Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Menu
Producenci
Wysyłka za granicę - PayPal lub przelew zagraniczny
 
PayPal Logo

Wysyłamy książki także do klientów za granicą. Przyjmujemy płatności przez PayPal lub przelewami zagranicznymi

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Wydarzenia

23 czerwca 2022 godz. 18:00

Spotkanie autorskie z Martą Lenkowską

W czwartek 23.06. o godz. 18:00 zapraszamy na spotkanie z autorką powieści obyczajowych skupionych na relacjach międzyludzkich, poszukiwaniu prawdziwego ja, przekraczaniu granic. W 2021 roku ukazała się debiutancka powieść Marty Lenkowskiej pt. Wszystko już było. Teraz premierę będzie miała druga książka - Droga białych kwiatów. Marta Lenkowska to absolwentka filologii romańskiej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Uwielbia dobrą książkę, a jeszcze bardziej – rozmowę o niej. Od zawsze związana z Toruniem, choć kocha podróże i mocno się nimi inspiruje. Porozmawiamy o książkach (ależ zaskoczenie!), o czytaniu, pewnie też o pisaniu, a znając Panią Martę, pewnie trochę o wszystkim:)

Link do wydarzenia Facebooku: klik!

 

22 czerwca 2022 godz. 18:00

Latający Klub Książki w Księgarni u Jezuitów

W czerwcu spotykamy się w Księgarni u Jezuitów przy ulicy Piekary 24 (wejście od Rynku Staromiejskiego). Porozmawiamy o książkach, które nam się podobały, rozczarowały nas, znudziły lub zachwyciły. Do zestawienia trafiają też seriale, przedstawienia teatralne, spotkania autorskie oraz inne godne lub niegodne polecenia utwory, które zrobiły na nas wrażenie. Na spotkanie może przyjść każda i każdy, nie trzeba czytać książek, wystarczy chęć spotkania i porozmawiania. Na spotkaniu powstaje lista tytułów, którą potem publikujemy na fanpage'u Toruńskich Księgarń Kameralnych, a omawiane książki tropimy w toruńskich księgarniach, robimy im zdjęcia, publikujemy w na naszym profilu instagramowym: Latający Klub Książki i polecamy odwiedzanie tych księgarń oraz czytanie książek.

Link do wydarzenia Facebooku: klik!

 

14 czerwca 2022 godz.10:00-18:00

Toruński Antykwariat Księgarski na VII Toruńskim Kiermaszu Książki Regionalnej

Po przerwie pandemicznej i po zmianie lokalizacji wraca jedyna toruńska impreza targowa związana z książkami. Nasz antykwariat z radością i zgodnie z tradycją przywiezie na stoisko wszystkie dostępne u nas publikacje o tematyce toruńskiej, kujawsko-pomorskiej, regionalnej, dotyczącej naszych okolic oraz książki, których akcja osadzona jest w naszym mieście i regionie, a także autorów z Torunia. Będziemy w Książnicy Kopernikańskiej przy ulicy Słowackiego 8 w Toruniu w godzinach 10-18 razem z naszą kasą fiskalną i terminalem do kart płatniczych. Antykwariat stacjonarny przy ulicy Wysokiej pozostanie otwarty, dzięki mojej cudownie pomocnej mamie, która wraz z drugą kasą fiskalną i drugim terminalem do kart będzie pracowała w dwóch antykwariatach jednocześnie. Tutaj jest link do wydarzenia VII Toruński Kiermasz Książki Regionalnej na Facebooku: klik!

Link do wydarzenia Toruński Antykwariat Księgarski na VII Toruńskim Kiermaszu Książki Regionalnej na Facebooku: Klik!

 

 11 czerwca 2022 godz. 12:00

Spotkanie z książką dla dzieci pt. Felcia autorstwa Pawła Pawlaka

 

Co będziemy robić:
- słuchać głośnego czytania
- rozmawiać o książkach
- rysować, wycinać, przyklejać, tworzyć
- umieszczać te w witrynie antykwariatu
- częstować się zakładkami i pocztówkami otrzymanymi od Wydawnictwa Wilga
Nowa książka Pawła Pawlaka to zbiór krótkich historyjek z życia niezwykłej, wrażliwej dziewczynki. Poznajemy ją przy okazji codziennych i wyjątkowych sytuacji opisanych z humorem i pięknie zilustrowanych. Książkę można kupić tutaj: klik!.
Link do wydarzenia na Facebooku: klik!
 

4 czerwca 2022 godz. 12:00

Spotkanie autorskie z Magdaleną Olsztą-Bloch i jej książką pt. Witek i słońce Macedonii