Newsletter
Menu
Producenci
Wysyłka za granicę - PayPal lub przelew zagraniczny
 
PayPal Logo

Wysyłamy książki także do klientów za granicą. Przyjmujemy płatności przez PayPal lub przelewami zagranicznymi

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Elektrotechnika, elektryka

Podstawy telewizji kolorowej / Grażyna Kurpiewska, Jerzy Kurpiewski

Podstawy telewizji kolorowej / Grażyna Kurpiewska, Jerzy Kurpiewski
Podstawy telewizji kolorowej / Grażyna Kurpiewska, Jerzy Kurpiewski

Tytuł: Podstawy telewizji kolorowej

Autor: Grażyna Kurpiewska, Jerzy Kurpiewski

Wydanie: I

Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Komunikacji i Łączności, 1971

345, [ 3] stron

Format: 17/24,5 cm

Nakład: 10 200 egzemplarzy

Masa: 750 g

Data wystawienia: 24.04.2024 r.

Książka jest w dobrym stanie, ma twardą okładkę z obwolutą, trochę sfatygowaną, jest przetarta i naddarta na krawędziach, zawiera ilustracje w tekście.

 

mar

 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

28,00 zł

szt.

Poradnik montera elektryka

Poradnik montera elektryka
Poradnik montera elektryka

Tytuł: Poradnik montera elektryka 
Wydanie: I
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Naukowo Techniczne, 1990
1011, [1] stron
Format:15 x 21 cm
ISBN: 83-204-1118-1

Masa: 1165 g

Data wystawienia: 12.03.2015

Książka jest w dobrym stanie. Ma lekko sfatygowaną obwolutę i twardą okładkę. Książka została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i posiada świadczące o tym pieczątki. Czarno-białe ilustracje w tekście. Kilka stron ma niewielkie uszkodzenia.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

58,90 zł

szt.

Poradnik technika telewizji / Tadeusz Brzozowski (oprac.)

Poradnik technika telewizji / Tadeusz Brzozowski (oprac.)
Poradnik technika telewizji / Tadeusz Brzozowski (oprac.)

Tytuł: Poradnik technika telewizji

Praca zbiorowa pod kierunkiem: Tadeusz Brzozowski

Wydanie: I

Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Naukowo-Techniczne, 1970

825, [2] stron + tablice

Format: 15/21 cm

Nakład: 20 230 egzemplarzy

Masa: 1000 g

Data wystawienia: 05.08.2024 r.

Książka jest w dobrym stanie, ma twardą okładkę, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje i rysunki w tekście i na tablicach.

mar

 

Dostępność: brak towaru

Cena:

28,00 zł

Postępy techniki wysokich napięć Zeszyt 4. Aktualne zagadnienia techniki wysokich napięć. Osiągnięcia Ośrodka Warszawskiego / Komitet Elektrotechniki Polskiej Akademii Nauk

Postępy techniki wysokich napięć Zeszyt 4. Aktualne zagadnienia techniki wysokich napięć. Osiągnięcia Ośrodka Warszawskiego / Komitet Elektrotechniki Polskiej Akademii Nauk
Postępy techniki wysokich napięć Zeszyt 4. Aktualne zagadnienia techniki wysokich napięć. Osiągnięcia Ośrodka Warszawskiego / Komitet Elektrotechniki Polskiej Akademii Nauk

Tytuł: Aktualne zagadnienia techniki wysokich napięć. Zeszyt 4. Osiągnięcia Ośrodka Warszawskiego
Komitet Elektrotechniki Polskiej Akademii Nauk
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwo Naukowe, 1965
635, [1] stron
Format: 17,1 / 24,6 cm
Masa: 1280 g
Książka jest w dobrym stanie, obwoluta jest porozdzierana, sfatygowana, popisana ołówkiem. W środku książka jest w dobrym stanie, posiada liczne ilustracje i wykresy w tekście. Niektóre strony są popisane, przybrudzone. Książka posiada nieaktualne pieczątki z Biblioteki Uniwersyteckiej w Toruniu.
Data wystawienia: 07.12.2021
Zos.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

19,00 zł

szt.

Power-gen Europe '97 : The forum from the changing Power Generating Industry in Europe June 17-19, 1997 Madrid, Spain

Power-gen Europe '97 : The forum from the changing Power Generating Industry in Europe June 17-19, 1997 Madrid, Spain
Power-gen Europe '97 : The forum from the changing Power Generating Industry in Europe June 17-19, 1997 Madrid, Spain

Tytuł: Power-gen Europe '97 : The forum from the changing Power Generating Industry in Europe June 17-19, 1997 Madrid, Spain
Adres wydawniczy: Utrecht : PennWell Conference & Exhibitions, 1997
395, [3] stron
Format: 23,5x15 cm

Masa: 573 g

Data wystawienia: 20.01.2015

Książka jest w bardzo dobrym stanie, okładka nieznacznie sfatygowana. Książka wycofana ze zbiorów bibliotecznych, ma świadczące o tym pieczątki.

Joa

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

24,90 zł

szt.

Prace Centralnego Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Techniki Instalacyjnej "INSTAL" 1977 / Opracowanie redakcyjne: Emil Buczek, Władysław Rochmiński

Prace Centralnego Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Techniki Instalacyjnej "INSTAL" 1977 / Opracowanie redakcyjne: Emil Buczek, Władysław Rochmiński
Prace Centralnego Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Techniki Instalacyjnej "INSTAL" 1977 / Opracowanie redakcyjne: Emil Buczek, Władysław Rochmiński

Tytuł: Prace Centralnego Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Techniki Instalacyjnej "INSTAL"
Opracowanie redakcyjne: Emil Buczek, Władysław Rochmiński
Nakład: 1005 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Centralny Ośrodek Informacji Budownictwa, 1977
95, [3] stron
Format: 21/29,5 cm
Masa: 220 g
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie. Okładka nieznacznie sfatygowana. Książka zawiera ilustracje w tekście, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki i oznaczenia.
Data wystawienia: 04.09.2017
Ald.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

22,90 zł

szt.

Prace Centralnego Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Techniki Instalacyjnej "INSTAL" 1982 / Opracowanie redakcyjne: Janusz Wróblewski, Franciszek Gorek

Prace Centralnego Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Techniki Instalacyjnej "INSTAL" 1982 / Opracowanie redakcyjne: Janusz Wróblewski, Franciszek Gorek
Prace Centralnego Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Techniki Instalacyjnej "INSTAL" 1982 / Opracowanie redakcyjne: Janusz Wróblewski, Franciszek Gorek

Tytuł: Prace Centralnego Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Techniki Instalacyjnej "INSTAL"
Opracowanie redakcyjne: Janusz Wróblewski, Franciszek Gorek
Nakład: 825 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Centralny Ośrodek Informacji Budownictwa, 1982
66, [1] stron
Format: 20,5/29,5 cm
Masa: 172 g
Książka jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie. Okładka nieznacznie sfatygowana, książka zawiera ilustracje w tekście, została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i ma świadczące o tym pieczątki i oznaczenia.
Data wystawienia: 02.09.2017
Ald.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

22,90 zł

szt.

Pracownia elektryczna dla technikum / Marek Pilawski

Pracownia elektryczna dla technikum / Marek Pilawski
Pracownia elektryczna dla technikum / Marek Pilawski

Tytuł: Pracownia elektryczna dla technikum
Autor: Marek Pilawski
Wydanie I
Nakład: 20 257 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Pedagogiczne i Szkolne, 1976
460, [2] stron
Format: 14,5/20,5 cm
Masa: 485 g
Data wystawienia: 08.12.2023
Książka jest w dobrym stanie. Ma nieznacznie sfatygowaną okładkę i lekko pożółkłe strony. Poza tym brak śladów użytkowania. w środku ilustracje.
Wik.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

80,00 zł

szt.

Przepisy eksploatacji urządzeń elektro-energetycznych (wg stanu na 01.08.1995 r.) / Seweryn Wojdat

Przepisy eksploatacji urządzeń elektro-energetycznych (wg stanu na 01.08.1995 r.) / Seweryn Wojdat
Przepisy eksploatacji urządzeń elektro-energetycznych (wg stanu na 01.08.1995 r.) / Seweryn Wojdat

Tytuł: Przepisy eksploatacji urządzeń elektro-energetycznych (wg stanu na 01.08.1995 r.)
Opracowanie: Seweryn Wojdat
Wydanie: II
Adres Wydawniczy: Warszawa : Centralny Ośrodek Szkolenia i Wydawnictw SEP, 1995
Format: 24/32,5/1,5 cm
194, [1] strony
ISBN: 839013150404
Masa: 870 g
Książka ma miękką okładkę, nieznacznie sfatygowaną.
Data wystawienia: 23.09.2025
mar

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

19,00 zł

szt.

Przepisy eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych / Praca zbiorowa

Przepisy eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych / Praca zbiorowa
Przepisy eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych / Praca zbiorowa

Tytuł: Przepisy eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych
Autor: zbiorowy
Wydanie: II
Adres wydawniczy: Państwowy Inspektorat Gospodarki Paliwowo-Energetycznej, brak roku wydania
Format: 16/21,5 cm
Masa: 572 g
Data wystawienia: 20.12.2023
Książka jest w bardzo dobrym stanie. Okładka nieznacznie sfatygowana, lekko pożółkłe strony. Poza tym brak śladów użytkowania. Twarda oprawa.
Wik.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

35,00 zł

szt.

