Newsletter
Menu
Producenci
Wysyłka za granicę - PayPal lub przelew zagraniczny
 
PayPal Logo

Wysyłamy książki także do klientów za granicą. Przyjmujemy płatności przez PayPal lub przelewami zagranicznymi

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Proza obca

Zaklinacz koni / Nicholas Evans (stan dobry)

Zaklinacz koni / Nicholas Evans (stan dobry)
Zaklinacz koni / Nicholas Evans (stan dobry)

Tytuł: Zaklinacz koni
Autor: Nicholas Evans
Przełożył: Paweł Witkowski
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Poznań : Zysk i S-ka, 1996
351, [2] stron
Format: 12,5/18 cm
ISBN: 8371501285
Masa: 220 g
Seria Kameleon
Data wystawienia: 18.08.2022
Książka jest w dobrym stanie, okładka lekko sfatygowana, brak wyraźnych znaków użytkowania. Na stronie tytułowej znajduje się zrobiony długopisem podpis, a na tylnej okładce stara naklejka z ceną.

Maja

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

16,00 zł

szt.

Zakład pogrzebowy przedstawia / Peter Wilhelm

Zakład pogrzebowy przedstawia / Peter Wilhelm
Zakład pogrzebowy przedstawia / Peter Wilhelm

 

Tytuł: Zakład pogrzebowy przedstawia! Dobrze że do nas trafiłeś
Autor: Peter Wilhelm
Przełożył: Marcin Ościłowski
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Academicus, 2013
257 stron
Format: 13/19,5/2,5 cm
ISBN: 9788393697502
Masa: 297 g
Data wystawienia: 27.12.2025 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną. Kilka kartek z zagiętymi rogami. 
Asi

 

 

 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

20,00 zł

szt.

Zakłócenia w eterze : „Książnica” kieszonkowa / Irwin Shaw 


Zakłócenia w eterze : „Książnica” kieszonkowa / Irwin Shaw  

Zakłócenia w eterze : „Książnica” kieszonkowa / Irwin Shaw 


Tytuł: Zakłócenia w eterze : „Książnica” kieszonkowa
Autor: Irwin Shaw 
Przekład: Łukasz Nicpan
Wydanie: II
Adres wydawniczy: Katowice : Wydawnictwo Książnica, 2004
Format: 11/17,5/3,5 cm
463, [1] stron
ISBN: 9788324063093
Masa: 290 g
Data wystawienia: 06.10.2025r.
Książka jest w dobrym stanie, ma miękką okładkę.
mar

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

18,00 zł

szt.

Zakochane kobiety / D. H. Lawrence

Zakochane kobiety / D. H. Lawrence
Zakochane kobiety / D. H. Lawrence

Tytuł: Zakochane kobiety
Autor: D. H. Lawrence
Tłumaczyła Irena Szymańska
Posłowie napisał Piotr Kuhiwczak
Wydanie: I
Nakład: 100 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : "Czytelnik", 1986
447, [1] stron
Format: 14,5/20,5 cm
ISBN: 83-07-01064-0
Data wystawienia: 18.10.2025 r.

Książka jest w dobrym stanie.
an

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,90 zł

szt.

Zakonnica 
/ Denis Diderot 


Zakonnica 
/ Denis Diderot 

Zakonnica 
/ Denis Diderot 


Tytuł: Zakonnica
Autor: Denis Diderot
Przekład: Wacław Rogowicz
Wydanie: V
Adres wydawniczy: Warszawa : Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza, 1985
Format: 14,5/20 cm
162, [2] stron
Nakład: 50 310 egzemplarzy
ISBN: 832053741X
Masa: 210 g
Data wystawienia: 19.07.2025r.
Książka jest w dobrym stanie, ma miękką okładkę, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na brzegach
mar i naddarta na grzbiecie, na stronie tytułowej jest podpis byłego właściciela.

Mar

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

16,00 zł

szt.

Zamek ostaniej wieczerzy oraz Zamek Poza, Obraza słów, Pornografia / Bernard Noel

Zamek ostaniej wieczerzy oraz Zamek Poza, Obraza słów, Pornografia / Bernard Noel
Zamek ostaniej wieczerzy oraz Zamek Poza, Obraza słów, Pornografia / Bernard Noel

Tytuł: Zamek ostaniej wieczerzy oraz Zamek Poza, Obraza słów, Pornografia 

Autor: Bernard Noel 

Przekład: Bella Szwarcman-Czarnota 

Wydanie: I

Adres Wydawniczy: Warszawa : Orbita, 1992

174, [2] stron

Format: 12,5/20 cm

ISBN: 837034089X

Masa: 190 g

Data wystawienia: 24.01.2024 r.

Książka jest w dobrym stanie, ma miękką okładkę, nieznacznie sfatygowaną.

mar

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

20,00 zł

szt.

Zamek ostatniej wieczerzy oraz Zamek Poza, Obraza Słów, Pornografia / Bernard Noel

Zamek ostatniej wieczerzy oraz Zamek Poza, Obraza Słów, Pornografia / Bernard Noel
Zamek ostatniej wieczerzy oraz Zamek Poza, Obraza Słów, Pornografia / Bernard Noel

Tytuł: Zamek ostatniej wieczerzy oraz Zamek Poza, Obraza Słów, Pornografia
Autor: Bernard Noel
Przekład: Bella Szwarcman-Czarnota
Adres wydawniczy: Warszawa: Orbita, 1992
Wydanie: I
174, [1] strony
Format: 12,5/19,5 cm
Masa: 160 g
ISBN: 837034089x
Książka jest w dobrym stanie, ma sfatygowaną oprawę, przetarcia na krawędziach, na pierwszej stronie pieczątka byłego właściciela.
Data wystawienia: 25.06.2022
Jus.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

20,00 zł

szt.

Zamiana / Jurij Trifonow [Seria Koliber 49]

Zamiana / Jurij Trifonow [Seria Koliber 49]
Zamiana / Jurij Trifonow [Seria Koliber 49]

Tytuł: Zamiana
Autor: Jurij Trifonow
Przełożyła Janina Dziarnowska
Wydanie: II
Nakład: 120 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Robotnicza Spółdzielnia Wydawnicza "Prasa-Książka-Ruch" Wydawnictwo Ksiązka i Wiedza, 1978
104, [2] strony
Format: 10,5/18 cm
Seria: Koliber 49
Masa: 74 g
Data wystawienia: 03.05.2017
Książka jest w dobrym stanie, żadnych sladów użytkowania.
Ald.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

12,90 zł

szt.

Zamienię życie / Nancy Weber

Zamienię życie / Nancy Weber
Zamienię życie / Nancy Weber

Tytuł: Zamienię życie

Autor: Nancy Weber

Tłumaczenie: Anna Kołyszko

Wydanie: I

Adres wydawniczy: Warszawa : Oficyna Wydawnicza Almapress, 1991

221, [3] stron

Format: 14,5/20,5 cm

ISBN: 8370200907

Masa: 260 g

Data wystawienia: 29.03.2022 r.

Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.

mar

 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

16,00 zł

szt.

Zapach spalonych kwiatów / Melissa De La Cruz

Zapach spalonych kwiatów / Melissa De La Cruz
Zapach spalonych kwiatów / Melissa De La Cruz

Tytuł: Zapach spalonych kwiatów 

Autor: Melissa De La Cruz 

Tłumaczenie: Ewa Polańska

Wydanie: I

Adres Wydawniczy: Kraków : Społeczny Instytut Wydawniczy Znak, 2011

302, [2] strony

Format: 14,5/21 cm

ISBN: 9788324016631

Masa: 310 g

Data wystawienia: 13.02.2024 r.

Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma miękką okładkę, nieznacznie sfatygowaną, na stronie przedtytułowej jest dedykacja dla byłego właściciela.

mar

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

25,00 zł

szt.

Zapiski spekulanta : Duch Mirabelki / Siegfried Lenz

Zapiski spekulanta : Duch Mirabelki / Siegfried Lenz
Zapiski spekulanta : Duch Mirabelki / Siegfried Lenz

Tytuł: Zapiski spekulanta : Duch Mirabelki
Autor: Siegfried Lenz
Przełożyli: Andrzej Boryński, Elzbieta Jastrzębowska
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Agnecja Praw Autorskich i Wydawnictwo INTERART, 1994
128, [4] stron
Format: 15/21 cm
ISBN: 83-7060-248-7
Masa: 252 g
Data wystawienia: 25.06.2016.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma twardą oprawę z obwolutą, nieznacznie sfatygowaną.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

12,90 zł

szt.

Zapiski ze złego roku / J. M. Coetzee

Zapiski ze złego roku / J. M. Coetzee
Zapiski ze złego roku / J. M. Coetzee

 

Tytuł: Zapiski ze złego roku

Autor: J. M. Coetzee

Przekład: Michał Kłobukowski

Wydanie: I

Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo ZNAK, 2008

183, [4] stron

Format: 16/23,5 cm

ISBN: 9788324010370

Masa: 320 g

Data wystawienia: 28.04.2021 r.

Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.

 

mar

 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

16,90 zł

szt.

Zaścianek : Nike 
/ William Faulkner 


Zaścianek : Nike 
/ William Faulkner 

Zaścianek : Nike 
/ William Faulkner 


Tytuł: Zaścianek : Nike
Autor: William Faulkner
Przekład: Kalina Wojciechowska
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Czytelnik, 1964
Format: 10,5/15,5/3 cm
595, [3] stron
Nakład: 10 290 egzemplarzy
Seria: Nike
Masa: 220 g
Data wystawienia: 18.05.2026 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą okładkę, nieznacznie sfatygowaną, jest nieznacznie zabrudzona, na stronie tytułowej jest notatka byłego właściciela.
mar

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

15,00 zł

szt.

Zaślubiny patyków / Jonathan Carroll

Zaślubiny patyków / Jonathan Carroll
Zaślubiny patyków / Jonathan Carroll

Tytuł: Zaślubiny patyków

Autor: Jonathan Carroll

Przełożył: Jacek Wietecki

Wydanie: I

Adres wydawniczy: Poznań : Dom Wydawniczy REBIS, 2001

242, [2] stron

Format: 20/13 cm

ISBN: 8371205783

Seria: Salamandra

Masa: 290 g

Data wystawienia: 10.07.2019 r.

Książka jest w dobrym, jak na używaną, stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną.

 

mar

 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

16,90 zł

szt.

Zatopiona zima / James Hopkin

Zatopiona zima / James Hopkin
Zatopiona zima / James Hopkin

Tytuł: Zatopiona zima 

Autor: James Hopkin

Przekład: Dagmara Waszkiewicz, Paweł Waszkiewicz 

Wydanie: I

Adres Wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Znak, 2009

352, [5] stron

Format: 14/20,5 cm

ISBN: 9788324011056

Masa: 400 g

Data wystawienia: 09.09.2024 r.

Książka jest w dobrym stanie, ma miękką okładkę, nieznacznie sfatygowaną.

mar

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

28,00 zł

szt.

Zbieracze ziół : Współczesna Proza Światowa / Anatolij Kim 


Zbieracze ziół : Współczesna Proza Światowa / Anatolij Kim 

Zbieracze ziół : Współczesna Proza Światowa / Anatolij Kim 


Tytuł: Zbieracze ziół : Współczesna Proza Światowa
Autor: Anatolij Kim
Przekład: Wiesława Karaczewska 
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowy Instytut Wydawniczy, 1988
Format: 11,5/19/2,5 cm
334, [2] stron
Nakład: 20 300 egzemplarzy
ISBN: 8306013913
Masa: 310 g
Data wystawienia: 19.04.2026 r.
Książka ma twardą okładkę z obwolutą, jest przetarta na krawędziach, jest przetarta na brzegach.
mar

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

16,00 zł

szt.

Zbójcy : Biblioteka Narodowa Nr 30, Seria II
 / Fryderyk Schiller 


Zbójcy : Biblioteka Narodowa Nr 30, Seria II
 / Fryderyk Schiller 

Zbójcy : Biblioteka Narodowa Nr 30, Seria II
 / Fryderyk Schiller 


Tytuł: Zbójcy : Biblioteka Narodowa Nr 30, Seria II
Autor: Fryderyk Schiller
Przekład: Feliks Konopka
Wydanie: III
Adres wydawniczy: Wrocław : Zakład Narodowy im. Ossolińskich-Wydawnictwo, 1985
Format: 11,5/16,5/2,5 cm
224, [6] strony
ISBN: 830401792X
Nakład: 100 000 egzemplarzy
Masa: 240 g
Data wystawienia: 24.05.2026 r.
Książka ma miękką okładkę, trochę sfatygowaną, jest przetarta na brzegach, zabrudzona, na stronie tytułowej jest podpis byłego właściciela.
mar

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

17,00 zł

szt.

Zbrodnia i kara : powieść w sześciu częściach z epilogiem / Fiodor Dostojewski (2023)

Zbrodnia i kara : powieść w sześciu częściach z epilogiem / Fiodor Dostojewski (2023)
Zbrodnia i kara : powieść w sześciu częściach z epilogiem / Fiodor Dostojewski (2023)

Tytuł: Zbrodnia i kara : powieść w sześciu częściach z epilogiem
Autor: Fiodor Dostojewski
Przełożył Czesław Jastrzębiec-Kozłowski
Adres wydawniczy: Wrocław : Wydawnictwo Siedmioróg, 2023
470, [2] stron
Format: 20,5/14,5 cm
ISBN: 9788382790726
Masa: 571 g
Książka jest nowa, w idealnym stanie, bez śladów użytkowania.
Data wystawienia: 21.11.2025
Ald.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

49,99 zł

szt.
Instagram

Promocje
Hania Humorek : W osiem i pół dnia dookoła świata / Megan MacDonald
Hania Humorek : W osiem i pół dnia dookoła świata / Megan MacDonald

7,45 zł

Cena regularna: 14,90 zł

Najniższa cena: 14,90 zł
szt.
Poczta doktora Dolittle / Hugh Lofting [1986]
Poczta doktora Dolittle / Hugh Lofting [1986]

9,00 zł

Cena regularna: 18,00 zł

Najniższa cena: 18,00 zł
szt.
Hania Humorek zostaje gwiazdą / Megan McDonald
Hania Humorek zostaje gwiazdą / Megan McDonald

4,50 zł

Cena regularna: 9,00 zł

Najniższa cena: 9,00 zł
szt.
Tilly Beany and the Best Friend Machine / Annie Dalton
Tilly Beany and the Best Friend Machine / Annie Dalton

14,45 zł

Cena regularna: 28,90 zł

Najniższa cena: 28,90 zł
szt.
Der kleine Waldarzt / Brak autora
Der kleine Waldarzt / Brak autora

2,45 zł

Cena regularna: 4,90 zł

Najniższa cena: 4,90 zł
szt.
The Canadian Dictionary for children
The Canadian Dictionary for children

16,45 zł

Cena regularna: 32,90 zł

Najniższa cena: 32,90 zł
szt.
Lektury trzecioklasisty / Barbara Zawadzka
Lektury trzecioklasisty / Barbara Zawadzka

8,45 zł

Cena regularna: 16,90 zł

Najniższa cena: 16,90 zł
szt.
Kraina sto piątej tajemnicy / Zbigniew Żakiewicz
Kraina sto piątej tajemnicy / Zbigniew Żakiewicz

9,00 zł

Cena regularna: 18,00 zł

Najniższa cena: 18,00 zł
szt.
Animal ABC's / Denise Lewis Patrick
Animal ABC's / Denise Lewis Patrick

8,45 zł

Cena regularna: 16,90 zł

Najniższa cena: 16,90 zł
szt.
Rozmowy z ancymonkiem / Marta Tomaszewska
Rozmowy z ancymonkiem / Marta Tomaszewska

7,45 zł

Cena regularna: 14,90 zł

Najniższa cena: 14,90 zł
szt.
Kochany psie / Jolanta Kowalczykówna (wybór)
Kochany psie / Jolanta Kowalczykówna (wybór)

6,45 zł

Cena regularna: 12,90 zł

Najniższa cena: 12,90 zł
szt.
Dla dzieci / Władysław Broniewski
Dla dzieci / Władysław Broniewski

9,00 zł

Cena regularna: 18,00 zł

Najniższa cena: 18,00 zł
szt.
Facebook

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium