Newsletter
Menu
Producenci
Wysyłka za granicę - PayPal lub przelew zagraniczny
 
PayPal Logo

Wysyłamy książki także do klientów za granicą. Przyjmujemy płatności przez PayPal lub przelewami zagranicznymi

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Dla Dzieci i Młodzieży

Zemsta Rodu Kabunauri / Helena Bobińska

Zemsta Rodu Kabunauri / Helena Bobińska
Zemsta Rodu Kabunauri / Helena Bobińska

Tytuł: Zemsta Rodu Kabunauri
Autor: Helena Bobińska
Okładka i ilustracje: Edmund Bartłomiejczyk
Adres wydawniczy: Warszawa : Nasza Księgarnia, 1950
Nakład: 20 500 egz.
253, [3] strony
Format: 16/20,5 cm
Masa: 422 g
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą, sfatygowaną oprawę, na ostatniej stronie pieczątka biblioteki, zawiera ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 19.05.2022
Jus.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

13,00 zł

szt.

Łowcy przygód / Jerzy Marlicz (sfatygowana okładka)

Łowcy przygód / Jerzy Marlicz (sfatygowana okładka)
Łowcy przygód / Jerzy Marlicz (sfatygowana okładka)

Tytuł: Łowcy przygód
Autor: Jerzy Marlicz
Nakład: 50 250 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Iskry, 1957
173, [3] strony
Format: 14,5/20,5 cm
Masa: 199 g
Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka: niewielkie zagięcia narożników, lekkie przetarcia grzbietu ; pożółkły papier.
Data wystawienia: 25.04.2022
Ald.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

13,00 zł

szt.

Kubuś Puchatek : Gdzie jest twój dom? / Lisa Ann Marsoli

Kubuś Puchatek : Gdzie jest twój dom? / Lisa Ann Marsoli
Kubuś Puchatek : Gdzie jest twój dom? / Lisa Ann Marsoli

Tytuł: Kubuś Puchatek : Gdzie jest twój dom?
Autor: Lisa Ann Marsoli
Ilustracje: Atelier Philippe Harchy
Tłumaczenie: Anna Niedźwiecka
Adres wydawniczy: Warszawa : Egmont, 2009
strony nienumerowane
Format: 19,5/19,5 cm
Masa: 83 g
ISBN: 9788323741114
Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma nieznacznie sfatygowaną oprawę, zawiera ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 09.03.2022
Jus.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

13,00 zł

szt.

Lena und Theo im Zoo / Gisela Fischer

Lena und Theo im Zoo / Gisela Fischer
Lena und Theo im Zoo / Gisela Fischer

Tytuł: Lena und Theo im Zoo
Autor: Gisela Fischer
Adres wydawniczy : Pestalozzi, 1993
strony nienumerowane
Format: 21/23,5 cm
Masa: 219 g
ISBN: 3614292525
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą, lekko sfatygowaną oprawę, zawiera ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 09.03.2022
Jus.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

13,00 zł

szt.

Narzekania rzeki / Katarzyna Turaj-Kalińska

Narzekania rzeki / Katarzyna Turaj-Kalińska
Narzekania rzeki / Katarzyna Turaj-Kalińska

Tytuł: Narzekania rzeki
Autor: Katarzyna Turaj-Kalińska
Ilustrowała: Joanna Zagner-Kołat
Adres wydawniczy: Łódź : Wydawnictwo Literatura, 2007
Wydanie pierwsze
22, [1] stron
Format: 16,9 / 20,2 cm
Masa: 160 g
ISBN: 978-83-60638-50-7
Książka jest w bardzo dobrym stanie, nie posiada śladów użytkowania. W środku posiada liczne kolorowe ilustracje.
Data wystawienia: 16.02.2022
Zos.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

13,00 zł

szt.

Sześć bajek na dobranoc / Igor Sikirycki

Sześć bajek na dobranoc / Igor Sikirycki
Sześć bajek na dobranoc / Igor Sikirycki

Tytuł: Sześć bajek na dobranoc
Autor: Igor Sikirycki
Ilustracje: Roman Prokulewicz
Adres wydawniczy: Łódź : Wydawnictwo Łódzkie, 1984
Wydanie: I
Nakład: 200 000 egz.
75, [4] stron
Format: 16/23 cm
Masa: 134 g
ISBN: 8321803156
Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma lekko sfatygowaną oprawę, zawiera kolorowe ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 10.02.2022
Jus.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

13,00 zł

szt.

Muzeum Pana Hilarego / Jerzy Bieniecki, ilustrował: Janusz Obłucki

Muzeum Pana Hilarego / Jerzy Bieniecki, ilustrował: Janusz Obłucki
Muzeum Pana Hilarego / Jerzy Bieniecki, ilustrował: Janusz Obłucki

Tytuł: Muzeum Pana Hilarego
Autor: Jerzy Bieniecki
Ilustrował: Janusz Obłucki
Adres wydawniczy: Warszawa : Krajowa Agencja Wydawnicza, 1988
81, [3] stron
Format: 20,4 / 18,3 cm
Masa: 177 g
ISBN: 83-03-02310-1
Książka jest w dobrym stanie, okładka jest lekko sfatygowana. W środku książka jest w dobrym stanie, posiada liczne kolorowe i czarno-białe ilustracje w tekście. Strony od 35 do 40 zostały sklejone taśmą. Posiada nieaktualne pieczątki z Biblioteki w Toruniu.
Data wystawienia: 05.01.2022
Zos.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

13,00 zł

szt.

Nałogowiec / Blake Nelson

Nałogowiec / Blake Nelson
Nałogowiec / Blake Nelson

Tytuł: Nałogowiec
Autor: Blake Nelson
Tłumaczył: Maciej Potulny
Adres wydawniczy: Poznań : Zysk i S-ka Wydawnictwo, 2006
Wydanie pierwsze
273, [1] stron
Format: 12,5 / 18,2 cm
Masa: 191 g
ISBN: 83-7298-756-4
Książka jest w bardzo dobrym stanie. W środku książka jest w dobrym stanie, niektóre strony są lekko pozaginane.
Data wystawienia: 28.12.2021
Zos.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

13,00 zł

szt.

Koń - Bawi i uczy Wesoła farma [Na pastwisku 2] / Redaktor naczelna: Joanna Dowgiałło-Tyszka

Koń - Bawi i uczy Wesoła farma [Na pastwisku 2] / Redaktor naczelna: Joanna Dowgiałło-Tyszka
Koń - Bawi i uczy Wesoła farma [Na pastwisku 2] / Redaktor naczelna: Joanna Dowgiałło-Tyszka

Tytuł: Koń - Bawi i uczy Wesoła farma [Na pastwisku 2]
Redaktor naczelna: Joanna Dowgiałło-Tyszka
Redakcja: Agnieszka Jeleniewska, Ryszard Popiołek, Wojciech Tyszka
Tłumaczenie: Wojciech Tyszka
Adres wydawniczy: Warszawa : De Agostini Polska, 2011
24, [1] stron
Format: 20,6 / 20,6 cm
Masa: 216 g
ISBN: 978-83-248-2621-6
Książka jest w bardzo dobrym stanie, okładka jest nieznacznie sfatygowana. W środku książka jest w dobrym stanie, posiada liczne kolorowe ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 22.12.2021
Zos.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

13,00 zł

szt.

Krowa - Bawi i uczy Wesoła farma [Na pastwisku 1] / Redaktor naczelna: Joanna Dowgiałło-Tyszka

Krowa - Bawi i uczy Wesoła farma [Na pastwisku 1] / Redaktor naczelna: Joanna Dowgiałło-Tyszka
Krowa - Bawi i uczy Wesoła farma [Na pastwisku 1] / Redaktor naczelna: Joanna Dowgiałło-Tyszka

Tytuł: Krowa - Bawi i uczy Wesoła farma [Na pastwisku 1]
Redaktor naczelna: Joanna Dowgiałło-Tyszka
Redakcja: Agnieszka Jeleniewska, Ryszard Popiołek, Wojciech Tyszka
Tłumaczenie: Wojciech Tyszka
Adres wydawniczy: Warszawa : De Agostini Polska, 2011
24, [1] stron
Format: 20,6 / 20,6 cm
Masa: 217 g
ISBN: 978-83-248-2621-6
Książka jest w bardzo dobrym stanie, okładka jest nieznacznie sfatygowana. W środku książka jest w dobrym stanie, posiada liczne kolorowe ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 22.12.2021
Zos.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

13,00 zł

szt.

Ilustrowany słownik ortograficzny : Szkoła Podstawowa : Klasy I-III/ Arkadiusz Latusek

Ilustrowany słownik ortograficzny : Szkoła Podstawowa : Klasy I-III/  Arkadiusz Latusek
Ilustrowany słownik ortograficzny : Szkoła Podstawowa : Klasy I-III/ Arkadiusz Latusek

Tytuł: Ilustrowany słownik ortograficzny : Szkoła Podstawowa : Klasy I-III
Autor: Arkadiusz Latusek
Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Zielona Sowa, 2009
157, [2] stron
Format: 21/15 cm
Masa: 453 g
ISBN: 9788376234090
Książka jest w bardzo dobrym stanie, posiada lekkie wgniecenia i otarcia okładki, miejscowe przykurzenia stron. Poza tym nie posiada innych widocznych śladów użytkowania. Zawartość nienaruszona.
Data wystawienia: 24.11.2021
Ale.

Dostępność: brak towaru

Cena:

13,00 zł

Pan Słówko ma głos / Maria Kowalewska

Pan Słówko ma głos / Maria Kowalewska
Pan Słówko ma głos / Maria Kowalewska

Tytuł: Pan Słówko ma głos
Autor: Maria Kowalewska
Adres wydawniczy: Warszawa : Nasza Księgarnia, 1985
108, [1] stron
Format: 20/14 cm
Masa: 181 g
ISBN: 8310084706
Książka jest w dobrym stanie, posiada plamy od kawy na miejscowo otartej okładce oraz lekko pożółkłe i przykurzone strony. Poza tym brak innych widocznych śladów użytkowania.
Data wystawienia: 10.11.2021
Ale.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

13,00 zł

szt.

U progu dojrzałego życia / Krystyna Jordan

U progu dojrzałego życia / Krystyna Jordan
U progu dojrzałego życia / Krystyna Jordan

Tytuł: U progu dojrzałego życia
Autor: Krystyna Jordan
Wydanie II
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich, 1984
47 stron
Format: 20/14,5 cm
Masa: 84 g
ISBN: 8320008573
Książka jest w dobrym stanie, posiada ślady od długopisu na okładce, lekkie otarcia okładki oraz pożółkłe strony. Zawartość nienaruszona.
Data wystawienia: 04.11.2021
Ale.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

13,00 zł

szt.

Roman i dziewiętnastu i inne utwory / Zofia Żurakowska

Roman i dziewiętnastu i inne utwory / Zofia Żurakowska
Roman i dziewiętnastu i inne utwory / Zofia Żurakowska

Tytuł: Roman i dziewiętnastu i inne utwory
Autor: Zofia Żurakowska
Adres wydawniczy: Katowice : Wydawnictwo "Śląsk", 1989
375, [4] stron
Format: 13/20,5 cm
Seria Biblioteka Dzieci i Młodzieży
ISBN 83-216-0668-7

Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

13,90 zł

szt.

Fikuś, Zulek i "Ciężkogłowy" / Andrzej Grabowski

Fikuś, Zulek i "Ciężkogłowy" / Andrzej Grabowski
Fikuś, Zulek i "Ciężkogłowy" / Andrzej Grabowski

Tytuł: Fikuś, Zulek i "Ciężkogłowy"
Autor: Andrzej Grabowski
Ilustrował Czesław Kabala
Wydanie: I
Nakład: 60 350 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Literackie, 1988
92, [3] strony
Format: 16,5/24 cm
ISBN: 83-08-01830-0

Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana, zawiera ilustracje w tekście.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

13,90 zł

szt.

Szkoła Robinsonów / Juliusz Verne

Szkoła Robinsonów / Juliusz Verne
Szkoła Robinsonów / Juliusz Verne

Tytuł: Szkoła Robinsonów
Autor: Juliusz Verne
Redaktor Edyta Wygonik
Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Zielona Sowa, 2001
149, [3] stron
Format: 14,5/20,5 cm
ISBN: 83-7220-305-9

Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana, zawiera ilustracje w tekście.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

13,90 zł

szt.

Pierwsze bajeczki : Dzień dobry, samochodziku! : Akademia mądrego dziecka 
/ Brak autora

 Pierwsze bajeczki : Dzień dobry, samochodziku! : Akademia mądrego dziecka 
/ Brak autora
Pierwsze bajeczki : Dzień dobry, samochodziku! : Akademia mądrego dziecka 
/ Brak autora

Tytuł: Pierwsze bajeczki : Dzień dobry, samochodziku! : Akademia mądrego dziecka
Tłumaczenie: Anna Wolna
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Harper Collins Polska Sp. Z o.o., 2023
Format: 17/17/2,5 cm
strony są nienumerowane
ISBN: 9788327669964
Masa: 540 g
Data wystawienia: 11.06.2026 r.
Książka ma twardą okładkę, jest przetarta na brzegach, zawiera ilustracje w tekście.
mar

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,00 zł

szt.
  • nowość

Jak to działa? Świat zwierząt
 / Patrycja Zarawska 


Jak to działa? Świat zwierząt
 / Patrycja Zarawska 

Jak to działa? Świat zwierząt
 / Patrycja Zarawska 


Tytuł: Jak to działa? Świat zwierząt
Autor: Patrycja Zarawska
Ilustracje: Maciej Maćkowiak
Adres wydawniczy: Warszawa : Ringier Axel Springer Sp. Z o.o., 2019
Format: 16,5/23,5/1 cm
79, [1] stron
ISBN: 8306013182
Masa: 180 g
Data wystawienia: 10.06.2026 r.
Książka ma miękką okładkę, zawiera ilustracje w tekście.
mar

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,00 zł

szt.
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium