Menu
- Literatura faktu(1298)
- Literatura piękna(5021)
- Dla Dzieci i Młodzieży(2212)
- Biografie(1190)
- Literatura obyczajowa, romanse(815)
- Kryminał(799)
- Sensacja(351)
- Powieści przygodowe(225)
- Powieści historyczne(517)
- Fantastyka(495)
- Horrory(53)
- Płyty CD(2)
- Aforyzmy, przysłowia(44)
- Archeologia(56)
- Architektura i urbanistyka(201)
- Astronomia(82)
- Audiobooki(2)
- Autograf autorki/autora(40)
- Baśnie, legendy, mity(71)
- BHP, Ppoż(8)
- Bibliologia Nauka o Książce(217)
- Wielkie Litery-duży druk(2)
- Biologia Ochrona środowiska(327)
- Budownictwo(201)
- Czasopisma(1229)
- Chemia(99)
- Cracoviana(41)
- Dziennikarstwo(37)
- Drugi obieg(19)
- Druki bibliofilskie(8)
- DVD(1)
- Ekonomia(251)
- Encyklopedie Słowniki Leksykony(926)
- Etnologia(85)
- Ezoteryka(86)
- Feminizm(7)
- Filozofia(208)
- Fizyka(48)
- Fotografia(171)
- Geografia Geologia(351)
- Historia(2573)
- Heraldyka i genealogia(6)
- Humor, satyra(193)
- Informatyka(267)
- Językoznawstwo(145)
- Judaica(15)
- Kalendarze(22)
- Kino Film(131)
- Kolejnictwo(10)
- Komiksy(88)
- Komplety dzieł wielotomowych(29)
- Książki o książkach, księgarniach, bibliotekach i antykwariatach(72)
- Książki w językach obcych(2525)
- Książki wydane przed 1945 rokiem(305)
- Kubki(0)
- Kulinaria(436)
- Kulturoznawstwo(105)
- Lektury szkolne(276)
- Literaturoznawstwo(702)
- Lotnictwo(61)
- Magnesy pamiątkowe(0)
- Mapy, atlasy(706)
- Marketing Reklama(39)
- Marynistyka, żeglarstwo(151)
- Matematyka(136)
- Medycyna, farmacja(591)
- Militaria(210)
- Miniatury(96)
- Moda, ubiór(25)
- Motoryzacja Samochody(93)
- Muzyka i taniec(257)
- Nagrody literackie(98)
- Nauka języków obcych(658)
- Naukoznawstwo, historia nauki(11)
- Nowe, nieużywane książki(886)
- Ogrodnictwo(91)
- Pasje, zainteresowania, hobby(437)
- Pedagogika(241)
- Picturebooki / książki obrazkowe(8)
- Plakaty, ulotki, dokumenty życia społecznego(3)
- Płyty winylowe(4)
- Pocztówki(658)
- Podręczniki szkolne, opracowania lektur, repetytoria(326)
- Podróże(144)
- Politologia(153)
- Popularnonaukowe(348)
- Poradniki(1359)
- Powieści młodzieżowe(321)
- Prawo(691)
- Programy teatralne i muzyczne(89)
- Psychologia(180)
- Rachunkowość, finanse, kadry(145)
- Religioznawstwo(1617)
- Reprinty(22)
- Rolnictwo, leśnictwo, hodowla(129)
- Rozwój osobisty, motywacja, biznes(254)
- Socjologia(112)
- Sport(174)
- Stosunki międzynarodowe(46)
- Sztuka(891)
- Teatr Opera(245)
- Technika(493)
- Automatyka, robotyka(13)
- Biotechnologia, technologia żywności(8)
- Elektronika(44)
- Elektrotechnika, elektryka(40)
- Energetyka(64)
- Inżynieria chemiczna(7)
- Inżynieria materiałowa, materiałoznawstwo(28)
- Inżynieria środowiska(4)
- Mechanika, budowa maszyn(54)
- Metalurgia, hutnictwo, górnictwo(27)
- Poligrafia(21)
- Pozostałe(86)
- Radiotechnika(2)
- Technika, przemysł - opracowania ogólne(36)
- Telekomunikacja, akustyka(9)
- Transport, spedycja(5)
- Wodociągi i kanalizacja(19)
- Torby bibliofilskie(3)
- Turystyka Regionalia(2350)
- Toruniana - O Toruniu i okolicach(634)
- Toruńskie Autorki, Toruńscy Autorzy(123)
- Varsaviana(57)
- Wydawnictwa albumowe(781)
- Weterynaria(5)
- Zakładki(52)
- Zarządzanie i organizacja(56)
Nowości
Promocje
Producenci
Wyszukiwarka
Wysyłka za granicę - PayPal lub przelew zagraniczny
Zaloguj się
Shimano Steps E6000 Series / Praca zbiorowa
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tytuł: Shimano Steps E6000 Series
Praca zbiorowa
Adres wydawniczy: Irvine : Shimano Electronic Intelligent System, 2018
59 stron
Format: 15/21 cm
Masa: 330 g
Data wystawienia: 18.09.2022 r.
Książka (instrukcja) jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, jest napisana w języku angielskim, niemieckim, duńskim, hiszpańskim, włoskim.
mar
Dane techniczne
| Autor | Praca zbiorowa |
| Data wydania | 2018 |
| Oprawa | miękka |
| Stan | Używana |
| Miejsce przechowywania | Nowy |
Produkty powiązane
Rozdzielanie i oddzielanie ciał stałych / Jan Krakowski
Tytuł: Rozdzielanie i oddzielanie ciał stałych
Autor: Jan Krakowski
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwa Techniczne, 1955
132, [3] stron
Format: 15/21 cm
Nakład: 3 134 egzemplarzy
Masa: 150 g
Data wystawienia: 18.12.2017 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, na stronie tytułowej jest pieczątka byłego właściciela.
mar
Beitrage zur betriebswirtschaftlichen Forschung 43 : Maschinelle Produktionsprozesse Ein Ansatz dynamischer Produktions-und Kostentheorie / Alfred Luhmer
Tytuł: Beitrage zur betriebswirtschaftlichen Forschung 43 : Maschinelle Produktionsprozesse Ein Ansatz dynamischer Produktions-und Kostentheorie
Autor: Alfred Luhmer
Adres wydawniczy: Opladen : Westdeutscher Verlag, 1975
208 stron
Format: 15,5/23 cm
ISBN: 3531113135
Masa: 380 g
Data wystawienia: 17.03.2020 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest napisana w języku niemieckim, na niektórych stronach są podkreślenia pisakiem/zakreślaczem.
mar
Części maszyn, część 1 / Witold Korewa
Tytuł: Części maszyn, część I
Autor: Witold Korewa
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwo Naukowe, 1969
201 [1] stron
Format: 17 / 24 cm
Masa: 322 g
Książka jest w dobrym stanie, posiada okładkę sfatygowaną, pobrudzoną. W środku kilka elementów zapisanych ołówkiem. Liczne wzory, ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 1.07.2021
Zos.
Części maszyn. Podręcznik dla technikum / Andrzej Rutkowski
Tytuł: Części maszyn. Podręcznik dla technikum
Autor: Andrzej Rutkowski
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, 1994
Wydanie: III uzupełnione
407, [7] stron
Format: 17/24 cm
Masa: 709 g
ISBN: 830205545x
Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma twardą oprawę nieznacznie sfatygowaną.
Data wystawienia: 25.03.2022
Jus.
Dozór techniczny w kolejnictwie : spawanie gazowe / inż. Stefan Bielecki, mgr inż. Erwin Leśniak
Tytuł: Dozór techniczny w kolejnictwie : spawanie gazowe
Autorzy: inż. Stefan Bielecki, mgr inż. Erwin Leśniak
Wydanie: I
Nakład: 3 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Komunikacji i Łączności, 1984
175, [1] stron
Format: 17/24,5 cm
ISBN: 83-206-0457-5
Masa: 272 g
Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana, zawiera ilustracje w tekście, na stronie tytułowej dedykacja dla byłego właściciela, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
Data wystawienia: 11.05.2019
Ald.
Dynamika maszyn : Modelowanie i analiza dynamiczna wirników : Modelowanie układów podlegających zdarzeniom / Praca zbiorowa
Tytuł: Dynamika maszyn : Modelowanie i analiza dynamiczna wirników : Modelowanie układów podlegających zdarzeniom
Autor: Praca zbiorowa
Adres wydawniczy: Wrocław : Zakład Narodowy im. Ossolińskich - Wydawnictwo, 1979
348 stron
Format: 20/14,5 cm
Masa: 542 g
ISBN: 8304002671
Książka jest w dobrym stanie, posiada miejscowe otarcia okładki, przykurzenia boków stron oraz pieczątkę biblioteczną na stronie tytułowej oraz na wewnętrznej stronie okładki. Dodatkowo tamże znajduje się rozległa plama od kawy. Poza tym brak innych widocznych śladów użytkowania. Egzemplarz pobiblioteczny.
Data wystawienia: 17.12.2021
Ale.
Eksploatacja magnetofonu / Jerzy Brdulak
Tytuł: Eksploatacja magnetofonu
Autor: Jerzy Brdulak
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Komunikacji i Łączności, 1979
Wydanie: I
Nakład: 30 225 egz.
378, [1] stron
Format: 14,5/20,5 cm
Masa: 403 g
Książka jest w dobrym stanie, ma lekko sfatygowaną oprawę, posiada pieczątki byłego właściciela, zawiera ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 28.01.2022
Jus.
Instrukcja obsługi i eksploatacji iniektarki "Delfin" IND-4a / Brak autora
Tytuł: Instrukcja obsługi i eksploatacji iniektarki "Delfin" IND-4a
Brak autora
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Arkady, 1967
15 stron
Format: 14,5/20,5 cm
Nakład: 1 050 egzemplarzy
Masa: 60 g
Data wystawienia: 01.09.2018 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Katalog SWW 0918-3 : Urządzenia centralnego smarowania / Władysław Naumowicz (oprac.)
Tytuł: Katalog SWW 0918-3 : Urządzenia centralnego smarowania
Opracowanie: Władysław Naumowicz
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Przemysłu Maszynowego, 1980
różna numeracja stron
Format: 25,5/20 cm
Nakład: 8 030 egzemplarzy
Masa: 380 g
Data wystawienia: 31.10.2019 r.
Katalog jest w dobrym, jak na używany, stanie, ma sztywną okładkę, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, został wycofany ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
mar
Kierowca-operator wózków jezdniowych napędzanych / Kazimierz Buczek
Tytuł: Kierowca-operator wózków jezdniowych napędzanych
Autor: Kazimierz Buczek
Wydanie: szóste
Adres wydawniczy: Krosno : Wydawnictwo i Handel Książkami "KaBe" s.c., 2005
261, [2] stron
Format: 20,5 / 14,5 cm
ISBN: 83-89387-17-4
Książka jest w bardzo dobrym stanie, zawiera liczne ilustracje, okładka nieznacznie sfatygowana (przetarte krawędzie grzbietu).
23 days in July : Inside Lance Armstrong's record-breaking victory in the Tour De France / John Wilcockson
Tytuł: 23 days in July : Inside Lance Armstrong's record-breaking victory in the Tour De France
Autor: John Wilcockson
Adres wydawniczy: Londyn : John Murray, 2005
312 stron + tablice
Format: 13/20 cm
ISBN: 0719567173
Masa: 280 g
Data wystawienia: 02.09.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje na tablicach, jest napisana w języku angielskim, na stronie tytułowej jest dedykacja dla byłego właściciela.
mar
Świetna książka dotycząca rekordu Lance Armstronga podczas Tour De France, jest napisana w języku angielskim, zawiera ilustracje na tablicach.
Bicykle Owner's Manual / Brak autora
Tytuł: Bicykle Owner's Manual
Brak autora
Adres wydawniczy: brak miasta wydania : Giant Manufacturing, brak roku wydania
50 stron
Format: 14,5/21,5 cm
Masa: 300 g
Data wystawienia: 25.05.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście, jest napisana w języku angielskim.
mar
Maschinelle Produktionsprozesse Ein Ansatz dynamischer Produktions- und Kostentheorie
Tytuł: Maschinelle Produktionsprozesse Ein Ansatz dynamischer Produktions- und Kostentheorie
Autor: Alfred Luhmer
Adres wydawniczy: Opladen : Westdeutscher Verlag, 1975
208 stron
Format: 16x23 cm
ISBN: 3-531-11313-5
Seria: Beitrage zur betriebswirtschaftlichen Forschung ; 43
Masa: 360 g
Książka jest w dobrym stanie, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki. Książka jest w języku niemieckim.
Maszynoznawstwo / Zbigniew Orlik
Tytuł: Maszynoznawstwo
Autor: Zbigniew Orlik
Wydanie: XII
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, 1979
427, [1] strony
Format: 17/24,5/3 cm
Nakład: 50 180 egzemplarzy
ISBN: 8302009229
Masa: 677 g
Data wystawienia: 17.12.2025 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, przybrudzoną, przetartą na krawędziach. Wewnątrz rozszycie pomiędzy stronami 2-3 oraz 426-427. Strona 426 porysowana długopisem. Pożółkłe kartki wewnątrz.
Asi
Maszynoznawstwo dla metalowców : Biblioteka Związku Zakładów Doskonolenia Zawodowego Nr 21 / Jerzy Orłowski
Tytuł: Maszynoznawstwo dla metalowców : Biblioteka Związku Zakładów Doskonalenia Zawodowego Nr 21
Autor: Jerzy Orłowski
Wydanie: IV
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwa Szkolnictwa Zawodowego, 1969
123, [1] stron
Format: 16,5/23,5 cm
Nakład: 20 200 egzemplarzy
Masa: 290 g
Data wystawienia: 16.01.2017 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Świetna książka z zakresu maszynoznawstwa dla metalowców.
Maszyny ceramiczne / Bolesław Stefan, Marian Mikoś, Eugeniusz Mirecki
Tytuł: Maszyny ceramiczne
Autor: Bolesław Stefan, Marian Mikoś, Eugeniusz Mirecki
Adres wydawniczy: Łódź-Warszawa-Kraków : Państwowe Wydawnictwo Naukowe, 1962
Wydanie I
387 stron
Format: 24/17 cm
Masa: 620 g
Książka jest w dobrym stanie, posiada podpis poprzedniego właściciela na stronie tytułowej, pieczątkę na wewnętrznej stronie tylnej części okładki, pożółkłe i przykurzone strony, otarte rogi, krawędzie i brzeg okładki, który dodatkowo jest uszczerbiony przy górnej i dolnej jego części. Zawartość nienaruszona.
Data wystawienia: 29.12.2021
Ale.
Maszyny cyfrowe w badaniach naukowych
Tytuł: Maszyny cyfrowe w badaniach naukowych
Autor: Harold Borko
Tłumaczyli mgr inż. Lesław Niemczycki, mgr Bohdan Chwedeńczuk
Wydanie: I
Nakład: 3210 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Naukowo-Techniczne, 1969
402, [2] strony
Format: 24 / 17 cm
Seria Przetwarzanie Informacji i Maszyny Matematyczne
Książka jest w dobrym stanie, ma twarda oprawę, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
Maszyny do robót wykończeniowych w budownictwie / Alfred Wiślicki, Zdzisław Chodowiec, Józef Lichnowski
Tytuł: Maszyny do robót wykończeniowych w budownictwie
Autorzy: Alfred Wiślicki, Zdzisław Chodowiec, Józef Lichnowski
Wydanie: I
Nakład: 3 170 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Arkady, 1967
243, [4] strony
Format: 15,5/21 cm
Masa: 369 g
Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana, twarda okładka. Czarno-białe ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 22.03.2019
Ald.
Mechaniczne wzmacnianie powierzchni części maszyn
Tytuł: Mechaniczne wzmacnianie powierzchni części maszyn
Autor: Doc. dr inż. Romuald Kolman
Wydanie: I
Nakład: 3190 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Naukowo-Techniczne, 1965
166, [1] stron
Format: 24 / 17 cm
Seria Nowa Technika Zeszyt 51
Książka jest w bardzo dobrym stanie, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczącą o tym pieczątkę.
Mechanik : Poradnik techniczny Tom I część 1 / Praca zbiorowa
Tytuł: Mechanik : Poradnik techniczny Tom I część 1
Praca zbiorowa
Wydanie: IV
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwa Techniczne, 1958
1079, [4] stron + tablice
Format: 13/18,5 cm
Nakład: 16 128 egzemplarzy
Masa: 790 g
Data wystawienia: 29.10.2021 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście i na tablicach.
mar
Mechanika budowli w zadaniach / Zbigniew Cywiński
Tytuł: Mechanika budowli w zadaniach : Tom II Podstawy układów statycznie niewyznaczalnych
Autor: Zbigniew Cywiński
Wydanie: II
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwo Naukowe, 1984
319 stron
Format: 13,5/20 cm
Nakład: 7 000 egzemplarzy
ISBN: 8301050624
Masa: 510 g
Data wystawienia: 09.12.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach.
mar
Mechanika ogólna / Arkadiusz Piekara
Tytuł: Mechanika ogólna
Autor: Arkadiusz Piekara
Wydanie: III niezmienione
Nakład: 10 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwo Naukowe, 1967
384 strony
Format: 24 / 17 cm
Książka jest w dobrym stanie, ma twarda oprawę, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
Mechanika techniczna część II / Krzysztof Wernerowski
Tytuł: Mechanika techniczna część II Kinematyka, dynamika i drgania
Autor: Krzysztof Wernerowski
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Bydgoszcz : Wydawnictwo Uczelniane Akademii Techniczno- Rolniczej, 1971
541 stron
Format: 17,5/24,5 cm
Nakład: 30 000 egzemplarzy
ISBN: 837007295X
Masa: 800 g
Data wystawienia: 25.01.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, trochę zabrudzona.
mar
Nadwytrzymałość metali / M. Ch. Rabinowicz
Tytuł: Nadwytrzymałość Metali
Autor: M. Ch. Rabinowicz
Tłumaczył: Stanisław Kocańda
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Naukowo-Techniczne, 1964
Wydanie pierwsze
Nakład: 3700 egzemplarzy
187, [1] stron
Format: 14,6 / 20,6 cm
Masa: 276 g
Książka jest w dobrym stanie, okładka jest lekko przybrudzona. W środku książka jest w dobrym stanie, posiada liczne czarno-białe fotografie i ilustracje w tekście. Niektóre strony lekko odklejają się od brzegu. W środku książka posiada ślady po długopisie, niektóre strony są lekko zabrudzone.
Data wystawienia: 29.12.2021
Zos.
Obliczenia dynamiki napędów maszyn / W.L. Wejc, A.E. Koczura, A.M. Martynienko
Tytuł: Obliczenia dynamiki napędów maszyn
Autorzy: W.L. Wejc, A.E. Koczura, A.M. Martynienko
Przełożył: dr. inż. Andrzej Olas
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Naukowo-Techniczne, 1975
298 [1] stron
Format: 16,5 / 24 cm
Masa: 438 g
Książka jest w dobrym stanie, okładka jest lekko sfatygowana. W środku książka jest w dobrym stanie, posiada liczne czarno-białe ilustracje w tekście. Na stronie tytułowej i ostatniej posiada nieaktualną pieczątkę z Biblioteki Technicznej w Rypinie.
data wystawienia: 23.08.2021
Zos.
Obrabiarki / Zbigniew Jaworski
Tytuł: Obrabiarki
Autor: Zbigniew Jaworski
Wydanie: I
Nakład: 20 200 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwa Szkolnictwa Zawodowego, 1964
502, [2] strony
Format: 17/24/3 cm
Masa: 794 g
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę, dość sfatygowaną, przybrudzoną, przetartą na krawędziach, zawiera ilustracje tekście, strona tytułowa przerwana i sklejana taśmą. Wewnątrz pożółkłe kartki, książka odchodzi od grzbietu, rozklejenie pomiędzy stronami 496-497.
Data wystawienia: 18.12.2025
Asi
Obrabiarki Część I / Emanuel Jurczak
Tytuł: Obrabiarki Część I
Autorzy: Emanuel Jurczak
Wydanie: trzecie poprawione
Nakład: 2025 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Politechniki Warszawskiej, 1971
307] stron
Format: 24 / 17 cm
Książka jest w dobrym stanie, lekko sfatygowana okładka
Obsługa wciągarek M-79 / Wiesław Łuszczyński
Tytuł: Obsługa wciągarek M-79
Autor: Wiesław Łuszczyński
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Związek Zakładów Doskonalenia Zawodowego, 1974
139 stron
Format: 15/21 cm
Nakład: 7 580 egzemplarzy
Masa: 190 g
Data wystawienia: 13.12.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Pneumatyka obrabiarkowa i przyrządowa : katalog / Kajetan Kajetanowicz, Stanisław Wysocki
Tytuł: Pneumatyka obrabiarkowa i przyrządowa : katalog
Autorzy: Kajetan Kajetanowicz, Stanisław Wysocki
Wydanie: I
Nakład: 6 070 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Przemysłu Maszynowego "WEMA", 1971
333, [2] strony
Format: 17/24 cm
Masa: 581 g
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
Data wystawienia: 17.11.2017
Ald.
Poradnik metrologa warsztatowego / Praca zbiorowa
Tytuł: Poradnik metrologa warsztatowego
Praca zbiorowa
Wydanie: II
Adres wydawniczy : Warszawa : Wydawnictwa Naukowo-Techniczne, 1973
912, [2] strony
Format: 15/21 cm
Nakład: 20 210 egzemplarzy
Masa: 980 g
Data wystawienia: 02.10.2020 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
mar
Silniki elektryczne małej nocy / Zdzisław Życki (oprac.)
Tytuł: Silniki elektryczne małej nocy
Opracowanie: Zdzisław Życki
Wydanie: II
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Przemysłu Maszynowego "WEMA", 1983
227 stron
Format: 17/25 cm
Nakład: 1040 egzemplarzy
Masa: 490 g
Data wystawienia: 17.01.2018 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
mar
Skrócony słownik mechaniczny polsko-angielski
Tytuł: Skrócony słownik mechaniczny polsko-angielski
Autorzy: S. Czerni, M. Skrzyńska
Wydanie: I
Nakład: 4 190 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwo Naukowe, 1960
185, [2] stron
Format: 15 x 21 cm
Masa: 252 g
Data wystawienia: 08.03.2015
Książka jest w dobrym stanie. Ma twardą okładkę i lekko sfatygowaną obwolutę. Książka została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i posiada świadczące o tym pieczątki.
Spawalnictwo / Stanisław Smarzyński
Tytuł: Spawalnictwo
Autor: Stanisław Smarzyński
Adres wydawniczy: Bydgoszcz : Wydawnictwo Uczelniane Akademii Techniczno-Rolniczej, 1989
106 stron
Format: 17/24 cm
Nakład: 300 egzemplarzy
Masa: 200 g
Data wystawienia: 14.03.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, zawiera ilustracje w tekście, na stronie tytułowej jest podpis byłego właściciela, przednia okładka jest porysowana długopisem.
mar
Urządzenia grzewcze dane techniczne i zastosowanie : część II Pompy centralnego ogrzewania zbiorniki / Roman Wichowski, Marian Zborowski
Tytuł: Urządzenia grzewcze dane techniczne i zastosowanie : część II Pompy centralnego ogrzewania zbiorniki
Autor: Roman Wichowski, Marian Zborowski
Wydanie: IV
Adres wydawniczy: Gdańsk : Wydawnictwo Politechniki Gdańskiej, 1993
234 strony
Format: 17/24 cm
Nakład: 315 egzemplarzy
Masa: 420 g
Data wystawienia: 07.04.2020 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
mar
Urządzenia grzewcze dane techniczne i zastosowanie : część III Armatura, grzejniki i rury centralnego ogrzewania / Roman Wichowski, Marian Zborowski
Tytuł: Urządzenia grzewcze dane techniczne i zastosowanie : część III Armatura, grzejniki i rury centralnego ogrzewania
Autor: Roman Wichowski, Marian Zborowski
Wydanie: II
Adres wydawniczy: Gdańsk : Wydawnictwo Politechniki Gdańskiej, 1993
184 strony
Format: 17/24 cm
Nakład: 415 egzemplarzy
Masa: 330 g
Data wystawienia: 07.04.2020 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
mar
Zagadnienia maszyn przepływowych ; Problems of Fluid-Flow Machines : Wydawnictwo z okazji 40-lecia działalności naukowej profesora Roberta Szewalskiego / Eustachy S. Burka (red.)
Tytuł: Zagadnienia maszyn przepływowych
Wydawnictwo z okazji 40-lecia działalności naukowej Profesora Roberta Szewalskiego
Instytut Maszyn Przepływowych Polskiej Akademii Nauk
Nakład: 465 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwo Naukowe, 1968
1048, [2] stron
Format: 24 / 17 cm
Książka jest w bardzo dobrym stanie, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki. Na obwolucie wpisany pisakiem numer 932.
Инженерная графика [ Grafika inżynierska ] / В.Е. Михайленко [ W.E. Mihajlenko ]
Tytuł: Инженерная графика [ Grafika inżynierska ]
Autor: В.Е. Михайленко [ W.E. Mihajlenko ]
Nakład: 25 000 egz.
Adres wydawniczy: Kijów : Izdatelstvo Izdatelskovo Obiedinienia "Wyszcza szkola", 1985
295, [1] stron;
Format: 22/18 cm
Masa: 800 g.
Data wystawienia: 17.04.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie.Posiada twardą okładkę. Posiada liczne, czarno-białe tablice i wykresy. Książka jest w języku rosyjskim.
Joa
Babi Jar : En dokumentarisk roman / Anatolij Kuznetsov
Tytuł: Babi Jar : En dokumentarisk roman
Autor: Anatolij Kuznetsov
Adres wydawniczy: Kobenhavn : Danske Bogsamleres Klub, brak roku wydania
298, [1] stron
Format: 13,5/20,5 cm
Masa: 490 g
Data wystawienia: 12.11.2015 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, , jest napisana w języku duńskim, na jednej z pierwszych stron jest podpis byłego właściciela.
mar
Det Kongelige Norske Videnskabers Selskab Forhandlinger 1992
Tytuł: Det Kongelige Norske Videnskabers Selskab Forhandlinger 1992
Adres wydawniczy: Trondheim : Tapir Vorlag, 1992
252 strony
Format: 24 / 17 cm
Książka jest w bardzo dobrym stanie.
Fortidens Laenker / Lynda La Plante
Tytuł: Fortidens Laenker
Autor: Lynda La Plante
336 stron
Format: 13,5 x 20,5 cm
ISBN:87-7531-430-4
Masa: 411 g
Data wystawienia: 28.02.2015
Książka jest w bardzo dobrym stanie. Ma twardą okładkę i nieznacznie sfatygowaną obwolutę. Na pierwszej stronie pieczątka byłego właściciela.
Fruens kammerpige / John Hawkesworth
Tytuł: Fruens kammerpige. Herskab og tjenestefolk
Autor: John Hawkesworth
Adres wydawniczy: Denmark : S. L. Moller, Kobenhavn
254 stron
Format: 19/13,5 cm
Masa: 290 g
Data wystawienia: 23.10.2015
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą okładkę. Napisana jest w języku duńskim.
Przedstawiony skan to strona tytułowa, gdyż okładka nie zawiera tytułu książki.
AM
Hjorring / Praca zbiorowa
Tytuł: Hjorring
Praca zbiorowa
Adres wydawniczy: Skanderborg : LL Gruppen A/S, 2002
207, [1] stron
Format: 30,5/22 cm
ISBN: 8798857313
Masa: 1270g
Data wystawienia: 13.03.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, jest napisana w języku duńskim, angielskim i niemieckim.
mar
Rigsrad Kongemagt Union 1434-1449 / Jens E. Olsen
Tytuł: Rigsrad Kongemagt Union 1434-1449
Autor: Jens E. Olsen
Adres wydawniczy: Aarhus : Universitetsforlaget i Aarhus, 1980
620 stron
Format: 16/23,5 cm
ISBN: 8750404512
Masa: 1150 g
Data wystawienia: 26.02.2021 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, jest napisana w języku duńskim.
mar
Chory i wesoły / Sven Holm
Tytuł: Chory i wesoły
Autor: Sven Holm
Przekład: Franciszek Jaszuński
Wydanie: I
Adres Wydawniczy: Poznań : Wydawnictwo Poznańskie, 1978
108, [2] stron
Format: 13/20 cm
Nakład: 10 290 egzemplarzy
Seria: Dzień Pisarzy Skandynawskich
Masa: 180 g
Data wystawienia: 20.04.2023 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma sztywną okładkę, nieznacznie sfatygowaną.
mar
Ostrava Automapa 6 / Brak autora
Tytuł: Ostrava Automapa 6
Brak autora
Adres Wydawniczy: Praga : Kartografie, 1971
Format mapy złożonej: 10,5/22 cm
Format mapy rozłożonej: 44/52 cm
Masa: 50 g
Data wystawienia 03.07.2023 r.
Mapa jest w dobrym stanie, opis jest w języku angielski, francuskim, niemieckim, rosyjskim i czeskim.
mar
Der Weg der Fortifikationen : Touristik / Krzysztof Bzowski
Tytuł: Der Weg der Fortifikationen : Touristik
Autor: Krzysztof Bzowski
Adres wydawniczy: Kraków : Amistad Sp. z o.o., 2011
24 strony
Format: 15/24 cm
ISBN: 9788375601008
Masa: 120 g
Data wystawienia: 03.07.2023 r.
Informator jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, jest napisana w języku niemieckim.
mar
Sentiers Pédestres, Wanderwege, Hiking Trails / Brak autora
Tytuł: Sentiers Pédestres, Wanderwege, Hiking Trails : Pays de Neuchatel Watch Valley
Brak autora
Adres wydawniczy: brak nazwy wydawnictwa i roku wydania
Strony są nienumerowane
Format: 10,5/21 cm
Broszura po rozłożeniu: 21/42 cm
Masa: 90 g
Data wystawienia: 30.06.2023 r.
Broszura jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, opis jest w języku francuskim, niemieckim i angielskim.
mar
Campings Jura & 3 Lacs : Watch Valley / Brak autora
Tytuł: Campings Jura & 3 Lacs : Watch Valley
Brak autora
Adres wydawniczy: Brak danych wydawniczych, 2005
40 stron
Format: 10,5/21 cm
Masa: 80 g
Data wystawienia: 26.06.2023 r.
Broszura jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest napisana w języku francuskim, angielskim i niemieckim, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Palette nr: 3 / Brak autora
Tytuł: Palette 3 : Das Deutschsprachige Journal des Fremdsprachenkollegs fur Lehrerausbildung in Bydgoszcz
Praca zbiorowa
Adres wydawniczy: Bydgoszcz : Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych, 1996
62 strony
Format: 15,5/21,5 cm
Masa: 110 g
Data wystawienia: 23.06.2023 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładką nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, jest napisana w języku niemieckim.
mar
Rhodos / Brak autora
Tytuł: Rhodos
Brak autora
Adres wydawniczy: Ateny : Griechenland, 1958
Strony są nienumerowane
Format: 10/22 cm
Broszura po rozłożeniu: 39,5/22 cm
Masa: 40 g
Data wystawienia: 22.06.2023 r.
Broszura jest w dobrym stanie, ma okładką nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, jest napisana w języku niemieckim.
mar
Wien / Brak autora
Tytuł: Wien
Autor: Dan Brown
Adres Wydawniczy: Wiedeń : Rau Color, brak roku wydania
Strony są nienumerowane
Format: 12/22 cm
Masa: 130 g
Data wystawienia: 20.06.2023 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, jest napisana w języku angielskim, niemieckim, włoskim, francuski i hiszpańskim.
mar
Autoatlas von Ungarn / Brak autora
Tytuł: Autoatlas von Ungarn : Road Atlas of Hungary
Brak autora
Adres wydawniczy: Budapeszt : Cartographia, 1980
118, [12] stron
Format: 14,5/26 cm
ISBN: 9633501601
Masa: 270 g
Data wystawienia: 19.06.2023 r.
Atlas jest w dobrym stanie, ma okładką z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, opis jest w języku węgierski,, niemieckim, angielskim i francuskim.
mar
Pocket-Atlas : Atlas de Poche : Taschenatlas : Atlas de Bolsillo : Atlante Tascabile : Atlas de Bolso
Tytuł: Pocket-Atlas : Atlas de Poche : Taschenatlas : Atlas de Bolsillo : Atlante Tascabile : Atlas de Bolso
Brak autora
Adres Wydawniczy: Budapeszt : Cartographia, brak roku wydania
40 stron
Format: 12,5/16,5 cm
Masa: 90 g
Data wystawienia: 18.06.2023 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, opis jest w języku angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim i portugalskim, jest wydany w formie kieszonkowej.
mar
Wanderkarte mit Angaben fur Wintersport Westerzgebirge / Praca zbiorowa
Tytuł: Wanderkarte mit Angaben fur Wintersport Westerzgebirge : Mit Annaberg-Buchholz Oberwiesenthal, Aue, Johanngeorgenstadt
Praca zbiorowa
Adres Wydawniczy: Berlin : VEB Landkartenverlag, brak roku wydania
Format mapy złożonej: 11,5/21,5 cm
Format mapy rozłożonej: 59/83,5 cm
Masa: 80 g
Data wystawienia 15.06.2023 r.
Mapa jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, opis jest w języku niemieckim.
mar
Pszczyna Polen / Jan Wysokiński
Tytuł: Pszczyna Polen
Autor: Jan Wysokiński
Adres Wydawniczy: Katowice : Centralny Ośrodek Informacji Turystycznej, brak roku wydania
Strony są nienumerowane
Format: 12/22 cm
Masa: 50 g
Data wystawienia: 10.06.2023 r.
Broszura jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście, jest napisana w języku niemieckim.
mar
Pszczyna Polen / Jan Wysokiński
Tytuł: Pszczyna Polen
Tekst: Jan Wysokiński
Adres Wydawniczy: Katowice : Centralny Ośodek Informacji Turystycznej, brak roku wydania
Strony są nienumerowane
Format: 12/22 cm
Masa: 40 g
Data wystawienia: 23.05.2023 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście, jest napisana w języku niemieckim.
mar
Schwester- Seele / Ernst von Wildenbruch
Tytuł: Schwester- Seele
Autor: Ernst von Wildenbruch
Adres Wydawniczy: Berlin : Deusche Buch Gemeinschaft, brak roku wydania
462, [2] stron
Format: 13,5/19 cm
Masa: 510 g
Data wystawienia: 03.05.2023 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma sztywną okładkę, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zabrudzona, jest napisana w języku niemieckim.
mar
Oliwa : Przewodnik Eine Beschreibung und Führung / Brak autora
Tytuł: Oliwa : Przewodnik Eine Beschreibung und Führung
Brak autora
Adres Wydawniczy: Brak danych wydawniczych
stron są nienumerowane
Format: 12,5/17,5 cm
Masa: 50 g
Data wystawienia: 02.05.2023 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, zawiera tłumaczenie na język niemiecki.
mar
E&K Nr 2 (3) 1992 : Der Estnische Sammler / Praca zbiorowa
Tytuł: E&K Nr 2 (3) 1992 : Der Estnische Sammler
Praca zbiorowa
Adres Wydawniczy: Tallinn, 1992
57 stron
Format: 20/29 cm
Masa: 170 g
Data wystawienia: 17.04.2023 r.
Czasopismo jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, jest napisana w języku estońskim, rosyjskim i niemieckim.
mar
E&K Nr 1 (2) 1991 : Der Estnische Sammler / Praca zbiorowa
Tytuł: E&K Nr 1 (2) 1991 : Der Estnische Sammler
Praca zbiorowa
Adres Wydawniczy: Tallinn, 1991
57 stron
Format: 20/29 cm
Masa: 160 g
Data wystawienia: 17.04.2023 r.
Czasopismo jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, jest napisana w języku estońskim, rosyjskim i niemieckim.
mar
Norwegen : Polyglott on tour / Jens-Uwe Kumpch
Tytuł: Norwegen : Polyglott on tour
Autor: Jens-Uwe Kumpch
Adres wydawniczy: Munchen : Polyglott Verlag GmbH, 2001
108 stron + mapa
Format: 11,5/20 cm
ISBN: 3493587171
Masa: 200 g
Data wystawienia: 27.01.2023 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście, jest napisana w języku niemieckim.
mar
Lipsia Briefmarken Katalog 1964. Deutsche Ausgaben Nach 1945 / Praca zbiorowa
Tytuł: Lipsia Briefmarken Katalog 1964. Deutsche Ausgaben Nach 1945
Autor: Praca zbiorowa
Adres wydawniczy: Leipzig : Transpress, 1963
strony nienumerowane
Format: 12,5/20 cm
Masa: 150 g
Książka jest w dobrym stanie, ma lekko sfatygowaną oprawę, zawiera ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 05.01.2023
Jus.
Zufalle / Michael Vetter
Tytuł: Zufalle
Autor: Michael Vetter
Adres wydawniczy: Oberstdorf, 1983
plansze ze zdjęciami
Format: 27,5/36 cm
Masa: 320 g
Teczka z planszami jest w dobrym stanie, lekko sfatygowana. Wewnątrz znajdują się 24 plansze ze zdjęciami.
Data wystawienia: 07.12.2022
Jus.
Zen-Kreise / Michael Vetter
Tytuł: Zen-Kreise
Autor: Michael Vetter
Adres wydawniczy: Oberstdorf, 1983
plansze ze zdjęciami
Format: 27,5/36 cm
Masa: 320 g
Teczka z planszami jest w dobrym stanie, lekko sfatygowana. Wewnątrz znajdują się 24 plansze ze zdjęciami.
Data wystawienia: 07.12.2022
Jus.
Form und funktion Band 2. Eine anatomie des menschen / W. Tank
Tytuł: Form und funktion Band 2. Eine anatomie des menschen
Autor: W. Tank
Adres wydawniczy: Dresden: Veb Verlag Der Kunst, 1953
79, [1]stron
Format: 21/30 cm
Masa: 550 g
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą, lekko sfatygowaną oprawę, zawiera ilustracje w tekście. Zarówno okładka, jak i wewnętrzne strony posiadają widoczne ślady po zalaniu w dolnej części. Na stronie tytułowej jest podpis byłego właściciela. Strona numer 7 jest sfatygowana (wycięty kawałek strony).
Data wystawienia: 07.12.2022
Jus.
Form und funktion Band 1. Eine anatomie des menschen / W. Tank
Tytuł: Form und funktion Band 1. Eine anatomie des menschen
Autor: W. Tank
Adres wydawniczy: Dresden: Veb Verlag Der Kunst, 1953
73, [1]strony
Format: 21/30 cm
Masa: 540 g
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą, lekko sfatygowaną oprawę, zawiera ilustracje w tekście. Zarówno okładka, jak i wewnętrzne strony posiadają widoczne ślady po zalaniu w dolnej części. Na stronie tytułowej jest podpis byłego właściciela.
Data wystawienia: 07.12.2022
Jus.
Krakauer Marienalter Veit Stoss / Tadeusz Chrzanowski
Tytuł: Krakauer Marienalter Veit Stoss
Autor: Tadeusz Chrzanowski
Adres wydawniczy: Warszawa : Interpress, 1985
172, [3] strony
Format: 24/32,5 cm
ISBN: 8322321082
Masa: 1130 g
Data wystawienia: 07.12.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma sztywną okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście, jest napisana w języku niemieckim, na stronie tytułowej jest wklejona dedykacja dla byłego właściciela.
mar
Form und funktion. Eine anatomie des menschen / W. Tank
Tytuł: Form und funktion. Eine anatomie des menschen
Autor: W. Tank
Adres wydawniczy: Dresden: Veb Verlag Der Kunst, 1955
73, [2]strony
Format: 21/30 cm
Masa: 580 g
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą, lekko sfatygowaną oprawę, zawiera ilustracje w tekście. Zarówno okładka, jak i wewnętrzne strony posiadają widoczne ślady po zalaniu w dolnej części. Na stronie tytułowej jest podpis byłego właściciela.
Data wystawienia: 05.12.2022
Jus.
Die Dresdner Galerie / Michael W. Alpatow, Alte Meister
Tytuł: Die Dresdner Galerie
Autor: Michael W. Alpatow, Alte Meister
Adres wydawniczy: Dresno : VEB Verlag der Kunst Dresden, 1966
433, [1] stron
Format: 24,5/27,5 cm
Masa: 1930 g
Data wystawienia: 02.12.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma sztywną okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście, jest napisana w języku niemieckim.
mar
Leb wohl, Judas / Ireneusz Iredyński
Tytuł: Leb wohl, Judas : Zwei Dramen Und zwei Kurzromane
Autor: Ireneusz Iredyński
Adres wydawniczy: Leipzig :Verlag PhilippReclam jun., 1983
291, [4] stron
Format: 11/18 cm
Masa: 180 g
Data wystawienia: 29.11.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, jest napisana w języku niemieckim.
mar
Die Verwandlung/ Franz Kafka
Tytuł: Die Verwandlung
Autor: Franz Kafka
Adres wydawniczy: Stuttgart : Philipp Recla jun., 1996
79, [1] stron
Format: 10/15 cm
ISBN: 3150099005
Masa: 70 g
Data wystawienia: 06.11.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest napisana w języku niemieckim.
mar
Tatry polskie: Szlaki turystyczne, tourist routes, wanderrouten / Zbigniew Korosadowicz
Tytuł: Tatry Polskie: szlaki turystyczne, Tourist routes, Wanderrouten
Autor: Zbigniew Korosadowicz
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo PTTK Kraj, 1984
Wydanie trzecie
47, [2] stron
Format: 16,7 / 23,4 cm
Masa: 99 g
ISBN: 83-7005-000-X
Książka jest w dobrym stanie, okładka jest sfatygowana. W środku książka jest w dobrym stanie, posiada liczne kolorowe mapy w tekście. Książka napisana jest w języku polskim, angielskim i niemieckim.
Data wystawienia: 02.11.2022
Zos.
Fahrrad-Handbuch Original-Betriebsanleitung EN 15194 / Praca zbiorowa
Tytuł: Fahrrad-Handbuch Original-Betriebsanleitung EN 15194 : E-Bike / EPAC Pedelec Velo Electrique/Vae
Praca zbiorowa
Adres wydawniczy: Brak miasta wydania : Zedler-Institut fur Fahrradtechnik Und –Sicherheit GmbH, 2017
Różna numeracja stron
Format: 15/21,5 cm
Masa: 330 g
Data wystawienia: 01.11.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście, jest napisana w języku angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, holenderskim, hiszpańskim.
mar
Fahrrad-Handbuch : E-Bike / Praca zbiorowa
Tytuł: Fahrrad-Handbuch : E-Bike
Praca zbiorowa
Adres wydawniczy: Stuttgart : Internetstores GmbH, brak roku wydania
282 strony
Format: 15/21 cm
Masa: 360 g
Data wystawienia: 30.10.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, jest napisana w języku niemiecki, angielskim i holenderskim.
mar
Weltmunzkatalog 20. Jahrhundert / Gunter Schon
Tytuł: Weltmunzkatalog 20. Jahrhundert
Autor: Gunter Schon
Adres wydawniczy: Munchen : Ernst Battenberg Verlag, 1984
745, [7] stron
Format: 11,5 / 18,5 cm
Masa: 448 g
ISBN: 3870459034
Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma lekko sfatygowaną oprawę, zawiera ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 06.10.2022
Jus.
Musikleben in Deutschland / Richard Jakoby
Tytuł: Musikleben in Deutschland
Autor: Richard Jakoby
Adres wydawniczy: Bonn : Inter Nationes, 1996
148 stron
Format: 13,5 / 20,5 cm
Masa: 184 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma lekko sfatygowaną oprawę.
Data wystawienia: 06.10.2022
Jus.
Welt der kunst / Vincent van Gogh
Tytuł: Welt der kunst
Autor: Vincent van Gogh
Adres wydawniczy: Berlin : Henschelverlag, 1966
46, [1] stron
Format: 21 / 27 cm
Masa: 257 g
Książka jest w dobrym stanie, ma lekko sfatygowaną oprawę i grzbiet, zawiera ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 06.10.2022
Jus.
Hessen / Otto Siegner-Bildband
Tytuł: Hessen
Autor: Otto Siegner-Bildband
Adres wydawniczy: Munchen-Pullach : Verlag Ludwig Simon, brak roku wydania
143, [1] strony
Format: 23/27 cm
Masa: 740 g
Data wystawienia: 19.09.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma sztywną okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, jest naddarta na brzegach, zawiera ilustracje w tekście oraz tłumaczenie na język francuski, niemiecki i angielski.
mar
Bydgoszcz 99 miejsc / places / platze / мест / lugares / Rafał Tomczyk
Tytuł: Bydgoszcz 99 miejsc / places / platze / мест / lugares
Autor: Rafał Tomczyk
Wydanie I
Adres wydawniczy: Łódź : Księży Młyn, 2020
130 stron
Format: 22,5/23 cm
ISBN: 9788377294048
Masa: 665 g
Seria Monografie Komunikacyjne
Książka jest w idealnym stanie, jest nowa, ma twardą oprawę, wydrukowana na papierze kredowym, zawiera kolorowe ilustracje, nie ma śladów użytkowania. Tekst w językach: polskim, angielskim, niemieckim, ukraińskim i hiszpańskim.
Data wystawienia: 19.08.2022
Ald.
Opis wydawcy: Wybierzmy się na spacer po najpiękniejszych miejscach Bydgoszczy – polskiej „Wenecji Północy”.
Odwiedźmy malowniczą starówkę, dawne spichrze oraz młyny. W obiektywie Rafała Tomczyka
zobaczymy nie tylko zabytki tego wyjątkowego miasta, ale również jego nowoczesną architekturę.
Przy każdym obiekcie umieszczono podstawowe dane –
pierwotną oraz obecną nazwę, autora projektu, lata budowy i przebudowy.
Das Buch Mormon. Ein weiterer Zeuge fur Jesus Christus / Praca zbiorowa
Tytuł: Das Buch Mormon. Ein weiterer Zeuge fur Jesus Christus
Autor: Praca zbiorowa
Adres wydawniczy: Intellectual Reserve Inc., 1985
542 strony
Format: 12,5/18,5 cm
Masa: 316 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma twardą, nieznacznie sfatygowaną oprawę.
Data wystawienia: 09.08.2022
Jus.
Effi Briest [ze słownikiem] Poziom B2/C1 / Theodor Fontane
Tytuł: Effi Briest [ze słownikiem] Poziom B2/C1 Z podręcznym słownikiem niemiecko-polskim
Autor: Theodor Fontane
Wydanie: II
Adres wydawniczy: Ruda Śląska : [Ze Słownikiem], 2018
672, [2] stron
Format: 14,5/21 cm
ISBN: 9788365646811
Masa: 880 g
Data wystawienia: 09.08.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na brzegach.
mar
Ghana / Fritz Gluth, Rolf Seidel
Tytuł: Ghana
Autorzy: Fritz Gluth, Rolf Seidel
Adres wydawniczy: Leipzig : VEB F. A. Brockhaus Verlag
27, [2] stron + fotografie
Format: 16,9 / 13,3 cm
Masa: 381 g
Książka jest w języku niemieckim. Jest w dobrym stanie, okładka jest lekko sfatygowana, zabrudzona. W środku książka posiada liczne czarno-białe fotografie w tekście, niektóre strony są lekko zabrudzone.
Data wystawienia: 29.07.2022
Zos.
Deutsch. Ein Lehrbuch fur Auslander / Praca zbiorowa
Tytuł: Deutsch. Ein Lehrbuch fur Auslander
Autor: Praca zbiorowa
Adres wydawniczy: Leipzig : VEB Verlag Enzyklopadie, 1988
288 stron
Format: 16,5/23 cm
Masa: 337 g
ISBN: 3324000343
Książka jest w dobrym stanie, ma nieznacznie sfatygowana oprawę, zawiera ilustracje w tekście, na kilku stronach wewnątrz notatki zapisane długopisem.
Data wystawienia: 29.07.2022
Jus.
Donald Duck feiert Geburtstag / Praca zbiorowa
Tytuł: Donald Duck feiert Geburtstag
Autor: Praca zbiorowa
Adres wydawniczy: Erlangen: Disney Enterprises, 1987
strony nienumerowane
Format: 19/23,5 cm
Masa: 165 g
ISBN: 361425951x
Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma sztywne strony, lekko sfatygowaną oprawę, zawiera ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 22.07.2022
Jus.
Die Jugendkriminalitat / Gunther Bruckner
Tytuł: Die Jugendkriminalitat
Autor: Gunther Bruckner
Adres wydawniczy: Hamburg: Kriminalistik, 1961
335 stron
Format: 14,5/21,5 cm
Masa: 501 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma twardą, lekko sfatygowaną oprawę, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczącą o tym pieczątkę.
Data wystawienia: 17.06.2022
Jus.
Thorn : Stadtfuhrer / Christofer Herrmann
Tytuł: Thorn : Stadtfuhrer
Autor: Christofer Herrmann
Adres wydawniczy: Olsztyn : Wydawnictwo Artes Christofer Herrmann, 2009
31 stron
Format: 24/17 cm
ISBN: 9788361049364
Masa: 126 g
Książka jest w idealnym stanie, jest nowa, wydrukowana na papierze kredowym, zawiera mnóstwo kolorowych ilustracji (faksymile, fotografie, mapy, plany).
Data wystawienia: 15.06.2022
Ald.
Pilgerbuch : Mit Jesus Christus auf dem Weg / Praca zbiorowa
Tytuł: Pilgerbuch : Mit Jesus Christus auf dem Weg : Heilig – Rock – Wallfahrt Trier 1996
Praca zbiorowa
Adres wydawniczy: Trier : Paulinus Verlag Trier, 1996
304 strony
Format: 12,5/19,5 cm
ISBN: 3790201758
Masa: 250 g
Data wystawienia: 08.06.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, jest napisana w języku niemieckim, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Zurich. Bilden von Stadt und Landschaft gesammelt / Martin Hurlimann
Tytuł: Zurich. Bilden von Stadt und Landschaft gesammelt
Autor: Martin Hurlimann
Adres wydawniczy: Zurich : Atlantis Verlag, 1964
126 stron
Format: 21,5/25,5 cm
Masa: 671 g
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę z lekko sfatygowaną obwolutą, brak pierwszej strony, na drugiej stronie dedykacja dla byłego właściciela, zawiera ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 03.06.2022
Jus.
Europa: atlas samochodowy / road atlas / atlas routier / reiseatlas / Brak autora
Tytuł: Europa: atlas samochodowy / road atlas / atlas routier / reiseatlas
Autor: Brak autora
Adres wydawniczy: Racibórz : Oficyna Wydawnicz R.A.F., 1991
89, [1] stron
Format: 14,2 / 26,8 cm
Masa: 436 g
ISBN: 80-7103-070-8
Książka jest w dobrym stanie, okładka jest lekko sfatygowana, z tyłu przybrudzona. Atlas w języku: polskim, angielskim, francuskim, niemieckim i rosyjskim. W środku książka jest w dobrym stanie, posiada liczne kolorowe mapy.
Data wystawienia: 23.05.2022
Zos.
Damengambit bis Hollandisch / Mark Taimanow
Tytuł: Damengambit bis Hollandisch
Autor: Mark Taimanow
Adres wydawniczy: Berlin : Sportverlag, 1973
380, [1] stron
Format: 12,5/19,5 cm
Masa: 418 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma twardą, lekko sfatygowaną oprawę.
Data wystawienia: 20.05.2022
Jus.
Mondschnee liegt auf den Wiesen / Eva Strittmatter
Tytuł: Mondschnee liegt auf den Wiesen
Autor: Eva Strittmatter
Adres wydawniczy: Berlin : Aufbau-Verlag, 1975
165, [1] stron
Format: 12,5/19,5 cm
Masa: 201 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma twardą oprawę ze sfatygowaną obwolutą.
Data wystawienia: 06.05.2022
Jus.
Wahre Traumgeschichten / Marian Grześczak
Tytuł: Wahre Traumgeschichten
Autor: Marian Grześczak
Ilustracje: Jerzy Markiewicz
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Krajowa Agencja Wydawnicza, 1980
43, [1] strony
Format: 19,5/21 cm
Masa: 220 g
Data wystawienia: 07.04.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście, jest napisana w języku niemieckim.
mar
Lena und Theo im Zoo / Gisela Fischer
Tytuł: Lena und Theo im Zoo
Autor: Gisela Fischer
Adres wydawniczy : Pestalozzi, 1993
strony nienumerowane
Format: 21/23,5 cm
Masa: 219 g
ISBN: 3614292525
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą, lekko sfatygowaną oprawę, zawiera ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 09.03.2022
Jus.
Mythos MLP : Erfolgsgeschichte eines Finanzdienstleisters / Manfred Lautenschlager
Tytuł: Mythos MLP : Erfolgsgeschichte eines Finanzdienstleisters
Autor: Manfred Lautenschlager
Adres wydawniczy: Frankfurt/New York : Campus Verlag, 1996
240 stron
Format: 16/23,5 cm
ISBN: 3593354640
Masa: 520 g
Data wystawienia: 28.02.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma sztywną okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście, jest trochę zabrudzona, jest napisana w języku niemieckim.
mar
Das Jagdwesen /Brak autora
Tytuł: Das Jagdwesen
Brak autora
Adres wydawniczy: Warszawa : Ministerstwo Rolnictwo, brak roku wydania
strony są nienumerowane
Format: 23,5/16,5 cm
Masa: 100 g
Data wystawienia: 09.01.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, jest napisana w języku niemieckim.
mar
Selbst gemacht Teil 2 / Christiane Strehlau, Max Pause
Tytuł: Selbst gemacht Teil 2
Autor: Christiane Strehlau, Max Pause
Adres wydawniczy: Berlin : VEB Verlag fur Bauwesen Berlin, 1980
159 stron
Format: 17/23 cm
Masa: 230 g
Data wystawienia: 16.01.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście, jest napisana w języku niemieckim.
mar
Du und deine wohnung / Max Pause, Wolfgang Prufert
Tytuł: Du und deine wohnung
Autor: Max Pause, Wolfgang Prufert
Adres wydawniczy: Berlin : VEB Verlag fur Bauwesen, 1977
192 strony
Format: 23,5/16,5 cm
Masa: 326 g
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą, sfatygowaną oprawę, przybrudzona okładka (kilka plamek), została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki, zawiera ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 07.01.2022
Jus.
Kunst dem Volk / Heinrich Hoffmann (oprac.)
Tytuł: Kunst dem Volk
Opracowanie: Heinrich Hoffmann
Adres wydawniczy: Wien : Verlag Heinrich Hoffamnn, 1942
27 stron + tablice
Format: 23,5/31 cm
Masa: 240 g
Data wystawienia: 30.12.2021 r.
Książka ma okładkę sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach i naddarta na brzegach, zawiera ilustracje w tekście i na tablicach, jest napisana w języku niemieckim, na stronie tytułowej jest podpis/pieczątka byłego właściciela.
mar
Egs Texte : Psychologie des Spiels / Susan Millar
Tytuł: Egs Texte : Psychologie des Spiels
Autor: Susan Millar
Adres wydawniczy: Ravensburg : Otto Maier Verlag, 1973
271, [1] stron
Format: 14,5/21,5 cm
ISBN: 347360304X
Masa: 400 g
Data wystawienia: 26.12.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, napisana w języku niemieckim, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
mar
Strassen fur Menschen / Bernard Rudofsky
Tytuł: Strassen fur Menschen
Autor: Bernard Rudofsky
Adres wydawniczy: Salzburg und Wien : Residenz Verlag, 1995
343, [1] stron
Format: 18,5/26 cm
ISBN: 3701709203
Masa: 1000 g
Data wystawienia: 15.12.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma sztywną okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście, jest napisana w języku niemieckim.
mar
Lilian und ich / Ninne Olsson
Tytuł: Lilian und ich
Autor: Ninne Olsson
Adres wydawniczy: Hamburg : Verlag Friedrich Oetinger, 2002
142, [2] stron
Format: 13,5/20 cm
ISBN: 3789144215
Masa: 290 g
Data wystawienia: 09.12.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest napisana w języku niemieckim.
mar
Litauen Ladt Sie Ein / Praca zbiorowa
Tytuł: Litauen Ladt Sie Ein
Praca zbiorowa
Adres wydawniczy: Wilno : Litauische Tourismusstiftung, brak roku wydania
Format: 21/30 cm
26 stron
Masa: 200 g
Data wystawienia: 03.12.2021 r.
Folder jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, jest napisany w języku niemieckim, na pierwszej stronie jest pieczątka byłego właściciela.
mar
Eiger Monch & Jungfrau Magazin / Praca zbiorowa
Tytuł: Eiger Monch & Jungfrau Magazin
Praca zbiorowa
Adres wydawniczy: Interlaken : Jungfraubahnen, brak roku wydania
Format: 21/30 cm
różna numeracja stron
Masa: 240 g
Data wystawienia: 10.11.2021 r.
Czasopismo jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, jest napisane w języku niemieckim.
mar
Filterpraxis / Hans Clauss, Heinz Meusel
Tytuł: Filterpraxis
Autor: Hans Clauss, Heinz Meusel
Adres wydawniczy: Leipzig : VEB Fotokinoverlag, 1981
216 stron
Format: 15/22 cm
Masa: 500 g
Data wystawienia: 08.11.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest naddarta na grzbiecie, zawiera ilustracje w tekście, jest napisana w języku niemieckim, na stronie tytułowej jest podpis byłego właściciela.
mar
Filterpraxis / Hans Clauss, Heinz Meusel
Tytuł: Filterpraxis
Autor: Hans Clauss, Heinz Meusel
Adres wydawniczy: Leipzig : VEB Fotokinoverlag, 1974
211, [1] stron
Format: 15/22 cm
Masa: 450 g
Data wystawienia: 08.11.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, jest napisana w języku niemieckim, na stronie tytułowej jest podpis byłego właściciela.
mar
Polska Poland : Przewodnik po taniej bazie turystycznej nad jeziorami / Brak autora
Tytuł: Polska Poland : Przewodnik po taniej bazie turystycznej nad jeziorem
Brak autora
Adres wydawniczy: Brak miasta wydania : Polska Federacja Campingu i Caravaningu, 1996
32 strony
Format: 14,5/20,5 cm
Nakład: 12 000 egzemplarzy
ISBN: 8390308533
Masa: 80 g
Data wystawienia: 31.10.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście oraz tłumaczenie na język niemiecki, angielski i francuski.
mar
Das Panorama von Racławice / Elżbieta Górecka (oprac.)
Tytuł: Das Panorama von Racławice
Autor: Elżbieta Górecka
Tłumaczenie: Doris Weyen
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Wrocław : Krajowa Agencja Wydawnicza, 1988
3 strony + tablice
Format: 23,5/32,5 cm
Nakład: 10 200 egzemplarzy
Masa: 160 g
Data wystawienia: 29.10.2021 r.
Zbiór ilustracji jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje na tablicach, jest napisana w języku niemieckim.
mar
Pszczyna / Pless. The Pearl of Upper Silesia / Die Perle Oberschlesiens / Krzysztof Bzowski [książka w języku angielskim i niemieckim]
Tytuł: Pszczyna / Ples. The Pearl of Upper Silesia / Die Perle Oberschlesiens
Autor: Krzysztof Bzowski
Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Bezdroża, 2007
Wydanie pierwsze
164 stron
Format: 12,2 / 17,3 cm
Masa: 157 g
ISBN: 8978-83-60506-29-5
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę lekko sfatygowaną. W środku książka jest w dobrym stanie, niektóre strony są lekko pozaginane. Posiada liczne kolorowe fotografie, mapy i ilustracje w tekście. Książka jest w języku angielskim i niemieckim.
Data wystawienia: 27.10.2021
Zos.
Kotlina Jeleniogórska na starych pocztówkach / Praca zbiorowa
Tytuł: Kotlina Jeleniogórska na starych pocztówkach
Praca zbiorowa
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Łódź : Piątek Trzynastego Wydawnictwo, 2006
119 stron
Format: 24/17 cm
ISBN: 8374150750
Masa: 430 g
Data wystawienia: 15.10.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście oraz tłumaczenie na język niemiecki i angielski.
mar
An der weichsel / Adam Bujak
Tytuł: An der weichsel
Autor: Adam Bujak
Tekst: Bogdan Baran
Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Baran i Suszczyński, 1996
Wydanie: I
strony nienumerowane
Format: 27,5 / 30,5 cm
Masa: 1677 g
ISBN: 8385845518
Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma twardą okładkę lekko sfatygowaną, zawiera liczne ilustracje. Książka jest w języku niemieckim.
Data wystawienia: 30.09.2021
Jus.
Leila, die Schone vom Nil / Heinz G. Konsalik
Tytuł: Leila, die Schone vom Nil
Autor: Heinz G. Konsalik
Adres wydawniczy: Koln : VEMAG Verlags- und Medien Aktiengesellschaft, brak roku wydania
256 stron
Format: 13,5/20,5 cm
ISBN: 3625209292
Masa: 410 g
Data wystawienia: 23.09.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest napisana w języku niemieckim.
mar
Der letzte Karpatenwolf / Heinz G. Konsalik
Tytuł: Der letzte Karpatenwolf
Autor: Heinz G. Konsalik
Adres wydawniczy: Munchen : Wilhelm Heyne Verlag, 1981
235, [5] stron
Format: 12/18 cm
ISBN: 3453001540
Masa: 190 g
Data wystawienia: 08.09.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest napisana w języku niemieckim.
mar
Meine erste Kinderbibel / Praca zbiorowa
Tytuł: Meine erste Kinderbibel
Praca zbiorowa
Ilustracje: John Dillow
Adres wydawniczy: brak miasta wydania : Parragon, brak roku wydania
383, [1] stron
Format: 15,5/20 cm
ISBN: 0752594877
Masa: 980 g
Data wystawienia: 27.08.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest trochę zabrudzona, zawiera ilustracje w tekście, jest napisana w języku niemieckim.
mar
Monte Cassino / Brak autora
Tytuł: Monte Cassino
Brak autora
Adres wydawniczy: brak danych wydawniczych
strony są nienumerowane
Format: 23,5/21 cm
Masa: 260 g
Data wystawienia: 28.07.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, jest napisana w języku polskim, włoskim, angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim.
mar
Das grosse Lexikon der Aquaristik / Hans Frey
Tytuł: Das grosse Lexikon der Aquaristik : Susswasser und Meerwasser
Autor: Hans Frey
Adres wydawniczy: Melsungen-Berlin-Basel-Wien : Verlag J. Neumann-Neudamm, 1983
859, stron
Format: 17,5/24,5 cm
ISBN: 378880243X
Masa: 1560 g
Data wystawienia: 14.07.2021 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, jest napisana w języku niemieckim.
mar
Gut Greifenau : Nachtfeuer : Roman / Hanna Caspian
Tytuł: Gut Greifenau : Nachtfeuer : Roman
Autorka: Hanna Caspian
Adres wydawniczy: Monachium: Knaur Verlag, 2018
554, [2] stron
Format: 12,5/19 cm
ISBN: 9783426521519
Masa: 419 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie. Ma minimalnie sfatygowaną okładkę i drobne przybrudzenia bloku książki. Poza tym brak śladów użytkowania.
Data wystawienia: 05.07.2023
Wik.
Wydłużki U-kształtowe dla rur Dn32/500 część budowlana - Elementy prefabrykowane dla rur Dn 32/200 opis techniczny i rysunki : zestawy elementów : Projekt typowy C-3.9.2.1 / Praca zbiorowa
Tytuł: Wydłużki U-kształtowe dla rur Dn32/500 część budowlana - Elementy prefabrykowane dla rur Dn 32/200 opis techniczny i rysunki : zestawy elementów : Projekt typowy C-3.9.2.1
Praca zbiorowa
Adres Wydawniczy: Warszawa : Centrum Techniki Komunalnej, 1983
Brak numeracji stron
Format: 21,5/29,5 cm
Masa: 130 g
Data wystawienia: 17.08.2023 r.
Książka/broszura jest w dobrym stanie, ma miękką oprawę, nieznacznie sfatygowaną, jest trochę zabrudzona, zawiera ilustracje w tekście, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadcząca o tym pieczątki.
mar
Wydłużki U-kształtowe dla rur Dn32/500 część budowlana - Elementy prefabrykowane dla rur Dn 32/200 opis techniczny i rysunki : Projekt typowy C-3.9.2/or / Praca zbiorowa
Tytuł: Wydłużki U-kształtowe dla rur Dn32/500 część budowlana - Elementy prefabrykowane dla rur Dn 32/200 opis techniczny i rysunki : Projekt typowy C-3.9.2/or
Praca zbiorowa
Adres Wydawniczy: Warszawa : Centrum Techniki Komunalnej, 1983
Brak numeracji stron
Format: 21,5/29,5 cm
Masa: 130 g
Data wystawienia: 17.08.2023 r.
Książka/broszura jest w dobrym stanie, ma miękką oprawę, nieznacznie sfatygowaną, jest trochę zabrudzona, zawiera ilustracje w tekście, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadcząca o tym pieczątki.
mar
Odcinki proste dla rur Dn32/500 część budowlana - zestawy elementów Projekt typowy C-3.2.1 / Praca zbiorowa
Tytuł: Odcinki proste dla rur Dn32/500 część budowlana - zestawy elementów : Projekt typowy C-3.2.1
Praca zbiorowa
Adres Wydawniczy: Warszawa : Centrum Techniki Komunalnej, 1981
7, [1] stron
Format: 21,5/29,5 cm
Masa: 80 g
Data wystawienia: 17.08.2023 r.
Książka/broszura jest w dobrym stanie, ma miękką oprawę, nieznacznie sfatygowaną, jest trochę zabrudzona, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadcząca o tym pieczątki.
mar
Odcinki proste dla rur Dn32/500 część instalacyjna : Projekt typowy C-3.1.1 / Praca zbiorowa
Tytuł: Odcinki proste dla rur Dn32/500 część instalacyjna : Projekt typowy C-3.1.1
Praca zbiorowa
Adres Wydawniczy: Warszawa : Centrum Techniki Komunalnej, 1981
7, [1] stron
Format: 21,5/29,5 cm
Masa: 70 g
Data wystawienia: 17.08.2023 r.
Książka/broszura jest w dobrym stanie, ma miękką oprawę, nieznacznie sfatygowaną, jest trochę zabrudzona, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadcząca o tym pieczątki.
mar
System budowy sieci cieplnej w kanałach „KP” : Odcinki proste dla rurociągów dn 600-1000 część budowlana - koszty orientacyjne / Praca zbiorowa
Tytuł: System budowy sieci cieplnej w kanałach „KP” : Odcinki proste dla rurociągów dn 600-1000 część budowlana - koszty orientacyjne
Praca zbiorowa
Adres Wydawniczy: Warszawa : Centrum Techniki Komunalnej, 1980
Strony są nienumerowane
Format: 21,5/30 cm
Masa: 210 g
Data wystawienia: 17.08.2023 r.
Książka/broszura jest w dobrym stanie, ma miękką oprawę, nieznacznie sfatygowaną, tekst jest słabo widoczny, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadcząca o tym pieczątki.
mar
Mały słownik techniczny angielsko-polski / Sergiusz Czerni, Teresa Jaworska, Ewa Romkowska, Maria Skrzyńska (oprac.) (1985)
Tytuł: Mały słownik techniczny angielsko-polski
Opracowali: Sergiusz Czerni, Teresa Jaworska, Ewa Romkowska, Maria Skrzyńska
Wydanie: IV
Nakład: 50 300 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Naukowo-Techniczne, 1985
213, [1] stron
Format: 14,5/20,5 cm
ISBN: 83-205-0623-4
Masa: 220 g
Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka, strony minimalnie pożółkłe, z drobnymi zagięciami. Poza tym brak śladów użytkowania.
Data wystawienia: 16.08.2023
Ald.
Naprawa magnetofonów / Bolesław Urbański
Tytuł: Naprawa magnetofonów : Poradnik warsztatowy
Autor: Bolesław Urbański
Wydanie: II
Adres Wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Naukowo-Techniczne, 1987
11, [7] stron
Format: 20,5/28,5 cm
Nakład: 30 200 egzemplarzy
ISBN: 8320409292
Masa: 230 g
Data wystawienia: 09.08.2023 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma miękką oprawę, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Prace Ośrodka Badawczo Rozwojowego Gospodarki Energetycznej Nr 5 Katowice 1982 / Praca zbiorowa
Tytuł: Prace Ośrodka Badawczo Rozwojowego Gospodarki Energetycznej Nr 5 Katowice 1982
Praca zbiorowa
Wydanie: I
Adres Wydawniczy: Katowice : Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Gospodarki Energetycznej, 1982
99 stron
Format: 17/24 cm
Nakład: 300 egzemplarzy
ISSN: 0209-3499
Masa: 180 g
Data wystawienia: 04.08.2023 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma miękką oprawę, nieznacznie sfatygowaną, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadcząca o tym pieczątki.
mar
Prace Ośrodka Badawczo Rozwojowego Gospodarki Energetycznej Nr 9-10 Katowice 1987 / Praca zbiorowa
Tytuł: Prace Ośrodka Badawczo Rozwojowego Gospodarki Energetycznej Nr 9-10 Katowice 1987
Praca zbiorowa
Wydanie: I
Adres Wydawniczy: Katowice : Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Gospodarki Energetycznej, 1988
130 stron
Format: 17/24 cm
Nakład: 300 egzemplarzy
ISSN: 0209-3499
Masa: 250 g
Data wystawienia: 04.08.2023 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma miękką oprawę, nieznacznie sfatygowaną, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadcząca o tym pieczątki.
mar
Prace Ośrodka Badawczo Rozwojowego Gospodarki Energetycznej Nr 6 Katowice 1983 / Praca zbiorowa
Tytuł: Prace Ośrodka Badawczo Rozwojowego Gospodarki Energetycznej Nr 6 Katowice 1983
Praca zbiorowa
Wydanie: I
Adres Wydawniczy: Katowice : Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Gospodarki Energetycznej, 1984
129, [1] stron
Format: 17/24 cm
Nakład: 300 egzemplarzy
ISSN: 0209-3499
Masa: 240 g
Data wystawienia: 04.08.2023 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma miękką oprawę, nieznacznie sfatygowaną, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadcząca o tym pieczątki.
mar
Prace Ośrodka Badawczo Rozwojowego Gospodarki Energetycznej Nr 7-8 Katowice 1984/85 / Praca zbiorowa
Tytuł: Prace Ośrodka Badawczo Rozwojowego Gospodarki Energetycznej Nr 7-8 Katowice 1984/85
Praca zbiorowa
Wydanie: I
Adres Wydawniczy: Katowice : Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Gospodarki Energetycznej, 1987
106 stron
Format: 17/24 cm
Nakład: 310 egzemplarzy
ISSN: 0209-3499
Masa: 210 g
Data wystawienia: 04.08.2023 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma miękką oprawę, nieznacznie sfatygowaną, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadcząca o tym pieczątki.
mar
Procesy wymiany masy w technologii chemicznej / P. G. Romankow, N. B. Raszkowska, W. F. Frołow (oprac.)
Tytuł: Procesy wymiany masy w technologii chemicznej : Układy z fazą stałą
Opracowanie: P. G. Romankow, N. B. Raszkowska, W. F. Frołow
Tłumaczenie: Henryk Błasiński, Kazimierz Wojciech Być, Czesław Strumiłło
Wydanie: I
Adres Wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Naukowo-Techniczne, 1980
333, [2] stron
Format: 17,5/24 cm
Nakład: 2 250 egzemplarzy
ISBN: 8320401585
Masa: 480 g
Data wystawienia: 02.08.2023 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma miękką oprawę, nieznacznie sfatygowaną.
mar
Młody technik 4/1976 / Praca zbiorowa
Tytuł: Młody technik 4/1976 : Popularny miesięcznik naukowo-techniczny
Praca zbiorowa
Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy „Nasza Księgarnia”, 1976
95 stron
Format: 16,5/24 cm
Masa: 180 g
Data wystawienia: 11.06.2023 r.
Czasopismo jest w dobrym stanie, ma okładką nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Młody technik 10 1975 / Praca zbiorowa
Tytuł: Młody technik 10 1975 : Popularny miesięcznik naukowo-techniczny
Praca zbiorowa
Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy „Nasza Księgarnia”, 1968
128 stron
Format: 14,5/20,5 cm
Nakład: 175 315 egzemplarzy
Masa: 160 g
Data wystawienia: 11.06.2023 r.
Czasopismo jest w dobrym stanie, ma okładką nieznacznie sfatygowaną, na przedniej części okładki jest notatka byłego właściciela, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Młody technik 10/1989 / Praca zbiorowa
Tytuł: Młody technik 10/1989
Praca zbiorowa
Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy „Nasza Księgarnia”, 1989
95, [1] stron
Format: 16/24 cm
Nakład: 200 315 egzemplarzy
Masa: 180 g
Data wystawienia: 10.06.2023 r.
Czasopismo jest w dobrym stanie, ma okładką nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Młody technik 9/1985 / Praca zbiorowa
Tytuł: Młody technik 9/1985
Praca zbiorowa
Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy „Nasza Księgarnia”, 1983
95, [1] stron
Format: 16/24 cm
Nakład: 200 315 egzemplarzy
Masa: 170 g
Data wystawienia: 08.06.2023 r.
Czasopismo jest w dobrym stanie, ma okładką nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, na przedniej części okładki jest notatka byłego właściciela, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Młody technik 2/1986 / Praca zbiorowa
Tytuł: Młody technik 2/1986
Praca zbiorowa
Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy „Nasza Księgarnia”, 1983
95, [1] stron
Format: 16/24 cm
Nakład: 250 315 egzemplarzy
Masa: 170 g
Data wystawienia: 08.06.2023 r.
Czasopismo jest w dobrym stanie, ma okładką nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Konstrukcje żelbetowe według Eurokodu 2 i norm związanych : Tom pierwszy i drugi komplet / Włodzimierz Starosolski
Tytuł: Konstrukcje żelbetowe według Eurokodu 2 i norm związanych : Tom pierwszy i drugi komplet
Autor: Włodzimierz Starosolski
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Naukowe PWN, 2011
Tom pierwszy - 663 [1] strony, tom drugi - 582 [1] strony
Format: 14,5/20,5 cm
ISBN: 9788301165444
Wydanie XIII
Masa: 1910 g
Książki są w dobrym stanie. Mają minimalnie sfatygowane okładki oraz podpisy poprzedniego właściciela na wyklejkach. Poza tym bez śladów użytkowania. Książki posiadają liczne ilustracje.
Data wystawienia: 07.06.2023
Wik.
Toruńskie Wodociągi Regulamin usług / Brak autora
Tytuł: Toruńskie Wodociągi Regulamin usług
Brak autora
Adres Wydawniczy: Toruń : Brak nazwy wydawnictwa, 2000
218, [1] stron
Format: 15/21 cm
Masa: 60 g
Data wystawienia: 05.06.2023 r.
Broszura jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Encyklopedia przyroda i technika : zagadnienia wiedzy współczesnej / Józef Hurwic (red.) (1967)
Tytuł: Encyklopedia przyroda i technika : zagadnienia wiedzy współczesnej
Redaktor naczelny prof. dr Józef Hurwic
Wydanie: II poprawione i rozszerzone
Nakład: 40 300
Adres wydawniczy: Warszawa : Wiedza Powszechna, 1967
1406, [2] stron + tablice
Format: 17/24 cm
Masa: 2064 g
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę, zawiera liczne czarno-białe oraz kolorowe ilustracje w tekście oraz na tablicach. Grzbiet lekko przybrudzony w dolnej części.
Data wystawienia: 24.02.2023
Ald.
Roboty ziemne / Zygmunt Żarnecki
Tytuł: Roboty ziemne
Autor: Zygmunt Żarnecki
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne, 1951
Nakład: 5 350 egz.
174 strony
Format: 16,5/24 cm
Masa: 260 g
Książka jest w dobrym stanie, ma sfatygowaną oprawę i grzbiet (naddarcie), pożółkłe strony oraz brązowe plamki na niektórych stronach. Książka zawiera czarno-białe ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 10.02.2023
Jus.
Referaty Tom IV / Praca zbiorowa
Tytuł: Referaty Tom IV
Autor: Praca zbiorowa
Adres wydawniczy: Poznań : Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, 1984
234 strony
Format: 17/24 cm
Masa: 430 g
Książka jest w dobrym stanie, ma lekko sfatygowaną oprawę, pożółkłe strony. Do książki dołączono mapy.
Data wystawienia: 10.02.2023
Jus.
Technologia sody / Praca zbiorowa
Tytuł: Technologia sody
Autor: Praca zbiorowa
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwa Techniczne, 1958
Wydanie: I
Nakład: 909 egz.
485, [1] stron
Format: 18/24,5 cm
Masa: 830 g
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą, sfatygowaną oprawę, zawiera ilustracje w tekście. Na tylnej okładce jest pieczątka biblioteczna.
Data wystawienia: 09.02.2023
Jus.
Nowoczesne metody pomiaru i regulacji wilgotności / Marian Łapiński, Krystyna Kostyrko, Wojciech Włodarski
Tytuł: Nowoczesne metody pomiaru i regulacji wilgotności : Nowa Technika Zeszyt 56
Autor: Marian Łapiński, Krystyna Kostyrko, Wojciech Włodarski
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwa Naukowo-Techniczne, 1965
164, [3] stron
Format: 17/24 cm
Nakład: 1690 egzemplarzy
Masa: 350 g
Data wystawienia: 26.01.2023 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście, na stronie tytułowej jest podpis byłego właściciela.
mar
Maszyny do nauczania z doświadczeń konstruktorów polskich / Praca zbiorowa
Tytuł: Maszyny do nauczania z doświadczeń konstruktorów polskich : Biblioteka Kształcenia Zawodowego
Praca zbiorowa
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwa Szkolnictwa Zawodowego, 1967
174, [2] strony + tablice
Format: 15,5/21 cm
Nakład: 4 200 egzemplarzy
Masa: 320 g
Data wystawienia: 14.12.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma sztywną okładkę, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta naddarta na krawędziach, zawiera ilustracje na tablicach, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
mar
Perspektywy bioelektroniki / J. Zona, M. Wnuk (red.)
Tytuł: Perspektywy bioelektroniki : Zbiór prac dedykowanych Profesorowi Włodzimierzowi Sedlakowi z okazji 70 rocznicy urodzin
Redakcja: J. Zona, M. Wnuk
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Lublin : Redakcja Wydawnictw Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, 1984
98, [3] stron
Format: 17/24 cm
Nakład: 10 025 egzemplarzy
ISBN: 8300004351
Masa: 240 g
Data wystawienia: 27.11.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach.
mar
Bezpieczeństwo i ochrona człowieka w środowisku pracy. Materiały szkoleniowe dla nauczycieli akademickich / Ryszard Mikulski
Tytuł: Bezpieczeństwo i ochrona człowieka w środowisku pracy. Materiały szkoleniowe dla nauczycieli akademickich
Autor: Ryszard Mikulski
Adres wydawniczy: Warszawa : Centralny Instytut Ochrony Pracy, 1999
201 stron
Format: 16,5/23,5 cm
Masa: 340 g
ISBN: 8387354872
Książka jest w dobrym stanie, ma lekko sfatygowaną oprawę (naddarcie w dolnej części).
Data wystawienia: 24.11.2022
Jus.
OBRUSN: Ośrodek Badawczo Rozwojowy Urządzeń Sterowania Napędów / Praca zbiorowa
Tytuł: OBRUSN: Ośrodek Badawczo Rozwojowy Urządzeń Sterowania Napędów
Autor: Praca zbiorowa
Adres wydawniczy: Toruń : Apator Toruń
Nakład: 2 000 egz.
strony nienumerowane
Format: 14,5/20,5 cm
Masa: 30 g
Książka jest w dobrym stanie, ma lekko sfatygowaną oprawę, zawiera ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 24.11.2022
Jus.
Wiadomości wspólne z zakresu spawania gazowego i elekrtrycznego / Jan Hillar, Stanisław Jarmoszuk
Tytuł: Wiadomości wspólne z zakresu spawania gazowego i elektrycznego
Autor: Jan Hillar, Stanisław Jarmoszuk
Adres wydawniczy: Warszawa : Biuro Wydawnictw HWiU "LIBRA", 1980
215 stron
Format: 14,5/20,5 cm
Nakład: 78 100 egzemplarzy
Masa: 260 g
Data wystawienia: 10.11.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach.
mar
Katalog przemysłu wapienniczego i gipsowego / Praca zbiorowa
Tytuł: Katalog przemysłu wapienniczego i gipsowego
Autor: Praca zbiorowa
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Katalogów i Cenników, 1974
Wydanie: I
Nakład: 3 080
86, [1] stron
Format: 21 / 29,5 cm
Masa: 410 g
Książka jest w dobrym stanie, ma lekko sfatygowaną i przybrudzoną oprawę, zawiera ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 13.10.2022
Jus.
Wzorcowe projekty sklepów detalicznych część I-II / S. Sienicki
Tytuł: Wzorcowe projekty sklepów detalicznych część I-II
Autor: S. Sienicki
Adres wydawniczy: Warszawa : Zakłady Wydawnictw Spółdzielczych, 1951
Nakład: 5 700 egz.
49, [1] stron + tablice ze zdjęciami
236, [3] stron
Format: 30 / 20,5 cm
Masa: 747 g
Książki są w dobrym stanie, mają sfatygowane oprawy i grzbiety, na stronach tytułowych podpis byłego właściciela, zawierają ilustracje w tekście i na tablicach.
Data wystawienia: 06.10.2022
Jus.
Słownik naukowo-techniczny angielsko-polski / Sergiusz Czerni, Maria Skrzyńska (red.)
Tytuł: Słownik naukowo-techniczny angielsko-polski
Redakcja: Sergiusz Czerni, Maria Skrzyńska
Wydanie: VII
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Naukowo-Techniczne, 1983
909 strony
Format: 17/24 cm
ISBN: 8320405491
Masa: 1460 g
Data wystawienia: 28.09.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma sztywną okładkę z obwolutą, nieznaczenie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach.
mar
Technologia kwasu siarkowego / K.M. Malin, N.Ł. Arkin, G.K. Borieskow, M.G. Slińko
Tytuł: Technologia kwasu siarkowego
Autor: K.M. Malin, N.Ł. Arkin, G.K. Borieskow, M.G. Slińko
Tłumaczenie: Stanisław Bretsznajder
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwa Techniczne, 1953
Wydanie: I
Nakład: 2 620 egz.
431, [1] stron
Format: 17/24,5 cm
Masa: 633 g
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą, sfatygowaną oprawę, przetarcia na krawędziach, podpis byłego właściciela na stronie tytułowej, zawiera ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 08.09.2022
Jus.
Wyzwania komunikacji w erze cyfrowej / Karolina Dziewulska-Siwek, Krystian Chołaszczyński, Mateusz Kaleta (red.)
Tytuł: Wyzwania komunikacji w erze cyfrowej
Redakcja: Karolina Dziewulska-Siwek, Krystian Chołaszczyński, Mateusz Kaleta
Adres wydawniczy: Toruń : Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej, 2020
222 strony
Format: 16,5/23,5 cm
ISBN: 9788389124456
Masa: 450 g
Data wystawienia: 24.08.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma sztywną okładkę, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Mały ilustrowany leksykon techniczny / Aniela Topulos, Jolanta Iwańska, Elżbieta Tabaczkiewicz (1982)
Tytuł: Mały ilustrowany leksykon techniczny
Autorzy: Aniela Topulus, Jolanta Iwańska, Elżbieta Tabaczkiewicz
Wydanie I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Naukowo-Techniczne, 1982
649 [2] stron
Format: 14,5/20,5 cm
Nakład: 70 250 egzemplarzy
Masa: 732 g
ISBN: 83-204-0425-8
Data wystawienia: 19.08.2022
Książka jest w dobrym stanie, z lekko sfatygowaną okładką, przetartym grzbietem i pożółkłymi stronami. Poza tym brak innych śladów użytkowania. Zawiera liczne czarno-białe ilustracje.
Maja
Układy automatyki cyfrowej / Piotr Misiurewicz (stan dobry)
Tytuł: Układy automatyki cyfrowej
Autor: Piotr Misiurewicz
Wydanie: III
Nakład: 150 210 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, 1984
124, [4] strony
Format: 17/24 cm
ISBN: 8302012300
Masa: 197 g
Książka jest w dobrym stanie. Okładka jest miejscami nieco przetarta i zabrudzona, ale poza tym brak innych śladów użytkowania.
Maja
Instrukcje bezpieczeństwa pracy dla elektromechaników w przemyśle ciężkim / Eugeniusz Matula
Tytuł: Instrukcje bezpieczeństwa pracy dla elektromechaników w przemyśle ciężkim
Autor: Eugeniusz Matula
Adres wydawniczy: Katowice: Śląsk, 1966
Wydanie: I
Nakład: 10 226 egz.
362 strony
Format: 11/15 cm
Masa: 182 g
Książka jest w dobrym stanie, ma oprawę z obwolutą, zawiera ilustracje w tekście, pierwsza strona lekko popisana długopisem.
Data wystawienia: 29.07.2022
Jus.
Język francuski / Danuta Adamus
Tytuł: Język francuski : Materiały pomocnicze dla studentów wydziału elektroniki : Skrypty
Autor: Danuta Adamus
Adres wydawniczy: Wrocław : Politechnika Wrocławska, 1971
70, [2] stron
Format: 17/24 cm
Nakład: 350 egzemplarzy
Masa: 150 g
Data wystawienia: 23.06.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, trochę zabrudzona, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Instalacje wodociągowe, kanalizacyjne i centralnego ogrzewania. Program przedmiotowy kursy dla gospodarzy domów mieszkalnych / Stanisław Karaś i inni
Tytuł: Instalacje wodociągowe, kanalizacyjne i centralnego ogrzewania. Program przedmiotowy kursy dla gospodarzy domów mieszkalnych
Autor: Stanisław Karaś i inni
Adres wydawniczy: Warszawa : Związek Zakładów Doskonalenia Zawodowego, 1975
9, [1] stron
Format: 14,5/20 cm
Masa: 13 g
Książka jest w dobrym stanie, ma lekko sfatygowaną oprawę.
Data wystawienia: 02.06.2022
Jus.
Automatyczne nadajniki radiokomunikacyjne / Ryszard Janulis
Tytuł: Automatyczne nadajniki radiokomunikacyjne
Autor: Ryszard Janulis
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Komunikacji i Łączności, 1974
Wydanie: I
Nakład: 3 200 egz.
419, [1] stron
Format: 17/24,5 cm
Masa: 817 g
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę ze sfatygowaną obwolutą, zawiera ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 19.05.2022
Jus.
Konstrukcje wstępnie sprężone część I / Władysław Kułas
Tytuł: Konstrukcje wstępnie sprężone część I
Autor: Władysław Kułas
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwo Naukowe, 1957
Wydanie: I
Nakład: 1 251 egz.
338 stron
Format: 17/24 cm
Masa: 526 g
Książka jest w dobrym stanie, ma sfatygowaną oprawę, na dwóch stronach podpis byłego właściciela, zawiera liczne rysunki.
Data wystawienia: 19.05.2022
Jus.
Centrum Techniki Komunalnej : Ochrona sieci cieplnych przed korozją powodowaną działaniem prądów błądzących / J. Kucharski
Tytuł: Centrum Techniki Komunalnej : Ochrona sieci cieplnych przed korozją powodowaną działaniem prądów błądzących
Autor: J. Kucharski
Adres wydawniczy: Warszawa : Centrum Techniki Komunalnej, 1984
Wydanie: II uzupełnione i poprawione
Nakład: 400 egz.
31 stron + rysunki
Format: 30/21,5 cm
Masa: 394 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma lekko sfatygowaną oprawę, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki, zawiera liczne rysunki.
Data wystawienia: 19.05.2022
Jus.
Wybrane układy i urządzenia półprzewodnikowe / Ryszard Wolski
Tytuł: Wybrane układy i urządzenia półprzewodnikowe
Autor: Ryszard Wolski
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Naukowo-Techniczne, 1978
Wydanie: I
Nakład: 5 260 egz.
441 stron
Format: 21/30 cm
Masa: 1227 g
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę ze sfatygowaną obwolutą, zawiera rysunki w tekście. Wewnątrz kilka pieczątek byłego właściciela
Data wystawienia: 11.05.2022
Jus.
Słownik Techniczny włosko-polski / S. Czerni, M. Skrzyńska (oprac.)
Tytuł: Słownik Techniczny włosko-polski
Opracowanie: S. Czerni, M. Skrzyńska
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Naukowo-Techniczne, 1965
218, [2] stron
Format: 15,5/21,5 cm
Nakład: 5 200 egzemplarzy
Masa: 350 g
Data wystawienia: 08.05.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma sztywną okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, naddarta.
mar
Użytkowanie maszyn cyfrowych / Krzysztof Socha
Tytuł: Użytkowanie maszyn cyfrowych
Autor: Krzysztof Socha
Wydanie: II
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne 1985
160 stron
Format: 17/24 cm
Nakład: 5 000 egzemplarzy
ISBN: 8302020761
Masa: 270 g
Data wystawienia: 05.05.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Proste układy elektroniczne / Antoni Białoszewski, Roman Kozak, Jerzy Pietrzyk, Jacek Sawicki
Tytuł: Proste układy elektroniczne
Autorzy: Antoni Białoszewski, Roman Kozak, Jerzy Pietrzyk, Jacek Sawicki
Wydanie: II
Adres wydawniczy: Warszawa : Nasza Księgarnia, 1984
126, [2] stron
Format: 11/16,5 cm
Nakład: 100 150 egzemplarzy
ISBN: 8310079710
Seria: Biblioteka Młodego Technika
Masa: 110 g
Data wystawienia: 03.04.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Elektroniczny kalkulator kieszonkowy / Hans Kreul
Tytuł: Elektroniczny kalkulator kieszonkowy
Autor: Hans Kreul
Przekład: Jerzy Dreszer
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Komunikacji i Łączności, 1979
136 stron
Format: 12,5/19,5 cm
Nakład: 30 225 egzemplarzy
Masa: 170 g
Data wystawienia: 02.04.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Podzespoły elektroniczne. Półprzewodniki. Poradnik / Janusz Borczyński, Piotr Dumin, Andrzej Mliczewski
Tytuł: Podzespoły elektroniczne. Półprzewodniki. Poradnik
Autor: Janusz Borczyński, Piotr Dumin, Andrzej Mliczewski
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Komunikacji i Łączności, 1990
Wydanie: I
591 stron
Format: 16/23,5 cm
Masa: 817 g
ISBN: 8320609054
Książka jest w dobrym stanie, ma sfatygowaną oprawę i grzbiet, naderwanie okładki, zagięcia.
Data wystawienia: 25.03.2022
Jus.
500 zagadek z techniki na co dzień / Zbigniew Płochocki
Tytuł: 500 zagadek z techniki na co dzień
Autor: Zbigniew Płochocki
Adres wydawniczy: Warszawa : Wiedza Powszechna, 1976
Wydanie: III
Nakład: 20 275 egz.
202, [1] strony
Format: 11/18,5 cm
Masa: 159 g
Książka jest w dobrym stanie, ma sfatygowaną i przybrudzoną oprawę, przetarcia na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 24.03.2022
Jus.
Ocena techniczno-ekonomiczna metod odsiarczania spalin Tom I, II / Hanna Hauke, Stanisław Janusz, Henryk Podelwowski (oprac.)
Tytuł: Ocena techniczno-ekonomiczna metod odsiarczania spalin Tom I, II
Opracowanie: Hanna Hauke, Stanisław Janusz, Henryk Podelwowski
Adres wydawniczy: Gliwice : Instytut Ekonomiki Przemysłu Chemicznego w Warszawie Oddział w Gliwicach, 1990
97, [1] stron + tablice
217, [2] stron + tablice
Format: 21,5/29,5 cm
Masa: 950 g
Data wystawienia: 14.03.2022 r.
Książki są w dobrym stanie, mają okładki nieznacznie sfatygowane, zawierają ilustracje w tekście i na tablicach, zostały wycofane ze zbiorów bibliotecznych i mają świadczące o tym pieczątki.
mar
Nowsze zagadnienia z zakresu nauki o korozji metali / Praca zbiorowa
Tytuł: Nowsze zagadnienia z zakresu nauki o korozji metali
Praca zbiorowa
Adres wydawniczy: Wrocław : Zakład Narodowy im. Ossolińskich - Wydawnictwo, 1967
343, [4] stron + tablice
Format: 15/21 cm
Nakład: 600 egzemplarzy
Masa: 430 g
Data wystawienia: 22.02.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście i na tablicach, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
mar
Słownik naukowo-techniczny polsko-angielski. Polish-English Dictionary of Science and Technology / Sergiusz Czerni, Maria Skrzyńska (red.)
Tytuł: Słownik naukowo-techniczny polsko-angielski. Polish-English Dictionary of Science and Technology
Autor: Sergiusz Czerni, Maria Skrzyńska (red.)
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Naukowo-Techniczne, 1983
Wydanie: VII niezmienione
846 stron
Format: 16,5/24,5 cm
Masa: 1297 g
ISBN: 832041380x
Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma twardą oprawę z lekko sfatygowaną obwolutą, na stronie tytułowej podpis byłego właściciela.
Data wystawienia: 10.02.2022
Jus.
Panorama Firm 94/95 Toruń / Praca zbiorowa
Tytuł: Panorama Firm 94/95 Toruń
Praca zbiorowa
Adres wydawniczy: Warszawa : US WEST, 1994
różna numeracja stron
Format: 21,5/30 cm
Masa: 570 g
Data wystawienia: 30.01.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Promienniki podczerwieni / Tadeusz Burakowski i inni
Tytuł: Promienniki podczerwieni
Autorzy: Tadeusz Burakowski, Jerzy Giziński, Aleksander Sala
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Naukowo-Techniczne, 1970
542, [1] stron
Format: 17,5/24,5 cm
Masa: 1036 g
Wydanie I
Nakład: 2215 egzemplarzy
Książka jest w dobrym stanie. Ma nieco sfatygowaną obwolutę (pozadzieraną) oraz nieznacznie pożółkłe strony. Na stronie tytułowej i na wyklejce widnieje nieaktualna pieczątka z biblioteki uniwersyteckiej. Poza tym brak śladów użytkowania. Książka w twardej oprawie, z obwolutą.
Data wystawienia: 22.08.2023
Wik.
Nederland in Kleur / Praca zbiorowa
Tytuł: Nederland in Kleur
Praca zbiorowa
Adres wydawniczy: Leeuwarden : Uitgeverij Inter-Combi van Seijen B.V., 1988
93 strony + tablice
Format: 23,5/30,5 cm
Masa: 2180 g
Data wystawienia: 19.10.2023 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, jest napisana w języku angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, holenderskim i japońskim, zawiera ilustracje na tablicach, na stronie przedtytułowej jest dedykacja dla byłego właściciela.
mar
El Ermitage / Yuri Shapiro
Tytuł: El Ermitage
Autor: Yuri Shapiro
Adres wydawniczy: Leningrad : Editorial De Artes Aurora, 1983
214, [2] strony
Format: 14/20,5 cm
Nakład: 15 000 egzemplarzy
Masa: 440 g
Data wystawienia: 12.11.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma sztywną okładkę, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście, jest napisana w języku hiszpańskim.
mar
Zaragoza / Jose Antonio Duce
Tytuł: Zaragoza
Autor: Jose Antonio Duce
Adres wydawniczy: Zaragoza : Ayuntamiento de Zaragoza, 2003
333, [1] stron
Format: 32/22 cm
ISBN: 848069324X
Masa: 2060 g
Data wystawienia: 17.11.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma sztywną okładkę, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, jest napisana w języku hiszpańskim, na pierwszej kartce pieczątka biblioteczna.
mar
La Ciudad Vieja y el Castillo Real en Varsowvia / Alicia Magdalena Loyola-Fernandez
Tytuł: La Ciudad Vieja y el Castillo Real en Varsowvia
Autor: Alicia Magdalena Loyola-Fernandez
Adres wydawniczy: Warszawa : Arkady, 1988
159 stron
Format: 24/30,5 cm
ISBN: 8321333559
Masa: 1230 g
Data wystawienia: 25.10.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, jest napisana w języku hiszpańskim.
mar
Iles Canaries espagne / Brak autora
Tytuł: Iles Canaries espagne
Brak autora
Adres wydawniczy: Brak danych wydawniczych
strony są nienumerowane
Format: 24/21 cm
Masa: 80 g
Data wystawienia: 22.01.2021 r.
Broszura jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, jest napisana w języku hiszpańskim.
mar
Gardel Mito-Realidad (Ubicacion y Antologia) / Jorge Miguel Couselo, Osiris Chietico
Tytuł: Gardel Mito-Realidad (Ubicacion y Antologia)
Autor: Jorge Miguel Couselo, Osiris Chietico
Adres wydawniczy: brak miasta wydania : Impreso En La Argentina, 1964
110, [5] stron
Format: 12/20 cm
Masa: 120 g
Data wystawienia: 25.12.2020 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest napisana w języku hiszpańskim, na stronie tytułowej jest podpis byłego właściciela.
mar
Moscow [Moskwa] : Moscou : Moskau : Moscu
Tytuł: Moscow
Adres wydawniczy: Moscow : Foreign Languages Publishing House, [brak daty wydania, ok. 1980?]
36 kolorowych fotografii
Format: 11,5/16,5 cm
Masa: 150 g
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę, w którą wklejona jest rozkładana harmonijka z fotografiami, na odwrocie każdej strony jest opis w językach: rosyjskim, angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim i arabskim. Oprócz tego jest też krótka informacja o mieście Moskwa w w/w językach.
Data wystawienia: 03.04.2021
Ald.
Elements de la Grammaire Espagnole : Methode Pigier / Brak autora
Tytuł: Elements de la Grammaire Espagnole : Methode Pigier
Brak autora
Adres wydawniczy: Paryż : Librairie Comptable Pigier, brak roku wydania
82, [1] stron
Format: 13,5/20,5 cm
Masa: 200 g
Data wystawienia: 21.08.2020 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest napisana w języku francuskim i hiszpańskim, na pierwszej kartce jest podpis byłego właściciela.
mar
La Armeria del Kremlin guia / V. Goncharenko, V. Narozhnaya
Tytuł: La Armeria del Kremlin guia
Autor: V. Goncharenko, V. Narozhnaya
Adres wydawniczy: Moskwa : Editorial Progreso, 1976
181, [1] stron + tablice
Format: 13/17 cm
Masa: 260 g
Data wystawienia: 27.06.2020 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekści i na tablicach, jest napisana w języku hiszpańskim.
mar
Polonia les invita / Brak autora
Tytuł: Polonia les invita
Brak autora
Adres wydawniczy: Warszawa : El Centro Polaco De Informacion Turistica, brak roku wydania
strony są nienumerowane
Format: 21,5/10,5 cm
Masa: 80 g
Data wystawienia: 02.01.2020 r.
Broszura jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, jest napisana w języku włoskim.
mar
Henri Rousseau / Brak autora
Tytuł: Henri Rousseau : Maestros de la pintura mundial : En los museos de la URSS
Brak autora
Adres wydawniczy: Leningrad : Editorial De Artes Aurora, 1983
11 stron + tablice
Format: 24,5/32,5 cm
Masa: 330 g
Data wystawienia: 03.03.2018 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje na tablicach, jest napisana w języku hiszpańskim.
mar
Spanish Dictionary / Carlos Castillo, Otto F. Bond, Barbara M. Garcia
Tytuł: Spanish Dictionary
Autor: Carlos Castillo, Otto F. Bond, Barbara M. Garcia
Adres wydawniczy: New York : Pocket Books, 1956
251, [3] stron
Format: 10,5/16,5 cm
Masa: 260 g
Data wystawienia: 18.10.2017 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest napisana w języku angielskim.
mar
Evangelio segun san Mateo. The Gospel according to Matthew. Vangelo secondo Matteo. Evangile selon Saint Matthieu. Das Evangelium nach Matthaus. Ewangelia według świętego Mateusza
Tytuł: Evangelio segun san Mateo. The Gospel according to Matthew. Vangelo secondo Matteo. Evangile selon Saint Matthieu. Das Evangelium nach Matthaus. Ewangelia według świętego Mateusza
Adres wydawniczy: Madryd : Biblioteca De Autores Cristianos, 2011
384 strony
Format: 10/14 cm
ISBN: 9788422015406
Masa: 190 g
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest napisana w sześciu językach (angielskim, polskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim).
Data wystawienia: 29.02.2020
Ald.
Potplanten : Pot plants : topfpflanzen : Plantes en pot : Piante da vaso : Planta en particular 1991/92 Brak autora
Tytuł: Potplanten : Pot plants : Topfpflanzen : Plantes en pot : Piante da vaso : Planta en particular 1991/92
Brak autora
Adres wydawniczy: Leiden : Bloemenbureau Holland, 2001
115, [1] stron
Format: 10,5/20 cm
Masa: 200 g
Data wystawienia: 25.03.2017 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, napisana w języku niemiecki, angielskim, francuskim, włoskim, hiszpańskim.
mar
Colóquio artes : Revista De Artes Visuais, Musica E Bailado
Tytuł: Colóquioartes : Revista De Artes Visuais, Musica E Bailado
Adres wydawniczy: Lisboa : Fundacao Calouste Gulbenkian, brak roku wydania
84 strony
Format: 23,5/30,5 cm
Masa: 450 g
Data wystawienia: 03.07.2015 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście.
Joa
Historia de un pepe / Salome Jil (Jose Milla)
Tytuł: Historia de un pepe
Autor: Salome Jil (Jose Milla)
Tercera edition
Adres wydawniczy: Guatemala : E. Goubaud Y C Editores, 1898
446 stron
Format: 22 / 13,5 cm
Masa: 780 g
Seria: Obras Completas de don Jose Milla Tomo 4
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę ze skórzanym grzbietem z tłoczeniami i złoceniami, ozdobna wyklejka z naklejką: Libreria "Cosmos" Buchhandlung Guatemala C. A., przy stronie tytułowej portret autora, papier pożółkły z nieznacznymi przebarwieniami. Część przedniej i tylnej wyklejki oderwana, przetarte krawędzie i narożniki oprawy, niewielkie pęknięcia skóry na grzbiecie, na stronie przedtytułowej nieaktualne pieczątki.
Data wystawienia: 27.05.2016
Ald.
Piękna książka, z bogatą proweniencją: naklejka z księgarni "Cosmos" z Gwatemali, pieczątki z księgozbiorów m. in. : H. R. Hildebrand Guatemala. Znakomicie nadaje się jako ozdoba kolekcji.
Brześć / brak autora
Tytuł: Brześć
Brak autora
Adres wydawniczy: Brześć : Brak nazwy wydanictwa, brak roku wdania
strony są nienumerowane
Format: 21/22 cm
Masa: 490 g
Data wystawienia: 29.11.2015 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera liczne ilustracje w tekście i na tablicach, jest napisana w języku polskim, rosyjskim, angielskim, hiszpańskim.
mar
La mujer de piedra (y otros relatos) / Gustavo Adolfo Becquer
Tytuł: La mujer de piedra (y otros relatos)
Autor: Gustavo Adolfo Becquer
Wydanie: Jorge Garza Castillo
Prolog i prezentacja: Francesc LL. Cardona Doctor en Historia y Catedratico
Seria: Clasicos Universales, Coleccion Fontana
Adres wydawniczy: Barcelona : Edicomunicacion, 1997
219, [5] stron
Format: 11/18 cm
ISBN: 8476728255
Masa: 131 g
Data wystawienia: 21.11.2023
Książka jest w dobrym stanie. Okładka jest nieznacznie sfatygowana. Blok książki delikatnie przybrudzony, strony lekko pożółkłe, niektóre posiadają drobne zabrudzenia. Poza tym brak śladów użytkowania. Książka w języku hiszpańskim.
Wik.
Technik Touren : Tips fur Technik-Trips in Schleswig-Holstein Blatt West 12 / Brak autora
Tytuł: Technik Touren : Tips fur Technik-Trips in Schleswig-Holstein Blatt West 12
Brak autora
Adres Wydawniczy: Frankfurt : IZE, 1991
Format mapy złożonej: 13/21,5 cm
Format mapy rozłożonej: 124/81 cm
ISBN: 3884956124
Masa: 140 g
Data wystawienia 04.12.2023 r.
Mapa jest w dobrym stanie, zawiera ilustracje, tekst jest napisany w języku niemieckim.
mar
100 + 30 najczęściej zadawanych pytań na temat współczesnej biotechnologii / Tomasz Twardowski, Edyta Kwapich
Tytuł: 100 + 30 najczęściej zadawanych pytań na temat współczesnej biotechnologii
Autor: Tomasz Twardowski, Edyta Kwapich
Adres Wydawniczy: Poznań: EDYTOR, 2001
127, [1] stron + tablice
Format: 17/24 cm
Nakład: 2000 egzemplarzy
ISBN: 839002098X
Masa: 260 g
Data wystawienia: 01.10.2023 r.
Książka jest bardzo dobrym stanie, ma miękką okładkę, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście i na tablicach.
mar
Pracownia elektryczna dla technikum / Marek Pilawski
Tytuł: Pracownia elektryczna dla technikum
Autor: Marek Pilawski
Wydanie I
Nakład: 20 257 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Pedagogiczne i Szkolne, 1976
460, [2] stron
Format: 14,5/20,5 cm
Masa: 485 g
Data wystawienia: 08.12.2023
Książka jest w dobrym stanie. Ma nieznacznie sfatygowaną okładkę i lekko pożółkłe strony. Poza tym brak śladów użytkowania. w środku ilustracje.
Wik.
Stereofonia dla wszystkich / Aleksander Witort
Tytuł: Stereofonia dla wszystkich
Autor: Mgr inż. Aleksander Witort
Wydanie II poprawione
Nakład: 30 180 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Komunikacji i Łączności, 1976
248, [3] stron
Format: 14,5/20,5 cm
Masa: 265 g
Data wystawienia: 18.12.2023
Książka jest w dobrym stanie. Okładka nieznacznie sfatygowana, lekko pożółkłe strony. Poza tym brak śladów użytkowania. W środku ilustracje.
Wik.
Elektronika dla wszystkich / Janusz Wojciechowski
Tytuł: Elektronika dla wszystkich
Autor: inż. Janusz Wojciechowski
Wydanie III
Nakład: 50 180 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Komunikacji i Łączności, 1975
323, [3] stron
Format: 14,5/21 cm
Masa: 355 g
Data wystawienia: 20.12.2023
Książka jest w dobrym stanie. Okładka nieznacznie sfatygowana. Nadłamany grzbiet. Strony delikatnie pożółkłe. Poza tym brak śladów użytkowania. W środku ilustracje.
Wik.
Przepisy eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych / Praca zbiorowa
Tytuł: Przepisy eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych
Autor: zbiorowy
Wydanie: II
Adres wydawniczy: Państwowy Inspektorat Gospodarki Paliwowo-Energetycznej, brak roku wydania
Format: 16/21,5 cm
Masa: 572 g
Data wystawienia: 20.12.2023
Książka jest w bardzo dobrym stanie. Okładka nieznacznie sfatygowana, lekko pożółkłe strony. Poza tym brak śladów użytkowania. Twarda oprawa.
Wik.
Instrumentalizacja badań psychologicznych / Alan Cleary
Tytuł: Instrumentalizacja badań psychologicznych
Autor: Alan Cleary
Wydanie I
Nakład: 5 280 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwo Naukowe, 1984
368 stron
Format: 14,5/20,5 cm
Masa: 370 g
Data wystawienia: 22.12.2023
Książka jest w bardzo dobrym stanie. Okładka nieco sfatygowana. Strony delikatnie pożółkłe. Poza tym brak śladów użytkowania. W środku ilustracje.
Wik.
Maszyny i urządzenie energetyczne część II / Mieczysław Łapiński
Tytuł: Maszyny i urządzenie energetyczne część II
Autor: Mieczysław Łapiński
Wydanie I
Nakład: 4200 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwa Szkolnictwa Zawodowego, 1972
269, [1] stron
Format: 15/21 cm
Masa: 382 g
Data wystawienia: 22.12.2023
Książka jest w bardzo dobrym stanie. Okładka nieznacznie sfatygowana, strony delikatnie pożółkłe. Poza tym brak śladów użytkowania. W środku ilustracje.
Wik.
Elementy automatyki elektryczne i elektroniczne / Jerzy Pokutycki
Tytuł: Elementy automatyki elektryczne i elektroniczne
Autor: Jerzy Pokutycki
Wydanie III
Nakład: 10 220 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, 1977
319, [1] stron
Format: 14,5/20,5 cm
Masa: 313 g
Data wystawienia: 22.12.2023
Książka jest w dobrym stanie. Okładka nieznacznie sfatygowana, przetarta na krawędziach. Strony lekko pożółkłe. Poza tym brak śladów użytkowania. W środku ilustracje.
Wik.
Min mund er lukket / Eva Maria Fredensborg
Tytuł: Min mund er lukket
Autor: Eva Maria Fredensborg
Adres Wydawniczy: : Wydawnictwo Elg & Co., 2014
Wydanie I
349, [1] stron
Format: 14/22 cm
ISBN: 9788791818165
Masa: 580 g
Data wystawienia: 03.06.2024 r.
Książka jest w stanie idealnym. Nie ma żadnych śladów użytkowania. Książka jest wydana w języku duńskim.
an
Napęd i sterowanie hydrauliczne obrabiarek / Andrzej Zieliński
Tytuł: Napęd i sterowanie hydrauliczne obrabiarek
Autor: Andrzej Zieliński
Wydanie I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Naukowo-Techniczne, 1958
231, [1] stron
Format: 17,5/24,5 cm
Nakład: 2128 egzemplarzy
Masa: 450g
Data wystawienia: 04.06.2025 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście i na tablicach.
an

