Newsletter
Menu
Producenci
Wysyłka za granicę - PayPal lub przelew zagraniczny
 
PayPal Logo

Wysyłamy książki także do klientów za granicą. Przyjmujemy płatności przez PayPal lub przelewami zagranicznymi

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Religioznawstwo

Obrzędy Sakramentu Chrztu Dzieci / Diecezjalna Komisja Liturgiczna w Opolu (opr.)

Obrzędy Sakramentu Chrztu Dzieci / Diecezjalna Komisja Liturgiczna w Opolu (opr.)
Obrzędy Sakramentu Chrztu Dzieci / Diecezjalna Komisja Liturgiczna w Opolu (opr.)

Tytuł: Obrzędy Sakramentu Chrztu Dzieci
Opracowanie Diecezjalnej Komisji Liturgicznej w Opolu
Adres wydawniczy: Opole : Wydawnictwo Św. Krzyża, 1983
39, [1] stron
Format: 10,5/14,5 cm
Masa: 20 g
Książka jest w dobrym stanie. Ma minimalnie pożółkłe strony i nieco przetartą okładkę. Poza tym brak śladów użytkowania.
Data wystawienia: 25.09.2023
Wik.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,00 zł

szt.

Modlitwa Matki Jezusa / Ks. Józef Kudasiewicz

Modlitwa Matki Jezusa / Ks. Józef Kudasiewicz
Modlitwa Matki Jezusa / Ks. Józef Kudasiewicz

Tytuł: Modlitwa Matki Jezusa
Autor: Ks. Józef Kudasiewicz
Adres wydawniczy: Lublin : Światło-Życie, 1995
14 stron
Format: 15/21,5 cm
Masa: 25 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie. Ma minimalnie pożółkłe strony i drobne zagięcie. Poza tym brak śladów użytkowania.
Data wystawienia: 25.09.2023
Wik.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,00 zł

szt.

Triumf Niepokalanej : Czasopismo Rycerstwa Niepokalamek Tradycyjnej Obserwacji 2016 - nr 4 (52) / Brak autora

Triumf Niepokalanej : Czasopismo Rycerstwa Niepokalamek Tradycyjnej Obserwacji 2016 - nr 4 (52) / Brak autora
Triumf Niepokalanej : Czasopismo Rycerstwa Niepokalamek Tradycyjnej Obserwacji 2016 - nr 4 (52) / Brak autora

Tytuł: Triumf Niepokalanej : Czasopismo Rycerstwa Niepokalanej Tradycyjnej Obserwacji 2016 - nr 4 (52)
Autor: brak
Adres wydawniczy: Warszawa : Te Deum, 2016
31 stron
Format: 18/14 cm
Masa: 35 g
Czasopismo jest w bardzo dobrym stanie. Ma minimalnie pożółkłe strony i drobne zadarcie. Poza tym brak śladów użytkowania.
Data wystawienia: 25.09.2023
Wik.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,00 zł

szt.

Teologia życia duchowego część I : Natura i środki doskonałości chrześcijańskiej / o. Placyd Paweł Ogórek OCD

Teologia życia duchowego część I : Natura i środki doskonałości chrześcijańskiej / o. Placyd Paweł Ogórek OCD
Teologia życia duchowego część I : Natura i środki doskonałości chrześcijańskiej / o. Placyd Paweł Ogórek OCD

Tytuł: Teologia życia duchowego część I : Natura i środki doskonałości chrześcijańskiej
Autor: o. Placyd Paweł Ogórek OCD
Wydanie II wznowione i poprawione
Adres wydawniczy: Warszawa : Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, 1999
86 stron
Format: 16/22,5 cm
Masa: 142 g
Książka jest w dobrym stanie. Ma lekko sfatygowaną, przybrudzoną okładkę oraz blok książki. Poza tym brak śladów użytkowania.
Data wystawienia: 22.09.2023
Wik.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,00 zł

szt.

Katechizm bierzmowanych / Brak autora

Katechizm bierzmowanych / Brak autora
Katechizm bierzmowanych / Brak autora

Tytuł: Katechizm bierzmowanych
Autor: brak
Adres wydawniczy: Kraków : Wydział Duszpasterstwa Kurii Metropolitarnej w Krakowie, 1987
38 stron
Format: 14,5/20,5 cm
Masa: 50 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie. Ma lekko sfatygowaną, przybrudzoną okładkę. Poza tym brak śladów użytkowania.
Data wystawienia: 22.09.2023
Wik.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,00 zł

szt.

Błogosławiony Eustachio van Lieshout "cudotwórca z Poa" : broszura o kapłanie misjonarzu ze Zgromadzenia Najświętszych Serc Jezusa i Maryi / Praca zbiorowa

Błogosławiony Eustachio van Lieshout "cudotwórca z Poa" : broszura o kapłanie misjonarzu ze Zgromadzenia Najświętszych Serc Jezusa i Maryi / Praca zbiorowa
Błogosławiony Eustachio van Lieshout "cudotwórca z Poa" : broszura o kapłanie misjonarzu ze Zgromadzenia Najświętszych Serc Jezusa i Maryi / Praca zbiorowa

Tytuł: Błogosławiony Eustachio van Lieshout "cudotwórca z Poa" : broszura o kapłanie misjonarzu ze Zgromadzenia Najświętszych Serc Jezusa i Maryi
Autor: zbiorowy
Wydanie drugie, poprawione
Adres wydawniczy: Polanica Zdrój : SSCC, 2007
36 stron
Format: 10,5/20,5 cm
Masa: 55 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie. Ma lekko sfatygowaną, przybrudzoną okładkę. Poza tym brak śladów użytkowania.
Data wystawienia: 22.09.2023
Wik.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,00 zł

szt.

Zawsze Wierni : dwumiesięcznik, katalog 2016 / Praca zbiorowa

Zawsze Wierni : dwumiesięcznik, katalog 2016 / Praca zbiorowa
Zawsze Wierni : dwumiesięcznik, katalog 2016 / Praca zbiorowa

Tytuł: Zawsze Wierni : dwumiesięcznik, katalog 2016
Autor: zbiorowy
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Tradycji Katolickiej Te Deum, 2016
42 strony
Format: 14,5/21,5 cm
Masa: 57 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie. Ma lekko sfatygowaną okładkę, posiada pojedyncze, nieduże zaznaczenia zakreślaczem oraz długopisem. Poza tym brak śladów użytkowania.
Data wystawienia: 22.09.2023
Wik.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,00 zł

szt.

Krucjata Różańcowa za Ojczyznę / Czesław Ryszka (opr.)

Krucjata Różańcowa za Ojczyznę / Czesław Ryszka (opr.)
Krucjata Różańcowa za Ojczyznę / Czesław Ryszka (opr.)

Tytuł: Krucjata Różańcowa za Ojczyznę
Opracował: Czesław Ryszka
Adres wydawniczy: Imielin, 2016
32 strony
Format: 12/17 cm
ISBN: 9788362647941
Masa: 33 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie. Ma lekko sfatygowaną okładkę. Poza tym brak śladów użytkowania.
Data wystawienia: 22.09.2023
Wik.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,00 zł

szt.

Rachunek sumienia / Brak autora

Rachunek sumienia / Brak autora
Rachunek sumienia / Brak autora

Tytuł: Rachunek sumienia
Autor: brak
Wydanie IV poprawione
Adres wydawniczy: Licheń : Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej w Licheniu Starym, 2017
20 stron
Format: 10,5/15 cm
ISBN: 9788391332917
Masa: 21 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie, brak śladów użytkowania.
Data wystawienia: 22.09.2023
Wik.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,00 zł

szt.

Jeszcze jedna opowieść / Andrzej Sikorski

Jeszcze jedna opowieść / Andrzej Sikorski
Jeszcze jedna opowieść / Andrzej Sikorski

Tytuł: Jeszcze jedna opowieść
Autor: Andrzej Sikorski
Adres wydawniczy: Poznań : Wydawnictwo Pallottinum, 2001
25, [1] stron
Format: 10,5/15 cm
ISBN: 8370144209
Masa: 43 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie. Okładka delikatnie sfatygowana. Poza tym brak śladów użytkowania.
Data wystawienia: 22.09.2023
Wik.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,00 zł

szt.

Droga, prawda, życie / Brak autora

Droga, prawda, życie / Brak autora
Droga, prawda, życie / Brak autora

Tytuł: Droga, prawda, życie
Autor: brak
Adres wydawniczy: brak miejsca wydania, brak roku wydania
63 strony
Format: 10,5/15 cm
Masa: 21 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie. Okładka delikatnie sfatygowana, z zadarciem. Z tyłu  pieczątka. Poza tym brak śladów użytkowania.
Data wystawienia: 22.09.2023
Wik.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,00 zł

szt.

Weselcie się radosnym śpiewaniem / Brak autora

Weselcie się radosnym śpiewaniem / Brak autora
Weselcie się radosnym śpiewaniem / Brak autora

Tytuł: Weselcie się radosnym śpiewaniem
Autor: brak
Adres wydawniczy: brak miejsca wydania, brak roku wydania
86, [2] stron
Format: 10/14,5 cm
Masa: 50 g
Książka jest w dobrym stanie. Całość jest nieco pożółkła. Na kilku stronach widoczna jest nieduża plamka. Poza tym brak śladów użytkowania.
Data wystawienia: 22.09.2023
Wik.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,00 zł

szt.

Rachunek sumienia / Brak autora (2014)

Rachunek sumienia / Brak autora (2014)
Rachunek sumienia / Brak autora (2014)

Tytuł: Rachunek sumienia
Autor: brak
Adres wydawniczy: Licheń : Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej w Licheniu Starym, 2014
20 stron
Format: 10,5/15 cm
Masa: 20 g
Książka jest w dobrym stanie. Ma nieco sfatygowaną okładkę, z zagięciem. Pierwsza i ostatnia strona posiadają drobne zabrudzenia. Poza tym brak śladów użytkowania.
Data wystawienia: 22.09.2023
Wik.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,00 zł

szt.

Spowiedź dorosłych w Roku Jubileuszowym z poszerzonym rachunkiem sumienia według Katechizmu Kościoła Katolickiego i wskazań zaczerpniętych z nauczania Jana Pawła II / John P. Maguire i William B. Faherty Sj

Spowiedź dorosłych w Roku Jubileuszowym z poszerzonym rachunkiem sumienia według Katechizmu Kościoła Katolickiego i wskazań zaczerpniętych z nauczania Jana Pawła II / John P. Maguire i William B. Faherty Sj
Spowiedź dorosłych w Roku Jubileuszowym z poszerzonym rachunkiem sumienia według Katechizmu Kościoła Katolickiego i wskazań zaczerpniętych z nauczania Jana Pawła II / John P. Maguire i William B. Faherty Sj

Tytuł: Spowiedź dorosłych w Roku Jubileuszowym z poszerzonym rachunkiem sumienia według Katechizmu Kościoła Katolickiego i wskazań zaczerpniętych z nauczania Jana Pawła II
Autorzy: John P. Maguire i William B. Faherty Sj
Tłumaczyła Mirosława Majdan
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Księży Marianów, 2000
45, [1] stron
Format: 9/15 cm
Masa: 30 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie. Ma nieco sfatygowaną okładkę. Poza tym brak śladów użytkowania.
Data wystawienia: 21.09.2023
Wik.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,00 zł

szt.

Święty o. Stanisław Papczyński : Orędownik będących w potrzebie / Praca zbiorowa

Święty o. Stanisław Papczyński : Orędownik będących w potrzebie / Praca zbiorowa
Święty o. Stanisław Papczyński : Orędownik będących w potrzebie / Praca zbiorowa

Tytuł: Święty o. Stanisław Papczyński : Orędownik będących w potrzebie
Autor: zbiorowy
Adres wydawniczy: Licheń : Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej w Licheniu Starym, 2017
28 stron
Format: 10,5/15 cm
Masa: 30 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie. Ma nieco sfatygowaną okładkę. Poza tym brak śladów użytkowania.
Data wystawienia: 21.09.2023
Wik.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,00 zł

szt.

Odnowione obrzędy sakramentu pokuty : wprowadzenie / Praca zbiorowa

Odnowione obrzędy sakramentu pokuty : wprowadzenie / Praca zbiorowa
Odnowione obrzędy sakramentu pokuty : wprowadzenie / Praca zbiorowa

Tytuł: Odnowione obrzędy sakramentu pokuty : wprowadzenie
Autor: zbiorowy
Adres wydawniczy: Katowice : Księgarnia św. Jacka, 1982
45, [1] stron
Format: 12/16,5 cm
Masa: 50 g
Książka jest w dobrym stanie. Ma nieco sfatygowaną okładkę oraz lekko pożółkłe strony. Poza tym brak śladów użytkowania.
Data wystawienia: 21.09.2023
Wik.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,00 zł

szt.

Święta Siostra Faustyna : Specjalistka od przeciwności i Miłosierdzia Bożego / Irena Wolska

Święta Siostra Faustyna : Specjalistka od przeciwności i Miłosierdzia Bożego / Irena Wolska
Święta Siostra Faustyna : Specjalistka od przeciwności i Miłosierdzia Bożego / Irena Wolska

Tytuł: Święta Siostra Faustyna : Specjalistka od przeciwności i Miłosierdzia Bożego
Autor: Irena Wolska
Adres wydawniczy: Lublin : Wydawnictwo NATAN, 2015
20 stron
Format: 11/15 cm
ISBN: 9788363875459
Masa: 21 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie. Ma nieco sfatygowaną okładkę. Poza tym brak śladów użytkowania.
Data wystawienia: 21.09.2023
Wik.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,00 zł

szt.

Pozostań, Panie, w naszych rodzinach : Modlitwa za rodziny / Brak autora

Pozostań, Panie, w naszych rodzinach : Modlitwa za rodziny / Brak autora
Pozostań, Panie, w naszych rodzinach : Modlitwa za rodziny / Brak autora

Tytuł: Pozostań, Panie, w naszych rodzinach : Modlitwa za rodziny
Autor: brak
Adres wydawniczy: brak miejsca wydania, brak roku wydania
13, [2] stron
Format: 10/15 cm
Masa: 20 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie. Ma nieco sfatygowaną okładkę. Poza tym brak śladów użytkowania.
Data wystawienia: 21.09.2023
Wik.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium