Newsletter
Menu
Producenci
Wysyłka za granicę - PayPal lub przelew zagraniczny
 
PayPal Logo

Wysyłamy książki także do klientów za granicą. Przyjmujemy płatności przez PayPal lub przelewami zagranicznymi

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Powieści młodzieżowe

Podróże Guliwera / Jonathan Swift

Podróże Guliwera / Jonathan Swift
Podróże Guliwera / Jonathan Swift

Tytuł: Podróże Guliwera
Autor: Jonathan Swift
Wydanie: V
Nakład: 100 300 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa, Nasza Księgarnia, 1981
252, [3] strony
Format: 14/20 cm
ISBN: 83-10-08106-5
Książka jest w dobrym stanie, zawiera czarno-białe ilustracje, dość mocno sfatygowana okładka: ślady zagięć, przetarcia krawędzi, brak fragmentu grzbietu..
Data wystawienia: 15.10.2018
Ald.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

12,90 zł

szt.

Kawaler d'Harmental / Alexandre Dumas

Kawaler d'Harmental / Alexandre Dumas
Kawaler d'Harmental / Alexandre Dumas

Tytuł: Kawaler D'harmental
Autor: Alexandre Dumas
Przełożyła Izabella Rogozińska
Wydanie: I
Nakład: 100 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : "Czytelnik", 1989
437, [2] stron
Format: 16,5/23,5 cm
ISBN: 83-07-01829-3
Seria:
Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana, zawiera ilustracje w tekście.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

12,90 zł

szt.

Nabój dla kaprala / Szymon Paprzyca

Nabój dla kaprala / Szymon Paprzyca
Nabój dla kaprala / Szymon Paprzyca

Tytuł: Nabój dla kaprala
Autor: Szymon Paprzyca
Wydanie: I
Nakład: 30 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Łódź : Wydawnictwo Łódzkie, 1983
198, [2] stron
Format: 19,5 / 12,5 cm
ISBN: 8321802869
Masa: 184 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie.
Data wystawienia: 21.07.2019
Ald.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

12,90 zł

szt.

Magia stali : Fantasy
 / Andre Norton 


Magia stali : Fantasy
 / Andre Norton  

Magia stali : Fantasy
 / Andre Norton 


Tytuł: Magia stali : Fantasy : Biblioteka Fantastyki dla Młodzieży
Autor: Andre Norton 
Przekład: Paweł Sakowski 
Adres wydawniczy: Poznań : Dom Wydawniczy REBIS, 1993
Format: 11,5/16,5/1,5 cm
147, [1] stron
ISBN: 838569627X
Masa: 140 g
Data wystawienia: 21.03.2026 r.
Książka ma miękką okładkę, sfatygowaną, jest przetarta na brzegach.
mar

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

13,00 zł

szt.

Karygodna zabawa 
/ Halina Snopkiewicz 


Karygodna zabawa 
/ Halina Snopkiewicz 

Karygodna zabawa 
/ Halina Snopkiewicz 


Tytuł: Karygodna zabawa
Autor: Halina Snopkiewicz
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza, 1970
Format: 13/19,5 cm
157, [2] stron
Nakład: 50 302 egzemplarzy
Masa: 180 g
Data wystawienia: 07.09.2025r.
Książka jest w dobrym stanie, ma miękką okładkę, sfatygowaną, przednia część jest oderwana od grzbietu, jest sklejona taśma klejąca wzdłuż grzbietu.
mar

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

13,00 zł

szt.

Zemsta Rodu Kabunauri / Helena Bobińska

Zemsta Rodu Kabunauri / Helena Bobińska
Zemsta Rodu Kabunauri / Helena Bobińska

Tytuł: Zemsta Rodu Kabunauri
Autor: Helena Bobińska
Okładka i ilustracje: Edmund Bartłomiejczyk
Adres wydawniczy: Warszawa : Nasza Księgarnia, 1950
Nakład: 20 500 egz.
253, [3] strony
Format: 16/20,5 cm
Masa: 422 g
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą, sfatygowaną oprawę, na ostatniej stronie pieczątka biblioteki, zawiera ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 19.05.2022
Jus.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

13,00 zł

szt.

Łowcy przygód / Jerzy Marlicz (sfatygowana okładka)

Łowcy przygód / Jerzy Marlicz (sfatygowana okładka)
Łowcy przygód / Jerzy Marlicz (sfatygowana okładka)

Tytuł: Łowcy przygód
Autor: Jerzy Marlicz
Nakład: 50 250 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Iskry, 1957
173, [3] strony
Format: 14,5/20,5 cm
Masa: 199 g
Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka: niewielkie zagięcia narożników, lekkie przetarcia grzbietu ; pożółkły papier.
Data wystawienia: 25.04.2022
Ald.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

13,00 zł

szt.

Podróż na wyspę Borneo / Aleksander Minkowski

Podróż na wyspę Borneo / Aleksander Minkowski
Podróż na wyspę Borneo / Aleksander Minkowski

Tytuł: Podróż na wyspę Borneo
Autor: Aleksander Minkowski
Wydanie II
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwo Harcerskie "Horyzonty", 1973
234, [1] strony
Format: 19,5/12,5 cm
Masa: 276 g
Książka jest w dobrym stanie, posiada oprawioną okładkę z opisanym brzegiem i widocznymi jej otarciami oraz porysowaniami, pożółkłe i miejscowo poplamione strony oraz kilka pieczątek bibliotecznych. Egzemplarz pobiblioteczny.
Data wystawienia: 16.12.2021
Ale.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

13,00 zł

szt.

Ulysses Moore : Antykwariat ze starymi mapami / Pierdomenico Baccalario

Ulysses Moore : Antykwariat ze starymi mapami / Pierdomenico Baccalario
Ulysses Moore : Antykwariat ze starymi mapami / Pierdomenico Baccalario

Tytuł: Ulysses Moore : Antykwariat ze starymi mapami
Przekład i opracowanie manuskryptu: Pierdomenico Baccalario
Zeszyt drugi
Adres wydawniczy: Warszawa : Firma Księgarska, 2014
257, [1] stron
Format: 21/14,5 cm
ISBN: 9788374237789
Masa: 412 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie, posiada lekko otarte rogi okładki. Poza tym brak widocznych śladów użytkowania. Zawartość nienaruszona.
Data wystawienia: 22.10.2021
Ale.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

13,00 zł

szt.

Szkoła Robinsonów / Juliusz Verne

Szkoła Robinsonów / Juliusz Verne
Szkoła Robinsonów / Juliusz Verne

Tytuł: Szkoła Robinsonów
Autor: Juliusz Verne
Redaktor Edyta Wygonik
Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Zielona Sowa, 2001
149, [3] stron
Format: 14,5/20,5 cm
ISBN: 83-7220-305-9

Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana, zawiera ilustracje w tekście.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

13,90 zł

szt.

Dolina Tęczy 
/ Lucy Maud Montgomery 


Dolina Tęczy 
/ Lucy Maud Montgomery 

Dolina Tęczy 
/ Lucy Maud Montgomery 


Tytuł: Dolina Tęczy
Autor: Lucy Maud Montgomery
Przekład: Janina Zawisza-Krasucka 
Ilustracje: Bogdan Zieleniec
Wydanie: VI
Adres wydawniczy: Warszawa : Nasza Księgarnia, 1982
Format: 12,5/19,5/2,5 cm
288, [4] stron
Nakład: 50 280 egzemplarzy
ISBN: 8310081235
Masa: 350 g
Data wystawienia: 26.12.2025r.
Książka ma miękką okładkę, jest przetarta na brzegach, zawiera ilustracje w tekście.
mar

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,00 zł

szt.

Wymarzony do Ani 
/ Lucy Maud Montgomery 


Wymarzony do Ani 
/ Lucy Maud Montgomery 

Wymarzony do Ani 
/ Lucy Maud Montgomery 


Tytuł: Wymarzony do Ani
Autor: Lucy Maud Montgomery
Przekład: Stefan Fedyński
Ilustracje: Bogdan Zieleniec
Wydanie: VII
Adres wydawniczy: Warszawa : Nasza Księgarnia, 1985
Format: 14,5/20,5/2,5 cm
236, [4] stron
Nakład: 50 200 egzemplarzy
ISBN: 8310081022
Masa: 290 g
Data wystawienia: 26.12.2025r.
Książka ma miękką okładkę, jest przetarta na brzegach, zawiera ilustracje w tekście.
mar

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,00 zł

szt.

Rilla ze Złotego Brzegu 
/ Lucy Maud Montgomery 


Rilla ze Złotego Brzegu 
/ Lucy Maud Montgomery 

Rilla ze Złotego Brzegu 
/ Lucy Maud Montgomery 


Tytuł: Rilla ze Złotego Brzegu
Autor: Lucy Maud Montgomery
Przekład: Janina Zawisza-Krasucka
Ilustracje: Bogdan Zieleniec
Wydanie: VI
Adres wydawniczy: Warszawa : Nasza Księgarnia, 1986
Format: 14,5/20,5/2,5 cm
236, [4] stron
Nakład: 50 200 egzemplarzy
ISBN: 8310081243
Masa: 290 g
Data wystawienia: 26.12.2025r.
Książka ma miękką okładkę, trochę sfatygowaną, jest przetarta na brzegach, zawiera ilustracje w tekście.
mar

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,00 zł

szt.

Ania na uniwersytecie 
/ Lucy Maud Montgomery 


Ania na uniwersytecie 
/ Lucy Maud Montgomery 

Ania na uniwersytecie 
/ Lucy Maud Montgomery 


Tytuł: Ania na uniwersytecie
Autor: Lucy Maud Montgomery
Tłumaczenie: Janina Zawisza-Krasucka
Wydanie: VII
Adres wydawniczy: Warszawa : Nasza Księgarnia, 1981
Format: 12,5/19,5/3 cm
316, [4] stron
Nakład: 50 280 egzemplarzy
ISBN: 8310078501
Masa: 320 g
Data wystawienia: 22.12.2025r.
Książka ma miękką okładkę, nieznacznie sfatygowaną, jest nadtara na grzbiecie, zawiera ilustracje w tekście.
mar

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,00 zł

szt.

Brama na drodze 
/ Janina Zającówna 


Brama na drodze 
/ Janina Zającówna  

Brama na drodze 
/ Janina Zającówna 


Tytuł: Brama na drodze
Autor: Janina Zającówna 
Wydanie: II
Adres wydawniczy: Warszawa : Czytelnik, 1974
Format: 13/20/2 cm
282, [3] stron
Nakład: 30 265 egzemplarzy
Masa: 240 g
Data wystawienia: 08.10.2025r.
Książka jest w dobrym stanie, ma miękką okładkę z obwolutą, jest przetarta i naddarta na brzegach, jest odklejona od grzbietu, ma oderwane przednie skrzydło obwoluty.
mar

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,00 zł

szt.

Kordzik / Anatolij Rybakow

Kordzik / Anatolij Rybakow
Kordzik / Anatolij Rybakow

Tytuł: Kordzik
Autor: Anatolij Rybakow
Przełożyła Zofia Łapicka
Wydanie VII
Nakład: 50 235 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Nasza Księgarnia, 1976
276, [4] stron
Format: 19,5/12,5 cm
Masa: 276 g
Książka jest w dobrym stanie, okładka sfatygowana: przetarcia krawędzi, nieznacznie zagięte narożniki, papier pożółkły, przybrudzenie górnej części bloku książki, na stronie przedtytułowej odręczny wpis poprzedniej właścicielki, poza wymienionymi książka nie nosi żadnych śladów użytkowania.
Data wystawienia: 16.05.2024
Ald.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,00 zł

szt.

Wstęga pawilonu / Zofia Chądzyńska

Wstęga pawilonu / Zofia Chądzyńska
Wstęga pawilonu / Zofia Chądzyńska

Tytuł: Wstęga pawilonu
Autorka: Zofia Chądzyńska
Wydanie: II
Nakład: 40 200 egzemplarzy
Adres wydawniczy : Warszawa : Instytut Wydawniczy "Nasza Księgarnia", 1983
234, [2] stron
Format: 14,5/20,5 cm
Seria: Lista Honorowa Hansa Christiana Andersena
ISBN: 8310082509
Masa: 322 g
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę (grzbiet na pęknięte krawędzie,na grzbiecie wpis biblioteczny: 82-93, przetarte narożniki okładki), egzemplarz został wycofany ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki.
Data wystawienia: 11.05.2024
Ald.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,00 zł

szt.

Ala Makota Zakochana 2 / Małgorzata Budzyńska

Ala Makota Zakochana 2 / Małgorzata Budzyńska
Ala Makota Zakochana 2 / Małgorzata Budzyńska

Tytuł: Ala Makota Zakochana 2
Autor: Małgorzata Budzyńska
Cykl: Ala Makota (tom 2.2)
Wydanie I
Adres wydawniczy: Kraków : Wydawnictwo Znak Emotikon, 2011
191, [1] stron
Format: 12,5/20 cm
ISBN: 9788324017348
Masa: 161 g
Data wystawienia: 15.11.2023
Książka jest w dobrym stanie. Okładka nieznacznie sfatygowana, strony delikatnie pożółkłe. Poza tym brak śladów użytkowania.
Wik.
Opis wydawcy: Drugi tom perypetii Ali Makoty zakochanej w niesamowicie przystojnym sąsiedzie.
Czy w końcu zwróci na nią uwagę i rzuci na nią choć spojrzenie, gdy mijają się na schodach?
Autorka konstruuje lekką, śmieszną fabułę o pierwszych prawdziwych uczuciach nastolatki, a sympatyczne postacie z poprzednich części dzielnie ją wspierają.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

14,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium