Tytuł: Инженерная графика [ Grafika inżynierska ] Autor: В.Е. Михайленко [ W.E. Mihajlenko ] Nakład: 25 000 egz. Adres wydawniczy: Kijów : Izdatelstvo Izdatelskovo Obiedinienia "Wyszcza szkola", 1985 295, [1] stron; Format: 22/18 cm Masa: 800 g. Data wystawienia: 17.04.2016 r. Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie.Posiada twardą okładkę. Posiada liczne, czarno-białe tablice i wykresy. Książka jest w języku rosyjskim.
Tytuł: Искусство Греции [ Sztuka Grecji ] / древний мир, средние века (2 tomy) Autor: В. М. Полевой Nakład: 25 000 egz. Adres wydawniczy: Moskwa : Izdatelstvo "Iskustvo", 1970 i 1973 327, [1] stron; 350 stron Format: 23/18 cm Masa: 2100 g. Data wystawienia: 10.04.2016 r. Książki są w dobrym, jak na książki używane, stanie. Posiadają twarde okładki i obwoluty. Obwoluty są częściowo naderwane. Posiadają liczne, czarno-białe fotografie i mapy. Książki są w języku rosyjskim.
Tytuł: Монтаж стальных конструкций [ Montaż kontrukcji stalowych ] Autor: П.П. Велихов [ P.P. Vielohov ] Nakład: 25 000 egz. Adres wydawniczy: Moskwa : Izdatelstvo literatury po stroitelstvu i arhitekturie, 1953 212, [1] stron; Format: 23/14 cm Masa: 400 g. Data wystawienia: 17.04.2016 r. Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie.Posiada sztywną okładkę. Posiada liczne, czarno-białe fotografie, tablice i wykresy. Książka jest w języku rosyjskim.
Adres wydawniczy: Bydgoszcz : Salon Biura Wystaw Artystycznych, 1970
strony są nienumerowane
Format: 17/19 cm
Masa: 60 g
Data wystawienia: 30.12.2015 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście, zabrudzona, zakurzona, brakuje kilku stron.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki, zawiera ilustracje w tekście, ma dołączoną dyskiekę.
Tytuł: Графика Пикассо [Grafika Picassa] Oprac. И. Г. Эренбург i М. В. Алпатов Adres wydawniczy: Москва : Wyd. Искусство, 1967 29 stron tekstu + 186, [1] stron ilustracji Format: 24,5/28 cm Masa: 898 g Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma twardą oprawę z obwolutą, zawiera liczne czarno-białe i kolorowe reprodukcje. Książka w całości w języku rosyjskim.
Adres wydawniczy: brak miasta wydania : brak nazwy wydawnictwa, brak roku wydania
strony są nienumerowane
Format: 20,5/21,5 cm
Masa: 170 g
Data wystawienia: 30.12.2015 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście.
Tytuł: Stanisław Lackowski : malarstwo, rysunek, grafika Autor: Anna Kroplewska-Gajewska Tłumaczenie: Joanna Przewięźlikowska Adres wydawniczy: Toruń : Muzeum Okręgowe w Toruniu, 2015 128 stron Format: 24/30,5 cm ISBN: 9788393328253 Masa: 1020 g Książka jest w idealnym stanie, jest nowa, ma twardą oprawę, jest wydrukowana na papierze kredowym, zawiera liczne kolorowe ilustracje. Data wystawienia: 15.02.2021 Ald.
Tytuł: Wojciech Jakubowski : rysunek, grafika, rzemiosło artystyczne Autor: Agata Rissmann Adres wydawniczy: Toruń : Muzeum Okręgowe w Toruniu, 2014 125, [2] stron Format: 30/24 cm ISBN: 978-83-933282-4-6 Masa: 926 g Książka jest w idealnym stanie, jest nowa, ma twardą oprawę, wydrukowana na papierze kredowym, zawiera kolorowe i czarno-białe ilustracje.
Tytuł: Zagadnienia maszyn przepływowych Wydawnictwo z okazji 40-lecia działalności naukowej Profesora Roberta Szewalskiego Instytut Maszyn Przepływowych Polskiej Akademii Nauk Nakład: 465 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwo Naukowe, 1968 1048, [2] stron Format: 24 / 17 cm
Książka jest w bardzo dobrym stanie, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki. Na obwolucie wpisany pisakiem numer 932.
Tytuł: Z Moskwy na obrzeża Autor: Władimir Czukanow Nakład: 30 000 egzemplarzy Adres wydawniczy: Moskwa : Wydawnictwo "Język Rosyjski", 1985 304 strony Format: 17,5/22 cm Masa: 785 g Książka jest w bardzo dobrym stanie, okładka lekko sfatygowana. Książka ma twardą oprawę obwolutę, posiada liczne ilustracje. Książka jest napisana w języku rosyjskim. Data wystawienia: 27.06.2019 Jus.
Tytuł: Zakochani Tytuł oryginalny: Влюбленные Autor: Leonid Iwanow 299, [5] stron Adres wydawniczy: Moskwa: Sowriemirennik, 1975 Wymiary: 16,5 / 10,7 cm Masa: 230 g Data dodania: 01.06.2017
Książka jest w stanie dobrym, jak na książkę używaną. Oprawiona jest w miękką okładkę. Książka jest napisana w języku rosyjskim. an.
Tytuł: выставка советской графики : каталог [Wystawa radzieckiej grafiki : katalog] Adres wydawniczy: brak, brak daty wydania 55 stron + 24 czarno-białe fotografie Format: 20/12,5 cm cm Masa: 250 g Data wystawienia: 18.01.2017 Katalog jest w dobrym stanie, okładka nieco sfatygowana i przybrudzona, zawiera czarno-białe fotografie. Książka napisana w języku rosyjskim.
Tytuł: Греческая терракота [ Grecka terakota ] Autor: Н.Н. Бритова [ N.N. Britowa ] Nakład: 10 000 egz. Adres wydawniczy: Moskwa : Izdatelstvo "Iskustvo", 1969 179, [1] stron; Format: 28/19 cm Masa: 1600 g. Data wystawienia: 17.04.2016 r. Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie.Posiada sztywną okładkę i podniszczoną obwolutę. Posiada liczne, czarno-białe fotografie i tablice. Książka jest w języku rosyjskim.
Tytuł: Звуковые знаки египетского письма как система [ Pismo w starożytnym Egipcie ] Autor: Н.С. Петровский [ N.S. Pietrowski ] Nakład: 2300 egz. Adres wydawniczy: Moskwa : Izdatelstvo "Nauka", 19878 165, [1] stron; Format: 22/15 cm Masa: 400 g. Data wystawienia: 07.08.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie. Posiada liczne tablice i wykresy. Do książki dodatkowo dołączonych jest kilkanaście tablic. Książka jest w języku rosyjskim.
Tytuł: известия министерства науки республики Казахстан 1997 [Aktualności Ministerstwa Nauki Republiki Kazachstanu 1997] Adres wydawniczy: Ałmaty, Wydawnictwo Fylym, 1997 Nakład: 400 egzemplarzy 91, [4] strony Format: 24/17 cm Masa: 156 g Data wystawienia: 20.01.2017 Książka jest w dobrym stanie, okładka nieco sfatygowana i przybrudzona. Książka napisana w języku rosyjskim.
Tytuł: книга об архитектуре [ Książka o architekturze] Autor: Nakład: 40650 egz. Adres wydawniczy: Moskwa : Izdatelstvo "Znanie", 1973 156, [1] stron; Format: 20/13 cm Masa: 350 g. Data wystawienia: 19.06.2016 r. Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie. Posiada liczne, czarno-białe fotografie. Książka jest w języku rosyjskim.
Tytuł: Колумбы каменного века [ Kolumbowie epoki kamienia ] Autor: А. Варшавский Nakład: 100 000 egz. Adres wydawniczy: Moskva : Izadatelstvo "Znanie", 1978 199, [1] stron Format: 20/13 cm Masa: 300 g. Data wystawienia: 10.04.2016 r. Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie.Lekkie zagięcie na okładce. Książka jest w języku rosyjskim.
Tytuł: Отражение в небе. Мифы Земли [Odbicie nieba. Mity Ziemii] Autor: P.W. Szczezlov Adres wydawniczy: Moskwa, Izdatelstvo "Nauka", 1986 Nakład: 300 000 egzemplarzy 107, [5] stron Format: 23/16,5 cm Masa: 168 g Data wystawienia: 30.01.2017
Książka jest w dobrym stanie, niewielkie rozdarcie przedniej okładki. Książka napisana w języku rosyjskim. Zawiera czarno-białe fotografie.
Tytuł: Wanda Wasilewska Autor: Adres wydawniczy: Moskwa : nazwa wydawcy, 1955 130, [2] stron Format: 20/13 cm Masa: 143 g Książka jest w bardzo dobrym stanie. Data wystawienia: 17.07.2019 Ald.
Tytuł: Maupassant : biografia krytyka Autor: Adres wydawniczy: Moskwa : nazwa wydawcy, 1951 233, [2] strony Format: 21/14 cm Masa: 295 g Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma twardą oprawę, fragmenty tekstu podkreślone ołówkiem. Data wystawienia: 17.07.2019 Ald.
Tytuł: Сообщениа государственного русского музея XI [Wiadomości z muzeum państwowego Rosji XI] Adres wydawniczy: Moskwa, Izobrazitelnoje iskustvo, 1976 Nakład: 5000 egzemplarzy 196, [3] strony Format: 26/20 cm Masa: 690 g Data wystawienia: 20.01.2017 Książka jest w dobrym stanie, okładka nieco sfatygowana. Książka napisana w języku rosyjskim. Posiada liczne czarno-białe ilustracje.
Tytuł: Bilans II wojny światowej [Bilanz des zweiten Weltkrieges : Erkenntnisse und Verpflichtungen fur die Zukunft, Hamburg 1953] Autor: Adres wydawniczy: Moskwa : Wydawnictwo, 1957 640 stron Format: 20,5/13,5 cm Masa: 625 g Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę, na kilku stronach fragmenty tekstu podkreślone na fioletowo, poza tym nie ma żadnych śladów użytkowania. Data wystawienia: 18.08.2019 Ald.
Tytuł: Сюрпризы моря [ Niespodzianki morskie ] Autor: Ж.- И. Кусто Nakład: 200 000 egz. Adres wydawniczy: Leningrad : Gidrometeoizdat, 1982 301, [1] stron Format: 25/17 cm Masa: 1100 g. Data wystawienia: 10.04.2016 r. Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie.Posiada twardą okładkę. Posiada liczne, kolorowe fotografie. Książka wydrukowana na papierze kredowym. Książka jest w języku rosyjskim.
Tytuł: Шахматы для начинающих [ Szachy dla początkujących] Autor: В.Н.Панов [ W.N. Panow ] Nakład: 100 000 egz. Adres wydawniczy: Moskwa : Izdatelstvo "Fiskultura i sport", 1951 127, [1] stron; Format: 23/15 cm Masa: 200 g. Data wystawienia: 19.06.2016 r. Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie.P Posiada liczne, czarno-białe fotografie i tablice. Książka jest w języku rosyjskim.
Tytuł: Książka w języku rosyjskim Autor: Adres wydawniczy: Moskwa : Wydawnictwo, 1953 371, [1] stron Format: 20,5/13,5 cm Masa: 413 g Książka jest dobrym stanie, ma twardą oprawę, pożółkły papier, żadnych śladów użytkowania. Data wystawienia: 14.10.2019 Ald.
Tytuł: Miasta i przemysł śląski w grafice XX weku : katalog wystawy Katowice, styczeń 1980 Adres wydawniczy: Katowice : Biblioteka Śląska, 1980 10 stron tekstu + 22 strony tablic Format: 21,5/19 cm Masa: 100 g Książka jest w bardzo dobrym stanie, wydrukowana na papierze kredowym, zawiera czarno-białe ilustracje (reprodukcje grafik). Data wystawienia: 06.01.2020 Ald.
Tytuł: Hodowla rybek akwariowych Tytuł oryginalny: Аквариумное рыбоводство Autor: M. N. Ilin Adres wydawniczy: Moskwa, Izdatelstwo Moskowckewo Uniwiersitieta, 1977 398, [2] stron Nakład: 100 000 Format: 22 / 14,5 cm Masa: 515 g Data wystawienia: 29.03.2017
Książka jest w stanie bardzo dobrym, jak na książkę używaną. Posiada niewielkie zniekształcenia na brzegach twardej okładki. Ksiażka jest w języku rosyjskim. An.
Tytuł: Katalog Chemika, tom I i II Nakład: 25000 egzemplarzy Adres wydawniczy: Moskwa : Gosudarstwiennoie Naucno-techniciekoie Wydawnictwo Chimicieckoi Literaturiy, 1951 895, [1], 1146 [4] strony Format: 13,5/20,5 cm Masa: 1893 g Książka jest w dobrym stanie, okładka lekko sfatygowana, papier pożółkły. Książka posiada twardą obwolutę, pochodzi ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczącą o tym pieczątkę na tylnej okładce od środka. Książka jest napisana w języku rosyjskim. Data wystawienia: 27.06.2019 Jus.
Tytuł: Przewodnik metodologiczny dla nauczycieli języka rosyjskiego jako języka obcego Autor: Witalij Kostomarow i Olga Mitrofanowa Wydanie III Adres wydawniczy: Moskwa : Wydawnictwo "Język Rosyjski", 1984 157, [3] strony Format: 12,5/20 cm Seria: Biblioteka Nauczyciela Języka Rosyjskiego Jako Języka Obcego Masa: 171 g Książka jest w dobrym stanie, okładka lekko sfatygowana, podpis byłego właściciela na stronie tytułowej. Książka jest napisana w języku rosyjskim. Data wystawienia: 27.06.2019 Jus.
Tytuł: Teksty wybrane Autor: Berdah Adres wydawniczy: Taszkent : Wydawnictwo CK Kompanii Uzbekistańskiej, 1984 104, [6] strony + tablice Format: 10/16 cm Masa: 82 g Książka jest w dobrym stanie, okładka lekko sfatygowana, papier pożółkły. Książka posiada kolorowe ilustracje na tablicach. Książka jest napisana w języku rosyjskim. Data wystawienia: 27.06.2019 Jus.
Tytuł: В природу с фотоаппаратом [ Fotografowanie przyrody] Autor: С.В. Мараков [ S.W.Marakov] Nakład: 100 000 egz. Adres wydawniczy: Moskwa : Izdatelstvo "Znanie", 1978 95, [1] stron; Format: 2-/15 cm Masa: 200 g. Data wystawienia: 19.06.2016 r. Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie.P Posiada liczne, czarno-białe i kolorowefotografie i tablice. Książka jest w języku rosyjskim.
Tytuł: Anglo-ruskij slovar po radioelektornikie [Angielsko-rosyjski słownik radioelektroniki) Autor: Dr. N.I. Dozorov Nakład: Adres wydawniczy: Moskva : Vojennoje Izdatelstvo Ministerstva Oborony Sojuza SSR, 1959 535, [1] stron Format: 21/14 cm Masa: 700 g. Data wystawienia: 29.03.2016 r. Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, lekko zabrudzna okładka. Posiada twardą okładkę.Książka jest w języku rosyjskim.
Tytuł: Anglo-rusko-niemecko-francuskij tolkovyj slovar po wyczyslitelnoj tehnikie [Angielsko-rosyjsko-niemiecko-francuski słownik techniki obliczeniowej ] Autor: red. A.A. Dorodnicyn Nakład: 33 500 egz. Adres wydawniczy: Moskva : Wydawnictwo "Russkij jazyk", 1978 415, [1] strona Format: 21/11 cm Masa: 680 g. Data wystawienia:19.03.2016 r. Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma twardą oprawę, nieznacznie sfatygowaną.Zawiera nieaktualną pieczątkę biblioteczną.
Tytuł: Astrofizyczne ilości / w jęz. rosyjskim Autor: C.W. Allen Adres wydawniczy: Moskwa: Izdatelstvo "Mir", 1977 Wydanie: III 446, [2] strony Format: 22/15 cm Masa: 572 g Data wystawienia: 09.02.2017 r. Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę. Książka w języku rosyjskim.
Tytuł: Balzac; zarys twórczości Tytuł oryginalny: Ьальзак. очерк творчества Autor: M. Jelizarova Nakład: 20000 egzemplarzy Adres wydawniczy: Gosudarstvennoje Izdatelstvo Hudożestvennoj Literatury, 1951 93, [3] Format: 13/20 cm Masa: 100 g Książka jest w stanie dobrym, jak na książkę używaną. Oprawiona jest w miękką okładkę. Książka jest napisana w języku rosyjskim. Data wystawienia 18.06.2018 r an
Tytuł: Bistabilność optyczna. Kontrola światła poprzez światło Tytuł oryginalny: Оптическая бистабильность. Управление светом с помощью света Autor: Hyatt M. Gibbs Adres wydawniczy: Moskwa: Izdatjestwo "Mir", 1988 ISBN:5-03-000952-3 518, [2] strony Nakład 3650 egz. Format: 22,2 /14,5 cm Masa: 660 g Data wystawienia: 27.04.2017 r.
Książka jest w bardzo dobrym stanie, jak na książkę używaną. Oprawiona jest w twardą okładkę. Książka w języku rosyjskim. Zawiera liczne wykresy oraz rysunki techniczne
Adres wydawniczy: Brześć : Brak nazwy wydanictwa, brak roku wdania
strony są nienumerowane
Format: 21/22 cm
Masa: 490 g
Data wystawienia: 29.11.2015 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera liczne ilustracje w tekście i na tablicach, jest napisana w języku polskim, rosyjskim, angielskim, hiszpańskim.
Tytuł: Bułgaria pytania i odpowiedzi Adres wydawniczy: Sofia-press, 1977 222, [2] strony Format: 20/14 cm Masa: 336 g Data wystawienia: 23.02.2017 r. Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie. Oprawiona jest w lekko sfatygowaną, miękką okładkę. Zawiera kolorowe oraz czarno-białe fotografie. Książka w języku rosyjskim.
Tytuł: Czarny Konsul Autor: Anatoli Winogradow Nakład: 1 200 000 egzemplarzy Adres wydawniczy: Mińsk, "Wyszejszaja Szkola", 1982 253, [1] stron Format: 20,5 / 14,5 cm Masa: 300 g Data wystawienia: 22.03.2017
Książka jest w stanie dobrym, jak na książkę używaną. Posiada niewielki przetarcia na brzegach twardej okładki, a także niewielkie zabrudzenia na poszczególnych stornach. Książka jest w języku rosyjskim. An.
Tytuł: Czynniki ewolucji / w jęz. rosyjskim Autor: I.I. Szmalgauzen Adres wydawniczy: Moskwa: Izdatelstvo Akademii Nauk Sojuza SSR, 1946 395, [1] strona Nakład: 8000 egz. Format: 22,5/14,5 cm Masa: 592 g Data wystawienia: 09.02.2017 r. Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę. Książka w języku rosyjskim. Książka została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
Tytuł: Drakon [ Floating Dragon ] Autor: Peter Straub Nakład: 50 000 egz. Adres wydawniczy: Sankt Petersburg : Kiedmen, 1994 524, [1] stron Format: 21/15 cm Masa: 600 g. Data wystawienia: 19.03.2016 r. Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma twardą oprawę, oraz nieznacznie sfatygowaną obwolutę. Zawiera czarno-białe ilustracje. Książka jest w języku rosyjskim.
Tytuł: Dramat i teatr Autor: Ranko Gawella Adres wydawniczy: Moskwa : nazwa wydawcy, 1976 198, [2] stron + tablice Format: 21/15 cm Masa: 347 g Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma twardą oprawę z obwolutą, zawiera czarno-białe ilustracje na tablicach, książka w całości w języku rosyjskim. Data wystawienia: 17.07.2019 Ald.
Tytuł: Dzieciństwo, Lata chłopięce, Młodość Autor: Lew Tołstoj Nakład: 100 000 egzemplarzy Adres wydawniczy: Moskwa : Wydawnictwo ""Hudożestwennaya Literatura", 1960 349, [3] strony Format: 13,5/20,5 cm Masa: 366 g Książka jest w dobrym stanie, okładka lekko sfatygowana, papier pożółkły, podpis byłego właściciela na stronie tytułowej. Książka jest napisana w jezyku rosyjskim. Data wystawienia: 27.06.2019 Jus.
Tytuł: Estetyka renesansu w dwóch tomach; tom II Tytuł oryginalny: Эстетика ренессанса в двух томах том 2 Redaktor: W. P. Szestakow Opracowanie fotograficzne: Adres wydawniczy: Moskwa: Izdatielstwo "Iskusstwo", 1981 639, [1] strony Nakład 25 000 egz. Format: 24,8 / 17,5 cm Masa: 1450 g Data wystawienia: 28.04.2017 r.
Książka jest w stanie bardzo dobrym, jak na książkę używaną. Oprawiona jest w twardą okładkę, która w części przedniej jest nieznacznie odkształcona. W książce znajdują się czarno-białe ilustracje oraz liczne zielone zdobienia. Książka jest w języku rosyjskim.
Tytuł: Fotografia kolorowa Autorzy: L. F. Artioszyn, G. Je. Szubina, S. M. Antonow, H. I. Kirillow, A. Jo. Liewitan, W. W. Mikosza, B. F. Plużnikow Wydanie II Nakład 1 000 Adres wydawniczy: Moskwa, Gosudarstwiennoje Izdatielctwo "Iskucctwo", 1961 228, [39] stron Format: 20 / 13 cm Masa: 280 g Data wystawienia: 29.03.2017
Książka jest w stanie dobrym, jak na książkę używaną. Posiada niewielki przetarcia na brzegach miękkiej okładki. Książka jest w języku rosyjskim. An.
Tytuł: French painting of the 20th century : Pushkin Museum of Fine Arts Collection. Moscow
Brak autora
Adres wydawniczy: Leningrad : Aurora Art Publishers, 1972
strony są nienumerowane
Format: 27/34,5 cm
Masa: 1280 g
Data wystawienia: 16.08.2018 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, jest napisana w języku rosyjskim.
Adres wydawniczy: Moskwa: Gasuderstvennoe Energeticzeskoe Izdatelstvo, 1953 206, [2] strony Nakład: 6000 egz. Format: 23/15 cm Masa: 310 g
Data wystawienia: 14.02.2017 r. Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie. Posiada sztywną okładkę, nieznacznie sfatygowaną. Książka w języku rosyjskim. Książka została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
Adres wydawniczy: Brak miasta wydania : Stredisko Statni Pamatkove Pece A Ochrany Prirody Stredoceskeho Kraje, 1968
strony są nienumerowane
Format: 20,5/21,5 cm
Masa: 100 g
Data wystawienia: 18.11.2015 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, jest napisana w języku czeskim, rosyjskim, niemieckim, angielskim.
Tytuł: Kompleksowa metoda elementów brzegowych Adres wydawniczy: Moskwa, Izdatjelstwo "Mir" 303 strony Nakład: 9000 egz. Format: 22/15 cm Masa: 424g Data wystawienia: 21.02.2017 r. Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie. Oprawiona jest w sztywną okładkę. Książka napisana jest w języku rosyjskim.
Tytuł: Konchalovsky : Master of World Painting Adres wydawniczy: Leningrad : Aurora Art Publishers, 1973 51, [5] stron + tablice Format: 24,5 x 32 cm Masa: 868 g Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana obwoluta. Kolorowe ilustracje na tablicach. Książka napisana jest w języku rosyjskim i angielskim.
Wspaniały, pięknie wydany album z reprodukcjami dzieł.
Tytuł: Książka w języku rosyjskim Autor: Adres wydawniczy: Moskwa : Wydawnictwo, 1952 108, [3] stron Format: 14,5/22 cm Masa: 130 g Książka jest dobrym stanie, lekko sfatygowana okładka, poza tym żadnych śladów użytkowania. Data wystawienia: 15.12.2018 Ald.
Tytuł: Książka w języku rosyjskim Autor: Adres wydawniczy: Moskwa : Wydawnictwo, 1954 117, [3] stron Format: 13/20,5 cm Masa: 201 g Książka jest dobrym stanie, ma twardą oprawę, na stronie tytułowej podpis odręczny, poza tym żadnych śladów użytkowania. Data wystawienia: 24.09.2019 Ald.
Tytuł: Książka w języku rosyjskim Autor: Adres wydawniczy: Moskwa : Wydawnictwo, 1954 161, [3] stron + tablice Format: 20,5/13,5 cm Masa: 275 g Książka jest dobrym stanie, ma twardą oprawę, zawiera czarno-białe ilustracje na tablicach, pożółkły papier, żadnych śladów użytkowania. Data wystawienia: 14.10.2019 Ald.
Tytuł: Książka w języku rosyjskim (Słownik hiszpańsko-rosyjski) Adres wydawniczy: Moskwa : Wydawnictwo, 1954 943, [1] strony Format: 20,5/13 cm Masa: 903 g Książka jest dobrym stanie, ma twardą oprawę, pożółkły papier, żadnych śladów użytkowania. Data wystawienia: 14.10.2019 Ald.
Tytuł: Teatr Autor: Adres wydawniczy: Moskwa : Wydawnictwo, 1958 249, [2] stron + tablice Format: 21/14 cm Masa: 359 g Książka jest dobrym stanie, ma twardą oprawę z obwolutą, zawiera czarno-białe ilustracje na tablicach,obwoluta lekko sfatygowana, poza tym żadnych śladów użytkowania. Data wystawienia: 28.09.2019 Ald.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest zabrudzona, zawiera ilustracje w tekście, jest napisana w języku rosyjskim, na stronie tytułowej jest podpis byłego właściciela.
Tytuł: Микельанджело [ Michał Anioł ] Autor: А. Губер Nakład: 20 000 egzemplarzy Adres wydawniczy: Moskwa : Iskustvo, 1953 197, [3] strony Format: 26 / 19 cm Masa: 790 g Data wystawienia: 18.01.2017 Książka jest w dobrym stanie, zawiera czarno-białe ilustracje, posiada twardą oprawę, nieco sfatygowaną.Książka napisana w języku rosyjskim.
Adres wydawniczy: Trieste : Bruno Fachin Editore, 2010
64 strony
Format: 17,5/24 cm
ISBN: 8885289789
Masa: 250 g
Data wystawienia: 10.02.2021 r.
Przewodnik jest w bardzo dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje zawiera tłumaczenie na język rosyjski, czeskim i węgierskim.
Tytuł: Monety Olvi Autor: P.O. Karyszkowskij Nakład: 18 000 egz. Adres wydawniczy: Kijów : Naukowa dumka, 1988 167, [1] stron Format: 212/15 cm Masa: 500 g. Data wystawienia: 29.03.2016 r. Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie. Zawiera czarno-białe ilustracje i tablice. Książka jest w języku rosyjskim.
Tytuł: Moscow Adres wydawniczy: Moscow : Foreign Languages Publishing House, [brak daty wydania, ok. 1980?] 36 kolorowych fotografii Format: 11,5/16,5 cm Masa: 150 g Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę, w którą wklejona jest rozkładana harmonijka z fotografiami, na odwrocie każdej strony jest opis w językach: rosyjskim, angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim i arabskim. Oprócz tego jest też krótka informacja o mieście Moskwa w w/w językach. Data wystawienia: 03.04.2021 Ald.
Tytuł: Mumu Tytuł oryginalny: Муму Autor: Iwan Serigiejewicz Turgenjew Adres wydawniczy: Moskwa, Izdatelstvo "Russkij Jazyk", 1975 87, [1] Format: 10,5/17,5 cm Masa: 70 g Książka jest w dobrym stanie, jak na książkę używaną. Mam miękką, lakierowaną okładkę, która jest lekko sfatygowana. Jest to książka z tekstem utworu oryginalnego w języku rosyjskim, z przedmową, komentarzem i słowniczkiem w języku niemieckim. Data wystawienia: 18.06.2018 r. an.
Tytuł: Muzeum-mieszkanie A. S. Puszkina Tytuł oryginalny: Музей-квартира А. С. Пушкина Autor: Nina Iwanowna Goller Opracowanie graficzne: D. M. Plaksina Zdjęcia: W. A. Stukalow Adres wydawniczy: Leningrad, Izdatelstwo "Awrora", 1983 210, [2] stron Format: 20,5 / 15 cm Masa: 530 g Data wystawienia: 30.03.2017
Książka jest w stanie bardzo dobrym, jak na książkę używaną. Ślady użytkowania widnieją jedynie na ozdobnym opakowaniu książki. Książka jest napisana w pięciu językach: rosyjskim, niemieckim, angielskim, francuskim oraz hiszpańskim. An.
Tytuł: O studiowaniu artystycznym mistrzostw literackich Autor: G. E. Amitirow Adres wydawniczy: Moskwa : nazwa wydawcy, 1951 61, [2] stron Format: 19,5/13 cm Masa: 67 g Książka jest w bardzo dobrym stanie. Data wystawienia: 17.07.2019 Ald.
Tytuł: Obrazy Rubensa w Ermitażu Tytuł oryginalny: Картины Рубенса в Эрмитаже / Rubens' paintings in The Hermitage Museum Autor: Marija Jakowliewna Warszawskaja Opracowanie fotograficzne: L. Tarasowa, L. Diegtieba Adres wydawniczy: Leningrad: Izdatjelstwo "Awrora", 1975 ISBN:5-03-000952-3 318, [2] strony Nakład 20 000 egz. Format: 24,6 / 20,7 cm Masa: 1110 g Data wystawienia: 27.04.2017 r.
Książka jest w bardzo dobrym stanie, jak na książkę używaną. Oprawiona jest w twardą okładkę. Książka w języku rosyjskim i angielskim. Zawiera liczne kolorowe oraz czarno-białe fotografie.
Tytuł: Persian Art : In the collection of the Museum of oriental art
Opracowanie: S. Maslenitsyna
Adres wydawniczy: Leningrad : Aurora Art Publishers, 1975
198, [1] stron
Format: 24/28,5cm
Masa: 1140 g
Data wystawienia: 25.04.2018 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, jest napisana w języku angielskim i rosyjskim,
Tytuł: Problemy życia, małżeństwa i rodziny Adres wydawniczy: Wilno, Izdaciestvo "Mintis", 1970 246, [2] strony Nakład: 8000 egz. Format: 23/17,5 cm Masa: 376 g Data wystawienia: 17.02.2017 r. Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę. Książka w języku rosyjskim.
Tytuł: Przebieg wysokiej jakości półmikroanalizy chemicznej Wydanie: W. N. Aleksew Nakład: 10 000 egzemplarzy Adres wydawniczy: Moskwa/Leningrad : Państwowe Naukowo-techniczne Wydawnictwo Literatury Chemicznej, 1950 409 strony Format: 15/22 cm Masa: 507 g Książka jest w dobrym stanie, okładka lekko sfatygowana, papier pożółkły. Książka jest napisana w języku rosyjskim. Data wystawienia: 27.06.2019 Jus.
Tytuł: Radiotechnika niskich temperatur Adres wydawniczy: Moskwa, Izdatjelstwo "Sobjetskoje Radio" 368 stron Nakład: 8300 egz. Format: 20,5/13,5 cm Masa: 354g Data wystawienia: 21.02.2017 r. Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie. Oprawione jest w sztywną okładkę. Książka napisana jest w języku rosyjskim.
Tytuł: Reguła faz. Z zarysami podstaw termodynamiki Tytuł oryginalny: Правило фаз. С изложением основ термодинамики Autor: W. P. Drebing, J. A. Kalaszhikow Nakład: 7000 egzemplarzy Adres wydawniczy: Moskwa: Izdaciestvo Maskovskogo Univercitieta, 1964 454, [2] Format: 15/22cm Masa: 620 g
Książka jest w dobrym stanie, mam twardą oprawę, która jest lekko sfatygowana. W książce zawarte są czarno-białe wykresy. Książka jest napisana w języku rosyjskim. Data wystawienia: 18.06.2018 r. an.
Adres wydawniczy: Budapeszt : Cartographia, brak roku wydania
118, [15] stron
Format: 14,5/26,5 cm
Masa: 310 g
Data wystawienia: 05.03.2017 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera mapy, jest napisana w języku angielskim, węgierski, rosyjskim, niemieckim.
Tytuł: Romain Rolland Tytuł oryginalny: Ромен Роллан Autor: T. Motyleva Nakład: 100 000 egzemplarzy Adres wydawniczy: Moskwa: Izdaciestvo Molodaja Gwardija, 1969 378, [6] Format: 20,5/13,5 cm Masa: 430 g Seria: Życie Wybitnych Ludzi
Książka jest w dobrym stanie, mam twardą oprawę, która jest lekko sfatygowana. W książce zawarte są czarno-białe fotografie i ilustracje. Książka jest napisana w języku rosyjskim. Data wystawienia: 18.06.2018 r. an.
Tytuł: Rozmówki rosyjsko-litewskie Autor: V. Staszaitiene Nakład: 15 000 egzemplarzy Adres wydawniczy: Wilno : Walstybine Politines Ir Mokslines Literaturos Leidykla, 1961 325, [1] strony Format: 14,5/11,5 cm Masa: 202 g Książka jest w dobrym stanie, okładka lekko sfatygowana, papier pożółkły. Książka ma twardą oprawę obwolutę, pochodzi ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczącą o tym pieczątkę od środka na tylnej okładce. Książka jest napisana w języku rosyjskim. Data wystawienia: 27.06.2019 Jus.
Tytuł: Rozmówki rosyjsko-litewskie Autor: W. P. Staszajtjenie Nakład: 15 000 egzemplarzy Adres wydawniczy: Vilnius, 1961 325, [5] strony Format: 11,5 / 14,5 cm Masa: 210 g Data wystawienia: 16.03.2017
Książka jest w stanie dobrym, jak na książkę używaną. Posiada niewielkie przetarcia na brzegach twardej okładki. An.
Tytuł: Ruszaj w drogę Autor: Anna Jegoroba i Anna Spagis Nakład: 10 300 egzemplarzy Adres wydawniczy: Moskwa : Wydawnictwo "Język Rosyjski", 1984 61, [1] strony Format: 14,5/21,5 cm Masa: 85 g Książka jest w dobrym stanie, okładka lekko sfatygowana, posiada podpis byłego właściciela na stronie tytułowej. Książka jest napisana w języku rosyjskim. Data wystawienia: 27.06.2019 Jus.
Tytuł: Skarby Muzeum Brytyjskiego Redaktor: Wladimir Lukonin Adres wydawniczy: Moskwa, Izdatjelstwo "Planeta" Fotografie zaczerpniętę z archiwum Muzeum Brytyjskiego 316, [1] strony Format: 22,5/16 cm Masa: 760g Data wystawienia: 21.02.2017 r. Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie. Oprawiona jest w sztywną okładkę. Książka napisana jest w języku rosyjskim.
Tytuł: Słownik telewizyjny angielsko - rosyjski / English - Russian television dictionary Autor: L.P. German - Prosorova Adres wydawniczy: Moskwa: Fizmatgiz, 1960 429, [3] strony Nakład: 25 000 egz. Format: 17/11 cm Masa: 376 g Data wystawienia: 10.02.2017 r. Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę. Książka w języku rosyjskim.
Tytuł: Socjologiczne badania zagadnień demografii, rodziny i zdrowia Materiały z konferencji naukowej krajów bałtyckich : Połąga, październik 1987 r.
Adres wydawniczy: Wilno: Instytut Filozofii, Socjologii i Prawa Akademii Nauk Litwy, 1987 Redaktor: L. Czornaja 343, [1] stron Nakład: 700 egz. Format: 20/14 cm Masa: 378 g
Data wystawienia: 10.02.2017 r. Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie. Książka w języku rosyjskim. Książka została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
Tytuł: Sovetskoje Tankovyje Wojska 1941-1945 [Sowieckie siły pancerne 1941-1945] Autor: Nakład: 25 000 egz. Adres wydawniczy: Moskva : Vojennoe Izdatelstvo Ministerstwa Oborony SSSR , 1973 332, [1] stron Format: 21/14 cm Masa: 900 g. Data wystawienia: 04.04.2016 r. Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie.Zawiera wiele kolorowych map i czarno-białych fotografii. Posiada twardą okładkę. Książka jest w języku rosyjskim.
Tytuł: Stosunki rosyjsko - angielskie za czasów Piotra I Autor: L.A. Nikiforov
Adres wydawniczy: Moskwa: Gosudarctvennoe Izdatelstvo Politicheskoj Literatury, 1950 276, [2] strony Nakład: 25 000 egz. Format: 20/13 cm Masa: 364 g
Data wystawienia: 14.02.2017 r. Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie. Posiada sztywną okładkę. Książka w języku rosyjskim. Dołączona jest do niej mapa. Książka została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
Tytuł: Szekspir; dramat artysty Tytuł oryginalny: Шекспир; Ремесло драматурга. Autor: A. Anikst Nakład: 10 000 egzemplarzy Adres wydawniczy: Moskwa, Sovetskij pisatel, 1974 607, [1] Format: 13/20,5 cm Masa: 630 g Książka jest w dobrym stanie, mam twardą, lekko sfatygowaną oprawę, której rogi są nieznacznie zagięte. Książka jest napisana w języku rosyjskim. Data wystawienia: 15.06.2018 an.
Tytuł: Sztuka Mordowi Opracowanie treści: N. A. Kosiniec / N. I. Szybakowa Fotografie oraz opracowanie graficzne: J. K. Dmitrijewa / N. J. Riewizowa Nakład: 20 000 egzemplarzy Adres wydawniczy: Sarańks: Mordowckoje Kniżnoje Izdatjelctvo, 1984 189, [3] strony Format: 23,5 / 21 cm Masa: //// Data wystawienia: 13.03.2017
Książka ma oznaki użytkowania. Uszkodzony grzbiet i rogi twardej okładki. Książka jest w języku rosyjskim. An.
Tytuł: The Decorative and Applied Art of Turkmenia
Praca zbiorowa
Adres wydawniczy: Leningrad : Aurora Art Publishers, 1976
172, [3] stron
Format: 22,5/28 cm
Masa: 890 g
Data wystawienia: 09.07.2018 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, jest napisana w języku angielskim i rosyjskim, jest opakowana w pudełko kartonowe.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje na tablicach, tekst jest napisana w języku litewskim, rosyjskim, angielskim, niemieckim.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, jest naddarta na grzbiecie, zawiera ilustracje w tekście, jest napisana w języku litewskim, rosyjskim, niemieckim i angielskim.
Adres wydawniczy: Leningrad : Aurora Art Publishers, 1973
241, [3] strony
Format: 21,5/27 cm
Seria: "Russian Painters "
Masa: 1070 g
Data wystawienia: 11.07.2020 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, jest napisana w języku angielskim, francuskim, niemieckim, rosyjski, na stronie tytułowej jest podpis byłego właściciela, jest opakowana w kartonowe pudełko.
Tytuł: Współczesna literatura angielska Autor: Adres wydawniczy: Moskwa : Wydawnictwo Uniwersytetu Moskiewskiego, 1963 122, [2] strony Format: 20/13 cm Masa: 119 g Książka jest w dobrym stanie, nie ma żadnych śladów użytkowania. Data wystawienia: 18.08.2019 Ald.
Tytuł: XXX Międzynarodowe targi książki Warszawa 22-27.5.1985
Brak autora
Adres wydawniczy: Warszawa : AGPOL Przedsiębiorstwo Reklamy i Wydawnictw Handlu Zagranicznego, 1985
166, [2] stron + mapy
Format: 12/22,5 cm
Masa: 260 g
Data wystawienia: 20.02.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje na tablicach, kilka kartek jest dziurawych (pogryzionych), zawiera tłumaczenie na język angielski i rosyjski.
Tytuł: Historia muzeum "Grunes Gewolbe" Adres wydawniczy: 1989 119, [1] stron Format: 16,5/23,5 cm Masa: 396 g Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma twardą oprawę, jest wydrukowana na papierze kredowym, zawiera liczne kolorowe ilustracje, całość tekstu w języku rosyjskim. Data wystawienia: 02.07.2021 Ald.
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwa Techniczne, 1955
132, [3] stron
Format: 15/21 cm
Nakład: 3 134 egzemplarzy
Masa: 150 g
Data wystawienia: 18.12.2017 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, na stronie tytułowej jest pieczątka byłego właściciela.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest napisana w języku niemieckim, na niektórych stronach są podkreślenia pisakiem/zakreślaczem.
Tytuł: Części maszyn, część I Autor: Witold Korewa Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwo Naukowe, 1969 201 [1] stron Format: 17 / 24 cm Masa: 322 g Książka jest w dobrym stanie, posiada okładkę sfatygowaną, pobrudzoną. W środku kilka elementów zapisanych ołówkiem. Liczne wzory, ilustracje w tekście. Data wystawienia: 1.07.2021 Zos.
Tytuł: Dozór techniczny w kolejnictwie : spawanie gazowe Autorzy: inż. Stefan Bielecki, mgr inż. Erwin Leśniak Wydanie: I Nakład: 3 000 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Komunikacji i Łączności, 1984 175, [1] stron Format: 17/24,5 cm ISBN: 83-206-0457-5 Masa: 272 g Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana, zawiera ilustracje w tekście, na stronie tytułowej dedykacja dla byłego właściciela, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki. Data wystawienia: 11.05.2019 Ald.
Tytuł: Katalog SWW 0918-3 : Urządzenia centralnego smarowania
Opracowanie: Władysław Naumowicz
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Przemysłu Maszynowego, 1980
różna numeracja stron
Format: 25,5/20 cm
Nakład: 8 030 egzemplarzy
Masa: 380 g
Data wystawienia: 31.10.2019 r.
Katalog jest w dobrym, jak na używany, stanie, ma sztywną okładkę, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, został wycofany ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
Tytuł: Maszynoznawstwo Autor: Zbigniew Orlik Wydanie: XII Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, 1979 427, [1] strony Format: 17/24,5/3 cm Nakład: 50 180 egzemplarzy ISBN: 8302009229 Masa: 677 g Data wystawienia: 17.12.2025 r. Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, przybrudzoną, przetartą na krawędziach. Wewnątrz rozszycie pomiędzy stronami 2-3 oraz 426-427. Strona 426 porysowana długopisem. Pożółkłe kartki wewnątrz. Asi
Tytuł: Maszyny cyfrowe w badaniach naukowych Autor: Harold Borko Tłumaczyli mgr inż. Lesław Niemczycki, mgr Bohdan Chwedeńczuk Wydanie: I Nakład: 3210 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Naukowo-Techniczne, 1969 402, [2] strony Format: 24 / 17 cm Seria Przetwarzanie Informacji i Maszyny Matematyczne
Książka jest w dobrym stanie, ma twarda oprawę, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
Tytuł: Maszyny do robót wykończeniowych w budownictwie Autorzy: Alfred Wiślicki, Zdzisław Chodowiec, Józef Lichnowski Wydanie: I Nakład: 3 170 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Arkady, 1967 243, [4] strony Format: 15,5/21 cm Masa: 369 g Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana, twarda okładka. Czarno-białe ilustracje w tekście. Data wystawienia: 22.03.2019 Ald.
Tytuł: Mechaniczne wzmacnianie powierzchni części maszyn Autor: Doc. dr inż. Romuald Kolman Wydanie: I Nakład: 3190 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Naukowo-Techniczne, 1965 166, [1] stron Format: 24 / 17 cm Seria Nowa Technika Zeszyt 51
Książka jest w bardzo dobrym stanie, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczącą o tym pieczątkę.
Tytuł: Mechanika ogólna Autor: Arkadiusz Piekara Wydanie: III niezmienione Nakład: 10 000 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwo Naukowe, 1967 384 strony Format: 24 / 17 cm
Książka jest w dobrym stanie, ma twarda oprawę, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
Tytuł: Obrabiarki Autor: Zbigniew Jaworski Wydanie: I Nakład: 20 200 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwa Szkolnictwa Zawodowego, 1964 502, [2] strony Format: 17/24/3 cm Masa: 794 g Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę, dość sfatygowaną, przybrudzoną, przetartą na krawędziach, zawiera ilustracje tekście, strona tytułowa przerwana i sklejana taśmą. Wewnątrz pożółkłe kartki, książka odchodzi od grzbietu, rozklejenie pomiędzy stronami 496-497. Data wystawienia: 18.12.2025 Asi
Tytuł: Obrabiarki Część I Autorzy: Emanuel Jurczak Wydanie: trzecie poprawione Nakład: 2025 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Politechniki Warszawskiej, 1971 307] stron Format: 24 / 17 cm
Książka jest w dobrym stanie, lekko sfatygowana okładka
Tytuł: Pneumatyka obrabiarkowa i przyrządowa : katalog Autorzy: Kajetan Kajetanowicz, Stanisław Wysocki Wydanie: I Nakład: 6 070 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Przemysłu Maszynowego "WEMA", 1971 333, [2] strony Format: 17/24 cm Masa: 581 g Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki. Data wystawienia: 17.11.2017 Ald.
Adres wydawniczy : Warszawa : Wydawnictwa Naukowo-Techniczne, 1973
912, [2] strony
Format: 15/21 cm
Nakład: 20 210 egzemplarzy
Masa: 980 g
Data wystawienia: 02.10.2020 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Przemysłu Maszynowego "WEMA", 1983
227 stron
Format: 17/25 cm
Nakład: 1040 egzemplarzy
Masa: 490 g
Data wystawienia: 17.01.2018 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
Tytuł: Skrócony słownik mechaniczny polsko-angielski Autorzy: S. Czerni, M. Skrzyńska Wydanie: I Nakład: 4 190 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwo Naukowe, 1960 185, [2] stron Format: 15 x 21 cm Masa: 252 g
Data wystawienia: 08.03.2015
Książka jest w dobrym stanie. Ma twardą okładkę i lekko sfatygowaną obwolutę. Książka została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i posiada świadczące o tym pieczątki.
Adres wydawniczy: Bydgoszcz : Wydawnictwo Uczelniane Akademii Techniczno-Rolniczej, 1989
106 stron
Format: 17/24 cm
Nakład: 300 egzemplarzy
Masa: 200 g
Data wystawienia: 14.03.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, zawiera ilustracje w tekście, na stronie tytułowej jest podpis byłego właściciela, przednia okładka jest porysowana długopisem.
Tytuł: Urządzenia grzewcze dane techniczne i zastosowanie : część II Pompy centralnego ogrzewania zbiorniki
Autor: Roman Wichowski, Marian Zborowski
Wydanie: IV
Adres wydawniczy: Gdańsk : Wydawnictwo Politechniki Gdańskiej, 1993
234 strony
Format: 17/24 cm
Nakład: 315 egzemplarzy
Masa: 420 g
Data wystawienia: 07.04.2020 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
Tytuł: Urządzenia grzewcze dane techniczne i zastosowanie : część III Armatura, grzejniki i rury centralnego ogrzewania
Autor: Roman Wichowski, Marian Zborowski
Wydanie: II
Adres wydawniczy: Gdańsk : Wydawnictwo Politechniki Gdańskiej, 1993
184 strony
Format: 17/24 cm
Nakład: 415 egzemplarzy
Masa: 330 g
Data wystawienia: 07.04.2020 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
Tytuł: Ogrzewanie i wentylacja Wydanie: I Nakład: 4 170 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Arkady, 1982 308 stron Format: 16,5/23,5 cm Seria: Nowa Technika Inżynierii Sanitarnej ISBN: 83-213-3058-4 Masa: 486 g Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka. Książka została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i posiada świadczące o tym pieczątki. Data wystawienia: 06.04.2019 Ald.
Tytuł: Ogrzewanie i wentylacja Nakład: 5 170 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Arkady, 1980 306, [1] stron Format: 16,5/23,5 cm Seria: Nowa Technika Inżynierii Sanitarnej ISBN: 83-213-2952-7 Masa: 423 g Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka. Książka została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i posiada świadczące o tym pieczątki. Data wystawienia: 06.04.2019 Ald.
Tytuł: Ogrzewanie i wentylacja Wydanie: I Nakład: 8 170 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Arkady, 1976 149, [3] stron Format: 16,5/23,5 cm Seria: Nowa Technika Inżynierii Sanitarnej Masa: 228 g Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka. Książka została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i posiada świadczące o tym pieczątki. Data wystawienia: 06.04.2019 Ald.
Tytuł: Socjalistyczni inżynierowie w drodze do menedżeryzmu : reforma gospodarcza lat 80. i 90. Autor:Maria Nawojczyk Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Rozprawy Wydanie I Nakład 250 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Toruń : Wydawnictwo Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, 1996 176, [1] stron Format: 20 / 14 cm ISBN: 83-231-0785-8 Seria:
Tytuł: Wodociągi i kanalizacja 9 : Nowa Technika w Inżynierii Sanitarnej
Praca zbiorowa
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Arkady, 1978
330, [1] stron
Format: 24/17 cm
Nakład: 5 170 egzemplarzy
Masa: 500 g
Data wystawienia: 10.04.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
Tytuł: Wodociągi i kanalizacja 7 : Nowa Technika w Inżynierii Sanitarnej
Praca zbiorowa
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Arkady, 1977
275, [1] stron
Format: 24/17 cm
Nakład: 6 170 egzemplarzy
Masa: 440 g
Data wystawienia: 10.04.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
Tytuł: Wodociągi i kanalizacja 13 : Nowa Technika w Inżynierii Sanitarnej
Praca zbiorowa
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Arkady, 1981
227, [1] stron
Format: 24/17 cm
Nakład: 5 180 egzemplarzy
Masa: 360 g
Data wystawienia: 10.04.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
Tytuł: Wodociągi i kanalizacja 15 : Nowa technika w inżynierii sanitarnej
Autor: Paca zbiorowa
Adres wydawniczy: Warszawa : Arkady, 1982
331, [1] stron
Format: 24/17 cm
Nakład: 6 170 egzemplarzy
Masa: 560 g
Data wystawienia: 14.04.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
Tytuł: Poradnik inżyniera i technika budowlanego Tom 1 część 2 : Fizyka, Chemia Praca zbiorowa Wydanie: III Adres wydawniczy: Warszawa : Arkady, 1977 655 stron Format: 21/14,5/3,5 cm Nakład: 21 250 egzemplarzy Masa: 726 g Data wystawienia: 08.11.2025r. Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, przybrudzoną, zawiera ilustracje w tekście, została wycofana ze zbiorów urzędowych i ma świadczące o tym pieczątki (dwie pieczątki na stronie tytułowej). Pożółkłe kartki w środku. Asi
Tytuł: Automatyzacja obliczeń inżynierskich na przykładzie budowy statków Autor: Mieczysław Brewka Nakład: 21 025 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Informatyki, 1973 26 stron Format: 14,5 x 21 cm Seria: Telewizyjny Kurs Informatyki Masa: 42 g Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka. Syl.
Tytuł: Dyfuzja wilgoci i deformacje skurczowe w betonie : Studia z zakresu inżynierii Nr 11
Autor: Janusz Kasperkiewicz
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwo Naukowe, 1972
128, [1] stron
Format: 17/24 cm
Nakład: 320 egzemplarzy
Masa: 230 g
Data wystawienia: 26.01.2017 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, trochę zabrudzona, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
mar
Świetna książka z zakresu budownictwa, doskonała lektura dla inżynierów.
Tytuł: Dynamika maszyn : Modelowanie i analiza dynamiczna wirników : Modelowanie układów podlegających zdarzeniom Autor: Praca zbiorowa Adres wydawniczy: Wrocław : Zakład Narodowy im. Ossolińskich - Wydawnictwo, 1979 348 stron Format: 20/14,5 cm Masa: 542 g ISBN: 8304002671 Książka jest w dobrym stanie, posiada miejscowe otarcia okładki, przykurzenia boków stron oraz pieczątkę biblioteczną na stronie tytułowej oraz na wewnętrznej stronie okładki. Dodatkowo tamże znajduje się rozległa plama od kawy. Poza tym brak innych widocznych śladów użytkowania. Egzemplarz pobiblioteczny. Data wystawienia: 17.12.2021 Ale.
Tytuł: Maszyny ceramiczne Autor: Bolesław Stefan, Marian Mikoś, Eugeniusz Mirecki Adres wydawniczy: Łódź-Warszawa-Kraków : Państwowe Wydawnictwo Naukowe, 1962 Wydanie I 387 stron Format: 24/17 cm Masa: 620 g Książka jest w dobrym stanie, posiada podpis poprzedniego właściciela na stronie tytułowej, pieczątkę na wewnętrznej stronie tylnej części okładki, pożółkłe i przykurzone strony, otarte rogi, krawędzie i brzeg okładki, który dodatkowo jest uszczerbiony przy górnej i dolnej jego części. Zawartość nienaruszona. Data wystawienia: 29.12.2021 Ale.
Tytuł: Nadwytrzymałość Metali Autor: M. Ch. Rabinowicz Tłumaczył: Stanisław Kocańda Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Naukowo-Techniczne, 1964 Wydanie pierwsze Nakład: 3700 egzemplarzy 187, [1] stron Format: 14,6 / 20,6 cm Masa: 276 g Książka jest w dobrym stanie, okładka jest lekko przybrudzona. W środku książka jest w dobrym stanie, posiada liczne czarno-białe fotografie i ilustracje w tekście. Niektóre strony lekko odklejają się od brzegu. W środku książka posiada ślady po długopisie, niektóre strony są lekko zabrudzone. Data wystawienia: 29.12.2021 Zos.
Tytuł: Obliczenia dynamiki napędów maszyn Autorzy: W.L. Wejc, A.E. Koczura, A.M. Martynienko Przełożył: dr. inż. Andrzej Olas Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Naukowo-Techniczne, 1975 298 [1] stron Format: 16,5 / 24 cm Masa: 438 g Książka jest w dobrym stanie, okładka jest lekko sfatygowana. W środku książka jest w dobrym stanie, posiada liczne czarno-białe ilustracje w tekście. Na stronie tytułowej i ostatniej posiada nieaktualną pieczątkę z Biblioteki Technicznej w Rypinie. data wystawienia: 23.08.2021 Zos.
Tytuł: Eksploatacja magnetofonu Autor: Jerzy Brdulak Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Komunikacji i Łączności, 1979 Wydanie: I Nakład: 30 225 egz. 378, [1] stron Format: 14,5/20,5 cm Masa: 403 g Książka jest w dobrym stanie, ma lekko sfatygowaną oprawę, posiada pieczątki byłego właściciela, zawiera ilustracje w tekście. Data wystawienia: 28.01.2022 Jus.
Tytuł: Części maszyn. Podręcznik dla technikum Autor: Andrzej Rutkowski Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, 1994 Wydanie: III uzupełnione 407, [7] stron Format: 17/24 cm Masa: 709 g ISBN: 830205545x Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma twardą oprawę nieznacznie sfatygowaną. Data wystawienia: 25.03.2022 Jus.
Tytuł: Auteurs Francais Du Xxe Siecle : Pages choisies
Brak autora
Adres wydawniczy: Moskwa : Wydawnictwo Rosyjskie, 1978
141, [3] stron
Format: 12,5/20 cm
Masa: 150 g
Data wystawienia: 31.01.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, jest napisana w języku francuskim i rosyjskim, na stronie tytułowej jest podpis byłego właściciela.
Tytuł: Europa: atlas samochodowy / road atlas / atlas routier / reiseatlas Autor: Brak autora Adres wydawniczy: Racibórz : Oficyna Wydawnicz R.A.F., 1991 89, [1] stron Format: 14,2 / 26,8 cm Masa: 436 g ISBN: 80-7103-070-8 Książka jest w dobrym stanie, okładka jest lekko sfatygowana, z tyłu przybrudzona. Atlas w języku: polskim, angielskim, francuskim, niemieckim i rosyjskim. W środku książka jest w dobrym stanie, posiada liczne kolorowe mapy. Data wystawienia: 23.05.2022 Zos.
Tytuł: Wieczór gwiazdy pozapalał. Piosenki radzieckie Wyboru dokonał: Eugeniusz Majchrzak Projekt okładki: Krzysztof Dobrowolski Adres wydawniczy: Warszawa : Centralny Ośrodek Metodyki Upowszechniania Kultury, 1977 Nakład: 10 000+135 egzemplarzy 189 stron Format: 14,5 / 20,1 cm Masa: 182 g Książka jest w dobrym stanie, okładka jest sfatygowana, porozrywana. Blok książki jest przybrudzony. W środku strony posiadają ślad po rozlanym napoju oraz ex libris poprzedniego właściciela. Strony są sfatygowane. Teksty piosenek są w języku polskim i rosyjskim. Data wystawienia: 28.03.2022 Zos.
Tytuł: Białoruskie wspomnienia : Byelorussia remembers : Memoire de bielorussie : Denkmaler belorusslands : Recordemos a bielorrusia Autor: Vladimir Korotkevitch (autor przedmowy) Adres wydawniczy: Mińsk, 1979 Nakład: 50 000 egz. strony nienumerowane (około 200) Format: 20/21,5 cm Masa: 818 g Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma twardą oprawę lekko sfatygowaną. Książka zawiera tekst w języku rosyjskim, niemieckim, angielskim, francuskim oraz hiszpańskim. Album zawiera głównie zdjęcia z podpisami, które są tłumaczone na pięć języków. Data wystawienia: 15.06.2022 Jus.
Tytuł: Библия : книги .... Adres wydawniczy: Nowy Jork : Amerykańskie Towarzystwo, 1948 292, [4] stron Format: 19,5/14 cm Masa: 829 g Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma twardą oprawę, bez śladów użytkowania. Całość tekstu w języku rosyjskim. Data wystawienia: 15.10.2022 Ald.
Książka (instrukcja) jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, jest napisana w języku angielskim, niemieckim, duńskim, hiszpańskim, włoskim.
Pliki cookies i pokrewne im technologie umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają nam dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować wykorzystanie przez nas wszystkich tych plików i przejść do sklepu lub dostosować użycie plików do swoich preferencji, wybierając opcję "Dostosuj zgody".
W tym miejscu możesz określić swoje preferencje w zakresie wykorzystywania przez nas plików cookies.
Te pliki są niezbędne do działania naszej strony internetowej, dlatego też nie możesz ich wyłączyć.
Te pliki umożliwiają Ci korzystanie z pozostałych funkcji strony internetowej (innych niż niezbędne do jej działania). Ich włączenie da Ci dostęp do pełnej funkcjonalności strony.
Te pliki pozwalają nam na dokonanie analiz dotyczących naszego sklepu internetowego, co może przyczynić się do jego lepszego funkcjonowania i dostosowania do potrzeb Użytkowników.
Dane wykorzystywane przez dostawcę oprogramowania sklepu - Shoper S.A. Na ich podstawie dokonywane są analizy, związane z rozwojem oprogramowania, oraz mierzona jest skuteczność kampanii reklamowych. Nie są łączone z innymi informacjami, podawanymi podczas rejestracji i składania zamówienia. Więcej na ten temat przeczytasz w Polityce plików cookies Shoper.
Dzięki tym plikom możemy prowadzić działania marketingowe.