Newsletter
Menu
Producenci
Wysyłka za granicę - PayPal lub przelew zagraniczny
 
PayPal Logo

Wysyłamy książki także do klientów za granicą. Przyjmujemy płatności przez PayPal lub przelewami zagranicznymi

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

RSW "Prasa-Książka-Ruch" Krajowa Agencja Wydawnicza

Operacja "Szarotka" / Czesław Stempniewicz

Operacja "Szarotka" / Czesław Stempniewicz
Operacja "Szarotka" / Czesław Stempniewicz

Tytuł: Operacja "Szarotka"
Autor: Czesław Stempniewicz
Wydanie: I
Nakład: 90 350 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : RSW "Prasa-Książka-Ruch", 1976
130, [5] stron
Format: 11,5x 16 cm
Masa: 98g 
Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka. Pożółkłe strony.
Syl.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,90 zł

szt.

Opętanie / Raymond Radiguet

Opętanie / Raymond Radiguet
Opętanie / Raymond Radiguet

Tytuł: Opętanie
Autor: Raymond Radiguet
Przekład: Krystyna Dolatowska
Wydanie: III
Nakład: 140 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : RSW Prasa-Książka-Ruch, 1989
159, [1] stron
Format: 11 x 16,5 cm
Seria: Koliber 120
ISBN: 83-05-12113-5
Masa: 107 g
Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka.
Syl.

Spowiedź 16-letniego chłopca, przedwcześnie dojrzałego w czasie I Wojny Światowej, a jednocześnie nadal pozostającego dzieckiem. 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

12,90 zł

szt.

Opętanie / Raymond Radiguet

Opętanie / Raymond Radiguet
Opętanie / Raymond Radiguet

Tytuł: Opętanie
Autor: Raymond Radiguet
Przekład: Krystyna Dolatowska
Wydanie: III
Nakład: 140 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : RSW Prasa-Książka-Ruch, 1989
159, [1] stron
Format: 11 x 16,5 x 2 cm
Seria: Koliber 120
ISBN: 83-05-12113-5
Masa: 107 g
Data wystawienia: 13.02.2026

Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana i brudna okładka.
an.

Spowiedź 16-letniego chłopca, przedwcześnie dojrzałego w czasie I Wojny Światowej, a jednocześnie nadal pozostającego dzieckiem.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

12,90 zł

szt.

Opowieści małżeńskie / Edith Wharton

Opowieści małżeńskie / Edith Wharton
Opowieści małżeńskie / Edith Wharton

Tytuł: Opowieści małżeńskie
Autor: Edith Wharton
Przekład: Ariadna Demkowska-Bohdziewicz
Wydanie: I
Nakład: 300 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : RSW Prasa-Książka-Ruch, 1983
301, [3] stron
Format: 11 x 16,5 cm
Seria: Koliber 77
ISBN: 83-05-11085-0
Masa: 193 g
Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka.
Syl.

Małżeństwo, zdrada, rozwód - wszystkie odcienie, wszystkie implikacje tych układów znajdują swe odbicie w opowiadaniach Edith Wharton.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

15,00 zł

szt.

Oszustwo stulecia / Andrzej Broniarek

Oszustwo stulecia / Andrzej Broniarek
Oszustwo stulecia / Andrzej Broniarek

Tytuł: Oszustwo stulecia
Seria: zdarzenia, sensacje, zagadki
Autor: Andrzej Broniarek
Projekt okładki i strony tytułowej: Piotr Kawiecki
Adres wydawniczy: Warszawa : Krajowa Agencja Wydawnicza RSW Prasa-Książka-Ruch, 1982
Wydanie pierwsze
Nakład: 60 000 + 350 egzemplarzy
195, [1] stron
Format: 11,5 / 16,3 cm
Masa: 105 g
Książka jest w dobrym stanie, okładka jest sfatygowana, blok książki jest zabrudzony. W środku książka jest w dobrym stanie, niektóre strony są nieznacznie przybrudzone.
Data wystawienia: 07.06.202
Zos.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

13,00 zł

szt.

Pałace i zamki w Polsce : Dawniej i dziś t. 1,2 / Krystyna Stępińska

Pałace i zamki w Polsce : Dawniej i dziś t. 1,2 / Krystyna Stępińska
Pałace i zamki w Polsce : Dawniej i dziś t. 1,2 / Krystyna Stępińska

 

Tytuł: Pałace i zamki w Polsce : Dawniej i dziś t. 1,2

Autor: Krystyna Stępińska

Wydanie: I

Adres wydawniczy: Warszawa : Krajowa Agencja Wydawnicza RSW "PRASA-KSIĄŻKA-RUCH", 1977

221, [3] stron t. 1

230, [2] stron t. 2

Format: 16,5/25.5 cm

Nakład: 10 350 egzemplarzy

Masa: 1290 g

Data wystawienia: 25.07.2024 r.

Książki są w dobrym stanie, mają twarde okładki, nieznacznie sfatygowane, zawierają ilustracje w tekście.

mar

 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

64,00 zł

szt.

Perykles na Trzydziestej Pierwszej ulicy / Harry Mark Petrakis

Perykles na Trzydziestej Pierwszej ulicy / Harry Mark Petrakis
Perykles na Trzydziestej Pierwszej ulicy / Harry Mark Petrakis

Tytuł: Perykles na Trzydziestej Pierwszej ulicy
Autor: Harry Mark Petrakis
Przekład: Zofia Kierszys
Wydanie: I
Nakład: 10 350 egzemplarzy
Adres Wydawniczy: Warszawa : RSW "Prasa-Książka-Ruch", 1974
233, [3] strony
Format: 12,5 x 19,5 cm
Masa: 206 g
Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka.
Syl.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

12,90 zł

szt.

Pisma Zbiorowe Tom V / Józef Piłsudski

Pisma Zbiorowe Tom V / Józef Piłsudski
Pisma Zbiorowe Tom V / Józef Piłsudski

Tytuł: Pisma Zbiorowe Tom V
Autor: Józef Piłsudski
Wydanie prac dotychczas drukiem ogłoszonych
Książka jest przedrukiem fotooffsetowym wydania z lat 1937-38
Wydanie: I
Nakład: 30 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Józef Piłsudskiego, 1937 [Reprint: Warszawa : RSW "Prasa-Książka-Ruch" Krajowa Agencja Wydawnicza, 1990]
297 stron + X stron Skorowidzu nazwisk i miejscowości, Spisu rzeczy
Format: 24/17/3,5cm
ISBN: 83-03-02906-1
Masa: 566 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma twardą oprawę z obwolutą, lekko sfatygowana obwoluta.
Data wystawienia: 30.01.2026
an

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

19,00 zł

szt.

Pisma Zbiorowe Tom VI / Józef Piłsudski

Pisma Zbiorowe Tom VI / Józef Piłsudski
Pisma Zbiorowe Tom VI / Józef Piłsudski

Tytuł: Pisma Zbiorowe Tom VI
Autor: Józef Piłsudski

Wydanie prac dotychczas drukiem ogłoszonych

Książka jest przedrukiem fotooffsetowym wydania z lat 1937-38
Wydanie: I
Nakład: 30 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Józef Piłsudskiego, 1937 [Reprint: Warszawa : RSW "Prasa-Książka-Ruch" Krajowa Agencja Wydawnicza, 1990]
217 stron + V stron Skorowidzu nazwisk i miejscowości, Spisu rzeczy
Format: 24/17/3 cm
ISBN: 83-03-02944-4
Data wystawienia: 30.01.2026


Książka jest w bardzo dobrym stanie, lekko sfatygowana obwoluta.
an

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

19,00 zł

szt.

Pod namiotem słońca : 1984

Pod namiotem słońca : 1984
Pod namiotem słońca : 1984

Tytuł: Pod namiotem słońca : 1984
Wydanie: II
Nakład: 50 340 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Bydgoszcz : Redakcja Wydawnictw Pozaprasowych "Pomorze" Pomorskiego Wydawnictwa Prasowego RSW "Prasa - Książka - Ruch", 1984
144 strony
Format: 14,5 x 10,5 cm

Masa: 75 g

Data wystawienia: 14.12.2014

Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka. Oderwana strona tytułowa.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

12,90 zł

szt.

Poznańska Bazylika Archikatedralna / oprac. tekstu ks. Arnold Marcinkowski

Poznańska Bazylika Archikatedralna / oprac. tekstu ks. Arnold Marcinkowski
Poznańska Bazylika Archikatedralna / oprac. tekstu ks. Arnold Marcinkowski

Tytuł: Poznańska Bazylika Archikatedralna
Opracowanie tekstu: ks. Arnold Marcinkowski
Wydanie: I
Nakład: 50 100 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Wrocław : RSW "Prasa-Książka-Ruch", 1974
strony są nienumerowane
Format: 10,5/20,5 cm
ISBN: 83-00-005554-4
Masa: 36 g
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
Joa

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

15,00 zł

szt.

Proces w Norymberdze / Bogusław Czajkowski

Proces w Norymberdze / Bogusław Czajkowski
Proces w Norymberdze / Bogusław Czajkowski

Tytuł: Proces w Norymberdze
Autor: Bogusław Czajkowski
Adres wydawniczy: Warszawa : Krajowa Agencja Wydawnicza RSW "Prasa-Książka-Ruch", 1976
176, [3] stron
Format: 12/16,5 cm
Masa: 130 g
Wydanie I
Nakład: 50 260 egzemplarzy
Książka jest w bardzo dobrym stanie. Ma nieco sfatygowaną okładkę z zagięciami oraz minimalnie pożółkłe strony. Poza tym brak śladów użytkowania. W środku ilustracje.
Data wystawienia: 22.08.2023
Opis wydawcy: Relacja z przebiegu procesów w Norymberdze przeciwko przedstawicielom najwyższych władz państwowych III Rzeszy, generalicji, a także lekarzom i obsłudze obozów koncentracyjnych.
Wik.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

17,00 zł

szt.

Siedem Opowieści Tatrzańskich

Siedem Opowieści Tatrzańskich
Siedem Opowieści Tatrzańskich

Tytuł: Siedem Opowieści Tatrzańskich
Wydanie: I
Nakład: 50 260 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Krajowa Agencja Wydawnicza RSW "Prasa-Książka-Ruch", 1976
150, [2] stron
Format: 12 x 16 cm
Masa: 110 g

Data wystawienia: 27.02.2015

Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka. Brak fragmentu ostatniej strony. Zabrudzenia i zamazania kilku stron.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

12,90 zł

szt.

Smok : Opowiadania / Anton Straszimirow

Smok : Opowiadania / Anton Straszimirow
Smok : Opowiadania / Anton Straszimirow

Tytuł: Smok : Opowiadania
Autor: Anton Straszimirow
Przekład: Krystyna Migdalska
Wydanie: I
Nakład: 150 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : RSW Prasa-Książka-Ruch, 1985
158, [2] stron
Format: 11 x 16,5 cm
Seria: Koliber 94
ISBN: 83-05-11632-8
Masa: 108 g
Data wystawienia: 14.11.2025

Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka.
an

Życie bohaterów tych opowiadań toczy się w atmosferze tajemnicy i orientalnej baśni, niesamowitości i pogańskiego obrzędu.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

12,90 zł

szt.

Stocznia Gdańska im. Lenina : Życie polityczno-społeczne w latach 1945-1984 Edward Jarecki

Stocznia Gdańska im. Lenina : Życie polityczno-społeczne w latach 1945-1984 Edward Jarecki
Stocznia Gdańska im. Lenina : Życie polityczno-społeczne w latach 1945-1984 Edward Jarecki

Tytuł: Stocznia Gdańska im. Lenina : Życie polityczno-społeczne w latach 1945-1984
Autor: Edward Jarecki
Wydanie: I
Nakład: 15 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : RSW "Prasa-Książka-Ruch" Wydawnictwo Książka i Wiedza, 1985
391, [1] stron
Format: 19,5 / 12,5 cm
ISBN: 83-05-11626-3

Książka jest w bardzo dobrym stanie.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

29,90 zł

szt.

Szczęśliwe narzeczone / T. Hardy ; A. Puszkin ; K. Mansfield ...

Szczęśliwe narzeczone / T. Hardy ; A. Puszkin ; K. Mansfield ...
Szczęśliwe narzeczone / T. Hardy ; A. Puszkin ; K. Mansfield ...

Tytuł: Szczęśliwe narzeczone 
Wydanie: I
Nakład: 80 350 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : RSW "Prasa-Książka-Ruch", 1978
181, [3] stron
Format: 12 x 16,5 cm
Seria: Szczęśliwa siódemka

Masa: 167 g

Data wystawienia: 28.02.2015

Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka. 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

12,90 zł

szt.

Szklany klosz / Sylvia Plath

Szklany klosz / Sylvia Plath
Szklany klosz / Sylvia Plath

Tytuł: Szklany klosz
Autor: Sylvia Plath
Przekład: Mira Michałowska
Wydanie: II
Nakład: 150 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : RSW Prasa-Książka-Ruch, 1989
364, [2] strony
Format: 11 x 16,5 cm
Seria: Koliber 116
ISBN: 83-05-12271-9
Masa: 252 g
Data wystawienia: 17.06.2025r.
Książka jest w dobrym stanie. Miękka okładka, trochę sfatygowana, przetarcia na grzbiecie, uszkodzenia tylnej części okładki na górze (delikatne uszkodzenie górnej części przy kilku ostatnich stronach książki), sklejenie taśmą pomiędzy stronami 6 i 7 oraz ostatnia strona. Pożółkłe kartki.
Asi

Dostępność: brak towaru

Cena:

16,00 zł

Ściegi na drutach / Hanna Grykałowska (pieczątki pobiblioteczne)

Ściegi na drutach / Hanna Grykałowska (pieczątki pobiblioteczne)
Ściegi na drutach / Hanna Grykałowska (pieczątki pobiblioteczne)

Tytuł: Ściegi na drutach
Autor: Hanna Grykałowska
Wydanie: I
Nakład: 100 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : RSW "Prasa-Książka-Ruch" Młodzieżowa Agencja Wydawnicza, 1989
190, [2] stron
Format: 20/14 cm
ISBN: 83-203-0248-X
Masa: 230 g
Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana, na stronie przedtytułowej wklejona kartka z terminami zwrotu książki, na stronach: redakcyjnej i przedostatniej anulowana pieczątka biblioteczna-książka wycofana ze zbiorów. Książka zawiera czarno-białe ilustracje.
Data wystawienia: 29.03.2023
Ald.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium