Newsletter
Menu
Producenci
Wysyłka za granicę - PayPal lub przelew zagraniczny
 
PayPal Logo

Wysyłamy książki także do klientów za granicą. Przyjmujemy płatności przez PayPal lub przelewami zagranicznymi

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Powieści młodzieżowe

Kłamczucha / Małgorzata Musierowicz

Kłamczucha / Małgorzata Musierowicz
Kłamczucha / Małgorzata Musierowicz

Tytuł: Kłamczucha
Autor: Małgorzata Musierowicz
Adres wydawniczy: Łódź : Akapit Press, 1994
221, [2] strony
Format: 14,5/20,5 cm
ISBN: 83900030226
Masa: 242 g
Data wystawienia: 13.03.2025 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.Delikatnie pożółkłe kartki.
Asi

Dostępność: brak towaru

Cena:

18,00 zł

Wąż ma groźne oczy / Monika Warneńska

Wąż ma groźne oczy / Monika Warneńska
Wąż ma groźne oczy / Monika Warneńska

Tytuł: Wąż ma groźne oczy 

Autor: Monika Warneńska

Wydanie: II

Adres wydawniczy: Warszawa : Młodzieżowa Agencja Wydawnicza, 1985

Format: 10,5/18,5 cm 

418, [2] stron

Nakład: 60 000 egzemplarzy

ISBN: 8320301890

Masa: 310 g

Data wystawienia: 09.03.2025 r.

Książka jest w dobrym stanie, ma miękką okładkę, nieznacznie sfatygowaną.

mar

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

18,00 zł

szt.

Daniel na Saharze / Danuta Bieńkowska (twarda oprawa 1988)

Daniel na Saharze / Danuta Bieńkowska (twarda oprawa 1988)
Daniel na Saharze / Danuta Bieńkowska (twarda oprawa 1988)

Tytuł: Daniel na Saharze
Autorka: Danuta Bieńkowska
Ilustrował: Zdzisław Byczek
Wydanie: II
Nakład: 40 200 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy "Nasza Księgarnia", 1988
173, [4] stron
Format: 15,5/21,5 cm
ISBN: 8310092032
Seria: Lista Honorowa Hansa Christiana Andersena
Masa: 320 g
Książka jest w bardzo dobrym stanie, ma twardą oprawę, nie ma żadnych uszkodzeń ani śladów użytkowania, zawiera czarno-białe ilustracje w tekście, na stronie redakcyjnej oraz ostatniej są przekreślone pieczątki.
Data wystawienia: 10.05.2024
Ald.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

18,00 zł

szt.

Znak żółwia / Eugeniusz Paukszta

Znak żółwia / Eugeniusz Paukszta
Znak żółwia / Eugeniusz Paukszta

Tytuł: Znak żółwia 
Autor: Eugeniusz Paukszta 
Wydanie: III
Adres Wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwo "Iskry", 1979
327, [1] stron
Format: 12,5/19,5/3 cm 
Nakład: 20 300 egzemplarzy
ISBN: 8320700493
Masa: 283 g
Data wystawienia: 15.11.2025 r.
Książka jest w dobrym stanie, ma miękką oprawę, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na krawędziach, trochę zabrudzona.Rozklejenie pomiędzy stronami 172 i 173. Na stronie 173 widoczna plama.
Asi

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

18,00 zł

szt.

Ania z Szumiących Topoli / Lucy Maud Montgomery (1990)

Ania z Szumiących Topoli / Lucy Maud Montgomery  (1990)
Ania z Szumiących Topoli / Lucy Maud Montgomery (1990)

Tytuł: Ania z Szumiących Topoli
Autorka: Lucy Maud Montgomery
Przełożyła: Aleksandra Kowalak-Bojarczuk
Wydanie 6.
Adres wydawniczy: Warszawa: Nasza Księgarnia, 1990
221, [2] strony
Format: 14/20/1,5 cm
ISBN: 831007851x
Masa: 231 g
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, przybrudzoną, delikatnie naderwanie na dole na grzbiecie, od środka widać rozklejenie.
Data wystawienia: 23.10.2025r.
Asi

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

18,00 zł

szt.

Przez całą noc / Francine Pascal

Przez całą noc / Francine Pascal
Przez całą noc / Francine Pascal

Tytuł: Przez całą noc 

Autor: Francine Pascal

Przekład: Elżbieta Zychowicz  

Adres wydawniczy: Warszawa : Oficyna Wydawnicza RYTM, 1996

117, [1] stron

Format: 12/17 cm

ISBN: 8386426136

Seria: Bliźniaczki ze Sweet Valley High

Masa: 130 g

Data wystawienia: 04.03.2023 r.

Książka jest w dobrym stanie, ma okładką nieznacznie sfatygowaną.

mar

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

18,00 zł

szt.

Król Agis / Halina Rudnicka (1975)

Król Agis / Halina Rudnicka  (1975)
Król Agis / Halina Rudnicka (1975)

Tytuł: Król Agis 1
Autor: Halina Rudnicka
Wydanie: IV
Nakład: 30 290 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza, 1975
401, [3] stron
Format: 17,5/20,5 cm
Masa: 530 g
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą oprawę, oprawa lekko podniszczona: pęknięcia krawędzi grzbietu, delikatne rysy na tylnej okładce, przetarte krawędzie okładek.
Data wystawienia: 18.02.2021
Ald.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

18,00 zł

szt.

Tomek w Gran Chaco / Alfred Szklarski (wydanie pierwsze 1987)

Tomek w Gran Chaco / Alfred Szklarski (wydanie pierwsze 1987)
Tomek w Gran Chaco / Alfred Szklarski (wydanie pierwsze 1987)

Tytuł: Tomek w Gran Chaco
Autor: Alfred Szklarski
Wydanie: I
Nakład: 190 300 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Katowice : Wydawnictwo "Śląsk", 1987
260, [3] stron
Format: 15/20,5 cm
ISBN: 832160787X
Masa: 291 g
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, pożółkłą, ma przetarcia na grzbiecie, zawiera czarno-białe ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 30.04.2025
Asi

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

18,00 zł

szt.

Ich trzech i dziewczyna / Eugeniusz Paukszta

Ich trzech i dziewczyna / Eugeniusz Paukszta
Ich trzech i dziewczyna / Eugeniusz Paukszta

Tytuł: Ich trzech i dziewczyna 
Autor: Eugeniusz Paukszta
Wydanie: V
Adres wydawniczy: Warszawa :Państwowe  Wydawnictwo "Iskry", 1978
250, [6] stron
Format: 13/20,5/2,5 cm
Nakład: 40 300 egzemplarzy
Masa: 285 g
Data wystawienia: 15.11.2025 r.
Książka jest w dobrym, stanie, ma  twardą okładkę nieznacznie sfatygowaną, przybrudzoną.Pożółkłe kartki wewnątrz.
Asi

 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

18,00 zł

szt.

Tomek w Gran Chaco / Alfred Szklarski

Tomek w Gran Chaco / Alfred Szklarski
Tomek w Gran Chaco / Alfred Szklarski

Tytuł: Tomek w Gran Chaco
Autor: Alfred Szklarski
Wydanie: I
Nakład: 190 300 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Katowice : Wydawnictwo "Śląsk", 1987
260, [3] stron
Format: 14,5/20,5 cm
ISBN: 83-216-0787-X
Masa: 289 g
Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana, zawiera ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 26.03.2026r.
an

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

18,00 zł

szt.

Wirgińczyk : jeździec z równin / Owen Wister

Wirgińczyk : jeździec z równin / Owen Wister
Wirgińczyk : jeździec z równin / Owen Wister

Tytuł: Wirgińczyk : jeździec z równin
Autor: Owen Wister
Przełożyła Janina Sujkowska
Adres wydawniczy: Warszawa : Iskry, 1987
Wydanie IV
301, [1] strona
Format: 20/14,5 cm
ISBN: 8320709229
Masa: 320 g
Książka jest dobrym stanie, widoczny zaciek na grzbiecie książki, poza tym wewnątrz bez zastrzeżeń.
Data wystawienia: 04.03.2025
Asi

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

18,00 zł

szt.

Marsz ołowianych żołnierzy / Maciej Słomczyński

Marsz ołowianych żołnierzy / Maciej Słomczyński
Marsz ołowianych żołnierzy / Maciej Słomczyński

Tytuł: Marsz ołowianych żołnierzy
Autor: Maciej Słomczyński
Wydanie: II
Adres wydawniczy: Lublin : Wydawnictwo Lubelskie, 1975
199, [1] stron
Format: 12,5/19,5 cm
Nakład: 100 270 egzemplarzy
Masa: 166 g
Data wystawienia: 02.06.2025 r.
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma okładkę lekko sfatygowaną, pożółkłą. Brak kartki następnej po stronie tytułowej (stron 3-4).
Asi

 

 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

18,00 zł

szt.

Księga dżungli. Druga księga dżungli / Rudyard Kipling

Księga dżungli. Druga księga dżungli / Rudyard Kipling
Księga dżungli. Druga księga dżungli / Rudyard Kipling

Tytuł: Księga dżungli. Druga księga dżungli
Autor: Rudyard Kipling
Przełożyła Józefa Birkenmajera
Wydanie: XIII
Nakład:  200 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : "Książka i Wiedza", 1988
168, [2] + 207, [3] stron
Format: 14,5/20,5 cm
ISBN: 83-05-11459-7
Książka (jeden wolumin) zawiera dwie części powieści. Każda ma swoją okładkę, stronę tytułową i numerację stron. Całość jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana.
Data wystawienia: 25.11.2025
an

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

18,00 zł

szt.

Ania z Avonlea / Lucy Maud Montgomery

Ania z Avonlea / Lucy Maud Montgomery
Ania z Avonlea / Lucy Maud Montgomery

Tytuł: Ania z Avonlea
Autor: Lucy Maud Montgomery
Przełożyła: Jolanta Ważbińska
Adres wydawniczy: Poznań, Podsiedlik-Raniowski i Spółka sp. z o.o., 1995
260 [2] stron
Format: 15/21/2 cm
ISBN: 8370837379
Masa: 383 g
Data wystawienia: 25.10.2025r.
Książka jest w dobrym stanie, ma twardą okładkę, delikatnie sfatygowaną, wewnątrz bez zastrzeżeń.
Asi

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

18,00 zł

szt.

Awantury kosmiczne / Edmund Niziurski

Awantury kosmiczne / Edmund Niziurski
Awantury kosmiczne / Edmund Niziurski

ytuł: Awantury kosmiczne
Autor: Edmund Niziurski
Ilustrował Jan Szmatloch
Wydanie: 2
Nakład: 100 150 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Katowice : Wydawnictwo "Śląsk", 1982
329, [3] stron
Format: 14/20 cm
ISBN: 83-216-0286-X
Masa: 345 g
Data wystawienia: 07.04.2025
Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana, przetarta na krawędziach .Zawiera czarno-białe ilustracje w tekście. Na stronach 4, 17, 330 pieczątki biblioteczne.
Asi

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

18,00 zł

szt.

Poczta doktora Dolittle / Hugh Lofting [1986]

Poczta doktora Dolittle / Hugh Lofting [1986]
Poczta doktora Dolittle / Hugh Lofting [1986]

Tytuł: Poczta doktora Dolittle
Autor: Hugh Lofting
Przełożyła: Janina Mortkowiczowa
Wydanie: V
Nakład: 100 300 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Nasza Księgarnia, 1986
237, [3] stron
Format: 12,5 x 20 cm
ISBN: 83-10-08802-7
Masa: 228 g
Data wystawienia: 14.10.2025

Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka. Czarno-białe ilustracje w tekście.
an.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

18,00 zł

szt.

Doktor Dolittle i jego zwierzęta / Hugh Lofting

Doktor Dolittle i jego zwierzęta / Hugh Lofting
Doktor Dolittle i jego zwierzęta / Hugh Lofting

Tytuł: Doktor Dolittle i jego zwierzęta
Autor: Hugh Lofting
Przełożyła: Wanda Kragen
Ilustrował Zbigniew Lengren
Wydanie: X
Nakład: 150 300 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Instytut Wydawniczy Nasza Księgarnia, 1985
110, [2] stron
Format: 13 x 20 cm
ISBN: 8310077858
Masa: 115 g
Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka: zadarte narożniki, lekko naderwany grzbiet oprawy na dole. Książka zawiera czarno-białe ilustracje autorstwa Zbigniewa Lengrena.
Data wystawienia: 01.04.2025
Asi

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

18,00 zł

szt.

Tomek u źródeł Amazonki / Alfred Szklarski

Tomek u źródeł Amazonki / Alfred Szklarski
Tomek u źródeł Amazonki / Alfred Szklarski

Tytuł: Tomek u źródeł Amazonki
Autor: Alfred Szklarski
Wydanie: V
Nakład: 120 150 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Katowice : Wydawnictwo "Śląsk", 1986
294, [2] strony
Format: 14,5/20 cm
ISBN: 83-216-0522-6
Masa: 320 g
Książka jest w dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana, z tyłu plama w górnej części, narożniki okładki zagięte. Wewnątrz bez zastrzeżeń.
Asi.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

18,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium