Menu
- Literatura faktu(1298)
- Literatura piękna(5018)
- Dla Dzieci i Młodzieży(2216)
- Biografie(1191)
- Literatura obyczajowa, romanse(815)
- Kryminał(800)
- Sensacja(351)
- Powieści przygodowe(225)
- Powieści historyczne(518)
- Fantastyka(495)
- Horrory(53)
- Płyty CD(2)
- Aforyzmy, przysłowia(44)
- Archeologia(56)
- Architektura i urbanistyka(200)
- Astronomia(82)
- Audiobooki(2)
- Autograf autorki/autora(40)
- Baśnie, legendy, mity(71)
- BHP, Ppoż(8)
- Bibliologia Nauka o Książce(217)
- Wielkie Litery-duży druk(2)
- Biologia Ochrona środowiska(329)
- Budownictwo(201)
- Czasopisma(1229)
- Chemia(99)
- Cracoviana(41)
- Dziennikarstwo(37)
- Drugi obieg(19)
- Druki bibliofilskie(8)
- DVD(1)
- Ekonomia(251)
- Encyklopedie Słowniki Leksykony(925)
- Etnologia(85)
- Ezoteryka(86)
- Feminizm(7)
- Filozofia(208)
- Fizyka(48)
- Fotografia(171)
- Geografia Geologia(351)
- Historia(2572)
- Nauki pomocnicze(18)
- Historia powszechna(1054)
- Historia Polski(1495)
- Heraldyka i genealogia(6)
- Humor, satyra(193)
- Informatyka(267)
- Językoznawstwo(145)
- Judaica(15)
- Kalendarze(22)
- Kino Film(131)
- Kolejnictwo(10)
- Komiksy(88)
- Komplety dzieł wielotomowych(29)
- Książki o książkach, księgarniach, bibliotekach i antykwariatach(72)
- Książki w językach obcych(2526)
- Książki wydane przed 1945 rokiem(306)
- Kubki(0)
- Kulinaria(436)
- Kulturoznawstwo(105)
- Lektury szkolne(276)
- Literaturoznawstwo(702)
- Lotnictwo(61)
- Magnesy pamiątkowe(0)
- Mapy, atlasy(707)
- Marketing Reklama(39)
- Marynistyka, żeglarstwo(151)
- Matematyka(136)
- Medycyna, farmacja(592)
- Militaria(210)
- Miniatury(95)
- Moda, ubiór(25)
- Motoryzacja Samochody(93)
- Muzyka i taniec(257)
- Nagrody literackie(98)
- Nauka języków obcych(658)
- Naukoznawstwo, historia nauki(11)
- Nowe, nieużywane książki(886)
- Ogrodnictwo(91)
- Pasje, zainteresowania, hobby(437)
- Pedagogika(241)
- Picturebooki / książki obrazkowe(8)
- Plakaty, ulotki, dokumenty życia społecznego(3)
- Płyty winylowe(4)
- Pocztówki(659)
- Podręczniki szkolne, opracowania lektur, repetytoria(326)
- Podróże(143)
- Politologia(153)
- Popularnonaukowe(348)
- Poradniki(1359)
- Powieści młodzieżowe(321)
- Prawo(690)
- Programy teatralne i muzyczne(89)
- Psychologia(180)
- Rachunkowość, finanse, kadry(145)
- Religioznawstwo(1619)
- Reprinty(22)
- Rolnictwo, leśnictwo, hodowla(129)
- Rozwój osobisty, motywacja, biznes(254)
- Socjologia(112)
- Sport(174)
- Stosunki międzynarodowe(46)
- Sztuka(889)
- Teatr Opera(245)
- Technika(493)
- Torby bibliofilskie(3)
- Turystyka Regionalia(2353)
- Toruniana - O Toruniu i okolicach(634)
- Toruńskie Autorki, Toruńscy Autorzy(123)
- Varsaviana(57)
- Wydawnictwa albumowe(781)
- Weterynaria(5)
- Zakładki(52)
- Zarządzanie i organizacja(56)
Nowości
Promocje
Producenci
Wyszukiwarka
Wysyłka za granicę - PayPal lub przelew zagraniczny
Zaloguj się
SOS "Laconia" / Wiesław Brodziński, Tadeusz Stępień
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tytuł: SOS "Laconia"
Autor: Wiesław Brodziński, Tadeusz Stępień
Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej, 1986
111, [1] stron
Format: 14,5/10 cm
Nakład: 240 170 egzemplarzy
ISBN: 8311072973
Masa: 70 g
Data wystawienia: 12.01.2020 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Dane techniczne
| Autor | Brodziński Wiesław, Stępień Tadeusz |
| Data wydania | 1986 |
| Oprawa | miękka |
| Stan | Używana |
Produkty powiązane
Anthony Eden. Kartki z dziejów dyplomacji brytyjskiej w latach trzydziestych - pięćdziesiątych XX w.
Tytuł: Anthony Eden. Kartki z dziejów dyplomacji brytyjskiej w latach trzydziestych - pięćdziesiątych XX w.
Autor: Włodzimierz Truchanowski
Wydanie: I
Nakład: 15 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Książka i Wiedza 1979
510, [5] stron
Format: 14 / 20 cm
Książka jest w dobrym stanie. Oprawa twarda, obwoluta sfatygowana (przetarcia krawędzi, rozdarcie na grzbiecie). Blok książki jest lekko zabrudzony.
Między Marsem a Odysem / Zbigniew Flisowski
Tytuł: Między Marsem a Odysem
Autor: Zbigniew Flisowski
Wydanie I
Nakład: 15 280 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej, 1986
318, [2] stron + 24 strony tablic z ilustracjami
Format: 20 / 15 cm
ISBN: 83-11-07281-7
Książka jest w dobrym stanie, posiada obwolutę, zawiera tablice z czarno-białymi fotografiami.
Ald.
Zachowana w dobrym stanie, bogata w materiał fotograficzny publikacja pozwalająca lepiej poznać historię XX wieku oraz literaturę na ten temat.
Od Aldershot do El Alamein
Tytuł: Od Aldershot do El Alamein
Autor: George Bidwell
Wydanie: I
Nakład: 7176 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa: Spółdzielnia Wydawnicza Czytelnik
236 stron
Format: 19,5/12,5 cm
Książka jest w dobrym stanie, pożółkłe kartki.
Patrząc z Ameryki czyli faxem z Nowego Jorku / Wojciech Wasiutyński
Tytuł: Patrząc z Ameryki... : czyli faxem z Nowego Jorku
Autor: Wojciech Wasiutyński
Adres wydawniczy: Gdańsk : Wydawnictwo Gdańskie & Societas Amicorum Catholicae Juventutis Poloniae, 1991
131, [3] stron
Format: 20,5 / 14,5 cm
ISBN: 83-900121-2-x
Książka jest w bardzo dobrym stanie.
Polacy pod Lenino / Włodzimierz Sokorski
Tytuł: Polacy pod Lenino
Autor: Włodzimierz Sokorski
Wydanie: I
Nakład: 30 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Książka i Wiedza, 1971
135, [3] stron + 16 stron fotografii
Format: 19,5 / 12,5 cm
Seria: Biblioteka Pamięci Pokoleń
Książka jest w dobrym stanie, zawiera czarno-białe ilustracje na tablicach.
Oni szturmowali Berlin / Kazimierz Kaczmarek
Tytuł: Oni szturmowali Berlin
Autor: Kazimierz Kaczmarek
Wydanie: I
Nakład: 40 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Książka i Wiedza, 1980
164, [3] stron + 16 stron fotografii
Format: 19,5 / 12,5 cm
Seria: Biblioteka Pamięci Pokoleń
Książka jest w dobrym stanie, zawiera czarno-białe ilustracje na tablicach. Na stronie tytułowej pieczątka byłego właściciela.
W bitwie o Anglię / Eugeniusz Banaszczyk (1979)
Tytuł: W bitwie o Anglię
Autor: Eugeniusz Banaszczyk
Wydanie: II
Nakład: 30 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Książka i Wiedza, 1979
192, [4] strony + 16 stron fotografii
Format: 19,5/12,5 cm
Seria: Biblioteka Pamięci Pokoleń
Książka jest w dobrym stanie, zawiera czarno-białe ilustracje na tablicach. Nieznacznie sfatygowana okładka.
Data wystawienia: 31.08.2017
Ald.
Od Westerplatte do Gibraltaru : 1939-1943 / Marek Borucki, Bogusław Brodecki
Tytuł: Od Westerplatte do Gibraltaru : 1939-1943
Autor tekstu: Marek Borucki, Bogusław Brodecki
Adres wydawniczy: Bydgoszcz : Gazeta Pomorska Media, 2007
48, [2] strony + CD
Format: 14,5/21 cm
ISBN: 78-83-60751-05-3
Seria: Multimedialna historia Polski (tom 25)
Książka jest w bardzo dobrym stanie, brak znaczących śladów użytkowania. Płyta CD w pełni sprawna, bez wyraźnych rys
Nowożytna historiografia europejska : Przegląd najważniejszych kierunków i autorów Część I od renesansu do oświecenia (XV-XVIII wiek) Część II Wiek XIX - romantyzm, liberalizm, pozytywizm, nacjonalizm / Jerzy Serczyk
Tytuł: Nowożytna historiografia europejska : Przegląd najważniejszych kierunków i autorów
Część pierwsza od renesansu do oświecenia (XV-XVIII wiek)
Część druga Wiek XIX - romantyzm, liberalizm, pozytywizm, nacjonalizm
Autor: Jerzy Serczyk
Uniwersytet Mikołaja Kopernika
Nakład 708 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Toruń : Wydawnictwa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, 1966/1973
Część I - 77, [2] stron
Część II - 101, [1] stron
Format: 24 / 17 cm
Stan obu części jest bardzo dobry, zostały wycofane ze zbiorów bibliotecznych i mają świadczące o tym pieczątki
Najdłuższy dzień / Cornelius Ryan
Tytuł: Najdłuższy dzień
Autor: Cornelius Ryan
Przełożył Tadeusz Wójcik
Wydanie: I
Nakład: 100 320 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : "Czytelnik", 1987
246, [2] stron + tablice
Format: 14,5/20,5 cm
ISBN: 83-07-01574-X
Książka jest w dobrym stanie, zawiera liczne ilustracje na tablicach, okładka nieznacznie sfatygowana.
Nadzy wśród wilków / Bruno Apitz
Tytuł: Nadzy wśród wilków
Autor: Bruno Apitz
Przełożył Jerzy Rawicz
Seria: Biblioteka Zwycięstwa
Wydanie: V
Nakład: 30290 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa :Czytelnik, 1976
397, [2] stron
Format: 13/20 cm
Masa: 422 g
Data wystawienia: 28.06.2025r.
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną.Pożółkłe kartki wewnątrz.
Asi
Saga Brygady Podhalańskiej / Jan Meysztowicz
Tytuł: Saga Brygady Podhalańskiej
Autor: Jan Meysztowicz
Wydanie: II
Nakład: 10 205 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa, Czytelnik, 1958
203, [3] strony + tablice
Format: 19,5/12,5cm
Książka jest w dobrym stanie, zawiera czarno-białe ilustracje (fotografie) na tablicach. Grzbiet w górnej części oddarty, na kilku stronach brązowe plamy.
Naprzód i nie zapomnieć / Świadectwo niemieckiego antyfaszystowskiego ruchu oporu
Tytuł: Naprzód i nie zapomnieć...!
Świadectwo niemieckiego antyfaszystowskiego ruchu oporu
Redaktor wyboru Frank Beer
Wydanie: I
Nakład:15 320 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa, Czytelnik, 1979
508, [2] stron
Format: 13/20 cm
Książka jest w dobrym stanie. Okładka naddarta.
Zeszyt Naukowy 1968-1988 w dwudziestą rocznicę powołania muzeum
Tytuł: Zeszyt Naukowy 1968-1988 w dwudziestą rocznicę powołania muzeum
Ośrodek Badań Historii Wojskowej Muzeum Wojska w Białymstoku
Nakład: 1000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Białystok, 1988
210 stron
Format: 20,5 / 14,5 cm
Książka jest w bardzo dobrym stanie, zawiera ilustracje, lekko sfatygowana okładka.
Zwycięstwo. T.1. Żołnierze i dyplomaci ; Zwycięstwo. T.2. Wielkie intermezzo ; Zwycięstwo. T.3. Berlin 1945
Tytuł: Zwycięstwo. T.1. Żołnierze i dyplomaci ; Zwycięstwo. T.2. Wielkie intermezzo ; Zwycięstwo. T.3. Berlin 1945
Autor: Jan Gerhard
Wydanie: I
Nakład: 15 306 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo MON, 1968
535, [1] stron ; 441, [1] stron ; 430, [2] stron
Format: 13x20 cm
Masa: 1300 g
Książki są w dobrym stanie, mają twarde oprawy (nieznacznie sfatygowane).
Katyń w pół drogi / Piotr Gabryel
Tytuł: Katyń w pół drogi
Autor: Piotr Gabryel
Nakład: 200 500 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Kościan : Omnibus, 1989
94, [2] strony
Format: 14,5x20,5 cm
ISBN: 8385072241
Masa: 110 g
Książka jest w dobrym stanie, nieznacznie sfatygowana okładka.
Zwycięska droga (W 30-lecie zwycięstwa nad faszyzmem)
Tytuł: Zwycięska droga (W 30-lecie zwycięstwa nad faszyzmem)
Adres wydawniczy: Warszawa : Wojsko Ludowe, 1975
134, [2] strony
Format: 14,5/20,5 cm
Masa: 157 g
Data wystawienia: 08.08.2014
Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana, jest przetarta na krawędziach i trochę rozdarta na grzbiecie, zawiera ilustracje w tekście, na stronie tytułowej podpis byłego właściciela.
Komandosi w akcji / Andrzej Perepeczko
Tytuł: Komandosi w akcji
Autor: Andrzej Perepeczko
Wydanie drugie
Nakład: 100 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Gdańsk : Wydawnictwo Morskie, 1982
255, [1] stron + tablice
Format: 12/19,5 cm
ISBN: 83-215-3256-X
Seria Wojny Morskie
Książka jest w dobrym stanie, zawiera ilustracje na tablicach.
Data wystawienia: 30.08.2018
Ald.
Iwan Bunin / Ludwik Bohdan Grzeniewski
Tytuł: Iwan Bunin
Autor: Ludwik Bohdan Grzeniewski
Pod redakcją Michała Sprusińskiego i Lecha Budreckiego
Wydanie: I
Nakład: 10 320 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : "Czytelnik", 1982
95, [4] stron + tablice
Format: 11/18 cm
ISBN: 83-07-00619-8
Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana, zawiera ilustracje na tablicach.
Zmowa : IV rozbiór Polski / Wstęp i opracowanie Andrzej Leszek Szczesniak
Tytuł: Zmowa : IV rozbiór Polski
Wstęp i opracowanie Andrzej Leszek Szczesniak
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo "Alfa", 1990
207, [1] stron
Format: 14,5/20,5 cm
ISBN: 83-7001-338-4
Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana, zawiera ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 21.07.2017
Ald.
My deportowani : Czapski, Grubiński, Herling-Grudziński, Obertyńska, Umiastowski : Wspomnienia Polaków z więzień, łagrów i zsyłek w ZSRR / wybór i opracowanie Bogdan Klukowski
Tytuł: My deportowani : Czapski, Grubiński, Herling-Grudziński, Obertyńska, Umiastowski : Wspomnienia Polaków z więzień, łagrów i zsyłek w ZSRR
Wybór i opracowanie Bogdan Klukowski
Wydanie: I
Nakład: 160 250 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa "Alfa", 1989
285, [3] stron
Format: 14,5/20,5 cm
ISBN: 83-7001-289-1
Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana.
Sierpień w Getyndze / Michał Misiorny
Tytuł: Sierpień w Getyndze
Autor: Michał Misiorny
Wydanie: I
Nakład: 5 000+290 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Poznań : Wydawnictwo Poznańskie, 1978
89, [3] stron
Format: 20x13 cm
Masa: 124 g
Książka jest w dobrym stanie, okładka nieco poprzecierana.
Zatoka fińska w ogniu / Stanisław Woliński
Tytuł: Zatoka fińska w ogniu
Autor: Stanisław Woliński
Nakład: 20 000+350 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Szczecin : KAW, 1982
257, [3] stron
Format: 16,5x12 cm
Seria: Człowiek na morzu
Masa: 192 g
Książka jest w dobrym stanie, okładka sfatygowana.
W dwudziestą rocznicę zwycięstwa : Wystąpienia delegacji polskiej na Międzynarodowej Konferencji Naukowej w Moskwie poświęconej XX rocznicy zwycięstwa nad Niemcami hitlerowskimi 13-17 kwietnia 1965
Tytuł: W dwudziestą rocznicę zwycięstwa : Wystąpienia delegacji polskiej na Międzynarodowej Konferencji Naukowej w Moskwie poświęconej XX rocznicy zwycięstwa nad Niemcami hitlerowskimi 13-17 kwietnia 1965 r.
Nakład: 2 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : PAN, 1966
260, [7] stron
Format: 24,5x17,5 cm
Masa: 421 g
Książka jest w dobrym stanie, okładka lekko sfatygowana, grzbiet poprzecierany.
Partie polityczne w Niemczech w XIX i XX wieku : Tom I
Tytuł: Partie polityczne w Niemczech w XIX i XX wieku : Tom I
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Opole : Państwowy Instytut Naukowy, 1997
120 strony
Format: 16,5 x 23,5 cm
ISBN: 83-7126-090-3
Masa: 207 g
Data wystawienia: 11.10.2015
Książka jest w bardzo dobrym stanie. Nieznacznie sfatygowana okładka.
Syl.
Losy więźniów nie ewakuowanych z filii KL Gross-Rosen / Dorota Sula
Tytuł: Losy więźniów nie ewakuowanych z filii KL Gross-Rosen
Autor: Dorota Sula
Wydanie: III
Adres wydawniczy: Wałbrzych : Muzeum Gross-Rosen, 2004
34, [2] strony
Format: 14,5 x 20,5 cm
ISBN: 83-919919-9-7
Masa: 58 g
Data wystawienia: 21.10.2015
Książka jest w dobrym stanie. Nieznacznie sfatygowana okładka.
Syl.
Byłem adiutantem Hitlera 1937-1945 / Nicolaus v. Below
Tytuł: Byłem adiutantem Hitlera 1937-1945
Autor: Nicolaus v. Below
Przełożyła: Zofia Rybicka
Wydanie: I
Nakład: 80 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej, 1990
448 stron
Format: 17/23,5 cm
ISBN: 83-11-07767-3
Masa: 565 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma okładkę z obwolutą, obwoluta lekko sfatygowana: naddarcia krawędzi.
Data wystawienia: 17.07.2025
an
III Rzesza : Kulisy walki o pozycję, wpływy i władzę / Francois Kersaudy
Tytuł: III Rzesza : Kulisy walki o pozycję, wpływy i władzę
Autor: Francois Kersaudy
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : MUZA SA, 2014
286 stron
Format: 16,5/24,5 cm
ISBN: 978-83-7758-683-9
Masa: 450 g
Data wystawienia: 10.02.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Sovetskoje Tankovyje Wojska 1941-1945 [Sowieckie siły pancerne 1941-1945]
Tytuł: Sovetskoje Tankovyje Wojska 1941-1945 [Sowieckie siły pancerne 1941-1945]
Autor:
Nakład: 25 000 egz.
Adres wydawniczy: Moskva : Vojennoe Izdatelstvo Ministerstwa Oborony SSSR , 1973
332, [1] stron
Format: 21/14 cm
Masa: 900 g.
Data wystawienia: 04.04.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie.Zawiera wiele kolorowych map i czarno-białych fotografii.
Posiada twardą okładkę. Książka jest w języku rosyjskim.
Joa
Tajne epizody II wojny światowej / Willian Breuer
Tytuł: Tajne epizody II wojny światowej
Autor: Willian Breuer
Przełożyli: Katarzyna Bażyńska-Chojnacka, Maciej Antosiewicz
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Amber, 1999
222, [2] strony
Format: 16,5/23,5 cm
ISBN: 83-7245-165-6
Masa: 327 g
Data wystawienia: 11.09.2015 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście.
Nieznana historia utajnionych działań, które zdecydowały o wyniku II wojny światwoej. Maszyny szyfrujące i dekryptażowe, bomba atomowa, radar, systemy nawigacyjne i naprowadzające. Broń rakietowa i inne nowatorskie wynalazki. Niewiele ludzi zdaje sobie sprawę, że istotny wpływ na wynik II wojny światowej miały nie tylko działania bojowe, spektakularne kampanie, błyskotliwe czyny sławnych dowódców i polityków. O zwycięstwie lub klęsce zdecydowała prowadzona na dalekim zapleczu tajna wojna intelektów toczona pomiędzy naukowcami, matematykami i kryptoanalitykami wszystkich walczących stron konfliktu.
Joa
Wielka koalicja 1941-1945 Komplet Tomy 1-3 / Włodzimierz T. Kowalski
Tytuł: Wielka koalicja 1941-1945 tom 1,2,3
Autor: Włodzimierz T. Kowalski
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Ministrestwa Obrony Narodowej, 1977
832,stron tom 1 + tablice
727, [1] stron tom 2 + tablice
896 stron tom 3 + tablice
Format: 15/21/13 cm
Nakład: 50 350 egzemplarzy
Masa: 3 250 g
Data wystawienia: 28.03.2026 r.
Książki są w dobrym, jak na książki używane, stanie, mają sztywne okładki z obwolutami, nieznacznie sfatygowanymi, są przetarte na krawędziach, zakurzone, zabrudzone, podarte na brzegach, zawierają ilustracje na tablicach, na stronach tytułowych i ostatnich są pieczątki byłego właściciela.
an
Operacja wileńska AK / Roman Korab-Żebryk
Tytuł: Operacja wileńska AK
Autor: Roman Korab-Żebryk
Wydanie: I
Nakład: 30 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwo Naukowe, 1985
532, [2] strony
Format: 14,5 x 20,5 cm
ISBN: 83-01-04946-4
Masa: 640 g
Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka. Czarno-białe zdjęcia na tablicach. Exlibrisy na okładkach.
Podstawowym założeniem tej pracy jest wyodrębnienie operacji wileńskiej z całości letniej ofensywy Armii Radzieckiej na Białorusi w 1944 roku oraz analiza części składowych, na jakie przy bliższym poznaniu rozpada się operacja wileńska.
Kontrowersje i konflikty 1939-1941 / Eugeniusz Duraczyński
Tytuł: Kontrowersje i konflikty 1939-1941
Autor: Eugeniusz Duraczyński
Wydanie: II
Nakład: 10 200 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwo Naukowe, 1979
435, [3] stron
Format: 12,5/20 cm
ISBN: 83-01-01450-4
Masa: 387 g
Data wystawienia: 07.08.2025r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, ma wyblakły grzbiet. Pożółkłe kartki wewnątrz.
Asi
Zeszyty naukowe Nr 1 (12) 83 Specjalny-"Dwa przełomy"
Tytuł: Zeszyty naukowe Nr 1 (12) 83 Specjalny-"Dwa przełomy"
Adres wydawniczy: Warszawa : Akademia Sztabu Generalnego im. Generała Broni Karola Świerczewskiego, 1983
140 stron
Format: 17/24 cm
Masa: 254 g
Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana, trochę przetarta na krawędziach, na przedniej części są notatki byłego właściciela, zawiera ilustracje w tekście.
Wśród zamieszczanych tekstów są oryginalne studia naukowe, edycje źródeł historycznych, polemiki i recenzje oraz sprawozdania z najciekawszych sympozjów i konferencji naukowych.
Joa
Waffen : Mity i rzeczywistość / Ryszard Majewski
Tytuł: Waffen : Mity i rzeczywistość
Autor: Ryszard Majewski
Adres wydawniczy: Wrocław : Zakład Narodowy im. Ossolińskich-Wydawnictwo, 1977
302, [1] stron
Format: 14/20 cm
Nakład: 10 300 egzemplarzy
Masa: 400 g
Data wystawienia: 21.05.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na brzegach, sklejona wzdłuż grzbietu taśmą klejącą, na stronie tytułowej jest pieczątka byłego właściciela, jest trochę rozklejona, zawiera ilustracje na tablicach.
mar
Świetna książka z zakresu historii II wojny światowej, zawiera ilustracje na tablicach, doskonała lektura dla pasjonatów historii.
Wojna i dziecka / Helena Boczek, Eugeniusz Boczek, Jacek Wilczur
Tytuł: Wojna i dziecka
Autor: Helena Boczek, Eugeniusz Boczek, Jacek Wilczur
Wydanie: II
Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy "Nasza Księgarnia", 1979
62, [1] strony + tablice
Format: 20,5/26,5 cm
Masa: 710 g
Data wystawienia: 30.06.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, trochę podarta na krawędziach, zawiera ilustracje na tablicach, zawiera tłumaczenie na język hiszpański, angielski, francuski, niemiecki i rosyjski.
mar
Unikatowy album, zawiera fotografie dzieci z okresu drugiej wojny światowej, książka jest w sztywnej oprawie z obwolutą.
Polscy patrioci którzy pomogli uratować Europę przed Hitlerem / William B. Breuer
Tytuł: Polscy patrioci którzy pomogli uratować Europę przed Hitlerem
Autor: William B. Breuer
Przełożył Sławomir Kędzierski
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Amber, 2004
246, [2] stron
Format: 17,5/24,5 cm
ISBN: 83-241-1933-7
Masa: 557 g
Data wystawienia: 11.09.2014
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje na tablicach.
Barwna, lekko zbeletryzowana opowieść o polskim wkładzie w alianckie zwycięstwo. Książka przedstawia m.in.: złamanie szyfru Enigmy, Narwik, Tobruk, Monte Cassino, Powstanie Warszawskie i inne słynne polskie epizody II wojny światowej widziane oczyma amerykańskiego historyka.
Joa
Od Gdańska do El Alamein / Zbigniew Flisowski
Tytuł: Od Gdańska do El Alamein
Autor: Zbigniew Flisowski
Wydanie: I
Nakład: 10 304 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej, 1967
245, [3] stron + tablice
Format: 13/20 cm
Masa: 251 g
Data wystawienia: 24.08.2014
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, jest trochę przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje na tablicach.
Plonem wypraw morskich i lądowych autora Westerplatte i Lotu na Południe, zwłaszcza w rejon Syrii i Afryki Północnej, jest ten tom reportaży i szkiców, napisany błyskotliwie, lekko, przetykany gęsto dowcipem i anegdotą, a równocześnie zawierający głębokie spojrzenie na zwiedzane kraje i ich historię wojenną.
Joa
Wspomnienia / Walter Schellenberg
Tytuł: Wspomnienia
Autor: Walter Schellenberg
Przełożył: Tadeusz Rybowski
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Wrocław : Krajowa Agencja Wydawnicza, 1987
279, [1] stron + tablice
Format: 14,5/20,5 cm
ISBN: 8303018434
Masa: 410 g
Data wystawienia: 06.03.2023 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje na tablicach.
mar
II wojna światowa cz. 1 Niemieckie zwycięstwa / Piotr Matusak, Edward Pawłowski, Tadeusz Rawski
Tytuł: II wojna światowa cz. 1 Niemieckie zwycięstwa
Autor: Piotr Matusak, Edward Pawłowski, Tadeusz Rawski
Adres wydawniczy: Warszawa : Bellona SA, 2013
238, [2] stron
Format: 15/21,5 cm
ISBN: 9788311128224
Masa: 320 g
Data wystawienia: 20.03.2017 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Wojna wywiadów : II wojna światowa / Francis Russel
Tytuł: Wojna wywiadów : II wojna światowa
Autor: Francis Russel
Przekład: Robert Ulijasz
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Amber, 1998
207, [1] stron
Format: 23,5/28,5 cm
ISBN: 8371697481
Masa: 1380 g
Data wystawienia: 20.06.2017 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Tajna wojna : Historia operacji specjalnych podczas II wojny światowej / Roderick Bailey
Tytuł: Tajna wojna : Historia operacji specjalnych podczas II wojny światowej
Autor: Roderick Bailey
Przełożył: Tomasz Łuczak
Adres wydawniczy: Warszawa : Świat Książki, 2009
398, [1] stron
Format: 17,5/25 cm
ISBN: 978-83-247-1349-3
Masa: 719 g
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma twardą oprawę, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 15.09.2017
Ald.
Der Befohlene untergang / Will Berthold
Tytuł: Der Befohlene untergang
Autor: Will Berthold
Adres wydawniczy: Munchen : Verlegt Bei Kaiser, 1998
351, [1] stron
Format: 14/21,5 cm
Masa: 630 g
Data wystawienia: 28.12.2017 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, jest napisana w języku niemieckim.
mar
Totalitaryzm geneza istota upadek / Roman Backer
Tytuł: Totalitaryzm geneza istota upadek
Autor: Roman Backer
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Toruń : Index Books, 1992
103, [1] stron
Format: 14,5/20,5 cm
ISBN: 8390079909
Masa: 150 g
Data wystawienia: 23.01.2018 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
II Wojna Światowa : Marsz ku wojnie / Praca zbiorowa
Tytuł: II Wojna Światowa : Marsz ku wojnie
Praca zbiorowa
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Krajowa Agencja Wydawnicza RSW "Prasa-Książka-Ruch", 1980
78, [1] stron
Format: 20/28,5 cm
Nakład: 200 000 egzemplarzy
Masa: 250 g
Data wystawienia: 25.01.2018 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Dzieła całego życia / Aleksander Wasilewski
Tytuł: Dzieła całego życia
Autor: Aleksander Wasilewski
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej, 1976
631, [1] stron
Format: 15/21 cm
Nakład: 10 350 egzemplarzy
Masa: 740 g
Data wystawienia: 24.02.2018 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną.
mar
Przyczółek straconej szansy / Rajmund Szubański
Tytuł: Przyczółek straconej szansy
Autor: Rajmund Szubański
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej, 1981
110 stron
Format: 10,5/14,5 cm
Nakład: 240 333 egzemplarzy
Masa: 80 g
Data wystawienia: 04.08.2018 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Desant na kwaterę Hitlera / Władysław Kisielewski
Tytuł: Desant na kwaterę Hitlera
Autor: Władysław Kisielewski
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Krajowa Agencja Wydawnicza RSW "Prasa-Książka-Ruch", 1975
93, [3] stron
Format: 12/16,5 cm
Nakład: 60 260 egzemplarzy
Seria: Miniatury lotnicze
Masa: 73 g
Data wystawienia: 11.08.2025 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
Asi
Dymy nad Birkenau / Seweryna Szmaglewska (1982)
Tytuł: Dymy nad Birkenau
Autor: Seweryna Szmaglewska
Wydanie: XV
Nakład: 50 320 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : "Czytelnik", 1982
317, [6] stron
Format: 11/18 cm
ISBN: 830700652X
Masa: 250 g
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
Data wystawienia: 15.07.2025
An
Z profilu i en face / Stanisław Brodzki
Tytuł: Z profilu i en face
Autor: Stanisław Brodzki
Wydanie: I
Nakład: 50 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Książka i Wiedza, 1984
487, [1] stron
Format: 14,5/20,5 cm
ISBN: 83-05-11204-7
Masa: 512 g
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
Data wystawienia: 08.10.2018
Ald.
Przetrwałem życie ofiary Jósefa Mengele / Eva Mozes Kor, Lisa Rojany Buccieri
Tytuł: Przetrwałem życie ofiary Jósefa Mengele
Autor: Eva Mozes Kor, Lisa Rojany Buccieri
Przełożyła: Teresa Komłosz
Adres wydawniczy: Warszawa : Prószyński Media, 2014
158, [2] stron
Format: 13/20 cm
ISBN: 9788378351801
Seria: Skandale serii
Masa: 470 g
Data wystawienia: 30.10.2018 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Sowjetische Marschalle uber Schlachten des zweiten Weltkrieges / Brak autora
Tytuł: Sowjetische Marschalle uber Schlachten des zweiten Weltkrieges
Brak autora
Adres wydawniczy: Moskwa : APN-Verlag, 1985
175 stron
Format: 11/16,5 cm
ISBN: 0505030202
Masa: 150 g
Data wystawienia: 26.11.2018 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, jest napisana w języku niemieckim, na stronie tytułowej jest dedykacja dla byłego właściciela.
mar
Transport z KL Flossenburg do KL Gross-Rosen z 23 maja 1943 / Alfred Konieczny
Tytuł: Transport z KL Flossenburg do KL Gross-Rosen z 23 maja 1943
Autor: Alfred Konieczny
Adres wydawniczy: Wałbrzych : Gross-Rosen, 2000
37, [2] stron
Format: 15/20,5 cm
Masa: 90 g
Data wystawienia: 27.11.2018 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Moskwa 1941 / Wiesław Wróblewski (1987)
Tytuł: Moskwa 1941
Autor: Wiesław Wróblewski
Wydanie: I
Nakład: 20 280 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej, 1987
176 stron + tablice
Format: 19 / 12 cm
ISBN: 83-11-07397-X
Seria: Historyczne Bitwy
Książka jest w bardzo dobrym stanie, zawiera ilustracje (fotografie).
Data wystawienia: 19.07.2025
an
Wybrane zagadnenia z dziejów książki XIX-XX wieku / Helena Szwejkowska
Tytuł: Wybrane zagadnienia z dziejów książki XIX-XX wieku
Autor: Helena Szwejkowska
Nakład: 7000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwo Ekonomiczne, 1981
154, [1] strony
Format: 24/17 cm
ISBN: 83-01-00118-6
Masa: 226 g
Książka jest w dobrym stanie. Mocno sfatygowana okładka: ślady zagięć, rozdarcia, poza tym żadnych śladów użytkowania.
Data wystawienia: 25.06.2019
Ald.
Wybrane zagadnienia z dziejów książki XIX-XX wieku / Helena Szwejkowska
Tytuł: Wybrane zagadnienia z dziejów książki XIX-XX wieku
Autor: Helena Szwejkowska
Nakład: 7000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwo Naukowe, 1979
154, [1] strony
Format: 24/17 cm
ISBN: 83-01-00118-6
Masa: 234 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie, zawiera liczne czarno-białe ilustracje.
Data wystawienia: 03.07.2019
Ald.
Polacy nad Atlantykiem / Tadeusz Malinowski
Tytuł: Polacy nad Atlantykiem
Autor: Tadeusz Malinowski
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Krajowa Agencja Wydawnicza RSW "Prasa-Książka-Ruch",1975
113, [3] stron
Format: 16/12 cm
Nakład: 30 260 egzemplarzy
Seria: Miniatury lotnicze
Masa: 110 g
Data wystawienia: 18.10.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Spętane skrzydła / Eugeniusz Banaszczyk
Tytuł: Spętane skrzydła
Autor: Eugeniusz Banaszczyk
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Krajowa Agencja Wydawnicza RSW "Prasa-Książka-Ruch",1977
123, [1] stron
Format: 16/12 cm
Nakład: 60 350 egzemplarzy
Seria: Miniatury lotnicze
Masa: 110 g
Data wystawienia: 18.10.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Międzynarodowy Ruch Robotniczy 1,2 / Praca zbiorowa
Tytuł: Międzynarodowy Ruch Robotniczy cz. 1,2 : Wiek XIX-1945, Lata 1945-1975
Praca zbiorowa
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Książka i Wiedza, 1976
815, [1] stron część 1 + tablice
855, [1] stron część 2 + tablice
Format: 20,5/13 cm
Nakład: 30 350 egzemplarzy
Masa: 1740 g
Data wystawienia: 20.10.2019 r.
Książki są w bardzo dobrym, jak na książki używane, stanie, mają sztywne okładki z obwolutami, nieznacznie sfatygowanymi, zawierają ilustracje na tablicach.
mar
Dywizjon 303 / Arkady Fiedler
Tytuł: Dywizjon 303
Autor: Arkady Fiedler
Adres wydawniczy: Poznań : Wydawnictwo Poznańskie, 1985
94, [5] strony + tablice
Format: 20,5/14,5 cm
ISBN: 8321006035
Nakład: 300 000 egzemplarzy
Masa: 180 g
Data wystawienia: 24.10.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje na tablicach.
mar
Jak powstawał plan "Barbarossa" / Lew Bezymienski
Tytuł: Jak powstał plan "Barbarossa"
Autor: Lew Bezymienski
Przełożył: Edward Hołyński
Wydanie: II
Adres wydawniczy: Warszawa : Czytelnik, 1979
415, [1] stron
Format: 20,5/15 cm
Nakład: 20 320 egzemplarzy
Masa: 490 g
Data wystawienia: 13.01.2020 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną,
mar
Jak powstawał plan "Barbarossa" / Lew Bezymienski
Tytuł: Jak powstał plan "Barbarossa"
Autor: Lew Bezymienski
Tłumaczył: Edward Hołyński
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Czytelnik, 1974
405, [3] stron
Format: 21,5/15,5 cm
Nakład: 10 290 egzemplarzy
ISBN: 8306015835
Masa: 490 g
Data wystawienia: 16.01.2020 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, jest naddarta na brzegach.
mar
Historia 1914-1945 dla kl. III techników / Praca zbiorowa
Tytuł: Historia 1914-1945 dla kl. III techników
Praca zbiorowa
Wydanie: X
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwa Szkolnictwa Zawodowego, 1965
367, [1] strony
Format: 21/15,5 cm
Nakład: 75 100 egzemplarzy
Masa: 500 g
Data wystawienia: 17.01.2020 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Historia II Wojny Światowej : Ostateczne rozwiązanie kwestii żydowskiej : Nr 19 / Miłosz Niewierowicz, Bogdan Borucki (red.)
Tytuł: Historia II Wojny Światowej : Ostateczne rozwiązanie kwestii żydowskiej: Nr 19
Redakcja: Miłosz Niewierowicz, Bogdan Borucki
Adres wydawniczy: Warszawa : Media Regionalne, brak roku wydania
48 stron
Format: 21/16 cm
ISBN: 9788362000180
Masa: 233 g
Data wystawienia: 30.06.2025 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
Asi
Historia II Wojny Światowej : Za murami Getta : nr 6 / Niewierowicz, Bogdan Borucki (red.)
Tytuł: Historia II Wojny Światowej : Za murami Getta: Nr 6
Redakcja: Miłosz Niewierowicz, Bogdan Borucki
Adres wydawniczy: Warszawa : Media Regionalne, brak roku wydania
48 stron
Format: 21/16 cm
ISBN: 9788362000050
Masa: 233 g
Data wystawienia: 30.06.2025 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
Asi
Historia II Wojny Światowej : Zbrodnia Katyńska : Nr 20 / Miłosz Niewierowicz, Bogdan Borucki (red.)
Tytuł: Historia II Wojny Światowej : Zbrodnia Katyńska: nr 20
Redakcja: Miłosz Niewierowicz, Bogdan Borucki
Adres wydawniczy: Warszawa : Media Regionalne, brak roku wydania
48 stron
Format: 21/16 cm
ISBN: 9788362000197
Masa: 230 g
Data wystawienia: 30.06.2025 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
Asi
Historia II Wojny Światowej : Agresja sowiecka 17 września : Nr 2 / Miłosz Niewierowicz, Bogdan Borucki (red.)
Tytuł: Historia II Wojny Światowej : Agresja sowiecka 17 września: Nr 2
Redakcja: Miłosz Niewierowicz, Bogdan Borucki
Adres wydawniczy: Warszawa : Media Regionalne, brak roku wydania
48 stron
Format: 21/16 cm
ISBN: 9788362000012
Masa: 226 g
Data wystawienia: 30.06.2025 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
Asi
Historia II Wojny Światowej : Czerwiec 1941 : Wojna okupantów : Nr 14 / Miłosz Niewierowicz, Bogdan Borucki (red.)
Tytuł: Historia II Wojny Światowej : Czerwiec 1941 : Wojna okupantów: Nr 14
Redakcja: Miłosz Niewierowicz, Bogdan Borucki
Adres wydawniczy: Warszawa : Media Regionalne, brak roku wydania
48 stron
Format: 21/16 cm
ISBN: 9788362000135
Masa: 226 g
Data wystawienia: 30.06.2025 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
Asi
Historia II Wojny Światowej : Obozowa rzeczywistość-Oflagi i stalagi : Nr 9 / Miłosz Niewierowicz, Bogdan Borucki (red.)
Tytuł: Historia II Wojny Światowej : Obozowa rzeczywistość-Oflagi i stalagi: Nr 9
Redakcja: Miłosz Niewierowicz, Bogdan Borucki
Adres wydawniczy: Warszawa : Media Regionalne, brak roku wydania
48 stron
Format: 21/16 cm
ISBN: 9788362000081
Masa: 230 g
Data wystawienia: 30.06.2025 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
Asi
Tak upadło imperium / Andrzej Mozołowski
Tytuł: Tak upadło imperium
Autor: Andrzej Mozołowski
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Krajowa Agencja Wydawnicza, 1984
324, [4] stron + tablice
Format: 11,5/16,5 cm
Nakład: 60 350 egzemplarzy
ISBN: 8303001981
Masa: 310 g
Data wystawienia: 21.04.2020 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje na tablicach.
mar
Narwik / Michał Olszański
Tytuł: Narwik
Autor: Michał Olszański
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Edipresse Polska SA, 2005
63, [1] stron
Format: 14,5/20,5 cm
ISBN: 8360160244
Seria: II Wojna Światowa Wydarzenia-Ludzie-Tajemnice
Masa: 190 g
Data wystawienia: 03.06.2020 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Karnawał nad Renem / Gabriel Zych
Tytuł: Karnawał nad Renem
Autor: Gabriel Zych
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Książka i Wiedza, 1969
309, [2] stron
Format: 13/20 cm
Nakład: 10 000 egzemplarzy
Masa: 360 g
Data wystawienia: 02.07.2020 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, jest naddarta na krawędziach, zawiera ilustracje na tablicach.
mar
Papież rodzin / Paweł Zuchniewicz
Tytuł: Papież rodzin
Autor: Paweł Zuchniewicz
Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo "M", 2002
125, [1] stron
Format:13,5/19 cm
ISBN: 83-7221-598-7
Książka jest w bardzo dobrym stanie, zawiera ilustracje w tekście.
Maryja Wychowawczyni rodzin / Janusz Kumala MIC
Tytuł: Maryja Wychowawczyni rodzin
Autor: Janusz Kumala MIC
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Księży Marianów, 1995
221, [3] stron
Format: 12/19,5 cm
ISBN: 8371190395
Masa: 220 g
Data wystawienia: 25.01.2018 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach.
mar
Koronacja Matki Bożej Podgórskiej Niepokalanej Królowej Rodzin / Barbara Pieszak
Tytuł: Koronacja Matki Bożej Podgórskiej Niepokalanej Królowej Rodzin
Autor: Barbara Pieszak
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Toruń : brak nazwy wydawictwa, 2016
128 stron
Format: 16,5/23,5 cm
Masa: 380 g
Data wystawienia: 13.03.2018 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Zwierzenia rodzinne : W naszej rodzinie / Barbara Adamczewska (oprac.)
Tytuł: Zwierzenia rodzinne : W naszej rodzinie
Opracowanie: Barbara Adamczewska
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Krajowa Agencja Wydawnicza, 1979
155, [3] stron
Format: 12,5/19 cm
Masa: 170g
Data wystawienia: 29.05.2018 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Moja lwia rodzina / Joy Adamson
Tytuł: Moja lwia rodzina
Autor: Joy Adamson
Przełożył: Józef Giebułtowicz
Nakład: 30 280 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwo "Iskry", 1965
356, [4] stron
Format: 12 x 19,5 cm
Seria: Na około świata
Data wystawienia: 28.10.2014
Książka jest w dobrym stanie. Czarno-białe zdjęcia na tablicach. Lekko sfatygowana okładka (zagięcie rogu, naddarcia grzbietu). Kilka stron ma ślady po zagięciach.
Poradnik rodziny "Zorzy" 1986
Tytuł: Poradnik rodziny "Zorzy" 1986
Wydanie: I
Nakład: 50 350 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : PAX, 1985
223, [1] strony
Format: 14,5 x 20 cm
ISBN: 83-211-0733-8
Masa: 247 g
Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka.
Syl.
Wojna w rodzinie Tate / Alison Lurie
Tytuł: Wojna w rodzinie Tate
Autor: Alison Lurie
Tłumaczenie: Tomasz Bieroń
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Zysk i Ska Wydawnictwo, 1997
366, [1] stron
Format: 13/18,5 cm
ISBN: 8371501994
Seria: Kameleon
Masa: 340 g
Data wystawienia: 17.09.2020 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest trochę rozklejona.
mar
Moja lwia rodzina tom I i II / Joy Adamson
Tytuł: Moja lwia rodzina tom I i II
Autor: Joy Adamson
Adres wydawniczy: Warszawa : Iskry, 1975
Wydanie: III
Nakład: 50 275 egzemplarzy
248 [1], 258 [1] stron
Format: 11 / 18 cm
Masa: 377 g
Książki są w dobrym stanie, mają nieznacznie sfatygowane okładki i grzbiety. Wewnątrz brak śladów użytkowania.
Data wystawienia: 09.06.2021
Jus.
Przyjaciel rodziny / Lisa Jewell
Tytuł: Przyjaciel rodziny
Autor: Lisa Jewell
Tłumaczenie: Dagmara Chojnicka
Adres wydawniczy: Warszawa : G+J Gruner + Jahr Polska Sp. Z o.o., 2005
335, [1] stron
Format: 13,5/20 cm
ISBN: 8389221268
Seria: Literatura w szpilkach
Masa: 300 g
Data wystawienia: 24.04.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Świetna powieść z zakresu literatury dla kobiet, świetna lektura w podróży.
Wiersze rodzinne / Zbigniew Rossa
Tytuł: Wiersze rodzinne
Autor: Zbigniew Rossa
Ilustracje: Stanisław Kluska
Adres wydawniczy: Katowice : Wydawnictwo "Śląsk", 1983
wydanie: I
Nakład: 50 300 egzemplarzy
46 [1] stron
Format: 14,5 / 20,5 cm
Masa: 73 g
ISBN: 8321603866
Książka jest w bardzo dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana, zawiera ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 15.11.2023
Wik.
Turystyka rodzinna / Tomasz Kowalik
Tytuł: Turystyka rodzinna
Autor: Tomasz Kowalik
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy Związków Zawodowych, 1982
179, [1] strony
Format: 10/19 cm
ISBN: 8320201683
Masa: 150 g
Data wystawienia: 06.06.2025 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
an
Rodzinna księga zagadek / Brak autora
Tytuł: Rodzinna księga zagadek
Brak autora
Tłumaczenie: Danuta Zgliczyńska
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo SBM, 2008
255 stron
Format: 16,5/20,5 cm
ISBN: 9788360542965
Masa: 670 g
Data wystawienia: 03.10.2018 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Twoja kompletna rodzina / Jesper Juul
Tytuł: Twoja kompletna rodzina
Autor: Jesper Juul
Przełożył: Dariusz Syska
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Podkowa Leśna : Wydawnictwo MiND Dariusz Syska, 2011
183, [1] stron
Format: 12,5/20,5 cm
ISBN: 9788362445066
Masa: 240 g
Data wystawienia: 05.11.2018 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Wychowanie w rodzinie chrześcijańskiej
Tytuł: Wychowanie w rodzinie chrześcijańskiej
Praca zbiorowa
Wydanie: I
Nakład: 40 350 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Kraków : Wydaw. Apostolstwa Modlitwy, 1984
609, [2] stron
Format: 13x20 cm
Masa: 630 g
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę, posiada obwolutę (nieznacznie sfatygowaną).
Moja szalona rodzinka / Jennifer Coburn
Tytuł: Moja szalona rodzinka
Autor: Jennifer Coburn
Przełożyła Małgorzata Strzelec
Adres wydawniczy: Warszawa : G+J Książki, 2008
275, [4] stron
Format: 14/20,5 cm
ISBN: 978-83-60376-74-4
Książka jest w dobrym stanie.
Na dobre i na złe : Rodzina po polsku / Jerzy Lovell
Tytuł: Na dobre i na złe : Rodzina po polsku
Autor: Jerzy Lovell
Przełożył: Piotr Filipowski
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwo "Iskry", 1975
243, [1] stron
Format: 18/11,5 cm
Nakład: 20 275 egzemplarzy
Masa: 190 g
Data wystawienia: 12.04.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, kilka ostatnich kartek jest poplamionych.
mar
Rodzina Przybojskich / Zofia Lewandowska
Tytuł: Rodzina Przybojskich
Autor: Zofia Lewandowska
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Radia i Telewizji, 1983
251, [1] stron
Format: 14,5/20,5 cm
ISBN: 8321203264
Nakład: 20 260 egzemplarzy
Masa: 300 g
Data wystawienia: 22.05.2018 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Życie rodzinne zwierząt / Witold Tyrakowski
Tytuł: Życie rodzinne zwierząt
Autor: Witold Tyrakowski
Wydanie: II
Nakład: 30 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy "Nasza Księgarnia", 1985
172, [3] strony
Format: 14,5/20,5 cm
ISBN: 83-10-07615-0
Książka jest w dobrym stanie.
Rodzina i dom: Praca i uroda / Barbara Jaroszewska
Tytuł: Rodzina i dom: Praca i uroda
Autor: Barbara Jaroszewska
Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy CRZZ, 1978
Wydanie pierwsze
239, [1] stron
Format: 10 / 19,3 cm
Masa: 174 g
Książka jest w dobrym stanie, okładka jest nieznacznie sfatygowana, pozaginana, pobrudzona. Niektóre strony są zabrudzone. W środku książka jest w dobrym stanie, niektóre strony są lekko pozaginane. Posiada liczne czarno-białe ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 15.11.2021
Zos.
Rodzina Whiteoaków : Budowa Jalny / Mazo de la Roche
Tytuł: Rodzina Whiteoaków : Budowa Jalny
Autor: Mazo de la Roche
Tłumaczyła: Julia Rylska
Wydanie: IV
Adres wydawniczy: Poznań : Krajowa Agencja Wydawnicza, 1989
334, [2] stron
Format: 14,5/20,5 cm
ISBN: 8303026348
Nakład: 180 350 egzemplarzy
Masa: 380 g
Data wystawienia: 01.10.2018 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Rodzina Whiteoaków : Budowa Jalny / Mazo de la Boche
Tytuł: Rodzina Whiteoaków : Budowa Jalny
Autor: Mazo de la Boche
Tłumaczyła: Julia Rylska
Wydanie: IV
Adres wydawniczy: Poznań : Krajowa Agencja Wydawnicza, 1989
334, [2] stron
Format: 20/14,5 cm
Nakład: 180 350 egzemplarzy
ISBN: 8303026348
Masa: 370 g
Data wystawienia: 27.11.2019 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, na pierwszej stronie jest podpis byłego właściciela.
mar
Wiśniewscy : Moja zabawna rodzinka / Chris Higgins
Tytuł: Wiśniewscy : Moja zabawna rodzinka
Autor: Chris Higgins
Tłumaczenie: Jolanta Reisch Klose
Ilustracje: Lee Wildish
Adres wydawniczy: Bielsko-Biała : Wydawnictwo DEBIT, 2014
125, [3] stron
Format: 15/21,5 cm
ISBN: 9788371679520
Masa: 190 g
Data wystawienia: 23.09.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Świetna, ilustrowana książka dla dzieci.
Prawo rodzinne i opiekuńcze / Tadeusz Smyczyński
Tytuł: Prawo rodzinne i opiekuńcze
Autor: Tadeusz Smyczyński
Wydanie: V
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo C. H. Beck, 2009
340, [3] stron
Format: 14,5/21 cm
ISBN: 9788374837439
Masa: 470 g
Data wystawienia:13.07.2018 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, na niektórych stronach są podkreślenia długopisem i ołówkiem, na pierwszej stronie jest notatka byłego właściciela.
mar
Rodzina i dom : 100 pomysłów dla domu / Alicja Szymańska
Tytuł: Rodzina i dom : 100 pomysłów dla domu
Autor: Alicja Szymańska
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy CRZZ, 1978
151, [1] stron
Format: 10,5/19,5 cm
Nakład: 150 000 egzemplarzy
Masa: 140 g
Data wystawienia: 07.06.2020 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Prawo rodzinne : Zarys wykładu / Stefan Grzybowski
Tytuł: Prawo rodzinne : Zarys wykładu
Autor: Stefan Grzybowski
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwo Naukowe, 1980
270, [2] stron
Format: 17,5/24,5 cm
Nakład: 10 280 egzemplarzy
8301016884
Masa: 550 g
Data wystawienia: 01.02.2018 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę, nieznacznie sfatygowaną.
mar
Rodzina Whiteoaków: Fortuna Fincha / Mazo de la Roche
Tytuł: Ród Kuraginów
Autor: Constance Heaven
Przełożył: Mieczysław Dutkiewicz
Adres wydawniczy: Warszawa : Oficyna Wydawnicza Almapress, 1972
267 stron
Format: 12,3 / 19,5 cm
Masa: 180 g
ISBN: 8370201830
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę dość mocno sfatygowaną, wygniecioną. Niektóre strony są pobrudzone. Posiada nieaktualne pieczątki z Biblioteki w Lędzinach.
Data wystawienia: 14.07.2021
Zos.
Wiśniewscy : Rodzinka się powiększa / Chris Higgins
Tytuł: Wiśniewscy : Rodzinka się powiększa
Autor: Chris Higgins
Tłumaczenie: Weronika Różycka
Ilustracje: Lee Wildish
Adres wydawniczy: Bielsko-Biała : Wydawnictwo DEBIT, 2014
134, [2] strony
Format: 15/21 cm
ISBN: 9788371679810
Masa: 200 g
Data wystawienia: 23.09.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Świetna, ilustrowana książka dla dzieci.
Szczęśliwe rodziny / Józefa Krystyna Szłykowicz
Tytuł: Szczęśliwe rodziny
Autor: Józefa Krystyna Szłykowicz
Adres wydawniczy: Marki : Wydawnictwo Michalineum, 2001
204 strony + tablica
Format: 21/15 cm
ISBN: 8370190650
Masa: 290 g
Data wystawienia: 05.06.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, na stronie tytułowej jest podpis byłego właściciela.
mar
Dla rodziny wyzwolić siły dobra / ks. Jacques Suaudeau
Tytuł: Dla rodziny wyzwolić siły dobra
Autor: ks. Jacques Suaudeau
Opracowanie i przygotowanie do druku Marguerita A. Peeters
Przełożyła Agnieszka Kuryś
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Sióstr Loretanek, 2012
109, [3] stron
Format: 14,5/20,5 cm
ISBN: 978-83-7257-525-8
Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana.
Data wystawienia: 07.12.2018
Ald.
Kult i naśladowanie Świętej Rodziny / Jean Berthier MS
Tytuł: Kult i naśladowanie Świętej Rodziny : Berthierana 1 : Centrum Duchowości Świętorodzinnej
Autor: Jean Berthier MS
Adres wydawniczy: Ciechocinek : Fundacja "Posłaniec" Misjonarzy Świętej Rodziny, 2003
272 strony
Format: 15/21 cm
ISBN: 8385853149
Masa: 380 g
Data wystawienia: 01.11.2020 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Boże Narodzenie rodzinne święta / Ks. Bogusław Zeman SSP
Tytuł: Boże Narodzenie rodzinne święta
Autor: Ks. Bogusław Zeman SSP
Adres wydawniczy: Częstochowa : Święty Paweł, 2008
78, [2] stron
Format: 15/14,5 cm
ISBN: 9788374245715
Masa: 120 g
Data wystawienia: 28.01.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Dziecko w rodzinie. Porady prawne / Andrzej Dobrzyński
Tytuł: Dziecko w rodzinie. Porady prawne
Redakcja: Andrzej Dobrzyński
Wydanie: pierwsze
Nakład: 300000
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Współczesne RSW "Prasa-Książka-Ruch" [brak daty wydania]
62 stron
Format: 20,5/14 cm
Masa: 70 g
Seria: Prawo i życie
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie. Zawiera ilustracje. Ma nieco sfatygowaną okładkę: widoczne przebarwienia oraz nieznaczny ślad po zamoczeniu.
Data wystawienia: 17.06.2018
Adr.
Rodzina Szkół im. Jana Pawła II : Informator / Praca zbiorowa
Tytuł: Rodzina Szkół im. Jana Pawła II : Informator
Praca zbiorowa
Adres wydawniczy: Nowy Sącz : Wydawnictwa Diecezji Tarnowskiej "Promyczek", 2002
350 stron
Format: 17/24 cm
ISBN: 8391424650
Masa: 950 g
Data wystawienia: 29.04.2017 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Nasza normalnie nienormalna rodzina / Thomas Brezina
Tytuł: Nasza normalnie nienormalna rodzina
Autor: Thomas Brezina
Tłumaczenie: Anna i Miłosz Urban
Ilustracje: Betina Gotzen-Beek
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Egmont Polska, 2006
148, [3] stron
Format: 13/18,5 cm
ISBN: 8323721661
Masa: 280 g
Data wystawienia: 24.01.2017 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Świetna powieść dla nastoletnich dzieci.
Zakopane : Przewodnik dla całej rodziny / Praca zbiorowa
Tytuł: Zakopane : Przewodnik dla całej rodziny
Praca zbiorowa
Adres wydawniczy: Warszawa : MULTICO Oficyna Wydawnicza, 2007
32 strony + tablice
Format: 21/15 cm
ISBN: 9788370734831
Masa: 130 g
Data wystawienia: 17.02.2020 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Artystyczny portret rodziny Sadowskich / Brak autora
Tytuł: Artystyczny portret rodziny Sadowskich
Brak autora
Adres wydawniczy: Białystok : Muzeum Historyczne, 1998
11, [1] stron
Format: 21/19,5 cm
Masa: 80 g
Data wystawienia: 08.03.2018 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Przyroda dom i pejzaż rodzinny / Kazimierz Grążawski (red.)
Tytuł: Przyroda dom i pejzaż rodzinny
Redakcja: Kazimierz Grążawski
Adres wydawniczy: Toruń-Brodnica : Muzeum Regionalne w Brodnicy i Urząd Wojewódzki w Toruniu, 1994
36 stron
Format: 14,5/20,5 cm
Masa: 130 g
Data wystawienia: 12.07.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Problemy życia, małżeństwa i rodziny (język rosyjski) 1970
Tytuł: Problemy życia, małżeństwa i rodziny
Adres wydawniczy: Wilno, Izdaciestvo "Mintis", 1970
246, [2] strony
Nakład: 8000 egz.
Format: 23/17,5 cm
Masa: 376 g
Data wystawienia: 17.02.2017 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę. Książka w języku rosyjskim.
Rodzina Wenclów: część pierwsza Wspólnik / Lena Najdecka
Tytuł: Rodzina Wenclów: część pierwsza Wspólnik
Autor: Lena Najdecka
Adres wydawniczy: Brzezia Łąka : Wydawnictwo Poligraf, 2010
356 stron
Format: 22/15,5 cm
ISBN: 978-83-88330-95-7
Masa: 450 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie.
Data wystawienia: 25.03.2019
Ald.
Kontakt psychiczny w małżeństwie i rodzinie / Elżbieta Sujak
Tytuł: Kontakt psychiczny w małżeństwie i rodzinie
Autor: Elżbieta Sujak
Wydanie: IV
Adres wydawniczy: Wrocław : Wydawnictwo Wrocławskiej Księgarni Archidiecezjalnej, 1985
207, [2] stron
Format: 10,5/19,5 cm
Nakład: 30 350 egzemplarzy
Masa: 180 g
Data wystawienia: 06.06.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Kowal rodzinne miasto króla Kazimierza Wielkiego / Brak autora
Tytuł: Kowal rodzinne miasto króla Kazimierza Wielkiego
Brak autora
Adres wydawniczy: Kowal : Brak nazwy wydawnictwa, brak roku wydania
31, [1] stron
Format: 14,5/21 cm
ISBN: 831760502
Masa: 110 g
Data wystawienia: 03.01.2018 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Nowe rodziny / Wybrał i opracował ks. Stanisław Klimaszewski MIC
Tytuł: Nowe rodziny
Wybrał i opracował ks. Stanisław Klimaszewski, MIC
Tłumaczyła: Anna Gryczyńska
Adres wydawniczy: USA : Nakładem Ośrodka Pomocników Mariańskich Eden Hill, 1982
141 [3] stron
Format: 11 / 16,2 cm
Masa: 115 g
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę lekko sfatygowaną, pozaginaną. W środku książka jest w dobrym stanie, niektóre strony są lekko pozaginane. Strony lekko odklejają się od brzegu, ostatnia kartka jest włożona luzem.
Data wystawienia: 02.11.2021
Zos.
Narodziny / Anne-Lise Boge
Tytuł: Narodziny : Sekrety przeszłości 4
Autor: Anne-Lise Boge
Przekład: Katarzyna Mosek
Adres wydawniczy: Warszawa : Pi, 2015
188, [2] stron
Format: 11,5/18 cm
ISBN: 9788378365594
Masa: 130 g
Data wystawienia: 02.08.2020 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
W naszej rodzinie : Opowiadania dla najmłodszych / Marian Brzeziński
Tytuł: W naszej rodzinie : Opowiadania dla najmłodszych
Autor: Marian Brzeziński
Ilustrowała Maria Irzyk
Wydanie: I
Nakład: 50 350 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy Pax, 1986
111, [1] stron
Format: 14,5/20 cm
ISBN: 83-211-0763-X
Masa: 121 g
Data wystawienia: 02.12.2017 r.
Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana, zawiera ilustracje w tekście.
an
Rodzina ani od świata zbyt oddzielona ani obca radości zbawienia : Myśli
Tytuł: Rodzina ani od świata zbyt oddzielona ani obca radości zbawienia : Myśli
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : VERBINUM, 1995
179, [1] stron
Format: 11,5 x 16,5 cm
ISBN: 83-85762-77-8
Masa: 130 g
Data wystawienia: 05.02.2015
Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka.
Ekologia w twoim domu : Poradnik dla całej rodziny / Elżbieta Jędrych (red.)
Tytuł: Ekologia w twoim domu : Poradnik dla całej rodziny
Redakcja: Elżbieta Jędrych
Adres wydawniczy: Warszawa : Polskie Towarzystwo Ekonomiki Gospodarstwa Domowego, 1993
180, [2] strony
Format: 16/21 cm
Masa: 270 g
Data wystawienia: 29.04.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Świetny poradnik ekologiczny dla całej rodziny, zawiera ilustracje w tekście.
Nasza książka : Rodzina Radia Maryja w darze Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II
Tytuł: Rodzina Radia Maryja w darze Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Sióstr Loretanek, 1995
174, [2] strony + tablice
Format: 14,5/20,5 cm
ISBN: 83-85013-94-6
Seria: Nasza książka
Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana, zawiera ilustracje na tablicach.
Rocznik Pedagogiki Rodziny : Studia i rozprawy Tom VI 2003 / Praca zbiorowa
Tytuł: Rocznik Pedagogiki Rodziny : Studia i rozprawy Tom VI 2003
Praca zbiorowa
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Piotrków Trybunalski : Naukowe Wydawnictwo Piotrkowskie, 2003
252, [1] strony
Format: 25/17,5 cm
ISSN:1508-2377
Masa: 480 g
Data wystawienia: 01.05.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
V Pielgrzymka rodziny Radia Maryja na Jasną Górę : Przemówienia / Brak autora
Tytuł: V Pielgrzymka rodziny Radia Maryja na Jasną Górę : Przemówienia
Brak autora
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Sióstr Loretanek, 1997
52, [3] stron + tablice
Format: 11,5/18,5 cm
ISBN: 8386851554
Masa: 100 g
Data wystawienia: 21.01.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje na tablicach.
mar
Socjologiczne badania zagadnień demografii, rodziny i zdrowia : jęz. rosyjski
Tytuł: Socjologiczne badania zagadnień demografii, rodziny i zdrowia
Materiały z konferencji naukowej krajów bałtyckich : Połąga, październik 1987 r.
Adres wydawniczy: Wilno: Instytut Filozofii, Socjologii i Prawa Akademii Nauk Litwy, 1987
Redaktor: L. Czornaja
343, [1] stron
Nakład: 700 egz.
Format: 20/14 cm
Masa: 378 g
Data wystawienia: 10.02.2017 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie. Książka w języku rosyjskim. Książka została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
Kodeks cywilny. Kodeks postępowania cywilnego. Kodeks rodzinny i opiekuńczy
Adres wydawniczy: Gdańsk : Wydawnictwo Bold, 1993
462 strony
Format: 17/23,5 cm
Masa: 812 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie. Ma lekko sfatygowaną, twardą okładkę.Na pierwszej stronie podpis. Książka została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i posiada świadczące o tym pieczątki.
Data wystawienia: 06.06.2019
Ald.
Encyklika Sollicitudo Rei Socialis Ojca Świętego Jana Pawła II skierowana do biskupów, kapłanów, rodzin zakonnych, synów i córek kościoła oraz wszystkich ludzi dobrej woli z okazji dwudziestej rocznicy ogłoszenia Populorum Progressio / Jan Paweł II
Tytuł: Encyklika Sollicitudo Rei Socialis Ojca Świętego Jana Pawła II skierowana do biskupów, kapłanów, rodzin zakonnych, synów i córek kościoła oraz wszystkich ludzi dobrej woli z okazji dwudziestej rocznicy ogłoszenia Populorum Progressio
Autor: Jan Paweł II
Adres wydawniczy: Brak danych wydawniczych
100, [2] stron
Format: 13/20 cm
Masa: 140 g
Data wystawienia: 22.02.2021 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowane.
mar
Radość narodzin / Camilla Jessel
Tytuł: Radość narodzin
Autor: Camilla Jessel
Przekład: Marta Glińska
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Pelikan, 1990
64 strony
Format: 27,5/21,5 cm
Nakład: 20 350 egzemplarzy
ISBN: 8385045880
Masa: 230 g
Data wystawienia: 22.10.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Ilustrowana Encyklopedia dla całej rodziny Tom 1 Aborygeni-Architektura / Jayne Parsons (red.)
Tytuł: Ilustrowana Encyklopedia dla całej rodziny Tom 1 Aborygeni-Architektura
Redaktor naczelna: Jayne Parsons
Adres wydawniczy: Kraków : Mediasat Poland, 2006
64 strony
Format: 22,5/28,5 cm
ISBN: 8360004692
Seria: Biblioteka Gazety Wyborczej
Masa: 537 g
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę nieznacznie sfatygowaną, poza tym żądnych śladów użytkowania, zawiera liczne, kolorowe ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 31.07.2021
Ald.
Narodziny systemu władzy : Polska 1943-1948
Tytuł: Narodziny systemu władzy : Polska 1943-1948
Autor: Krystyna Kersten
Wydanie:
Nakład: egzemplarzy
Adres wydawniczy: Paris : Libella, 1986
393, [1] strony
Format: 21,5/13,5 cm
ISBN:
SERIA: Historia i Teraźniejszość 9
Książka jest w bardzo dobrym stanie.
Poza narodziny i śmierć / Praca zbiorowa
Tytuł: Poza narodziny i śmierć
Praca zbiorowa
Adres wydawniczy: Vaduz : The Bhaktivedanta Book Trust, 1977
68 stron
Format: 23/16 cm
Masa: 130 g
Data wystawienia: 19.07.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Encyklopedia zdrowia rodziny : Twój domowy poradnik medyczny Tom 1 / Prof. Dr hab. med. Kazimierz Janicki (red.)
Tytuł: Encyklopedia zdrowia rodziny : Twój domowy poradnik medyczny Tom 1
Redakcja: Prof. Dr hab. med. Kazimierz Janicki
Adres wydawniczy : Warszawa : Wydawnictwo Edipresse, 2005
70, [1] stron + tablice
Format: 21/29,5 cm
ISBN: 8360160708
Masa: 460 g
Data wystawienia: 19.01.2021 r.
Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście i na tablicach.
mar
Ilustrowana encyklopedia dla całej rodziny Tom II A-B : Biblioteka Gazety Wyborczej / (red.) Jayne Parsons
Tytuł: Ilustrowana encyklopedia dla całej rodziny Tom II A-B : Biblioteka Gazety Wyborczej
Redaktor Naczelny: Jayne Parsons
Tłumaczenie: Mediasat Poland
Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Astra, 2006
126 stron
Format: 22/28 cm
ISBN: 83-60004-70-6
Masa: 509 g
Data wystawienia: 14.12.2017 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
an
Opcja preferencyjna na rzecz rodziny / Abp Aldo di Cillo Pagotto, Bp Robert F. Vasa, Bp Athanasius Schneider
Tytuł: Opcja preferencyjna na rzecz rodziny : 100 pytań i odpowiedzi wokół Synodu poświęconego rodzinie
Autor: Abp Aldo di Cillo Pagotto, Bp Robert F. Vasa, Bp Athanasius Schneider
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny, 2015
63, [1] stron
Format: 15/21 cm
ISBN: 9788364266010
Masa: 120 g
Data wystawienia: 26.06.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Odpowiedzialność podatkowa członków rodziny podatnika i innych osób trzecich / Maria Gintowt-Jankowicz
Tytuł: Odpowiedzialność podatkowa członków rodziny podatnika i innych osób trzecich
Autor: Maria Gintowt-Jankowicz
Nakład: 2275 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Prawnicze, 1973
162 strony
Format: 20,5x15cm
Masa: 194 g
Książka jest w dobrym stanie, podniszczona obwoluta (przybrudzenia, brak jednego skrzydła), lekkie zagięcie okładki, książka została wycofana z biblioteki i ma świadczące o tym pieczątki
Beskidzkie rekolekcje : Dzieje przyjaźni księdza Karola Wojtyły z rodziną Półtawskich / Wanda Półtawska
Tytuł: Beskidzkie rekolekcje : dzieje przyjaźni księdza Karola Wojtyły z rodziną Półtawskich
Autorka: Wanda Półtawska
Adres wydawniczy: Częstochowa : Edycja Świętego Pawła, 2009
575, [1] stron
Format: 17/24 cm
ISBN: 978-83-7424-572-2
Masa: 1058 g
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę, zawiera kolorowe ilustracje w tekście, bez uszkodzeń czy śladów użytkowania.
Data wystawienia: 29.05.2025
Ald.
Kodeks cywilny : Kodeks postępowania cywilnego : Kodeks rodzinny i opiekuńczy / Redakcja: Dorota Zbijowska
Tytuł: Kodeks cywilny : Kodeks postępowania cywilnego : Kodeks rodzinny i opiekuńczy
Redakcja: Dorota Zbijowska
Wydanie: IV
Adres wydawniczy: Bielsko-Biała : Wydawnictwo Studio STO, 2000
651, [1] stron
Format: 12,5/17 cm
ISBN: 83-87829-04-8
Masa: 523 g
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma twardą oprawę, nieznacznie sfatygowaną.
Data wystawienia: 03.09.2017
Ald.
Kodeks cywilny z przepisami wykonawczymi i związkowymi. Kodeks rodzinny i opiekuńczy. Prawo prywatne międzynarodowe
Tytuł: Kodeks cywilny z przepisami wykonawczymi i związkowymi. Kodeks rodzinny i opiekuńczy. Prawo prywatne międzynarodowe
Stan prawny na dzień 1 lipca 1971 r.
Wydanie: IV uzupełnione
Nakład: 35 265 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Prawnicze, 1971
617, [3] stron
Format: 17 / 12 cm
Książka jest w bardzo dobrym stanie, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczącą o tym pieczątkę, fragmenty tekstu podkreślone ołówkiem i długopisem.
Może spotkamy tygrysa / Halina Ogrodzińska
Tytuł: Może spotkamy tygrysa...
Autor: Halina Ogrodzińska
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy "Nasza Księgarnia", 1984
281, [3] stron + tablice
Format: 12/21,5 cm
ISBN: 8310082851
Nakład: 20 250 egzemplarzy
Masa: 350 g
Data wystawienia: 22.07.2017 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście i na tablicach.
mar
Sympozjum poświęcone rodzinie : Problemy uzasadnień i motywacji w formacji młodzieży akademickiej do małżeństwa / Brak autora
Tytuł: Sympozjum poświęcone rodzinie : Problemy uzasadnień i motywacji w formacji młodzieży akademickiej do małżeństwa
Brak autora
Adres wydawniczy: Warszawa-Niepokalanów : brak nazwy wydawnictwa, 1977
146 stron
Format: 14,5/21 cm
Masa: 180 g
Data wystawienia: 21.01.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Twoja przyszłość : o życiu, rodzinie, małżeństwie, płciowości, miłości : rozmowy z chłopakiem / Karol Meissner OSB, Bolesław Suszka
Tytuł: Twoja przyszłość : o życiu, rodzinie, małżeństwie, płciowości, miłości : rozmowy z chłopakiem
Autorzy: Karol Meissner OSB, Bolesław Suszka
Wydanie: I
Nakład: 50 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Poznań : W drodze, 1991
136 stron
Format: 12/19,5 cm
ISBN: 83-7033-017-7
Masa: 127 g
Książka jest w dobrym stanie, zawiera czarno-białe ilustracje w tekście, żadnych śladów użytkowania.
Data wystawienia: 24.07.2021
Ald.
Kazimierz Brodziński / Alina Witkowska
Tytuł: Kazimierz Brodziński
Autor: Alina Witkowska
Wydanie: I
Nakład: 5289 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowy Instytut Wydawniczy, 1968
361, [2] stron
Format: 20,5 / 14,5 cm
Masa: 472 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma twardą oprawę, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczącą o tym pieczątkę.
Gorąca wieś Ambinanitelo / Arkady Fiedler
Tytuł: Gorąca wieś Ambinanitelo
Autor: Arkady Fiedler
Adres wydawniczy: Warszawa : ISKRY, 1953
Wydanie: I
Nakład: 20 160 egzemplarzy
Format: 14,5 / 20,5 cm
220 [4] stron
Masa: 303 g
Książka jest w dobrym stanie, ma oprawę lekko sfatygowaną (zagięcie, naddarcie i przybrudzenie). Zawiera ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 21.07.2021
Jus.
Gorąca wieś Ambinanitelo / Arkady Fiedler
Tytuł: Gorąca wieś Ambinanitelo
Autor: Arkady Fiedler
Wydanie: II
Nakład: 50 176 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa, Państwowe Wydawnictwo Iskry, 1955
225, [4] stron
Format: 14,5/21,5 cm
Książka jest w dobrym stanie.
Europa Tom 1,2 / Wiesław Maik (red.)
Tytuł: Europa Tom 1,2
Redakcja: Wiesław Maik
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Poznań : Wydawnictwo KURPISZ, 1999
320 stron Tom I
320 stron Tom II
Format: 17/24 cm
ISBN: 8386600993
Seria: ABC Świat
Masa: 1460 g
Data wystawienia: 11.01.2021 r.
Książki są w bardzo dobrym, jak na używane, stanie, mają sztywne okładki z obwolutami, nieznacznie sfatygowanymi, zawierają ilustracje w tekście.
mar
Afryka Tom 1,2 / Wiesław Maik (red.)
Tytuł: Afryka Tom 1,2
Redakcja: Wiesław Maik
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Poznań : Wydawnictwo KURPISZ, 1999
344 stron Tom I
320 stron Tom II
Format: 17/24 cm
ISBN: 8386600993
Seria: ABC Świat
Masa: 1500 g
Data wystawienia: 11.01.2021 r.
Książki są w bardzo dobrym, jak na używane, stanie, mają sztywne okładki z obwolutami, nieznacznie sfatygowanymi, zawierają ilustracje w tekście.
mar
Odmiana / Wiesław Rogowski
Tytuł: Odmiana
Autor: Wiesław Rogowski
Adres wydawniczy: Bydgoszcz : Pomorze, 1989
254 strony
Format: 14,5/20,5 cm
ISBN: 83-7003-453-5
Masa: 280 g
Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana.
Data wystawienia: 05.05.2019
Ald.
Biały punkt / Wiesław Rogowski
Tytuł: Biały punkt
Autor: Wiesław Rogowski
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Szczecin : Krajowa Agencja Wydawnicza, 1986
403, [1] strony
Format: 16,5/11,5 cm
Nakład: 50 350 egzemplarzy
ISBN: 8303013084
Masa: 310 g
Data wystawienia: 02.08.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Biały punkt / Wiesław Rogowski
Tytuł: Biały punkt
Autor: Wiesław Rogowski
Wydanie: I
Nakład: 50 350 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Szczecin : Krajowa Agencja Wydawnicza, 1986
403, [1] strony
Format: 11,5/16,5 cm
ISBN: 83-03-01308-4
Masa: 288 g
Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana, ma widoczne przetarcia.
Data wystawienia: 30.03.2018
Ald.
Słońce Arizony / Wiesław Wernic
Tytuł: Słońce Arizony
Autor: Wiesław Wernic
Ilustrował: Stanisław Rozwadowski
Wydanie: III
Adres wydawniczy: Warszawa : Czytelnik, 1989
297, [5] stron
Format: 13/20 cm
Nakład: 200 000 egzemplarzy
ISBN: 8307019699
Masa: 310 g
Data wystawienia: 11.10.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Moskwa 1941 / Wiesław Wróblewski
Tytuł: Moskwa 1941
Autor: Wiesław Wróblewski
Wydanie: I
Nakład: 20 280 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej, 1987
176 stron + tablice
Format: 19 / 12 cm
ISBN: 83-11-07397-X
Seria: Historyczne Bitwy
Książka jest w bardzo dobrym stanie, zawiera ilustracje (fotografie). Brak obwoluty.
Biniu nie wzywa pomocy / Wiesław Łuka
Tytuł: Biniu nie wzywa pomocy
Autor: Wiesław Łuka
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Krajowa Agencja Wydawnicza, 1979
67, [1] stron
Format: 12/19 cm
Nakład: 50 350 egzemplarzy
Masa: 90 g
Data wystawienia: 23.05.2017 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, pierwsza kartka ma plamę.
mar
Pokochać film / Wiesława Czapińska
Tytuł: Pokochać film
Autor: Wiesława Czapińska
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Nasza Księgarnia, 1977
269, [3] stron
Format: 10,5/19,5 cm
Nakład: 20 277 egzemplarzy
Masa: 270 g
Data wystawienia: 05.07.2018 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, na pierwszej stronie jest podpis byłego właściciela.
mar
Ballady i wiersze / Wiesław Rogowski
Tytuł: Ballady i wiersze
Autor: Wiesław Rogowski
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Gdynia : Wydawnictwo Morskie, 1960
49, [3] stron
Format: 11/17,5 cm
Nakład: 953 egzemplarzy
Masa: 90 g
Data wystawienia: 30.08.2017 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Czy wiesz kogo kochasz? / Zuzanna Celmer
Tytuł: Czy wiesz kogo kochasz? : Twoja kobieta, Twój mężczyzna : Człowiek i Natura 2(7)/94
Autor: Zuzanna Celmer
Adres wydawniczy: Warszawa : Oficyna Wydawnicza RYTM, 1994
91, [2] stron
Format: 14,5/20,5 cm
ISBN: 8385249664
Masa: 200 g
Data wystawienia: 02.11.2023
Książka jest w dobrym stanie, ma nieznacznie sfatygowaną okładkę. Poza tym brak śladów użytkowania.
Wik.
Spór o przetrwanie / Wiesław Rogowski
Tytuł: Spór o przetrwanie
Autor: Wiesław Rogowski
Wydanie: pierwsze
Nakład: 10 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo „Książka i Wiedza”, 1983
183 [5] strony
Format: 17,5/12,5 cm
ISBN: 93-05-11232-2
Seria: Refleksje i Poglądy
Masa: 140 g
Data wystawienia: 15.12.2015
Książka jest w dobrym stanie, okładka lekko sfatygowana.
AM
Europa I / redaktor naukowy Wiesław Maik
Tytuł: Europa I
Redaktor naukowy Wiesław Maik
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Poznań : Wydawnictwo KURPISZ, 1999
320 stron
Format: 17/24,5 cm
ISBN: 83-86600-99-3
Seria: ABC świat
Masa: 703 g
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 15.11.2018
Ald.
W kręgu złotego smoka / Wiesław Olszewski
Tytuł: W kręgu złotego smoka
Autor: Wiesław Olszewski
Nakład: 30 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Poznań : Krajowa Agencja Wydawnicza, 1987
251, [5] stron, [36] s. tabl.
Format: 11,5x16,5 cm
ISBN: 83-03-02052-8
Masa: 210 g
Książka jest w dobrym stanie, nieznacznie sfatygowana okładka. Książka została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
Kamienie ozdobne Polski / Wiesław Hefik
Tytuł: Kamienie ozdobne Polski
Autor: Wiesław Hefik
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Geologiczne, 1980
211, [1] stron + tablice
Format: 17,5/16 cm
Nakład: 5 150 egzemplarzy
ISBN: 8322000413
Masa: 340 g
Data wystawienia: 25.04.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje na tablicach.
mar
LP Pieśni neapolitańskie / Wiesław Ochman
Wykonawca: Wiesław Ochman
Tytuł: Pieśni neapolitańskie / Canzoni napoletane
wydawnictwo : Veriton, 1977
Tytuły utworów:
Strona A:
1. O Sole Mio / E. Di Capua
2. Piscatore'e Pusilleco / E. Murolo, E. Tagliaferri
3. 'O Paese D' 'O Sole / L. Bovio, V. D'Annibale
4. Pecche / C. De Flaviis, G. E. Pennino
5. Fenesta Che Lutive / Unknown Artist
6 Core 'Ngrato / R. Cordiferro, S. Cardillo
Strona B:
1 Santa Lucia / T. Cottrau
2 Guapparia / L. Bovio, R. Falvo
3 Maria Mari / E. Di Capua
4. Santa Lucia Luntana / E. A. Mario
5 Dicitencello Vuie / E. Fusco, R. Falvo
6 Torna A Surriento / E. De Curtis, G. B. De Curtis
Typ: Longplay
Stan płyty:bardzo dobry
Stan okładki: dobry, przetarte krawędzie
Minuta nad twierdzą / Wiesław Fuglewicz
Tytuł: Minuta nad twierdzą
Autor: Wiesław Fuglewicz
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej, 1977
124, [4] strony
Format: 11/14,5 cm
Nakład: 210 350 egzemplarzy
Masa: 100 g
Data wystawienia: 27.10.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach i naddarta na grzbiecie.
mar
Zabiję Cię w twoim imieniu / Wiesław Knitter
Tytuł: Zabiję Cię w twoim imieniu
Autor: Wiesław Knitter
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Toruń : "Crime and Thriller", 1991
158, [2] stron
Format: 14,5/20,5 cm
Nakład: 10 000 egzemplarzy
Seria: Kryminał dla koneserów
ISBN: 8385318054
Masa: 210 g
Data wystawienia: 02.03.2017 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach.
mar
Połykacze ognia / Wiesław Andrzejewski
Tytuł: Połykacze ognia
Autor: Wiesław Andrzejewski
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Gdańsk : Wydawnictwo Morskie, 1969
218, [2] stron
Format: 11/18 cm
Nakład: 10 250 egzemplarzy
Masa: 180 g
Data wystawienia: 09.09.2017 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, na ostatniej stronie jest podpis byłego właściciela.
mar
Listy nad wodami / Wiesław Paweł Szymański
Tytuł: Listy nad wodami
Autor: Wiesław Paweł Szymański
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Literackie, 1987
287, [1] stron
Format: 13/19,5 cm
Nakład: 20 283 egzemplarzy
ISBN: 8308015883
Masa: 290 g
Data wystawienia: 07.04.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną.
mar
Świetna powieść z zakresu literatury polskiej.
Ameryka Południowa / Wiesław Maik (red. nauk.)
Tytuł: Ameryka Południowa
Redaktor naukowy: Wiesław Maik
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Poznań : Wydawnictwo Kurpisz, 1998
376 stron
Format: 17/24 cm
ISBN: 83-86600-99-3
Seria: ABC Świat
Masa: 849 g
Książka jest w dobrym stanie, ma sztywną okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 03.11.2018
Ald.
Kultura popularna nr 2 (2) 2002 / Wiesław Godzic (red.)
Tytuł: Kultura popularna nr 2 (2) 2002
Redaktor: Wiesław Godzic
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej "Academica", 2002
159, [1] stron
Format: 16,5/23,5 cm
ISSN: 1644-8340
Masa: 290 g
Data wystawienia: 22.02.2018 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Obsługa wciągarek M-79 / Wiesław Łuszczyński
Tytuł: Obsługa wciągarek M-79
Autor: Wiesław Łuszczyński
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Związek Zakładów Doskonalenia Zawodowego, 1974
139 stron
Format: 15/21 cm
Nakład: 7 580 egzemplarzy
Masa: 190 g
Data wystawienia: 13.12.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Wiesław i pieśni rolników przez K. Brodzińskiego
Tytuł: Wiesław i pieśni rolników przez K. Brodzińskiego
Autor: Kazimierz Brodziński
Wydanie: piąte
Nakład: egzemplarzy
Adres wydawniczy: Paryż : Księgarnia Luksemburska, 1867
42, [1] stron
Format: 13/8,5 cm
ISBN:
Seria Biblioteka Ludowa Polska
Książka jest w dobrym stanie, nierozcięta, okładka ma lekko sfatygowane krawędzie.
Włochy mały przewodnik / Wiesław Stachlewski
Tytuł: Włochy mały przewodnik
Autor: Wiesław Stachlewski
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo "Sport i Turystyka", 1990
188 stron
Format: 12/17 cm
Nakład: 30 270 egzemplarzy
ISBN: 83-217-2826-X
Masa: 180 g
Data wystawienia: 09.10.2015 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Gonić wiatr : część pierwsza / Wiesław Czerwiński
Tytuł: Gonić wiatr : część pierwsza
Autor: Wiesław Czerwiński
Adres wydawniczy: Toruń : Wydawnictwo Publikkore, 2020
280, [1] stron
Format: 25/20 cm
ISBN: 9788364869273
Masa: 730 g
Książka jest w idealnym stanie, jest nowa, wydrukowana na papierze kredowym, zawiera kolorowe ilustracje (fotografie).
Data wystawienia: 04.12.2020
Ald.
Wszystko o... Kobieta arabska / Wiesława Krajewska
Tytuł: Kobieta arabska wszystko o.......
Autor: Wiesława Krajewska
Wydanie: I
Nakład: 30 350 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Krajowa Agencja Wydawnicza, 1979
113, [3] stron + tablice
Format: 12/16,5 cm
Masa: 162 g
Data wystawienia: 15.09.2014
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, okładka nieznacznie sfatygowana, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje na tablicach.
Książka Wiesławy Krajewskiej na temat roli kobiety w krajach arabskich.
Joa
Wozem Tespisa po obcych drogach / Wiesław Mirecki
Tytuł: Wozem Tespisa po obcych drogach
Autor: Wiesław Mirecki
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza, 1984
234, [2] strony + tablice
Format: 12,5/20 cm
Nakład: 20 330 egzemplarzy
ISBN: 8320536294
Masa: 260 g
Data wystawienia: 29.11.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje na tablicach.
mar
Huragan Tom 1,2 / Wacław Gąsiorowski (bez tomu 3)
Tytuł: Huragan Tom 1,2
Autor: Wacław Gąsiorowski
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza, 1959
388, [3] stron Tom I
384 [6] stron Tom II
Format: 13/20 cm
Nakład: 30 275 egzemplarzy
Masa: 797 g
Data wystawienia: 20.09.2025 r.
Książki są w dobrym, jak na używane, stanie, mają twarde okładki nieznacznie sfatygowane. Lekko pożółkły papier w środku. Uwaga: brak tomu 3.
Asi
Prolegomena do teorii ekonomii / Wiesław Samecki
Tytuł: Prolegomena do teorii ekonomii
Autor: Wiesław Samecki
Adres wydawniczy: Wrocław : Wydawnictwo Uniwersytetu Wrocławskiego, 1998
103, [1] strony
Format: 14,5 x 20,5 cm
ISBN: 83-229-1817-8
Seria: Podręczniki Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego
Masa: 140 g
Data wystawienia: 21.10.2015
Książka jest w bardzo dobrym stanie. Nieznacznie sfatygowana okładka.
Syl.
Film a upowszechnianie kultury / Wiesław Stradomski
Tytuł: Film a upowszechnianie kultury
Autor: Wiesław Stradomski
Nakład: 7 250 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Związkowe CRZZ, 1966
173, [3] strony
Format: 17/24 cm
Masa: 300 g
Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana, zawiera ilustracje w tekście, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki, na niektórych stronach ślady po wilgoci.
Data wystawienia: 02.07.2018
Ald.
Kuba i inni : twarze i maski popkultury / Wiesław Godzic
Tytuł: Kuba i inni : twarze i maski popkultury
Autor: Wiesław Godzic
Wydanie pierwsze
Adres wydawniczy: Warszawa : Sedno Wydawnictwo Akademickie, 2013
337, [1] stron
Format: 20,5/14,5 cm
ISBN: 978-83-63354-37-4
Masa: 440 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie, bez śladów użytkowania.
Data wystawienia: 07.10.2019
Ald.
Królobójcy (Wiesław Sclavus) / Wacław Gąsiorowski
Tytuł: Królobójcy (Wiesław Sclavus)
Autor: Wacław Gąsiorowski
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Łódź : Wydawnictwo Łódzkie, 1957
276, [2] stron
Format: 15/21 cm
Nakład: 20 205 egzemplarzy
Masa: 310 g
Data wystawienia: 25.07.2020 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Niebezpieczne barwy oceanu / Wiesław Andrzejewski
Tytuł: Niebezpieczne barwy oceanu
Autor: Wiesław Andrzejewski
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej, 1966
283, [1] stron
Format: 10,5/18 cm
Nakład: 40 280 egzemplarzy
ISBN: 8311071144
Masa: 230 g
Data wystawienia: 13.11.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach.
mar
Zagadka tworzenia krwi / Wiesław Wiktor Jędrzejczak
Tytuł: Zagadka tworzenia krwi
Autor: Wiesław Wiktor Jędrzejczak
Wydanie: I
Nakład: 20 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Wiedza Powszechna, 1987
318, [2] stron
Format: 11/18,5 cm
ISBN: 83-214-0495-2
Seria: Omega
Masa: 236 g
Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana, zawiera ilustracje w tekście.
Joa
Miłość i śmierć Krzysztofa Kamila / Wiesław Budzyński
Tytuł: Miłość i śmierć Krzysztofa Kamila
Autor: Wiesław Budzyński
Adres wydawniczy: Warszawa : SŁOWO, 1992
283, [7] stron
Format: 11/16,5 cm
Masa: 240 g
Data wystawienia: 11.07.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Świetna książka, jest namiętną opowieścią o życiu poety i jego bliskich, zawiera ilustracje w tekście.
Wiesław : sielanka krakowska / Kazimierz Brodziński
Tytuł: Wiesław : sielanka krakowska
Autor: Kazimierz Brodziński
Wydanie szóste poprawione
Adres wydawniczy: Warszawa : Nakład Gebethnera I Wolffa, 1928
30, [2] stron
Format: 12/18 cm
Serja Bibljoteczka Uniwersytetów Ludowych i Młodzieży Szkolnej 145
Masa: 26 g
Książka jest w dobrym stanie, papier pożółkły, okładka lekko sfatygowana.
Data wystawienia: 04.07.2019
Jus.
Czasem odczuwam Twoją bliskość / Elisabeth Wiesbaum
Tytuł: Czasem odczuwam Twoją bliskość
Autor: Elisabeth Wiesbaum
Przekład: Elżbieta Krukowska
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Olsztyn : Warmińskie Wydawnictwo Diecezjalne, 1987
130, [2] stron
Format: 13/19,5 cm
Nakład: 20 000 egzemplarzy
Masa: 170 g
Data wystawienia: 17.06.2020 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, na stronie przedtytułowej jest dedykacja dla byłego właściciela.
mar
Sposób na zmęczenie / Henryk Kirschner, Wiesława Piątek
Tytuł: Sposób na zmęczenie
Autor: Henryk Kirschner, Wiesława Piątek
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Współczesne RSW "Prasa-Książka-Ruch", brak roku wydania
63 strony
Format: 14,5/20,5 cm
Nakład: 150 000 egzemplarzy
Seria: Biblioteczka Przyjaciółki
Masa: 120 g
Data wystawienia: 26.09.2020 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
IBM PC dla każdego / Janusz Cielątkowski, Wiesław Porębski
Tytuł: IBM dla każdego
Autor: Janusz Cielątkowski, Wiesław Porębski
Wydanie: II
Adres wydawniczy: Warszawa : Komputerowa Oficyna Wydawnicza "HELP", 1992
388, [3] stron
Format: 17,5/24 cm
Masa: 700 g
ISBN: 83-85137-27-0
Data wystawienia: 09.10.2015 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę, nieznacznie sfatygowaną, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
mar
Warszawa mały przewodnik / Karol Mórawski, Wiesław Głębocki
Tytuł: Warszawa mały przewodnik
Autor: Karol Mórawski, Wiesław Głębocki
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Krajowa Agencja Wydawnicza, 1987
191, [1] stron
Format: 11,5/22 cm
ISBN: 8303017780
Masa: 230 g
Data wystawienia: 26.06.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Świetny przewodnik po Warszawie, zawiera ilustracje w tekście, jest poręczny i lekki, doskonała pomoc w zwiedzaniu stolicy.
Mini rozmówki francuskie / Wiesław Piechocki, Alina Wójcik
Tytuł: Mini rozmówki francuskie
Autor: Wiesław Piechocki, Alina Wójcik
Wydanie: IV
Adres wydawniczy: Warszawa : Wiedza Powszechna, 1983
95, [1] stron
Format: 10,5/14,5 cm
ISBN: 8321401358
Nakład: 50 200 egzemplarzy
Masa: 80 g
Data wystawienia: 26.04.2018 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, na stronie tytułowej jest podpis byłego właściciela.
mar
Ratunek dla świata Fatima : Księga Świętych / Wiesław Sapalski
Tytuł: Ratunek dla świata Fatima : Księga Świętych
Autor: Wiesław Sapalski
Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo "M", 2003
144 strony
Format: 13,5/19,5 cm
ISBN: 8372215340
Masa: 180 g
Data wystawienia: 01.02.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Mini rozmówki francuskie / Wiesław Piechocki, Alina Wójcik
Tytuł: Mini rozmówki francuskie
Autor: Wiesław Piechocki, Alina Wójcik
Wydanie: III
Adres wydawniczy: Warszawa : Wiedza Powszechna, 1982
95, [1] stron
Format: 10/14,5 cm
Nakład: 50 300 egzemplarzy
Masa: 57 g
ISBN: 83-214-0135-8
Data wystawienia: 18.06.2025 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, przybrudzoną, pożółkłą.
Asi
Wynalazczość i racjonalizacja w przedsiębiorstwie / Wiesław Kotarba
Tytuł: Wynalazczość i racjonalizacja w przedsiębiorstwie
Autor: Wiesław Kotarba
Wydanie: I
Nakład: 8 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy Związków Zawodowych, 1988
194, [2] strony
Format: 14,5 x 20,5 cm
ISBN: 83-202-0667-7
Masa: 221 g
Data wystawienia: 12.09.2015
Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka. Książka została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i posiada świadczące o tym pieczątki.
Joa
Projektowanie analogowych układów scalonych / Wiesław Kuźmicz
Tytuł: Projektowanie analogowych układów scalonych
Autor: Wiesław Kuźmicz
Wydanie: II
Nakład: 6 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Naukowo-Techniczne, 1985
371, [1] stron
Format:16,5 x 24 cm
ISBN: 83-204-0712-5
Seria: USE
Masa: 537 g
Data wystawienia: 30.05.2015
Książka jest w dobrym stanie. Ma lekko sfatygowaną okładkę. Książka została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i posiada świadczące o tym pieczątki.
Kodeks postępowania administracyjnego / Wiesław Czerwiński (oprac.)
Tytuł: Kodeks postępowania administracyjnego : Ustawa o Naczelnym Sądzie Administracyjnym : Stan prawny na dzień 1 października 1995 r.
Opracowanie: Wiesław Czerwiński
Adres wydawniczy: Toruń : Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierownictwa "Dom Organizatora", 1995
122, [5] strony
Format: 14,5/21 cm
ISBN: 8385709819
Masa: 180 g
Data wystawienia: 15.06.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, na stronie tytułowej jest pieczątka byłego właściciela.
mar
Grzejniki C.O. Katalog '90 / Andrzej Chmielowski, Wiesław Mąciążek i inni
Tytuł: Grzejniki C.O. Katalog '90
Autor: Andrzej Chmielowski, Wiesław Mąciążek, Wiesław Zdanowski, Joanna Orzechowska
Adres wydawniczy: Warszawa : Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Techniki Instalacyjnej "Instal", 1990
220 stron
Format: 21/29 cm
Masa: 471 g
Data wystawienia: 13.07.2015 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
Joa
Opowieść weselna / Susan Kay Law
Tytuł: Opowieść weselna
Autor: Susan Kay Law
Przełożyła: Anna Boryna
Adres wydawniczy: Otwock : Pol Nordica, 2005
312, [8] stron
Format: 12/19 cm
ISBN: 8372642966
Seria: Romanse sprzed lat 91
Masa: 220 g
Data wystawienia: 14.04.2020 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną,
mar
Powieść / James A. Michener
Tytuł: Powieść
Autor: James A. Michener
Przekład: Wacław Niepokólczycki
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Amber, 1995
528 stron
Format: 13,5/21 cm
ISBN: 8370827748
Masa: 460 g
Data wystawienia: 13.07.2017 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Rocznik Muzeum Etnograficznego Tom II 1999 Czytanie wystawy, Wizerunki madonny z dzieciątkiem, Warsztat szkutniczy z Silna łodzie ludowe, Olęderska wieś Niedźwiedź, Wyroby warsztatów rogowniczych z terenu dorzecza doliny Wisły, Konserwacja tapet
Tytuł: Rocznik Muzeum Etnograficznego Tom II
Adres wydawniczy: Toruń : Muzeum Etnograficzne w Toruniu, 1999
274 strony
Format: 24 / 17 cm
ISSN: 0137-3862
Masa: 424 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie, jest nowa, zawiera liczne czarno-białe ilustracje.
Remontuję, naprawiam i przebudowuję mieszkanie / Wiesław Wieczorkiewicz (1989)
Tytuł: Remontuję, naprawiam i przebudowuję mieszkanie
Autor: Wiesław Wieczorkiewicz
Wydanie IV
Nakład: 40 300 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Arkady, 198
127, [1] stron
Format: 14,5/21 cm
ISBN: 83-213-3171-8
Seria: Zrób to sam
Masa: 168 g
Data wystawienia: 24.10.2014
Książka jest w dobrym stanie. Zawiera liczne kolorowe ilustracje.
Data wystawienia: 11.11.2024
Ald.
Ćwiczenia laboratoryjne z automatyki mechanicznej / Wiesław Niewczas (red.)
Tytuł: Ćwiczenia laboratoryjne z automatyki mechanicznej
Redakcja: Wiesław Niewczas
Wydanie: II
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Politechniki Warszawskiej, 1968
422 strony
Format: 17/24 cm
Nakład: 1020 egzemplarzy
Masa: 700 g
Data wystawienia: 20.06.2018 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, na stronie tytułowej jest podpis byłego właściciela.
mar
Opowieść miłosna / Erich Segal
Tytuł: Opowieść miłosna
Autor: Erich Segal
Przełożył: Grzegorz Kołodziejczyk
Wydanie: II
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Albatros Andrzej Kuryłowicz, 2006
141, [3] stron
Format: 12,5/19,5 cm
ISBN: 9788373591370
Masa: 170 g
Data wystawienia: 08.03.2017 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
mar
Pięć opowieści / Roman Bratny
Tytuł: Pięć opowieści
Autor: Roman Bratny
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Łódź : Wydawnictwo Łódzkie, 1972
382, [2] stron
Format: 12,5/19,5 cm
Nakład: 10 280 egzemplarzy
Masa: 340 g
Data wystawienia: 08.05.2021 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, na pierwszej stronie jest dedykacja dla byłego właściciela.
mar
Opowieści z mego życia / Jean Marais
Tytuł: Opowieści z mego życia
Autor: Jean Marais
Przekład Wojciech Gilewski
Przekład poezji Jeana Cocteau Józef Waczków
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe, 1993
249 stron + tablice
Format: 20 / 14,5 cm
ISBN: 83-221-0592-4
Data wystawienia: 20.10.2025 r.
Książka jest w bardzo dobrym stanie, zawiera tablice z fotografiami.
an
W bitwie o Anglię / Eugeniusz Banaszczyk (1987)
Tytuł: W bitwie o Anglię
Autor: Eugeniusz Banaszczyk
Wydanie: III
Nakład: 40 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Książka i Wiedza, 1987
221, [2] stron + tablice
Format: 16,5/11,5 cm
Seria: Biblioteka Pamięci Pokoleń
Książka jest w dobrym stanie, zawiera czarno-białe ilustracje na tablicach.
Data wystawienia: 06.03.2021
Ald.
Bałtyk w ogniu / Edmund Kosiarz (1985)
Tytuł: Bałtyk w ogniu
Autor: Edmund Kosiarz
Wydanie: II
Nakład: 100 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Gdańsk : Wydawnictwo Morskie, 1985
250, [3] stron
Format: 20x13 cm
Seria: Wojny Morskie
Masa: 253 g
Data wystawienia: 02.04.2021
Książka jest w dobrym stanie, okładka sfatygowana, zawiera ilustracje w tekście.
Jus.
Historia drugiej wojny światowej 1939-1945 Tomy 1-12 / Tadeusz Szaciło, Witold Biegański, Janusz Gołębiowski i inni (wszystkie tomy w obwolutach)
Tytuł: Historia drugiej wojny światowej 1939-1945 Tomy 1-12
Tom 1 Geneza wojny. Siły postępowe w walce o zachowanie pokoju
Tom 2 W przededniu wojny
Tom 3 Początek wojny. Przygotowanie agresji przeciwko ZSRR
Tom 4 Faszystowska agresja prxeciwko ZSRR. Bankructwo strategii "wojny błyskawicznej"
Tom 5 Krach agresywnych planów bloku faszystowskiego
Tom 6 Zasadniczy zwrot w przebiegu wojny
Tom 7 Finał zasadniczego zwrotu w toczącej się wojnie
Tom 8 Załamanie strategii obronnej bloku faszystowskiego
Tom 9 Wyzwolenie terytorium ZSRR i państwa europejskich. Wojna na Oceanie Spokojnym i w Azji
Tom 10 Całkowite rozbicie faszystowskich Niemiec
Tom 11 Klęska militarystycznej Japonii. Zakończenie drugiej wojny światowej
Tom 12 Wyniki i nauki drugiej wojny światowej
Główna komisja redakcyjna: A. A. Greczko, G. A. Arbatow i inni
Komitet redakcyjny wydania polskiego: Tadeusz Szaciło, Witold Biegański, Janusz Gołębiowski i inni
Tłumaczyli: Czesław Czarnogórski, Józef Nowicki, Ernest Wiśniewski
Wydanie I
Nakład: 65 350 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej, 1976-1985
Tom 1 501, [1] stron + tablice + mapy
Tom 2 619, [3] stron + tablice + mapy
Tom 3 616, [5] stron + tablice + mapy
Tom 4 688, [3] stron + tablice + mapy
Tom 5 670, [1] stron + tablice + mapy
Tom 6 685, [2] stron + tablice + mapy
Tom 7 722, [2] strony + tablice + mapy
Tom 8 622, [2] strony + tablice + mapy
Tom 9 668, [3] stron + tablice + mapy
Tom 10 638, [1] stron + tablice + mapy
Tom 11 569, [6] stron + tablice + mapy
Tom 12 573, [3] strony + tablice + mapy
Format: 24,5/16,5 cm
Masa łączna: 15 213 g
Tom 1 1058 g
Tom 2 1273 g
Tom 3 1275 g
Tom 4 1431 g
Tom 5 1463 g
Tom 6 1366 g
Tom 7 1387 g
Tom 8 1292 g
Tom 9 1274 g
Tom 10 1249 g
Tom 11 1093 g
Tom 12 1052 g
ISBN: 83-11-06119-X
ISBN: 83-11-06233-1
ISBN: 83-11-06364-8
ISBN: 83-11-06233-1
ISBN: 83-11-06503-9
ISBN: 83-11-06648-5
ISBN: 83-11-06808-2
ISBN: 83-11-06945-X
ISBN: 83-11-07131-4
Wszystkie tomy są w dobrym stanie, mają twardę oprawy z obwolutami (niektóre obwoluty lekko sfatygowane), zawierają czarno-białe ilustracje na tablicach i mapy w załącznikach.
Data wystawienia: 28.08.2019
Ald.
Remontuję, naprawiam i przebudowuję mieszkanie / Wiesław Wieczorkiewicz (1985)
Tytuł: Remontuję, naprawiam i przebudowuję mieszkanie
Autor: Wiesław Wieczorkiewicz
Wydanie: trzecie
Nakład: 100 150 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Arkady, 1985
127, [1] stron
Format: 14,5/21 cm
ISBN: 83-213-3171-8
Seria: Zrób to sam
Masa: 158 g
Książka jest w dobrym stanie. Zawiera kolorowe ilustracje. Nie ma śladów użytkowania.
Data wystawienia: 23.07.2022
Ald.
Zjazd rodzinny albo koniec historii / Peter Hartling (stan podniszczony)
Tytuł: Zjazd rodzinny albo koniec historii
Autor: Peter Hartling
Tłumaczyła: Irena Naganowska
Wydanie: I
Nakład: 20 290 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Czytelnik, 1973
351, [1] stron
Format: 10/15,5 cm
Masa: 232 g
Data wystawienia: 25.08.2022
Książka jest w dobrym stanie, obwoluta jest nieco sfatygowana, zwłaszcza na krawędziach. Grzbiet jest odbarwiony przez słońce i znajdują się na nim dwie, ciemne plamy. Poza tym brak innych śladów użytkowania.
Maja
Tak upadło imperium / Andrzej Mozołowski (zabrudzona okładka)
Tytuł: Tak upadło imperium
Autor: Andrzej Mozołowski
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Krajowa Agencja Wydawnicza, 1984
324, [4] stron + tablice
Format: 11,5/16,5 cm
Nakład: 60 350 egzemplarzy
ISBN: 8303001981
Masa: 310 g
Data wystawienia: 21.04.2020 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje na tablicach. Książka jest popisana, część stron jest włożona luzem.
mar
Rodzina i dom : 100 pomysłów dla domu / Alicja Szymańska (1984)
Tytuł: Rodzina i dom : 100 pomysłów dla domu
Autor: Alicja Szymańska
Wydanie: II
Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy CRZZ, 1984
150, [1] stron
Format: 10/19 cm
Nakład: 100 000 egzemplarzy
Masa: 115 g
Data wystawienia: 02.11.2022 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Nowe rodziny / Wybrał i opracował ks. Stanisław Klimaszewski MIC (1991)
Tytuł: Nowe rodziny
Wybrał i opracował ks. Stanisław Klimaszewski, MIC
Tłumaczyła: Anna Gryczyńska
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Księży Marianów, 1991
131 [3] stron
Format: 12,5 / 19,2 cm
Masa: 150 g
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę lekko sfatygowaną.
Data wystawienia: 20.02.2023
Jus.
Wszystko zostaje w rodzinie : Heksalogia o Dorze Wilk IV / Aneta Jadowska
Tytuł: Wszystko zostaje w rodzinie
Autor: Aneta Jadowska
Wydanie II w tej edycji
Adres wydawniczy: Kraków : SQN, 2022
551, [5] stron
Format: 13,5/21 cm
ISBN: 9788382109528
Heksalogia o Dorze Wilk Tom 4
Masa: 586 g
Data wystawienia: 19.08.2023
Książka jest w idealnym stanie, jest nowa, zawiera czarno-białe ilustracje w tekście.
Ald.
Opis wydawcy: Problemy chodzą stadami.
Dla Dory Wilk zaczyna się najbardziej wyczerpujący okres w życiu. Całodobowe zamieszanie, chaos i krwawe szaleństwo.
Uwikłana w wampirzą politykę, epidemię lunatykowania - śmiertelnie niebezpieczną dla Dzieci Nocy - spiętrzone problemy wilczego stada i prywatne katastrofy, wiedźma próbuje zachować zimną krew i przeżyć.
Nie czas na sen, gdy jej świat płonie!
"Z Dorą Wilk nie ma czasu na nudę! „Wszystko zostaje w rodzinie” pokazuje, że poza granicami Thornu ruda wiedźma radzi sobie równie świetnie, co w domu. Aneta Jadowska zna się na rzeczy, dając nam kolejną powieść, w której znajdziecie wszystko to, co urban fantasy mieć powinno."
Ewelina Warchulińska, Gavran
Trup na plaży i inne sekrety rodzinne / Aneta Jadowska [Garstka z Ustki Tom 1]
Tytuł: Trup na plaży i inne sekrety rodzinne
Autor: Aneta Jadowska
Wydanie II w tej edycji
Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo SQN, 2022
300, [1] stron
Format: 21/13,5 cm
ISBN: 9788382109559
Seria Garstka z Ustki Tom 1
Masa: 329 g
Książka jest w idealnym stanie, jest nowa.
Data wystawienia: 19.08.2023
Ald.
Opis wydawcy: Czerwiec. Piąta rano. Plaża w Ustce. Cisza, spokój i… trup!
Kiedy Magda Garstka wybierała się do Ustki, by odwiedzić babcię, nie spodziewała się, że czeka ją najbardziej ekscytujące lato w całym jej dotychczasowym życiu. Jest kelnerką. Teraz także znajdywaczką trupów. Dlaczego nie miałaby zostać również detektywem amatorem? Zwłaszcza że policja utknęła w martwym punkcie…
Rodzinne sekrety, złowieszcze wąsy i czarne charaktery stają się codziennością Magdy. Ale nic nie powstrzyma jej przed wyśledzeniem, kim był denat, jak zginął i czego, u diaska, szukał w rodzinnym pensjonacie Garstków.
A to dopiero wierzchołek góry tajemnic, które czekają na Magdę tego lata.
Lato nad Bałtykiem – smażona rybka, szum morza i roje turystów. A także tajemnica, która aż prosi się o odkrycie! U Anety Jadowskiej tak bliska memu sercu Ustka to miasteczko pełne sekretów. Dajcie się porwać tej słodko-gorzkiej opowieści!
Olga z Wielkiego Buka
Wielka koalicja 1941-1945 Komplet Tomy 1-3 / Włodzimierz T. Kowalski (1976)
Tytuł: Wielka koalicja 1941-1945 tom 1,2,3
Autor: Włodzimierz T. Kowalski
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Ministrestwa Obrony Narodowej, 1976
832,stron tom 1 + tablice
727, [1] stron tom 2 + tablice
896 stron tom 3 + tablice
Format: 15/21 cm
Nakład: 50 350 egzemplarzy
Masa: 3 250 g
Data wystawienia: 28.09.2023 r.
Książki są w dobrym stanie, mają twarde okładki z obwolutami. Obwoluty nieco sfatygowane, z zagięciami i zadarciami, bloki książek minimalnie przybrudzone. Poza tym brak śladów użytkowania. W środku ilustracje.
Wik.
Czy wiesz kogo kochasz? / Zuzanna Celmer
Tytuł: Czy wiesz kogo kochasz? : Twoja kobieta, Twój mężczyzna : Człowiek i Natura 2(7)/94
Autor: Zuzanna Celmer
Adres wydawniczy: Warszawa : Oficyna Wydawnicza RYTM, 1994
91, [2] stron
Format: 14,5/20,5 cm
ISBN: 8385249664
Masa: 200 g
Data wystawienia: 03.03.2025
Książka jest w dobrym stanie, ma nieznacznie sfatygowaną okładkę.
Gos
Charles de Gaulle Tomy 1-2 / Jan Gerhard
Tytuł: Charles de Gaulle : Tom 1 i 2
Autor: Jan Gerhard
Wydanie: I
Nakład: 50 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : "Książka i Wiedza", 1972
454, [1] strony Tom 1
471 stron Tom 2
Format: 10,5/18 cm
Masa: 644 g
Książki są w dobrym stanie, nieznacznie sfatygowane okładki, zawierają ilustracje na tablicach.
Kicia Kocia i Nunuś. Bardzo fajna rodzina / Anita Głowińska
Tytuł: Kicia Kocia i Nunuś. Bardzo fajna rodzina
Autor: Anita Głowińska
Ilustracje: Anita Głowińska
Adres wydawniczy: Poznań : Wydawnictwo Media Rodzina, 2018
12 stron
Format: 25/27 cm
ISBN: 978-83-8008-183-3
Masa: 450 g
Książka jest w dobrym stanie, jak na książkę używaną przez dziecko, ma twarde strony z okienkami. Rogi książki są nieznacznie zniszczone, a niektóre okienka są naderwane.
Data wystawienia: 20.10.2018
Ald.
Kolejna książka o Kici Koci i Nunusiu z otwieranymi okienkami. Sympatyczna kotka i jej młodszy brat wybierają się w odwiedziny do państwa Kwiatków. Po drodze mijają wiele domów. W każdym z nich mieszka jakaś rodzina, a każda jest inna. Rodziny się od siebie różnią, ale wszystkie są fajne. Kicia Kocia i Nunuś muszą otworzyć wiele okienek, żeby je poznać!
Kicia Kocia i Nunuś. Bardzo fajna rodzina / Anita Głowińska
Tytuł: Kicia Kocia i Nunuś. Bardzo fajna rodzina
Autor: Anita Głowińska
Ilustracje: Anita Głowińska
Adres wydawniczy: Poznań : Wydawnictwo Media Rodzina, 2018
12 stron
Format: 25/27 cm
ISBN: 978-83-8008-183-3
Masa: 450 g
Książka jest w idealnym stanie, jest nowa, ma twarde strony z okienkami.
Data wystawienia: 20.10.2018
Ald.
Kolejna książka o Kici Koci i Nunusiu z otwieranymi okienkami. Sympatyczna kotka i jej młodszy brat wybierają się w odwiedziny do państwa Kwiatków. Po drodze mijają wiele domów. W każdym z nich mieszka jakaś rodzina, a każda jest inna. Rodziny się od siebie różnią, ale wszystkie są fajne. Kicia Kocia i Nunuś muszą otworzyć wiele okienek, żeby je poznać!
Na południe od Rio Grande / Wiesław Wernic
Tytuł: Na południe od Rio Grande
Autor: Wiesław Wernic
Ilustrował: Stanisław Rozwadowski
Adres wydawniczy: Warszawa : Czytelnik, 1975
316, [4] stron
Format: 13/19,5 cm
Nakład: 80 290 egzemplarzy
Masa: 320 g
Data wystawienia: 07.02.2016 r.
Książka jest w stanie idealnym, ma okładkę z obwolutą, zawiera ilustracje w tekście, na pierwszej stronie widnieje dedykacja.
mar
Wadowice miasto rodzinne Jana Pawła II / Roman Antoni Gajczak
Tytuł: Wadowice miasto rodzinne Jana Pawła II
Autor: Roman Antoni Gajczak
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Prasy i Wydawnictw "NOVUM", 1986
244 stron
Format: 11,5/16 cm
Nakład: 40 000 egzemplarzy
Masa: 210 g
Data wystawienia: 19.08.2025 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.
an
Gorąca wieś Ambinanitelo / Arkady Fiedler
Tytuł: Gorąca wieś Ambinanitelo
Autor: Arkady Fiedler
Wydanie: VI
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwo "Iskry", 1972
233, [3] stron
Format: 15/21/3 cm
Nakład: 50 260 egzemplarzy
Masa: 400 g
Data wystawienia: 24.11.2025 r.
Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje na tablicach.
an
Warszawa mały przewodnik / Karol Mórawski, Wiesław Głębocki (uszkodzony grzbiet)
Tytuł: Warszawa mały przewodnik
Autor: Karol Mórawski, Wiesław Głębocki
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Krajowa Agencja Wydawnicza, 1987
191, [1] stron
Format: 11,5/22/2 cm
ISBN: 8303017780
Masa: 230 g
Data wystawienia: 17.02.2026 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, ma naderwany grzbiet, zawiera ilustracje w tekście.
an

