egzemplarzy
Masa: 1250 g
Data wystawienia: 04.01.2018 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, na pierwszej kartce jest dedykacja dla byłego właściciela.
Tytuł: Bałwan pod klucz Autor: Daniel Passent Wydanie: I Nakład: 30 320 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa "Czytelnik", 1986 317, [2] stron Format: 12,5/19,5 cm ISBN: 83-07-01572-3 Masa: 275 g Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana. Data wystawienia: 06.02.2018 Ald.
Tytuł: Bez diabła Autor: Roman Bratny Wydanie: I Nakład: 40 000 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej, 1989 345, [7] stron Format: 12,5/19,5 cm ISBN: 83-11-07630-8 Masa: 314 g Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka. Niewielkie zabrudzenia niektórych stron. Data wystawienia: 09.08.2018 Ald.
Tytuł: Zimowla Autor: Dominika Słowik Wydanie: I Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Znak, 2019 616, [1] stron Format: 20,5/14 cm ISBN: 978-83-240-5909-6 Masa: 595 g Książka jest w idealnym stanie, jest nowa,. Data wystawienia: 25.05.2020 Ald.
Tytuł: Ci, co przeżyli Autor: Czesław Czerniawski Wydanie: I Nakład: 15 305 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa: Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza, 1977 161, [2] stron Format: 13/19,5 cm Masa: 220 g Data wystawienia: 01.03.2016 Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana. Ald.
Tytuł: Cicho, szeptem i na ucho Autor: Andrzej Mularczyk Adres wydawniczy: Toruń : Wydawnictwo Adam Marszałek, 2006 351 stron Format: 24/17 cm ISBN: 978-83-7441-466-1 Seria Słuchowiska Polskiego Radia
Tytuł: Cierpkość wiśni Autor: Izabela Sowa Adres wydawniczy: Warszawa : G+J Książki, 2002 214, [1] stron Format: 13/19,5 cm Seria: Literatura Na Obcasach ISBN: 83-89221-44-6
Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana.
Tytuł: Concertina Autor: Olgierd Terlecki Wydanie: pierwsze Nakład: 30 350 egzemplarzy Adres wydawniczy: Kraków : Krajowa Agencja Wydawnicza, 1983 250, [3] stron Format: 11,5 x 16 cm ISBN:83-03-00213-9
Data wystawienia: 23.10.2014
Książka jest w dobrym stanie, ma lekko sfatygowaną okładkę i grzbiet.
Tytuł: Czteropalcy : opowieść niesamowita Autor: Zbigniew Żakiewicz Wydanie: I Nakład: 10 320 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Czytelnik, 1977 198, [2] stron Format: 12,5x19,5 cm Masa: 180 g
Książka jest w dobrym stanie, ma obwolutę (nieznacznie sfatygowaną).
Tytuł: Czart za kulbaką Autor: Sławomir Sierecki Wydanie: I Nakład: 50 000 egzemplarzy Adres Wydawniczy: Gdańsk : Wydawnictwo Morskie, 1987 122, [6] stron Format: 12 x 19 cm ISBN: 83-215-8279-6 Masa: 108 g Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka. Syl.
Tytuł: Czekanie na znak : opowiadania wybrane Autor: Henryk Bardijewski Wydanie: I Nakład: 10 320 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Czytelnik, 1985 361, [4] stron Format: 12,5x19,5 cm ISBN: 83-07-01259-7 Masa: 330 g
Książka jest w dobrym stanie, nieznacznie sfatygowana okładka.
Tytuł: Chłopiec z Salskich Stepów Autor: Igor Newerly Wydanie: XIX Nakład: 170 290 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Czytelnik, 1974 208, [1] stron Format: 12x19,5 cm Masa: 170 g
Książka jest w dobrym stanie, nieznacznie sfatygowana okładka.
Tytuł: Czarny romans Autor: Władysław Terlecki Wydanie: IV Nakład: 200 000 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : RSW Prasa-Książka-Ruch, 1984 254, [2] strony Format: 11 x 16,5 cm Seria: Koliber 84 ISBN: 83-05-11234-9 Masa: 172 g Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka. Syl.
Początek naszego stulecia, obraz ówczesnej Warszawy, a na jego tle wielka i tragiczna miłość carskiego dragona i polskiej aktorki.
Adres wydawniczy: Warszawa : Polska Oficyna Wydawnicza "BGW", 1992
141, [2] stron
Format: 16,5/23,5 cm
ISBN: 8370664628
Masa: 270 g
Data wystawienia: 29.07.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje na tablicach.
mar
Świetna książka, historia miłosna widziana ze strony tego, który kochał i tego, który był kochany, skomponowana z dwóch historii: tej Oscara Wilde’a, jednego z najwybitniejszych pisarzy angielskich i drugiej, jego ukochanego, lorda Alfreda Douglasa, który doprowadził Wilde’a do zguby.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, naddarta na grzbiecie.
Tytuł: Błażeja Siennickiego przypadki wojenne osobliwsze Autor: Bohdan Królikowski Wydanie: II Nakład: 50 250 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej, 1984 225, [2] stron Format: 19/11,5 cm Masa: 165 g Książka jest w dobrym stanie, okładka mocno sfatygowana: przetarcia, zabrudzenia. Wewnątrz stan dobry, fragmenty tekstu podkreślone ołówkiem, na kilku ostatnich stronach niewielka plamka. Data wystawienia: 19.08.2023 Ald.
Tytuł: Chłopiec z salskich stepów Autor: Igor Newerly Wydanie: XXI Nakład: 100 290 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Spółdzielnia Wydawnicza "Czytelnik", 1979 159, [1] stron Format: 13/20,5 cm ISBN: 83-07-00105-6 Masa: 160 g Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana, na stronie przedtytułowej jest dedykacja dla byłego właściciela. Data wystawienia: 15.11.2017 Ald.
Tytuł: Chłodne spojrzenie Autor: Władysław Rymkiewicz Wydanie: I Nakład: 20 290 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : "Czytelnik", 1975 248, [2] stron Format: 13/20 cm Masa: 219 g Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną. Data wystawienia: 18.11.2017 Ald.
Tytuł: Bieg do Fragala tom 1,2 Autor: Julian Stryjkowski Wydanie: II Nakład: 50 315 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Spółdzielnia Wydawnicza "Czytelnik", 1952 226, [6] stron tom I 175, [1] stron tom II Format: 13,5/20,5 cm Masa: 311 g Data wystawienia: 19.12.2017 r.
Książki są w dobrym stanie, okładki nieznacznie sfatygowane. an
Tytuł: Błazen Królestwa Niebieskiego Autor: Roman Bratny Wydanie: I Nakład: 40 000 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Obrony Narodowej, 1989 197, [3] stron Format: 12,5/19,5 cm ISBN: 83-11-07698-7 Masa: 175 g Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, na pierwszych dwóch stronach notatki byłego właściciela (prawie niewidoczne). Data wystawienia: 27.12.2017 Ald.
Tytuł: Biały punkt Autor: Wiesław Rogowski Wydanie: I Nakład: 50 350 egzemplarzy Adres wydawniczy: Szczecin : Krajowa Agencja Wydawnicza, 1986 403, [1] strony Format: 11,5/16,5 cm ISBN: 83-03-01308-4 Masa: 288 g Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana, ma widoczne przetarcia. Data wystawienia: 30.03.2018 Ald.
Tytuł: Chichot [z] polityka : Nowy dowcip polityczny Autor: Sławomir Kmiecik Adres wydawniczy: Warszawa : Oficyna Wydawnicza Alma-Press, 1998 350, [1] stron Format: 12,5/19,5 cm ISBN: 8370202594 Masa: 340 g Stan: Książka jest w bardzo dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana. Data wystawienia: 07.09.2018 Jus.
Tytuł: Całemu światu Autor: Ludwika Prus Lisiecka Wydanie: I Nakład: 10 350 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy "Pax", 1962 383, [1] strony Format: 12,5/19,5 cm Masa: 299 g Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana. Data wystawienia: 16.09.2018 Ald.
Tytuł: Córeczka Autor: Wojciech Żukrowski Wydanie: V Nakład: 100 350 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Krajowa Agencja Wydawnicza, 1986 159, [1] stron Format: 12/16,5 cm ISBN: 83-01466-8 Masa: 118 g Książka jest w dobrym stanie, ma nieznacznie sfatygowaną okładkę. Data wystawienia: 27.04.2019 Ald.
Tytuł: Broń. Ranny w lesie Autor: Witold Zalewski Wydanie: pierwsze Nakład: 20 290 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : „Czytelnik”. 1978 350 [2] stron Format: 16/10,5 cm Seria: Głowy Wawelskie Masa: 210 g Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę (lekko sfatygowaną). Kilka ostatnich stron nosi ślady zalania. Na stronie tytułowej widnieje odręczny podpis byłego właściciela. Przedstawiony skan to strona tytułowa, ponieważ okładka nie zawiera tytułu książki. Data wystawienia: 10.05.2019 Ald.
Tytuł: Chciałbym, żeby dzisiaj coś się wydarzyło Autor: Tomasz Nalewajk Wydanie I Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Cyranka, 2019 701, [3] stron Format: 19,5/12,5 cm ISBN: 978-83-952847-0-0 Masa: 666 g Książka jest w idealnym stanie, jest nowa. Data wystawienia: 23.10.2019 Ald.
Tytuł: Janko Muzykant Autor: Henryk Sienkiewicz Projekt okładki: Jacek Tofil Wydanie: XII Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowy Instytut Wydawniczy, 1974 14 [1] strony Format: 14,5 / 21 cm Nakład: 300 150 Masa: 30 g Książka jest w dobrym stanie. Wewnątrz brak oznak użytkowania. Data wystawienia: 02.09.2020 Jus.
Tytuł: Bezgrzeszne lata Autor: Kornel Makuszyński Wydanie: VI Nakład: 200 350 egzemplarzy Adres wydawniczy: Kraków, Wydawnictwo Literackie, 1980 220, [2] stron Format: 11/18,5 cm ISBN: 83-08-00409-1 Seria Utwory Wybrane Masa: 189 g Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma twardą oprawę. Data wystawienia: 25.01.2022 Ald.
Tytuł: Antek Autor: Bolesław Prus Wydanie: XXIII Nakład: 200 150 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowy Instytut Wydawniczy, 1973 30, [1] stron Format: 13x20 cm Masa: 30 g
Książka jest w dobrym stanie, nieznacznie sfatygowana okładka.
Tytuł: Antek Autor: Bolesław Prus Wydanie: XXVII Nakład: 250 150 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowy Instytut Wydawniczy, 1982 28, [3] stron Format: 14,5 x 20,5 cm ISBN: 83-06-00829-4 Masa: 41 g Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka. Na stronie tytułowej widnieje podpis byłego właściciela. Syl.
Tytuł: Flirt z Melpomeną : Wieczór siódmy i ósmy : Pisma Tom XXII Autor: Tadeusz Żeleński (Boy) Seria czwarta: tom XIX - XXVIII Wydanie: I Nakład: 5290 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowy Instytut Wydawniczy, 1964 793, [2] strony Format: 13,5/20/4 cm Masa: 800 g Data wystawienia: 05.11.2025 r. Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na brzegach, zakurzona, grzbiet książki wyblakły, zawiera ilustracje na tablicach. Asi
Tytuł: Pokalanie Autor: Piotr Czerwiński Adres wydawniczy: Warszawa : Świat Książki, 2005 254, [1] stron Format: 13/20,5 cm ISBN: 8373919740 Masa: 360 g Data wystawienia: 20.08.2025 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę, nieznacznie sfatygowaną.
Tytuł: Bezgrzeszne lata Autor: Kornel Makuszyński Wydanie: VII Nakład: 200 350 egzemplarzy Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Literackie, 1986 157, [3] stron Format: 12,5 x 19,5 cm ISBN: 83-08-01484-4 Masa: 153 g Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka (zabrudzenie), na dolnych marginesach stron słabo widoczny niewielki zaciek. Data wystawienia: 27.08.2017 Ald.
Tytuł: Bez oręża Tomy I-II Autor: Zofia Kossak Wydanie: IX Nakład: 20 350 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy "Pax", 1973 376, [3] stron Format: 13,5/20,5 cm Masa: 383 g Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma twardą oprawę z obwolutą nieznacznie sfatygowaną.. Data wystawienia: 31.03.2025 Asi
Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy Pax, 1980
145, [2] stron
Format: 12,5/19,5 cm
ISBN: 8321101372
Nakład: 5 330 egzemplarzy
Masa: 170 g
Data wystawienia: 06.03.2018 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, na pierwszej stronie jest dedykacja dla byłego właściciela.
Tytuł: Bene Nati Autor: Eliza Orzeszkowa Wydanie: I Adres wydawniczy: Warszawa : "Czytelnik", 1955 197, [3] stron Format: 13/20/1,5 cm Nakład: 100 176 egzemplarzy Masa: 146 g Data wystawienia: 15.11.2025r. Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, przetartą na krawędziach, przybrudzoną. Pożółkłe kartki wewnątrz. Asi
Tytuł: Bezgrzeszne lata Autor: Kornel Makuszyński Wydanie: VII Nakład: 100 350 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Zrzeszenie Księgarstwa, 1984 121, [3] stron Format: 14,5 x 20 cm ISBN: 83-00-00641-9 Masa: 124 g Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka. Data wystawienia: 21.08.2018 Ald.
Tytuł: Znajomą ścieżką Autor: Teodor Goździkiewicz Wydanie: III Nakład: 50 235 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Nasza Księgarnia, 1977 249, [3] stron Format: 13/20,5 cm Seria Biblioteka Młodych Masa: 250 g Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną. Data wystawienia: 23.04.2026 Ald.
Tytuł: Anomalie Autor: Grzegorz Krzymianowski Adres wydawniczy: Warszawa : Prószyński i S-ka, 2012 204, [1] strony Format: 13/19,5 cm ISBN: 9788378391029 Masa: 195 g Data wystawienia: 08.04.2025 r. Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną. Asi
Tytuł: Wskrzesina Autor: Artur Boratczuk Wydanie I Adres wydawniczy: Pruszków : Wydawnictwo JanKa, 2020 288, [3] stron Format: 20,5/14,5 cm ISBN: 9788362247707 Masa: 480 g Książka jest w idealnym stanie, jest nowa. Data wystawienia: 05.10.2020 Ald.
Tytuł: Opowiadania Autor: Stefan Żeromski Wstęp: Jan Zygmunt Jakubowski Nakład: 150 155 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa: Czytelnik, 1971 Format: 12,5 / 20 cm Masa: 290 g Książka jest w dobrym stanie, ma nieznacznie sfatygowaną okładkę. Wewnątrz brak śladów użytkowania. Data wystawienia: 09.10.2020 Jus.
Tytuł: Podwójny agent Autor: Pierre Fouuet Martine de Borde Przełożył Stanisław Gogolewski Wydanie I Adres wydawniczy: Łódź : Wydawnictwo Łódzkie, 1990 345, [3] stron Format: 13,5/20,5cm ISBN: 83-218-0872-7 Seria: Człowiek i Jego Cywilizacja Książka jest w dobrym stanie.
Tytuł: Agentka Autor: Piotr Wawrzeniuk Ilustrowała: Dorota Wojciechowska Konsultacja językowa: prof. Mirosław Bańko Wydanie I Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Poławiacze Pereł, 2016 28 stron Format: 21,5/21,5 cm ISBN: 978-83-937988-5-8 Masa: 426 g Seria Pilotka, Tom 3 Książka jest w bardzo dobrym stanie, jest nowa, ma twardą oprawę, zawiera kolorowe ilustracje. Data wystawienia: 30.10.2018 Ald.
Tytuł: Słowotwórstwo agentywnych nazw osobowch w języku polskim, rosyjskim i bułgarskim : Prace Komisji Językoznawczej Tom 31, Wydział Filologiczno-Filozoficznej PTPN
Autor: Mariola Walczak-Mikołajczakowa
Adres wydawniczy: Poznań : Wydawnictwo Poznańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk 2000
116, [4] stron
Format: 17/24 cm
ISBN: 83-7063-279-3
Masa: 250 g
Data wystawienia: 03.12.2015 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach.
Tytuł: 365 dni Autor: Blanka Lipińska Adres wydawniczy: Warszawa : Edipressse, 2018 446, [2] strony Format: 11,5/17,5 cm ISBN: 9788381640725 Masa: 270 g Książka jest w bardzo dobrym stanie, nie ma śladów użytkowania. Data wystawienia: 10.06.2021 Ald.
Adres wydawniczy: Warszawa : Książka i Wiedza, 1950
214, [1] stron
Format: 16,5/22,5 cm
Nakład: 50 000 egzemplarzy
Masa: 350 g
Data wystawienia: 25.05.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest naddarta na grzbiecie i na krawędziach, na pierwszej kartce jest notatka byłego właściciela.
Tytuł: Anielka Autor: Bolesław Prus Adres wydawniczy: Łódź : Wydawnictwo Łódzkie, 1979 185, [3] stron Format: 14,2/19,9 cm Masa: 176 g Książka jest w dobrym stanie. Na 3 stronach widoczne są pieczątki poprzedniej właścicielki. Na stronie tytułowej widoczne są ślady długopisu, a na stronie 5 ślady ołówka. Data wystawienia: 10.05.2021 Zos.
Tytuł: Kordian i cham Autor: Leon Kruczkowski Adres wydawniczy: Warszawa : Książka i Wiedza, 1982 Wydanie: XXX Nakład: 100 000 egzemplarzy 254 [1] stron Format: 14 / 20 cm Masa: 199 g Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma oprawę lekko sfatygowaną. Data wystawienia: 04.06.2021 Jus.
Tytuł: Zielona Wyspa Autor: Igor Ostachowicz Adres wydawniczy: Warszawa : Grupa Wydawnicza Foksal, 2015 Wydanie: I 414 [1] stron Format: 14 / 20 cm Masa: 445 g ISBN: 9788328014930 Książka jest w bardzo dobrym stanie. Wewnątrz brak sladów użytkowania. Data wystawienia: 04.06.2021 Jus.
Tytuł: Sto koni do stu brzegów Autor: Kazimierz Koźniewski Adres wydawniczy: Warszawa : Czytelnik, 1975 Wydanie: II Nakład: 30 265 egzemplarzy 303 [2] stron Format: 12,5 / 19,5 cm Masa: 265 g Książka jest w dobrym stanie, ma sfatygowaną oprawę i grzbiet. Na pierwszej stronie inicjały byłego właściciela. Data wystawienia: 09.06.2021 Jus.
Tytuł: Arnhem - ciemne światło Autor: Bohdan Drozdowski Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej, 1969 Wydanie: II 249 [3] stron Format: 10,5 17,5 cm Masa: 172 g Książka jest w dobrym stanie, ma sfatygowaną okładkę i obwolutę. Na pierwszej stronie znajduje sie dedykacja dla byłego właściciela. Data wystawienia: 18.06.2021 Jus.
Tytuł: Chichot losu Autor: Hanka Lemańska Adres wydawniczy: Poznań : Zysk i S-ka Wydawnictwo, 2010 268 [1] stron Format: 13,5/20,5 cm ISBN: 9788311118089 Masa: 313 g Książka jest w dobrym stanie, okładka lekko sfatygowana, oprócz tego żadnych śladów użytkowania. Data wystawienia: 28.05.2021 Zos.
Tytuł: Chłopiec z Salskich Stepów Autor: Igor Newerly Wydanie: I Nakład: 200 350 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Krajowa Agencja Wydawnicza, 1982 236, [3] stron Format: 16,5/12 cm Masa: 150 g Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną. Data wystawienia: 16.06.2021 Ald.
Tytuł: Widmokrąg Autor: Wojciech Kuczok Wydanie: I Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo W.A.B, 2004 170, [4] stron Format: 13/20,5 cm ISBN: 83-7414-026-7 Seria: Archipelagi Masa: 280 g Data wystawienia: 30.05.2017 Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma twardą oprawę, żadnych śladów użytkowania. Ald.
Dla miłośników współczesnej prozy polskiej, ale też tych, którzy chcą dopiero zacząć przygodę z literaturą - polecamy książkę Wojciecha Kuczoka.
Tytuł: Awantury arabskie Autor: Kornel Makuszyński Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Literackie, 1957 140 [3] stron Format: 13/20 cm Masa: 130 g Książka jest w dobrym stanie, okładka i brzeg mocno sfatygowane i pobrudzone. W środku także jest brudna, posiada ślady od ołówka, niektóre strony są powyginane. Data wystawienia: 28.06.2021 Zos.
Tytuł: Dziesięć stron świata Autor: Anna Onichimowska Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Znak, 2007 Wydanie: I 172 [2] stron Format: 12,5 / 20,5 cm Masa: 176 g ISBN: 9788324008612 Książka jest w dobrym stanie, ma oprawę lekko sfatygowaną. Wewnątrz brak oznak użytkowania. Data wystawienia: 30.06.2021 Jus.
Tytuł: Opowieści chłodnego morza Autor: Paweł Huelle Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Znak, 2008 221, [3] stron Format: 21,5/13 cm ISBN: 9788324010318 Masa: 338 g Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę, nie ma śladów użytkowania. Data wystawienia: 18.07.2021 Ald.
Tytuł: Młodość Autor: Aleksander Bojczenko Przekład: Teresa Domaniewska Adres wydawniczy: Warszawa : Iskry, 1954 Nakład: 10 196 egzemplarzy 466 [2] stron Format: 14,5/20,5 cm Masa: 514 g Książka jest w dobrym stanie, ma sfatygowaną oprawę i grzbiet, jedna luźna strona. Data wystawienia: 26.07.2021 Jus.
Tytuł: Małżeństwo z Lyndą Winters albo pamiątka po Glorii Swanson Autor: Janusz Odrowąż-Pieniążek Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowy Instytut Wydawniczy, 1971 Wydanie: I Nakład: 20 290 egzemplarzy 126, [1] stron Format: 11/19 cm Masa: 110 g Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma okładkę z obwolutą nieznacznie sfatygowaną. Data wystawienia: 28.07.2021 Jus.
Tytuł: Akropol Autor: Jerzy Putrament Wydanie trzecie Adres wydawniczy: Warszawa : Czytelnik, 1979 334 [2] stron Format: 11 / 18 cm Masa: 231 g ISBN: 83-07-00075-0 Książka jest w dobrym stanie, ma obwolutę lekko sfatygowaną, nieznacznie przybrudzoną, pozaginaną. Niektóre strony są lekko zabrudzone. Data wystawienia: 04.08.2021 Zos.
Tytuł: Najeźdźcy Autor: Jan Dobraczyński Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo PAX, 1956 Format: 15 / 21 cm 757 [2] stron Masa: 886 g Książka jest w dobrym stanie, ma twardą, sfatygowaną okładkę. Data wystawienia: 19.08.2021 Jus.
Tytuł: Szkice węglem Autor: Henryk Sienkiewicz Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowy Instytut Wydawniczy, 1972 Wydanie: XIII Nakład: 200 290 egzemplarzy 69 [1] stron Format: 14 / 19,5 cm Masa: 71 g Książka jest w dobrym stanie, okładka sfatygowana. Data wystawienia: 26.03.2026 an.
Tytuł: Wilczęta z czarnego podwórza Autor: Maria Dąbrowska Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Zakłady Wydawnictw Szkolnych, 1962 Wydanie: I Nakład: 200 260 egzemplarzy 27 [1] stron Format: 12,5 / 19,5 cm Masa: 36 g Książka jest w dobrym stanie, ma sfatygowaną okładkę oraz widoczne plamy po zalaniu, zawiera ilustracje w tekście. Data wystawienia: 23.09.2021 Jus.
Tytuł: Uroda życia Autor: Stefan Żeromski Ilustracje: Otton Axer Adres wydawniczy: Warszawa : Czytelnik, 1957 Nakład: 30 185 egzemplarzy 394 [1] strony Format: 14,5 / 20,5 cm Masa: 398 g Książka jest w dobrym stanie, ma sfatygowaną okładkę, została wycofana ze zbiorów biblioteki i ma świadczące o tym pieczątki, zawiera ilustracje w tekście. Data wystawienia: 08.10.2021 Jus.
Tytuł: Wodorosty Autor: Lesław M. Bartelski Adres wydawniczy: Warszawa : Czytelnik, 1982 Wydanie: II Nakład: 20 320 egz. 238, [1] stron Format: 12,5/19,5 cm Masa: 215 g ISBN: 8307004020 Książka jest w dobrym stanie, ma sfatygowaną okładkę i grzbiet, na kilku pierwszych stronach w dolnym lewym rogu brązowa plamka. Data wystawienia: 18.11.2021 Jus.
Tytuł: Najeźdźcy. A znak nie będzie mu dany Autor: Jan Dobraczyński Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy PAX, 1964 Wydanie: VI 623, [1] strony Format: 13/20 cm Masa: 562 g Książka jest w dobrym stanie, ma twardą okładkę, sfatygowany grzbiet, ostatnia strona lekko sfatygowana (przedarta) Data wystawienia: 23.11.2021 Jus.
Tytuł: Róże, Cecylie, Florentyny. Opowiadania pisarzy polskich Autor: Maria Błaszczyk, Hanna Lebecka Adres wydawniczy: Warszawa : Iskry, 1974 Wydanie: I Nakład: 20 275 egz. 690, [1] stron Format: 12,5/20 cm Masa: 756 g Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma twardą okładkę, na pierwszej stronie dedykacja dla byłego właściciela, strona tytułowa przybrudzona. Data wystawienia: 25.11.2021 Jus.
Tytuł: Panowie z Pitchfork Autor: Kamil Gruca Adres wydawniczy: Poznań : Dom Wydawniczy REBIS, 2009 Wydanie: I 382, [2] strony Format: 12,5/19,5 cm Masa: 411 g ISBN: 9788375103601 Książka jest w bardzo dobrym stanie, wewnątrz brak śladów użytkowania. Data wystawienia: 27.11.2021 Jus.
Tytuł: Barcikowscy Autor: Maria Rodziewiczówna Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa "ALFA", 1991 Wydanie pierwsze 213, [1] stron Format: 20,5/14,5 cm Masa: 277 g ISBN: 8370014100 Książka jest w dobrym stanie, posiada miejscowo otartą okładkę, przykurzone i lekko pożółkłe strony oraz kilka drobnych plamek na bloku. Zawartość nienaruszona. Data wystawienia: 22.12.2021 Ale.
Tytuł: 17 kur na Tasmanię Autor: Tadeusz Zimecki Adres wydawniczy: Warszawa : Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza, 1987 Wydanie II 340, [1] strony Format: 18/10,5 cm Masa: 277 g ISBN: 8320533910 Książka jest w bardzo dobrym stanie, posiada jedynie miejscowe otarcia brzegu okładki. Poza tym brak innych widocznych śladów użytkowania. Zawartość nienaruszona. Data wystawienia: 10.01.2022 Ale.
Tytuł: Ślepy start Autor: Władysław Jan Grabski Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy Pax, 1966 Wydanie: I Nakład: 20 350 egz. 379, [1] stron Format: 12,5/19,5 cm Masa: 296 g Książka jest w dobrym stanie, ma sfatygowaną oprawę, na pierwszej stronie podpis byłego właściciela. Data wystawienia: 04.02.2022 Jus.
Tytuł: Te księgi proste. Dzieje pierwszych polskich wydań książek Mickiewicza Autor: Teofil Syga Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowy Instytut Wydawniczy , 1956 Wydanie: I Nakład: 5 205 egz. 327, [2] stron Format: 16,5/24,5 cm Masa: 802 g Książka jest w dobrym stanie, ma twardą, sfatygowaną oprawę, na pierwszej stronie podpis byłego właściciela, zawiera ilustracje w tekście. Data wystawienia: 16.02.2022 Jus.
Tytuł: Interesa familijne Tom I-IV Autor: Józef Ignacy Kraszewski Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Literackie, 1988 Wydanie: I Nakład: 90 350 egz. 252, [1] strony 239, [1] stron Format: 13/20,5/5 cm Masa: 582 g ISBN: 8308018688 Książki są w bardzo dobrym stanie, mają twarde oprawy z lekko sfatygowanymi obwolutami. Data wystawienia: 09.01.2026 an
Tytuł: Pogoda dla biedaków Autor: Wojciech Pielecki Adres wydawniczy: Lublin : Krajowa Agencja Wydawnicza, 1985 Wydanie: I Nakład: 50 000 egz. 108, [2] stron Format: 14,5/20,5 cm Masa: 129 g ISBN: 830301174x Książka jest w dobrym stanie, ma lekko sfatygowaną oprawę, zagięcie prawego, górnego rogu okładki. Data wystawienia: 19.02.2022 Jus.
Tytuł: Hierarchie i sylwety Autor: Wojciech Natanson Adres wydawniczy: Warszawa : Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza, 1985 Wydanie: I Nakład: 20 330 egz. 226, [2] stron Format: 12,5/19,5 cm Masa: 192 g ISBN: 8320536022 Książka jest w dobrym stanie, ma lekko sfatygowaną oprawę. Data wystawienia: 04.03.2022 Jus.
Tytuł: Austeria Autor: Julian Stryjkowski Adres wydawniczy: Warszawa : Czytelnik, 1979 Wydanie czwarte Nakład: 20 320 egzemplarzy 182, [2] stron Format: 11 / 18 cm Masa: 138 g ISBN: 83-07-00074-2 Książka jest w dobrym stanie, obwoluta jest lekko sfatygowana. Blok książki jest lekko zabrudzony. Niektóre strony są lekko przybrudzone. Data wystawienia: 22.03.2022 Zos.
Tytuł: Miłość zostawia ciszę Autor: Edward Kupiszewski Adres wydawniczy: Warszawa : Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza, 1989 Wydanie: I Nakład: 10 000 egz. 260, [1] stron Format: 14,5/20,5 cm Masa: 274 g ISBN: 8320542219 Książka jest w dobrym stanie, ma sfatygowaną oprawę. Data wystawienia: 01.04.2022 Jus.
Tytuł: Listy miłości Autor: Maria Nurowska Adres wydawniczy: Warszawa : Świat Książki, 1994 239, [1] stron Format: 13/20,5 cm Masa: 290 g ISBN: 837129011x Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma twardą oprawę z obwolutą. Data wystawienia: 14.04.2022 Jus.
Tytuł: Na tropach Smętka Autor: Melchior Wańkowicz Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Literackie, 1988 Wydanie: V Nakład: 240 350 egz. 365, [1] stron Format: 12,5/19,5 cm Masa: 361 g ISBN: 8308015816 Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma nieznacznie sfatygowaną oprawę, zawiera ilustracje na tablicach. Data wystawienia: 20.08.2025 an
Tytuł: Serce za tamą. Nowele Autor: Gustaw Morcinek Adres wydawniczy: Katowice : Wydawnictwo Awir, 1947 128, [1] stron Format: 14/19 cm Masa: 194 g Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę lekko sfatygowaną, wewnątrz kilka pieczątek byłego właściciela. Data wystawienia: 29.04.2022 Jus.
Tytuł: Niepamięć Autor: Katarzyna Banachowska-Jaśkiewicz Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo WAM, 2007 303, [1] strony Format: 13,5/20,5 cm Masa: 373 g ISBN: 9788373188556 Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma nieznacznie sfatygowaną oprawę, na pierwszej stronie podpis byłego właściciela. Data wystawienia: 09.06.2022 Jus.
Adres wydawniczy: Warszawa : Spółdzielnia Wydawnicza Czytelnik, 1955
223, [1] stron
Format: 13,5/20 cm
Nakład: 40 176 egzemplarzy
Masa: 310 g
Data wystawienia: 28.11.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zabrudzona, zawiera ilustracje w tekście, na stronie tytułowej jest podpis byłego właściciela.
Tytuł: Chłopaki nie płaczą Autor: Krzysztof Varga Adres wydawniczy: Warszawa - Wołowiec : Wydawnictwo Czarne, Wydawnictwo Lampa i Iskra Boża, 2000 Wydanie trzecie poprawione 108, [2] stron Format: 12,2 / 19,5 cm Masa: 121 g ISBN: 83-87391-22-0 Książka jest w bardzo dobrym stanie, blok książki jest delikatnie sfatygowany. Data wystawienia: 12.07.2022 Zos.
Tytuł: Adieu : Przypadki księdza Grosera Autor: Jan Grzegorczyk Adres wydawniczy: Warszawa : Axel Springer, 2006 278, [10] stron Format: 13/20/2,5 cm ISBN: 9788360717011 Masa: 233 g Data wystawienia: 20.11.2025 r. Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną. Wewnątrz bez zastrzeżeń. Asi
Tytuł: Małżeństwo Anny Autor: Jan Dobraczyński Okładkę i kartę tytułową projektował: Andrzej G. Karwowski Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy Pax, 1987 Wydanie trzecie Nakład: 50 000 + 350 egzemplarzy 351, [1] stron Format: 14,4 / 19,7 cm Masa: 387 g ISBN: 83-211-0816-4 Książka jest w dobrym stanie, okładka jest sfatygowana, delikatnie odkleja się od brzegu. W środku książka jest w dobrym stanie, niektóre strony i blok książki są nieznacznie zabrudzone i popisane. Data wystawienia: 27.08.2022 Zos.
Tytuł: Piekło weszło do raju Autor: Bogdan Loebl Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Czarna Owca, 2010 287, [1] stron Format: 13,5/20,5 cm Masa: 297 g ISBN: 9788375541540 Książka jest w dobrym stanie, ma lekko sfatygowaną oprawę. Data wystawienia: 02.09.2022 Jus.
Tytuł: Zabić ptaka Autor: Ewa Ostrowska Projekt okładki i stron tytułowych: Wiesław Wałkuski Adres wydawniczy: Warszawa : Agencja Wydawnicza Interster, 1990 Wydanie pierwsze Nakład: 39700 + 300 egzemplarzy 204, [3] stron Format: 14,7 / 20,8 cm Masa: 237 g ISBN: 83-85059-16-4 Książka jest w dobrym stanie, okładka jest lekko sfatygowana. W środku książka jest w dobrym stanie, blok książki i niektóre strony są przybrudzone, lekko sfatygowane. Data wystawienia: 13.10.2025 an
Tytuł: Nocny sprzedawca owoców Autor: Waldemar Borzestowski Redakcja: Roman Bąk Redakcja techniczna: Justyna Nowaczyk Projekt okładki i stron tytułowych: Aleksander Bąk Adres wydawniczy: Poznań : Wydawnictwo w drodze, 1999 Wydanie pierwsze 302, [2] stron Format: 10,8 / 17,4 cm Masa: 213 g ISBN: 83-7033-243-9 Książka jest w dobrym stanie, okładka jest lekko przybrudzona. W środku książka jest w dobrym stanie, blok książki jest nieznacznie przybrudzony. Data wystawienia: 07.09.2022 Zos.
Tytuł: Słońce narodu Autor: Kuba Wojtaszczyk Adres wydawniczy: Warszawa : Świat Książki, 2018 ISBN: 9788380317703 378, [3] stron Format: 13,5 / 21,5 cm Masa: 424 g Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma nieznacznie sfatygowaną oprawę. Data wystawienia: 13.09.2022 Jus.
Tytuł: Świadkowie przemian Autor: Antoni Gołubiew Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Znak, 1974 Wydanie: I Nakład: 7 350 egz. 315, [2] stron Format: 12,5 / 19,5 cm Masa: 270 g Książka jest w dobrym stanie, ma oprawę z obwolutą lekko sfatygowaną, przetarcia na krawędziach. Data wystawienia: 16.09.2022 Jus.
Tytuł: Blisko, coraz bliżej Tom I Autor: Albin Siekierski Adres wydawniczy: Katowice : Krajowa Agencja Wydawnicza, 1983 Wydanie: I Nakład: 200 000 egz. 238, [2] stron Format: 11 / 16 cm Masa: 180 g ISBN: 8303003690 Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma nieznacznie sfatygowaną oprawę, zawiera ilustracje. Data wystawienia: 09.11.2022 Jus.
Tytuł: Ci wielcy artyści mojego pokolenia Autor: Dorota Chróścielewska Adres wydawniczy: Łódź : Wydawnictwo Łódzkie, 1982 Wydanie: I Nakład: 40 000 egz. 151, [2] stron Format: 12,5/19,5 cm Masa: 145 g ISBN: 8321801498 Książka jest w dobrym stanie, ma sfatygowaną oprawę, przetarcia na krawędziach oraz naddartą stronę numer 147. Data wystawienia: 23.11.2022 Jus.
Tytuł: Poszukiwania. Ciąg dalszy "Krainy Patalonków Autor: Jan Drzeżdźon Adres wydawniczy: Warszawa: Iskry, 1980 Wydanie: I Nakład: 20 300 egz. 261 stron Format: 10,5/17,5 cm Masa: 230 g ISBN: 8320703217 Książka jest w dobrym stanie, ma twardą, sfatygowaną oprawę oraz naddarty grzbiet w górnej części, zawiera ilustracje w tekście. Data wystawienia: 28.11.2022 Jus.
Tytuł: Pan Tadeusz. Wydanie z opracowaniem Autor: Adam Mickiewicz Adres wydawniczy: Kraków: Greg, 2007 334 strony Format: 14,5/20,5 cm Masa: 370 g ISBN: 8373271929 Książka jest w dobrym stanie, ma sfatygowaną oprawę, zawiera ilustracje w tekście. Data wystawienia: 12.12.2022 Jus.
Tytuł: Prince Polonia Autor: Max Cegielski Adres wydawniczy: Warszawa: Marginesy, 2020 Wydanie: I 410, [5] stron Format: 13,5/21 cm Masa: 455 g ISBN: 9788366500327 Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma nieznacznie sfatygowaną oprawę. Data wystawienia: 15.12.2022 Jus.
Tytuł: Z pamiętnika poznańskiego nauczyciela. Wydanie z opracowaniem Autor: Henryk Sienkiewicz Opracowanie: Barbara Włodarczyk Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo GREG, brak doku wydania 24 strony Format: 14,5/20,5 cm Masa: 40 g ISBN: 8387139793 Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma nieznacznie sfatygowaną oprawę, zawiera ilustracje w tekście. Data wystawienia: 28.12.2022 Jus.
Tytuł: Modlitwa za konających Autor: Andrzej Konieczny Adres wydawniczy: Katowice : Wydawnictwo "Śląsk", 1983 Wydanie: I Nakład: 10 300 egz. 255, [1] stron Format: 12/16,5 cm Masa: 185 g ISBN: 8321603777 Książka jest w dobrym stanie, ma lekko sfatygowaną oprawę i grzbiet. Data wystawienia: 29.12.2022 Jus.
Tytuł: Jak zawsze Autor: Zygmunt Miłoszewski Adres wydawniczy: Warszawa : Grupa Wydawnicza Foksal, 2017 Wydanie: I 478, [1] stron Format: 13,5/20 cm Masa: 490 g ISBN: 9788328036079 Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma nieznacznie sfatygowaną oprawę. Data wystawienia: 29.12.2022 Jus.
Tytuł: Ogniem i mieczem Autor: Henryk Sienkiewicz Adres wydawniczy: Warszawa : Elipsa, 1996 549, [1] stron Format: 20/28,5 cm Masa: 1485 g ISBN: 8385152121 Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma twardą, lekko sfatygowaną oprawę, zawiera ilustracje w tekście. Data wystawienia: 05.01.2023 Jus.
Tytuł: Krzyżacy Autor: Henryk Sienkiewicz Adres wydawniczy: Warszawa : Elipsa, 1993 511, [1] stron Format: 19,5/28,5 cm Masa: 1480 g ISBN: 8386013052 Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma twardą, lekko sfatygowaną oprawę, zawiera ilustracje w tekście. Data wystawienia: 05.01.2023 Jus.
Tytuł: Informacja zwrotna Autor: Jakub Żulczyk Adres wydawniczy: Warszawa : Świat Książki, 2021 523, [3] strony Format: 12,5/19,5 cm Masa: 405 g ISBN: 9788381399159 Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma nieznacznie sfatygowaną oprawę. Data wystawienia: 12.01.2023 Jus.
Tytuł: Gangrena Autor: Dawid Kornaga Adres wydawniczy: Warszawa : Jacek Santorski & Co Agencja Wydawnicza, 2004 Wydanie: I 205, [1] stron Format: 14,5/20,5 cm Masa: 270 g ISBN: 8389763435 Książka jest w dobrym stanie, ma lekko sfatygowaną oprawę. Data wystawienia: 12.01.2023 Jus.
Tytuł: Pisma wybrane I-III : Opowiadania ; Fragmenty. Dramaty. Utwory dla dzieci. Noce i dnie Autor: Maria Dąbrowska Adres wydawniczy: Warszawa : Czytelnik, 1956 Wydanie: I Nakład: 30 230 egz. 1079, [1] stron 862, [2] strony 738, [2] stron Format: 15/21 cm Masa: 2965 g Książki są w dobrym stanie, mają twarde oprawy lekko sfatygowane, tom pierwszy zawiera zdjęcie autorki. Na drugiej stronie tomu pierwszego jest dedykacja dla byłego właściciela. Data wystawienia: 23.01.2023 Jus.
Tytuł: 2012 Autor: Jacek Dehnel, Małgorzata Kalicińska, Rafał Kosik Adres wydawniczy: Warszawa : Empik, 2012 Wydanie: I 143, [1] strony Format: 14/20,5 cm Masa: 260 g ISBN: 9788377820032 Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma nieznacznie sfatygowaną oprawę. Data wystawienia: 26.01.2023 Jus.
Tytuł: Antek Autor: Bolesław Prus Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowy Instytut Wydawniczy, 1971 Wydanie: XXII Nakład: 200 150 egz. 30, [1] stron Format: 13/19,5 cm Masa: 40 g Książka jest w dobrym stanie, ma lekko sfatygowaną oprawę. Data wystawienia: 09.02.2023 Jus.
Tytuł: Wyprawa po białe runo Autor: Eugeniusz Iwanicki Adres wydawniczy: Łódź : Wydawnictwo Łódzkie, 1982 Wydanie: I Nakład: 15 000 egz. 220, [2] stron Format: 12,5/19,5 cm Masa: 200 g ISBN: 8321800513 Książka jest w dobrym stanie, ma lekko sfatygowaną oprawę. Data wystawienia: 06.04.2023 Jus.
Tytuł: Wzlot przyśpieszony Autor: Marian Miszalski Adres wydawniczy: Łódź : Wydawnictwo Łódzkie, 1982 Wydanie: I Nakład: 10 000 egz. 167, [1] stron Format: 12/19,5 cm Masa: 160 g ISBN: 8321801803 Książka jest w dobrym stanie, ma lekko sfatygowaną oprawę. Data wystawienia: 06.04.2023 Jus.
Tytuł: Anna In w grobowcach świata Autor: Olga Tokarczuk Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Literackie, 2020 192, [2] strony Format: 20,5/13 cm ISBN: 978-83-08-07301-8 Masa: 440 g Książka jest w idealnym stanie, jest nowa, ma twardą oprawę. Data wystawienia: 14.01.2021 Ald.
Tytuł: 365 dni Autor: Blanka Lipińska Adres wydawniczy: Warszawa : Edipressse, 2018 446, [2] strony Format: 21,5/13,5 cm ISBN: 9788381176477 Masa: 422 g Książka jest w bardzo dobrym stanie, nie ma śladów użytkowania. Data wystawienia: 11.06.2021 Ald.
Tytuł: E.E. Autor: Olga Tokarczuk Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Literackie, 2019 266, [1] stron Format: 20,5/13 cm ISBN: 9788308060575 Masa: 312 g Książka jest w idealnym stanie, jest nowa, nie ma śladów użytkowania. Data wystawienia: 11.09.2022 Ald. Opis wydawcy: nicjacyjna powieść, dzięki której Olga Tokarczuk zyskała uznanie krytyki i czytelników. Historia piętnastoletniej dziewczyny o zdolnościach mediumicznych, dojrzewającej w Breslau na początku XX wieku. „Nieśpieszna uczta czytelnicza”. JAN ASKELUND, „STAVANGER AFTENBLAD” „Powieść Tokarczuk – dotykająca zagadnienia nieświadomego – staje się opowieścią o dramacie języków, wielości dyskursywnych i epistemologicznych punktów widzenia. Żaden z nich nie jest adekwatny, żaden nie dotyka istoty rzeczy, bo to, co próbują opisać, ma naturę przedjęzykową”. KATARZYNA KANTNER
Tytuł: Bez dogmatu Autor: Henryk Sienkiewicz Wydanie: VI Nakład: 100 300 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowy Instytut Wydawniczy, 1985 366, [2] stron Format: 14,5/20,5 cm ISBN: 83-06-01244-5 Masa: 411 g Książka jest w dobrym stanie, jak na książkę używaną. Na stronie przedtytułowej widnieje dedykacja dla byłego właściciela (widoczna na skanie) Data wystawienia: 25.07.2025 An
Tytuł: Listy Nikodema Autor: Jan Dobraczyński Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo PAX, 1956 Wydanie: VII Nakład: 25 350 egz. 546, [2] stron Format: 10/17 cm Masa: 220 g Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę ze sfatygowaną obwolutą, na stronie tytułowej widnieje dedykacja. Data wystawienia: 19.08.2025 an
Tytuł: Ziemia w jarzmie Autor: Wanda Wasilewska Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo "Książka i Wiedza", 1953 273, [3] strony Format: 13/19,5 cm Masa: 450 g Data wystawienia: 06.09.2025 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma twardą okładkę znacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, na przedniej okładce i wyklejce są ślady po kredkach. an
Tytuł: Zemsta. Wydanie z opracowaniem Autor: Aleksander Fredro Adres wydawniczy: Kraków: GREG, 2003 149 stron Format: 14,5/20,5/1,5 cm Masa: 175 g ISBN: 9788373271968 Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma nieznacznie sfatygowaną oprawę, zawiera ilustracje w tekście. Data wystawienia: 14.11.2025 an
Tytuł: Bieguni Autor: Olga Tokarczuk Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Literackie, 2025 450, [6] stron Format: 21/13,5/4 cm ISBN: 978-83-08-05594-6 Masa: 500 g Książka jest w idealnym stanie, jest nowa. Data wystawienia: 26.11.2025 An
Tytuł: Bramy Lipska Autor: Jan Dobraczyński Wydanie: I Nakład: 30 275 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Iskry, 1976 309, [3] stron Format: 12,5/20/2 cm Masa: 309 g Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę, lekko sfatygowaną, naderwany grzbiet. Data wystawienia: 15.12.2025 an
Tytuł: Polska nowela współczesna Tom I Wybór, wstęp i noty: Tadeusz Bujnicki, Jacek Kajtoch Wydanie: III rozszerzone Nakład: 50 350 egzemplarzy Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Literackie, 1987 407, [3] stron Format: 14,5/20,5/4,5 cm ISBN: 8308013538 Książka jest w dobrym stanie, bez śladów użytkowania. Data wystawienia: 17.01.2026 An
Tytuł: Polska nowela współczesna Tomy II Wybór, wstęp i noty: Tadeusz Bujnicki, Jacek Kajtoch Wydanie: III rozszerzone Nakład: 50 350 egzemplarzy Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Literackie, 1987 509, [3] strony Format: 14,5/20,5/3 cm ISBN: 8308013538 Masa: 600 g Książka jest w dobrym stanie, bez śladów użytkowania. Data wystawienia: 27.01.2027 an
Pliki cookies i pokrewne im technologie umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają nam dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować wykorzystanie przez nas wszystkich tych plików i przejść do sklepu lub dostosować użycie plików do swoich preferencji, wybierając opcję "Dostosuj zgody".
W tym miejscu możesz określić swoje preferencje w zakresie wykorzystywania przez nas plików cookies.
Te pliki są niezbędne do działania naszej strony internetowej, dlatego też nie możesz ich wyłączyć.
Te pliki umożliwiają Ci korzystanie z pozostałych funkcji strony internetowej (innych niż niezbędne do jej działania). Ich włączenie da Ci dostęp do pełnej funkcjonalności strony.
Te pliki pozwalają nam na dokonanie analiz dotyczących naszego sklepu internetowego, co może przyczynić się do jego lepszego funkcjonowania i dostosowania do potrzeb Użytkowników.
Dane wykorzystywane przez dostawcę oprogramowania sklepu - Shoper S.A. Na ich podstawie dokonywane są analizy, związane z rozwojem oprogramowania, oraz mierzona jest skuteczność kampanii reklamowych. Nie są łączone z innymi informacjami, podawanymi podczas rejestracji i składania zamówienia. Więcej na ten temat przeczytasz w Polityce plików cookies Shoper.
Dzięki tym plikom możemy prowadzić działania marketingowe.