Przyrządy elektronowe / Hanna Górkiewicz-Galwas, Bogdan Galwas (z pieczątkami)

Przyrządy elektronowe / Hanna Górkiewicz-Galwas, Bogdan Galwas (z pieczątkami)
Przyrządy elektronowe / Hanna Górkiewicz-Galwas, Bogdan Galwas (z pieczątkami)

Tytuł: Przyrządy elektronowe
Autorzy: Hanna Górkiewicz-Galwas, Bogdan Galwas
Wydanie: IV
Nakład: 5 000 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, 1986
162, [1] strony
Format: 17/23,5 cm
ISBN: 83-02-02987-4
Masa: 250 g
Książka jest w dobrym stanie. Lekko sfatygowana okładka. Czarno-białe ilustracje w tekście. Książka została wycofana ze zbiorów bibliotecznych i posiada świadczące o tym pieczątki.
Data wystawienia: 09.08.2018
Ald.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

12,90 zł

szt.

Rozprawy elektrotechniczne Tom XIII Zeszyt 4

Rozprawy elektrotechniczne Tom XIII Zeszyt 4
Rozprawy elektrotechniczne Tom XIII Zeszyt 4

Tytuł: Rozprawy elektrotechniczne Tom XIII Zeszyt 4
Kwartalnik
Instytut Technologii Elektronowej
Polska Akademia Nauk
Nakład: 710 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwo Naukowe, 1967
Zeszyt obejmuje strony: 581 - 716
Format: 24 / 17 cm

Książka jest w bardzo dobrym stanie, wycofana ze zbiorów bibliotecznych - posiada świadczące o tym pieczątki.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

12,90 zł

szt.

Rozprawy elektrotechniczne Tom XX Zeszyt 1 Kwartalnik

Rozprawy elektrotechniczne Tom XX Zeszyt 1 Kwartalnik
Rozprawy elektrotechniczne Tom XX Zeszyt 1 Kwartalnik

Tytuł: Rozprawy elektrotechniczne Tom XX Zeszyt 1 Kwartalnik
Polska Akademia Nauk
Komitet Elektrotechniki
Nakład: 700 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwo Naukowe, 1974
250, [3] stron
Format: 24 / 17 cm

Książka jest w bardzo dobrym stanie, wycofana ze zbiorów bibliotecznych - posiada świadczące o tym pieczątki.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

12,90 zł

szt.

Rozprawy elektrotechniczne Tom XX Zeszyt 3

Rozprawy elektrotechniczne Tom XX Zeszyt 3
Rozprawy elektrotechniczne Tom XX Zeszyt 3

Tytuł: Rozprawy elektrotechniczne Tom XX Zeszyt 3
Kwartalnik
Polska Akademia Nauk
Komitet Elektrotechniki
Nakład: 700 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwo Naukowe, 1974
Zeszyt obejmuje strony: 425 - 604
Format: 24 / 17 cm

Książka jest w bardzo dobrym stanie, wycofana ze zbiorów bibliotecznych - posiada świadczące o tym pieczątki.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

12,90 zł

szt.

Rozprawy Elektrotechniczne Tom XXIII Zeszyt 4 Kwartalnik

Rozprawy Elektrotechniczne Tom XXIII Zeszyt 4 Kwartalnik
Rozprawy Elektrotechniczne Tom XXIII Zeszyt 4 Kwartalnik

Tytuł: Rozprawy Elektrotechniczne Tom XXIII Zeszyt 4
Redaktor Naczelny: Witold Nowicki
Nakład: 710 egzemplarzy
Adres wydawniczy: Warszawa : Państwowe Wydawnictwo Naukowe, 1977
Numer czasopisma obejmuje strony: od 744 do 989 + [3]
Format: 17/23,5 cm
Masa: 429 g
Książka jest w dobrym stanie, ma okładkę nieznacznie sfatygowaną, zawiera nieaktualne pieczątki biblioteczne, zawiera ilustracje w tekście.
Data wystawienia: 11.07.2019
Ald.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

12,90 zł

szt.

Sprzęt elektroinstalacyjny / Oswald Guziur, Jerzy Stokowski, Jan Naguszewski

Sprzęt elektroinstalacyjny / Oswald Guziur, Jerzy Stokowski, Jan Naguszewski
Sprzęt elektroinstalacyjny / Oswald Guziur, Jerzy Stokowski, Jan Naguszewski

Tytuł: Sprzęt elektroinstalacyjny : Katalog SWW 1131, 1133-5, 1136

Opracowanie: Oswald Guziur, Jerzy Stokowski, Jan Naguszewski

Wydanie: II

Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Przemysłu Maszynowego "WEMA", 1977

467 stron + tablice

Format: 20/26 cm

Nakład: 13 680 egzemplarzy

Masa: 1260 g

Data wystawienia: 15.01.2017 r.

Książka (skoroszyt) jest w dobrym, jak na książkę używaną, stanie, ma sztywną okładkę, nieznacznie sfatygowaną, zawiera ilustracje w tekście.

 

mar

Unikatowy katalog sprzętu elektroinstalacyjnego.

 

 

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

31,90 zł

szt.

Symbole graficzne elektrotechnice elektronice i automatyce / Karol Michel, Tadeusz Sapiński

Symbole graficzne elektrotechnice elektronice i automatyce / Karol Michel, Tadeusz Sapiński
Symbole graficzne elektrotechnice elektronice i automatyce / Karol Michel, Tadeusz Sapiński

Tytuł: Symbole graficzne elektrotechnice elektronice i automatyce 

Autor: Karol Micheł, Tadeusz Sapiński 

Wydanie: I

Adres wydawniczy: Warszawa : Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, 1976

304, [2] strony 

Format: 17/24 cm 

Nakład: 10 257 egzemplarzy

ISBN: 8389911523

Masa: 420 g

Data wystawienia: 22.12.2024 r.

Książka ma miękką okładkę, nieznacznie sfatygowaną, jest przetarta na brzegach.

mar

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

45,00 zł

szt.

Technika mierników elektrycznych / Artur Metal

Technika mierników elektrycznych / Artur Metal
Technika mierników elektrycznych / Artur Metal

Tytuł: Technika mierników elektrycznych
Autor: Artur Metal
Wydanie I
Adres wydawniczy: Chorzów : Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, 1977
142, [1] strony
Format: 20,5/14,5 cm
Masa: 193 g
Książka jest w dobrym stanie, posiada miejscowe odbarwienie i otarcia okładki, notatkę długopisem na stronie tytułowej oraz pożółkłe strony. Poza tym brak innych widocznych śladów użytkowania.
Data wystawienia: 17.12.2021
Ale.

Dostępność: dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

13,00 zł

szt.
Instagram

Promocje
Just wanna have fun / Sarah Willson
Just wanna have fun / Sarah Willson

6,45 zł

Cena regularna: 12,90 zł

Najniższa cena: 12,90 zł
szt.
Ortografia zmiękczenia / Anna Sowińska
Ortografia zmiękczenia / Anna Sowińska

7,45 zł

Cena regularna: 14,90 zł

Najniższa cena: 14,90 zł
szt.
The Hedgerow Circus : An animal story / Ruth Thomson
The Hedgerow Circus : An animal story / Ruth Thomson

6,45 zł

Cena regularna: 12,90 zł

Najniższa cena: 12,90 zł
szt.
Książka dla małych i dużych dzieci : Legendy polskie cz. III / Maria Berowska, Magdalena Grądzka
Książka dla małych i dużych dzieci : Legendy polskie cz. III / Maria Berowska, Magdalena Grądzka

8,45 zł

Cena regularna: 16,90 zł

Najniższa cena: 16,90 zł
szt.
Śpiąca królewna / Urszula Kozłowska (oprac.)
Śpiąca królewna / Urszula Kozłowska (oprac.)

8,45 zł

Cena regularna: 16,90 zł

Najniższa cena: 16,90 zł
szt.
Angielski z obrazkami : Benny i owieczka Zizi w mieście / Marcin Malicki
Angielski z obrazkami : Benny i owieczka Zizi w mieście / Marcin Malicki

7,45 zł

Cena regularna: 14,90 zł

Najniższa cena: 14,90 zł
szt.
Bruno [i siostry] / Dorota Suwalska
Bruno [i siostry] / Dorota Suwalska

7,45 zł

Cena regularna: 14,90 zł

Najniższa cena: 14,90 zł
szt.
W kręgu ziemi i planet / Edward Jerzy Pokorny
W kręgu ziemi i planet / Edward Jerzy Pokorny

7,45 zł

Cena regularna: 14,90 zł

Najniższa cena: 14,90 zł
szt.
The Happy Prince and Other Stories / Oscar Wilde
The Happy Prince and Other Stories / Oscar Wilde

19,45 zł

Cena regularna: 38,90 zł

Najniższa cena: 38,90 zł
szt.
Lipniacy / Helena Bobińska
Lipniacy / Helena Bobińska

8,45 zł

Cena regularna: 16,90 zł

Najniższa cena: 16,90 zł
szt.
Mały słonik Kuba / Mira Lobe
Mały słonik Kuba / Mira Lobe

7,45 zł

Cena regularna: 14,90 zł

Najniższa cena: 14,90 zł
szt.
Szkolna encyklopedia : 130 działów, ponad 700 haseł, ponad 750 ilustracji / John Farndon (1996)
Szkolna encyklopedia : 130 działów, ponad 700 haseł, ponad 750 ilustracji / John Farndon (1996)

10,00 zł

Cena regularna: 20,00 zł

Najniższa cena: 20,00 zł
szt.
Facebook

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium