Newsletter
Menu
Producenci
Wysyłka za granicę - PayPal lub przelew zagraniczny
 
PayPal Logo

Wysyłamy książki także do klientów za granicą. Przyjmujemy płatności przez PayPal lub przelewami zagranicznymi

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Literatura piękna

Tyrania ziemi / Andrzej Turczyński

Tyrania ziemi / Andrzej Turczyński
Tyrania ziemi / Andrzej Turczyński

Tytuł: Tyrania ziemi
Autor: Andrzej Turczyński
Wydanie: I
Nakład: 7 200 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Poznań : Wydawnictwo Poznańskie, 1981
202, [2] strony
Format: 12,5/19 cm
ISBN: 83-210-0224-2
Masa: 191 g
Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka. Ślady po zalaniu na kilku stronach.
Data wystawienia: 28.06.2019
Ald.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

12,90 zł

szt.

Poezja 7 lipiec 1966 Rok II nr 7 / Praca zbiorowa

Poezja 7 lipiec 1966 Rok II nr 7 / Praca zbiorowa
Poezja 7 lipiec 1966 Rok II nr 7 / Praca zbiorowa

Tytuł: Poezja 7 lipiec 1966 Rok II nr 7

Praca zbiorowa

Adres wydawniczy: Warszawa : Warszawskie Wydawnictwo Prasowe RSW "Prasa", 1966

109, [3] stron

Format: 24/17 cm

Masa: 230 g

Data wystawienia: 30.06.2019 r.

Miesięcznik jest w dobrym, jak na używany, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.

 

mar

 

 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,90 zł

szt.

Odpocznij po biegu / Władysław Terlecki

Odpocznij po biegu / Władysław Terlecki
Odpocznij po biegu / Władysław Terlecki

Tytuł: Odpocznij po biegu

Autor: Władysław Terlecki

Wydanie: I

Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowy Instytut Wydawniczy, 1975

179, [1] stron

Format: 19,5/13 cm

Nakład: 30 290 egzemplarzy

Masa: 230 g

Data wystawienia: 02.07.2019 r.

Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną.

 

mar

 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

16,90 zł

szt.

Obłąkani / Bradley Denton

Obłąkani / Bradley Denton
Obłąkani / Bradley Denton

Tytuł: Obłąkani

Autor: Bradley Denton

Tłumaczył: Jacek Spólny

Wydanie: I

Adres wydawniczy: Poznań : Zysk i S-ka Wydawnictwo, 2000

319, [1] stron

Format: 18,5/13 cm

ISBN: 8371507380

Seria: Kameleon

Masa: 230 g

Data wystawienia: 03.07.2019 r.

Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.

 

mar

 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

16,90 zł

szt.

Anielka / Bolesław Prus

Anielka / Bolesław Prus
Anielka / Bolesław Prus

Tytuł: Anielka

Autor: Bolesław Prus

Wydanie: XXIII

Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowy Instytut Wydawniczy, 1965

211, [1] stron

Format: 20,5/13,5 cm

Seria: Biblioteka Szkolna

Masa: 220 g

Data wystawienia: 03.07.2019 r.

Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.

 

mar

 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,90 zł

szt.

Idiotka : miłość w Nowym Jorku / Hanna Bakuła

Idiotka : miłość w Nowym Jorku / Hanna Bakuła
Idiotka : miłość w Nowym Jorku / Hanna Bakuła

Tytuł: Idiotka : miłość w Nowym Jorku
Autor: Hanna Bakuła
Adres wydawniczy: Warszawa : Świat Książki, 2003
206, [1] stron
Format: 13/20,5 cm
ISBN: 83-7311-953-1
Masa: 288 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma twardą oprawę, nie ma żadnych śladów użytkowanie.
Data wystawienia: 17.07.2025r.
an

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

19,00 zł

szt.

Placówka / Bolesław Prus [1989]

Placówka / Bolesław Prus [1989]
Placówka / Bolesław Prus [1989]

 

Tytuł: Placówka

Autor: Bolesław Prus

Wydanie: XXI

Adres wydawniczy: Łódź : Wydawnictwo Łódzkie, 1989

255, [1] stron

Format: 20,5/14,5 cm

ISBN: 8321804803

Nakład: 100 000 egzemplarzy

Masa: 300 g

Data wystawienia: 04.07.2019 r.

Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, na pierwszej kartce jest dedykacja dla byłego właściciela.

 

mar

 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

9,00 zł

szt.

Akta rozbitka / Luis Mateo Diez

Akta rozbitka / Luis Mateo Diez
Akta rozbitka / Luis Mateo Diez

Tytuł: Akta rozbitka

Autor: Luis Mateo Diez

Przełożyła: Weronika Ignas-Madej

Adres wydawniczy: Warszawa : Prószyński i S-ka, 2000

212, [1] stron

Format: 20,5/14,5 cm

ISBN: 8372557144

Masa: 260 g

Data wystawienia: 04.07.2019 r.

Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.

 

mar

 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

16,90 zł

szt.

Sukcesja / Patricia Cabot

Sukcesja / Patricia Cabot
Sukcesja / Patricia Cabot

Tytuł: Sukcesja
Autor: Patricia Cabot
Przełożył Wojciech Usakiewicz
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Da Capo. 2001
347, [4] stron
Format: 12,5/19 cm
ISBN: 83-7157-413-4
Masa: 234 g
Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana.
Data wystawienia: 04.07.2019
Ald.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

19,90 zł

szt.

Sodalis Marianus (dokończenie) Pogląd krytyczny / Zygmunt Kaczkowski

Sodalis Marianus (dokończenie) Pogląd krytyczny / Zygmunt Kaczkowski
Sodalis Marianus (dokończenie) Pogląd krytyczny / Zygmunt Kaczkowski

Tytuł: Sodalis Marianus (dokończenie) Pogląd krytyczny
Autor: Zygmunt Kaczkowski
Adres wydawniczy: Warszawa: Nakładem i Drukiem Józefa Ungra, 1875
283 stron
Format: 15/22,5 cm
Seria Dzieła Zygmunta Kaczkowskiego przejrzane i poprawione przez autora Tom XI
Masa: 448 g
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę z tłoczeniami, brak grzbietu oprawy, wycofana ze zbiorów bibliotecznych, ma świadczące o tym pieczątki, papier pożółkły.
Data wystawienia: 03.07.2019
Jus.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

34,90 zł

szt.

Obrazy na szkle : nowele / Feliks Gwiżdż

Obrazy na szkle : nowele / Feliks Gwiżdż
Obrazy na szkle : nowele / Feliks Gwiżdż

Tytuł: Obrazy na szkle : nowele
Autor: Feliks Gwiżdż
Adres wydawniczy: Poznań: Księgarnia św. Wojciecha, 1926
185, [1] stron
Format: 13,5/19,5 cm
Masa: 193 g
Książka jest w dobrym stanie, brak tylnej okładki oraz fragmentów grzbietu, pieczątka na okładce, papier pożółkły.
Data wystawienia: 03.07.2019
Jus.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

19,90 zł

szt.

Opowiadania / Maria Konopnicka

Opowiadania / Maria Konopnicka
Opowiadania / Maria Konopnicka

Tytuł: Opowiadania

Autor: Maria Konopnicka

Adres wydawniczy: Warszawa : Czytelnik, 1968

150, [2] stron

Format: 20/13 cm

Nakład: 50 155 egzemplarzy

Masa: 170 g

Data wystawienia: 05.07.2019 r.

Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, na pierwszej kartce jest dedykacja dla byłego właściciela.

 

mar

 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,90 zł

szt.

Wiesław : sielanka krakowska / Kazimierz Brodziński

Wiesław : sielanka krakowska / Kazimierz Brodziński
Wiesław : sielanka krakowska / Kazimierz Brodziński

Tytuł: Wiesław : sielanka krakowska
Autor: Kazimierz Brodziński
Wydanie szóste poprawione
Adres wydawniczy: Warszawa : Nakład Gebethnera I Wolffa, 1928
30, [2] stron
Format: 12/18 cm
Serja Bibljoteczka Uniwersytetów Ludowych i Młodzieży Szkolnej 145
Masa: 26 g
Książka jest w dobrym stanie, papier pożółkły, okładka lekko sfatygowana.
Data wystawienia: 04.07.2019
Jus.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

16,90 zł

szt.

Z powrotem : opowiadania / Andrzej Strug

Z powrotem : opowiadania / Andrzej Strug
Z powrotem : opowiadania / Andrzej Strug

Tytuł: Z powrotem : opowiadania
Autor: Andrzej Strug
Adres wydawniczy: Kraków-Warszawa, T. Gieszczykiewicza-J. Mortkowicza, 1946
54, [1] stron
Format: 14,5/20,5 cm
Masa: 62 g
Książka jest w dobrym stanie, papier pożółkły, okładka lekko sfatygowana, książka wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
Data wystawienia: 04.07.2019
Jus.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

19,90 zł

szt.

Powrót posła / Julian Ursyn Niemcewicz

Powrót posła / Julian Ursyn Niemcewicz
Powrót posła / Julian Ursyn Niemcewicz

Tytuł: Powrót posła

Autor: Julian Ursyn Niemcewicz

Wydanie: XII

Adres wydawniczy: Wrocław : Zakład Narodowy im. Ossolińskich-Wydawnictwo, 1973

111, [1] stron

Format: 20,5/15 cm

Seria: Nasza Biblioteka

Masa: 150 g

Data wystawienia: 06.07.2019 r.

Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki, ostatnia kartka ma oderwany dolny róg.

 

mar

 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,90 zł

szt.

Kandyd / Wolter

Kandyd / Wolter
Kandyd / Wolter

Tytuł: Kandyd

Autor: Wolter

Przekład: Tadeusz Żeleński (Boy)

Adres wydawniczy: Bydgoszcz : ARCANUM, 1991

102 strony

Format: 19,5/13 cm

ISBN: 8385069372

Seria: Biblioteka Lektur

Masa: 130 g

Data wystawienia: 06.07.2019 r.

Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.

 

mar

 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,90 zł

szt.

Fraszki w wyborze / Jan Kochanowski

Fraszki w wyborze / Jan Kochanowski
Fraszki w wyborze / Jan Kochanowski

Tytuł: Fraszki w wyborze

Autor: Jan Kochanowski

Opracował: Julian Krzyżanowski

Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowy Instytut Wydawniczy, 1969

169, [2] stron

Format: 19,5/12,5 cm

Nakład: 20 270 egzemplarzy

Masa: 180 g

Data wystawienia: 07.07.2019 r.

Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.

 

mar

 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,90 zł

szt.

The Deep / Peter Benchley

The Deep / Peter Benchley
The Deep / Peter Benchley

Tytuł: The Deep
Autor: Peter Benchley
Adres wydawniczy: Londyn : Book Club Associates, 1977
235, [1] stron
Format: 13,5/20,5 cm
Masa: 327 g
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę, nieznacznie sfatygowaną, jest napisana w języku angielskim.
Data wystawienia: 07.07.2019
Ald.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,90 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium