Tytuł: Górniczy zakon Autor: Gustaw Morcinek Wydanie: II Nakład: 40 150 egzemplarzy Adres wydawniczy: Katowice : "Śląsk", 1983 364, [4] strony Format: 12x19,5 cm ISBN: 83-216-0326-2 Seria: Gustaw Morcinek. Dzieła wybrane Masa: 390 g
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę, posiada obwolutę (lekko sfatygowaną).
Tytuł: Wyorane kamienie Autor: Gustaw Morcinek Wydanie: II Nakład: 20 100 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Czytelnik, 1954 273, [3] strony Format: 15 x 20,5 cm
Masa: 272 g
Data wystawienia: 17.12.2014
Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka. Na pierwszej stronie odręczna dedykacja.
Tytuł: Werbus Autor: Andrzej Krzysztof Wróblewski Wydanie drugie Nakład: 25 220 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, 1974 46, [2] stron Format: 10/14,5 cm Seria Biblioteka Błękitnych Tarcz, Cykl Wśród Ludzi Masa: 110 g Książka jest w dobrym stanie, zawiera liczne czarno-białe ilustracje. Data wystawienia: 31.12.2015 Ald.
Tytuł: Głownictwo, moglitwa i praktykarze Tomy 1-2 Autor: Michał Choromański Wydanie: I Nakład: 20 260 egzemplarzy Adres wydawniczy: Poznań : Wydawnictwo Poznańskie, 1971 Tom 1 - 332, [3] strony Tom 2 - 315,[3] stron Format: 19 / 12,5 cm
Tytuł: Gorzkie tęcze Autor: Ewa Najwer Wydanie: I Nakład: 5 290 egzemplarzy Adres wydawniczy: Poznań : Wydawnictwo Poznańskie, 1979 212, [2] stron Format: 13/20 cm Masa: 287 g Książka jest w dobrym stanie. Ma twardą okładkę i lekko sfatygowaną obwolutę (przedarcie). Data wystawienia: 02.08.2018 Ald.
Tytuł: Gra bez asów Autor: Zofia Bystrzycka Wydanie: III Nakład: 20 250 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowy Instytut Wydawniczy, 1980 271, [1] stron Format: 11/18 cm ISBN: 83-06-00403-5 Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana. Data wystawienia: 27.11.2018 Ald.
Tytuł: Gra z cieniem Autor: Jerzy Andrzejewski Wydanie: I Nakład: 30 320 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Czytelnik, 1987 353, [2] strony Format: 20,5 / 14,5 cm ISBN 83-07-01498-0 Masa: 446 g Data wystawienia: 18.04.2025r. Stan: Książka w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, delikatne zagięcia narożników.Na stronie tytułowej plama po kleju. Książka została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki. Asi
Tytuł: Gwiazda Piołun Autor: Władysław Terlecki Wydanie: III Nakład: 20 320 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : "Czytelnik", 1985 206, [2] stron Format: 12,5/19,5 cm ISBN: 83-07-01373-5 Masa: 190 g Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie ma okładkę nieznacznie sfatygowaną. Data wystawienia: 29.10.2017 Ald.
Tytuł: Komandosi z Nawarony Autor: Alistair MacLean Przełożył: Andrzej Grabowski Adres wydawniczy: Katowice : Wydawnictwo Książnica, 2007 316, [1] stron Format: 11/17,5 cm ISBN: 978-83-250-0139-1 Seria: Książnica Kieszonkowa Masa: 185 g Książka jest w bardzo dobrym stanie. Kilka zapisków ołówkiem. Data wystawienia: 21.08.2018 Ald.
Tytuł: Heliogabal wnuk Mezy Autor: Ewa Nowacka Wydanie: pierwsze Nakład: 10 290 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo „Czytelnik”, 1970 282 [2] strony Format: 20,5/13 cm Masa: 290 g Data wystawienia: 21.12.2015
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę (lekko sfatygowaną). Książka została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i posiada świadczące o tym pieczątki. AM
Tytuł: Heroina Autor: Tymieniecki Bohdan Władysław (pseud. Visconsini Amadeo Przełożył Bohdan Tymieniecki Wydanie: I Nakład: 100 200 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwo "Iskry", 1985 255, [1] stron Format: 11/16 cm ISBN: 83-207-0717-X Seria: Klub Srebrnego Klucza Masa: 163 g Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana, pierwsza kartka jest oderwana od grzbietu książki. Data wystawienia: 11.04.2018 Ald.
Tytuł: Gazeciarz z placu Napoleona Autor: Wojciech Wiśniewski Wydanie: I Nakład: 20 250 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy "Nasza Księgarnia", 1982 129, [3] stron Format: 10/19 cm ISBN: 83-10-08212-6 Masa: 111 g Data wystawienia: 17.08.2018 r.
Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana, zawiera ilustracje w tekście. an
Tytuł: Głębokie źródła Autor: Wanda Karczewska Wydanie: I Nakład: 10 290 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa, Czytelnik, 1073 411, [1] stron Format: 12/19,5 cm Książka jest w dobrym stanie. Okładka wierzchnia sfatygowana.
Tytuł: Tyrania ziemi Autor: Andrzej Turczyński Wydanie: I Nakład: 7 200 egzemplarzy Adres wydawniczy: Poznań : Wydawnictwo Poznańskie, 1981 202, [2] strony Format: 12,5/19 cm ISBN: 83-210-0224-2 Masa: 191 g Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka. Ślady po zalaniu na kilku stronach. Data wystawienia: 28.06.2019 Ald.
Adres wydawniczy: Katowice : Księgarnia Św. Jacka, 1947
151 stron
Format: 21/15 cm
Masa: 200 g
Data wystawienia: 30.09.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, na stronie tytułowej jest dedykacja dla byłego właściciela.
Tytuł: Na zachód od gór skalistych Autor: Daniel Fuchs Przełożyła Ariadna Demkowska-Bohdziewicz Wydanie: I Nakład: 10 290 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : "Państwowy Instytut Wydawniczy", 1977 141, [2] stron Format: 10,5/17 cm
Książka jest w dobrym stanie, ma sztywną okładkę, nieznacznie sfatygowaną. an
Adres wydawniczy: Bodzentyn : Brak nazwy wydawnictwa, brak roku wydania
strony są nieponumerowane
Format: 15/22 cm
ISBN: 88391213609
Masa: 100 g
Data wystawienia: 11.05.2017 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście i tłumaczenie na język angielski.
Tytuł: Jasna Góra : album Adres wydawniczy: Częstochowa : Nakładem oo. Paulinów, 1928 8 stron + 36 kart tablic Format: 24,5/17,5 cm Masa: 262 g Książka jest w dobrym stanie, okładka i grzbiet lekko sfatygowane: przetarcia krawędzi, zagięcia narożników, pierwszych 6 stron ma niewielkie zacieki i plamki, niektóre karty tablic mają lekko zabrudzone marginesy, poza tym stan bardzo dobry, bez żadnych śladów użytkowania. Data wystawienia: 06.04.2019 Ald.
Tytuł: Góry Autor: Susie Hodge Tłumaczenie: Karolina Szumska Adres wydawniczy: Warszawa : SBM, 2007 32 strony Format: 21 / 27,5 cm Masa: 182 g ISBN: 9788360542712 Książka jest w bardzo dobrym stanie, zawiera ilustracje w tekście. Data wystawienia: 05.10.2021 Jus.
Tytuł: Matka Autor: Maksym Gorki Przełozył: Halina Górska Wydanie: XVII Nakład: 100 000 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Książka i Wiedza, 1985 301, [1] stron Format: 14,5/22 cm ISBN: 8305112624 Masa: 380 g Stan: Książka jest w idealnym stanie. Data wystawienia: 31.08.2018 Jus.
Tytuł: Der Medicus Autor: Noah Gordon Adres wydawniczy: Munchen : Knaur, 1990 636, [4] stron Format: 11,5 x 18 cm ISBN: 3-426-02955-3 Masa: 357 g Data wystawienia: 05.09.2018 r.
Książka jest w dobrym stanie. Ma sfatygowaną okładkę. Zabrudzenie bloku książki. Książka jest napisana w języku niemieckim. an
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście.
mar
Świetna książeczka dla małych dzieci, zawiera kolorowe ilustracje w tekście.
Tytuł: Humble Pie Autor: Gordon Ramsay 299 stron Format: 16 x 24 cm Masa: 610 g Książka jest w dobrym stanie. Ma twardą, lekko sfatygowaną okładkę. Kolorowe zdjęcia na tablicach. Syl.
Tytuł: Giaur Autor: George Gordon Byron Przełożył: Adam Mickiewicz Nakład: 175 000 egzemplarzy Adres wydawniczy: Rzeszów : Krajowa Agencja Wydawnicza, 1989 78 [2] stron Format: 25/17,5 cm ISBN: 83-03-02646-1 Seria: Lektura Szkolna Masa: 120 g Data wystawienia: 22.12.2015
Książka jest w dobrym stanie, okładka lekko sfatygowana. AM
Tytuł: Rzecz o nadziei Autor: Artur Górski Wydanie: I Nakład: 1350 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy PAX, 1962 335, [1] stron Format: 12,5/19,5 cm
Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana.
Adres wydawniczy: Warszawa : Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza, 1977
211, [3] strony
Format: 11,5/18 cm
Nakład: 8 305 egzemplarzy
Masa: 190 g
Data wystawienia: 02.11.2015 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, jest zakurzona i zabrudzona, zawiera portret autora.
Tytuł: Polska - Góry, górki i pagórki Autorzy: Elżbieta Wołoszyńska, Marek Wołoszyński Adres wydawniczy: Warszawa : Sport i Turystyka - Muza SA, 2007 413 [3] stron Format: 12,5 / 18,8 cm Masa: 587 g ISBN: 978-83-7495-199-9 Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę lekko sfatygowaną. W środku książka jest w dobrym stanie, posiada liczne kolorowe fotografie i ilustracje w tekście. Data wystawienia: 21.09.2021 Zos.
Tytuł: Góra Światła Autor: Emilio Salgari Przełożyła Bożena Szulc - Golska Wydanie: I Nakład: 50 300 egzemplarzy Adres wydawniczy: Katowice : Wydawnictwo Śląsk, 1986 305, [3] stron Format: 14,5/20,5 cm ISBN: 83-216-0621-0
Książka jest w dobrym stanie, nieznacznie sfatygowana okładka.
Tytuł: Baśnie włoskie Autor: Maksym Gorki Przełożył: Jerzy Jędrzejewicz Wydanie: I Nakład: 180 260 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Książka i Wiedza, 1968 151, [1] stron Format: 11 x 14,5 cm Masa: 70 g Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka. Syl.
Tytuł: Baśnie włoskie Autor: Maksym Gorki Przełożył: Jerzy Jędrzejewicz Wydanie: pierwsze Nakład: 180 260 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa: Książka i Wiedza, 1968 151 [1] stron Format: 15,5/11 cm Seria: Koliber
Masa: 60 g
Data wystawienia: 10.02.2015
Książka jest w dobrym stanie, ma lekko naderwany grzbiet.
Tytuł: Pieśń o sowie Autor: Jarosław Górski Ilustrowała Joanna Rusinek Wydanie pierwsze Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Egmont, 2017 48 stron Format: 25/21 cm ISBN: 9788328123144 Seria Poczytaj Ze Mną Masa: 122 g Książka jest w idealnym stanie, jest nowa, zawiera piękne kolorowe ilustracje. Data wystawienia: 06.04.2019 Ald.
Tytuł: Ostatnia walka Dakotów Autor: Krystyna i Alfred Szklarscy Wydanie 3. Nakład: 100 300 egzemplarzy Adres wydawniczy: Katowice : Wydawnictwo "Śląsk", 1982 350, [3] stron Format: 15/21 cm ISBN: 8321602894 Masa: 450 g Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę, nieznacznie sfatygowaną (lekkie przetarcia krawędzi), zawiera czarno-białe ilustracje w tekście, kolorowe na wyklejkach. Data wystawienia: 10.03.2021 Ald.
Tytuł: Grabiąc ściernisko Autor: Jan Góra OP Adres wydawniczy: Poznań : Pallottinum, 1989 169, [3] stron Format: 14,5/21 cm ISBN: 83-7014-125-0 Masa: 206 g Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana, ksiązka wycofana ze zbiorów bibliotecznych, posiada pieczątkę na stronach: przedtytułowej, tytułowej i pierwszej oraz mała nalepkę na grzbiecie. Data wystawienia: 02.06.2022 Ald.
Tytuł: Maksym Gorki Materiały zebrał i wstępem opatrzył Jerzy Lenarczyk Wydanie: I Nakład: 10 257 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Zakłady Wydawnictw Szkolnych, 1966 399, [1] stron Format: 14,5x21 cm Seria: Biblioteka "Polonistyki"
Masa: 550 g
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę (nieznacznie sfatygowaną), książka została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
Tytuł: Gorący śnieg Autor: Jurij Bondariew Wydanie: III Nakład: 20 290 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Czytelnik, 1976 448, [4] stron Format: 13/20 cm Masa: 482 g Książka jest w bardzo dobrym stanie. Okładka z niewielkimi brązowymi plamkami w górnej części grzbietu, na tylnej okładce nieaktualna pieczątka. Data wystawienia: 02.03.2018 Ald.
Autor: George Gordon Byron Przełożył: Adam Mickiewicz Opracował: Stefan Treugutt Wydanie trzecie Nakład: 100 150 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowy Instytut Wydawniczy, 1986 82, [2] strony Format: 20,5/14,5/1 cm ISBN: 83-06-00929-0 Masa: 104 g Książka jest w bardzo dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana: niewielkie zabrudzenia w górnej części przedniej okładki. Data wystawienia: 17.02.2026 An
Tytuł: Ojciec Goriot Autor: Honore de Balzac Przełożył i wstępem opatrzył: Tadeusz Boy-Żeleński Adres wydawniczy: Warszawa: Orkla Press Polska, 2006 204, [1] strony Format: 20/13,5 cm Masa: 217 g ISBN: 8360322252 Książka jest w bardzo dobrym stanie, niektóre strony są nieznacznie sfatygowane. Zawartość nienaruszona. Data wystawienia: 26.10.2021 Ale.
Tytuł: Krzak gorejący Autor: Jan Pierzchała Wydanie: II Nakład: 20 281 egzemplarzy Adres wydawniczy: Katowice : Śląsk, 1975 309, [3] stron Format: 11x18 cm Seria: Biblioteka Literatury XXX-lecia Masa: 210 g
Książka jest w dobrym stanie, ma nieznacznie sfatygowaną okładkę.
Tytuł: Góra Trzech Grot Autor: Per Olov Enquist Ilustracje Stina Wirsen Przekład ze szwedzkiego Barbara Gawryluk Wydanie: pierwsze Adres wydawniczy: Gdańsk : Wydawnictwo EneDueRabe, 2015 133, [2] strony Format: 21 / 15,5 cm ISBN: 978-83-62566-22-8 Masa: 284 g Data wystawienia: 18.10.2016 Książka jest w idealnym stanie, jest nowa, ma twardą oprawę, zawiera czarno-białe ilustracje. Inne piękne i wartościowe książki Wydawnictwa Eneduerabe dostępne są również w naszej ofercie. Ald.
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo "Czytelnik", 1966
291, [4] stron
Format: 13/19,5 cm
Nakład: 100 280 egzemplarzy
Masa: 290 g
Data wystawienia: 07.09.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach. Blok książki jest zabrudzony.
mar
Świetna powieść Balzaca, doskonała lektura dla miłośników klasyki literatury francuskiej.
Tytuł: Szczury Autor: Marcin Jan Gorazdowski Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Spółdzielcze, 1992 47, [1] stron + tablice Format: 18,5/17,5 cm ISBN: 83-209-0839-6 Masa: 94 g Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje na tablicach Data wystawienia: 22.09.2018 Ald.
Tytuł: Ojciec Goriot Autor: Honoriusz Balzac Przełożył Tadeusz Żeleński-Boy Wydanie: VI Nakład: 30 160 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : "Czytelnik", 1953 262, [2] strony Format: 13/19,5 cm Masa: 212 g Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana. Data wystawienia: 12.11.2018 Ald.
Tytuł: Życie do góry nogami Autor: Jill Smolinski Wydanie: I Adres wydawniczy: Katowice : Videograf II, 2010 378, [4] stron Format: 14,5/20,5 cm ISBN: 978-83-7183-818-7
Tytuł: Upał i gorączka Autor: Lucjan Wolanowski Wydanie: II Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwo "Iskry", 1973 315, [1] stron + tablice Format: 13/20 cm Nakład: 30 275 egzemplarzy Masa: 340 g Data wystawienia: 08.11.2023 Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje na tablicach, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki. Poza tym brak śladów użytkowania. Wik.
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa "ALFA", 1985
240 stron
Format: 14,5/20,5 cm
ISBN: 837001075X
Nakład: 70 200 egzemplarzy
Masa: 300 g
Data wystawienia: 10.06.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na brzegach, zawiera rysunki w tekście, na wewnętrznej stronie przedniej okładki jest podpis byłego właściciela.
mar
Świetna powieść dla dzieci, zawiera rysunki w tekście, doskonała lektura dla dzieci na wakacje.
Tytuł: Chłopcy z ulic miasta Autor: Halina Górska Wydanie: XIII Adres wydawniczy: Warszawa : Nasza Księgarnia, 1986 75, [5] stron Format: 21/14,5 cm Nakład: 100 200 egzemplarzy ISBN: 8310087829 Masa: 96 g Data wystawienia: 18.08.2025 r. Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście. Asi
Cena:
9,00 zł
Cena regularna:
18,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
18,00 zł
Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
Tytuł: Gorzej być nie może Autor: Allison Pearson Przekład: Izabela Matuszewska Adres wydawniczy: Warszawa : Albatros, 2018 Wydanie: I Format: 14,5 / 20,5 cm 478 [2] stron Masa: 530 g ISBN: 9788381252874 Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma przybrudzony blok książki, wewnątrz brak śladów użytkowania. Data wystawienia: 29.09.2021 Jus.
Tytuł: Diament Jerozolimski Autor: Noah Gordon Przełożył: Ziemowit Andrzejewski Adres wydawniczy: Katowice : Wydawnictwo „Książnica”, 2007 353 [3] strony Format: 18,5/11,5 cm ISBN: 978-83-250-0115-5 Seria: Książnica Kieszonkowa Masa: 203 g Książka jest w dobrym stanie, wycofana ze zbiorów bibliotecznych, posiada świadczące o tym pieczątki. Data wystawienia: 16.06.2025 Ald.
Tytuł: Widziane z góry Autor: Stefan Kisielewski Wydanie: I Nakład: 100 000 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwo "Iskry", 1989 333, [2] strony Format: 14,5/20,5 cm ISBN: 83-207-1255-6 Masa: 352 g Data wystawienia: 29.10.2015 Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach. AM
Tytuł: Ojciec Goriot : Komedia ludzka Autor: Balzac Przełożył: Tadeusz Żeleński (Boy) Adres wydawniczy: Warszawa : Książka i Wiedza, 1949 322 strony Format: 15,5 x 22 cm
Masa: 400 g
Data wystawienia: 04.02.2015
Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka. Podkreślenia tekstu (ołówkiem). Na pierwszej stronie podpis byłego właściciela i naklejka.
Adres wydawniczy: Warszawa : Krajowa Agencja Wydawnicza, 1983
162, [6] stron
Format: 22/25,4 cm
Nakład: 100 000 egzemplarzy
Masa: 730 g
Data wystawienia: 14.03.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, dwie pierwsze kartki są obcięte (tekst jest w całości).
Tytuł: Teatralia z lat 1938-1983 Autor: Konrad Górski Wybór i opracowanie Lidia Kuchtówna Towarzystwo Naukowe w Toruniu Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Wydanie: I Adres wydawniczy: Toruń : Towarzystwo Naukowe w Toruniu , 1999 248 stron Format: 24 / 17 cm ISBN: 83-87639-22-2
Adres wydawniczy: Warszawa : Książka i Wiedza, 1952
286, [1] stron
Format: 20,5/13,5 cm
Nakład: 120 608 egzemplarzy
Masa: 250 g
Data wystawienia: 13.02.2020 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę sfatygowaną, jest naddarta na grzbiecie, na stronie przedtytułowej jest podpis byłego właściciela.
Tytuł: Chłopcy z ulic miasta Autor: Halina Górska Wydanie: XI Nakład:50 235 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy "Nasza Księgarnia", 1978 73, [3] strony Format: 14,5/20,5 cm Masa: 94 g Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście, na pierwszej stronie jest dedykacja dla byłego właściciela. Data wystawienia: 11.07.2019 Ald.
Tytuł: Trudna góra Rakaposhi Autor: Anna Czerwińska Wydanie: I Nakład: 20 230 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo "Sport i Turystyka", 1982 119, [1] stron + tablice Format: 20,5/14,5 cm ISBN: 8321723756 Masa: 171 g Książka jest w dobrym stanie, zawiera czarno-białe ilustracje na tablicach, okładka nieznacznie sfatygowana, pożółkłe kartki w środku. Data wystawienia: 27.05.2025r. Asi
Tytuł: Zakopane - przewodnik turystyczny [tydzień w górach] Autor: Ksenia Szczepanik Adres wydawniczy: Warszawa - Kraków : Wydawnictwo PTTK "Kraj", 1991 112 stron Format: 12 / 16,3 cm Masa: 85 g ISBN: 83-7005-221-5 Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę lekko sfatygowaną. W środku książka jest w dobrym stanie, niektóre strony są lekko pozaginane. Posiada liczne czarno-białe ilustracje w tekście. Strony odklejają się od brzegu. Data wystawienia: 27.10.2021 Zos.
Tytuł: Gmina Kościelisko Opracowanie: Małgorzata Karpiel-Bułecka Tłumaczenie: Katarzyna Wysocka Adres wydawniczy: Kościelisko : Urząd Gminy Kościelisko, brak roku wydania 20 stron Format: 15,5 / 19,8 cm Masa: 63 g Książka jest w bardzo dobrym stanie, okładka jest nieznacznie sfatygowana. W środku książka jest w dobrym stanie, posiada liczne kolorowe ilustracje i fotografie w tekście. Data wystawienia: 23.11.2021 Zos.
Tytuł: O pogodzie i klimacie gór polskich [Biblioteczka Turysty Górskiego - tom drugi] Autor: Tadeusz Niedźwiedź Adres wydawniczy: Warszawa - Kraków : Wydawnictwo PTTK Kraj, 1989 Wydanie drugie Nakład: 9650 + 350 egzemplarzy 22, [2] stron Format: 14 / 20 cm Masa: 36 g ISBN: 83-7005-163-4 Książka jest w dobrym stanie, okładka jest lekko sfatygowana. W środku książka jest w dobrym stanie, posiada liczne czarno-białe ilustracje w tekście. Niektóre strony są nieznacznie przybrudzone. Data wystawienia: 23.11.2021 Zos.
Tytuł: Beskid Mały. Grupa łamanej skały oraz Zachodnia część Beskidu Średniego (grupa Żurawnicy i Pasmo Pewelskie). Przewodnik turystyczny [Górskie Szlaki Turystyczne - tom 11] Autor: Andrzej Matuszczyk Adres wydawniczy: Warszawa - Kraków : Wydawnictwo PTTK Kraj, 1989 Wydanie pierwsze Nakład: 19 659 + 350 egzemplarzy 72 stron Format: 14,5 / 20,5 cm Masa: 87 g Książka jest w dobrym stanie, okładka jest nieznacznie sfatygowana. W środku książka jest w dobrym stanie,posiada czarno-białe mapy w tekście. Niektóre strony są lekko zabrudzone. Data wystawienia: 23.11.2021 Zos.
Tytuł: Krzyżacy : Zakon Szpitala Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie Autor: Kazimierz Trybulski Adres wydawniczy: Gdynia : Wydawnictwo Region, 2014 48 stron Format: 16,5/11,5 cm ISBN: 978-83-7591-3491 Seria ABC Masa: 53 g Książka jest nowa, w idealnym stanie, zawiera kolorowe ilustracje. Data wystawienia: 12.01.2022 Ald.
Tytuł: Posynodalna Adhortacja Apostolska "Vita Consecrata" Ojca Świętego Jana Pawła II do biskupów i duchowieństwa, do zakonów i zgromadzeń zakonnych, do stowarzyszeń życia apostolskiego, do instytutów świeckich oraz do wszystkich wiernych o życiu konsekrowanym i jego misji w kościele i w świecie Autor: Jan Paweł II Adres Wydawniczy: Poznań : Pallottinum, 1996 203, [2] strony Format: 12,5/20,5 cm ISBN: 83-7014-263-X Masa: 230 g Książka jest w bardzo dobrym stanie.
Tytuł: Informator o wynikach badań naukowych zakończonych w 1966 r.
Praca zbiorowa
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydział Nauk Rolniczych i Leśnych, 1967
959, [1] stron
Format: 24,5/18 cm
Nakład: 1707 egzemplarzy
Masa: 1750 g
Data wystawienia: 21.09.2019 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma sztywną okładkę nieznacznie sfatygowaną, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
Tytuł: Informator o wynikach badań naukowych zakończonych w 1964 r. Autor: redaktor naczelny: M. Birecki Nakład: 1 720+56 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : PAN Wydział Nauk Rolniczych i Leśnych, 1965 857 stron Format: 24,5x17,5 cm
Masa: 1435 g
Data wystawienia: 17.12.2014
Książka jest w dobrym stanie, twarda okładka lekko sfatygowana, widoczne białe plamy. Książka wycofana ze zbiorów bibliotecznych, ma świadczące o tym pieczątki.
Tytuł: Informator o wynikach badań naukowych zakończonych w 1973 r. : rolnictwo część 1 Praca zbiorowa Przełożył Wydanie: Nakład: 1257 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : PAN, 1975 488 stron Format: 16,5x24 cm ISBN: Seria: Masa: 670 g
Książka jest w dobrym stanie, nieznacznie sfatygowana okładka. Książka została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki
Tytuł: Przystosowanie i opór Zakony męskie w Królestwie Kongresowym Autor: Ewa Jabłońska-Deptuła Wydanie: I Nakład: 5 330 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy PAX, 1983
513, [3] stron Format:17,5 x 24,5 cm ISBN: 83-211-0448-7
Masa: 825 g
Data wystawienia: 27.02.2015
Książka jest w dobrym stanie. Ma twardą, lekko zabrudzoną okładkę.
Tytuł: Nabożeństwo do świętego Ojca Ignacego założyciela zakonu Tow. Jez. Autor: Praca zbiorowa Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Księży Jezuitów, 1928 Wydanie: V 120 stron Format: 10/14,5 cm Masa: 71 g Książka jest w dobrym stanie, ma sfatygowaną oprawę, grzbiet i obwolutę, na okładce i kilku stronach wewnątrz zielone plamy. Data wystawienia: 06.05.2022 Jus.
Tytuł: Amtstrager des Deutschen Ordens : dostojnicy zakonu niemieckiego Autor: Dieter Heckmann Wydanie pierwsze Adres wydawniczy: Toruń : Towarzystwo Naukowe w Toruniu, 2020 615, [1] stron Format: 24/17 cm Masa: 1250 g ISBN: 9788365127600 Książka jest w idealnym stanie, jest nowa, ma twardą oprawę, tekst w języku niemieckim, wprowadzenie także w języku polskim. Data wystawienia: 23.12.2020 Ald.
Tytuł: Posynodalna Adhortacja Apostolska : Ecclesia in Europa Ojca Świętego do biskupów, do kapłanów i diakonów, do zakonników i zakonnic oraz do wszystkich wiernych w Jezusie Chrystusie który żyje w kościele jako źródło nadziei dla Europy Autor: Jan Paweł II Adres wydawniczy: Poznań : Pallottinum, 2003 134, [5] strony Format: 12,5/20 cm ISBN: 83-7014-470-5
Tytuł: Inflanty w średniowieczu : władztwa zakonu krzyżackiego i biskupów Pod redakcją Mariana Biskupa Opracowali: Marian Arszyński, Marian Biskup, Roman Czaja, Klaus Militzer, Andrzej Radzimiński, Janusz Tandecki Wydanie: I Adres wydawniczy: Toruń : Towarzystwo Naukowe w Toruniu, Uniwersytet Mikołaja Kopernika, 2002 146, [1] stron + 4 strony tablic Format: 26 / 21 cm ISBN: 83-87639-50-8 Stan: bardzo dobry, kolorowe ilustracje na tablicach i czarno-białe w tekście (fotografie, mapy, plany).
Tytuł: Informator o wynikach badań naukowych zakończonych w 1977 roku : Rolnictwo część II
Praca zbiorowa
Adres wydawniczy: Warszawa : PWRiL, 1980
474, [1] stron
Format: 23,5/17 cm
Nakład: 1057 egzemplarzy
Masa: 660 g
Data wystawienia: 03.02.2020 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
Tytuł: Opera minora : studia z dziejów Zakonu Krzyżackiego, Prus, Polski i krajów nadbałtyckich Autor: Marian Biskup Towarzystwo Naukowe w Toruniu Instytut Historii Polskiej Akademii Nauk im. Tadeusz Manteuffla Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Wydanie: I Adres wydawniczy: Toruń : Towarzystwo Naukowe w Toruniu, 2002 498, [1] stron + rozkładana mapa Format: 24 / 17 cm ISBN: 83-87639-48-6
Tytuł: Posynodalna adhortacja apostolska Sacramentum Caritatis : ojca Świętego Benedykta XVI do biskupów, do kapłanów i diakonów do zakonników i zakonnic oraz do wszystkich wiernych o Eucharystii, źródle i szczycie życia i misji kościoła Autor: Benedykt XVI Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Księży Sercanów, 2007 92, [2] strony Format: 15/20,5 cm ISBN: 978-83-7519-016-8 Masa: 112 g Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana. Data wystawienia: 13.06.2025r. Asi
Tytuł: Sztuka w kręgu Zakonu Krzyżackiego w Prusach i Inflantach : Die Kunst um dem Deutschen Orden in Preussen und Livland Redaktor: Michał Woźniak Adres wydawniczy: Toruń : Uniwersytet Mikołaja Kopernika, 1995 322 strony Format: 23,5/16,5 cm Masa: 550 g ISBN: 8323106738 Książka jest w bardzo dobrym stanie, posiada jedynie przykurzony blok stron. Poza tym brak innych widocznych śladów użytkowania. Zawartość nienaruszona. Data wystawienia: 13.01.2022 Ale.
Tytuł: List Apostolski Novo Millennio Ineunte Ojca Świętego Jana Pawła II do biskupów, duchowieństwa i wiernych na zakończenie wielkiego jubileuszu roku 2000 Autor: Papież Jan Paweł II Adres wydawniczy: Warszawa : Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Warszawskiej, 2000 100, [2] stron Format: 12,5 x 20 cm ISBN:83-87989-29-0
Tytuł: Delegatura Rządu RP na Kraj na Pomorzu : nieznane karty z frontu walki cywilnej podczas okupacji niemieckiej i po jej zakończeniu Autor: Bogdan Chrzanowski Nakład: 500 egzemplarzy Adres wydawniczy: Toruń : Fundacja Generał Elżbiety Zawackiej, 2011 412, [1] stron Format: 24/17 cm Masa: 716 g ISBN: 978-83-88693-25-0 Seria: Biblioteka Fundacji "Archiwum Pomorskie Armii Krajowej" w Toruniu Tom LVIII Książka jest w bardzo dobrym stanie, jest nowa, zawiera czarno-białe ilustracje. Data wystawienia: 09.07.2018 Ald.
Tytuł: Ordines Militares Colloquia Torunensia Historica Yearbook for the Study of the Military Orders vol. XX (2015) Wydanie: I Nakład: 300 egzemplarzy Adres wydawniczy: Toruń : Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, Towarzystwo Naukowe w Toruniu, 2015 313, [1] stron Format: 24/17 cm ISSN: 0867-2008 Seria: Ordines MIlitares XX Masa: 474 g Data wystawienia: 29.06.2017 Książka jest w idealnym stanie, jest nowa, zawiera artykuły w językach: angielskim i niemieckim. Inne tomy Ordies Militares oraz publikacje na temat zakonów rycerskich dostępne są także w naszej ofercie.
Tytuł: Ordines Militares Colloquia Torunensia Historica Yearbook for the Study of the Military Orders vol. XIX (2014) Wydanie: I Nakład: 300 egzemplarzy Adres wydawniczy: Toruń : Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, Towarzystwo Naukowe w Toruniu, 2014 312, [1] stron Format: 24/17 cm ISSN: 0867-2008 Seria: Ordines MIlitares XIX Masa: 474 g Data wystawienia: 14.01.2016 Książka jest w idealnym stanie, jest nowa, zawiera artykuły w językach: angielskim i niemieckim.
Tytuł: Ordines Militares Colloquia Torunensia Historica Yearbook for the Study of the Military Orders vol. XXII (2017) Wydanie: I Adres wydawniczy: Toruń : Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, Towarzystwo Naukowe w Toruniu, 2017 349, [1] stron Format: 24/17 cm ISSN: 0867-2008 Seria: Ordines MIlitares XXII Masa: 702 g Data wystawienia: 01.04.2021 Książka jest w idealnym stanie, jest nowa, zawiera artykuły w językach: angielskim i niemieckim. Inne tomy Ordies Militares oraz publikacje na temat zakonów rycerskich dostępne są także w naszej ofercie. Data wystawienia: 01.04.2021 Ald.
Tytuł: Ordines Militares Colloquia Torunensia Historica Yearbook for the Study of the Military Orders vol. XXIII (2018) Wydanie: I Adres wydawniczy: Toruń : Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, Towarzystwo Naukowe w Toruniu, 2018 397, [3] stron Format: 24/17 cm ISSN: 0867-2008 Seria: Ordines MIlitares XXIII Masa: 752 g Książka jest w idealnym stanie, jest nowa, zawiera artykuły w językach: angielskim i niemieckim. Inne tomy Ordies Militares oraz publikacje na temat zakonów rycerskich dostępne są także w naszej ofercie. Data wystawienia: 01.04.2021 Ald.
Tytuł: Ordines Militares Colloquia Torunensia Historica Yearbook for the Study of the Military Orders vol. XXI (2016) Wydanie: I Nakład: 300 egzemplarzy Adres wydawniczy: Toruń : Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, Towarzystwo Naukowe w Toruniu, 2016 262, [1] stron Format: 24/17 cm ISSN: 0867-2008 Seria: Ordines MIlitares XXI Masa: 402 g Data wystawienia: 25.07.2017 Książka jest w idealnym stanie, jest nowa, zawiera artykuły w językach: angielskim i niemieckim. Inne tomy Ordies Militares oraz publikacje na temat zakonów rycerskich dostępne są także w naszej ofercie.
Tytuł: Ordines Militares Colloquia Torunensia Historica Yearbook for the Study of the Military Orders vol. XVIII (2013) Wydanie: I Nakład: 300 egzemplarzy Adres wydawniczy: Toruń : Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, Towarzystwo Naukowe w Toruniu, 2013 316, [1] stron Format: 24/17 cm ISSN: 0867-2008 Seria: Ordines MIlitares XVIII Masa: 482 g Data wystawienia: 13.03.2015 Książka jest w idealnym stanie, jest nowa, zawiera artykuły w językach: angielskim i niemieckim.
Tytuł: Zapiski Historyczne poświęcone historii Pomorza i krajów bałtyckich Tom LXXII Rok 2007 Zeszyt 1 Autor: Przełożył Wydanie: I Nakład: egzemplarzy Adres wydawniczy: Toruń : Towarzystwo Naukowe w Toruniu, 2007 228, [5] stron Format: 24 / 17 cm ISBN: ISBN: 0044-1791 Seria: Książka jest w bardzo dobrym stanie. Spis treści: 1. Sławomir Jóźwiak, Liczebność konwentów zakonu krzyżackiego w Prusach w pierwszej połowie XV wieku, 2. Wojciech Zawadzki, Oficjalat pomezański w latach 1601-1821, 3. Jacek Gzella, Zabór pruski jako "siła hamująca" odbudowę Polski w poglądach Władysława Studnickiego, 4. Błażej Roszak, Uwagi o kulturowym podejściu do historii politycznej
Tytuł: Rocznik Toruński 38 Adres wydawniczy: Toruń : Towarzystwo Miłośników Torunia, Uniwersytet Mikołaja Kopernika, 2011 378 stron Format: 20,5 / 14,5 cm ISSN: 0557-2177 Książka jest w bardzo dobrym stanie.
Tytuł: Encyklika Sollicitudo Rei Socialis Ojca Świętego Jana Pawła II skierowana do biskupów, kapłanów, rodzin zakonnych, synów i córek kościoła oraz wszystkich ludzi dobrej woli z okazji dwudziestej rocznicy ogłoszenia Populorum Progressio
Autor: Jan Paweł II
Adres wydawniczy: Brak danych wydawniczych
100, [2] stron
Format: 13/20 cm
Masa: 140 g
Data wystawienia: 22.02.2021 r.
Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowane.
Tytuł: Czarny romans Autor: Władysław Terlecki Wydanie: IV Nakład: 200 000 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : RSW Prasa-Książka-Ruch, 1984 254, [2] strony Format: 11 x 16,5 cm Seria: Koliber 84 ISBN: 83-05-11234-9 Masa: 172 g Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka. Syl.
Początek naszego stulecia, obraz ówczesnej Warszawy, a na jego tle wielka i tragiczna miłość carskiego dragona i polskiej aktorki.
Tytuł: Czart za kulbaką Autor: Sławomir Sierecki Wydanie: I Nakład: 50 000 egzemplarzy Adres Wydawniczy: Gdańsk : Wydawnictwo Morskie, 1987 122, [6] stron Format: 12 x 19 cm ISBN: 83-215-8279-6 Masa: 108 g Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka. Syl.
Tytuł: Czekanie na znak : opowiadania wybrane Autor: Henryk Bardijewski Wydanie: I Nakład: 10 320 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Czytelnik, 1985 361, [4] stron Format: 12,5x19,5 cm ISBN: 83-07-01259-7 Masa: 330 g
Książka jest w dobrym stanie, nieznacznie sfatygowana okładka.
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej, 1970
412, [3] strony + tablice
Format: 11/17,5 cm
Nakład: 30 180 egzemplarzy
Masa: 290 g
Data wystawienia: 21.01.2022 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, zawiera ilustracje na tablicach, na stronie przedtytułowej jest dedykacja dla byłego właściciela.
Tytuł: Czteropalcy : opowieść niesamowita Autor: Zbigniew Żakiewicz Wydanie: I Nakład: 10 320 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Czytelnik, 1977 198, [2] stron Format: 12,5x19,5 cm Masa: 180 g
Książka jest w dobrym stanie, ma obwolutę (nieznacznie sfatygowaną).
Tytuł: Czuły narrator Autor: Olga Tokarczuk Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Literackie, 2020 292, [3] stron Format: 20,5/13 cm ISBN: 9788308073056 Masa: 434 g Książka jest w idealnym stanie, jest nowa, ma twardą oprawę. Data wystawienia: 17.11.2021 Ald.
Tytuł: Ćwiartka raz Autor: Karolina Korwin Piotrowska Adres wydawniczy: Warszawa : Prószyński i S-ka, 2014 799 stron Format: 14,5 / 21 cm Masa: 987 g ISBN: 9788378397588 Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma nieznacznie sfatygowaną okładkę, zawiera kolorowe ilustracje w tekście. Data wystawienia: 18.08.2021 Jus.
Tytuł: Dancing w kwaterze Hitlera Autor: Andrzej Brycht Wydanie: IV Nakład: 30 350 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy PAX, 1968 150, [2] stron Format: 12,5 x 19,5 cm
Masa: 100 g
Data wystawienia: 04.02.2015
Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka. Ślady po zagięciach rogów.
Tytuł: Dom dzienny, dom nocny Autor: Olga Tokarczuk Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Literackie, 2019 291, [3] stron Format: 20,5/13 cm ISBN: 978-83-08-05595-3 Książka jest w idealnym stanie, jest nowa. Data wystawienia: 10.01.2020 Ald.
Tytuł: Dom dzienny, dom nocny Autor: Olga Tokarczuk Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Literackie, 2020 389, [3] stron Format: 20,5/13 cm ISBN: 9788308073025 Masa: 670 g Książka jest w idealnym stanie, jest nowa, ma twardą oprawę. Data wystawienia: 19.12.2020 Ald.
Tytuł: Dom nad rozlewiskiem Autor: Małgorzata Kalicińska Wydanie: pierwsze Adres wydawniczy: Poznań : Wydawnictwo Zysk i s-ka, 2006 495 [1] stron Format: 25/16,5 cm ISBN: 978-83-7298-912-3 Masa: 570 g Książka jest w bardzo dobrym stanie. Data wystawienia: 28.12.2022 Ald.
Tytuł: Donna Kamelia Autor: Stanisław Kowalewski Wydanie: I Nakład: 30 250 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowy Instytut Wydawniczy, 1984 207, [1] stron
Format: 12,5/19,5 cm ISBN: 83-06-01077-9 Masa: 195 g
Data wystawienia: 13.01.2015 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną.
Tytuł: Drzewo Dziwo Autor: Teresa Ferec Ilustrował: Adam Kurłowicz Wydanie: I Nakład: 69 750+250 egzemplarzy Adres wydawniczy: Gdańsk : Wydawnictwo Morskie, 1987 71, [1] stron Format: 27x14 cm ISBN: 83-215-9847-1 Masa: 135 g Książka jest w bardzo dobrym stanie, okładka lekko sfatygowana.
Tytuł: Drzewo rodzi owoc Autor: Tadeusz Hołuj Wydanie: II Nakład: 20 283 egzemplarze Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Literackie, 1977 217, [1] stron Format: 13/20 cm Masa: 280 g Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę. Strona przedtytułowa i tytułowa mają obcięte prawe dolne narożniki. Data wystawienia: 15.08.2018 Ald.
Tytuł: Dwie ścieżki czasu Autor: Stanisława Fleszarowa-Muskat Wydanie IV Nakład: 30 200 Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej, 1974 447, [1] stron Format: 19,5 / 12,5 cm Masa: 360 g Data wystawienia: 11.08.2025r. Książka jest w dobrym stanie, ma miękką okładkę z obwolutą nieznacznie sfatygowaną, pożółkłą, przybrudzoną. Asi
Adres wydawniczy: Warszawa : Krajowa Agencja Wydawnicza, 1977
201, [2] stron
Format: 11,5/16,5 cm
Nakład: 80 350 egzemplarzy
Masa: 190 g
Data wystawienia: 15.11.2016 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, jest rozklejona, niektóre kartki są odklejone od grzbietu książki.
Tytuł: Dywizjon 303 Autor: Arkady Fiedler Wydanie: XVIII Nakład: 100 290 egzemplarzy Adres wydawniczy: Poznań : Wydawnictwo Poznańskie, 1978 94, [6] stron + tablice Format: 15/21,5 cm Masa: 210 g Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje na tablicach. Data wystawienia: 27.12.2018 Ald.
Tytuł: Dzieci Anny Autor: Jan Dobraczyński Wydanie: III Nakład: 50 350 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy PAX, 1986 246, [2] stron Format: 14,5/19,5 cm ISBN: 83-211-0770-2 Masa: 255 g Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka. Niektóre strony są zabrudzone. Data wystawienia: 09.08.2018 Ald.
Tytuł: Dziecię starego miasta Autor: Józef Ignacy Kraszewski Wydanie: V Nakład: 31 180 egzemplarzy Adres wydawniczy: Poznań : Wydawnictwo Poznańskie, 1958 172, [3] strony Format: 14,5/20,5 cm Masa: 201 g Data wystawienia: 22.08.2025 r. Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera portret autora. Asi
Tytuł: Dzielnica plebejuszów Autor: Antoni Kasprowicz Wydanie: I Nakład: 4265 egzemplarzy Adres wydawniczy: Łódź : Wydawnictwo Łódzkie, 1971 111, [2] stron Format: 12/19,5 cm Masa: 130 g Książka jest w dobrym stanie, nieznacznie sfatygowana okładka. Data wystawienia: 10.08.2018 Ald.
Tytuł: Dziesięć stron świata Autor: Anna Onichimowska Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Znak, 2007 Wydanie: I 172 [2] stron Format: 12,5 / 20,5 cm Masa: 176 g ISBN: 9788324008612 Książka jest w dobrym stanie, ma oprawę lekko sfatygowaną. Wewnątrz brak oznak użytkowania. Data wystawienia: 30.06.2021 Jus.
Tytuł: Dziewice, do boju! Autor: Monika Szwaja Wydanie: I Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo SOL, 2008 364, [2] stron Format: 15/21 cm ISBN: 9788392587989 Masa: 380 g Data wystawienia: 02.10.2025r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach.
Tytuł: Ekspres Reporterów '88 : Czar dwóch kółek. Wracam na wieżę spadochronową. Pieszczoch historii. W cyklu "Z podróżnej walizki" Autor: Marian Bijoch i inni Adres wydawniczy: Warszawa : Krajowa Agencja Wydawnicza, 1988 Wydanie: I Nakład: 100 350 egzemplarzy Format: 12 / 16 cm 150 [9] stron Masa: 116 g ISBN: 8303022563 Książka jest w dobrym stanie, ma lekko sfatygowaną okładkę. Data wystawienia: 19.08.2021 Jus.
Tytuł: Ekstrakt z kwiatu orchidei Autor: Weronika Wierzchowska Projekt okładki: Agencja Interaktywna Studio Kreacji ISBN: 978-83-8069-032-5 Adres wydawniczy: Warszawa: Wydawnictwo Prószyński i S-ka, 2015 374, [2] stron Format: 19,5 / 12,5 cm Masa: 300 g Data dodania: 22.04.2017 r.
Książka jest w stanie idealnym, jak na książkę używaną. Oprawiona jest w miękką okładkę, na której nie widnieją żadne ślady użytkowania. An.
Tytuł: Epitafium Autor: Izydor Stein Wydanie: pierwsze Nakład: 10 350 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Krajowa Agencja Wydawnicza, 1988 145, [3] stron Format: 16,5 / 11,5 cm ISBN: 83-03-02548-1
Tytuł: Firma "Zamiast" Autor: Janina Wieczerska Wydanie: II Nakład: 30 290 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Czytelnik, 1982 223, [1] strony Format: 19,5/12 cm ISBN: 83-07-00695-3 Masa: 240 g
Data wystawienia: 28.08.2018 r.
Książka jest w dobrym stanie, sfatygowana okładka i strona przedtytułowa. an
Tytuł: Fuga Autor: Henryk W. Gajewski Wydanie: I Nakład: 10 272 egzemplarzy Adres wydawniczy: Lublin : Wydawnictwo Lubelskie, 1979 180, [4] stron Format: 12,5/19,5 cm ISBN: 83-222-0060-9
Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie safatygowana.
Tytuł: Gaj oliwny Autor: Maria Kuncewiczowa Wydanie: I Nakład: 30 000 egzemplarzy Adres wydawniczy: Lublin : Wydawnictwo Lubelskie, 1990 237, [1] stron Format: 12,5/19,5 cm ISBN: 83-222-0580-5 Seria: Dzieła wybrane Marii i Jerzego Kuncewiczów Masa: 211 g Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana, zawiera portret autorki. Data wystawienia: 01.12.2017 Ald.
Tytuł: Galapagos Autor: Marian Kowalski Wydanie: pierwsze Nakład: 10 000 egzemplarzy Adres wydawniczy: Poznań : Wydawnictwo Poznańskie, 1982 160, [2] stron Format: 12/19,5 cm ISBN: 8321003303 Masa: 180 g Stan: Książka jest w bardzo dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana. Data wystawienia: 16.08.2018 Jus.
Tytuł: Gra na wielu bębenkach Autor: Olga Tokarczuk Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Literackie, 2019 409, [2] stron Format: 20,5/13 cm ISBN: 978-83-08-06055-1 Masa: 420 g Książka jest w idealnym stanie, jest nowa. Data wystawienia: 10.01.2020 Ald.
Tytuł: Gruby Autor: Aleksander Minkowski Seria: Lista Honorowa Hansa Christiana Andersena Wydanie IV Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy "Nasza Księgarnia", 1981 172, [1] strony Format: 21/14 cm Masa: 236 g ISBN: 8310080980 Książka jest w bardzo dobrym stanie, posiada drobne plamki od kawy na okładce oraz pożółkłe strony. Dodatkowo na pierwszej stronie znajduje się dedykacja długopisem oraz kolorowy rysunek. Poza tym brak innych widocznych śladów użytkowania. Data wystawienia: 09.12.2021 Ale.
Tytuł: Nocny sprzedawca owoców Autor: Waldemar Borzestowski Redakcja: Roman Bąk Redakcja techniczna: Justyna Nowaczyk Projekt okładki i stron tytułowych: Aleksander Bąk Adres wydawniczy: Poznań : Wydawnictwo w drodze, 1999 Wydanie pierwsze 302, [2] stron Format: 10,8 / 17,4 cm Masa: 213 g ISBN: 83-7033-243-9 Książka jest w dobrym stanie, okładka jest lekko przybrudzona. W środku książka jest w dobrym stanie, blok książki jest nieznacznie przybrudzony. Data wystawienia: 07.09.2022 Zos.
Tytuł: Ojciec Goriot Autor: Honoriusz Balzac Przełożył: Tadeusz Żeleński (Boy) Opracował: Dariusz Latoń Adres wydawniczy: Kraków : Zielona Sowa, 2003 219, [5] stron Format: 14,5/20,5 cm ISBN: 83-7389-139-0 Masa: 251 g Data wystawienia: 18.08.2022 Książka jest w bardzo dobrym stanie, z nieznacznymi znakami użytkowania na okładce (lekkie zabrudzenia, widoczne pod światło zadrapania).
Tytuł: Tatry Polskie: szlaki turystyczne, Tourist routes, Wanderrouten Autor: Zbigniew Korosadowicz Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo PTTK Kraj, 1984 Wydanie trzecie 47, [2] stron Format: 16,7 / 23,4 cm Masa: 99 g ISBN: 83-7005-000-X Książka jest w dobrym stanie, okładka jest sfatygowana. W środku książka jest w dobrym stanie, posiada liczne kolorowe mapy w tekście. Książka napisana jest w języku polskim, angielskim i niemieckim. Data wystawienia: 02.11.2022 Zos.
Autor: George Gordon Byron Przełożył: Adam Mickiewicz Opracował: Stefan Treugutt Wydanie trzecie Nakład: 100 150 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowy Instytut Wydawniczy, 1986 82, [2] strony Format: 20,5/14,5 cm ISBN: 83-06-00929-0 Masa: 104 g Książka jest w bardzo dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana: niewielkie zabrudzenia w górnej części przedniej okładki. Na pierwszej stronie jest podpis byłego właściciela. Data wystawienia: 02.02.2023 Ald.
Tytuł: Gaj oliwny Autor: Maria Kuncewiczowa Wydanie: I Nakład: 30 000 egzemplarzy Adres wydawniczy: Lublin : Wydawnictwo Lubelskie, 1990 237, [1] stron Format: 13/20,5 cm ISBN: 8322206143 Seria: Dzieła wybrane Marii i Jerzego Kuncewiczów Masa: 300 g Książka jest w dobrym stanie. Twarda okładka, nieco sfatygowana obwoluta (drobne przetarcia i plamki), lekko pożółkłe strony z pojedynczymi śladami ołówka. Data wystawienia: 17.08.2023 Ald.
Tytuł: Wyorane kamienie Autor: Gustaw Morcinek Wydanie: II Nakład: 20 100 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Czytelnik, 1954 273, [3] strony Format: 15 x 20,5 cm
Masa: 272 g
Data wystawienia: 11.06.2025 Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka. Na pierwszej stronie odręczna dedykacja.
Tytuł: Spotkania Autor: Anatol Potemkowski Ilustracje: Zbigniew Lengren Wydanie: I Adres wydawniczy: Warszawa : Czytelnik, 1957 218, [4] stron Format: 12,5 x 19,5 cm Masa: 278 g Data Wystawienia: 06.09.2025 r. Książka jest w dobrym stanie wskazującym na wielokrotną lekturę. Lekko sfatygowana okładka, małe plami na wewnętrznej stronie okładek i stronie tytułowej. Strony są pożółkłe, a nieliczne rogi pozaginane. Żadna z wymienionych skaz nie wpływa na czytelność tekstu. Książka zawiera ilustracje w tekście. an
Tytuł: Dzienniki gwiazdowe Autor: Stanisław Lem Wydanie: II Nakład: 50 350 egzemplarzy Adres wydawniczy: Kraków-Wrocław : Wydawnictwo Literackie, 1982 520, [3] stron Format: 11,5 x 18,5 cm ISBN: 83-08-00847-X Seria: Dzieła Masa: 416 g Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana, twarda okładka. W książce widnieje dedykacja i exlibris. an
Tytuł: Dom w Rzece Autor: Zofia Bogusławska Wydanie: III Nakład: 40 310 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza, 1986 147, [3] stron Format: 11 x 18 x 2 cm Masa: 107 g Data wystawienia: 07.01.2026 Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka. Czarno-białe ilustracje w tekście. Odręczna dedykacja na pierwszej stronie. Dedykacja na stronie przedtytułowej. an
Tytuł: Wyorane kamienie Autor: Gustaw Morcinek Wydanie: IV Nakład: 20 300 egzemplarzy Adres wydawniczy: Warszawa : Czytelnik, 1981 353, [3] strony Format: 12,5/20/3,5 cm Masa: 450 g Data wystawienia: 27.01.2026 Książka jest w stanie wskazującym na wielokrotną lekturę. Lekko sfatygowana twarda okładka. Trzon książki jest rozklejony.
Tytuł: Z legendą w góry Autor: Andrzej Jazowski Nakład: 100 350 egzemplarzy Adres wydawniczy: Kraków : Krajowa Agencja Wydawnicza, 1983 114, [3] stron Format: 13/19 cm Masa: 148 g Książka jest w dobrym stanie, zawiera czarno-białe ilustracje, papier pożółkły. Data wystawienia: 05.02.2026 an
Tytuł: Magia świąt Tom 1 Zima i wiosna Autorka: Anna Koprowska-Głowacka Adres wydawniczy: Gdynia : Wydawnictwo Region, 2025 48 stron Format: 16,5/11,5 cm ISBN: 9788383650692 Seria ABC Magii Ludowej Pomorza Masa: 60 g Książka jest nowa, w idealnym stanie, zawiera kolorowe ilustracje. Data wystawienia: 21.05.2026 Ald.
Pliki cookies i pokrewne im technologie umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają nam dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować wykorzystanie przez nas wszystkich tych plików i przejść do sklepu lub dostosować użycie plików do swoich preferencji, wybierając opcję "Dostosuj zgody".
W tym miejscu możesz określić swoje preferencje w zakresie wykorzystywania przez nas plików cookies.
Te pliki są niezbędne do działania naszej strony internetowej, dlatego też nie możesz ich wyłączyć.
Te pliki umożliwiają Ci korzystanie z pozostałych funkcji strony internetowej (innych niż niezbędne do jej działania). Ich włączenie da Ci dostęp do pełnej funkcjonalności strony.
Te pliki pozwalają nam na dokonanie analiz dotyczących naszego sklepu internetowego, co może przyczynić się do jego lepszego funkcjonowania i dostosowania do potrzeb Użytkowników.
Dane wykorzystywane przez dostawcę oprogramowania sklepu - Shoper S.A. Na ich podstawie dokonywane są analizy, związane z rozwojem oprogramowania, oraz mierzona jest skuteczność kampanii reklamowych. Nie są łączone z innymi informacjami, podawanymi podczas rejestracji i składania zamówienia. Więcej na ten temat przeczytasz w Polityce plików cookies Shoper.
Dzięki tym plikom możemy prowadzić działania marketingowe.