Menu
- Literatura faktu(1298)
- Literatura piękna(5021)
- Dla Dzieci i Młodzieży(2212)
- Biografie(1190)
- Literatura obyczajowa, romanse(815)
- Kryminał(799)
- Sensacja(351)
- Powieści przygodowe(225)
- Powieści historyczne(517)
- Fantastyka(495)
- Horrory(53)
- Płyty CD(2)
- Aforyzmy, przysłowia(44)
- Archeologia(56)
- Architektura i urbanistyka(201)
- Astronomia(82)
- Audiobooki(2)
- Autograf autorki/autora(40)
- Baśnie, legendy, mity(71)
- BHP, Ppoż(8)
- Bibliologia Nauka o Książce(217)
- Wielkie Litery-duży druk(2)
- Biologia Ochrona środowiska(327)
- Budownictwo(201)
- Czasopisma(1229)
- Chemia(99)
- Cracoviana(41)
- Dziennikarstwo(37)
- Drugi obieg(19)
- Druki bibliofilskie(8)
- DVD(1)
- Ekonomia(251)
- Encyklopedie Słowniki Leksykony(926)
- Etnologia(85)
- Ezoteryka(86)
- Feminizm(7)
- Filozofia(208)
- Fizyka(48)
- Fotografia(171)
- Geografia Geologia(351)
- Historia(2573)
- Heraldyka i genealogia(6)
- Humor, satyra(193)
- Informatyka(267)
- Językoznawstwo(145)
- Judaica(15)
- Kalendarze(22)
- Kino Film(131)
- Kolejnictwo(10)
- Komiksy(88)
- Komplety dzieł wielotomowych(29)
- Książki o książkach, księgarniach, bibliotekach i antykwariatach(72)
- Książki w językach obcych(2525)
- Język angielski(1259)
- Język arabski(1)
- Język bułgarski(4)
- Język czeski(37)
- Język duński(9)
- Język esperanto(17)
- Język estoński(6)
- Język francuski(244)
- Język hiszpański(28)
- Język litewski(12)
- Język łaciński(7)
- Język łotewski(6)
- Język niderlandzki(15)
- Język niemiecki(757)
- Język portugalski(5)
- Język romski(0)
- Język rosyjski(248)
- Język serbski(1)
- Język słowacki(22)
- Język szwedzki(5)
- Język ukraiński(5)
- Język węgierski(17)
- Język włoski(31)
- Książki wydane przed 1945 rokiem(305)
- Kubki(0)
- Kulinaria(436)
- Kulturoznawstwo(105)
- Lektury szkolne(276)
- Literaturoznawstwo(702)
- Lotnictwo(61)
- Magnesy pamiątkowe(0)
- Mapy, atlasy(706)
- Marketing Reklama(39)
- Marynistyka, żeglarstwo(151)
- Matematyka(136)
- Medycyna, farmacja(591)
- Militaria(210)
- Miniatury(96)
- Moda, ubiór(25)
- Motoryzacja Samochody(93)
- Muzyka i taniec(257)
- Nagrody literackie(98)
- Nauka języków obcych(658)
- Naukoznawstwo, historia nauki(11)
- Nowe, nieużywane książki(886)
- Ogrodnictwo(91)
- Pasje, zainteresowania, hobby(437)
- Pedagogika(241)
- Picturebooki / książki obrazkowe(8)
- Plakaty, ulotki, dokumenty życia społecznego(3)
- Płyty winylowe(4)
- Pocztówki(658)
- Podręczniki szkolne, opracowania lektur, repetytoria(326)
- Podróże(144)
- Politologia(153)
- Popularnonaukowe(348)
- Poradniki(1359)
- Powieści młodzieżowe(321)
- Prawo(691)
- Programy teatralne i muzyczne(89)
- Psychologia(180)
- Rachunkowość, finanse, kadry(145)
- Religioznawstwo(1617)
- Reprinty(22)
- Rolnictwo, leśnictwo, hodowla(129)
- Rozwój osobisty, motywacja, biznes(254)
- Socjologia(112)
- Sport(174)
- Stosunki międzynarodowe(46)
- Sztuka(891)
- Teatr Opera(245)
- Technika(493)
- Torby bibliofilskie(3)
- Turystyka Regionalia(2350)
- Toruniana - O Toruniu i okolicach(634)
- Toruńskie Autorki, Toruńscy Autorzy(123)
- Varsaviana(57)
- Wydawnictwa albumowe(781)
- Weterynaria(5)
- Zakładki(52)
- Zarządzanie i organizacja(56)
Nowości
Promocje
Producenci
Wyszukiwarka
Wysyłka za granicę - PayPal lub przelew zagraniczny
Zaloguj się
Bilans II wojny światowej [Książka w języku rosyjskim] [Bilanz des zweiten Weltkrieges]
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tytuł: Bilans II wojny światowej [Bilanz des zweiten Weltkrieges : Erkenntnisse und Verpflichtungen fur die Zukunft, Hamburg 1953]
Autor:
Adres wydawniczy: Moskwa : Wydawnictwo, 1957
640 stron
Format: 20,5/13,5 cm
Masa: 625 g
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę, na kilku stronach fragmenty tekstu podkreślone na fioletowo, poza tym nie ma żadnych śladów użytkowania.
Data wystawienia: 18.08.2019
Ald.
Dane techniczne
| Data wydania | 1957 |
| Oprawa | twarda |
| Stan | Używana |
Produkty powiązane
Road Atlas of Hungary / Brak autora
Tytuł: Road Atlas of Hungary
Brak autora
Adres wydawniczy: Budapeszt : Cartographia, brak roku wydania
118, [15] stron
Format: 14,5/26,5 cm
Masa: 310 g
Data wystawienia: 05.03.2017 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera mapy, jest napisana w języku angielskim, węgierski, rosyjskim, niemieckim.
mar
Romain Rolland [Ромен Роллан] / T. Motyleva
Tytuł: Romain Rolland
Tytuł oryginalny: Ромен Роллан
Autor: T. Motyleva
Nakład: 100 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Moskwa: Izdaciestvo Molodaja Gwardija, 1969
378, [6]
Format: 20,5/13,5 cm
Masa: 430 g
Seria: Życie Wybitnych Ludzi
Książka jest w dobrym stanie, mam twardą oprawę, która jest lekko sfatygowana. W książce zawarte są czarno-białe fotografie i ilustracje. Książka jest napisana w języku rosyjskim.
Data wystawienia: 18.06.2018 r.
an.
Rozmówki rosyjsko-litewskie / V. Staszaitiene
Tytuł: Rozmówki rosyjsko-litewskie
Autor: V. Staszaitiene
Nakład: 15 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Wilno : Walstybine Politines Ir Mokslines Literaturos Leidykla, 1961
325, [1] strony
Format: 14,5/11,5 cm
Masa: 202 g
Książka jest w dobrym stanie, okładka lekko sfatygowana, papier pożółkły. Książka ma twardą oprawę obwolutę, pochodzi ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczącą o tym pieczątkę od środka na tylnej okładce. Książka jest napisana w języku rosyjskim.
Data wystawienia: 27.06.2019
Jus.
Rozmówki rosyjsko-litewskie / W. P. Staszajtjenie
Tytuł: Rozmówki rosyjsko-litewskie
Autor: W. P. Staszajtjenie
Nakład: 15 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Vilnius, 1961
325, [5] strony
Format: 11,5 / 14,5 cm
Masa: 210 g
Data wystawienia: 16.03.2017
Książka jest w stanie dobrym, jak na książkę używaną. Posiada niewielkie przetarcia na brzegach twardej okładki.
An.
Ruszaj w drogę / Anna Jegoroba i Anna Spagis
Tytuł: Ruszaj w drogę
Autor: Anna Jegoroba i Anna Spagis
Nakład: 10 300 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Moskwa : Wydawnictwo "Język Rosyjski", 1984
61, [1] strony
Format: 14,5/21,5 cm
Masa: 85 g
Książka jest w dobrym stanie, okładka lekko sfatygowana, posiada podpis byłego właściciela na stronie tytułowej. Książka jest napisana w języku rosyjskim.
Data wystawienia: 27.06.2019
Jus.
Skarby Muzeum Brytyjskiego
Tytuł: Skarby Muzeum Brytyjskiego
Redaktor: Wladimir Lukonin
Adres wydawniczy: Moskwa, Izdatjelstwo "Planeta"
Fotografie zaczerpniętę z archiwum Muzeum Brytyjskiego
316, [1] strony
Format: 22,5/16 cm
Masa: 760g
Data wystawienia: 21.02.2017 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie. Oprawiona jest w sztywną okładkę. Książka napisana jest w języku rosyjskim.
Słownik esperanto-rosyjski / Je. A. Bokarew
Tytuł: Słownik esperanto-rosyjski
Autor: Je. A. Bokarew
Nakład: 40 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Moskwa, Izdatjelstwo "Sowjetskaja Encyklopjedija", 1974
488 stron
Format: 17 / 11 cm
Masa: 320 g
Data wystawienia: 17.03.2017
Książka jest w stanie dobrym, jak na książkę używaną. Posiada niewileki przetracia na brzegach twardej okładki.
An.
Słownik telewizyjny angielsko - rosyjski / English - Russian television dictionary
Tytuł: Słownik telewizyjny angielsko - rosyjski / English - Russian television dictionary
Autor: L.P. German - Prosorova
Adres wydawniczy: Moskwa: Fizmatgiz, 1960
429, [3] strony
Nakład: 25 000 egz.
Format: 17/11 cm
Masa: 376 g
Data wystawienia: 10.02.2017 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę. Książka w języku rosyjskim.
Wanda Wasilewska [w języku rosyjskim]
Tytuł: Wanda Wasilewska
Autor:
Adres wydawniczy: Moskwa : nazwa wydawcy, 1955
130, [2] stron
Format: 20/13 cm
Masa: 143 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie.
Data wystawienia: 17.07.2019
Ald.
Wiadomości z muzeum państwowego Rosji XI 1976 (w jęz. rosyjskim)
Tytuł: Сообщениа государственного русского музея XI [Wiadomości z muzeum państwowego Rosji XI]
Adres wydawniczy: Moskwa, Izobrazitelnoje iskustvo, 1976
Nakład: 5000 egzemplarzy
196, [3] strony
Format: 26/20 cm
Masa: 690 g
Data wystawienia: 20.01.2017
Książka jest w dobrym stanie, okładka nieco sfatygowana. Książka napisana w języku rosyjskim. Posiada liczne czarno-białe ilustracje.
Z Moskwy na obrzeża / Władimir Czukanow
Tytuł: Z Moskwy na obrzeża
Autor: Władimir Czukanow
Nakład: 30 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Moskwa : Wydawnictwo "Język Rosyjski", 1985
304 strony
Format: 17,5/22 cm
Masa: 785 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie, okładka lekko sfatygowana. Książka ma twardą oprawę obwolutę, posiada liczne ilustracje. Książka jest napisana w języku rosyjskim.
Data wystawienia: 27.06.2019
Jus.
Zakochani (Влюбленные) / Leonid Iwanow
Tytuł: Zakochani
Tytuł oryginalny: Влюбленные
Autor: Leonid Iwanow
299, [5] stron
Adres wydawniczy: Moskwa: Sowriemirennik, 1975
Wymiary: 16,5 / 10,7 cm
Masa: 230 g
Data dodania: 01.06.2017
Książka jest w stanie dobrym, jak na książkę używaną. Oprawiona jest w miękką okładkę. Książka jest napisana w języku rosyjskim.
an.
аквариумные растения [Rośliny akwariowe]
Tytuł: аквариумные растения [Rośliny akwariowe]
Autor: В.С. Жданов [ W.S. Zdanov ]
Nakład: 54000egz.
Adres wydawniczy: Moskwa : Lesnaja Promyszliennost, 1987
294, [1] stron;
Format: 22/17 cm
Masa: 600 g.
Data wystawienia: 07.08.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie. Posiada sztywną obwolutę, liczne, kolorowe tablice i wykresy. Książka jest w języku rosyjskim.
Joa
выставка советской графики : каталог [Wystawa radzieckiej grafiki : katalog]
Tytuł: выставка советской графики : каталог [Wystawa radzieckiej grafiki : katalog]
Adres wydawniczy: brak, brak daty wydania
55 stron + 24 czarno-białe fotografie
Format: 20/12,5 cm cm
Masa: 250 g
Data wystawienia: 18.01.2017
Katalog jest w dobrym stanie, okładka nieco sfatygowana i przybrudzona, zawiera czarno-białe fotografie. Książka napisana w języku rosyjskim.
Греческая терракота [ Grecka terakota ]
Tytuł: Греческая терракота [ Grecka terakota ]
Autor: Н.Н. Бритова [ N.N. Britowa ]
Nakład: 10 000 egz.
Adres wydawniczy: Moskwa : Izdatelstvo "Iskustvo", 1969
179, [1] stron;
Format: 28/19 cm
Masa: 1600 g.
Data wystawienia: 17.04.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie.Posiada sztywną okładkę i podniszczoną obwolutę. Posiada liczne, czarno-białe fotografie i tablice. Książka jest w języku rosyjskim.
Joa
Звуковые знаки египетского письма как система [ Pismo w starożytnym Egipcie ]
Tytuł: Звуковые знаки египетского письма как система [ Pismo w starożytnym Egipcie ]
Autor: Н.С. Петровский [ N.S. Pietrowski ]
Nakład: 2300 egz.
Adres wydawniczy: Moskwa : Izdatelstvo "Nauka", 19878
165, [1] stron;
Format: 22/15 cm
Masa: 400 g.
Data wystawienia: 07.08.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie. Posiada liczne tablice i wykresy. Do książki dodatkowo dołączonych jest kilkanaście tablic. Książka jest w języku rosyjskim.
Joa
известия министерства науки республики Казахстан 1997 [Aktualności Ministerstwa Nauki Republiki Kazachstanu 1997]
Tytuł: известия министерства науки республики Казахстан 1997 [Aktualności Ministerstwa Nauki Republiki Kazachstanu 1997]
Adres wydawniczy: Ałmaty, Wydawnictwo Fylym, 1997
Nakład: 400 egzemplarzy
91, [4] strony
Format: 24/17 cm
Masa: 156 g
Data wystawienia: 20.01.2017
Książka jest w dobrym stanie, okładka nieco sfatygowana i przybrudzona. Książka napisana w języku rosyjskim.
Инженерная графика [ Grafika inżynierska ] / В.Е. Михайленко [ W.E. Mihajlenko ]
Tytuł: Инженерная графика [ Grafika inżynierska ]
Autor: В.Е. Михайленко [ W.E. Mihajlenko ]
Nakład: 25 000 egz.
Adres wydawniczy: Kijów : Izdatelstvo Izdatelskovo Obiedinienia "Wyszcza szkola", 1985
295, [1] stron;
Format: 22/18 cm
Masa: 800 g.
Data wystawienia: 17.04.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie.Posiada twardą okładkę. Posiada liczne, czarno-białe tablice i wykresy. Książka jest w języku rosyjskim.
Joa
книга об архитектуре [ Książka o architekturze ]
Tytuł: книга об архитектуре [ Książka o architekturze]
Autor:
Nakład: 40650 egz.
Adres wydawniczy: Moskwa : Izdatelstvo "Znanie", 1973
156, [1] stron;
Format: 20/13 cm
Masa: 350 g.
Data wystawienia: 19.06.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie. Posiada liczne, czarno-białe fotografie. Książka jest w języku rosyjskim.
Joa
Колумбы каменного века / А. Варшавский [ Kolumbowie epoki kamienia ]
Tytuł: Колумбы каменного века [ Kolumbowie epoki kamienia ]
Autor: А. Варшавский
Nakład: 100 000 egz.
Adres wydawniczy: Moskva : Izadatelstvo "Znanie", 1978
199, [1] stron
Format: 20/13 cm
Masa: 300 g.
Data wystawienia: 10.04.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie.Lekkie zagięcie na okładce.
Książka jest w języku rosyjskim.
Joa
Brześć / brak autora
Tytuł: Brześć
Brak autora
Adres wydawniczy: Brześć : Brak nazwy wydanictwa, brak roku wdania
strony są nienumerowane
Format: 21/22 cm
Masa: 490 g
Data wystawienia: 29.11.2015 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera liczne ilustracje w tekście i na tablicach, jest napisana w języku polskim, rosyjskim, angielskim, hiszpańskim.
mar
Angielsko-rosyjsko-niemiecko-francuski słownik techniki obiczeniowej ]
Tytuł: Anglo-rusko-niemecko-francuskij tolkovyj slovar po wyczyslitelnoj tehnikie [Angielsko-rosyjsko-niemiecko-francuski słownik techniki obliczeniowej ]
Autor: red. A.A. Dorodnicyn
Nakład: 33 500 egz.
Adres wydawniczy: Moskva : Wydawnictwo "Russkij jazyk", 1978
415, [1] strona
Format: 21/11 cm
Masa: 680 g.
Data wystawienia:19.03.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma twardą oprawę, nieznacznie sfatygowaną.Zawiera nieaktualną pieczątkę biblioteczną.
Joa
Angielsko-rosyjski słownik radioelektroniki
Tytuł: Anglo-ruskij slovar po radioelektornikie [Angielsko-rosyjski słownik radioelektroniki)
Autor: Dr. N.I. Dozorov
Nakład:
Adres wydawniczy: Moskva : Vojennoje Izdatelstvo Ministerstva Oborony Sojuza SSR, 1959
535, [1] stron
Format: 21/14 cm
Masa: 700 g.
Data wystawienia: 29.03.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, lekko zabrudzna okładka.
Posiada twardą okładkę.Książka jest w języku rosyjskim.
Joa
Astrofizyczne ilości : C. W. Allen / w jęz. rosyjskim
Tytuł: Astrofizyczne ilości / w jęz. rosyjskim
Autor: C.W. Allen
Adres wydawniczy: Moskwa: Izdatelstvo "Mir", 1977
Wydanie: III
446, [2] strony
Format: 22/15 cm
Masa: 572 g
Data wystawienia: 09.02.2017 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę. Książka w języku rosyjskim.
Czynniki ewolucji : I.I. Szmalgauzen / w jęz. rosyjskim
Tytuł: Czynniki ewolucji / w jęz. rosyjskim
Autor: I.I. Szmalgauzen
Adres wydawniczy: Moskwa: Izdatelstvo Akademii Nauk Sojuza SSR, 1946
395, [1] strona
Nakład: 8000 egz.
Format: 22,5/14,5 cm
Masa: 592 g
Data wystawienia: 09.02.2017 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę. Książka w języku rosyjskim. Książka została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
Bułgaria pytania i odpowiedzi
Tytuł: Bułgaria pytania i odpowiedzi
Adres wydawniczy: Sofia-press, 1977
222, [2] strony
Format: 20/14 cm
Masa: 336 g
Data wystawienia: 23.02.2017 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie. Oprawiona jest w lekko sfatygowaną, miękką okładkę. Zawiera kolorowe oraz czarno-białe fotografie. Książka w języku rosyjskim.
Czarny Konsul / Anatoli Winogradow
Tytuł: Czarny Konsul
Autor: Anatoli Winogradow
Nakład: 1 200 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Mińsk, "Wyszejszaja Szkola", 1982
253, [1] stron
Format: 20,5 / 14,5 cm
Masa: 300 g
Data wystawienia: 22.03.2017
Książka jest w stanie dobrym, jak na książkę używaną. Posiada niewielki przetarcia na brzegach twardej okładki, a także niewielkie zabrudzenia na poszczególnych stornach. Książka jest w języku rosyjskim.
An.
Bistabilność optyczna. Kontrola światła poprzez światło (Оптическая бистабильность. Управление светом с помощью света) / Hyatt M. Gibbs
Tytuł: Bistabilność optyczna. Kontrola światła poprzez światło
Tytuł oryginalny: Оптическая бистабильность. Управление светом с помощью света
Autor: Hyatt M. Gibbs
Adres wydawniczy: Moskwa: Izdatjestwo "Mir", 1988
ISBN:5-03-000952-3
518, [2] strony
Nakład 3650 egz.
Format: 22,2 /14,5 cm
Masa: 660 g
Data wystawienia: 27.04.2017 r.
Książka jest w bardzo dobrym stanie, jak na książkę używaną. Oprawiona jest w twardą okładkę. Książka w języku rosyjskim. Zawiera liczne wykresy oraz rysunki techniczne
An.
Balzac; zarys twórczości [ Ьальзак. очерк творчества] / M. Jelizarova
Tytuł: Balzac; zarys twórczości
Tytuł oryginalny: Ьальзак. очерк творчества
Autor: M. Jelizarova
Nakład: 20000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Gosudarstvennoje Izdatelstvo Hudożestvennoj Literatury, 1951
93, [3]
Format: 13/20 cm
Masa: 100 g
Książka jest w stanie dobrym, jak na książkę używaną. Oprawiona jest w miękką okładkę. Książka jest napisana w języku rosyjskim.
Data wystawienia 18.06.2018 r
an
Książka w języku rosyjskim (Słownik hiszpańsko-rosyjski)
Tytuł: Książka w języku rosyjskim (Słownik hiszpańsko-rosyjski)
Adres wydawniczy: Moskwa : Wydawnictwo, 1954
943, [1] strony
Format: 20,5/13 cm
Masa: 903 g
Książka jest dobrym stanie, ma twardą oprawę, pożółkły papier, żadnych śladów użytkowania.
Data wystawienia: 14.10.2019
Ald.
Książka w języku rosyjskim
Tytuł: Książka w języku rosyjskim
Autor:
Adres wydawniczy: Moskwa : Wydawnictwo, 1954
161, [3] stron + tablice
Format: 20,5/13,5 cm
Masa: 275 g
Książka jest dobrym stanie, ma twardą oprawę, zawiera czarno-białe ilustracje na tablicach, pożółkły papier, żadnych śladów użytkowania.
Data wystawienia: 14.10.2019
Ald.
Hodowla rybek akwariowych (Аквариумное рыбоводство) / M. N. Ilin
Tytuł: Hodowla rybek akwariowych
Tytuł oryginalny: Аквариумное рыбоводство
Autor: M. N. Ilin
Adres wydawniczy: Moskwa, Izdatelstwo Moskowckewo Uniwiersitieta, 1977
398, [2] stron
Nakład: 100 000
Format: 22 / 14,5 cm
Masa: 515 g
Data wystawienia: 29.03.2017
Książka jest w stanie bardzo dobrym, jak na książkę używaną. Posiada niewielkie zniekształcenia na brzegach twardej okładki. Ksiażka jest w języku rosyjskim.
An.
Katalog Chemika, tom I i II
Tytuł: Katalog Chemika, tom I i II
Nakład: 25000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Moskwa : Gosudarstwiennoie Naucno-techniciekoie Wydawnictwo Chimicieckoi Literaturiy, 1951
895, [1], 1146 [4] strony
Format: 13,5/20,5 cm
Masa: 1893 g
Książka jest w dobrym stanie, okładka lekko sfatygowana, papier pożółkły. Książka posiada twardą obwolutę, pochodzi ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczącą o tym pieczątkę na tylnej okładce od środka. Książka jest napisana w języku rosyjskim.
Data wystawienia: 27.06.2019
Jus.
Przewodnik metodologiczny dla nauczycieli języka rosyjskiego jako języka obcego / Witalij Kostomarow i Olga Mitrofanowa
Tytuł: Przewodnik metodologiczny dla nauczycieli języka rosyjskiego jako języka obcego
Autor: Witalij Kostomarow i Olga Mitrofanowa
Wydanie III
Adres wydawniczy: Moskwa : Wydawnictwo "Język Rosyjski", 1984
157, [3] strony
Format: 12,5/20 cm
Seria: Biblioteka Nauczyciela Języka Rosyjskiego Jako Języka Obcego
Masa: 171 g
Książka jest w dobrym stanie, okładka lekko sfatygowana, podpis byłego właściciela na stronie tytułowej. Książka jest napisana w języku rosyjskim.
Data wystawienia: 27.06.2019
Jus.
Teksty wybrane / Berdah
Tytuł: Teksty wybrane
Autor: Berdah
Adres wydawniczy: Taszkent : Wydawnictwo CK Kompanii Uzbekistańskiej, 1984
104, [6] strony + tablice
Format: 10/16 cm
Masa: 82 g
Książka jest w dobrym stanie, okładka lekko sfatygowana, papier pożółkły. Książka posiada kolorowe ilustracje na tablicach. Książka jest napisana w języku rosyjskim.
Data wystawienia: 27.06.2019
Jus.
Искусство Греции [ Sztuka Grecji ] / В. М. Полевой (2 tomy)
Tytuł: Искусство Греции [ Sztuka Grecji ] / древний мир, средние века (2 tomy)
Autor: В. М. Полевой
Nakład: 25 000 egz.
Adres wydawniczy: Moskwa : Izdatelstvo "Iskustvo", 1970 i 1973
327, [1] stron; 350 stron
Format: 23/18 cm
Masa: 2100 g.
Data wystawienia: 10.04.2016 r.
Książki są w dobrym, jak na książki używane, stanie. Posiadają twarde okładki i obwoluty. Obwoluty są częściowo naderwane. Posiadają liczne, czarno-białe fotografie i mapy. Książki są w języku rosyjskim.
Joa
природу с фотоаппаратом [ Fotografowanie przyrody ]
Tytuł: В природу с фотоаппаратом [ Fotografowanie przyrody]
Autor: С.В. Мараков [ S.W.Marakov]
Nakład: 100 000 egz.
Adres wydawniczy: Moskwa : Izdatelstvo "Znanie", 1978
95, [1] stron;
Format: 2-/15 cm
Masa: 200 g.
Data wystawienia: 19.06.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie.P Posiada liczne, czarno-białe i kolorowefotografie i tablice. Książka jest w języku rosyjskim.
Joa
Drakon [ Floating Dragon ] / Peter Straub
Tytuł: Drakon [ Floating Dragon ]
Autor: Peter Straub
Nakład: 50 000 egz.
Adres wydawniczy: Sankt Petersburg : Kiedmen, 1994
524, [1] stron
Format: 21/15 cm
Masa: 600 g.
Data wystawienia: 19.03.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma twardą oprawę, oraz nieznacznie sfatygowaną obwolutę. Zawiera czarno-białe ilustracje. Książka jest w języku rosyjskim.
Joa
Dramat i teatr / Ranko Gawella [w języku rosyjskim]
Tytuł: Dramat i teatr
Autor: Ranko Gawella
Adres wydawniczy: Moskwa : nazwa wydawcy, 1976
198, [2] stron + tablice
Format: 21/15 cm
Masa: 347 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma twardą oprawę z obwolutą, zawiera czarno-białe ilustracje na tablicach, książka w całości w języku rosyjskim.
Data wystawienia: 17.07.2019
Ald.
Dzieciństwo, Lata chłopięce, Młodość / Lew Tołstoj
Tytuł: Dzieciństwo, Lata chłopięce, Młodość
Autor: Lew Tołstoj
Nakład: 100 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Moskwa : Wydawnictwo ""Hudożestwennaya Literatura", 1960
349, [3] strony
Format: 13,5/20,5 cm
Masa: 366 g
Książka jest w dobrym stanie, okładka lekko sfatygowana, papier pożółkły, podpis byłego właściciela na stronie tytułowej. Książka jest napisana w jezyku rosyjskim.
Data wystawienia: 27.06.2019
Jus.
Estetyka renesansu w dwóch tomach; tom II (Эстетика ренессанса в двух томах; том 2) / W. P. Szestakow (red.)
Tytuł: Estetyka renesansu w dwóch tomach; tom II
Tytuł oryginalny: Эстетика ренессанса в двух томах том 2
Redaktor: W. P. Szestakow
Opracowanie fotograficzne:
Adres wydawniczy: Moskwa: Izdatielstwo "Iskusstwo", 1981
639, [1] strony
Nakład 25 000 egz.
Format: 24,8 / 17,5 cm
Masa: 1450 g
Data wystawienia: 28.04.2017 r.
Książka jest w stanie bardzo dobrym, jak na książkę używaną. Oprawiona jest w twardą okładkę, która w części przedniej jest nieznacznie odkształcona. W książce znajdują się czarno-białe ilustracje oraz liczne zielone zdobienia. Książka jest w języku rosyjskim.
An.
Fotografia kolorowa / L. F. Artioszyn, G. Je. Szubina, S. M. Antonow, H. I. Kirillow, A. Jo. Liewitan, W. W. Mikosza, B. F. Plużnikow
Tytuł: Fotografia kolorowa
Autorzy: L. F. Artioszyn, G. Je. Szubina, S. M. Antonow, H. I. Kirillow, A. Jo. Liewitan, W. W. Mikosza, B. F. Plużnikow
Wydanie II
Nakład 1 000
Adres wydawniczy: Moskwa, Gosudarstwiennoje Izdatielctwo "Iskucctwo", 1961
228, [39] stron
Format: 20 / 13 cm
Masa: 280 g
Data wystawienia: 29.03.2017
Książka jest w stanie dobrym, jak na książkę używaną. Posiada niewielki przetarcia na brzegach miękkiej okładki. Książka jest w języku rosyjskim.
An.
French painting of the 20th century : Pushkin Museum of Fine Arts Collection. Moscow / Brak autora
Tytuł: French painting of the 20th century : Pushkin Museum of Fine Arts Collection. Moscow
Brak autora
Adres wydawniczy: Leningrad : Aurora Art Publishers, 1972
strony są nienumerowane
Format: 27/34,5 cm
Masa: 1280 g
Data wystawienia: 16.08.2018 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, jest napisana w języku rosyjskim.
mar
Grafika Picassa (w jęz. rosyjskim)
Tytuł: Графика Пикассо [Grafika Picassa]
Oprac. И. Г. Эренбург i М. В. Алпатов
Adres wydawniczy: Москва : Wyd. Искусство, 1967
29 stron tekstu + 186, [1] stron ilustracji
Format: 24,5/28 cm
Masa: 898 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma twardą oprawę z obwolutą, zawiera liczne czarno-białe i kolorowe reprodukcje. Książka w całości w języku rosyjskim.
Hydrodynamiczne regulowanie turbin parowych / W.N. Weller
Tytuł: Hydrodynamiczne regulowanie turbin parowych
Autor: W.N. Weller
Adres wydawniczy: Moskwa: Gasuderstvennoe Energeticzeskoe Izdatelstvo, 1953
206, [2] strony
Nakład: 6000 egz.
Format: 23/15 cm
Masa: 310 g
Data wystawienia: 14.02.2017 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie. Posiada sztywną okładkę, nieznacznie sfatygowaną. Książka w języku rosyjskim. Książka została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
Karlstejn Ceskoslovensko / Dobroslava Menclova
Tytuł: Karlstejn
Autor: Dobroslava Menclova
Adres wydawniczy: Brak miasta wydania : Stredisko Statni Pamatkove Pece A Ochrany Prirody Stredoceskeho Kraje, 1968
strony są nienumerowane
Format: 20,5/21,5 cm
Masa: 100 g
Data wystawienia: 18.11.2015 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, jest napisana w języku czeskim, rosyjskim, niemieckim, angielskim.
mar
Kompleksowa metoda elementów brzegowych / T. Gromada II, Cz. Lej
Tytuł: Kompleksowa metoda elementów brzegowych
Adres wydawniczy: Moskwa, Izdatjelstwo "Mir"
303 strony
Nakład: 9000 egz.
Format: 22/15 cm
Masa: 424g
Data wystawienia: 21.02.2017 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie. Oprawiona jest w sztywną okładkę. Książka napisana jest w języku rosyjskim.
Konchalovsky : Master of World Painting
Tytuł: Konchalovsky : Master of World Painting
Adres wydawniczy: Leningrad : Aurora Art Publishers, 1973
51, [5] stron + tablice
Format: 24,5 x 32 cm
Masa: 868 g
Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana obwoluta. Kolorowe ilustracje na tablicach. Książka napisana jest w języku rosyjskim i angielskim.
Wspaniały, pięknie wydany album z reprodukcjami dzieł.
Książka w języku rosyjskim
Tytuł: Książka w języku rosyjskim
Autor:
Adres wydawniczy: Moskwa : Wydawnictwo, 1952
108, [3] stron
Format: 14,5/22 cm
Masa: 130 g
Książka jest dobrym stanie, lekko sfatygowana okładka, poza tym żadnych śladów użytkowania.
Data wystawienia: 15.12.2018
Ald.
Książka w języku rosyjskim
Tytuł: Książka w języku rosyjskim
Autor:
Adres wydawniczy: Moskwa : Wydawnictwo, 1954
117, [3] stron
Format: 13/20,5 cm
Masa: 201 g
Książka jest dobrym stanie, ma twardą oprawę, na stronie tytułowej podpis odręczny, poza tym żadnych śladów użytkowania.
Data wystawienia: 24.09.2019
Ald.
Książka w języku rosyjskim
Tytuł: Książka w języku rosyjskim
Autor:
Adres wydawniczy: Moskwa : Wydawnictwo, 1953
371, [1] stron
Format: 20,5/13,5 cm
Masa: 413 g
Książka jest dobrym stanie, ma twardą oprawę, pożółkły papier, żadnych śladów użytkowania.
Data wystawienia: 14.10.2019
Ald.
Książka w języku rosyjskim (Teatr)
Tytuł: Teatr
Autor:
Adres wydawniczy: Moskwa : Wydawnictwo, 1958
249, [2] stron + tablice
Format: 21/14 cm
Masa: 359 g
Książka jest dobrym stanie, ma twardą oprawę z obwolutą, zawiera czarno-białe ilustracje na tablicach,obwoluta lekko sfatygowana, poza tym żadnych śladów użytkowania.
Data wystawienia: 28.09.2019
Ald.
Kwitne Radjanska Ukraina / Brak autora
Tytuł: Kwitne Radjanska Ukraina
Brak autora
Adres wydawniczy: Brak danych wydawniczych
133, [2] strony
Format: 15/22,5 cm
ISBN: 8391884627
Masa: 200 g
Data wystawienia: 08.06.2020 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest zabrudzona, zawiera ilustracje w tekście, jest napisana w języku rosyjskim, na stronie tytułowej jest podpis byłego właściciela.
mar
Lietuviu Liaudies Menas / Brak autora
Tytuł: Lietuviu Liaudies Menas
Brak autora
Adres wydawniczy : Wilno : VAGA, 1965
466, [2] stron
Format: 23/30 cm
Masa: 1880 g
Data wystawienia: 18.02.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma sztywną oprawę, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, jest napisana w języku rosyjskim i litewskim.
mar
Maupassant : biografia krytyka [w języku rosyjskim]
Tytuł: Maupassant : biografia krytyka
Autor:
Adres wydawniczy: Moskwa : nazwa wydawcy, 1951
233, [2] strony
Format: 21/14 cm
Masa: 295 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma twardą oprawę, fragmenty tekstu podkreślone ołówkiem.
Data wystawienia: 17.07.2019
Ald.
Michał Anioł / A. Guber (po rosyjsku)
Tytuł: Микельанджело [ Michał Anioł ]
Autor: А. Губер
Nakład: 20 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Moskwa : Iskustvo, 1953
197, [3] strony
Format: 26 / 19 cm
Masa: 790 g
Data wystawienia: 18.01.2017
Książka jest w dobrym stanie, zawiera czarno-białe ilustracje, posiada twardą oprawę, nieco sfatygowaną.Książka napisana w języku rosyjskim.
Miramare : Przewodnik po Zamku i parku / Brak autora
Tytuł: Miramare :Przewodnik po Zamku i parku
Brak autora
Adres wydawniczy: Trieste : Bruno Fachin Editore, 2010
64 strony
Format: 17,5/24 cm
ISBN: 8885289789
Masa: 250 g
Data wystawienia: 10.02.2021 r.
Przewodnik jest w bardzo dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje zawiera tłumaczenie na język rosyjski, czeskim i węgierskim.
mar
Monety Olvi
Tytuł: Monety Olvi
Autor: P.O. Karyszkowskij
Nakład: 18 000 egz.
Adres wydawniczy: Kijów : Naukowa dumka, 1988
167, [1] stron
Format: 212/15 cm
Masa: 500 g.
Data wystawienia: 29.03.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie.
Zawiera czarno-białe ilustracje i tablice. Książka jest w języku rosyjskim.
Joa
Moscow [Moskwa] : Moscou : Moskau : Moscu
Tytuł: Moscow
Adres wydawniczy: Moscow : Foreign Languages Publishing House, [brak daty wydania, ok. 1980?]
36 kolorowych fotografii
Format: 11,5/16,5 cm
Masa: 150 g
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę, w którą wklejona jest rozkładana harmonijka z fotografiami, na odwrocie każdej strony jest opis w językach: rosyjskim, angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim i arabskim. Oprócz tego jest też krótka informacja o mieście Moskwa w w/w językach.
Data wystawienia: 03.04.2021
Ald.
Mumu [Муму] / Iwan Serigiejewicz Turgenjew
Tytuł: Mumu
Tytuł oryginalny: Муму
Autor: Iwan Serigiejewicz Turgenjew
Adres wydawniczy: Moskwa, Izdatelstvo "Russkij Jazyk", 1975
87, [1]
Format: 10,5/17,5 cm
Masa: 70 g
Książka jest w dobrym stanie, jak na książkę używaną. Mam miękką, lakierowaną okładkę, która jest lekko sfatygowana. Jest to książka z tekstem utworu oryginalnego w języku rosyjskim, z przedmową, komentarzem i słowniczkiem w języku niemieckim.
Data wystawienia: 18.06.2018 r.
an.
Muzeum-mieszkanie A. S. Puszkina (Музей-квартира А. С. Пушкина) / Nina Iwanowna Goller
Tytuł: Muzeum-mieszkanie A. S. Puszkina
Tytuł oryginalny: Музей-квартира А. С. Пушкина
Autor: Nina Iwanowna Goller
Opracowanie graficzne: D. M. Plaksina
Zdjęcia: W. A. Stukalow
Adres wydawniczy: Leningrad, Izdatelstwo "Awrora", 1983
210, [2] stron
Format: 20,5 / 15 cm
Masa: 530 g
Data wystawienia: 30.03.2017
Książka jest w stanie bardzo dobrym, jak na książkę używaną. Ślady użytkowania widnieją jedynie na ozdobnym opakowaniu książki. Książka jest napisana w pięciu językach: rosyjskim, niemieckim, angielskim, francuskim oraz hiszpańskim.
An.
O studiowaniu artystycznym mistrzostw literackich / G. E. Amitirow [w języku rosyjskim]
Tytuł: O studiowaniu artystycznym mistrzostw literackich
Autor: G. E. Amitirow
Adres wydawniczy: Moskwa : nazwa wydawcy, 1951
61, [2] stron
Format: 19,5/13 cm
Masa: 67 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie.
Data wystawienia: 17.07.2019
Ald.
Obrazy Rubensa w Ermitażu (Картины Рубенса в Эрмитаже / Rubens' paintings in The Hermitage Museum) / Marija Jakowliewna Warszawskaja
Tytuł: Obrazy Rubensa w Ermitażu
Tytuł oryginalny: Картины Рубенса в Эрмитаже / Rubens' paintings in The Hermitage Museum
Autor: Marija Jakowliewna Warszawskaja
Opracowanie fotograficzne: L. Tarasowa, L. Diegtieba
Adres wydawniczy: Leningrad: Izdatjelstwo "Awrora", 1975
ISBN:5-03-000952-3
318, [2] strony
Nakład 20 000 egz.
Format: 24,6 / 20,7 cm
Masa: 1110 g
Data wystawienia: 27.04.2017 r.
Książka jest w bardzo dobrym stanie, jak na książkę używaną. Oprawiona jest w twardą okładkę. Książka w języku rosyjskim i angielskim. Zawiera liczne kolorowe oraz czarno-białe fotografie.
An.
Olsztyn / Praca zbiorowa
Tytuł: Olsztyn
Praca zbiorowa
Adres wydawniczy: brak miasta wydania : Pracownia Wydawnicza ElSet, 1976
47, [1] stron
Format: 17/12,5 cm
Masa: 110 g
Data wystawienia: 24.10.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, jest napisana w języku rosyjskim.
mar
Persian Art : In the collection of the Museum of oriental art / S. Maslenitsyna (oprac.)
Tytuł: Persian Art : In the collection of the Museum of oriental art
Opracowanie: S. Maslenitsyna
Adres wydawniczy: Leningrad : Aurora Art Publishers, 1975
198, [1] stron
Format: 24/28,5cm
Masa: 1140 g
Data wystawienia: 25.04.2018 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, jest napisana w języku angielskim i rosyjskim,
mar
Problemy życia, małżeństwa i rodziny (język rosyjski) 1970
Tytuł: Problemy życia, małżeństwa i rodziny
Adres wydawniczy: Wilno, Izdaciestvo "Mintis", 1970
246, [2] strony
Nakład: 8000 egz.
Format: 23/17,5 cm
Masa: 376 g
Data wystawienia: 17.02.2017 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę. Książka w języku rosyjskim.
Przebieg wysokiej jakości półmikroanalizy chemicznej / W. N. Aleksew
Tytuł: Przebieg wysokiej jakości półmikroanalizy chemicznej
Wydanie: W. N. Aleksew
Nakład: 10 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Moskwa/Leningrad : Państwowe Naukowo-techniczne Wydawnictwo Literatury Chemicznej, 1950
409 strony
Format: 15/22 cm
Masa: 507 g
Książka jest w dobrym stanie, okładka lekko sfatygowana, papier pożółkły. Książka jest napisana w języku rosyjskim.
Data wystawienia: 27.06.2019
Jus.
Radiotechnika niskich temperatur / W. N. Alfjejew
Tytuł: Radiotechnika niskich temperatur
Adres wydawniczy: Moskwa, Izdatjelstwo "Sobjetskoje Radio"
368 stron
Nakład: 8300 egz.
Format: 20,5/13,5 cm
Masa: 354g
Data wystawienia: 21.02.2017 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie. Oprawione jest w sztywną okładkę. Książka napisana jest w języku rosyjskim.
Reguła faz. Z zarysami podstaw termodynamiki [Правило фаз. С изложением основ термодинамики] \ W. P. Drebing, J. A. Kalaszhikow
Tytuł: Reguła faz. Z zarysami podstaw termodynamiki
Tytuł oryginalny: Правило фаз. С изложением основ термодинамики
Autor: W. P. Drebing, J. A. Kalaszhikow
Nakład: 7000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Moskwa: Izdaciestvo Maskovskogo Univercitieta, 1964
454, [2]
Format: 15/22cm
Masa: 620 g
Książka jest w dobrym stanie, mam twardą oprawę, która jest lekko sfatygowana. W książce zawarte są czarno-białe wykresy. Książka jest napisana w języku rosyjskim.
Data wystawienia: 18.06.2018 r.
an.
Socjologiczne badania zagadnień demografii, rodziny i zdrowia : jęz. rosyjski
Tytuł: Socjologiczne badania zagadnień demografii, rodziny i zdrowia
Materiały z konferencji naukowej krajów bałtyckich : Połąga, październik 1987 r.
Adres wydawniczy: Wilno: Instytut Filozofii, Socjologii i Prawa Akademii Nauk Litwy, 1987
Redaktor: L. Czornaja
343, [1] stron
Nakład: 700 egz.
Format: 20/14 cm
Masa: 378 g
Data wystawienia: 10.02.2017 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie. Książka w języku rosyjskim. Książka została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
Sovetskoje Tankovyje Wojska 1941-1945 [Sowieckie siły pancerne 1941-1945]
Tytuł: Sovetskoje Tankovyje Wojska 1941-1945 [Sowieckie siły pancerne 1941-1945]
Autor:
Nakład: 25 000 egz.
Adres wydawniczy: Moskva : Vojennoe Izdatelstvo Ministerstwa Oborony SSSR , 1973
332, [1] stron
Format: 21/14 cm
Masa: 900 g.
Data wystawienia: 04.04.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie.Zawiera wiele kolorowych map i czarno-białych fotografii.
Posiada twardą okładkę. Książka jest w języku rosyjskim.
Joa
Stosunki rosyjsko - angielskie za czasów Piotra I / L.A. Nikiforov
Tytuł: Stosunki rosyjsko - angielskie za czasów Piotra I
Autor: L.A. Nikiforov
Adres wydawniczy: Moskwa: Gosudarctvennoe Izdatelstvo Politicheskoj Literatury, 1950
276, [2] strony
Nakład: 25 000 egz.
Format: 20/13 cm
Masa: 364 g
Data wystawienia: 14.02.2017 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie. Posiada sztywną okładkę. Książka w języku rosyjskim. Dołączona jest do niej mapa. Książka została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
Szekspir; dramat artysty [Шекспир; Ремесло драматурга] / A. Anikst
Tytuł: Szekspir; dramat artysty
Tytuł oryginalny: Шекспир; Ремесло драматурга.
Autor: A. Anikst
Nakład: 10 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Moskwa, Sovetskij pisatel, 1974
607, [1]
Format: 13/20,5 cm
Masa: 630 g
Książka jest w dobrym stanie, mam twardą, lekko sfatygowaną oprawę, której rogi są nieznacznie zagięte. Książka jest napisana w języku rosyjskim.
Data wystawienia: 15.06.2018
an.
Sztuka Mordowi / N. A. Kosiniec i N. I. Szybakowa
Tytuł: Sztuka Mordowi
Opracowanie treści: N. A. Kosiniec / N. I. Szybakowa
Fotografie oraz opracowanie graficzne: J. K. Dmitrijewa / N. J. Riewizowa
Nakład: 20 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Sarańks: Mordowckoje Kniżnoje Izdatjelctvo, 1984
189, [3] strony
Format: 23,5 / 21 cm
Masa: ////
Data wystawienia: 13.03.2017
Książka ma oznaki użytkowania. Uszkodzony grzbiet i rogi twardej okładki. Książka jest w języku rosyjskim.
An.
The Decorative and Applied Art of Turkmenia / Praca zbiorowa
Tytuł: The Decorative and Applied Art of Turkmenia
Praca zbiorowa
Adres wydawniczy: Leningrad : Aurora Art Publishers, 1976
172, [3] stron
Format: 22,5/28 cm
Masa: 890 g
Data wystawienia: 09.07.2018 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, jest napisana w języku angielskim i rosyjskim, jest opakowana w pudełko kartonowe.
mar
Topografia monet / Mołdawia
Tytuł: Topografia monet / Mołdawia
Archeologiczna mapa Mołdawii (część 8)
Adres wydawniczy: Kiszyniów: Izdatelstvo "Sztinca", 1976
Autor: A.A. Nudelman
195, [1] stron
Nakład: 1045 egz.
Format: 22/14 cm
Masa: 264 g
Data wystawienia: 14.02.2017 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie. Książka w języku rosyjskim.
Trening futbolu / Arpad Czanadi
Tytuł: Trening futbolu
Autor: Arpad Czanadi
Adres wydawniczy: Moskwa : Wydawnictwo rosyjskie, 1985
255, [1] strony
Format: 14,5/21,5 cm
Masa: 290 g
Data wystawienia: 03.03.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, jest napisana w języku rosyjskim.
mar
Vakaru Europos Tapyba / Praca zbiorowa
Tytuł: Vakaru Europos Tapyba
Praca zbiorowa
Adres wydawniczy: Wilno : Vaga, 1978
20 stron + tablice
Format: 29,5/22 cm
Masa: 660 g
Data wystawienia: 10.03.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje na tablicach, tekst jest napisana w języku litewskim, rosyjskim, angielskim, niemieckim.
mar
Vakaru Europos Tapyba / Praca zbiorowa
Tytuł: Vakaru Europos Tapyba
Praca zbiorowa
Adres wydawniczy: Wilno : Vaga, 1978
95, [1] stron
Format: 22/30 cm
Nakład: 20 000 egzemplarzy
Masa: 670 g
Data wystawienia: 05.05.2021 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, jest naddarta na grzbiecie, zawiera ilustracje w tekście, jest napisana w języku litewskim, rosyjskim, niemieckim i angielskim.
mar
Venetsianov and His School / G. Smirnov (oprac.)
Tytuł: Venetsianov and His School
Opracowanie: G. Smirnov
Adres wydawniczy: Leningrad : Aurora Art Publishers, 1973
241, [3] strony
Format: 21,5/27 cm
Seria: "Russian Painters "
Masa: 1070 g
Data wystawienia: 11.07.2020 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, jest napisana w języku angielskim, francuskim, niemieckim, rosyjski, na stronie tytułowej jest podpis byłego właściciela, jest opakowana w kartonowe pudełko.
mar
Współczesna literatura angielska [Książka w języku rosyjskim]
Tytuł: Współczesna literatura angielska
Autor:
Adres wydawniczy: Moskwa : Wydawnictwo Uniwersytetu Moskiewskiego, 1963
122, [2] strony
Format: 20/13 cm
Masa: 119 g
Książka jest w dobrym stanie, nie ma żadnych śladów użytkowania.
Data wystawienia: 18.08.2019
Ald.
XXX Międzynarodowe targi książki Warszawa 22-27.5.1985 / Brak autora
Tytuł: XXX Międzynarodowe targi książki Warszawa 22-27.5.1985
Brak autora
Adres wydawniczy: Warszawa : AGPOL Przedsiębiorstwo Reklamy i Wydawnictw Handlu Zagranicznego, 1985
166, [2] stron + mapy
Format: 12/22,5 cm
Masa: 260 g
Data wystawienia: 20.02.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje na tablicach, kilka kartek jest dziurawych (pogryzionych), zawiera tłumaczenie na język angielski i rosyjski.
mar
Монтаж стальных конструкций [ Montaż kontrukcji stalowych ]
Tytuł: Монтаж стальных конструкций [ Montaż kontrukcji stalowych ]
Autor: П.П. Велихов [ P.P. Vielohov ]
Nakład: 25 000 egz.
Adres wydawniczy: Moskwa : Izdatelstvo literatury po stroitelstvu i arhitekturie, 1953
212, [1] stron;
Format: 23/14 cm
Masa: 400 g.
Data wystawienia: 17.04.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie.Posiada sztywną okładkę. Posiada liczne, czarno-białe fotografie, tablice i wykresy. Książka jest w języku rosyjskim.
Joa
Отражение в небе. Мифы Земли : Odbicie nieba. Mity Ziemii / P.W. Szczezlov
Tytuł: Отражение в небе. Мифы Земли [Odbicie nieba. Mity Ziemii]
Autor: P.W. Szczezlov
Adres wydawniczy: Moskwa, Izdatelstvo "Nauka", 1986
Nakład: 300 000 egzemplarzy
107, [5] stron
Format: 23/16,5 cm
Masa: 168 g
Data wystawienia: 30.01.2017
Książka jest w dobrym stanie, niewielkie rozdarcie przedniej okładki. Książka napisana w języku rosyjskim. Zawiera czarno-białe fotografie.
Сюрпризы моря / Ж.- И. Кусто [ Niespodzianki morskie ]
Tytuł: Сюрпризы моря [ Niespodzianki morskie ]
Autor: Ж.- И. Кусто
Nakład: 200 000 egz.
Adres wydawniczy: Leningrad : Gidrometeoizdat, 1982
301, [1] stron
Format: 25/17 cm
Masa: 1100 g.
Data wystawienia: 10.04.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie.Posiada twardą okładkę. Posiada liczne, kolorowe fotografie. Książka wydrukowana na papierze kredowym. Książka jest w języku rosyjskim.
Joa
Шахматы для начинающих [ Szachy dla początkujących]
Tytuł: Шахматы для начинающих [ Szachy dla początkujących]
Autor: В.Н.Панов [ W.N. Panow ]
Nakład: 100 000 egz.
Adres wydawniczy: Moskwa : Izdatelstvo "Fiskultura i sport", 1951
127, [1] stron;
Format: 23/15 cm
Masa: 200 g.
Data wystawienia: 19.06.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie.P Posiada liczne, czarno-białe fotografie i tablice. Książka jest w języku rosyjskim.
Joa
Historia muzeum "Grunes Gewolbe" [po rosyjsku]
Tytuł: Historia muzeum "Grunes Gewolbe"
Adres wydawniczy: 1989
119, [1] stron
Format: 16,5/23,5 cm
Masa: 396 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma twardą oprawę, jest wydrukowana na papierze kredowym, zawiera liczne kolorowe ilustracje, całość tekstu w języku rosyjskim.
Data wystawienia: 02.07.2021
Ald.
Wojna wywiadów : II wojna światowa / Francis Russel
Tytuł: Wojna wywiadów : II wojna światowa
Autor: Francis Russel
Przekład: Robert Ulijasz
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Amber, 1998
207, [1] stron
Format: 23,5/28,5 cm
ISBN: 8371697481
Masa: 1380 g
Data wystawienia: 20.06.2017 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
II Wojna Światowa : Marsz ku wojnie / Praca zbiorowa
Tytuł: II Wojna Światowa : Marsz ku wojnie
Praca zbiorowa
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Krajowa Agencja Wydawnicza RSW "Prasa-Książka-Ruch", 1980
78, [1] stron
Format: 20/28,5 cm
Nakład: 200 000 egzemplarzy
Masa: 250 g
Data wystawienia: 25.01.2018 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Tajne epizody II wojny światowej / Willian Breuer
Tytuł: Tajne epizody II wojny światowej
Autor: Willian Breuer
Przełożyli: Katarzyna Bażyńska-Chojnacka, Maciej Antosiewicz
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Amber, 1999
222, [2] strony
Format: 16,5/23,5 cm
ISBN: 83-7245-165-6
Masa: 327 g
Data wystawienia: 11.09.2015 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście.
Nieznana historia utajnionych działań, które zdecydowały o wyniku II wojny światwoej. Maszyny szyfrujące i dekryptażowe, bomba atomowa, radar, systemy nawigacyjne i naprowadzające. Broń rakietowa i inne nowatorskie wynalazki. Niewiele ludzi zdaje sobie sprawę, że istotny wpływ na wynik II wojny światowej miały nie tylko działania bojowe, spektakularne kampanie, błyskotliwe czyny sławnych dowódców i polityków. O zwycięstwie lub klęsce zdecydowała prowadzona na dalekim zapleczu tajna wojna intelektów toczona pomiędzy naukowcami, matematykami i kryptoanalitykami wszystkich walczących stron konfliktu.
Joa
Tajna wojna : Historia operacji specjalnych podczas II wojny światowej / Roderick Bailey
Tytuł: Tajna wojna : Historia operacji specjalnych podczas II wojny światowej
Autor: Roderick Bailey
Przełożył: Tomasz Łuczak
Adres wydawniczy: Warszawa : Świat Książki, 2009
398, [1] stron
Format: 17,5/25 cm
ISBN: 978-83-247-1349-3
Masa: 719 g
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma twardą oprawę, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 15.09.2017
Ald.
II Wojna Światowa : od Sycylii do Monte Cassino / Praca zbiorowa
Tytuł: II Wojna Światowa : Od Sycylii do Monte Cassino
Praca zbiorowa
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Krajowa Agencja Wydawnicza RSW "Prasa-Książka-Ruch", 1985
78, [1] stron
Format: 20/28,5 cm
Nakład: 150 350 egzemplarzy
Masa: 190 g
Data wystawienia: 25.01.2018 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Historia II Wojny Światowej : Czerwiec 1941 : Wojna okupantów : Nr 14 / Miłosz Niewierowicz, Bogdan Borucki (red.)
Tytuł: Historia II Wojny Światowej : Czerwiec 1941 : Wojna okupantów: Nr 14
Redakcja: Miłosz Niewierowicz, Bogdan Borucki
Adres wydawniczy: Warszawa : Media Regionalne, brak roku wydania
48 stron
Format: 21/16 cm
ISBN: 9788362000135
Masa: 226 g
Data wystawienia: 30.06.2025 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
Asi
Służba Polek na frontach II wojny światowej 1 Materiały sesji popularnonaukowej w Toruniu w dniach 16-17 listopada 1996 roku Cz. 1. Przebieg Sesji i Zjazdu Kombatantek / pod redakcją Elżbiety Zawackiej [Seria Tom XIV]
Tytuł: Służba Polek na frontach II wojny światowej cz. 1 : Materiały sesji popularnonaukowej w Toruniu w dniach 16-17 listopada 1996 roku
Cz. 1. Przebieg Sesji i Zjazdu Kombatantek
Pod redakcją Elżbiety Zawackiej
Adres wydawniczy: Toruń : Fundacja "Archiwum Pomorskie Armii Krajowej", 1997
77 stron + tablice
Format: 24/17 cm
ISBN: 83-905659-11-9
Masa: 180 g
Seria: Biblioteka Fundacji Archiwum Pomorskie Armii Krajowej Tom XIV
Książka jest w bardzo dobrym stanie, zawiera tablice z fotografiami.
Data wystawienia: 14.12.2024
Ald.
Służba Polek na frontach II wojny światowej 9 Kobiety w konspiracji pierwszej i drugiej wojny światowej. Wojenna służba Polek w drugiej wojnie światowej / pod redakcją Katarzyny Minczykowskiej i Jana Szilinga [Seria Tom XLVII]
Tytuł: Służba Polek na frontach II wojny światowej - 9 : Kobiety w konspiracji pierwszej i drugiej wojny światowej : Materiały sesji popularnonaukowej w Krakowie w dniu 18 maja 2005 roku
Wojenna służba Polek w drugiej wojnie światowej : Materiały sesji popularnonaukowej w Toruniu w dniu 5 listopada 2005 roku
Pod redakcją Katarzyny Minczykowskiej i Jana Szilinga
Adres wydawniczy: Toruń : Fundacja "Archiwum i Muzeum Pomorskie Armii Krajowej oraz Wojskowej Służby Polek", 2006
437, [3] stron
Format: 24/17 cm
ISBN: 978-83-88963-11-3
Masa: 708 g
Seria Biblioteka Fundacji "Archiwum Pomorskie AK" w Toruniu Tom XLVII
Książka jest w bardzo dobrym stanie, jest nowa.
Data wystawienia: 14.12.2024
Ald.
Fakt album : Historia II wojny światowej nr 4/2005 / Grzegorz Jankowski
Tytuł: Fakt album : Historia II wojny światowej nr 4/2005
Autor: Grzegorz Jankowski
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Axel Springer Polska, 2005
Wydanie: I
192 strony
Format: 20,5/27,5 cm
Masa: 598 g
ISBN: 83789371642
Książka jest w dobrym stanie, ma lekko sfatygowaną oprawę (przetarcia na krawędziach), zawiera liczne kolorowe ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 16.07.2021
Jus.
Wspomnienia. Opolanie w konspiracji podczas II wojny światowej / Maksymilian Kośny
Tytuł: Wspomnienia. Opolanie w konspiracji podczas II wojny światowej
Autor: Maksymilian Kośny
Adres wydawniczy: Opole : Wydawnictwo Instytut Śląski, 2000
135 stron
Format: 17/24 cm
Masa: 294 g
ISBN: 8371261446
Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma nieznacznie sfatygowaną oprawę, wewnątrz brak śladów użytkowania.
Data wystawienia: 20.07.2021
Jus.
Historia II Wojny Światowej : Za murami Getta : nr 6 / Niewierowicz, Bogdan Borucki (red.)
Tytuł: Historia II Wojny Światowej : Za murami Getta: Nr 6
Redakcja: Miłosz Niewierowicz, Bogdan Borucki
Adres wydawniczy: Warszawa : Media Regionalne, brak roku wydania
48 stron
Format: 21/16 cm
ISBN: 9788362000050
Masa: 233 g
Data wystawienia: 30.06.2025 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
Asi
Służba Polek na fronatch II wojny światowej 10 Sylwetki kobiet-żołnierzy II [Seria Tom XLVIII] / Pod redakcją Krystyny Kabzińskiej
Tytuł: Sylwetki kobiet-żołnierzy
Tom II - oprawa miękka
Pod redakcją Krystyny Kabzińskie
Adres wydawniczy: Toruń : Fundacja "Archiwum Pomorskie Armii Krajowej oraz Wojskowej Służby Polek", 2006
Tom II 584 strony
Format: 24 / 17 cm
ISBN: 83-88693-12-0
Seria Biblioteka Fundacji "Archiwum Pomorskie AK" w Toruniu Tomy XLI, XLVIII, LXI
Masa: 939 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie, jest nowa, zawiera czarno-białe ilustracje (fotografie).
Data wystawienia: 26.06.2021
Ald.
Służba Polek na frontach II wojny światowej - 4 : Wojenna służba Polek w II wojnie światowej : Materiały IX sesji popularnonaukowej połączonej z II Zjazdem Kombatantek w Toruniu w dniach 6-7 listopada 1999 roku [Tom XXVIII]
Tytuł: Służba Polek na frontach II wojny światowej - 4 : wojenna służba Polek w II wojnie światowej : Materiały IX sesji popularnonaukowej połączonej z II Zjazdem Kombatantek w Toruniu w dniach 6-7 listopada 1999 roku
Pod redakcją Mirosława Golona i Katarzyny MInczykowskiej
Nakład: 500 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Toruń : Fundacja "Archiwum Pomorskie Armii Krajowej", 2000
557, [3] stron
Format: 24 / 17 cm
ISBN: 83-910175-7-5
Seria Biblioteka Fundacji "Archiwum Pomorskie AK" w Toruniu Tom XXVIII
Masa: 784 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie, jest nowa, zawiera czarno-białe ilustracje. Inne tytuły wydane przez Fundację "Archiwum Pomorskie Armii Krajowej" dostępne są również w naszej ofercie.
Data wystawienia: 22.03.2018
Ald.
Pakt Hitler-Stalin i wybuch II Wojny Światowej / Stephan Raabe, Piotr Womela
Tytuł: Pakt Hitler-Stalin i wybuch II Wojny Światowej
Autor: Stephan Raabe, Piotr Womela
Tłumaczenie: Marcin Wiatr, Elżbieta Kaźmierczak, Iwona Łatwińska
Wydanie: II
Adres wydawniczy: Warszawa : Konrad Adenauer Stiftung, 2010
64 + 62 stron
Format: 15/21,5 cm
ISBN: 9788386771363
Masa: 230 g
Data wystawienia: 29.10.2020 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera tłumaczenie na język niemiecki.
mar
Historia II Wojny Światowej : Zbrodnia Katyńska : Nr 20 / Miłosz Niewierowicz, Bogdan Borucki (red.)
Tytuł: Historia II Wojny Światowej : Zbrodnia Katyńska: nr 20
Redakcja: Miłosz Niewierowicz, Bogdan Borucki
Adres wydawniczy: Warszawa : Media Regionalne, brak roku wydania
48 stron
Format: 21/16 cm
ISBN: 9788362000197
Masa: 230 g
Data wystawienia: 30.06.2025 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
Asi
Historia II Wojny Światowej : Pitaval okupacyjny : nr 11 / Miłosz Niewierowicz, Bogdan Borucki (red.)
Tytuł: Historia II Wojny Światowej : Pitaval okupacyjny: Nr 11
Redakcja: Miłosz Niewierowicz, Bogdan Borucki
Adres wydawniczy: Warszawa : Media Regionalne, brak roku wydania
48 stron
Format: 21/16 cm
ISBN: 9788362000104
Masa: 208 g
Data wystawienia: 30.06.2025 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
Asi
Historia II Wojny Światowej : Obozy koncentracyjne : Nr 13 / Miłosz Niewierowicz, Bogdan Borucki (red.)
Tytuł: Historia II Wojny Światowej : Obozy koncentracyjne : Nr 13
Redakcja: Miłosz Niewierowicz, Bogdan Borucki
Adres wydawniczy: Warszawa : Media Regionalne, brak roku wydania
48 stron
Format: 21/16 cm
ISBN: 9788362000128
Masa: 229 g
Data wystawienia: 30.06.2025 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
Asi
Historia II Wojny Światowej : Oblicza zbrojnego oporu : Nr 18 / Miłosz Niewierowicz, Bogdan Borucki (red.)
Tytuł: Historia II Wojny Światowej : Oblicza zbrojnego oporu : Nr 18
Redakcja: Miłosz Niewierowicz, Bogdan Borucki
Adres wydawniczy: Warszawa : Media Regionalne, brak roku wydania
48 stron
Format: 21/16 cm
ISBN: 9788362000173
Masa: 230 g
Data wystawienia: 14.02.2020 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
Asi
Historia II Wojny światowej : Ludowe Wojsko Polskie : Nr 21 / Miłosz Niewierowicz, Bogdan Borucki (red.)
Tytuł: Historia II Wojny światowej : Ludowe Wojsko Polskie: Nr 21
Redakcja: Miłosz Niewierowicz, Bogdan Borucki
Adres wydawniczy: Brak miasta wydania : Media Regionalne, brak roku wydania
48 stron
Format: 15,5/21 cm
ISBN: 9788362000203
Masa: 230 g
Data wystawienia: 30.06.2025r. r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
Asi
Służba Polek na frontach II wojny światowej 5 : wojenna służba Polek w II wojnie światowej : materiały z sesji popularnonaukowej w Toruniu w dniu 16 listopada 2002 roku [Seria Tom XL]
Tytuł: Służba Polek na frontach II wojny światowej - 5 : wojenna służba Polek w II wojnie światowej : materiały z sesji popularnonaukowej w Toruniu w dniu 16 listopada 2002 roku
Pod redakcją Waldemara Rezmera
Nakład: 500 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Toruń : Fundacja "Archiwum i Muzeum Pomorskie Armii Krajowej oraz Wojskowej Służby Polek", 2003
403, [3] stron
Format: 24 / 17 cm
ISBN: 83-88693-50-6
Seria Biblioteka Fundacji "Archiwum Pomorskie AK" w Toruniu Tom XL
Książka jest w bardzo dobrym stanie.
Data wystawienia: 09.07.2018
Ald.
Historia II Wojny Światowej : Polskie Państwo Podziemne : Nr 5 / Miłosz Niewierowicz, Bogdan Borucki (red.)
Tytuł: Historia II Wojny Światowej : Polskie Państwo Podziemne: Nr 5
Redakcja: Miłosz Niewierowicz, Bogdan Borucki
Adres wydawniczy: Warszawa : Media Regionalne, brak roku wydania
48 stron
Format: 21/16 cm
ISBN: 9788362000043
Masa: 230 g
Data wystawienia: 30.06.2025 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
Asi
II wojna światowa cz. 1 Niemieckie zwycięstwa / Piotr Matusak, Edward Pawłowski, Tadeusz Rawski
Tytuł: II wojna światowa cz. 1 Niemieckie zwycięstwa
Autor: Piotr Matusak, Edward Pawłowski, Tadeusz Rawski
Adres wydawniczy: Warszawa : Bellona SA, 2013
238, [2] stron
Format: 15/21,5 cm
ISBN: 9788311128224
Masa: 320 g
Data wystawienia: 20.03.2017 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Historia II Wojny Światowej : Agresja sowiecka 17 września : Nr 2 / Miłosz Niewierowicz, Bogdan Borucki (red.)
Tytuł: Historia II Wojny Światowej : Agresja sowiecka 17 września: Nr 2
Redakcja: Miłosz Niewierowicz, Bogdan Borucki
Adres wydawniczy: Warszawa : Media Regionalne, brak roku wydania
48 stron
Format: 21/16 cm
ISBN: 9788362000012
Masa: 226 g
Data wystawienia: 30.06.2025 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
Asi
Historia II Wojny Światowej : Polska pod niemiecką okupacją: nr 3 / Miłosz Niewierowicz, Bogdan Borucki (red.)
Tytuł: Historia II Wojny Światowej : Polska pod niemiecką okupacją: Nr 3
Redakcja: Miłosz Niewierowicz, Bogdan Borucki
Adres wydawniczy: Warszawa : Media Regionalne, brak roku wydania
48 stron
Format: 21/16 cm
ISBN: 9788362000029
Masa: 224 g
Data wystawienia: 30.06.2025 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
Asi
Historia II Wojny Światowej : Kościół katolicki wobec okupacji : Nr 17 / Miłosz Niewierowicz, Bogdan Borucki (red.)
Tytuł: Historia II Wojny Światowej : Kościół katolicki wobec okupacji: Nr 17
Redakcja: Miłosz Niewierowicz, Bogdan Borucki
Adres wydawniczy: Warszawa : Media Regionalne, brak roku wydania
48 stron
Format: 21/16 cm
ISBN: 9788362000166
Masa: 231 g
Data wystawienia: 30.06.2025 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
Asi
O rząd i granice : Walka dyplomatyczna o sprawę polską w II wojnie światowej / Stanisław Zabiełło
Tytuł: O rząd i granice : Walka dyplomatyczna o sprawę polską w II wojnie światowej
Autor: Stanisław Zabiełło
Wydanie: III
Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy Pax, 1970
321, [3] stron
Format: 17,5/24,5 cm
Nakład: 5 350 egzemplarzy
Masa: 620 g
Data wystawienia: 28.05.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę, nieznacznie sfatygowaną.
mar
Świetna książka z zakresu historii Polski podczas II wojny światowej, dotyczy walki dyplomatycznej o sprawę polską, jest w sztywnej oprawie, jest doskonała lektura dla pasjonatów historii Polski.
Historia II Wojny Światowej : Ostateczne rozwiązanie kwestii żydowskiej : Nr 19 / Miłosz Niewierowicz, Bogdan Borucki (red.)
Tytuł: Historia II Wojny Światowej : Ostateczne rozwiązanie kwestii żydowskiej: Nr 19
Redakcja: Miłosz Niewierowicz, Bogdan Borucki
Adres wydawniczy: Warszawa : Media Regionalne, brak roku wydania
48 stron
Format: 21/16 cm
ISBN: 9788362000180
Masa: 233 g
Data wystawienia: 30.06.2025 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
Asi
Polski czyn zbrojny w II wojnie światowej : Ludowe Wojsko Polskie 1943-1945 / Wacław Jurgielewicz (red.)
Tytuł: Polski czyn zbrojny w II wojnie światowej : Ludowe wojsko polskie 1943-1945
Redakcja: Wacław Jurgielewicz
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej, 1973
923, [1] stron + tablice
Format: 17,5/24,5 cm
Nakład: 40 336 egzemplarzy
Masa: 1680 g
Data wystawienia: 13.12.2017 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje na tablicach.
mar
Historia II Wojny Światowej : Obozowa rzeczywistość-Oflagi i stalagi : Nr 9 / Miłosz Niewierowicz, Bogdan Borucki (red.)
Tytuł: Historia II Wojny Światowej : Obozowa rzeczywistość-Oflagi i stalagi: Nr 9
Redakcja: Miłosz Niewierowicz, Bogdan Borucki
Adres wydawniczy: Warszawa : Media Regionalne, brak roku wydania
48 stron
Format: 21/16 cm
ISBN: 9788362000081
Masa: 230 g
Data wystawienia: 30.06.2025 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
Asi
Historia II Wojny Światowej : Polski rząd i armia w Wielkiej Brytanii : Nr 8/ Miłosz Niewierowicz, Bogdan Borucki (red.)
Tytuł: Historia II Wojny Światowej : Polski rząd i armia w Wielkiej Brytanii: Nr 8
Redakcja: Miłosz Niewierowicz, Bogdan Borucki
Adres wydawniczy: Warszawa : Media Regionalne, brak roku wydania
48 stron
Format: 21/16 cm
ISBN: 9788362000074
Masa: 230 g
Data wystawienia: 30.06.2025 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
Asi
Polska ostatnie pół wieku. 4. Polska w czasie II wojny światowej / pod redakcją: Aleksandra Łuczaka, Andrzeja Skrzypka
Tytuł: Polska ostatnie pół wieku : Polska w czasie II wojny światowej
Pod redakcją: Aleksandra Łuczaka, Andrzeja Skrzypka
Wydanie: I
Nakład: 50 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwo "Iskry", 1986
58, [3] strony
Format: 16,5/23,5 cm
ISBN: 83-207-0865-6
Masa: 107 g
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
Data wystawienia: 25.11.2017
Ald.
Służba Polek na frontach II wojny światowej 2 : Materiały sesji popularnonaukowej w Toruniu w dniach 16-17 listopada 1996 roku / pod redakcją Elżbiety Zawackiej Cz. 2 referaty i komunikaty [Tom XIX]
Tytuł: Służba Polek na frontach II wojny światowej cz. 2 : Materiały sesji popularnonaukowej w Toruniu w dniach 16-17 listopada 1996 roku
Pod redakcją Elżbiety Zawackiej
Cz. 2 referaty i komunikaty
Nakład: 1000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Toruń : Fundacja "Archiwum Pomorskie Armii Krajowej", 1998
449, [1] stron
Format: 24/17 cm
Masa: 641 g
ISBN: 83-905659-8-6
Seria Biblioteka Fundacji "Archiwum Pomorskie AK" w Toruniu Tom XIX
Książka jest w bardzo dobrym stanie, posiada nieaktualne pieczątki.
Data wystawienia: 14.12.2024
Ald.
Służba Polek na frontach II wojny światowej 8 Z dziejów przysposobienia wojskowego kobiet i wojskowej służby kobiet (materiały) / pod redakcją Elżbiety Zawackiej [Seria Tom XXIV]
Tytuł: Służba Polek na frontach II wojny światowej - 8 : Z dziejów przysposobienia wojskowego kobiet i wojskowej służby kobiet (materiały)
Pod redakcją Elżbiety Zawackiej
Nakład: 500 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Toruń : Fundacja "Archiwum Pomorskie Armii Krajowej", 1999
248, [8] stron
Format: 24/17 cm
ISBN: 83-910175-4-0
Masa: 389 g
Seria Biblioteka Fundacji "Archiwum Pomorskie AK" w Toruniu Tom XXIV
Książka jest w bardzo dobrym stanie, jest nowa.
Data wystawienia: 14.12.2024
Ald.
Służba Polek na fronatch II wojny światowej 11 Sylwetki kobiet-żołnierzy III [Seria Tom LXI] / pod redakcją Sylwii Grochowiny i Doroty Kromp
Tytuł: Sylwetki kobiet-żołnierzy
Tom III - oprawa miękka
Pod redakcją Sylwii Grochowiny i Doroty Kromp
Adres wydawniczy: Toruń : Fundacja "Archiwum Pomorskie Armii Krajowej oraz Wojskowej Służby Polek", 2012
Tom III 551, [1] stron
Format: 24 / 17 cm
Masa: 860 g
ISBN: 978-83-88693-28-1
Seria Biblioteka Fundacji "Archiwum Pomorskie AK" w Toruniu Tom LXI
Książka jest w bardzo dobrym stanie, jest nowa, zawiera czarno-białe ilustracje (fotografie).
Organizacje paramilitarne i pokrewne na Pomorzu w przededniu II wojny światowej / Pod redakcją Waldemara Rezmera i Mieczysława Wojciechowskiego [Seria Tom ]
Tytuł: Organizacje paramilitarne i pokrewne na Pomorzu w przededniu II wojny światowej
Materiały X sesji naukowej w Toruniu w dniu 18 listopada 1995 r.
Pod redakcją Waldemara Rezmera i Mieczysława Wojciechowskiego
Wydanie:
Nakład: egzemplarzy
Adres wydawniczy: Toruń : Fundacja "Archiwum Pomorskie Armii Krajowej", 1996
230 stron
Format: 24 / 17 cm
ISBN: 83-901006-6-5
Seria Biblioteka Fundacji "Archiwum Pomorskie AK" w Toruniu Tom XXXII
Stan: bardzo dobry
Protektoraty lwowskie : początki i rozwój praktyki opiekuńczo-wychowawczej we Lwowie i na ziemi lwowskiej od końca XVIII stulecia do wybuchu II wojny światowej / Małgorzata Balukiewicz
Tytuł: Protektoraty lwowskie : początki i rozwój praktyki opiekuńczo-wychowawczej we Lwowie i na ziemi lwowskiej od końca XVIII stulecia do wybuchu II wojny światowej
Autor: Małgorzata Balukiewicz
Wydanie: I
Nakład: 250 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Katowice : Wydawnictwo Uniwersytetu Śląskiego, 2000
156, [3] stron
Format: 24 / 17 cm
Seria Prace Naukowe Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, nr 1862
Książka jest w bardzo dobrym stanie, jest nowa.
Służba Polek na frontach II wojny światowej 3 Służba żołnierzy-kobiet Armii Krajowej Służba uczestniczek innych formacji walki konspiracyjnej / pod redakcją Elżbiety Zawackiej [Tom XXII]
Tytuł: Służba Polek na frontach II wojny światowej : Materiały sesji popularnonaukowej w Toruniu w dniach 16-17 listopada 1996 roku
Pod redakcją Elżbiety Zawackiej
Cz. 3 Komunikaty i głosy
Nakład: 1000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Toruń : Fundacja "Archiwum Pomorskie Armii Krajowej", 1999
360, [8] stron
Format: 24 / 17 cm
ISBN: 83-910175-5-9
Seria Biblioteka Fundacji "Archiwum Pomorskie AK" w Toruniu Tom XXII
Masa: 530 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie.
Rocznik Toruński 19 Kazimierz Gregorkiewicz (1925-1988), Lecznictwo dziecięce w Toruniu po II wojnie światowej, Teatr im. Wilama Horzycy w Toruniu, Nieznany opis Torunia w krakowskim "Czasie" z 1853 roku, Szpitale wojskowe w Toruniu w latach 1806-1813
Tytuł: Rocznik Toruński 19
Autor:
Wydanie: I
Nakład: 1000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Toruń : Towarzystwo Miłośników Torunia, 1990
393, [1] strony
Format: 20,5 / 14,5 cm
ISBN: 83-01-09617-9
ISSN: 0557-2177
Seria:
Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma obwolutę, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
Poezje zebrane / Karol Wojtyła. Tryptyk rzymski / Jan Paweł II
Tytuł: Poezje zebrane. Tryptyk rzymski
Autor: Karol Wojtyła / Jan Paweł II
Fotografie Adam Bujak
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Św. Stanisława BM Biały Kruk, 2003
309, [3] stron
Format: 29,5/24 cm
ISBN: 83-88918-20-6
Masa: 1735 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma twardą oprawę z obwolutą, jest wydrukowana na papierze kredowym, zawiera liczne fotografie.
Data wystawienia: 30.04.2019
Ald.
Od Mieszka do Jana Pawła II : Czas wojen 1587-1630 Tom 9 / Marek Borucki
Tytuł: Od Mieszka do Jana Pawła II : Czas wojen 1587-1630 Tom 9
Autor: Marek Borucki
Adres wydawniczy: Bydgoszcz : Gazeta Pomorska Media, 2006
48, [1] stron + CD
Format: 15/21 cm
ISBN: 8390985292
Seria: Multimedialna Historia Polski
Masa: 250 g
Data wystawienia: 28.09.2020 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście i płytę CD.
mar
Lustracja Województw Prus Królewskich 1765 Tom II Województwo Chełmińskie Część 2 Ziemia Chełmińska / Wydał Jerzy Dygdała
Tytuł: Lustracja Województw Prus Królewskich 1765 Tom II Województwo Chełmińskie Część 2 Ziemia Chełmińska
Wydał Jerzy Dygdała
Towarzystwo Naukowe w Toruniu
Polska Akademia Nauk Instytut Historii
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Toruń : Towarzystwo Naukowe w Toruniu, 2009
203, [1] strony + mapa
Format: 24 / 17 cm
ISBN: 978-83-61487-44-9
ISSN: 0082-5506
Masa: 370 g
Seria: Fontes 101 Lustracje Dóbr Królewskich XVI-XVIII wieku Prusy Królewskie
Książka jest w bardzo dobrym stanie.
Źródła do dziejów ekonomii malborskiej Tom II / Wydali Wojciech Hejnosz i Julian Gronowski
Tytuł: Źródła do dziejów ekonomii malborskiej Tom II
Wydali Wojciech Hejnosz i Julian Gronowski
Autor:
Wydanie:
Nakład: 765 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Toruń, Łódź : Towarzystwo Naukowe w Toruniu, Państwowe Wydawnictwo Naukowe, 1960
161, [1] stron
Format: 24 / 17 cm
ISBN:
Seria Fontes 48
Książka jest w bardzo dobrym stanie.
Złoty Jubileusz 50 lat kapłaństwa Karola Wojtyły-Ojca Świętego Jana Pawła II / Brak autora
Tytuł: Złoty Jubileusz 50 lat kapłaństwa Karola Wojtyły-Ojca Świętego Jana Pawła II
Brak autora
Adres wydawniczy: brak miasta wydania : Brak nazwy wydawnictwa, 1996
25 stron + tablice
Format: 20,5/14,5 cm
Masa: 90 g
Data wystawienia: 01.12.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje na tablicach.
mar
Jan XXIII Jan Paweł II Niedościgły wzór i niezrównany przykład / redakcja Kazimierz Wójtowicz CR
Tytuł: Jan XXIII Jan Paweł II Niedościgły wzór i niezrównany przykład
Redakcja Kazimierz Wójtowicz CR
Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Alleluja, 2009
83 strony
Format: 12/17 cm
ISBN: 978-83-60967-37-9
Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana.
Data wystawienia: 15.10.2019
Ald.
Wielki słownik polsko-niemiecki Tom I z suplementem A-Ó Tom II z suplementem P-Ż / Jan Piprek, Juliusz Ippoldt (Tom I), Jan Piprek, Juliusz Ippoldt, Tadeusz Kachlak, Alina Wójcik, Aniela Wójtowicz (Tom II)
Tytuł: Wielki słownik polsko-niemiecki
Tom I z suplementem A-Ó
Tom II z suplementem P-Ż
Autorzy: Jan Piprek, Juliusz Ippoldt (Tom I)
Autorzy: Jan Piprek, Juliusz Ippoldt, Tadeusz Kachlak, Alina Wójcik, Aniela Wójtowicz
Wydanie XIII Suplementu X
Adres wydawniczy: Warszawa : Wiedza Powszechna, 1998
1134 strony; 1207 stron
Format: 23,5 / 17 cm
ISBN: 83-214-0793-5
Masa: 3,6 kg
Data wystawienia: 04.04.2016
Ald.
Oba tomy są w dobrym stanie, mają twarde oprawy, tom II ma obwolutę, tom I nie ma obwoluty, oprawa tomu I jest lekko rozerwana na krawędzi grzbietu w górnej części, obwoluta tomu II jest nieznacznie sfatygowana (zagięcia, narysowany kwiatek), niewielkie zabrudzenie krawędzi stron (bloku książki) i rozerwanie przednich wyklejek - z uwagi na grubość książek. Wnętrze książki (wszystkie strony) jest w stanie bardzo dobrym.
Toruńskie lotnictwo wojskowe II Rzeczypospolitej w fotografii ze zbiorów Muzeum Okręgowego w Toruniu / Bogusław Uziembło
Tytuł: Toruńskie lotnictwo wojskowe II Rzeczypospolitej w fotografii ze zbiorów Muzeum Okręgowego w Toruniu
Autor: Bogusław Uziembło
Adres wydawniczy: Toruń : Muzeum Okręgowe w Toruniu, 2013
180 stron + załączniki
Format: 30 / 21 cm
ISBN: 978-83-60324-58-5
Masa: 704 g
Książka jest w idealnym stanie, jest nowa, wydrukowana na papierze kredowym, zawiera wiele czarno-białych ilustracji (fotografii).
Data wystawienia: 19.02.2016
Ald.
Duchowe dziedzictwo : 10 lat województwa kujawsko-pomorskiego t.1 Papież Jan Paweł II / Waldemar Rozynkowski (oprac.)
Tytuł: Duchowe dziedzictwo : 10 lat województwa kujawsko-pomorskiego t.1 Papież Jan Paweł II
Opracowanie: Waldemar Rozynkowski
Adres wydawniczy: Toruń : Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, 2008
85 stron + tablice
Format: 24,5/16 cm
ISBN: 9788392764427
Masa: 350 g
Data wystawienia: 12.03.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje na tablicach.
mar
Lustracja Województw Wielkopolskich i Kujawskich 1789 Część II Województwo Sieradzkie Tom I Powiaty Sieradzki i Szadkowski / Wydali Ryszard Kabaciński, Krzysztof Mikulski, Jan Pakulski
Tytuł: Lustracja Województw Wielkopolskich i Kujawskich 1789 Część II Województwo Sieradzkie Tom I Powiaty Sieradzki i Szadkowski
Wydali Ryszard Kabaciński, Krzysztof Mikulski, Jan Pakulski
Towarzystwo Naukowe w Toruniu
Polska Akademia Nauk Instytut Historii
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Toruń : Towarzystwo Naukowe w Toruniu, 2004
247 stron + mapa + tabele
Format: 24 / 17 cm
ISBN: 83-87639-65-6
ISSN: 0082-5506
Seria: Fontes 93 Lustracje Dóbr Królewskich XVI-XVIII wieku Wielkopolska i Kujawy
Książka jest w bardzo dobrym stanie.
III Konferencja naukowa : Wychowanie zdrowotne w wojsku / Praca zbiorowa
Tytuł: III Konferencja naukowa : Wychowanie zdrowotne w wojsku : Wychowanie zdrowotne w LWP i ochrona środowiskowa
Praca zbiorowa
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej, 1980
269, [1] stron + tablice
Format: 15/21 cm
Masa: 360 g
Data wystawienia: 21.01.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Szkice z dziejów wojskowej służby kobiet / Elżbieta Zawacka [Seria Tom III]
Tytuł: Szkice z dziejów wojskowej służby kobiet
Autor: Elżbieta Zawacka
Wydanie: II
Nakład: 500 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Toruń : Fundacja "Archiwum Pomorskie Armii Krajowej", 2001
432, [1] strony
Format: 24 / 17 cm
ISBN: 83-88693-00-X
Seria Biblioteka Fundacji "Archiwum Pomorskie AK" w Toruniu Tom III
Stan: bardzo dobry
Data wystawienia: 05.07.2018
Ald.
Jan Paweł II w Szczecinie. Meldunki operacyjne Wojewódzkiego Urzędu Spraw Wewnętrznych z 1987 r. / Magdalena Semczyszyn, Anna Sitkowska, Zbigniew Stanuch
Tytuł: Jan Paweł II w Szczecinie. Meldunki operacyjne Wojewódzkiego Urzędu Spraw Wewnętrznych z 1987 r.
Redakcja: Magdalena Semczyszyn, Anna Sitkowska, Zbigniew Stanuch
Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Pamięci Narodowej 2008
219 [2] stron
Format: 22,5/15,5 cm
ISBN: 978-83-60464-65-6
Seria: Dokumenty, tom 22
Masa: 390 g
Data wystawienia: 29.10.2015
Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma twardą okładkę. Książka została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczącą o tym pieczątkę.
AM
Historia Pomorza Tom V (1918-1939) Województwo pomorskie i Wolne Miasto Gdańsk Część II Polityka i kultura / Elżbieta Alabrudzińska i inni (oprac.)
Tytuł: Historia Pomorza Tom V (1918-1939) Województwo pomorskie i Wolne Miasto Gdańsk Część II Polityka i kultura
Opracowali: Elżbieta Alabrudzińska, Marek Andrzejewski, Ewa Gawrońska, Przemysław Hauser, Tomasz Krzemiński, Tomasz Łaszkiewicz, Bogusław Mansfeld, Przemysław Olstowski, Wiktor Pepliński, Janusz Skuczyński, Robert Stopikowski, Jan Walkusz, Mariusz Wołos
Pod redakcją Szczepana Wierzchosławskiego i Przemysława Olstowskiego
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Toruń : Towarzystwo Naukowe w Toruniu, 2018
450 stron + tablice
Format: 24/17 cm
ISBN: 978-83-65127-34-1
Masa: 870 g
Książka jest nowa, w idealnym stanie, ma twardą oprawę, zawiera czarno-białe i kolorowe ilustracje.
Data wystawienia: 22.05.2018
Ald.
Słownik biograficzny kobiet odznaczonych Orderem Wojennym Virtuti Militari Tomy I, II, III / Pod redakcją Elżbiety Zawackiej [Seria Tom XLIII, XLVI, LII]
Tytuł: Słownik biograficzny kobiet odznaczonych Orderem Wojennym Virtuti Militari
Tom I A-G
Tom II H-O
Tom III P-Ż
Pod redakcją Elżbiety Zawackiej
Przy współpracy Doroty Kromp
Nakład: 300 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Toruń : Fundacja "Archiwum Pomorskie Armii Krajowej oraz Wojskowej Służby Polek", 2004-2007
Tom I 289, [2] stron
Tom II 328, [2] stron
Tom III 301 stron
Format: 24 / 17 cm
ISBN: 83-88693-03-4
ISBN: 83-88693-08-5
ISBN: 83-88693-20-4
Seria Biblioteka Fundacji "Archiwum Pomorskie AK" w Toruniu Tom XLIII, XLVI, LII
Wszystkie trzy tomy są w bardzo dobrym stanie, nowe.
Lustracja Województw Prus Królewskich 1765 Tom III Województwo Malborskie Aneks Inwentarz zamku malborskiego 1764 / Wydał Jerzy Dygdała
Tytuł: Lustracja Województw Prus Królewskich 1765 Tom III Województwo Malborskie Aneks Inwentarz zamku malborskiego 1764
Wydał Jerzy Dygdała
Towarzystwo Naukowe w Toruniu
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Polska Akademia Nauk Instytut Historii
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Toruń : Towarzystwo Naukowe w Toruniu, 2011
134, [1] strony + mapy
Format: 24 / 17 cm
ISBN: 978-83-87639-88-4
ISSN: 0082-5506
Seria: Fontes 103 Lustracje Dóbr Królewskich XVI-XVIII wieku Prusy Królewskie
Książka jest w bardzo dobrym stanie.
Źródła do dziejów ekonomii malborskiej Tom III / Wydali Wojciech Hejnosz i Julian Gronowski
Tytuł: Źródła do dziejów ekonomii malborskiej Tom III
Wydali Wojciech Hejnosz i Julian Gronowski
Wydanie: I
Nakład: 700 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Toruń, Łódź : Towarzystwo Naukowe w Toruniu, Państwowe Wydawnictwo Naukowe, 1963
155, [1] stron
Format: 24 / 17 cm
Seria Fontes 52
Książka jest w bardzo dobrym stanie.
Szkice katechez : Dla I-szej klasy szkół powszechnych wraz z rozkładem materiału nauczania w klasach I-szej i II-giej szkół powszechnych : Podręcznik dla uczącego / Adam Hausner, Franciszek Wójcik
Tytuł: Szkice katechez : Dla I-szej klasy szkół powszechnych wraz z rozkładem materiału nauczania w klasach I-szej i II-giej szkół powszechnych : Podręcznik dla uczącego
Autor: Adam Hausner, Frnciszek Wójcik
Adres wydawniczy: Lwów : Wydawnictwo Zakładu Narodowego Imienia Ossolińskich, 1936
54, [1] strony
Format: 15,5/22,5 cm
Masa: 110 g
Data wystawienia: 30.11.2015 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, jest zakurzona, zabrudzona, przednia i tylna okładka są oderwane od grzbietu książki.
mar
300 niespokojnych dni. Wydarzenia i fakty / Biuro Prasowe Rządu (Autor zbiorowy)
Tytuł: 300 niespokojnych dni. Wydarzenia i fakty
Autor: Biuro Prasowe Rządu (Autor zbiorowy)
Adres wydawniczy: Warszawa : Książka i Wiedza, 1983
Wydanie pierwsze
173 [3] stron
Format: 12,5 / 19,4 cm
Masa: 161 g
ISBN: 83-05-112756
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę sfatygowaną. Okładka jest lekko przybrudzona. W środku książka jest w dobrym stanie, niektóre strony są lekko wyblakłe, przybrudzone.
Data wystawienia: 22.09.2021
Zos.
Skrzydlate Fatum / Władysław Kisielewski
Tytuł: Skrzydlate Fatum
Autor: Władysław Kisielewski
Adres wydawniczy: Lublin : Wydawnictwo Lubelskie, 1968
295 [1] stron
Format: 12,5 / 19,3 cm
Masa: 267 g
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę sfatygowaną, pozaginaną i przybrudzoną. W środku książka jest w dobrym stanie, niektóre strony są lekko przybrudzone. Niektóre strony odklejają się od brzegu. Na stronie tytułowej posiada podpis poprzedniego właściciela.
Data wystawienia: 22.09.2021
Zos.
W labiryntach rewanżyzmu. 40 rocznica procesu głównych hitlerowskich przestępców wojennych w Norymberdze / Rudolf Kołczanow
Tytuł: W labiryntach rewanżyzmu. 40 rocznica procesu głównych hitlerowskich przestępców wojennych w Norymberdze
Autor: Rudolf Kołczanow
Przełożył: Witold Kulesza
Adres wydawniczy: Moskwa : Wydawnictwo Agencji Prasowej Nowosti, 1986
111 [1] stron
Format: 10,5 / 16,5 cm
Masa: 76 g
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę sfatygowaną. W środku książka jest w dobrym stanie, posiada ilustracje w tekście. Książka ma ślady po rozlanym napoju. Na stronie tytułowej posiada dedykację poprzedniego właściciela.
Data wystawienia: 29.09.2021
Zos.
II wojna światowa w Polsce / Adam Dylewski
Tytuł: II wojna światowa w Polsce
Autor: Adam Dylewski
Adres wydawniczy: Bielsko-Biała : Wydawnictwo Dragon, 2009
Wydanie pierwsze
112 stron
Format: 21,6 / 30 cm
Masa: 800 g
ISBN: 978-83-61852-37-3
Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną. W środku książka jest w dobrym stanie, posiada liczne kolorowe fotografie. Na stronie tytułowej posiada ex libris poprzedniego właściciela.
Data wystawienia: 30.09.2021
Zos.
Na progu drugiej wojny światowej 1933-1939. Zarys polityki zagranicznej / Wilnis Sipolis, Michaił Charłamow
Tytuł: Na progu drugiej Wojny Światowej 1933-1939. Zarys polityki zagranicznej
Autorzy: Wilnis Sipols, Michaił Charłamow
Adres wydawniczy: Moskwa : Wydawnictwo Agencji Prasowej Nowosti, 1982
290, [6] stron
Format: 10,6 / 16,5 cm
Masa: 211 g
ISBN: 0801000000
Książka jest w dobrym stanie, okładka jest lekko zabrudzona, pozaginana i sfatygowana. W środku książka jest w dobrym stanie, blok książki jest zabrudzony.
Data wystawienia: 14.12.2021
Zos.
Rosyjski kochanek / Maria Nurowska
Tytuł: Rosyjski kochanek
Autor: Maria Nurowska
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Axel Springer Polska, 2004
221, [1] stron
Format: 20/13 cm
ISBN: 8389371243
Seria: Literatura w spódnicy
Masa: 220 g
Data wystawienia: 01.09.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Rosyjski słowniczek / Brak autora
Tytuł: Rosyjski słowniczek
Brak autora
Adres wydawniczy: Warszawa : Lingea, 2014
654, [1] stron
Format: 12,5/9 cm
ISBN: 9788364093197
Masa: 250 g
Data wystawienia: 03.11.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Dramat rosyjski: klasyka i współczesność
Tytuł: Dramat rosyjski : klasyka i współczesność
Pod redakcją Haliny Mazurek
Wydanie: I
Nakład: 300 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Katowice : Wydawnictwo Uniwersytetu Śląskiego, 2000
227, [1] stron
Format: 24 / 17 cm
Seria Prace Naukowe Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, nr 1895
ISBN 83-226-0947-7
ISSN 0208-6336
Książka jest w bardzo dobrym stanie, jest nowa.
Kieszonkowy słownik polsko-rosyjski rosyjsko-polski / opracowały: I. Mitronowa, H. Synicyna, H. Lipkies
Tytuł: Kieszonkowy słownik polsko-rosyjski rosyjsko-polski
Praca zbiorowa
Wydanie: V
Nakład: 350 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Moskwa : Sowietskaja Encikłopedija, 1968
563, [1] strony
Format: 8x13,5 cm
Masa: 220 g
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę (nieznacznie sfatygowaną), na kilku stronach napisy wykonane długopisem.
Słownik minimum rosyjsko-polski polsko-rosyjski
Tytuł: Słownik minimum rosyjsko-polski polsko-rosyjski
Autor: Józef Chlabisz
Wydanie: piętnaste
Nakład: 200 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Wiedza Powszechna, 1982
140 [1] stron
Format: 16/11,5 cm
ISBN: 83-214-0273-9
Masa: 90 g
Data wystawienia: 11.02.2015
Książka jest w dobrym stanie, okładka lekko sfatygowana.
Słowniczek rosyjsko-polski i polsko-rosyjski
Tytuł: Słowniczek rosyjsko-polski i polsko-rosyjski
Opracowała Krystyna Ostrowska
Nakład: 15 150 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Wspólna Sprawa, 1966
254 strony
Format: 9x18 cm
Masa: 160 g
Książka jest w dobrym stanie, posiada obwolutę (nieznacznie sfatygowaną), książka została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
Słownik minimum polsko-rosyjski / Józef Chlabicz
Tytuł: Słownik minimum polsko-rosyjski
Autor: Józef Chlabicz
Wydanie: XVII
Adres wydawniczy: Warszawa : Wiedza Powszechna, 1988
263 strony
Format: 7/9 cm
Nakład: 45 000 egzemplarzy
Masa: 100 g
Data wystawienia: 01.02.2018 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę, nieznacznie sfatygowaną, jest wydana jako miniatura.
mar
Język rosyjski dla studentów mikroelektroniki / Stanisław Fiedorowicz
Tytuł: Język rosyjski dla studentów mikroelektroniki
Autor: Stanisław Fiedorowicz
Wydanie: I
Nakład: 160 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Toruń : UMK, 1993
160 stron
Format: 17x24 cm
ISBN: 83-231-0446-8
Seria: UMK - Skrypty i Teksty Pomocnicze
Masa: 270 g
Książka jest w dobrym stanie.
Słownik minimum rosyjsko-polski i polsko-rosyjski
Tytuł: Słownik minimum rosyjsko-polski i polsko-rosyjski
Autor: Józef Chlabicz
Wydanie: XII
Nakład: 100 300 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Wiedza Powszechna, 1978
527, [1] stron
Format: 6,5 x 8,5 cm
Masa: 92 g
Data wystawienia: 07.03.2015
Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka (zabrudzenie tylnej okładki).
Słownik kieszonkowy polsko-rosyjski i rosyjsko-polski [1975]
Tytuł: Słownik polsko-rosyjski i rosyjsko-polski
Opracowały L. Mitronova, H. Sinicyna , H. Lipkies
Wydanie: X
Adres wydawniczy: Moskwa : Wydawnictwo "Russkij Jazyk", 1975
560 stron
Format: 8,5/13 cm
Masa: 214 g
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę, nieznacznie sfatygowaną, wydanie kieszonkowe.
Data wystawienia: 12.05.2018
Ald.
Łubok : Ludowy drzeworyt rosyjski / Jurij Owsiannikow (oprac.)
Tytuł: Łubok : Ludowy drzeworyt rosyjski
Opracował: Jurij Owsiannikow
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Arkady, 1973
36 stron
Format: 21/27,5 cm
Nakład: 10 250 egzemplarzy
Seria: W kręgu sztuki
Masa: 250 g
Data wystawienia: 13.01.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Polsko-rosyjski słownik lemowych neologizmów [Materiał z książek: Bajki robotów, Cyberiada, Dzienniki gwiazdowe] / Monika Krajewska
Tytuł: Polsko-rosyjski słownik lemowych neologizmów
Autor: Monika Krajewska
Towarzystwo Naukowe w Toruniu
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Toruń : Towarzystwo Naukowe w Toruniu, 2006
163, [1] stron
Format: 24 / 17 cm
ISBN 83-87639-85-0
ISSN 0208-497x
Seria Prace Wydziału Filologiczno-Filozoficznego Tom XXXVIII Zeszyt 2
Stan: bardzo dobry
Mały słownik rosyjsko-polski, polsko-rosyjski / Andrzej Bogusławski
Tytuł: Mały słownik rosyjsko-polski, polsko-rosyjski
Autor: Andrzej Bogusławski
Wydanie: IX
Adres wydawniczy: Warszawa : Wiedza Powszechna, 1973
372, [3] strony
Format: 15/10,5 cm
Nakład: 150 190 egzemplarzy
Masa: 430 g
Data wystawienia: 25.05.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę, nieznacznie sfatygowaną, na ostatniej kartce jest podpis byłego właściciela.
mar
Podręczny słownik polsko-rosyjski / pod redakcją: M.F. Rozwadowskiej
Tytuł: Podręczny słownik polsko-rosyjski
Pod redakcją: M.F. Rozwadowskiej
Wydanie: IV
Nakład: 30 000+203 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Wiedza Powszechna, 1963
776 stron
Format: 16,5x11,5 cm
Masa: 452 g
Książka jest w dobrym stanie, twarda okładka lekko sfatygowana, widoczny ślad po zmoczeniu.
Data wystawienia: 31.05.2019
Ald.
Podręczny słownik polsko-rosyjski Tomy I-II (Tom I A-Postukiwać, Tom II Postulat-Żyzny) / Ryszard Stypuła, Galina Kowalowa
Tytuł: Podręczny słownik polsko-rosyjski Tomy I-II (Tom I A-Postukiwać, Tom II Postulat-Żyzny)
Autorzy: Ryszard Stypuła, Galina Kowalowa
Wydanie: III
Nakład: 65 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwo "Wiedza Powszechna", 1985
448 stron Tom I
860, [2] stron Tom II
Format: 15/22/10 cm
ISBN: 8321404820
Masa: 965 g
Książki są w bardzo dobrym stanie, mają twarde oprawy, żadnych śladów użytkowania.
Data wystawienia: 23.01.2026
An
Słownik kieszonkowy polsko-rosyjski i rosyjsko-polski (1967)
Tytuł: Słownik polsko-rosyjski, rosyjsko-polski
Opracowały: I. Mitronowa, G. Sinicyna, H. Lipkies
Wydanie: V
Adres wydawniczy: Moskwa : Wydawnictwo Sowietskaja Encykłopedija, 1967
563, [1] strona
Nakład: 350 000 egzemplarzy
Format: 8,5/13,5 cm
Masa: 227 g
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma twardą oprawę, nieznacznie sfatygowaną, widoczne rozklejenie między stronami 2 i 3, na pierwszej stronie podpis byłej właścicielki
Data wystawienia: 18.06.2025r.
Asi
Słownik minimum rosyjsko-polski i polsko-rosyjski (1972)
Tytuł: Słownik minimum rosyjsko-polski i polsko-rosyjski
Autor: Józef Chlabicz
Wydanie: IX
Nakład: 50 199 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Wiedza Powszechna, 1972
634 strony
Format: 6,5 x 8,5 cm
Masa: 92 g
Data wystawienia: 05.11.2021
Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka.
Absolutyzm rosyjski w dobie rewolucji 1905-1907/ Leszek Jaśkiewicz
Tytuł: Absolutyzm rosyjski w dobie rewolucji 1905-1907
Autor: Leszek Jaśkiewicz
Wydanie: I
Nakład: 750 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwo Naukowe, 1982
237, [3] stron
Format: 14,5/20,5 cm
ISBN: 83-01-03730-X
Masa: 259 g
Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka i grzbiet.
Data wystawienia: 24.08.2018
Ald.
Słownik kieszonkowy polsko-rosyjski i rosyjsko-polski/ I. Mitrinowa, G. Sinicyna 1985
Tytuł: Słownik kieszonkowy polsko-rosyjski i rosyjsko-polski
Autor: I.Mitrinowa, G.Sinicyna
Adres wydawniczy: Moskwa : "Russkij Jazyk", 1985
Wydanie osiemnaste, poprawione
603, [1] strony
Format: 13/8,5 cm
Masa: 282 g
Książka jest w dobrym stanie, posiada lekkie otarcia brzegu okładki, pożółkłe i przykurzone strony oraz kilka żółtych plamek na jednym z ich boków. Zawartość nienaruszona.
Data wystawienia: 24.11.2021
Ale.
Podręczny słownik polsko-rosyjski / pod redakcją: M.F. Rozwadowskiej (z obwolutą)
Tytuł: Podręczny słownik polsko-rosyjski
Pod redakcją: M.F. Rozwadowskiej
Wydanie: IV
Nakład: 30 000+203 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Wiedza Powszechna, 1963
776 stron
Format: 16,5/11,5 cm
Masa: 452 g
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę z obwolutą (obwoluta lekko sfatygowana), wewnątrz stan bardzo dobry, bez żadnych śladów użytkowania.
Data wystawienia: 27.05.2021
Ald.
Mały słownik rosyjsko-polski i polsko-rosyjski / Andrzej Bogusławski (1970)
Tytuł: Mały słownik rosyjsko-polski i polsko-rosyjski
Autor: Andrzej Bogusławski
Wydanie: VII
Nakład: 100 190 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Wiedza Powszechna, 1970
372, [3] strony
Format: 11 x 15 cm
Masa: 349 g
Książka jest w dobrym stanie. Twarda, lekko sfatygowana okładka.
Syl.
Małych rozmiarów słownik polsko rosyjski i rosyjsko-polski, idealny do zabrania w podróż.
Słownik kieszonkowy polsko-rosyjski i rosyjsko-polski / I. Mitronowa, G. Sinicyna [1986]
Tytuł: Słownik kieszonkowy polsko-rosyjski i rosyjsko-polski
Autor: I. Mitronowa, G. Sinicyna
Adres wydawniczy: Moskwa : Wydawnictwo Russkij Jazyk, 1986
Wydanie 19
603, [5] stron
Format: 13,5/8,5 cm
Masa: 251 g
Data wystawienia: 18.06.2025r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną. Na bloku książki pieczątka.
Asi
Słownik kieszonkowy polsko-rosyjski i rosyjsko-polski / I. Mitronowa, G. Sinicyna
Tytuł: Słownik kieszonkowy polsko-rosyjski i rosyjsko-polski
Autor: I. Mitronowa, G. Sinicyna
Wydanie: XXI
Adres wydawniczy: Moskwa : Russkij Jazyk, 1989
606, [2] stron
Format: 13/8,5 cm
ISBN: 5200003989
Masa: 280 g
Data wystawienia: 21.01.2020 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Burzliwe życie Ilii Erenburga. Rosyjski los, żydowskie szczęście / Ewa Zarzycka-Berard
Tytuł: Burzliwe życie Ilii Erenburga. Rosyjski los,żydowskie szczęście
Autor: Ewa Zarzycka-Berard
Przekład: Agata Kozak
Adres wydawniczy: Warszawa : Iskry, 2002
Wydanie: I
332 [2] stron
Format: 15,5/24 cm
Masa: 500 g
ISBN: 8320716780
Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma twardą oprawę z obwolutą nieznacznie sfatygowaną. Książka zawiera czarno-białe ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 09.07.2021
Jus.
Słownik kieszonkowy polsko-rosyjski i rosyjsko-polski / I. Mitronowa, G. Sinicyna
Tytuł: Słownik kieszonkowy polsko-rosyjski i rosyjsko-polski
Autorzy: I. Mitronowa, G. Sinicyna
Wydanie: osiemnaste, poprawione
Adres wydawniczy: Moskwa : „Russkij Jazyk”, 1985
603 [5] strony
Format: 14/9 cm
Masa: 250 g
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę, bez śladów używania.
Data wystawienia: 04.06.2021
Ald.
Studia RUSSICA THORUNENSIA Tom III (Prace o literaturze rosyjskiej)
Tytuł: Studia RUSSICA THORUNENSIA. Tom III (Prace o literaturze rosyjskiej)
Redaktor naukowy: Halina Brzoza
Wydanie I
Nakład: 270 egz.
Adres Wydawniczy: Toruń : Wydawnictwo Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, 1998
Ilość stron: 84
Format: 16;5 / 24,5 cm
Oprawa: broszurowa
ISBN: 83-231-1004-2
Seria:
Książka jest w bardzo dobrym stanie.
Implicytne performatywy w języku rosyjskim i ich rola w konwersacji / Izabela Nowak
Tytuł: Implicytne performatywy w języku rosyjskim i ich rola w konwersacji
Autor: Izabela Nowak
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Katowice : Wydawnictwo Uniwersytetu Śląskiego, 2000
135 stron
Format: 24/17
ISBN: 8322610165
Masa: 270 g
Data wystawienia: 02.05.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Nauczanie języka rosyjskiego a językoznawstwo i psychologia / Stanisław Siatkowski
Tytuł: Nauczanie języka rosyjskiego a językoznawstwo i psychologia
Redakcja: Stanisław Siatkowski
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, 1976
268,[4] stron
Format: 14,5/21 cm
Nakład: 4 257 egzemplarzy
Masa: 310 g
Data wystawienia: 26.06.2018 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Słowotwórstwo agentywnych nazw osobowch w języku polskim, rosyjskim i bułgarskim / Mariola Walczak-Mikołajczakowa
Tytuł: Słowotwórstwo agentywnych nazw osobowch w języku polskim, rosyjskim i bułgarskim : Prace Komisji Językoznawczej Tom 31, Wydział Filologiczno-Filozoficznej PTPN
Autor: Mariola Walczak-Mikołajczakowa
Adres wydawniczy: Poznań : Wydawnictwo Poznańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk 2000
116, [4] stron
Format: 17/24 cm
ISBN: 83-7063-279-3
Masa: 250 g
Data wystawienia: 03.12.2015 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach.
mar
Sprzedawcy książki polskiej i rosyjskiej na obczyźnie. Od 1918 r. po czasy współczesne : materiały do historii księgarstwa / Andrzej Kłossowski, Wojciech Zalewski
Tytuł: Sprzedawcy książki polskiej i rosyjskiej na obczyźnie. Od 1918 r. po czasy współczesne : materiały do historii księgarstwa
Autorzy: Andrzej Kłossowski, Wojciech Zalewski
Adres wydawniczy: Warszawa : Biblioteka Narodowa, 1990
193 strony + tablice
Format: 20,5/14,5 cm
Masa: 45 g
ISBN: 978-83-64066-08-5
Książka jest w bardzo dobrym stanie, żadnych śladów użytkowania, zawiera czarno-białe ilustracje na tablicach.
Data wystawienia: 04.01.2020
Ald.
Słownik rosyjsko-polski / Józef Dworecki (red.)
Tytuł: Słownik rosyjsko-polski
Redakcja: Józef Dworecki
Adres wydawniczy: Moskwa : Wydawnictwo "Sowietskaja Encyklopedia", 1964
903, [1] stron
Format: 20,5/13,5 cm
Masa: 720 g
Data wystawienia: 17.03.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
mar
Podręczny słownik rosyjsko-polski / J. H. Dworecki (red.) (1975)
Tytuł: Podręczny słownik rosyjsko-polski
Autor: pod redakcją: J.H. Dworeckiego
Wydanie: VI
Nakład: 50 275 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Wiedza Powszechna, 1975
903 strony
Format: 21,5/15 cm
Masa: 843 g
Książka jest w dobrym stanie, twarda okładka lekko sfatygowana, książka wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
Data wystawienia: 16.07.2019
Ald.
Rosyjska powieść radziecka lat 1932-1941 / Gabriela Porębina
Tytuł: Rosyjska powieść radziecka lat 1932-1941 (cześć I) : Nauka dla wszystkich 119
Autor: Gabriela Porębina
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Kraków : Państwowe Wydawnictwo Naukowe, 1970
36, [3] stron
Format: 11,5/18,5 cm
Nakład: 2 090 egzemplarzy
Masa: 60 g
Data wystawienia: 27.05.2018 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Wielki słownik techniczny rosyjsko-polski A-H, O-R t. 1,2 / Praca zbiorowa
Tytuł: Wielki słownik techniczny rosyjsko-polski A-H, O-R t. 1,2
Praca zbiorowa
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Naukowo-Techniczne, 1983
526 stron część 1
1151, [1] stron część 2
Format: 24,5/17 cm
ISBN: 8320405785
Masa: 1630 g
Data wystawienia: 22.09.2019 r.
Książki są w bardzo dobrym, jak na książki używane, stanie, mają sztywne okładki nieznacznie sfatygowane, zostały wycofane ze zbiorów bibliotecznych i mają świadczące o tym pieczątki.
mar
Podręczny słownik rosyjsko-polski / pod redakcją: J. H. Dworeckiego
Tytuł: Podręczny słownik rosyjsko-polski
Pod redakcją: J. H. Dworeckiego
Wydanie: IV
Nakład: 30 203 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Wiedza Powszechna, 1963
856 stron
Format: 12/18 cm
Masa: 510 g
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma twardą oprawę, nieznacznie sfatygowaną, na pierwszej kartce jest pieczątka byłego właściciela.
Data wystawienia: 14.11.2017
Ald.
Słownik politechniczny rosyjsko-polski / B. Dudawski, H. Załucki (oprac.)
Tytuł: Słownik politechniczny rosyjsko-polski
Opracowali: B. Dudawski, H. Załucki
Adres wydawniczy: Moskwa : Państwowe Wydawnictwo Teoretycznej Literatury Technicznej, 1955
726, [4] stron
Format: 13,5/21 cm
Masa: 830 g
Data wystawienia: 05.12.2017 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę, nieznacznie sfatygowaną.
mar
"Ein Rusch Boeck..." rosyjsko-niemiecki anonimowy słownik i rozmówki z XVI wieku : Analiza językowa / Adam Fałowski
Tytuł: "Ein Rusch Boeck..." rosyjsko-niemiecki anonimowy słownik i rozmówki z XVI wieku : Analiza językowa
Autor: Adam Fałowski
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Kraków : TaiWPN UNIVERSITAS, 1996
180 stron
Format: 15,5/23,5 cm
ISBN: 83-7052-999-2
Masa: 370 g
Data wystawienia: 10.01.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach.
mar
Książki nieznane, książki zapomniane
Tytuł: Książki nieznane, książki zapomniane
Pod redakcją Barbary Stempczyńskiej
Wydanie: I
Nakład: 300 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Katowice : Wydawnictwo Uniwersytetu Śląskiego, 1999
150, [1] stron
Format: 24 / 17 cm
ISBN 83-226-0837-3
Książka jest w bardzo dobrym stanie, posiada nieaktualne pieczątki, tekst w większości w języku rosyjskim.
Wiśniowy Klub Książki / Ashton Lee
Tytuł: Wiśniowy Klub Książki
Autor: Ashton Lee
Przełożyła: Anna Rogulska
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Kraków : Społeczny Instytut Wydawniczy Znak, 2013
351, [1] stron
Format: 12/17 cm
ISBN: 9788324024483
Masa: 210 g
Data wystawienia: 17.04.2017 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Ta książka! / Mariusz S. Mateusz Trela
Tytuł: Ta książka!
Autor: Mariusz S. Mateusz Trela
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Toruń : Wydawnictwo "Polski Przedsiębiorca-Wydawnictwo, Szkolenia", 2001
546 stron
Format: 15,5/22 cm
ISBN: 8388852000
Masa: 850 g
Data wystawienia: 12.06.2018 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Nowe książki nr 6/2016 / Praca zbiorowa
Tytuł: Nowe książki nr 6/2016
Praca zbiorowa
Adres wydawniczy: Kraków : Instytut Książki, 2016
104, [2] stron
Format: 20,5/28,5 cm
ISSN: 0137-8562
Masa: 400 g
Data wystawienia: 06.04.2021 r.
Czasopismo jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Rozmowy o rynku książki 4 / Praca zbiorowa
Tytuł: Rozmowy o rynku książki 4
Praca zbiorowa
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Biblioteka Analiz, 2005
342, [1] stron
Format: 20,5/14,5 cm
ISBN: 8389143380
Seria: Biblioteka analiz
Masa: 460 g
Data wystawienia: 30.08.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Rozmowy o rynku książki 5 / Praca zbiorowa
Tytuł: Rozmowy o rynku książki 5
Praca zbiorowa
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Biblioteka Analiz, 2006
281, [1] stron
Format: 20,5/14,5 cm
ISBN: 8389143496
Seria: Biblioteka analiz
Masa: 460 g
Data wystawienia: 30.08.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Rozmowy o rynku książki / Praca zbiorowa
Tytuł: Rozmowy o rynku książki
Praca zbiorowa
Wydanie: II
Adres wydawniczy: Warszawa : Biblioteka Analiz, 2004
226, [1] stron
Format: 20,5/14,5 cm
ISBN: 8389143178
Seria: Biblioteka analiz
Masa: 340 g
Data wystawienia: 31.08.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Rozmowy o rynku książki 3 / Praca zbiorowa
Tytuł: Rozmowy o rynku książki 3
Praca zbiorowa
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Biblioteka Analiz, 2004
283, [1] stron
Format: 20,5/14,5 cm
ISBN: 8389143127
Seria: Biblioteka analiz
Masa: 410 g
Data wystawienia: 01.09.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Rozmowy o rynku książki 2 / Praca zbiorowa
Tytuł: Rozmowy o rynku książki 2
Praca zbiorowa
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Biblioteka Analiz, 2003
259, [1] stron
Format: 20,5/14,5 cm
ISBN: 8389143046
Seria: Biblioteka analiz
Masa: 380 g
Data wystawienia: 01.09.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Rozmowy o rynku książki 8 / Praca zbiorowa
Tytuł: Rozmowy o rynku książki 8
Praca zbiorowa
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Biblioteka Analiz, 2009
263, [1] stron
Format: 20,5/14,5 cm
ISBN: 9788361154174
Seria: Biblioteka analiz
Masa: 370 g
Data wystawienia: 01.09.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Ludzie i książki / Krzysztof A. Kuczyński
Tytuł: Ludzie i książki : Z polsko-niemiecko-austriackiego pogranicza kulturowego XX wieku
Autor: Krzysztof A. Kuczyński
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Piotrków Trybunalski : Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. J. Kochanowskiego, 1995
184 strony
Format: 17/24,5 cm
Nakład: 350 egzemplarzy
ISBN: 8390260794
Masa: 310 g
Data wystawienia: 27.09.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Lodowy ogień (fragmenty książki) / Kai Meyer
Tytuł: Lodowy ogień - fragmenty książki
Autor: Kai Meyer
Przełożyła Anna Wziątek
Adres wydawniczy: Warszawa : Nasza Księgarnia, 2009
14, [2] stron
Format: 10,5/14,5 cm
Książka jest w dobrym stanie.
Nie tylko o autorach i książkach / Jacek Kajtoch
Tytuł: Nie tylko o autorach i książkach
Autor: Jacek Kajtoch
Adres wydawniczy: Bielsko-Biała : Beskidzka Oficyna Wydawnicza BTSK, 1985
129, [2] stron
Format: 17/24 cm
Nakład: 10 000 egzemplarzy
ISBN: 8370040276
Masa: 230 g
Data wystawienia: 23.02.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Człowiek, który napisał książkę / Erik Tarloff
Tytuł: Człowiek, który napisał książkę
Autor: Erik Tarloff
Przełożył Tomasz Lem
Wydanie: pierwsze
Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Literackie, 2002
342, [2] strony
Format: 19,5 / 12 cm
ISBN: 83-08-03150-1
Książka jest w bardzo dobrym stanie.
Książka i karabin / Honorota Obuchowska-Pysiowa
Tytuł: Książka i karabin
Autor: Honorota Obuchowska-Pysiowa
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy Związków Zawodowych, 1985
150, [2] stron
Format: 13/19,5 cm
Nakład: 10 000 egzemplarzy
ISBN: 8320204054
Masa: 170 g
Data wystawienia: 02.04.2020 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Książki dla małych i dużych : Wiersze cz. I / Natalia Usenko
Tytuł: Książki dla małych i dużych : Wiersze cz. I
Autor: Natalia Usenko
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Wilga, 2013
24 strony
Format: 19,5/28,5 cm
ISBN: 9788325905309
Masa: 380 g
Data wystawienia: 13.07.2020 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Książka i czasopismo współczesne / Henryk Dubowik
Tytuł: Książka i czasopismo współczesne
Autor: Henryk Dubowik
Wydanie: II
Adres wydawniczy: Warszawa : Centrum Ustawicznego Kształcenia Bibliotekarzy, 1976
105, [2] stron
Format: 17,5/24 cm
Nakład: 9 060 egzemplarzy
Masa: 190 g
Data wystawienia: 21.02.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Mikrofilm nowa postać książki / Andrzej Wyczański
Tytuł: Mikrofilm nowa postać książki
Autor: Andrzej Wyczański
Adres wydawniczy: Wrocław : Zakład Narodowy im. Ossolińskich-Wydawnictwo, 1972
252, [2] stron
Format: 20/13 cm
Nakład: 2 000 egzemplarzy
Seria: Książki o książce
Masa: 360 g
Data wystawienia: 05.09.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
mar
Letnik z Mierzei / Kazimierz Orłoś [Książka z autografem]
Tytuł: Letnik z Mierzei [Książka z autografem]
Autor: Kazimierz Orłoś
Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Literackie, 2008
148 [2] stron
Format: 12,6 / 20,3 cm
Masa: 257 g
ISBN: 978-83-08-04276-2
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną. W środku książka jest w dobrym stanie, posiada autograf autora na stronie tytułowej.
Data wystawienia: 21.09.2021
Zos.
Zarys dziejów książki i księgarstwa / Czesław Ożarowski
Tytuł: Zarys dziejów książki i księgarstwa
Autor: Czesław Ożarowski
Wydanie: II
Adres wydawniczy: Poznań : Wydawnictwo Poznańskie, 1965
174, [2] stron
Format: 15/21 cm
Nakład: 5 260 egzemplarzy
Masa: 230 g
Data wystawienia: 16.02.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest naddarta na grzbiecie, zawiera ilustracje w tekście, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
mar
Książka nienapisana : Notatnik literacki / Zygmunt Greń
Tytuł: Książka nienapisana : Notatnik literacki
Autor: Zygmunt Greń
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Literackie, 1966
185, [2] stron
Format: 13/20 cm
Nakład: 3 283 egzemplarzy
Masa: 210 g
Data wystawienia: 27.10.2017 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną.
mar
Książka polska w Rosji na przełomie XIX i XX wieku / Jacek Kuszłejko
Tytuł: Książka polska w Rosji na przełomie XIX i XX wieku
Autor: Jacek Kuszłejko
Nakład: 500 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Biblioteka Narodowa, 1993
258, [2] stron
Format: 14,5 x 20,5 cm
ISBN: 83-7009-091-5
Masa: 315 g
Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka.
Syl.
Komunikat Towarzystwa Przyjaciół Książki / Praca zbiorowa
Tytuł: Komunikat Towarzystwa Przyjaciół Książki
Praca zbiorowa
Adres wydawniczy: Warszawa : Towarzystwo Przyjaciół Książki, 1986
47 stron
Format: 15/20,5 cm
Nakład: 900 egzemplarzy
Masa: 100 g
Data wystawienia: 16.02.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Zarys dziejów książki / Barbara Bieńkowska, Halina Chamerska
Tytuł: Zarys dziejów książki
Autorki: Barbara Bieńkowska, Halina Chamerska
Nakład: 20 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Spółdzielcze, 1987
434, [2] strony
Format: 19 / 12,5 / 3 cm
ISBN: 83-209-0557-5
Data wystawienia: 25.03.2026
Książka jest w bardzo dobrym stanie, zawiera czarno-białe ilustracje.
an
Rynek książki w Polsce 2015 / Łukasz Gołębiewski, Paweł Waszczyk
Tytuł: Rynek książki w Polsce 2015
Autor: Łukasz Gołębiewski, Paweł Waszczyk
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Biblioteka Analiz, 2015
466 stron
Format: 23,5/17 cm
ISBN: 9788363879488
Masa: 970 g
Data wystawienia: 11.12.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Legendy polskie cz. I : Książki dla małych i dużych / Liliana Fabisińska
Tytuł: Legendy polskie cz. I : Książki dla małych i dużych
Autor: Liliana Fabisińska
Ilustracje: Iwona Walaszek
Adres wydawniczy: Poznań : Wydawnictwo WILGA SA, 2011
21, [3] stron
Format: 20/28,5 cm
ISBN: 9788325903442
Masa: 380 g
Data wystawienia: 09.11.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Świetna, ilustrowana książka dla dzieci, zawiera legendy polskie.
6,45 zł
Cena regularna:
12,90 zł
Książka Wielkiej Emigracji w Wielkopolsce (1831-1862) / Stefan Kubów
Tytuł: Książka Wielkiej Emigracji w Wielkopolsce (1831-1862)
Autor: Stefan Kubów
Wrocławskie Towarzystwo Naukowe
Nakład: 1400 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Wrocław : Zakład Narodowy im. Ossolińskich-Wydawnictwo, 1980
243, [2] strony + tablice
Format: 24/17 cm
Masa: 403 g
ISBN: 83-04-00552-2
ISSN: 0583-5291
Seria Śląskie Prace Bibliologiczne i Bibliotekoznawcze Tom XVII
Książka jest w dobrym stanie, zawiera czarno-białe ilustracje na tablicach.
Data wystawienia: 04.07.2019
Ald.
Śmiała książka dla dziewcząt / Andrea J. Bughanan, Miriam Peskowitz
Tytuł: Śmiała książka dla dziewcząt
Autor: Andrea J. Bughanan, Miriam Peskowitz
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Galeria Książki, 2009
287, [1] stron
Format: 17,5/24,5 cm
ISBN: 9788392883746
Masa: 880 g
Data wystawienia: 05.04.2018 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Śmiała książka dla dziewcząt / Andrea J. Buchanan, Miriam Peskowitz
Tytuł: Śmiała książka dla dziewcząt
Autor: Andrea J. Buchanan, Miriam Peskowitz
Tłumaczenie: Dorota Dziewońska
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Galeria Książki, 2009
287, [1] stron
Format: 20/25,5 cm
ISBN: 9788392883746
Masa: 880 g
Data wystawienia: 11.01.2022 r.
Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma sztywną okładkę, zawiera ilustracje w tekście, na pierwszej stronie jest podpis byłego właściciela (prawie niewidoczny).
mar
Komunikat Towarzystwa Przyjaciół Książki / Roman Nowoszewski (red.)
Tytuł: Komunikat Towarzystwa Przyjaciół Książki
Redakcja: Roman Nowoszewski
Wydanie: II
Adres wydawniczy: Warszawa : Komitet Założycielski Towarzystwa Bibliofilów Polskich, 2004
147, [2] stron
Format: 14,5/20,5 cm
Nakład: 200 egzemplarzy
ISSN: 0867-8049
Masa: 220 g
Data wystawienia: 20.02.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Wybrane zagadnenia z dziejów książki XIX-XX wieku / Helena Szwejkowska
Tytuł: Wybrane zagadnienia z dziejów książki XIX-XX wieku
Autor: Helena Szwejkowska
Nakład: 7000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwo Ekonomiczne, 1981
154, [1] strony
Format: 24/17 cm
ISBN: 83-01-00118-6
Masa: 226 g
Książka jest w dobrym stanie. Mocno sfatygowana okładka: ślady zagięć, rozdarcia, poza tym żadnych śladów użytkowania.
Data wystawienia: 25.06.2019
Ald.
Konserwacja książki w Polsce przedrozbiorowej / Janisław Osięgłowski
Tytuł: Konserwacja książki w Polsce przedrozbiorowej
Autor: Janisław Osięgłowski
Wydanie I
Nakład: 1500 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Poznań : Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, 1986
192, [1] stron
Format: 24/17 cm
Masa: 300 g
Seria Prace Biblioteki Uniwersyteckiej nr 11
ISSN: 0860-1933
Książka jest w bardzo dobrym stanie.
Data wystawienia: 06.01.2020
Ald.
Wystawy książki dziecięcej Biblioteki Uniwersyteckiej w Oldenburgu
Tytuł: Wystawy książki dziecięcej Biblioteki Uniwersyteckiej w Oldenburgu
KInderbuchausstellungen der Universitatsbibliothek Oldenburg
Universitatsbibliothek Oldenburg
Biblioteka Uniwersytecka w Toruniu
Adres wydawniczy: Toruń : Biblioteka Uniwersytecka w Toruniu, 1990
328 stron
Format: 20,5 / 14,5 cm
ISBN: 3-8142-0343-7
Książka jest w bardzo dobrym stanie, książka zawiera artykuły równolegle w języku polskim i niemieckim.
Nasza książka : Rodzina Radia Maryja w darze Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II
Tytuł: Rodzina Radia Maryja w darze Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Sióstr Loretanek, 1995
174, [2] strony + tablice
Format: 14,5/20,5 cm
ISBN: 83-85013-94-6
Seria: Nasza książka
Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana, zawiera ilustracje na tablicach.
Wybrane zagadnienia z dziejów książki XIX-XX wieku / Helena Szwejkowska
Tytuł: Wybrane zagadnienia z dziejów książki XIX-XX wieku
Autor: Helena Szwejkowska
Adres wydawniczy: Warszawa-Wrocław : Państwowe Wydawnictwo Naukowe, 1981
154, [1] strony
Format: 17/23,5 cm
Nakład: 7 000 egzemplarzy
ISBN: 8301001186
Masa: 250 g
Data wystawienia: 22.02.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
mar
Książka i literatura na poziomie szkoły podstawowej / Kazimierz Budzyk
Tytuł: Książka i literatura na poziomie szkoły podstawowej
Autor: Kazimierz Budzyk
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Zakłady Wydawnictw Szkolnych, 1949
159 strony
Format: 15/20,5 cm
Nakład: 10 000 egzemplarzy
Masa: 200 g
Data wystawienia: 19.02.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest naddarta na grzbiecie, zawiera ilustracje w tekście, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
mar
Wybrane zagadnienia z dziejów książki XIX-XX wieku / Helena Szwejkowska
Tytuł: Wybrane zagadnienia z dziejów książki XIX-XX wieku
Autor: Helena Szwejkowska
Nakład: 7000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwo Naukowe, 1979
154, [1] strony
Format: 24/17 cm
ISBN: 83-01-00118-6
Masa: 234 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie, zawiera liczne czarno-białe ilustracje.
Data wystawienia: 03.07.2019
Ald.
Historia książki : od glinianych tabliczek po e-booki / Roderick Cave i Sara Ayad
Tytuł: Historia książki : od glinianych tabliczek po e-booki
Autorzy: Roderick Cave i Sara Ayad
Tłumaczenie: Ewa Romkowska
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Arkady, 2015
288 stron
Format: 26/21 cm
ISBN: 978-83-213-4907-7
Masa: 1250 g
Data wystawienia: 20.11.2015
Książka jest w idealnym stanie, jest nowa, ma twardą oprawę z obwolutą, jest wydrukowana na papierze powlekanym (kredowym), zawiera liczne kolorowe ilustracje (faksymile, fotografie, mapy).
Ald.
Z książką za pan brat : Quizy i wieczory literacko muzyczne / Stanisław Jeżyński
Tytuł: Z książką za pan brat : Quizy i wieczory literacko muzyczne
Autor: Stanisław Jeżyński
Adres wydawniczy: Warszawa : Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich, 1973
418, [1] stron
Format: 16,5/23,5 cm
Nakład: 6 000 egzemplarzy
Masa: 630 g
Data wystawienia: 11.02.2021 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest trochę zakurzona.
mar
Z badań nad książką i księgozbiorami historycznymi Tom 4 2010 / Jacek Soszyński (red.)
Tytuł: Z badań nad książką i księgozbiorami historycznymi Tom 4 2010
Redaktor: Jacek Soszyński
Adres wydawniczy: Warszawa : Oficyna Wydawnicza ASPRA-JR, 2010
275, [3] stron
Format: 16,5/23,5 cm
ISSN: 1897-0788
Masa: 420 g
Data wystawienia: 12.04.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach.
mar
Świetna książka dotycząca badań nad książka i księgozbiorami historycznymi.
Książka kucharska dla samotnych i zakochanych / Maria Lemnis, Henryk Vitry (1968)
Tytuł: Książka kucharska dla samotnych i zakochanych
Autorzy: Maria Lemnis, Henryk Vitry
Wydanie: IV
Nakład: 150 257 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwo "Iskry", 1968
230, [2] stron
Format: 10,5/18 cm
Masa: 156 g
Data wystawienia: 28.05.2025r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, widoczne zagięcie. Pożółkłe kartki wewnątrz.
Asi
Z książką za pan brat : Quizy i wieczory literacko muzyczne / Stanisław Jeżyński
Tytuł: Z książką za pan brat : Quizy i wieczory literacko muzyczne
Autor: Stanisław Jeżyński
Adres wydawniczy: Warszawa : Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich, 1973
418, [1] strony
Format: 17/23,5 cm
Nakład: 6 000 egzemplarzy
Masa: 650 g
Data wystawienia: 09.02.2017 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Świetna książka, zawiera quizy z zakresu literatury, muzyki, wiedzy o książkach.
IBM : pierwsze kroki : książka dla tych, którzy kupili, kupują, chcą kupić komputer IBM
Tytuł: IBM : pierwsze kroki
158 stron
Format: 14x20 cm
Masa: 170 g
Książka jest w dobrym stanie, nieznacznie sfatygowana okładka. Jedna luźna strona.
Z dziejów książki polskiej w czasie drugiej wojny światowej / Stanisław Pazyra
Tytuł: Z dziejów książki polskiej w czasie drugiej wojny światowej
Autor: Stanisław Pazyra
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowy Instytut Wydawniczy, 1970
452 strony
Format: 21/15,5 cm
Nakład: 5 290 egzemplarzy
Masa: 660 g
Data wystawienia: 03.08.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
31 koncert symfoniczny sezonu 1954-55 : Dni Oświaty Książki i Prasy / Praca zbiorowa
Tytuł: 31 koncert symfoniczny sezonu 1954-55 : Dni Oświaty Książki i Prasy
Praca zbiorowa
Adres wydawniczy: Bydgoszcz-Toruń : Państwowa Filharmonia Pomorska, 1955
strony są nienumerowane
Format: 15/20 cm
Masa: 40 g
Data wystawienia: 04.01.2021 r.
Program jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Z dziejów książki polskiej w czasie drugiej wojny światowej / Stanisław Pazyra
Tytuł: Z dziejów książki polskiej w czasie drugiej wojny światowej
Autor: Stanisław Pazyra
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowy Instytut Wydawniczy, 1970
452 strony
Format: 15,5/21 cm
Nakład: 5 290 egzemplarzy
Masa: 660 g
Data wystawienia: 26.12.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma sztywną okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Książki wybrane Reader's Digest : 1. Książki wybrane: 1. Afgańczyk / Frederick Forsyth 2. Bezpieczna przystań / Luanne Rice 3. Posłanniczka prawdy / Jacqueline Winspear 4. Zew natury / Guy Grieve
Książki wybrane:
1. Tytuł: Afgańczyk
Autor: Frederick Forsyth
2. Tytuł: Bezpieczna przystań
Autor: Luanne Rice
3. Tytuł: Posłanniczka prawdy
Autor: Jacqueline Winspear
4. Tytuł: Zew natury
Autor: Guy Grieve
Przełożyli: Jerzy Bakłażec, Marcin Stopa, Robert Sudół, Elżbieta Zychowicz
Adres wydawniczy: Warszawa : Reader's Digest Przegląd, 2007
590, [2] stron
Format: 15/21,5 cm
ISBN: 978-83-60123-86-7
Seria: Książki wybrane Reader's Digest
Masa: 668 g
Książka jest w dobrym stanie, ma sztywną okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną.
Data wystawienia: 08.01.2019
Ald.
Książka w Toruniu w latach 1945-1950 : ruch wydawniczo-księgarski / Wanda A. Ciszewska
Tytuł: Książka w Toruniu w latach 1945-1950 : ruch wydawniczo-księgarski
Autor: Wanda A. Ciszewska
Adres wydawniczy: Toruń : Dom Wydawniczy Duet, 2005
378 stron + tablice
Format: 24 / 17 cm
ISBN: 83-89706-63-6
Masa: 705 g
Książka jest w idealnym stanie, jest nowa, zawiera kolorowe i czarno-białe ilustracje na tablicach.
Data wystawienia: 03.11.2017
Ald.
Opowieści z Blarnii : Lewa Ladacznica i Stara Szafa : książka dla dziecinnych / Michael Gerber
Tytuł: Opowieści z Blarnii : Lewa Ladacznica i Stara Szafa : książka dla dziecinnych
Autor: Michael Gerber
Przełożył: Jacek Drewnowski
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo MAG, 2006
245, [2] stron
Format: 12,5/19,5 cm
ISBN: 83-7480-008-9
Masa: 183 g
Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka. Niewielkie zabrudzenia bloku książki.
Data wystawienia: 08.08.2018
Ald.
Książka dla małych i dużych dzieci : Legendy polskie cz. III / Maria Berowska, Magdalena Grądzka
Tytuł: Książka dla małych i dużych dzieci : Legendy polskie cz. III
Tekst: Maria Berowska, Magdalena Grądzka
Ilustracje: Zdzisław Byczek
Adres wydawniczy: Warszawa : Grupa Wydawnicza Foksal, 2013
22, [2] strony
Format: 20/28,5 cm
ISBN: 9788378816201
Masa: 390 g
Data wystawienia: 17.09.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście, na pierwszej kartce jest ślad po naklejce.
mar
Świetna, ilustrowana książka dla dzieci, zawiera polskie legendy.
8,45 zł
Cena regularna:
16,90 zł
O nowoczesną koncepcję książki dla uczenia i nauczycieli / Franciszek Filipowicz (oprac.)
Tytuł: O nowoczesną koncepcję książki dla uczenia i nauczycieli : Materiały z seminarium Maj 1976
Opracowanie: Franciszek Filipowicz
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, 1977
335, [1] stron
Format: 13/18 cm
Nakład: 3 257 egzemplarzy
Masa: 530 g
Data wystawienia: 16.02.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma sztywną okładkę z obwolutą, jest naddarta na grzbiecie, nieznacznie sfatygowaną, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
mar
Książki Wybrane Reader's Digest / Michael Connelly, Lee Child, Don J. Snyder, Robert Radcliffe
Tytuł: Książki Wybrane Reader's Digest :
Tytuł: W pogoni za centem
Autor: Michael Connelly
Tytuł: Bez pudła
Autor: Lee Child
Tytuł: Upadły anioł
Autor: Don J. Snyder
Tytuł: Pod niebem Anglii
Autor: Robert Radcliffe
Adres wydawniczy: Warszawa : Reader's Digest Przegląd, 2003
574, [1] stron
Format: 14/19 cm
ISBN: 8390542935
Masa: 550 g
Data wystawienia: 09.04.2018 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną.
mar
Książka kucharska dla alergików / Dr Ingeborg Schindler, Dr Isolde Brackle, Brigitte Karch
Tytuł: Książka kucharska dla alergików
Autor: Dr Ingeborg Schindler, Dr Isolde Brackle, Brigitte Karch
Tłumaczenie: Ewa Sułek, Marek Cichocki
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Atlantis, 1992
159, [1] stron
Format: 15/21 cm
ISBN: 8385535039
Masa: 210 g
Data wystawienia: 23.06.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest naddarta na grzbiecie.
mar
Bibliotekarze polscy we wspomnieniach współczesnych (2) : Z książką do ludzi / Praca zbiorowa
Tytuł: Bibliotekarze polscy we wspomnieniach współczesnych (2) : Z książką do ludzi
Praca zbiorowa
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich, 1992
87, [5] stron
Format: 14,5/21 cm
ISBN: 8390004240
Nakład: 1000 egzemplarzy
Masa: 150 g
Data wystawienia: 03.09.2018 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Książki Wybrane Reader's Digest / Lee Child, Richard Paul Evans, James Rollins, Catherine Alliott
Tytuł: Książki Wybrane Reader's Digest :
Tytuł: Pech i kłopoty
Autor: Lee Child
Tytuł: Słonecznik
Autor: Richard Paul Evans
Tytuł: Mapa trzech mędrców
Autor: James Rollins
Tytuł: Dzień zaślubin
Autor: Catherine Alliott
Tłumaczenie: Anna Bańkowska, Dorota Malinowska-Grupińska, Marcin Stopa, Robert Sudoł
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Reader's Digest Przegląd, 2008
622, [2] stron
Format: 15/21,5 cm
ISBN: 9788360530054
Masa: 670 g
Data wystawienia: 28.08.2018 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną.
mar
Książki Wybrane Reader's Digest / Jeffery Deawer, Peter Pezzelli, Victoria Hislop, Michael Byrnes
Tytuł: Książki Wybrane Reader's Digest :
Tytuł: Śpiąca lalka
Autor: Jeffery Deaver
Tytuł: Kuchnia Franceski
Autor: Peter Pezzelli
Tytuł: Wyspa
Autor: Victoria Hislop
Tytuł: Święte kości
Autor: Michael Byrnes
Tłumaczenie: Marcin Stopa, Robert Sudoł, Andrzej Szulc, Elżbieta Zychowicz
Adres wydawniczy: Warszawa : Reader's Digest Przegląd, 2008
590, [2] stron
Format: 15/21,5 cm
ISBN: 9788360530238
Masa: 640 g
Data wystawienia: 28.08.2018 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną.
mar
Wykwintnie i skromnie : śniadania obiady kolacje wg Książki Kucharskiej Marii Monatowej
Tytuł: Wykwintnie i skromnie : śniadania obiady kolacje wg Książki Kucharskiej Marii Monatowej
Adres wydawniczy: Poznań : KAW, 1990
79, [1] stron
Wydanie: II
Nakład: 100350
Format: 16,5/23,5 cm
ISBN: 8303018876
Masa: 156 g
Książka jest w dobrym stanie, nieznaczne ślady użytkowania
Data wystawienia: 04.02.2019
Aga.
Książki wybrane Reader's Digest / Lee Child, Alexander McCall Smith, Steve Hamilton, Martina Reilly
Tytuł: Książki wybrane Reader's Digest:
61 godzin
Autor: Lee Child
La i jej orkiestra ratują świat
Autor: Alexander McCall Smith
Wirtuoz zamków
Autor: Steve Hamilton
Lista życzeń
Autor: Martina Reilly
Tłumaczenie: Jacek Mikołajczyk, Jerzy Rosół, Marcin Stopa, Andrzej Szulc
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Reader's Digest Przegląd, 2011
606, [2] stron
Format: 15/21,5 cm
ISBN: 9788376840253
Masa: 620 g
Data wystawienia: 10.05.2018 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Książka kucharska dla samotnych i zakochanych / Maria Lemnis, Henryk Vitry (wydanie szóste 1972)
Tytuł: Książka kucharska dla samotnych i zakochanych
Autorzy: Maria Lemnis, Henryk Vitry
Wydanie: VI
Nakład: 120 275 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwo "Iskry", 1972
261, [2] stron
Format: 12/17 cm
Masa: 165 g
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, widoczne zagięcie.Pożółkłe kartki wewnątrz.
Data wystawienia: 28.05.2025r
Asi
Książki wybrane Przegląd Reader's Digest / John Grisham, Nicholas Saprks, Jack Higgins, Stuart Harrison
Tytuł: Książki wybrane Przegląd Reader's Digest:
Tytuł: Testament
Autor: John Grisham
Tytuł: Jesienne miłość
Autor: Nicholas Saprks
Tytuł: Zdrajca w biały domu
Autor: Jack Higgins
Tytuł: Śnieżny sokół
Autor: Stuart Harrison
Adres wydawniczy: Warszawa : Przegląd Reader's Digest, 2001
574, [2] stron
Format: 14/19 cm
ISBN: 8388243187
Masa: 550 g
Data wystawienia: 30.06.2018 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Balsam dla duszy-książka kucharska / Jack Canfield, Mark Victoria Hansen, Diana von Walentz Wentworth (oprac.)
Tytuł: Balsam dla duszy-książka kucharska
Opracowanie: Jack Canfield, Mark Victoria Hansen, Diana von Walentz Wentworth
Przełożyła: Marcjanna Żuk
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Poznań : Dom Wydawniczy REBIS, 1998
503, [1] strony
Format: 12,5/19,5 cm
ISBN: 837120423X
Masa: 470 g
Data wystawienia: 28.12.2017 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Wymowa nazwisk i imion pisarzy obcych, których książki znajdują się w bibliotekach publicznych / Leokadia Opławska
Tytuł: Wymowa nazwisk i imion pisarzy obcych, których książki znajdują się w bibliotekach publicznych
Autor: Leokadia Opławska
Adres wydawniczy: Warszawa : Poradnik Bibliotekarza nr 9-10, 1973
16 stron
Format: 24 / 17 cm
Broszura jest w dobrym stanie, lekko sfatygowana okładka
Anioł Pański z papieżem Janem Pawłem II / redaktorzy książki: ks. Stanisław Dziwisz, ks. Józef Kowalczyk, ks. Tadeusz Rakoczy
Tytuł: Anioł Pański z papieżem Janem Pawłem
Redaktorzy książki: ks. Stanisław Dziwisz, ks. Józef Kowalczyk, ks. Tadeusz Rakoczy
Adres wydawniczy: Rzym; Libreria Editrice Vaticana,1982
strony 462 [11]
Format: 21,0 / 16 cm
ISBN 88-209-1373-9
Książka jest w bardzo dobrym stanie, zawiera kolorowe fotografie.
Pracownicy polskiej książki i prasy w Niemczech : koncepcja badań biograficznych / pod redakcją Marii Kalczyńskiej
Tytuł: Pracownicy polskiej książki i prasy w Niemczech : koncepcja badań biograficznych
Pod redakcją Marii Kalczyńskiej
Stowarzyszenie Instytut Śląski
Państwowy Instytut Naukowy - Instytut Śląski w Opolu
Wydanie pierwsze
Adres wydawniczy: Opole : Stowarzyszenie Instytut Śląski, Państwowy Instytut Naukowy - Instytut Śląski w Opolu, 2003
207, [1] stron
Format: 24/17 cm
ISBN: 83-7126-178-0
Masa: 560 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie, nie ma żadnych śladów użytkowania, na stronie tytułowej pieczątka poprzedniego właściciela.
Data wystawienia: 10.02.2018
Ald.
Kumplobook : [dogrywka!] : książka dla prawdziwych przyjaciół / [tekst] Joanna Gorzelińska, [grafika] Krzysztof Kiełbasiński
Tytuł: KumploBook dogrywka! : książka dla prawdziwych przyjaciół
Tekst: Joanna Gorzelińska
Grafika: Krzysztof Kiełbasiński
Adres wydawniczy: Warszawa : Grupa Wydawnicza Foksal, 2017
96 stron
Format: 28/21 cm
Masa: 670 g
ISBN: 978-83-280-4255-1
Książka jest w idealnym stanie, jest nowa.
Data wystawienia: 04.03.2020
Ald.
Dziecko i książka : Materiały z ogólnopolskiej konferencji Biblioteka Narodowa 27-28 października 2003 roku / Praca zbiorowa
Tytuł: Dziecko i książka : Materiały z ogólnopolskiej konferencji Biblioteka Narodowa 27-28 października 2003 roku
Praca zbiorowa
Adres wydawniczy: Warszawa : Biblioteka Narodowa, 2004
163, [1] strony
Format: 21/15 cm
ISBN: 8370094112
Masa: 260 g
Data wystawienia: 02.09.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Książka nauczyciela do podręcznika J. Honszy i N. Honszy : Lernt mit uns dla klasy II liceum ogólnokszatłcącego i liceum ekonomicznego/ Alojzy Brzeski
Tytuł: Książka nauczyciela do podręcznika J. Honszy i N. Honszy : Lernt mit uns dla klasy II liceum ogólnokszatłcącego i liceum ekonomicznego
Autor: Alojzy Brzeski
Wydanie: I
Nakład: 2 257 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, 1979
126, [2] stron
Format: 17/24,5 cm
ISBN: 83-02-00171-6
Masa: 282 g
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą okładkę, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach.
Data wystawienia: 29.05.2019
Ald.
Książki wybrane: Kryptonim kawki, Szepczący wiatr, Sąsiadka, Płonące echo / Ken Follett, Frederick Forsyth, Barbara Delinsky, Lee Child
Tytuł: Książki wybrane: Kryptonim kawki, Szepczący wiatr, Sąsiadka, Płonące echo
Autor: Ken Follett, Frederick Forsyth, Barbara Delinsky, Lee Child
Tłumaczenie: Piotr Art, Michał Ignar, Anna Kołyszko, Andrzej Szulc
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Reader's Digest Przegląd, 2003
574, [2] stron
Format: 19/14 cm
ISBN: 838824373X
Masa: 506 g
Data wystawienia: 09.05.2025 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę, nieznacznie sfatygowaną.
Asi
Książki wybrane Przegląd Reader's Digest : Toksyna, Only Love, Ucieczka Natana, Biała Puma / Robin Cook, Erich Segal, John Gilstrap, R. D. Lawrence
Tytuł: Książki wybrane Przegląd Reader's Digest : Toksyna, Only Love, Ucieczka Natana, Biała Puma
Autor: Robin Cook, Erich Segal, John Gilstrap, R. D. Lawrence
Tłumaczenie: Piotr Art, Michał Ignar, Magdalena Iwińska, Witold Kramarczyk, Piotr Paszkiewicz, Elżbieta Zychowicz
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Reader's Digest Przegląd, 1999
559, [4] stron
Format: 19,5/14,5 cm
ISBN: 8391087816
Masa: 540 g
Data wystawienia: 23.10.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, jest naddarta na grzbiecie.
mar
Pszczyna / Pless. The Pearl of Upper Silesia / Die Perle Oberschlesiens / Krzysztof Bzowski [książka w języku angielskim i niemieckim]
Tytuł: Pszczyna / Ples. The Pearl of Upper Silesia / Die Perle Oberschlesiens
Autor: Krzysztof Bzowski
Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Bezdroża, 2007
Wydanie pierwsze
164 stron
Format: 12,2 / 17,3 cm
Masa: 157 g
ISBN: 8978-83-60506-29-5
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę lekko sfatygowaną. W środku książka jest w dobrym stanie, niektóre strony są lekko pozaginane. Posiada liczne kolorowe fotografie, mapy i ilustracje w tekście. Książka jest w języku angielskim i niemieckim.
Data wystawienia: 27.10.2021
Zos.
Historia książki i biblioteki - wybór źródeł cz. II. Polska (od początku XIX wieku do 1945 roku) / Janusz Tondel
Tytuł: Historia książki i biblioteki. Wybór źródeł cz. II 1. Polska (Od początku XIX wieku do 1945 roku)
Autor: Janusz Tondel
Opracowanie graficzne: Mirosław Malcharek
Adres wydawniczy: Toruń : Uniwersytet Mikołaja Kopernika, 1989
Wydanie pierwsze
Nakład: 670 egzemplarzy
237 stron
Format: 14,4 / 20,4 cm
Masa: 268 g
ISBN: 83-231-0137-X
Książka jest w dobrym stanie, okładka jest lekko sfatygowana, pozaginana. W środku książka jest w dobrym stanie. Blok książki jest lekko zabrudzony.
Data wystawienia: 16.02.2022
Zos.
Słownik minimum rosyjsko-polski i polsko-rosyjski / Józef Chlabicz
Tytuł: Słownik minimum rosyjsko-polski i polsko-rosyjski
Autor: Józef Chlabicz
Adres wydawniczy: Warszawa : Wiedza Powszechna, 1969
Wydanie IV
632 strony
Format: 9/6,5 cm
Masa: 129 g
Książka jest w dobrym stanie, posiada pożółkłe i przykurzone strony oraz pociętą i sklejoną przezroczystą taśmą ostatnią kartkę. Poza tym brak innych widocznych śladów użytkowania.
Data wystawienia: 30.12.2021
Ale.
Wielki słownik techniczny rosyjsko-polski / M. Porwitm, J. Szarski (red.)
Tytuł: Wielki słownik techniczny rosyjsko-polski
Redaktorzy: M. Porwitm, J. Szarski
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Naukowo-Techniczne, 1962
Wydanie drugie niezmienione
1401, [1] stron
Format: 21/15 cm
Masa: 1645 g
Książka jest w dobrym stanie, posiada odkształcony od wilgoci i poplamiony brzeg, pożółkłe i przykurzone strony, zapisaną liczbę na pierwszej stronie oraz pieczątkę na wewnętrznej stronie tylnej części okładki.
Data wystawienia: 29.12.2021
Ale.
Słownik inżynieryjno-budowlany rosyjsko-polski / A. Zboiński (red.)
Tytuł: Słownik inżynieryjno-budowlany rosyjsko-polski
Redakcja: A. Zboiński
Wydanie: I
Wydanie: Warszawa : Państwowe Wydawnictwa Techniczne, 1956
583, [1] stron
Format: 12,5/17,5 cm
Nakład: 8 255 egzemplarzy
Masa: 520 g
Data wystawienia: 10.02.2022 r.
Książka ma sztywną okładkę, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach.
mar
Wieczór gwiazdy pozapalał. Piosenki radzieckie / Wyboru dokonał: Eugeniusz Majchrzak
Tytuł: Wieczór gwiazdy pozapalał. Piosenki radzieckie
Wyboru dokonał: Eugeniusz Majchrzak
Projekt okładki: Krzysztof Dobrowolski
Adres wydawniczy: Warszawa : Centralny Ośrodek Metodyki Upowszechniania Kultury, 1977
Nakład: 10 000+135 egzemplarzy
189 stron
Format: 14,5 / 20,1 cm
Masa: 182 g
Książka jest w dobrym stanie, okładka jest sfatygowana, porozrywana. Blok książki jest przybrudzony. W środku strony posiadają ślad po rozlanym napoju oraz ex libris poprzedniego właściciela. Strony są sfatygowane. Teksty piosenek są w języku polskim i rosyjskim.
Data wystawienia: 28.03.2022
Zos.
Adaś i Słoń książka druga / Ludwik Janion
Tytuł: Adaś i Słoń książka druga
Autor: Ludwik Janion
Ilustracje: Bartek Drejewicz
Adres wydawniczy: Warszawa : Świat Książki, 2008
84, [2] strony
Format: 17/24,5 cm
Masa: 321 g
ISBN: 9788324712571
Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma twardą oprawę, zawiera ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 01.04.2022
Jus.
Adaś i Słoń książka trzecia / Ludwik Janion
Tytuł: Adaś i Słoń książka trzecia
Autor: Ludwik Janion
Ilustracje: Bartek Drejewicz
Adres wydawniczy: Warszawa : Świat Książki, 2009
84, [3] strony
Format: 17/24,5 cm
Masa: 328 g
ISBN: 9788324715015
Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma twardą oprawę, zawiera ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 01.04.2022
Jus.
Podrzucona książka / Ksawery Pruszyński
Tytuł: Podrzucona książka
Autor: Ksawery Pruszyński
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Literackie, 1978
65, [3] stron
Format: 11/18 cm
Nakład: 40 283 egzemplarzy
Seria: Polskie opowiadania współczesne
Masa: 80 g
Data wystawienia: 27.03.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach.
mar
Marian Sydow (1890-1948), regionalista, bibliofil, działacz społeczny / Kazimierz Przybyszewski, Studia o bibliotekach i zbiorach polskich, t. 7, Toruń 1997
Tytuł: Marian Sydow (1890-1948), regionalista, bibliofil, działacz społeczny
Seria: Studia o bibliotekach i zbiorach polskich, t. 7
Autor: Kazimierz Przybyszewski
Adres wydawniczy: Toruń : brak miejsca wydania, 1997
18, [1] stron
Format: 16,6 / 23,7 cm
Masa: 30 g
Książka jest w dobrym stanie. Niektóre strony są nieznacznie sfatygowane.
Data wystawienia: 01.04.2022
Zos.
Moja przystań niespokojna / Mykolas Sluckis
Tytuł: Moja przystań niespokojna
Autor: Mykolas Sluckis
Przełożył: Aleksander Matuszyn
Okładkę projektowała: Maria Ihnatowicz
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowy Instytut Wydawniczy, 1972
Wydanie pierwsze
Nakład: 18 000+290 egzemplarzy
374, [2] stron
Format: 12,3 / 19,6 cm
Masa: 299 g
Seria: Klub Interesującej Książki rok 1972
Książka jest w dobrym stanie, okładka jest nieznacznie sfatygowana. Blok książki jest zabrudzony. W środku książka jest w dobrym stanie, niektóre strony są lekko przybrudzone.
Data wystawienia: 06.05.2022
Zos.
Auteurs Francais Du Xxe Siecle : Pages choisies / Brak autora
Tytuł: Auteurs Francais Du Xxe Siecle : Pages choisies
Brak autora
Adres wydawniczy: Moskwa : Wydawnictwo Rosyjskie, 1978
141, [3] stron
Format: 12,5/20 cm
Masa: 150 g
Data wystawienia: 31.01.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, jest napisana w języku francuskim i rosyjskim, na stronie tytułowej jest podpis byłego właściciela.
mar
Europa: atlas samochodowy / road atlas / atlas routier / reiseatlas / Brak autora
Tytuł: Europa: atlas samochodowy / road atlas / atlas routier / reiseatlas
Autor: Brak autora
Adres wydawniczy: Racibórz : Oficyna Wydawnicz R.A.F., 1991
89, [1] stron
Format: 14,2 / 26,8 cm
Masa: 436 g
ISBN: 80-7103-070-8
Książka jest w dobrym stanie, okładka jest lekko sfatygowana, z tyłu przybrudzona. Atlas w języku: polskim, angielskim, francuskim, niemieckim i rosyjskim. W środku książka jest w dobrym stanie, posiada liczne kolorowe mapy.
Data wystawienia: 23.05.2022
Zos.
Białoruskie wspomnienia : Byelorussia remembers : Memoire de bielorussie : Denkmaler belorusslands : Recordemos a bielorrusia / Vladimir Korotkevitch
Tytuł: Białoruskie wspomnienia : Byelorussia remembers : Memoire de bielorussie : Denkmaler belorusslands : Recordemos a bielorrusia
Autor: Vladimir Korotkevitch (autor przedmowy)
Adres wydawniczy: Mińsk, 1979
Nakład: 50 000 egz.
strony nienumerowane (około 200)
Format: 20/21,5 cm
Masa: 818 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma twardą oprawę lekko sfatygowaną. Książka zawiera tekst w języku rosyjskim, niemieckim, angielskim, francuskim oraz hiszpańskim. Album zawiera głównie zdjęcia z podpisami, które są tłumaczone na pięć języków.
Data wystawienia: 15.06.2022
Jus.
Spacerujący z książkami / Carsten Henn
Tytuł: Spacerujący z książkami
Autor: Carsten Henn
Przełożyła Danuta Fryzowska
Wydanie I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Marginesy, 2022
265, [5] stron
Format: 20,5/13,5 cm
Masa: 351 g
ISBN: 9788367157001
Książka jest w idealnym stanie, jest nowa, ma twardą oprawę.
Data wystawienia: 27.05.2022
Ald.
Opis wydawcy: Wzruszająca opowieść o tym, co łączy ludzi i sprawia, że książki są takie cudowne.
Carl Kollhoff jest księgarzem niezwykłym. Łączy go z książkami miłość, która wykracza poza granice gustu. Co wieczór podczas spaceru nosi książki swoim klientom. Klienci także są wyjątkowi. Dla Carla są prawie jak przyjaciele, choć nic o nich nie wie i nie chce mieszać się do ich życia.
Pewnego dnia przyczepia się do niego Schascha, strasznie wygadana dziewczynka w żółtej kurtce. Chociaż Carl z początku nie lubi jej towarzystwa, ona nie daje się zbyć. Jest przebiegła i sprytna...
A kiedy Carl niespodziewanie traci pracę, za sprawą książek i tej nietuzinkowej dziewięciolatki wszyscy zdobywają się na odwagę, żeby porzucić bezpieczną anonimowość i zbliżyć się do siebie…
Książka pod tytułem / Robert Trojanowski
Tytuł: Książka pod tytułem
Autor: Robert Trojanowski
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Czerwonak : Wydawnictwo Kaktus, 2015
strony są nienumerowane
Format: 16,5/23 cm
ISBN: 9788365190000
Masa: 380 g
Data wystawienia: 14.05.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
II wojna światowa "Overlord" / Praca zbiorowa
Tytuł: II wojna światowa "Overlord"
Praca zbiorowa
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Krajowa Agencja Wydawnicza, 1985
78 stron
Format: 20/28,5 cm
Nakład: 150 350 egzemplarzy
ISBN: 8303011413
Masa: 190 g
Data wystawienia: 13.05.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest naddarta na brzegach zawiera ilustracje w tekście.
mar
Kamienne Tablice tomy I, II / Wojciech Żukrowski
Tytuł: Kamienne Tablice tom I i II
Autor: Wojciech Żukrowski
Opracowanie graficzne: Mieczysław Wiśniewski
Redaktor: Urszula Gutowska
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej, 1974, 1975
Pięć tysięscy pięćset pięćdziesiąta druga publikacja Wydawnictwa MON.
Wydanie siódme
Nakład: 20 000 + 200 egzemplarzy
329, [3] / 526, [2] stron
Format: 12,5 / 20 cm
Masa: 860 g
Komplet jest w dobrym stanie. Okładki są lekko sfatygowane i przybrudzone. W drugim tomie okładka jest naderwana. W środku książki są w dobrym stanie. Posiadają kilka zabrudzeń na stronach. Niektóre strony są nieznacznie sfatygowane.
Data wystawienia: 23.11.2021
Zos.
Tajemnice narodzin II wojny światowej / Igor Owsianyj
Tytuł: Tajemnice narodzin II wojny światowej
Autor: Igor Owsianyj
Przekład: Irena Doleżal-Nowicka
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Książka i Wiedza, 1974
387, [1] strony
Format: 12,5/20 cm
Nakład: 25 000 egzemplarzy
Masa: 350 g
Data wystawienia: 20.08.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach.
mar
Niewyjaśnione fakty II wojny światowej / Stanisław Zasada
Tytuł: Niewyjaśnione fakty II wojny światowej
Autor: Stanisław Zasada
Adres wydawniczy: Poznań : Wydawnictwo Publicat, 2008
191, [1] stron
Format: 17,5/25 cm
ISBN: 9788324515905
Seria: Literatura faktu
Masa: 530 g
Data wystawienia: 23.02.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Kościół katolicki w powiecie tucholskim w okresie II wojny światowej / ks. Sylwester Ćwikliński
Tytuł: Kościół Katolicki w powiecie tucholskim w okresie II wojny światowej
Autor: Praca zbiorowa pod redakcją ks. Stanisława Kardasza
Korekta: Anna Gniewkowska
Adres wydawniczy: Pelplin : Wydawnictwo Diecezji Pelplińskiej Bernardinum, 1999
Wydanie pierwsze
157, [3] stron
Format: 16,5 / 23,6 / 2 cm
Masa: 270 g
ISBN: 83-87668-64-8
Książka jest w dobrym stanie, okładka jest w bardzo dobrym stanie. W środku książka jest w dobrym stanie, posiada autograf autora na stronie tytułowej. W środku znajdują się liczne czarno-białe fotografie, mapy i wykresy w tekście.
Data wystawienia: 06.11.2025
an
Teksty źródłowe do nauki historii w szkole, nr 60: Naród Polski w okresie II wojny światowej / Opracowali: Józef Garas i Tadeusz Tarnogrodzki
Tytuł: Teksty źródłowe do nauki historii w szkole, nr 60: Naród Polski w okresie II wojny światowej
Opracowali: Józef Garas i Tadeusz Tarnogrodzki
Redakcja: I. Pietrzak-Pawłowska
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Zakłady Wydawnictw Szkolnych, 1968
Wydanie drugie
Nakład: 15 250 egzemplarzy
78, [1] stron
Format: 14,7 / 20,5 cm
Masa: 93 g
Książka jest w dobrym stanie, okładka jest lekko sfatygowana, przybrudzona. W środku książka jest w dobrym stanie. Blok książki jest lekko zabrudzony. W środku niektóre strony są nieznacznie zabrudzone, są popisane długopisem, zaklejone taśmą.
Data wystawienia: 22.02.2022
Zos.
Wysiedlenie Niemców po II wojnie światowej [Problemy polemiki dyskusje] / Krzysztof Skubiszewski
Tytuł: Wysiedlenie Niemców. Po II wojnie światowej [Problemy polemiki dyskusje]
Autor: Krzysztof Skubiszewski
Adres wydawniczy: Warszawa : Książka i Wiedza, 1968
Wydanie pierwsze
Nakład: 9740 + 260 egzemplarzy
151, [1] stron
Format: 10 / 18,8 cm
Masa: 108 g
Książka jest w dobrym stanie, okładka jest lekko sfatygowana. W środku książka jest w dobrym stanie, blok książki jest lekko zabrudzony.
Data wystawienia: 24.08.2022
Zos.
Библия [Biblia po rosyjsku]
Tytuł: Библия : книги ....
Adres wydawniczy: Nowy Jork : Amerykańskie Towarzystwo, 1948
292, [4] stron
Format: 19,5/14 cm
Masa: 829 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma twardą oprawę, bez śladów użytkowania. Całość tekstu w języku rosyjskim.
Data wystawienia: 15.10.2022
Ald.
Lustracja Województw Wielkopolskich i Kujawskich 1789 Część Województwo Kaliskie / pod redakcją Andrzeja Tomczaka, wydali Jerzy Dygdała, Zbigniew Górski
Tytuł: Lustracja Województw Wielkopolskich i Kujawskich 1789 Część I Województwo Kaliskie
Pod redakcją Andrzeja Tomczaka
Wydali Jerzy Dygdała, Zbigniew Górski
Towarzystwo Naukowe w Toruniu
Polska Akademia Nauk Instytut Historii
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Toruń : Towarzystwo Naukowe w Toruniu, 2020
493 stron + mapy
Format: 24/17 cm
ISBN: 9788365127754
ISSN: 0082-5506
Masa: 858 g
Seria: Fontes 120
Książka jest w bardzo dobrym stanie, jest nowa, bez śladów użytkowania.
Data wystawienia: 06.07.2022
Ald.
Słownik kieszonkowy polsko-rosyjski i rosyjsko-polski [1973]
Tytuł: Słownik polsko-rosyjski i rosyjsko-polski
Opracowały L. Mitronova, H. Sinicyna , H. Lipkies
Wydanie ósme uzupełnione
Adres wydawniczy: Moskwa : Wydawnictwo "Sowietskaja Encykłopedija", 1973
560 stron
Format: 8,5/13 cm
Masa: 211 g
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę, nieznacznie sfatygowaną, poza tym żadnych śladów użytkowania, wydanie kieszonkowe.
Data wystawienia: 11.02.2023
Ald.
Słownik kieszonkowy polsko-rosyjski i rosyjsko-polski [1974]
Tytuł: Słownik polsko-rosyjski i rosyjsko-polski
Opracowały L. Mitronova, H. Sinicyna , H. Lipkies
Wydanie dziewiąte przedruk z ósmego wydania
Adres wydawniczy: Moskwa : Wydawnictwo "Russkij Jazyk", 1974
560 stron
Format: 8,5/13 cm
Masa: 211 g
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę, nieznacznie sfatygowaną, poza tym żadnych śladów użytkowania, wydanie kieszonkowe.
Data wystawienia: 11.02.2023
Ald.
Słownik kieszonkowy polsko-rosyjski i rosyjsko-polski [1976]
Tytuł: Słownik polsko-rosyjski i rosyjsko-polski
Opracowały L. Mitronova, H. Sinicyna , H. Lipkies
Adres wydawniczy: Moskwa : Wydawnictwo "Russkij Jazyk", 1976
560 stron
Format: 8,5/13 cm
Masa: 211 g
Książka ma kilka uszkodzeń: w dolnej części grzbietu rozerwane krawędzie oprawy, wydarty fragment przedniej wyklejki i strona przytytułowa, na przedniej wyklejce zamazany korektorem wpis, na ostatniej stronie z tekstem i stronie do niej przylegającej bazgroły długopisem, książka ma twardą oprawę, nieznacznie sfatygowaną, wydanie kieszonkowe.
Data wystawienia: 11.02.2023
Ald.
O dziewczynce, która chciała ocalić książki / Klaus Hagerup, Lisa Aisato (2021)
Tytuł: O dziewczynce, która chciała ocalić książki
Autor: Klaus Hagerup
Ilustrowała Lisa Aisato
Przełożyła Iwona Zimnicka
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Czarna Owca, 2021
58 stron
Format: 25/19,5 cm
Masa: 380 g
ISBN: 978-83-82526011
Książka jest w idealnym stanie, jest nowa, ma twardą oprawę, zawiera kolorowe ilustracje.
Data wystawienia: 27.02.2024
Ald.
Opis wydawcy: Wiesz, co dzieje się z książkami, których nikt nie wypożycza w bibliotece? Anna już wie. Znikają! Ale co dzieje się z wszystkimi, którzy w tych książkach mieszkają? Czy też znikną? Anna nie może do tego dopuścić! Postanawia ocalić zapomniane książki. Tylko jak?
Oto magiczna opowieść o miłości do świata książek napisana przez jednego z najwybitniejszych pisarzy norweskich i przepięknie zilustrowana przez Lisę Aisato.
Ćwiczenia ortograficzne i gramatyczne : Do nauki języka rosyjskiego / Marta Fidykowa, Łarisa Kowalenko, Maria Froelichowa
Tytuł: Ćwiczenia ortograficzne i gramatyczne : Do nauki języka rosyjskiego
Autor: Marta Fidykowa, Łarisa Kowalenko, Maria Froelichowa
Wydanie: VII
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Zakłady Wydawnictw Szkolnych, 1962
280 stron
Format: 15/21,5 cm
Nakład: 90 140 egzemplarzy
Masa: 360 g
Data wystawienia: 26.06.2025 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, ostatnia strona spisu treści jest wyrwana (ma oddartą połowę), na stronie tytułowej jest podpis byłego właściciela.
mar
Słownik rosyjsko-polski / I. H. Dworecki (red.)
Tytuł: Słownik rosyjsko-polski
Redakcja: I. H. Dworecki
Adres wydawniczy: Warszawa : Spółdzielnia Wydawnicza "Współpraca", 1950
839, [1] stron
Format: 14/20,5 cm
Nakład: 200 000 egzemplarzy
Masa: 900 g
Data wystawienia: 25.07.2025 r.
Książka jest w stanie wskazującym na wielokrotne używanie, twarda oprawa nieznacznie sfatygowana, lekko odklejona od szycia w wewnętrznej części, strony pożółkłe ze śladami wilgoci, w niektórych miejscach widnieją zaznaczenia długopisem.
an
Dietetyczna książka kucharska / pod redakcją Zofii Wieczorek-Chełmińskiej
Tytuł: Dietetyczna książka kucharska
Pod redakcją Zofii Wieczorek-Chełmińskiej
Wydanie: III
Nakład: 200 225 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich, 1986
586, [1] stron
Format: 14,5/20,5 cm
ISBN: 83-200-1186-8
Masa: 611 g
Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana, zawiera ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 25.08.2025
an
Literatura rosyjska w zarysie / Zbigniew Barański, Antoni Semczuk (red.)
Tytuł: Literatura rosyjska w zarysie
Redakcja: Zbigniew Barański, Antoni Semczuk
Wydanie: II
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwo Naukowe, 1976
834, [2] stron
Format: 14/20,5/5,5cm
Nakład: 10 375 egzemplarzy
Masa: 860 g
Data wystawienia: 12.11.2025 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
an
Słownik kieszonkowy polsko-rosyjski i rosyjsko-polski / I. Mitronowa, G. Sinicyna [1987]
Tytuł: Słownik kieszonkowy polsko-rosyjski i rosyjsko-polski
Autor: I. Mitronowa, G. Sinicyna
Adres wydawniczy: Moskwa : Wydawnictwo Russkij Jazyk, 1986
Wydanie 20
603, [5] stron
Format: 13,5/8,5/5 cm
Masa: 251 g
Data wystawienia: 12.02.2026r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną. Brudne obcięcia kart (widoczne na skanach).
An
Słownik kieszonkowy polsko-rosyjski i rosyjsko-polski (1965)
Tytuł: Słownik polsko-rosyjski, rosyjsko-polski
Opracowały: I. Mitronowa, G. Sinicyna, H. Lipkies
Wydanie: III
Adres wydawniczy: Moskwa : Wydawnictwo Sowietskaja Encykłopedija, 1965
490, [6] strona
Nakład: 350 000 egzemplarzy
Format: 8,5/13,5/5 cm
Masa: 227 g
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma twardą oprawę, nieznacznie sfatygowaną, uszkodzony, pęknięty grzbiet, na wyklejce przedniej okładki podpis byłego właściciela.
Data wystawienia: 13.02.2026r.
an
Słownik kieszonkowy polsko-rosyjski i rosyjsko-polski [1973]
Tytuł: Słownik polsko-rosyjski i rosyjsko-polski
Opracowały I. Mitronova, H. Sinicyna , H. Lipkies
Wydanie ósme uzupełnione
Adres wydawniczy: Moskwa : Wydawnictwo "Sowietskaja Encykłopedija", 1973
560 stron
Format: 9/13,5 cm
Masa: 220 g
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę, nieznacznie sfatygowaną, na wyklejce znajdują się odręczne zapiski wykonane ołówkiem. Strona tytułowa jest częściowo oddzielona od grzbietu, ostatnia strona numerowana nieznacznie rozdarta, odchodzi od grzbietu.
Data wystawienia: 03.06.2026 r.
AZŁ

