Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Menu
Producenci
Wysyłka za granicę - PayPal lub przelew zagraniczny
 
PayPal Logo

Wysyłamy książki także do klientów za granicą. Przyjmujemy płatności przez PayPal lub przelewami zagranicznymi

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Czas realizacji zamówienia

Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań aby kupione u nas książki docierały do Państwa solidnie zapakowane i najszybciej jak to możliwe. Wszystkie książki, które można kupić w naszym sklepie znajdują się u nas realnie na magazynie (niewielka część oferty jest w naszej siedzibie przy ul. Wysokiej, a pozostała większość książek w innym pomieszczeniu), dlatego ich wysyłka jest możliwa w ciągu 24 godzin dnia roboczego od otrzymania przez nas płatności lub informacji o płatności przy odbiorze.  Natychmiast po złożeniu przez Państwa zamówienia otrzymają Państwo e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Po otrzymaniu zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Państwo będą na bieżąco informowani o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki to 24 godziny dnia roboczego od otrzymania przez nas płatności lub informacji o płatności przy odbiorze. Czas dostawy zależy od wybranej przez Państwa formy dostawy i wynosi:

Poczta Polska ekonomiczna: 2-14 dni roboczych od momentu wysłania

Poczta Polska priorytetowa: 1-2 dni robocze od momentu wysłania

DHL: 1 dzień roboczy od momentu wysłania

InPost Paczkomat: 1-2 dni robocze od momentu wysłania

Dostępność produktów

Wszystkie produkty, które można kupić w naszym sklepie znajdują się u nas realnie na magazynie (niewielka część oferty jest w naszej siedzibie przy ul. Wysokiej, a pozostała większość książek w innym pomieszczeniu), dlatego ich wysyłka jest możliwa w ciągu 24 godzin dnia roboczego od otrzymania przez nas płatności lub informacji o płatności przy odbiorze. Wyjątkowo może się zdarzyć sytuacja, że w antykwariacie stacjonarnym zostanie sprzedany jedyny egzemplarz danego tytułu i nie zdążymy go wycofać ze sklepu internetowego (np. z powodu awarii internetu). Jeśli w tym samym momencie zostanie kupiony w antykwariacie internetowym i nie będziemy mieli możliwości sprowadzenia go dla Państwa z innego źródła, to taką transakcję anulujemy, natychmiast zwracając Państwu całość wpłaconej kwoty i oferując rabat 10% na całość naszej oferty przy następnych zakupach.

 

 

» formy płatności 

 

 

» koszt dostawy

Facebook

Twitter

Instagram

Pinterest