Newsletter
Menu
Producenci
Wysyłka za granicę - PayPal lub przelew zagraniczny
 
PayPal Logo

Wysyłamy książki także do klientów za granicą. Przyjmujemy płatności przez PayPal lub przelewami zagranicznymi

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Proza polska po 1945 roku

Trzej ludzie w bardzo długiej podróży / Andrzej Szczypiorski

Trzej ludzie w bardzo długiej podróży / Andrzej Szczypiorski
Trzej ludzie w bardzo długiej podróży / Andrzej Szczypiorski

Tytuł: Trzej ludzie w bardzo długiej podróży 

Autor: Andrzej Szczypiorski 

Wydanie: I

Adres wydawniczy: Warszawa : Czytelnik, 1980

147, [1] stron 

Format: 11/18 cm

Nakład: 20 320 egzemplarzy

ISBN: 8307000866

Masa: 140 g

Data wystawienia: 03.12.2024 r.

Książka ma miękką okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, na stronie tytułowej jest dedykacja dla byłego właściciela.

mar

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

18,00 zł

szt.

Urząd / Tadeusz Breza

Urząd / Tadeusz Breza
Urząd / Tadeusz Breza

Tytuł: Urząd
Autor: Tadeusz Breza
Wydanie: trzecie
Nakład: 20 000 + 103
Adres wydawniczy : Warszawa : Państwowy Instytut Wydawniczy, 1961
299, [1] strona
Format: 20/13cm
Masa: 298 g
Książka w stanie bardzo dobrym. Delikatna plama na okładce, nad danymi wydawnictwa. Na pierwszej, twardej karcie, podpis poprzedniego właściciela.
Data wystawienia: 17.01.2025
Asi

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

18,00 zł

szt.

Pies to też ktoś / Piotr Korda

 Pies to też ktoś / Piotr Korda
Pies to też ktoś / Piotr Korda

Tytuł: Pies to też ktoś 

Autor: Piotr Korda 

Wydanie: I

Adres wydawniczy: Warszawa : Krajowa Agencja Wydawnicza, 1979

Format: 12/16,5 cm 

135, [3] stron

Nakład: 40 350 egzemplarzy

Masa: 130 g

Data wystawienia: 03.02.2025 r.

Książka jest w dobrym stanie, ma miękka okładkę.

mar

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

18,00 zł

szt.

Mój ożenek w krainie Feaków / Tadeusz Chróścielewski

Mój ożenek w krainie Feaków / Tadeusz Chróścielewski
Mój ożenek w krainie Feaków / Tadeusz Chróścielewski

Tytuł: Mój ożenek w krainie Feaków
Autor: Tadeusz Chróścielewski
Wydanie: II
Nakład: 10 320
Adres wydawniczy : Warszawa : Czytelnik, 1988
189, [3] strony
Format: 20,5/14,5cm
Masa: 199 g
ISBN: 830701414X
Książka w stanie dobrym.
Data wystawienia: 04.02.2025
Asi

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

18,00 zł

szt.

Na widoku / Bolesław Fac

Na widoku / Bolesław Fac
Na widoku / Bolesław Fac

Tytuł: Na widoku
Autor: Bolesław Fac
Wydanie: pierwsze
Nakład: 20 000 + 330
Adres wydawniczy : Łódź : Wydawnictwo Łódzkie, 1979
259, [3] strona
Format: 19,5/12,5 cm
Masa: 229 g
Książka w stanie dobrym, pożółkłe kartki, delikatne rozklejenie wewnątrz.
Data wystawienia: 04.02.2025
Asi

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

18,00 zł

szt.

Dom na klifie / Marian Kowalski

Dom na klifie / Marian Kowalski
Dom na klifie / Marian Kowalski

Tytuł: Dom na klifie
Autor: Marian Kowalski
Wydanie: pierwsze
Nakład: 19 500 + 350
Adres wydawniczy : Szczecin : Wydawnictwo "Glob", 1986
278, [2] strony
Format: 20,5/14,5 cm
Masa: 308 g
ISBN: 8370070752
Książka w stanie dobrym,  delikatnie pożółkłe kartki, okładka lekko podniszczona.
Data wystawienia: 05.02.2025
Asi

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

18,00 zł

szt.

Polska nowela współczesna 1 : Biblioteka Literatury XXX-lecia / Tadeusz Bujnicki, Jacek Kajtoch (oprac.)

Polska nowela współczesna 1 : Biblioteka Literatury XXX-lecia / Tadeusz Bujnicki, Jacek Kajtoch (oprac.)
Polska nowela współczesna 1 : Biblioteka Literatury XXX-lecia / Tadeusz Bujnicki, Jacek Kajtoch (oprac.)

Tytuł: Polska nowela współczesna 1 : Biblioteka Literatury XXX-lecia 

Opracowanie: Tadeusz Bujnicki, Jacek Kajtoch 

Wydanie: I

Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Literackie, 1975

Format: 11/18 cm 

376, [3] stron

Nakład: 30 283 egzemplarzy

Masa: 270 g

Data wystawienia: 10.02.2025 r.

Książka jest w dobrym stanie, ma miękką okładkę, nieznacznie sfatygowaną.

mar

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

18,00 zł

szt.

Odwet i walka / Stanisław Nienałtowski

Odwet i walka / Stanisław Nienałtowski
Odwet i walka / Stanisław Nienałtowski

Tytuł: Odwet i walka
Autor: Stanisław Nienałtowski
Wydanie: pierwsze
Nakład: 10 000 + 333
Adres wydawniczy : Warszawa : Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej, 1981
319, [1] strona
Format: 19,5/12,5 cm
Masa: 305 g
ISBN: 8311065889
Książka w stanie dobrym, pożółkłe kartki oraz okładka.Delikatnie sfatygowany grzbiet okładki.
Data wystawienia: 11.02.2025
Asi

Dostępność: brak towaru

Cena:

18,00 zł

Rehabilitacja / Kazimierz Koźniewski

Rehabilitacja / Kazimierz Koźniewski
Rehabilitacja / Kazimierz Koźniewski

Tytuł: Rehabilitacja
Autor: Kazimierz Koźniewski
Wydanie: pierwsze
Nakład: 20 000 + 350
Adres wydawniczy :Kraków: Wydawnictwo Literackie, 1979
171, [4] strony
Format: 19,5/12,5 cm
Masa: 159 g
ISBN: 8308001955
Książka w stanie dobrym, pożółkłe kartki oraz okładka.Delikatnie sfatygowany dół grzbietu okładki.
Data wystawienia: 11.02.2025
Asi

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

18,00 zł

szt.

Srebrna ławica / Eugeniusz Paukszta

Srebrna ławica / Eugeniusz Paukszta
Srebrna ławica / Eugeniusz Paukszta

Tytuł: Srebrna ławica 
Autor: Eugeniusz Paukszta  
Wydanie: V
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowy Instytut Wydawniczy, 1980
Format: 12,5/19,5/3 cm 
270, [2] stron
Nakład: 30 300 egzemplarzy
ISBN: 8306002199
Masa: 255 g
Data wystawienia: 07.11.2025 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma miękką okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną. Wewnątrz bez zastrzeżeń, kartki delikatnie pożółkłe.
Asi

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

18,00 zł

szt.

W Hiszpanii o świcie / Bogdan Rutha

W Hiszpanii o świcie / Bogdan Rutha
W Hiszpanii o świcie / Bogdan Rutha

Tytuł: W Hiszpanii o świcie 

Autor: Bogdan Rutha 

Wydanie: II

Adres wydawniczy: Łódź : Wydawnictwo Łódzkie, 1967

Format: 14,5/20,5 cm 

212, [2] stron

Nakład: 30 000 egzemplarzy

ISBN: 8321804861

Masa: 280 g

Data wystawienia: 14.02.2025 r.

Książka jest w dobrym stanie, ma miękką okładkę, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach.

mar

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

18,00 zł

szt.

Toksyna / Sławomir Jastrzębowski

Toksyna / Sławomir Jastrzębowski
Toksyna / Sławomir Jastrzębowski

Tytuł: Toksyna
Autor: Sławomir Jastrzębowski
Wydanie I
Adres wydawniczy: Warszawa, Świat Książki, 2018
222, [2] strony
Format: 20/12,5 cm
ISBN: 9788380319288
Masa: 233 g
Książka jest bardzo dobrym stanie, okładka ze skrzydełkami.
Data wystawienia: 19.02.2025
Asi

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

18,00 zł

szt.

Popiół i diament/ Jerzy Andrzejewski

Popiół i diament/ Jerzy Andrzejewski
Popiół i diament/ Jerzy Andrzejewski

Tytuł: Popiół i  diament
Autor: Jerzy Andrzejewski
Wydanie: XIX
Nakład: 100 000 + 150 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowy Instytut Wydawniczy, 1970
344, [4] strony
Format: 18/11 cm
Masa: 232
Książka jest w dobrym stanie, sfatygowany grzbiet okładki, pożółkłe kartki.
Data wystawienia: 27.02.2025
Asi

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

18,00 zł

szt.

Kamienne tablice T.1/T.2 / Wojciech Żukrowski

Kamienne tablice T.1/T.2 / Wojciech Żukrowski
Kamienne tablice T.1/T.2 / Wojciech Żukrowski

Tytuł: Kamienne tablice T.1
Autor: Wojciech Żukrowski
Wydanie: VI
Nakład: 50 000 + 200 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej, 1974
329, [3] strony
Format: 19,5/13 cm
Masa: 283 g
Książka jest w dobrym stanie. Sfatygowana obwoluta.
Data wystawienia: 28.02.2025
Asi

Tytuł: Kamienne tablice T.2
Autor: Wojciech Żukrowski
Wydanie: VI
Nakład: 50 000 + 200 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej, 1974
526, [2] strony
Format: 19,5/13 cm
Masa: 437 g
Książka jest w dobrym stanie. Mocno sfatygowana obwoluta. Delikatnie odklejenie grzbietu na dole książki.
Data wystawienia: 28.02.2025
Asi

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

18,00 zł

szt.

Kompleks Polski / Tadeusz Konwicki

Kompleks Polski / Tadeusz Konwicki
Kompleks Polski / Tadeusz Konwicki

Tytuł: Kompleks Polski
Autor: Tadeusz Konwicki
Wydanie: II
Seria z Tukanem
Adres Wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa ALFA, 1990
166, [2] stron
Format: 15/20,5 cm
ISBN: 8370012752
Masa: 200 g
Data wystawienia: 03.03.2025 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma miękką okładkę, nieznacznie sfatygowaną.
Gos

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

18,00 zł

szt.

Pole niczyje / Zbigniew Safjan

Pole niczyje / Zbigniew Safjan
Pole niczyje / Zbigniew Safjan

Tytuł: Pole niczyje
Autor: Zbigniew Safjan
Wydanie: III
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej, 1988
389, [2] stron
Format: 10,5/19 cm
Nakład: 50 000 egzemplarzy
ISBN: 8311074763
Masa: 315 g
Data wystawienia: 11.03.2025 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
Asi

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

18,00 zł

szt.

Czarny romans / Władysław Terlecki

Czarny romans / Władysław Terlecki
Czarny romans / Władysław Terlecki

Tytuł: Czarny romans 

Autor: Władysław Terlecki 

Adres wydawniczy: Warszawa : Czytelnik, 1980

Format: 12,5/19,5 cm 

196, [2] stron

ISBN: 8307001730

Masa: 220 g

Data wystawienia: 20.03.2025 r.

Książka jest w dobrym stanie, ma miękką okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na brzegach.

mar

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

18,00 zł

szt.

Mieszane towarzystwo : Opowiadania dla dorosłych o zwierzętach / Irena Krzywicka

 Mieszane towarzystwo : Opowiadania dla dorosłych o zwierzętach / Irena Krzywicka
Mieszane towarzystwo : Opowiadania dla dorosłych o zwierzętach / Irena Krzywicka

Tytuł: Mieszane towarzystwo : Opowiadania dla dorosłych o zwierzętach 

Autor: Irena Krzywicka  

Ilustracje: Janina Konarska 

Wydanie: I

Adres wydawniczy: Warszawa : Czytelnik, 1961

Format: 11,5/16,5 cm 

124, [3] stron

Nakład: 7 250 egzemplarzy

Masa: 150 g

Data wystawienia: 26.03.2025 r.

Książka jest w dobrym stanie, ma twardą okładkę, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki oraz przyklejony w tylnej części okładki kod kreskowy.

mar

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

18,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium