Newsletter
Menu
Producenci
Wysyłka za granicę - PayPal lub przelew zagraniczny
 
PayPal Logo

Wysyłamy książki także do klientów za granicą. Przyjmujemy płatności przez PayPal lub przelewami zagranicznymi

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Proza polska po 1945 roku

Janko Muzykant / Henryk Sienkiewicz

Janko Muzykant / Henryk Sienkiewicz
Janko Muzykant / Henryk Sienkiewicz

Tytuł: Janko Muzykant
Autor: Henryk Sienkiewicz
Projekt okładki: Jacek Tofil
Wydanie: XII
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowy Instytut Wydawniczy, 1974
14 [1] strony
Format: 14,5 / 21 cm
Nakład: 300 150
Masa: 30 g
Książka jest w dobrym stanie. Wewnątrz brak oznak użytkowania.
Data wystawienia: 02.09.2020
Jus.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

6,90 zł

szt.

Wyciszenie-Wędrówka przez miłość-Drugie piętro / Elżbieta Hyciek

Wyciszenie-Wędrówka przez miłość-Drugie piętro / Elżbieta Hyciek
Wyciszenie-Wędrówka przez miłość-Drugie piętro / Elżbieta Hyciek

 

Tytuł: Wyciszenie-Wędrówka przez miłość-Drugie piętro

Autor: Elżbieta Hyciek

Adres wydawniczy: Toruń : Brak nazwy wydawnictwa, brak roku wydania

49, [2] stron + tablice

Format: 14,5/21 cm

Nakład: 1000 egzemplarzy

Masa: 130 g

Data wystawienia: 05.11.2020 r.

Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje na tablicach, tylna okładka uszkodzona (zdarty papier).

 

mar

 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

8,90 zł

szt.

Rzeźnia Maksa Heroda / Bolesław Fac (sfatygowana okładka)

Rzeźnia Maksa Heroda / Bolesław Fac (sfatygowana okładka)
Rzeźnia Maksa Heroda / Bolesław Fac (sfatygowana okładka)

Tytuł: Rzeźnia Maksa Heroda
Autor: Bolesław Fac
Wydanie: I
Nakład: 20 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Olsztyn-Białystok : Pojezierze, 1981
250, [2] stron
Format: 12,5/20,5 cm
ISBN: 83-7002-060-7
Masa: 218 g
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną: ślady zagięć.
Data wystawienia: 21.10.2017
Ald.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

8,90 zł

szt.

Zła miłość / Zygmunt Wójcik

Zła miłość / Zygmunt Wójcik
Zła miłość / Zygmunt Wójcik

Tytuł: Zła miłość
Autor: Zygmunt Wójcik
Wydanie: II
Nakład: 15 320 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Czytelnik, 1987
181, [2] stron
Format: 12,5x19,5 cm
ISBN: 83-07-01359-3
Masa: 170 g

Książka jest w dobrym stanie, ma lekko sfatygowaną okładkę.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

8,90 zł

szt.

Bez wytchnienia / Wanda i Anna Cywickie (podniszczona okładka)

Bez wytchnienia / Wanda i Anna Cywickie  (podniszczona okładka)
Bez wytchnienia / Wanda i Anna Cywickie (podniszczona okładka)

Tytuł: Bez wytchnienia
Autorki: Wanda i Anna Cywickie
Wydanie: I
Nakład: 40 260 egzemplarzy
Adres Wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Radia i Telewizji, 1986
279, [1]  stron
Format: 14,5/20,5 cm
ISBN: 8321203825
Masa: 342 g
Książka jest w dobrym stanie, ma miękką okładkę, mocno sfatygowaną: plamki, przetarcia papieru, ślady zagięć, rysy. Lekko poplamiony także blok książki. Wewnątrz stan bardzo dobry.
Data wystawienia: 06.03.2024
Ald.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

9,00 zł

szt.

Zwierzęta zostały opłacone / Władysław Terlecki

Zwierzęta zostały opłacone / Władysław Terlecki
Zwierzęta zostały opłacone / Władysław Terlecki

Tytuł: Zwierzęta zostały opłacone
Autor: Władysław Terlecki
Wydanie I
Nakład: 20 320 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Czytelnik, 1980
221, [2] stron
Format: 12,5/20,5 cm
ISBN: 8307001412
Masa: 285 g
Data wystawienia: 20.10.2023
Książka jest dobrym stanie. Okładka jest sfatygowana, rozdarta na grzbiecie. Grtzbiet nadłamany. Strony delikatnie pożółkłe. W tekście widoczne ślady podkreślania. Poza tym brak śladów użytkowania. Książka w twardej okładce.
Wik.
Opis wydawcy: "Zwierzęta zostały opłacone" to powieść, której postacią centralną jest głęboko zaangażowany w pracę młody konspirator wytypowany przez swoich zwierzchników do wykonania wyroku na domniemanym współpracowniku carskiej Ochrany. Autor przeprowadza szczegółową analizę jego portretu psychologicznego, wewnętrznych zmagań człowieka, który - nieprzekonany o winie oskarżonego - czuje ciężar odpowiedzialności za wywiązanie się z powierzonego mu w zaufaniu zadania.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

9,00 zł

szt.

Kordian i cham / Leon Kruczkowski (1966)

Kordian i cham / Leon Kruczkowski  (1966)
Kordian i cham / Leon Kruczkowski (1966)

Tytuł: Kordian i cham
Autor: Leon Kruczkowski
Wydanie: XXI
Nakład: 50 155 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Czytelnik, 1966
308, [2] stron
Format: 13,5/20 cm
Seria: Biblioteka Powszechna
Masa: 268 g
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną (zagięcia, przetarcia krawędzi), papier pożółkły, poza tym bez śladów użytkowania..
Data wystawienia: 13.08.2022
Ald.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

9,00 zł

szt.

Plaża nad Styksem / Wojciech Żukrowski

Plaża nad Styksem / Wojciech Żukrowski
Plaża nad Styksem / Wojciech Żukrowski

Tytuł: Plaża nad Styksem
Autor: Wojciech Żukrowski
Wydanie: II
Nakład: 30 290 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : "Czytelnik", 1977
349, [2] stron
Format: 13/20,5 cm
Masa: 370 g
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę, oprawa popękana przy grzbiecie, klejona taśmą, poza tym bez śladów użytkowania.
Data wystawienia: 05.06.2022
Ald.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

9,00 zł

szt.

Nie będzie czasu na strach / Julian Kawalec

Nie będzie czasu na strach  / Julian Kawalec
Nie będzie czasu na strach / Julian Kawalec

Tytuł: Nie będzie czasu na strach 
Autor: Julian Kawalec
Wydanie: I
Nakład: 40 350 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Literackie, 1980
122, [2] strony
Format: 11 x 18 cm
ISBN: 83-08-00432-6

Masa: 89 g

Data wystawienia: 05.03.2015
 
Książka jest w dobrym stanie. Nieznacznie sfatygowana okładka.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

9,90 zł

szt.

Smak świeżych malin / Izabela Sowa

Smak świeżych malin / Izabela Sowa
Smak świeżych malin / Izabela Sowa

Tytuł: Smak świeżych malin
Autor: Izabela Sowa
Adres wydawniczy: Warszawa : Prószyński i S-ka, 2002
323, [1] strony
Format: 10,5/17 cm
ISBN: 83-7337-672-0

Książka jest w dobrym stanie.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

9,90 zł

szt.

Smak świeżych malin / Izabela Sowa

Smak świeżych malin / Izabela Sowa
Smak świeżych malin / Izabela Sowa

Tytuł: Smak świeżych malin
Autor: Izabela Sowa
Adres wydawniczy: Warszawa, G + J Garnier, 2002
188, [1] stron
Format: 13/20 cm
ISBN: 83-89221-41-1
Książka jest w bardzo dobrym stanie.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

9,90 zł

szt.

Samotność niedoskonała / Krystyna Nepomucka

Samotność niedoskonała / Krystyna Nepomucka
Samotność niedoskonała / Krystyna Nepomucka

Tytuł: Samotność niedoskonała 
Autor: Krystyna Nepomucka  
Adres wydawniczy: Warszawa : Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza, 1991
Format: 14,5/20/2 cm
249, [2] stron
ISBN: 8320543843
Masa: 300 g
Data wystawienia: 03.04.2026 r.
Książka ma miękką okładkę, sfatygowaną, jest przetarta i naddarta na brzegach i grzbiecie.
mar

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

12,00 zł

szt.

Ślepy start / Władysław Jan Grabski

Ślepy start / Władysław Jan Grabski
Ślepy start / Władysław Jan Grabski

Tytuł: Ślepy start
Autor: Władysław Jan Grabski
Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy Pax, 1966
Wydanie: I
Nakład: 20 350 egz.
379, [1] stron
Format: 12,5/19,5 cm
Masa: 296 g
Książka jest w dobrym stanie, ma sfatygowaną oprawę, na pierwszej stronie podpis byłego właściciela.
Data wystawienia: 04.02.2022
Jus.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

12,00 zł

szt.

Uroda życia / Stefan Żeromski

Uroda życia  / Stefan Żeromski
Uroda życia / Stefan Żeromski

Tytuł: Uroda życia
Autor: Stefan Żeromski
Ilustracje: Otton Axer
Adres wydawniczy: Warszawa : Czytelnik, 1957
Nakład: 30 185 egzemplarzy
394 [1] strony
Format: 14,5 / 20,5 cm
Masa: 398 g
Książka jest w dobrym stanie, ma sfatygowaną okładkę, została wycofana ze zbiorów biblioteki i ma świadczące o tym pieczątki, zawiera ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 08.10.2021
Jus.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

12,00 zł

szt.

Plaża nad Styksem / Wojciech Żukrowski

Plaża nad Styksem / Wojciech Żukrowski
Plaża nad Styksem / Wojciech Żukrowski

Tytuł: Plaża nad Styksem
Autor: Wojciech Żukrowski
Wydanie: IV
Nakład: 100 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Książka i Wiedza, 1987
253, [2] stron
Format: 14/20,5 cm
ISBN: 8305114791
Seria: Opowiadania, powieści, eseje
Masa: 300 g
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.
Data wystawienia: 05.06.2022
Ald.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

12,00 zł

szt.

Bramy Lipska / Jan Dobraczyński (1976)

Bramy Lipska / Jan Dobraczyński (1976)
Bramy Lipska / Jan Dobraczyński (1976)

Tytuł: Bramy Lipska
Autor: Jan Dobraczyński
Wydanie: I
Nakład: 30 275 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Iskry, 1976
309, [3] stron
Format: 12,5/20/2 cm
Masa: 309 g
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę, lekko sfatygowaną, naderwany grzbiet.
Data wystawienia: 15.12.2025
an

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

12,90 zł

szt.

Przeźrocza : notatki włoskie / Maria Kuncewiczowa (złamany grzbiet)

Przeźrocza : notatki włoskie / Maria Kuncewiczowa (złamany grzbiet)
Przeźrocza : notatki włoskie / Maria Kuncewiczowa (złamany grzbiet)

Tytuł: Przeźrocza : notatki włoskie
Autor: Maria Kuncewiczowa
Wydanie: I
Nakład: 30 350 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy Pax, 1985
137, [3] stron
Format: 12,5x19,5 cm
ISBN: 83-211-0635-8
Masa: 130 g
Data wystawienia: 16.08.2023
Książka jest w dobrym stanie. Obwoluta nieznacznie sfatygowana, złamany grzbiet (strony rozkleiły się, podzielone są na trzy części), strony lekko pożółkłe z pojedynczymi śladami ołówka. Poza tym brak śladów użytkowania.
Wik.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

12,90 zł

szt.

Popiół i diament / Jerzy Andrzejewski (kilka stron oderwanych od bloku książki)

Popiół i diament / Jerzy Andrzejewski (kilka stron oderwanych od bloku książki)
Popiół i diament / Jerzy Andrzejewski (kilka stron oderwanych od bloku książki)

Tytuł: Popiół i diament
Autor: Jerzy Andrzejewski
Wydanie: XXVII
Nakład: 200 260 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Krajowa Agencja Wydawnicza, 1982
429, [2] stron
Format: 11/16 cm

Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana. Kilka stron oderwanych od bloku książki.

 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

12,90 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium