Newsletter
Menu
Producenci
Wysyłka za granicę - PayPal lub przelew zagraniczny
 
PayPal Logo

Wysyłamy książki także do klientów za granicą. Przyjmujemy płatności przez PayPal lub przelewami zagranicznymi

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Poradniki

Rozmowy intymne / Mikołaj Kozakiewicz

Rozmowy intymne / Mikołaj Kozakiewicz
Rozmowy intymne / Mikołaj Kozakiewicz

Tytuł: Rozmowy intymne 
Autor: Mikołaj Kozakiewicz
Wydanie: III
Nakład: 60 250 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich, 1970
228 stron
Format: 12,5/20 cm

Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

13,90 zł

szt.

Dla Babci i Dla dziadka : Upominki na każdą chwilę / Opr. Dorota Strukowska

Dla Babci i Dla dziadka : Upominki na każdą chwilę / Opr. Dorota Strukowska
Dla Babci i Dla dziadka : Upominki na każdą chwilę / Opr. Dorota Strukowska

Tytuł: Dla Babci i Dla dziadka : Upominki na każdą chwilę
W opracowaniu Doroty Strukowskiej
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Wrocław : Wydawnictwo ASTRUM, 2000
164, [4] strony
Format: 12/19,5 cm
ISBN: 83-7249-038-4

Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

13,90 zł

szt.

jak cię widzą tak cię piszą : Savoir-vivre dla wszystkich 
/ Helena Hryniewicz 


 jak cię widzą tak cię piszą : Savoir-vivre dla wszystkich 
/ Helena Hryniewicz 

jak cię widzą tak cię piszą : Savoir-vivre dla wszystkich 
/ Helena Hryniewicz 


Tytuł: jak cię widzą tak cię piszą : Savoir-vivre dla wszystkich
Autor: Helena Hryniewicz
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Krajowa Agencja Wydawnicza, 1988
Format: 11,5/16/1,5 cm
117, [3] stron + tablice
Nakład: 120 350 egzemplarzy
ISBN: 8303021834
Masa: 120 g
Data wystawienia: 19.02.2026 r.
Książka ma miękką okładkę, nieznacznie sfatygowaną, górny róg przedniej okładki jest zagięty, zawiera ilustracje w tekście i na tablicach.
mar

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,00 zł

szt.

Tylko dla mężatek : Uroda
 / Maria Mankiewicz 


Tylko dla mężatek : Uroda
 / Maria Mankiewicz 

Tylko dla mężatek : Uroda
 / Maria Mankiewicz 


Tytuł: Tylko dla mężatek : Uroda
Autor: Maria Mankiewicz
Wydanie: II
Adres wydawniczy: PA Interpress, 1990
Format: 10/14/1 cm
62, [2] stron
Nakład: 60 300 egzemplarzy
ISBN: 8385054022
Masa: 80 g
Data wystawienia: 24.11.2025r.
Książka ma miękką okładkę, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na brzegach, jest wydana w formacie kieszonkowym, zawiera ilustracje w tekście.
mar

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,00 zł

szt.

Miłości trzeba się uczyć / Aleksander Zienkiewicz (2007)

Miłości trzeba się uczyć / Aleksander Zienkiewicz (2007)
Miłości trzeba się uczyć / Aleksander Zienkiewicz (2007)

Tytuł: Miłości trzeba się uczyć
Autor: Ks. Aleksander Zienkiewicz
Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo OO Franciszkanów "Bratni Zew", 2007
196, [1] stron
Format: 21/13 cm
ISBN: 9788374850162
Masa: 208 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana, żadnych śladów użytkowania.
Data wystawienia: 16.11.2024
Ald.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,00 zł

szt.

Ćwicz sprawność zmysłów : Poradnik merytoryczny dla drużynowych zuchów organizujących ćwiczenia orientacji, spostrzegawczości i wrażliwości receptorów zmysłowych dzieci w wieku od lat 7 do 10 / Stanisław Chladek

Ćwicz sprawność zmysłów : Poradnik merytoryczny dla drużynowych zuchów organizujących ćwiczenia orientacji, spostrzegawczości i wrażliwości receptorów zmysłowych dzieci w wieku od lat 7 do 10 / Stanisław Chladek
Ćwicz sprawność zmysłów : Poradnik merytoryczny dla drużynowych zuchów organizujących ćwiczenia orientacji, spostrzegawczości i wrażliwości receptorów zmysłowych dzieci w wieku od lat 7 do 10 / Stanisław Chladek

Tytuł: Ćwicz sprawność zmysłów : Poradnik merytoryczny dla drużynowych zuchów organizujących ćwiczenia orientacji, spostrzegawczości i wrażliwości receptorów zmysłowych dzieci w wieku od lat 7 do 10
Autor: Stanisław Chladek
Wydanie I
Nakład: 15 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Młodzieżowa Agencja Wydawnicza, 1989
141, [3] stron
Format: 12/16,5 cm
ISBN: 8320330920
Masa: 102 g
Data wystawienia: 22.12.2023
Książka jest w dobrym stanie. Nieco sfatygowana okładka, delikatnie pożółkłe strony. Poza tym brak śladów użytkowania.
Wik.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,00 zł

szt.

O astmie popularnie / Wacław Droszcz, Monika Madalińska

O astmie popularnie / Wacław Droszcz, Monika Madalińska
O astmie popularnie / Wacław Droszcz, Monika Madalińska

Tytuł: O astmie popularnie
Autorzy: prof. dr hab. med. Wacław Droszcz, dr med. Monika Madalińska
Wydanie: III poprawione i uzupełnione
Seria wydawnicza: Zdrowie dla wszystkich
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich, 1988
54, [2] stron
Format: 15/21 cm
ISBN: 8320013259
Masa: 80 g
Data wystawienia: 18.12.2023
Książka jest w bardzo dobrym stanie. Delikatnie pożółkłe strony. Okładka nieco sfatygowana z przetartym grzbietem. Poza tym brak śladów użytkowania. W środku ilustracje.
Wik.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,00 zł

szt.

O pracy umysłowej : cele, metody, organizacja psychiczna / Jarosław Rudniański

O pracy umysłowej : cele, metody, organizacja psychiczna / Jarosław Rudniański
O pracy umysłowej : cele, metody, organizacja psychiczna / Jarosław Rudniański

Tytuł: O pracy umysłowej : cele, metody, organizacja psychiczna
Autor: Jarosław Rudniański
Wydanie I
Nakład: 10 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza, 1987
376, [2] stron
ISBN: 8320538947
Format: 12/19,5 cm
Masa: 263 g
Data wystawienia: 13.12.2023
Książka jest w dobrym stanie. Nieznacznie sfatygowana okładka, delikatnie pożółkłe strony. Poza tym brak śladów użytkowania.
Wik.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,00 zł

szt.

Żywienie w chorobach nerek i dróg moczowych / dr hab. med. Roman Połeć, inż. Zofia Zawistowska

Żywienie w chorobach nerek i dróg moczowych / dr hab. med. Roman Połeć, inż. Zofia Zawistowska
Żywienie w chorobach nerek i dróg moczowych / dr hab. med. Roman Połeć, inż. Zofia Zawistowska

Tytuł: Żywienie w chorobach nerek i dróg moczowych
Autorzy: dr hab. med. Roman Połeć, inż. Zofia Zawistowska
Wydanie I
Nakład: 84 725 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich, 1982
115, [1] stron
Format: 12,5/17,5 cm
ISBN: 8320004470
Masa: 106 g
Data wystawienia: 13.12.2023
Książka jest w dobrym stanie. Ma nieznacznie sfatygowaną okładkę i lekko pożółkłe strony. Poza tym brak śladów użytkowania. W środku ilustracje.
Wik.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,00 zł

szt.

Proszę, dziękuję... przy stole / Anna Gerlach

Proszę, dziękuję... przy stole / Anna Gerlach
Proszę, dziękuję... przy stole / Anna Gerlach

Tytuł: Proszę, dziękuję... przy stole
Autor: Anna Gerlach
Wydanie I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Tommy, 1992
27, [1] stron
Format: 15/20,5 cm
ISBN: 8390025930
Masa: 50 g
Data wystawienia: 08.12.2023
Książka jest w dobrym stanie. Ma nieznacznie sfatygowaną okładkę. Strony posiadają nieduże plamy na krawędziach. Poza tym brak śladów użytkowania. W środku ilustracje.
Wik.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,00 zł

szt.

Jak mądrze kochać dzieci : Poradnik dla zagubionych rodziców / Basia Jakubowska

Jak mądrze kochać dzieci : Poradnik dla zagubionych rodziców /  Basia Jakubowska
Jak mądrze kochać dzieci : Poradnik dla zagubionych rodziców / Basia Jakubowska

Tytuł: Jak mądrze kochać dzieci : Poradnik dla zagubionych rodziców
Autor: Basia Jakubowska
Wydanie I
Adres Wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo W.A.B., 2001
200, [3] stron
Format: 12,5/19,5 cm
ISBN: 8388221647
Masa: 261 g
Data wystawienia: 06.12.2023
Książka jest w bardzo dobrym stanie. Okładka minimalnie sfatygowana. Poza tym brak śladów użytkowania.
Wik.
Opis wydawcy: Nikt nie nauczy nas trudnej sztuki bycia rodzicem. Pragniemy dać naszym dzieciom miłość i ciepło. Staramy się być wrażliwi i wyrozumiali. Często jednak okazuje się, że nasze metody wychowawcze zawodzą w trudnych momentach, a my w obliczu trudności improwizujemy zagubieni nie mogąc im sprostać. Pomocą w takiej sytuacji może być książka Barbary Jakubowskiej Jak mądrze kochać dzieci. Poradnik dla zagubionych rodziców. Autorka, psychoterapeutka zajmująca się problematyką rodzinną, matka dorosłej córki opisuje najtrudniejsze sytuacje, z jakimi zetknęła się w swej praktyce klinicznej i życiu osobistym. Mówi o samotnym wychowywaniu dziecka, rozwodzie rodziców, uzależnieniach w rodzinie, chorobie dziecka, dorastaniu, trudnościach w szkole, a także o rodzinach, w których dziecko zaczyna dominować.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,00 zł

szt.

Gdy zachoruje pies / dr Peter Teichmann

Gdy zachoruje pies / dr Peter Teichmann
Gdy zachoruje pies / dr Peter Teichmann

Tytuł: Gdy zachoruje pies
Autor: dr Peter Teichmann
Przekład: lek. wet. Władysław Kermen
Wydanie: I
Nakład: 30 230 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne, 1974
420 stron
Format: 15/21 cm
Masa: 662 g
Data wystawienia: 02.11.2023
Książka w dobrym stanie. Okładka nieco sfatygowana, pozadzierana przy krawędziach. Blok książki posiada drobne przybrudzenia. Poza tym brak śladów użytkowania. Książka w twardej oprawie, z ilustracjami w środku.
Wik.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,00 zł

szt.

Przemoc wobec kobiet w rodzinie / Agnieszka Woźnica

Przemoc wobec kobiet w rodzinie / Agnieszka Woźnica
Przemoc wobec kobiet w rodzinie / Agnieszka Woźnica

Tytuł: Przemoc wobec kobiet w rodzinie
Autor: Agnieszka Woźnica
Wydanie I
Seria: Niezbędnik pracodawcy
Adres wydawniczy: Warszawa : Centrum Praw Kobiet, 2007
108 stron
Format: 12,5/20 cm
ISBN: 9788389888716
Masa: 151 g
Data wystawienia: 02.11.2023
Książka jest w bardzo dobrym stanie. Okładka nieznacznie sfatygowana. Poza tym brak śladów użytkowania.
Wik.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,00 zł

szt.

Żyj zdrowo i odkryj w sobie piękno Zepter Beaty Club / Brak autora

Żyj zdrowo i odkryj w sobie piękno Zepter Beaty Club / Brak autora
Żyj zdrowo i odkryj w sobie piękno Zepter Beaty Club / Brak autora

Tytuł: Żyj zdrowo i odkryj w sobie piękno Zepter Beaty Club

Brak autora

Adres Wydawniczy: Warszawa : Zepter International Poland, brak roku wydania

90 stron

Format: 14,5/20,5 cm 

Masa: 140 g

Data wystawienia: 24.08.2023 r.

Broszura jest w dobrym stanie, ma miękką oprawę, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.

mar

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,00 zł

szt.

Wypada...nie wypada czyli savoir-vivre dla wszystkich : Przyjaciółka / Aleksandra Jaubowska

Wypada...nie wypada czyli savoir-vivre dla wszystkich : Przyjaciółka / Aleksandra Jaubowska
Wypada...nie wypada czyli savoir-vivre dla wszystkich : Przyjaciółka / Aleksandra Jaubowska

Tytuł: Wypada...nie wypada czyli savoir-vivre dla wszystkich : Przyjaciółka

Autor: Aleksandra Jaubowska

Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Współczesne RSW "Prasa-Książka-Ruch", brak roku wydania

63 strony

Format: 14/20,5 cm

Nakład: 200 000 egzemplarzy

Seria: Biblioteczka Przyjaciółki

Masa: 100 g

Data wystawienia: 02.08.2023 r.

Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta i naddarta na krawędziach i wzdłuż grzbietu, zawiera ilustracje w tekście.

 

mar

 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,00 zł

szt.

Cukrzyca : Zdrowie w pigułce 5/5 / Praca zbiorowa

Cukrzyca : Zdrowie w pigułce 5/5 / Praca zbiorowa
Cukrzyca : Zdrowie w pigułce 5/5 / Praca zbiorowa

Tytuł: Cukrzyca : Zdrowie w pigułce 5/5

Praca zbiorowa 

Adres Wydawniczy: Warszawa : MURATOR S.A., 2011

94, [2] stron

Format: 12,5/17 cm

ISSN: 0867-8723

ISBN: 9788361383734

Masa: 100 g

Data wystawienia: 12.07.2023 r.

Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.

mar

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,00 zł

szt.

Samokontrola na co dzień : Dla diabetyków / Brak autora

Samokontrola na co dzień : Dla diabetyków / Brak autora
Samokontrola na co dzień : Dla diabetyków / Brak autora

Tytuł: Samokontrola na co dzień : Dla diabetyków

Brak autora 

Adres Wydawniczy: brak miasta wydania : Abbott, 2012

38 stron

Format: 15/21 cm

Masa: 140 g

Data wystawienia: 12.07.2023 r.

Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.

mar

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,00 zł

szt.

Jeść zdrowiej ; Kompedium wiedzy o zdrowej kuchni i nowoczesnych trendach żywieniowych wraz z 75 przepisami / Daria Ładocha we współpracy z dietetyk Hanną Stolińską-Fiedorowicz i z gościnnym udziałem Karola Okrasy

Jeść zdrowiej ; Kompedium wiedzy o zdrowej kuchni i nowoczesnych trendach żywieniowych wraz z 75 przepisami / Daria Ładocha we współpracy z dietetyk Hanną Stolińską-Fiedorowicz i z gościnnym udziałem Karola Okrasy
Jeść zdrowiej ; Kompedium wiedzy o zdrowej kuchni i nowoczesnych trendach żywieniowych wraz z 75 przepisami / Daria Ładocha we współpracy z dietetyk Hanną Stolińską-Fiedorowicz i z gościnnym udziałem Karola Okrasy

Tytuł: Jeść zdrowiej ; Kompedium wiedzy o zdrowej kuchni i nowoczesnych trendach żywieniowych wraz z 75 przepisami
Autor: Daria Ładocha we współpracy z dietetyk Hanną Stolińską-Fiedorowicz i z gościnnym udziałem Karola Okrasy
Seria: Kuchnia Lidla
287, [1] stron
Format: 19,5/25 cm
Masa: 1100 g
Książka jest w idealnym stanie, bez widocznych śladów użytkowania. Książka w trwardej oprawie.
Data wystawienia: 18.05.2023
Wik.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium