Newsletter
Menu
Producenci
Wysyłka za granicę - PayPal lub przelew zagraniczny
 
PayPal Logo

Wysyłamy książki także do klientów za granicą. Przyjmujemy płatności przez PayPal lub przelewami zagranicznymi

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

RSW "Prasa-Książka-Ruch" Krajowa Agencja Wydawnicza

Francja : mały przewodnik turystyczny Danuta Knysz-Rudzka, Marek Rudzki

Francja : mały przewodnik turystyczny Danuta Knysz-Rudzka, Marek Rudzki
Francja : mały przewodnik turystyczny Danuta Knysz-Rudzka, Marek Rudzki

Tytuł: Francja : mały przewodnik turystyczny
Autorzy: Danuta Knysz-Rudzka, Marek Rudzki
Wydanie: I
Nakład: 15 150 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Krajowa Agencja Wydawnicza RSW "Prasa-Książka-Ruch", 1975
85, [2] stron
Format: 22 / 11 cm

Książka jest w dobrym stanie, okładka lekko sfatygowana.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

12,90 zł

szt.

Grecja : Mały przewodnik turystyczny / Włodzimierz Lengauer, Andrzej Maliszewski

Grecja : Mały przewodnik turystyczny / Włodzimierz Lengauer, Andrzej Maliszewski
Grecja : Mały przewodnik turystyczny / Włodzimierz Lengauer, Andrzej Maliszewski

Tytuł: Grecja : Mały przewodnik turystyczny
Autorzy: Włodzimierz Lengauer, Andrzej Maliszewski
Nakład: 60 360 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : RSW "Prasa-Książka-Ruch", 1981
141, [3] stron
Format: 11/22 cm
Masa: 147 g
Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka. Czarno-białe ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 27.08.2017
Ald.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

12,90 zł

szt.

Hotel du Nord / Eugene Dabit

Hotel du Nord / Eugene Dabit
Hotel du Nord / Eugene Dabit

Tytuł: Hotel du Nord
Autor: Eugene Dabit
Przekład: Danuta Knysz Rudzka
Wydanie: I
Nakład: 300 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : RSW Prasa-Książka-Ruch, 1984
188, [2] stron
Format: 11 x 16,5 cm
Seria: Koliber 80
ISBN: 83-05-11127-X
Masa: 125 g
Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka: lekkie zagięcie przedniej okładki widoczne jedynie od wewnętrznej strony, lekkie przetarcie grzbietu .
Data wystawienia: 10.05.2024
An.
Hotel du Nord przypomina starą, pożółkłą fotografię, na której utrwalony został obraz życia nad kanałem Saint-Martin... Dabit opowiada o świecie swoich rodziców, klientów i przyjaciół. To jego ojciec pracował najpierw jako woźnica-dostawca, a potem rzeczywiście kupił Hotel du Nord i prowadził go przez wiele lat. Skromny ten hotelik stawał się tymczasowym portem dla ściągających do Paryża robotników, dla praczek, pomywaczek i służących, dla młodych małżeństw i dla par kochanków, szukających tu schronienia dla biednych swoich romansów...

 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

15,00 zł

szt.

Igranie z nocą : Bitwa o Tuluzę / Jose Cabanis

Igranie z nocą : Bitwa o Tuluzę / Jose Cabanis
Igranie z nocą : Bitwa o Tuluzę / Jose Cabanis

Tytuł: Igranie z nocą : Bitwa o Tuluzę
Autor: Jose Cabanis
Przełożył: Jerzy Lisowski
Wydanie: III
Nakład: 180 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : RSW "Prasa-Książka-Ruch", 1979
221, [3] stron
Format: 10,5 x 18 cm
Seria: Koliber
Masa: 153 g
Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka.
Syl.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

12,90 zł

szt.

II Wojna Światowa : Marsz ku wojnie / Praca zbiorowa

II Wojna Światowa : Marsz ku wojnie / Praca zbiorowa
II Wojna Światowa : Marsz ku wojnie / Praca zbiorowa

Tytuł: II Wojna Światowa : Marsz ku wojnie

Praca zbiorowa

Wydanie: I

Adres wydawniczy: Warszawa : Krajowa Agencja Wydawnicza RSW "Prasa-Książka-Ruch", 1980

78, [1] stron

Format: 20/28,5 cm

Nakład: 200 000 egzemplarzy

Masa: 250 g

Data wystawienia: 25.01.2018 r.

Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście.

 

mar

 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

17,00 zł

szt.

II Wojna Światowa : od Sycylii do Monte Cassino / Praca zbiorowa

II Wojna Światowa : od Sycylii do Monte Cassino / Praca zbiorowa
II Wojna Światowa : od Sycylii do Monte Cassino / Praca zbiorowa

Tytuł: II Wojna Światowa : Od Sycylii do Monte Cassino

Praca zbiorowa

Wydanie: I

Adres wydawniczy: Warszawa : Krajowa Agencja Wydawnicza RSW "Prasa-Książka-Ruch", 1985

78, [1] stron

Format: 20/28,5 cm

Nakład: 150 350 egzemplarzy

Masa: 190 g

Data wystawienia: 25.01.2018 r.

Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście.

 

mar

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

17,00 zł

szt.

Indiański pióropusz / Fryderyk Wierzbiński

Indiański pióropusz / Fryderyk Wierzbiński
Indiański pióropusz / Fryderyk Wierzbiński

Tytuł: Indiański pióropusz 
Autor: Fryderyk Wierzbiński
Wydanie: II
Nakład: 50 160 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Waszawa : RSW Prasa-Książka-Ruch, 1974
82, [2] strony
Format: 11,5 x 21 cm
Masa: 127 g
Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka. Kolorowe ilustracje w tekście.
Syl.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

12,90 zł

szt.

Jaskinie / Christian Parma

Jaskinie / Christian Parma
Jaskinie / Christian Parma

Tytuł: Jaskinie 
Autor: Christian Parma
Wydanie: I
Nakład: 30 350 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : RSW "Prasa-Książka-Ruch", 1980
121, [3] stron
Format: 11,5 x 16 cm
Seria: Wszystko o...
Masa: 149 g
Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka. Czarno-białe zdjęcia na tablicach. Dedykacja na pierwszej stronie.
Syl.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

12,90 zł

szt.

Jaś i Małgosia / Jacob i Wilhelm Grimm

Jaś i Małgosia / Jacob i Wilhelm Grimm
Jaś i Małgosia / Jacob i Wilhelm Grimm

Tytuł: Jaś i Małgosia
Autor: Jacob i Wilhelm Grimm
Przełożyła: Irena Tuwim 
Nakład: 300 260 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : RSW "Prasa-Książka-Ruch", 1980
15, [1] stron
Format: 20,5 x 18,5 x 1 cm

ISBN:83-03-01840-X
Masa:33 g
Data wystawienia: 20.02.2026


Książka jest w dobrym stanie.Lekko sfatygowana okładka. Czarno-białe i kolorowe ilustracje w tekście.
an

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

18,00 zł

szt.

Klejnoty Jasnej Góry / Jan Samek, Janusz Zbudniewek

Klejnoty Jasnej Góry / Jan Samek, Janusz Zbudniewek
Klejnoty Jasnej Góry / Jan Samek, Janusz Zbudniewek

Tytuł: Klejnoty Jasnej Góry
Autorzy: Jan Samek, Janusz Zbudniewek
Wydanie: II
Nakład: 100 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : RSW "Prasa-Książka-Ruch",1983
162, [5] strony
Format: 15 x 22 cm 
Masa: 735 g
Książka jest w dobrym stanie. Nieznacznie sfatygowana, twarda okładka. Kolorowe ilustracje w tekście. 
Syl.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

12,90 zł

szt.

Klejnoty Jasnej Góry / Jan Samek, Janusz Zbudniewek

Klejnoty Jasnej Góry / Jan Samek, Janusz Zbudniewek
Klejnoty Jasnej Góry / Jan Samek, Janusz Zbudniewek

Tytuł: Klejnoty Jasnej Góry
Autor: Jan Samek, Janusz Zbudniewek
Opracowanie graficzne: Andrzej Heidrich
Wydanie: I
Nakład: 20 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa: Krajowa Agencja Wydawnicza RSW "Prasa-Książka-Ruch", 1982
162 strony
Format: 25 / 22 cm
Masa: 850 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma twardą oprawę. Zawiera liczne kolorowe ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 22.10.2020
Jus. 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

24,90 zł

szt.

Kołobrzeg i okolice / Jan Poprawski

Kołobrzeg i okolice / Jan Poprawski
Kołobrzeg i okolice / Jan Poprawski

Tytuł: Kołobrzeg i okolice
Autor: Jan Poprawski
Reaktor: Anna Pawlikowska
Zdjęcia: Stefan Pleśniarowicz, Jan Tymiński
Adres wydawniczy: Szczecin : Krajowa Agencja Wydawnicza, RSW Prasa-Książka-Ruch, 1981
Wydanie drugie
Nakład: 50 000 + 250 egzemplarzy
18, [2] stron
Format: 11 / 22 cm
Masa: 34 g
Książka jest w dobrym stanie, okładka jest lekko sfatygowana, pozaginana. W środku książka jest w dobrym stanie, posiada liczne kolorowe fotografie i mapy w tekście. Niektóre strony są nieznacznie przybrudzone.
Data wystawienia: 23.11.2021
Zos.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,00 zł

szt.

Kraj jak wielkie "S" / Zbigniew Stolarek

Kraj jak wielkie "S" / Zbigniew Stolarek
Kraj jak wielkie "S" / Zbigniew Stolarek

Tytuł: Kraj jak wielkie "S"
Autor: Zbigniew Stolarek
Wydanie: I
Nakład: 50 350 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Waszawa : RSW Prasa-Książka-Ruch, 1978
166, [2] strony
Format: 11,5 x 21 cm
Masa: 183 g
Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka. Kolorowe ilustracje w tekście.
Syl.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

12,90 zł

szt.

Królestwa na piasku / Genowefa Czekała Mucha

Królestwa na piasku / Genowefa Czekała Mucha
Królestwa na piasku / Genowefa Czekała Mucha

Tytuł: Królestwa na piasku
Autor: Genowefa Czekała Mucha
Adres wydawniczy: Warszawa : RSW "Prasa-Książka-Ruch", 1979
267, [1] stron
Format: 12 x 16,5 cm
Masa: 291 g
Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka. Czarno-białe zdjęcia na tablicach.
Syl.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

12,90 zł

szt.

Krym-Kaukaz : Mały przewodnik Turystyczny / Światosław Spalle

Krym-Kaukaz : Mały przewodnik Turystyczny / Światosław Spalle
Krym-Kaukaz : Mały przewodnik Turystyczny / Światosław Spalle

Tytuł: Krym-Kaukaz : Mały przewodnik Turystyczny

Autor: Światosław Spalle

Adres wydawniczy: Warszawa : Krajowa Agencja Wydawnicza RSW "Prasa-Książka-Ruch", 1977

70, [2] stron + tablice

Format: 16,5/15,5 cm

Nakład: 30 260 egzemplarzy

Masa: 120 g

Data wystawienia: 22.06.2020 r.

Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście i na tablicach.

 

mar

 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,90 zł

szt.

Księżna de Cleves / Maria de Lafayette

Księżna de Cleves / Maria de Lafayette
Księżna de Cleves / Maria de Lafayette

Tytuł: Księżna de Cleves
Autor: Maria de Lafayette
Przekład: Tadeusz Żeleński-Boy
Wydanie: II
Nakład: 200 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : RSW Prasa-Książka-Ruch, 1985
251, [3] stron
Format: 11 x 16,5 cm
Seria: Koliber 93
ISBN: 83-05-11623-9
Masa: 175 g
Data wystawienia: 17.04.2025r.
Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka, wewnątrz niektóre kartki rozklejają się, w dwóch miejscach kartki sklejone taśmą. Kartki są pożółkłe.Okładka i pierwsze trzy kartki z plamą od stron grzbietu (prawdopodobnie od plastra, którym sklejona została okładka). Książka została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.

Asi

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

18,00 zł

szt.

Kuba : Informator turystyczny / Maria Skoczek

Kuba : Informator turystyczny / Maria Skoczek
Kuba : Informator turystyczny / Maria Skoczek

Tytuł: Kuba : Informator turystyczny
Autor: Maria Skoczek
Wydanie: I
Nakład: 20 360 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : RSW "Prasa-Książka-Ruch", 1980
128 strony
Format: 11,5 x 16,5 cm
Masa: 108 g
Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka. Czarno-białe ilustracje w tekście. 
Syl.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

12,90 zł

szt.

Literatura na świecie 12/1985 / Maria Bielska-Zientarska i inni (red.)

Literatura na świecie 12/1985 / Maria Bielska-Zientarska i inni (red.)
Literatura na świecie 12/1985 / Maria Bielska-Zientarska i inni (red.)

Tytuł: Literatura na świecie 12/1985
Autor: zbiorowy
Seria: Miesięcznik Literatura na świecie nr 12 (172)
Adres wydawniczy: Warszawa: RSW Prasa-Książka-Ruch Krajowa Agencja Wydawnicza, 1985
367, [1] stron
Format: 11,5/16,5 cm
Nakład: 23 000
Masa: 250 g
Książka jest w dobrym stanie. Ma nieco sfatygowaną okładkę (niewielkie zdarcia oraz zagięcia), lekko pożółkłe kartki oraz stare pieczątki z biblioteki. Poza tym bez śladów użytkowania.
Data wystawienia: 24.05.2023
Wik.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium