Newsletter
Menu
Producenci
Wysyłka za granicę - PayPal lub przelew zagraniczny
 
PayPal Logo

Wysyłamy książki także do klientów za granicą. Przyjmujemy płatności przez PayPal lub przelewami zagranicznymi

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Wydawnictwo Glob

Róże Lilie Tuberozy : Antologia : Młodopolskie wiersze o kwiatach / Ireneusz Sikora (oprac.)

 Róże Lilie Tuberozy : Antologia : Młodopolskie wiersze o kwiatach / Ireneusz Sikora (oprac.)
Róże Lilie Tuberozy : Antologia : Młodopolskie wiersze o kwiatach / Ireneusz Sikora (oprac.)

Tytuł: Róże Lilie Tuberozy : Antologia : Młodopolskie wiersze o kwiatach
Opracowanie: Ireneusz Sikora
Wydanie: I
Adres Wydawniczy: Szczecin : Wydawnictwo Glob, 1988
Format: 15/23,5/2 cm
201, [1] stron
Nakład:8 000 egzemplarzy:
ISBN: 8370071074
Masa: 330 g
Książka jest w dobrym stanie, ma miękką okładkę z obwolutą, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 16.02.2026 r.
mar

Dostępność: brak towaru

Cena:

16,00 zł

1000 obrazków 1000 słów po niemiecku / Julius Breitschopf, Freiedrich Scheck

1000 obrazków 1000 słów po niemiecku / Julius Breitschopf, Freiedrich Scheck
1000 obrazków 1000 słów po niemiecku / Julius Breitschopf, Freiedrich Scheck

Tytuł: 1000 obrazków 1000 słów po niemiecku
Autor: Julius Breitschopf, Freiedrich Scheck
Adres Wydawniczy: Szczecin : Glob, 1990
Format: 20/26,5/2 cm
61 stron
ISBN: 8385229027
Masa: 390 g
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą okładkę, sfatygowaną, jest przetarta na brzegach, sklejona taśmą klejąca na grzbiecie, zawiera ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 25.11.2025 r.
mar

 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

16,00 zł

szt.

Czarny gość / Charles Wesley Sanders

Czarny gość / Charles Wesley Sanders
Czarny gość / Charles Wesley Sanders

Tytuł: Czarny gość
Autor: Charles Wesley Sanders
Wydanie ierwsze powojenne, poprawione
Nakład: 125 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Szczecin : Wydawnictwo "Glob", 1988
221, [3] stron
Format: 16,5/11,5 cm
ISBN: 83-7007-197-X
Masa: 174 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie, papier lekko pożółkły, okładka lekko sfatygowana.
Data wystawienia: 26.07.2019
Ald.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

12,90 zł

szt.

Czarny łabędź / Rafael Sabatini

Czarny łabędź / Rafael Sabatini
Czarny łabędź / Rafael Sabatini

Tytuł: Czarny łabędź
Autor: Rafael Sabatini
Wydanie I
Nakład: 50 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Szczecin : Wydawnictwo Glob, 1988
177, [2] stron
Format: 14,5/20,5 cm
ISBN: 8370072097
Masa: 200 g
Data wystawienia: 20.10.2023
Książka jest dobrym stanie. Okładka nieznacznie sfatygowana, ze zdartym kawałkiem z tyłu. Kilka pierwszych stron posiada sklejenie taśmą przy grzbiecie. Strony są lekko pożółkłe. W środku książki znajdują się nieaktualne pieczątki świadczące o wcześniejszej przynależności do zbiorów bibliotecznych. Poza tym brak śladów użytkowania. Książka ilustrowana.
Wik.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,00 zł

szt.

Dom na klifie / Marian Kowalski

Dom na klifie / Marian Kowalski
Dom na klifie / Marian Kowalski

Tytuł: Dom na klifie
Autor: Marian Kowalski
Wydanie: pierwsze
Nakład: 19 500 + 350
Adres wydawniczy : Szczecin : Wydawnictwo "Glob", 1986
278, [2] strony
Format: 20,5/14,5 cm
Masa: 308 g
ISBN: 8370070752
Książka w stanie dobrym,  delikatnie pożółkłe kartki, okładka lekko podniszczona.
Data wystawienia: 05.02.2025
Asi

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

18,00 zł

szt.

Droga do San Triste / G. O. Baxter

Droga do San Triste / G. O. Baxter
Droga do San Triste / G. O. Baxter

Tytuł: Droga do San Triste

Autor: G. O. Baxter

Przekład: Maria Wańkowiczowa

Wydanie: I

Adres wydawniczy: Szczecin : Wydawnictwo Glob, 1989

253, [2] stron

Format: 12/17 cm

Nakład: 100 000 egzemplarzy

ISBN: 8370072046

Masa: 220 g

Data wystawienia: 06.09.2020 r.

Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.

 

mar

 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

16,90 zł

szt.

Eliksir papy Hemingwaya / Monika Warneńska

Eliksir papy Hemingwaya / Monika Warneńska
Eliksir papy Hemingwaya / Monika Warneńska

Tytuł: Eliksir papy Hemingwaya
Autor: Monika Warneńska
Wydanie: II
Nakład: 21 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Szczecin : Wydawnictwo Glob, 1989
343, [3] strony
Format: 14,5/20,5 cm
ISBN: 83-7007-227-5
Masa: 370 g
Data wystawienia: 31.08.2022
Książka jest w dobrym stanie. Okładka jest nieznacznie sfatygowana, widoczne są na niej przetarcia. Strony są pożółkłe. Poza tym brak innych śladów użytkowania.

Maja

Dostępność: brak towaru

Cena:

15,00 zł

Kawałek solonego drewna / Wacław T. Dominik, Maria D. Kowalska, Jolanta Nowak-Węklarowa, Marek Różycki, Alfred Siatecki, Anatol Ulman, Marian Yoph-Żabiński

Kawałek solonego drewna / Wacław T. Dominik, Maria D. Kowalska, Jolanta Nowak-Węklarowa, Marek Różycki, Alfred Siatecki, Anatol Ulman, Marian Yoph-Żabiński
Kawałek solonego drewna / Wacław T. Dominik, Maria D. Kowalska, Jolanta Nowak-Węklarowa, Marek Różycki, Alfred Siatecki, Anatol Ulman, Marian Yoph-Żabiński

Tytuł: Kawałek solonego drewna 

Autor: Wacław T. Dominik, Maria D. Kowalska, Jolanta Nowak-Węklarowa,Marek Różycki, Alfred Siatecki, Anatol Ulman, Marian Yoph-Żabiński 

Wydanie: I

Adres Wydawniczy: Szczecin : Wydawnictwo Glob, 1987

209, [3]  stron

Format: 11/16,5 cm

Nakład: 10 000 egzemplarzy

ISBN: 8370071090

Masa: 180 g

Data wystawienia: 06.01.2024 r.

Książka jest w dobrym stanie, ma miękką okładkę, nieznacznie sfatygowaną.

mar

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

19,00 zł

szt.

Kobieto ty wieczna istoto / Mikołaj Kozakiewicz

Kobieto ty wieczna istoto / Mikołaj Kozakiewicz
Kobieto ty wieczna istoto / Mikołaj Kozakiewicz

 

Tytuł: Kobieto ty wieczna istoto

Autor: Mikołaj Kozakiewicz

Wydanie: I

Adres wydawniczy: Szczecin : Wydawnictwo Glob, 1987

155, [2] stron

Format: 12/16,5 cm

ISBN: 8370070736

Nakład: 60 000 egzemplarzy

Masa: 150 g

Data wystawienia: 14.05.2018 r.

Książka jest w bardzo dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.

 

mar

 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,90 zł

szt.

Konopnicka jakiej nie znamy / Maria Szypowska

Konopnicka jakiej nie znamy / Maria Szypowska
Konopnicka jakiej nie znamy / Maria Szypowska

Tytuł: Konopnicka jakiej nie znamy
Autor: Maria Szypowska
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Szczecin : Wydawnictwo Glob, 1985
638, [1] strony
Format: 14,5/20 cm
Nakład: 60 000 egzemplarzy
ISBN: 8370070116
Masa: 719 g
Data wystawienia: 21.08.2025 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje na tablicach, przybrudzony blok książki. Pożółkłe kartki wewnątrz.
Asi

 

 

 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

18,00 zł

szt.

Krystyna i chłopy
 / Magdalena Samozwaniec 


Krystyna i chłopy
 / Magdalena Samozwaniec 

Krystyna i chłopy
 / Magdalena Samozwaniec 


Tytuł: Krystyna i chłopy
Autor: Magdalena Samozwaniec
Wydanie: II
Adres wydawniczy: Szczecin : Wydawnictwo GLOB, 1990
Format: 14,5/20,5/1,5 cm
190, [2] strony
Nakład: 50 000 egzemplarzy
ISBN: 8370072925
Masa: 240 g
Data wystawienia: 27.09.2025r.
Książka jest w dobrym stanie, ma miękką okładkę, nieznacznie sfatygowaną.
mar

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

18,00 zł

szt.

Maria i Magdalena Tomy 1-2 / Magdalena Samozwaniec

Maria i Magdalena Tomy 1-2 / Magdalena Samozwaniec
Maria i Magdalena Tomy 1-2 / Magdalena Samozwaniec

Tytuł: Maria i Magdalena, Cz. 1-2
Autor: Magdalena Samozwaniec
Wydanie: IX
Nakład: 100 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Szczecin : Wydawnictwo "GLOB", 1989
269, [3] stron część 1
243, [3] strony część 2
Format: 14,5/20,5 cm
ISBN: 83-7007-092-2
Książki są w dobrym stanie, mają nieznacznie sfatygowane okładki i lekko pożółkły papier. Poza tym brak śladów użytkowania.
Data wystawienia: 15.11.2023
Wik.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

26,00 zł

szt.

Między innymi makabra / Jacek Sawaszkiewicz (okładka z zagięciami)

Między innymi makabra / Jacek Sawaszkiewicz  (okładka z zagięciami)
Między innymi makabra / Jacek Sawaszkiewicz (okładka z zagięciami)

Tytuł: Między innymi makabra
Autor: Jacek Sawaszkiewicz
Wydanie: I
Nakład: 100 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Szczecin : Wydawnictwo "Glob", 1984
102, [2] strony
Format: 12/16,5 cm
ISBN: 83-7007-054-X
Masa: 77 g
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, ślady zagięć na okładce.
Data wystawienia: 25.11.2017
Ald.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

18,00 zł

szt.

Miraż / Andrzej Przypkowski

Miraż / Andrzej Przypkowski
Miraż / Andrzej Przypkowski

Tytuł: Miraż

Autor: Andrzej Przypkowski

Adres wydawniczy: Szczecin : Wydawnictwo Glob, 1987

338, [1] stron

Format: 11/16,5 cm

Nakład: 50 000 egzemplarzy

ISBN: 8370071236

Masa: 250 g

Data wystawienia: 14.05.2017 r.

Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.

 

mar

 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,90 zł

szt.

Moja wielka przygoda / Antonio Halik

Moja wielka przygoda / Antonio Halik
Moja wielka przygoda / Antonio Halik

Tytuł: Moja wielka przygoda

Autor: Antonio Halik

Przełożyła: Teresa Marzyńska

Wydanie: I

Adres wydawniczy: Szczecin : Wydawnictwo "Glob", 1988

202, [3] stron

Nakład: 50 000 egzemplarzy

Format: 16,5/23 cm

ISBN: 83-7007-153-8

Masa: 440 g

Data wystawienia: 15.07.2025 r.

Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, jest trochę zakurzona, zabrudzona, zawiera ilustracje w tekście i na tablicach.

an

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

29,90 zł

szt.

Myszołów kot wspaniały / Andrzej Urbańczyk

Myszołów kot wspaniały / Andrzej Urbańczyk
Myszołów kot wspaniały / Andrzej Urbańczyk

 

Tytuł: Myszołów kot wspaniały

Autor: Andrzej Urbańczyk

Wydanie: I

Adres wydawniczy: Szczecin : Wydawnictwo Glob, 1988

137, [1] strony + tablice

Format: 14,5/20,5 cm

Nakład: 20 000 egzemplarzy

ISBN: 8370071856

Masa: 210 g

Data wystawienia: 10.05.2020 r.

Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście i na tablicach.

 

mar

 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

17,00 zł

szt.

Nieśmiertelny z Oxa / Mirosław Piotr Jabłoński

Nieśmiertelny z Oxa / Mirosław Piotr Jabłoński
Nieśmiertelny z Oxa / Mirosław Piotr Jabłoński

Tytuł: Nieśmiertelny z Oxa

Autor: Mirosław Piotr Jabłoński

Wydanie: I

Adres wydawniczy: Szczecin : Wydawnictwo Glob, 1987

251, [2] stron

Format: 11,5/16,5 cm

ISBN: 8370070787

Masa: 200 g

Data wystawienia: 28.05.2016 r.

Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na brzegach.

mar

Świetna powieść fantasy, pełna akcji i przygód, doskonała lektura na wakacje.

 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

12,90 zł

szt.

Nieśmiertelny z Oxa / Mirosław Piotr Jabłoński

Nieśmiertelny z Oxa / Mirosław Piotr Jabłoński
Nieśmiertelny z Oxa / Mirosław Piotr Jabłoński

 

Tytuł: Nieśmiertelny z Oxa 

Autor: Mirosław Piotr Jabłoński

Wydanie: I

Adres Wydawniczy: Szczecin : Wydawnictwo Glob, 1987

251, [2] stron

Format: 11,5/16,5 cm

Nakład: 70 000 egzemplarzy

ISBN: 8370070787

Masa: 200 g

Data wystawienia: 16.04.2023 r.

Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.

mar

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

16,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium